r AV \vi:a wea i'P Stap in de wereld van de gezondheidszorg! Innovatieadviseur VINTERSPORT delta\nakelaardij rag ei ArbeidsêFSBureau Syntens, innovatienetwerk voor ondernemers OjATERDAG 15 APRIL 2000 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 45 J Voor onze vernieuwde, grotere vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een: fulltime verkoopmedewerker m/v parttime verkoopmedewerker m/v Taken: - ondersteunen in de verkoop; - signaleren en verzamelen van klantenwensen; - klanten adviseren en informeren; - verrichten van alle overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - beschikken over commerciële kennis en vaardigheden; - nauwgezet en resultaatgericht kunnen werken; - communicatief ingesteld zijn en kunnen werken in teamverband; - zelfstandig kunnen werken, representatief en stressbestendig zijn: - minimaal 20 jaar oud zijn; - indien nodig flexibel zijn in werktijden. Geboden wordt: - een dynamische en prettige werkomgeving, waarin eigen initiatief en inzet worden beloond. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. en pasfoto kunt u binnen 14 dagen na het 1 verschijnen van deze advertentie sturen aan; Intersport Goes t.a.v. de heer H. Barends en/of J. W. de Kok Lange Kerkstraat 40, 4461 JJ Goes, 0113-270860 Holding Wij zoeken een: Secretaresse Functie-inhoud U werkt in een klein team en organiseert en coördineert diverse werkzaamheden op breed terrein voor de maatschappen, onder andere op personeelsgebied. Functie-eisen - Afgeronde Schoevers/MEAO-secreta- rieel-opleiding I - Goede kennis van Word - Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal - Relevante werkervaring is een pre n Wij bieden b Een gevarieerde en uitdagende functie waarbij het salaris en de arbeidsvoor- n waarden in overeenstemming zijn met de functie. Informatie .9 Voor meer informatie kunt u overdag contact opnemen met de heer J. Amperse „I AA, tel.: 0113-670075 U kunt uw sollicitatie richten aan: WEA HOLDING B.V. De heer J. A. van de Velde AA p/a Postbus 280, 4460 AR Goes of E-mail: wea.zeeland.goes@wxs.nl WEA Holding B.V. gevestigd te Goes is het facilitair bedrijf van een accountantsorganisatie. De organisatie bestaat uit zelfstandige maatschap pen verdeeld over 17 ves tigingen, verspreid over het westelijk deel van Nederland (de kop van Noord-Holland tot Zeeuws-Vlaanderen), waarin ongeveer 300 medewerkers werkzaam zijn. Holding Delta Makelaardij is een regionaal opererende makelaarsorganisatie met vestigingen in Zierikzee en Goes. Delta Makelaardij is actief op het gebied van woningmakelaar dij,-bedrijfshuisvesting, nieuwbouwprojecten, taxaties en op het gebied van verze keringen. hypotheken en financiële planning. Delta Makelaardij positioneert zich op deze markten ais een hoogwaardige dienstverlener. Bij Delta Makelaardij werken 'jonge mensen met inlevingsvermogen en overtuigingskracht. (Voor onze kantoren te Zierikzee en Goes zijn wij op korte termijn op zoek naar Gemotiveerd enthousiast verkooptalent (m/v) jln nauwe samenwerking en onder de hoede van de makelaars zult u actief zijn bin nen de portefeuille woningmakelaardij. Na een uitvoerige interne opleiding wordt er van u verwacht dat u zich alle facetten van de makelaardij in snel tempo eigen maakt. De gedachten gaan uit naar iemand die aan het volgende kan voldoen: Opleiding op middelbaar of hoger niveau Aantoonbare ervaring in verkoopfunctie Leeftijd ca. 25 jaar - 30 jaar Goede commerciële en contactuele eigenschappen Klantgerichte persoonlijkheid. Leergierig Teamspeler Woonachtig in de regio Voor onze vestiging in Goes hebben wij tevens plaats voor een Commercieel/administratief medewerkster ca. 20 uur) Zij zal zich gaan bezighouden met het ontvangen en te woord staan van klanten aan de balie, beantwoorden van de telefoon, verzorgen van correspondentie, het ver werken van koopakten en taxaties alsmede allerhande voorkomende werkzaamhe den. Wij zoeken iemand met: Middelbare of hogere opleiding Goede contactuele eigenschappen Leeftijd ca. 25 - 35 jaar. Liefst met ervaring in een soortgelijke functie Ervaring met Windows Belangstellenden worden verzocht hun