l HERpGHS i Wérk/ fence Magazijn medewerker m/v Zeelandia computertechnicus m/v Applicatie programmeur/ ontwerper m/v STURM EN DEKKER BV Sloopwerken ervaren asbestsaneerder(s) APOTHEKERS ASSISTENT ^Dishoek chauffeur magazijnmedewerkers Hertoghs Carrosserieën BV GELSING OOSTERHOUT B.V. VERTEGENWOORDIGER METSELSTENEN uitzendbureau fysiotherapeut(e) J. Dekker 42 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 15 APRIL 200 Colijn It bv is een zelfstandig opererende onderneming met een jong team van enthousiaste medewerkers. Sedert I980 adviseren en automatiseren wij grote en kleine be drijven en instellingen. Wij zijn specialisten met alle expertise in huis en opereren in Nederland en België. Wegens uitbreiding zoeken wij op korte termijn een De voornaamste taken bestaan uit: Het assembleren, installeren en preventief onderhouden van computersystemen, randapparatuur en communicatietoe passingen (datacommunicatie). Het oplossen van storingen bij onze relaties in Nederland en België. Verlenen van technische support op afstand. De persoon die wij zoeken heeft: Minimaal MTS/E of HTS. Rijbewijs B. Ruime ervaring met computersystemen. Kennis van besturingssystemen zoals: MSDOS/Windows 95/Windows NT(Linux/Unix) strekt tot aanbeveling. Opgewekt karakter en goede contactuele eigenschappen. Planmatig werkinzicht, zowel zelfstandig als in teamverband. Resultaatgerichte houding. Enige jaren werkervaring. De voornaamste taken bestaan uit: Het zelfstandig analyseren en programmeren van software applicaties, veelal branchegericht, alsmede het completeren van bestaande applicaties. De persoon die wij zoeken heeft: Minimaal MTS Tech. informatica. HBO I of HBO B.I. of soortgelijke opleiding. Rijbewijs B. Opleiding genoten van de volgende programmeertalen: SQL Java en C Bekendheid ervaring met Unix/Linux en Windows NT. Analytisch denkvermogen. Ervaring in Object Georiënteerd programmeren. Ervaring in Dataflex en VDF gewenst. Kennis van ODBC en Crystal Reports. Kennis van normalisatie en projectcoördinatie. Voor vragen betreffende bovenstaande functies kunt u contact opnemen met dhr. J. E. van der Maale, Manager Technische Dienst of dhr. M. Roos, manager Colijn Development Group bv. Schriftelijke sollicitaties met pasfoto en opgave van uw persoonlijke gegevens, werkervaring en oplei ding kunnen uiterlijk tot 25 april 2000 gericht worden aan: Colijn Informatie Technologie bv Amundsenweg 25 Postbus I7I - 4460 AD Goes De Koninklijke Hollestelle Groep is gevestigd in een schitterende, nieuwe behuizing op het industrieterrein de Poel II in Goes. Naast Hollestelle Handel BV maken Hollestelle Konstruktie BV en Hollestelle Kranentechniek BV deel uit van de Koninklijke Hollestelle Groep. In totaal zijn ruim 60 mensen bij het bedrijf werkzaam. Voor de afdeling Hollestelle Handel zijn wij op zoek naar een Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste medewerker die beschikt over: een MBO-opleiding; bekendheid met techniek, pneumatisch, hydraulisch en aandrijftechniek; enkele jaren ervaring (is wenselijk maar met noodzakelijk); goede communicatieve vaardigheden; een flexibele inzet. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: verwerking van binnenkomende en uitgaande goederen; balieverkoop; orderafhandeling; adviseren van klanten. Geïnteresseerd in deze veelzijdige, afwisselende functie '1 Dan verzoeken wij u uw sollicitatiebrief met uitge breide CV te richten aan de Koninklijke Hollestelle Groep, t.a.v. de heer J. G. Hollestelle. Voor eventuele aanvullende informatie over de inhoud van deze functie kunt u contact opnemen met de heer C. Gorsse. AMUNDSENWEG 10 POSTBUS 62 +460 AB GOES TEL 0113-27 77.77 FAX 0113-27 77 80 Vraagt voor spoedige indiensttreding: Info bij Robert Maranus telefoonnummer kantoor 0118-592720. Uw schriftelijke sollicitatie gaarne binnen 10 dagen richten aan: Sturm en Dekker BV, Postbus 25, 4356 ZG Oostkapelle Met ingang van 1 augustus a.s. is er in onze apotheekhoudende huisartsenpraktijk plaats voor een voor ten minste 26 uur per week. Fulltime behoort ook tot de mogelijkheden. Het maken van afspraken voor de spreek uren