o-o S BouwCenterJeJagerïolhoek Ondernemend ben je niet alleen op je werk schilder/behanger mlv Chef Expeditie M/V Fiscalist Heijmans Infrastructuur en Milieu Bouwplaatsmanager (m/v) Zeeuwse Bibliotheek HOOFD AFDELING ALGEMENE DIENSTVERLENING (M/V) ALLROUND INSTALLATIEMONTEUR ONDERHOUDS- EN SERVICEMONTEUR Aankomend Bijstandsconsulenten (m/v) tempo-team projecten SATERDAG 15 APRIL 2000 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 47 U bent verantwoordelijk voor het realiseren van de dagelijkse leveran ties volgens planning. U organiseert de activi teiten zoda nig dat bin nen 24 uur altijd vanuit ons magazijn geleverd kan worden. U denkt mee in de logistieke ontwik kelingen van onze onderneming. Samen met de chef magazijn en onze logistieke medewerk(st)ers zorgt u voor een optimale logistiek en service aan onze relaties. Als leverancier van plaat- en (af-) bouwmaterialen in Zuid - West Nederland maken wij een stevige groei door. In verband hiermee willen wij ons logistieke team versterken met een: U bent op zoek naar een nieuwe uitdaging om uw ambities te realiseren. U hebt minimaal een MBO werk en denkniveau. Ruime, aantoonbare, ervaring in het plannen van de expeditie. Bredere logistieke ervaring is een pré. U hebt een klantgerichte houding. U bent inventief en praktisch ingesteld. U hebt geen 9 tot 5 mentaliteit (de vrachtauto's moeten elke avond voor de komende dag geladen zijn). Ervaring met logistieke automatisering. Leeftijdsindicatie 25-35 jaar. Wij bieden u: Een uitdagende functie in een innoverende werkomgeving. Een prima arbeidsvoorwaarden pakket in overeenstemming met uw capaciteiten en inzet voor de onderneming. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 8 dagen sturen naar: BouwCenter De Jager-Tolhoek BV t.a.v. de afdeling personeelszaken Postbus 2, 4460 AA Goes Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Vlissingen STICHTING SERVICEFLATS DE SCHAKEL EN DE HORST maakt deel uit van de Stichting Service flats Zeeland, die op non-profit basis serviceflats exploi teert Daarvan staan j er twee in Goes: De Schakel en De Horst en de derde is gelegen aan de Scheldeboulevard in Temeuzen. Een serviceflat betekent zelfstandig en stijlvol wonen voor senioren in een beschermde omge ving met daarnaast uitgebreide dienstverlening. Serviceflat De Schakel biedt werkgelegenheid aan circa 35 medewerkers, voor het merendeel part-timers. De Schakel biedt huisvesting aan circa 100 senioren. Serviceflats De Schakel en De Horst vragen zo spoedig mogelijk een voor 18 uur per week Taken schilderen en behangen alle voorkomende onderhoudswerkzaamheden transport en huishoudelijke werkzaamheden Eisen gezel-schilder een flexibele en dienst verlenende instelling leeftijdsindicatie: vanaf 25 jaar Wij bieden salaris overeenkomstig opleiding en ervaring opname in PGGM pensioenfonds Eventuele inlichtingen worden u graag verstrekt door mevrouw W. de Jager, manager Serviceflat De Schakel. Telefoon: 0113-228951. Uw sollicitatiebrief kunt u uiterlijk binnen 8 dagen richten aan: Stichting De Schakel en De Horst, t.a.v. mevrouw W. de Jager, 's-Gravenpolderseweg 9, 4462 CD Goes. Onze arbeidsvoorwaarden geven daar alle ruimte voor Leven is meer dan werken. Bij Paardekooper Hoffman vinden wij de balans tussen werk en privé-leven belangrijk. Daarom kan iedereen individueel bepalen op welke wijze de arbeidsverhouding wordt ingevuld. Werken en studeren in deeltijd, verlof, flexibele uren, alles is bespreekbaar, veel is mogelijk. We beschouwen dit als een van de pijlers van ons succes. Je hebt tenslotte ook nog je eigen leven te ondernemen. Begin dus voor jezelf. Begin bij Paardekooper Hoffman. Voor onze vestiging in Oostburg zijn wij op zoek naar een Een afgeronde studie Fiscaal recht of Fiscale economie of een bijna-afgeronde studie aan de Federatie Belastingacademie en een aantal jaren relevante werkervaring vormen een goede basis voor een gesprek. Geïnteresseerd? Bel 0117-442442, of schrijf naar