sollicitaties inclusief c.v. met gegevens over opleiding en werkervaring - het liefst voorzien van recente pasfoto - voor 24 april 2000 te richten aan: Delta Makelaardij Postbus 72 4300 AB Zierikzee Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw D. Dijkman -4 56 manhuisstraat 1-3 zierikzee telefoon 0111-417808 fax 0111-415925 RESTAURANT-MOTEL 'DE WOUWSE TOL' MASTENDREEF 85, 4623 RE BERGEN OP ZOOM Met 30 kamers en een groot a la carte restaurant en zalen van 20 tot 100 personen voor bruiloften, diners en con gressen, vraagt ter versterking van zijn jonge team op korte termijn fulltime receptionist(e) Functievereisten: Leeftijd 18-25 jaar. HAVO/receptionistenopleiding of gelijkwaardige opleiding Goede beheersing van de moderne talen Servicegevoel beslist noodzakelijk Representatief voorkomen Mag geen bezwaar hebben tegen weekend- en onregelmatige diensten. Oproepkracht receptionist(e) voor 8 a 32 uur per week Voor deze functie gelden dezelfde vereisten als boven staande met uitzondering van de leeftijd deze is niet van toepassing. Onze gedachten gaan uit naar een herintredende vrouw. Hulpkracht receptionist(e) voor in de weekeinden Voor deze functie gelden dezelfde vereisten als boven staande met uitzondering van de opleiding. Onze gedachten gaan uit naar een student in opleiding voor in de weekeinden. Uw handgeschreven sollicitatiebrief, voorzien van curricu lum vitae en recente pasfoto, zien wij gaarne tegemoet op onderstaand adres: MOTEL 'DE WOUWSE TOL' t.a.v. Mw. B. M. M. van der Valk-Laurent Mastendreef 85, 4623 RE Bergen op Zoom Tel. 0165-303651 Volg eert opleiding, krijg betaald en daarna ook nog een baan. .orgcln ^lee\and\ In september start de opleiding tot VERPLEEOKUN DIÖE niveau 4 Een opleiding met een maandsalaris en een baangarantie Wil jij betaald bij een zorginstelling werken en tegelijkertijd een diploma halen? Dat kanl Via de beroepsbegeleidende leerweg. Je leert dan vanuit een betaalde baan. Het eerste jaar bestaat bijna volledig uit theorie- en praktijklessen en je krijgt zakgeld.Vanaf het tweede |aar begint het echte werken. Je ontvangt dan een leerlingsalaris conform de CAO Ziekenhuizen. Je start het werk in het ziekenhuis en later in de opleiding ga je ook naar de Thuiszorg en het centrum voor verstandelijk gehandicapten De Sterre. Het werken wordt afgewisseld met school (het ROC) Het opleidingstelsel geeft de mogelijkheid om je in de laatste fase van je opleiding te verdiepen in een van de volgende specialisaties: Klinische Zorg Kraam-, kinder- en jeugdzorg Chronisch zieken Psychiatrie en verstandelijk gehandicaptenzorg Tijdens je (werk)opleiding maak je ook al kennis met deze zorggroepen. Doordat je brede ervaring opdoet, kun je met je diploma op vele terreinen terecht. De opleiding tot verpleegkundige duurt 4 |aar Als vooropleiding vragen we MAVO op D-niveau of een HAVO- of een VWO-diploma. Een gelijk waardig (buitenlands) diploma is uiteraard ook goed. Als je al beschikt over het diploma ziekenverzorgende of MDGO-vp, kun je je ook inschrijven en kom je zelfs in aanmerking voor een studieduurverkorting. Wil je meer weten over jouw mogeli|kheden in de gezondheidszorg? Vraag dan bij het ROC Westerschelde in Terneuzen de informatiebrochure aan, bij het Onderwijs bureau (01 15-041680) of bij mevrouw B. Soethaert, waarnemend teamleider verpleging en verzorging (0115-641600). Vragen over het werken in de gezondheidszorg kun je stellen aan de heer J. Mank (01 15-688610) Om voor deze manier van leren en werken in aanmerking te komen solliciteer je bij Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen. Je sollicitatiebrief kun je voor 10 mei sturen naar de dienst P&O, t.a.v. mevrouw B. Fest, personeels functionaris, Wielingenlaan 2, 4535 PA Terneuzen Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen is een regionaal ziekenhuis met alle algemene specialismen in huis. 0e 1100 mede werkers verzuilen een spilfunctie waar het gaat om kwaliteit van de medische 2org. Deze kwaliteit kan alleen worden bereikt als er steeds voldoende mensen worden opgeleid THUISZORG 0e Stichting Thuiszorg Zeeuws- Vlaanderen heeft als doel de zelfstan