en aannemen van de telefoon voor de huisartsen behoort eveneens tot de taak. Salaris volgens CAO apothekersassistent. Sollicitaties kunt u tot 5 mei richten aan: Huisartsenmaatschap Fraanje de Keyser Voorburcht 2 4543 AZ Zaamslag Inlichtingen: mevr. J. Fraanje-v.d. Graaff, tel. 0115-431244. Roompot Beach Resort te Kamperland en Camping Dishoek te Koudekerke zijn voor de periode van 19 juni tot 1 september of een gedeelte hiervan (minimaal 4 weken) op zoek naar Medewerkers Huishoudelijke dienst m/v Werkzaamheden bestaan uit het beheren en reinigen van de sanitaire voorzieningen. Werktijden variëren van 06.00 tot 21.00 uur en in de weekenden. Voor eventueel vervoer in de vroege ochtenduren naar Roompot Beach Resort is gezorgd. Verdiensten 18,- bruto per uur plus aantrekkelijke bonusregeling. Roompot Beach Resort te Kamperland is tevens voor de periode Pasen tot I november op zoek naar een enthousiaste Assistent beheerder m/v Voor deze afwisselende functie zijn wij op zoek naar iemand tussen de 18 en 40 jaar met een goede beheersing van de Duitse taal en in het bezit van rijbewijs B. Verder moet je bereid zijn in de avonduren en in het weekend te werken. Interesse in één van bovenstaande vacatures Neem dan contact op met mevr. S. van Merwe, tel. 0113-374136 (op werkdagen tussen 08.00 - 16.00 uur) of stuur je e-mail naar: sales@roompot.nl Lamping Installatiebedrijf 'MIDDELBURG i' bv §v/» Installatiebedrijf Middelburg is een middel groot bedrijf met circa 65 medewerkers en werkzaam in Zeeland op het gebied van sani- taire-elektra en verwarmingsinstallaties. Ter versterking van ons kantoorteam bestaande uit 10 medewerkers zoeken wij op korte termijn: ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Functie-inhoud: Beantwoorden en doorverbinden van de telefoon. Tekstverwerking - offertes maken - facturering. Postbehandeling. Personeeladministratie werkbonnenbehandeling. Functie-eisen: Computerervaring Windows 95/98 Word 97. Leeftijd vanaf 25 tot circa 35 jaar. Opgewekte en stressbestendige teamspeler voor 40 uur in de week. Per direct beschikbaar. Wij bieden een zeer afwisselende baan, vergoe ding volgens de CAO. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne binnen 5 werkdagen tegemoet, ter attentie van Installatie bedrijf Middelburg bv, postbus 8095, 4330 EB Mid delburg t.a.v. de directie. Foodservice KRUIDENIER Dirk Dronkersweg 16 4462 GA Goes tel. 0113 217470 Voor onze afdeling distributie zoeken wij een jonge enthousiaste Je bent minimaal in het bezit van rijbewijs B. Binnen ons bedrijf bestaat de mogelijkheid je C-rijbewijs te behalen. Je wordt ingezet op alle routes en maakt ken nis met onze relaties in horeca, catering en instellingen. Voor het magazijn zijn wij op zoek naar enkele Het ontvangen en opruimen van de goederen volgens HACCP-normen, het gereedmaken van de orders voor de distributie en het assis teren van de voorraadbeheerder behoren tot je voornaamste taken. Schriftelijke reacties kun je sturen naar bo venstaand adres Voor aanvullende informatie kun je bellen naar C. den Haan, tel. 0113-217470. Zeelandia is een internationaal opererende onderneming op het gebied van grondstoffen voor brood en banket van hoogwaardige kwaliteit. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. De onderneming heeft daarnaast een aantal dochterondernemingen in binnen- en buitenland. Bij Zeelandia werken in totaal 860 medewerkers, waarvan ongeveer 450 in Nederland. De marktgenchte productontwikkeling en -innovatie én de steeds verdergaande internationalisatie maken Zeelandia tot een sterk groeiende onderneming. De medewerkers staan samen borg voor een moderne en gedegen dienstverlening in de vorm van levering van uitstekende producten en diensten aan de afnemers. De afdeling Marketing is verantwoordelijk voor het internationale marketingbeleid van de Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Deze stafafdeling staat onder leiding van een marketing directeur die rechtstreeks rapporteert aan de hoofddirectie. De afdeling is onderverdeeld in marketingmanagement, productmanagement en communicatie. Door het vertrek van