Paardekooper Hoffman, t.a.v. de heer J. Klaassen, Postbus 62, 4500 AB Oostburg. Werken bij Paardekooper Hoffman betekent werken aan de top. In Nederland behoren wij tot de top tien van kantoren op het gebied van accountancy, fiscale- en juridische dienstverlening. Onze cliënten - vele (middel)- grote bedrijven - verwachten van ons creatieve, integrale oplossingen. Dat vraagt vakkennis, ondernemingslust en initiatief. Daarom investeren wij in onze mensen met opleidingen, coaching en eigentijdse - individueel te bepalen - arbeidsvoorwaarden. Voor ruim 850 professionals die op 21 vestigingen in Nederland werkzaam zijn. Paardekooper Hoffman is lid van Moores Rowland International, een wereldwijd netwerk van onafhankelijke accountantskantoren tmy Paardekooper Hoffman Accountants Belastingadviseurs Juristen Ondernemend Voor het civieltechnisch wegenbouwwerk van de Westerscheldetunnel zijn wij op zoek naar een zeer ervaren De functie van Bouwplaatsmanager is de voormalige functie van Hoofd Uitvoerder en Uitvoerder. Voor de Westerscheldetunnel zoeken wij een Bouwplaatsmanager 6 (Hoofduitvoerder). U rapporteert rechtstreeks aan de Projectdirecteur en geeft leiding aan een aantal Bouwplaatsmanagers 4 en 5 (Uitvoerders). In de functie van Bouwplaatsmanager 6 voert u zelfstandig projecten uit volgens bestek en tekeningen binnen de planning en de werkbegroting. Verder bent u geheel verantwoordelijk voor de inzet van personeel, materiaal en materieel voor uw projecten. U weet opdrachtgevers, leveranciers en onderaan nemers op een passende en positieve wijze tegemoet te treden. U beschikt over een MBO/HBO-opleiding, bij voorkeur richting Civiele Techniek en u heeft meerdere jaren relevante werkervaring. Uiteraard beschikt u over leidinggevende en organisatorische kwaliteiten, alsmede vakkennis, improvisatie talent en kostenbewustzijn. Verder beschikt u over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, bent u een gedreven teamplayer, maar kunt u ook zelfstandig goed functioneren. Uw opties Sollicitatie Als innovatieve partner wordt de divisie Heijmans Infrastructuur en Miljeu intensief betrokken bij aansprekende projecten zoals o.a. de Betuweroute en de Westerscheldetunnel. Gezien de huidige en toekomstige ontwikkelingen menen wij u een zeer uitdagend toekomstperspectief te kunnen bieden. Bij het realiseren van uw en onze ambities krijgt u de steun die u nodig heeft, maar vooral de vrijheid die u verdient. De dynamiek van Heijmans staat garant voor een uitdagende werkomgeving waarbij uw inspanningen worden gewaardeerd. Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer D. Visser, Projectdirecteur, telefoonnummer (0115) 64 37 02. Algemene informatie over Heijmans en overige vacatures vindt u op internet, http://www.heijmans.nl. Uw schnftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen nchten aan Heijmans Nederland B.V., Centrale Dienst Personeel en Opleidingen, t.a.v. mevrouw C.F.M. Buijs, Personeelsmanager, Postbus 2, 5240 BB Rosmalen, onder vermelding van vacaturenummer. HIM20036. Heijmans Infrastructuur en Milieu maakt deel uit van Heijmans N.V. Met ruim 6.000 medewerkers en een omzet van circa 3 miljard gulden is Heijmans éen van de toonaangevende ondernemingen in de bouw nijverheid. De divisie Heijmans Infrastructuur en Milieu heeft alle expertise in huis voor het ontwerpen, aanleggen en verbeteren van wegen, rioleringen, bedrijfsterreinen en sportvelden. Opdrachtgevers zijn verzekerd van een innovatieve partner die permanent de nadruk legt op kwaliteit, onderzoek en advies. En waar mogelijk profiteren zij van de kracht van een sterke, efficiënte achterban: Heijmans N.V. De Zeeuwse Bibliotheek is de grootste culturele instelling in de provincie Zeeland en eén van de toonaangevende bibliotheken in Nederland. Zij vervult de taak van openbare bibliotheek in Mid delburg, is de wetenschappelijke bibliotheek voor Zeeland en heeft tevens de functie van Provinci ale Bibliotheekcentrale. Als