digheid van mensen in de thuissituatie te bevorderen. Thuiszorg levert huis houdelijke hulp, verpleging, verzorging en begeleiding. Ook voorziet de thuis zorg in dieetadvisering, ouder- en kindzorg en de uitleen van verpleeg- artikelen en hulpmiddelen locatie de Sterre De Sterre in Clmge, is een centrum voor mensen met een verstandelijke handi cap. De begeleiding en verzorging is er op gericht de bewoners een zo zinvol en zelfstandig mogelijk bestaan te bie den en waar nodig te zorgen voor een n verzorging. ROC WESTERSCHELDE Het Regionaal Opleidingen Centrum voor Zeeuws-Vlaanderen verzorgt diverse vormen van beroepsonderwijs en volwasseneducatie Véraz Assurantiën is een middelgroot assurantiebemiddelingsbedrijf Vanuit een modern en goed geoutilleerd kantoor in het centrum van Middelburg worden alle producten van een professioneel bedrijf in financiële dienstverlening aangeboden. Een ultramodern automatiseringssysteem ondersteunt de commercië le en administratieve activiteiten. De ontwikkelingen in ons vak zijn ronduit stormachtig te noemen. Privatisering, bewustwording van eigen verantwoordelijkheid, individualise ring en een hausse in de 'eigen huis' markt zijn daar o.m. oorzaken van. Onze buitendienst heeft dan ook de handen vol om onze klanten adequaat en van kwalitatief hoog niveau van dienst te zijn. Voor de administratieve verwerking van onze producten en de commerciële ondersteuning van onze buitendienst willen w ij dan ook graag in contact ko men met: A. EEN ADMINISTRATIEF MEDEWERKER B. EEN MEDEWERKER COMMERCIËLE ONDERSTEUNING De belangrijkste taken zijn: Voor functie A - klant- en polisadministratie - financiële administratie - schadeadministratie Voor functie B - vervaardigen en aanvragen offertes - verwerking van aanvragen - klantadvisering op kantoor - agendabeheer - schadebehandeling Van kandidaten verwachten wij: - Grote mate van zelfstandigheid - Verantwoordelijkheidsgevoel - Coöperatieve instelling - Havo- of Meao-niveau - In bezit van assurantie B diploma - Kennis van assurantiepakket Prisma e/o Anva - Ervaring met en kennis van de gangbare moderne computerprogramma's - Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Van de medewerker commerciële ondersteuning verwachten wij voorts eigen initiatief en dat hij zij attent is op marktontwikkelingen. Enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie is een pre. Wij bieden: - Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - Grote mate van vrijheid - Goede werkomstandigheden in een klein team Uitsluitend schriftelijke reacties voorzien van een uitgebreid c.v. en gericht aan de directie zien wij graag binnen 14 dagen na heden tegemoet. Vermeld a.u.b. in de linkerbovenhoek van de envelop 'sollicitatie". Acquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Véraz Assurantiën Postbus 86 4330 AB Middelburg - Tel. 0118-616256 Op zoek naar een leuke baan in de horeca? Dan nodigen we je uil voor de werkmarkt op donderdag 20 april van 13.00-16.00 uur bij het Arbeidsbureau, Kolveniershof 33 in Goes. Daar kun je kiezen uit een overvloed aan horecavacatures, of het nu om vast werk of seizoenswerk gaat. Je bent van harte welkom! _Jt±k Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. ASSURANTIËN VERSLUIJS BV Nieuwstraat 7 4501 BA OOSTBURG Postbus 43 4500 AA OOSTBURG Telefoon (0117) 45 23 53 Telefax (0117)4521 43 Assurantiën Versluijs is een sedert 1915 gevestigd assurantiekantoor te Oostburg. Wij adviseren particulieren, bedrijven en instellingen over schade- en levensverzekeringen, pensioenen en financiële diensten. Wij beschikken over volmachten van verschillende verzekeraars. Dit betekent dat wij de bevoegdheid hebben om zelf verzekeringen te accepteren, polissen op te maken en schades te regelen. Naast onze volmachten bemiddelen wij als provinciaal tussenpersoon voor een groot aantaj verzekeringsmaatschappijen. Kenmerkend voor onze bedrijfsvoering is zowel bij de advisering als in geval van schade klantgericht te handelen en uitstekende service te bieden. Ons personeelsbestand bestaat thans uit een team van 12 fulltime en 3 parttime medewerk(st)ers. Binnen ons kantoor