een van de productmanagers ontstaat er een vacature voor een: Ervaren Productmanager (m/v) De functie In deze functie bent u verantwoordelijk voor de internationale strategie van de b rood p rod u ctg roe pe n U optimaliseert de positionering van het broodassortiment door consumententrends in voeding te vertalen naar producten voor de bakkerij. Binnen deze context heeft u een initiërende en coördinerende rol op het gebied van productontwikkeling. Nieuwe ideeën zijn een belangrijke graadmeter voor succes. U verzamelt en formuleert deze ideeën en werkt ze verder met andere Zeelandia-afdelingen uit. Functie-eisen U beschikt over een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur HEAO CE of Nima B. Daarnaast heeft u enkele jaren ervaring als productmanager in de foodbranche. U bent te typeren als een ondernemende, resultaatgerichte en creatieve persoonlijkheid met uitstekende communicatieve en contactuele eigenschappen. Tenslotte beheerst u de engelse en duitse taal in woord en geschrift. Solliciteren Wij vragen u uw sollicitatiebrief met c.v. binnen twee weken te richten aan Zeelandia H.J. Doeleman b.v., t.a.v. mevrouw B. van Wingen, directeur P&O, Postbus 9,4300 AA Zierikzee. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met mevrouw M. Verheul, directeur marketing, toestel 540. Zeelandia H.J. Doeleman b.v., bezoekadres Poststraat 11,4301 AA Zierikzee telefoon: 0111-419000 fax: 0111-416951 is een zelfstandige onderneming welke is gespecialiseerd in het bouwen en leveren van vrachtwagencarrosserieën in diverse uitvoeringen, wisselsystemen, laad- en lossystemen, autolaadkranen, opleggers en aanhangwagens. Wij zoeken op korte termijn voor het magazijn: - jonge vlotte magazijnmedewerkers Functie-eisen: - leeftijd ca. 25 jaar - ervaring met PC-gebruik - technische basiskennis - goede contactuele eigenschappen; voor de afdeling carrosseriebouw: - leerling carrosseriebouwers - ervaren carrosseriebouwers - allround constructiebankwerkers voor de afdeling spuiterij: - voorbewerker/spuiter - leerling autospuiters Voor bovenstaande vacatures bieden wij u een afwisselende baan met goede salariëring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Gewenten 49, 4704 RE Roosendaal, telefoon 0165-551440, telefax 0165-554487 GROOTHANDEL IN STRAATSTEEN EN METSELSTEEN Voor de uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij: voor het rayon Zeeland en Zuid-Holland. Functieomschrijving: - verkopen, acquireren van metselstenen bij architecten, projectontwikkelaars en aannemers. Functie-eisen: - zelfstandig kunnen werken; - middelbare commerciële opleiding: - leeftijd vanaf 35 jaar; - zonder produktkennis en ervaring niet reageren!!!! Wij bieden: - een uitdagende zelfstandige functie; - goede honorering; - auto van de zaak. Bent u geïnteresseerd in deze functie, dan verzoeken wij u om schriftelijk te reageren (met CV) binnen 2 weken t.a.v. dhr. B.H.H.M. Oomen. Gelsing Oosterhout B.V. Postbus 155 4900 AD OOSTERHOUT 0162-438002 Tènce! Goes en Middelburg zijn op zoek naar ge motiveerde medewerkers voor de volgende vacatu res m/v. Tènce! Middelburg: - Verkoopmedewerkers - Technische buitendienstmedewerker - Telemarketers - Data typistes - Commercieel medewerker binnendienst - Bedienend personeel - Keukenpersoneel - Afwashulpen - Buffetmedewerkers - Kamermeisjes - Schoonmaaksters - Matrozen - Produktieoperators - Cleaners Tènce! Middelburg heeft een extra inschrijfdag op 15 april van 10.00 tot 15.00. Tènce! Goes: - Administratief medewerkers - Boekhouder - Horeca medewerkers - Laborant - Roady geluidsman - Technisch medewerkers - Monteur zonnewering - Verhuizers - chauffeurs - Schoonmakers - Produktiemedewerkers Lcmge Gee re 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 middelburg@tence.nl Westwal 7, 4461 CM Goes Telefoon 0113-230976 goes@tence.nl Gevraagd: voor 2 a 3 dagdelen per week in een particuliere praktijk. Schriftelijke reacties graag vóór 22-04-2000 richten aan: praktijk voor fysio-, manuele en sportfysiotherapie Roerdompstraat 3 4302 WN Zierikzee tel. 0111-415161

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 42