multimediaal kennis- en cultuurcentrum biedt de Zeeuwse Bibliotheek naast informatie, educatie en recreatie ruimte aan een diversiteit van culturele evenementen. De Zeeuwse Bibliotheek leent per jaar meer dan 1,2 miljoen publicaties uit en verleent specifieke diensten aan onder meer onderwijs, bedrijfsleven, bibliotheken, instellingen en particulieren. Bij de Zeeuwse Bibliotheek werken ca. 170 mensen. Bij de Zeeuwse Bibliotheek ontstaat de vacature van: voor 28 uur per week voor onbepaalde tijd. De afdeling Algemene dienstverlening is één van de lijnafdelingen van de Zeeuwse Biblio theek. Het hoofd van deze afdeling maakt deel uit van het management team. De afdeling omvat 25,05 fte's (47 medewerk(st)ers) verdeeld over twee secties: de sectie klantenservice/uitleen en de sectie bibliobussen (5). Er zijn drie coördinatoren die belast zijn met de coördinatie van de dagelijkse werk zaamheden. De aandachtsgebieden voor de komende jaren zijn: het voor nemen om resultaatverantwoordelijke eenheden te realiseren, beleidsont wikkeling tarifering, de virtuele baliaen logistieke processen gericht op zelf werkzaamheid van klanten. De functie - de ontwikkeling en de uitvoering van het beleid; - het voeren van het management van de afdeling; - activiteiten ter bevordering van het bibliotheekgebruik; - externe contacten. Het functieprofiel - een relevante opleiding op HBO-niveau; - aantoonbare relevante werkervaring; - een visie over de aansturing in een dienstverlenende organisatie; - een visie op de huidige ontwikkelingen in het bibliotheekwerk; - organisatievermogen en gevoel voor efficiency, effectiviteit en dienstverlening; - een coachende wijze van leidinggeven; - inhoud kunnen geven aan begrippen als klantgerichtheid en klantvriendelijkheid; - aantoonbare ervaring op het gebied van financieel beleid en beheer; - goede communicatieve en organisatorische vaardigheden; - een actieve, ondernemende, flexibele en initiërende instelling. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden: Het salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring wordt afgeleid van minimaal schaal 9 (aanloopniveau) tot maximaal schaal 11 (functieniveau). De arbeidsvoorwaarden van de Zeeuwse Bibliotheek worden afgeleid van de arbeidsvoorwaarden van de provincie Zeeland. Een assessment-test maakt deel uit van de procedure. De Zeeuwse Bibliotheek wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom wordt aan leden uit deze prioriteits- groepen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De Zeeuwse Bibliotheek kent een (beperkte) mogelijkheid tot kinderopvang. SOLLICITATIEPROCEDURE: Een afvaardiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw mr. G.E. Huisman, directeur, te lefoon: (0118) 65 43 35. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 26 april 2000 worden gericht aan de heer W. Kempees, afdeling personeelszaken Zeeuwse Bibliotheek, Postbus 8004, 4330 EA Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer ZB/2000/03/01. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kousteensedijk 7 4331 JE Middelburg postbus 8004 4330 EA Middelburg tel. 0118 65 40 00 fax 0118 65 40 01 www.zebi.nl Seijsener Rekreatietechniek B.V. IEDERE DAG WERKEN IN VAKANTIESFEER DAT KAN BIJ SEIJSENER REKREATIETECHNIEK!!!! Seijsener Rekreatietechniek is een internationaal opererende onder neming ten dienste van dagrecreatieparken, campings, jachthavens en bungalowparken. Kwaliteit, klantgerichtheid, milieu, innovatie en uitstekende prijs-kwali- teitverhouding zijn ons devies voor nu en morgen. Wij verzorgen alle technische infrastructuur op dagrecreatieparken, campings, jachthavens en bungalowparken, klanten die hoge kwaliteit van ons verwachten, om elke vakantie tot een onvergetelijk evene ment te maken. Naast de vestiging in Zaandam hebben wij ook vesti gingen in België, Denemarken en Duitsland. Deze landen en Neder land en Luxemburg vormen ons afzetgebied. Om snel te kunnen inspelen op wensen en verwachtingen