ontstaat per 1 mei a.s een vacature voor een COMMERCIEEL BUITENDIENSTMEDEWERKER met ervaring Functieomschrijving: Het verwerven van nieuwe relaties en het onderhouden van bestaande relaties. Vereisten: Je bent een echte doorzetter die alleen het beste voor zijn klanten goed genoeg vindt. Service en dienstverlening zijn je op het lijf geschreven. Uiteraard beschik je over goede contactuele eigenschappen. Het assurantie B-diploma heb je in je bezit of je bent stu derend hiervoor. Je bent bekend met het werkgebied Zeeuws-Vlaanderen en werken in de avonduren is voor jou geen bezwaar. Wij bieden: Een zelfstandige en uitdagende functie binnen een groeiend assurantiebedrijf. Je kunt rekenen op ondersteuning van een deskundige binnendienst. Ook van jouw buitendienstcollega's kun je op een collegiale samenwerking rekenen. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn in over eenstemming met de zwaarte van de functie. Een auto van de zaak wordt je ter beschikking gesteld. Voor nadere Informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer Th. Tazelaar. Een schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curricu lum vitae, zien wij binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie tegemoet. Syntens is een onafhankelijke adviesorganisatie voor het midden- en kleinbedrijf, die ondernemers in staatstelt vernieuwingsprocessen te realiseren. Het accent ligt hierbij op de terreinen van technologie en bedrijfsvoering. Syntens is zowel een vraagbaak als een sparringpartner om ideeën te toetsen. Maar nog belangrijker: Syntens brengt ondernemers met die partijen in contact waardoor innovaties daadwerkelijk gerealiseerd kunnen worden en is daarmee bij uitstek een lanceerbasis voor vernieuwing. Syntens beschikt over een landelijk netwerk. Elk van de 15 vestigingen is sterk regionaal georiënteerd om optimaal te kunnen inspelen op de behoeften van ondernemers. Innovatienetwerk 'oor ondernemers^Ê voor onze vestiging in Middelburg Wij zoeken een specialist in adviseren, die doorzijn specifieke kennis op het gebied van E-commerce een belangrijke bijdrage kan leveren binnen een multidisciplinair team. O Uw activiteiten Als uitvoerend innovatieadviseur maakt u deel uit van een creatief team van 20 medewerkers. De adviseurs binnen dit team zijn verantwoordelijk voor het geven van voorlichting, advies en het uitvoeren van projecten die leiden tot innovatie bij bedrijven. Als expert op het gebied van de E-commerce wordt u ingezet binnen het project'E-commerce in Zeeland', dat per 15 mei van stert gaat. Met ingang van die datum maakt u bij de ondernemer een strategische analyse van kansen in de E-commerce voor zijn onderneming. U vertaalt brancheontwikkelingen en trends naar concrete toepassingen voor het midden- en kleinbedrijf en coacht de ondernemer bij de realisatie van zijn plannen. Verder organiseert u voorlichtingsbijeenkomsten en specifieke workshops en bent u betrokken bij een scala aan aanverwante activiteiten O U bent een enthousiaste man of vrouw met een universitaire of hogere beroepsopleiding, bij voorkeur op technisch gebied. Enkele jaren werkervaring en kennis van het midden- en kleinbedrijf is een pre. Bedrijfseconomisch inzicht koppelt u aan een ruime kennis van informatie- en communicatietechnologie, u legt graag nieuwe contacten en bent in staat uw eigen netwerk op te bouwen O WÜ bieden een dynamische, fulltime baan op projectbasis met veel zelfstandigheid in een informele, resultaat gerichte werkkring. Ontplooiing van eigen initiatieven wordt gestimuleerd en gewaardeerd Uiteraard ontvangt u een salaris dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie, aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. O Voor informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Jasper Hemmes, adviseur, of Elly Hilgers, office manager, telefoon (0118) 628 141. Voor meer informatie over Syntens kunt u tevens terecht op onze website www.syntens.nl. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen richten aan Syntens, t.a.v. de heer B. Maljaars, Postbus 7104,4330 GC Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 45