van de klant bij problemen aan installaties zoals slagbomen en toegangscon trole, elektronische betaalsystemen en besturingen en centrale anten ne-installaties, zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor de func tie van waarbij voor een belangrijk deel de functie bestaat uit voor de regio Zeeland. Voorwaarde hierbij is, dat je in deze regio woonachtig bent. Om deze afwisselende en uitdagende functie uit te kunnen oefenen is het belangrijk dat je over de volgende eigenschappen beschikt. Een zonnig humeur en een klantgerichte en flexibele instelling. Affini teit met de recreatiemarkt. Daarnaast beschik je over een technische opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur richting elektrotechniek/elektro nica. Ervaring met centrale antenne systemen is een pre. Moderne communicatietechnieken hebben voor jou geen geheimen. Voor het uitoefenen van deze zeer interessante functie staat een be drijfsauto ter beschikking. Wij bieden je een afwisselende en uitdagende functie binnen een afwisselende werkomgeving, evenals een uitstekend primair en secundair arbeidsvoorwaardenpakket. Heb je interesse in deze functie, schrijf dan een sollicitatiebrief c.v., binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, aan Tineke van der Mije, personeelsfunctionaris, afdeling P&O, Postbus 406,1500 EK ZAANDAM. 7, groep De NNZ-groep is een internationaal bedrijf van handelsfirma's, verkoopkantoren en agentschappen op het gebied van industriële verpakkingen. Voor onze vestiging te Krabbendijke zoeken wij een telefonist(e)/ administratief medewerk(st)er voor 32 uur/week. uw stem is belangrijk (maar ook uw andere capaciteiten) Een verantwoordelijke baan voor een medewerk(st)er met belangstelling voor administratie in de ruimste zin van het woord. Samen met je collega ben je verantwoordelijk voor: het aannemen van de telefoon, en alle bij ons voorkomende administratieve werkzaamheden. Administratieve feeling en accuratesse moeten je dan ook op het lijf geschreven zijn. Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat(kandidate) met een opleiding op MAVO/MEAO-niveau. Graag je schriftelijke sollicitatie vóór 21 april a.s. naar NNZ industriële verpakkingen bv. Postbus 8, 4413 ZG Krabbendijke. NNZ industriële verpakkingen bv Tempo-Team Projecten, een label van Tempo-Team richt zich op het ter beschikking stellen van gespecialiseerd personeel ten behoeve van uitvoeringsorganisaties In de sociale zekerheid. Met name gemeentelijke sociale diensten en kredietbanken vormen de doelgroep. Het betreft functies in de volle breedte van het werkveld zoals bijstandsconsulenten, juridisch medewerkers, budgetconsulenten etcetera. Voor diverse Diensten Sociale Zaken in Zuid-West Nederland zoeken wij: Functie behandelt aanvragen in het kader van de Nabw, fOAW. IOAZ enWVG. Tevens verstrekt u informatie en geeft u voorlichting over boven staande wetten en zonodig verwijst u door Ook het verrichten van (periodieke) her-controles en arbeidsmarkttoeieiding behSren tot de werkzaamheden. Aanbod U startin mei 2000 een cursus. Na een theorie-gedeelte van 24 dagdelen gaat u een korte stage lopen bij een Sociale Dienst in de regio. Na deze stage bent u in staat dit werk zelfstandig te kunnen verrichten en wordt u via onze organisatie gedetacheerd bij klanten. Profiel Voor deze functie hebt u een afgeronde hbo- of academische opleiding, analytisch denkvermogen en goede mondelinge en schnftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Daarnaast hebt u affiniteit met Diensten Sociale Zaken en de doelgroep en bent u bereid om binnen het werkgebied te werken. Informatie en sollicitaties Geïnteresseerden voor de regio West Brabant. Zuid Holland en Zeeland kunnen hun sollicitaties en c.v. binnen 14 dagen zenden aan: Tempo-Team Projecten La.v. mevr. M. Roijackers Nieuwe Ginnekenstraat 38 4811 NS Breda Voor meer informatie kunt u ook bellen: (076) 533 06 40

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 47