RP[C Personeel opleidingen SMZ-IT Vakopleiding Mèt het Europees Computer Rijbewijs kom je veel verder PC CURSUSSEN IT OPLEIDINGEN A+ Onze succesvolle A+ opleiding start weer op 24 mei. Deze 15 daagse opleiding voor assistent systeembeheerder en helpdeskmedewerker behandelt de technische kant van computers en bestunngssystemen en bereidt voor op een technische carrière in de IT wereld. IT DIENSTEN medisch secretaresse m/v MIMIIII' Ziekenhuis Walcheren \\\v Start Werkt zeker Fontys Bedrijfshogeschool f Persoonlijk perspectief colpom AFLOSSCHIPPER 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 15 APRIL FLEXIBEKLEDING ZOEKT A DAKFOLIE 4 MONTEURS 0111 652300 Het Centrum Vakopleiding biedt werkzoekenden een training of een beroeps opleiding zodat zij (weer) een plaats op de arbeidsmarkt kunnen bemach tigen. Hebt u belangstelling voor een technische opleiding die uw kans op werk aanzienlijk vergroot? Met de volgende opleidingen kunt u direct starten: procestechniek timmeren metselen/stukadoren/ tegelzetten installatietechniek elektrotechniek schilderen constructiebankwerken lassen draaien/frezen CNC draaien/frezen Autocad Naast deze opleidingen is het bij het Centrum Vakopleiding ook mogelijk een om- of bijscholing te volgen. Meer weten? Bel (0118) 611 655. Of ga langs bij het Centrum Vakopleiding, Kleverskerkseweg 17 in Middelburg. Elke dinsdag middag om 13.30 uur kunt u een kijkje nemen bij de opleidingen. Praktijkscholing voor ROC Zeeland: test- en opleidingscentrum ECDL ROC Zeeland behoort tot een landelijk netwerk van erkende testcentra voor het ECDL Dit betekent dat u op drie vestigingen van ROC Zeeland (Goes, Middelburg en Vlissingen) terecht kunt voor het afleggen van examens voor het ECDL U kunt zelf beslissen hoe u zich op de examens wenst voor te bereiden ledereen die denkt over voldoende kennis en vaardig heden te beschikken kan zich voor het examen aanmelden Geeft u er de voorkeur aan om u onder deskundige begeleiding op het examen voor te bereiden dan staat het ROC Zeeland voor u klaar met een aantal uitgekiende opleidingstrajecten (klassikaal, begeleide zelfstudie in een open leercentrum, of een combinatie van beide). Deze trajecten worden aangeboden voor particulieren (open inschrijvingen) en als maatwerkcursus voor bedrijven en instellingen ECDL Cursusplaatsen Goes en Zierikzee Vestiging Oosterschelde College Rommerswalestraat 1 4461 ET Goes Tel (0113) 22 00 88 Fax (0113) 23 12 74 E-mail: tc-oc@roczeeland.nl Algemeen Het Europees Computer Rijbewijs (European Computer Driving Licence, afgekort als ECDL) is een basiscertificaat waarmee wordt vastgesteld of iemand over voldoende praktische kennis en vaardigheden beschikt om op professionele en efficiënte wijze met een computer om te gaan Het ECDL maakt de beheersing van kennis en vaardigheden aantoonbaar en zal als zodanig van nut zijn voor werkgevers, werknemers en werkzoekenden Het ECDL zal in alle landen van Europa - en in een aantal landen daarbuiten - worden ingevoerd. De eindtermen van de examens zijn in alle landen gelijk en het rijbewijs is dan ook in alle aangesloten landen geldig De modulen Het ECDL bestaat uit zeven modulen: 1 Basisbegrippen ICT 2 De computer gebruiken en bestanden beheren (MS Windows) 3 Tekstverwerking (MS Word) 4 Spreadsheets (MS Excel) 5 Databases (MS Access) 6 Presentaties (MS Powerpoint) 7 Informatie en communicatie (MS Internet Explorer) Startbewijs Kandidaten die het totale pakket van zeven modulen te uitgebreid vinden (bijvoorbeeld omdat in de werksituatie niet alle toepassingen gebruikt worden) kunnen kiezen voor een ECDL startbewijs. Voor dit startbewijs moeten de examens van vier modulen met voldoende resultaat zijn afgelegd Dit pakket van vier modulen kan naar eigen keuze worden samengesteld In de praktijk zal dit vaak een combinatie zijn van de modulen 1, 2, 3 en 7. Kennis en vaardigheden De naam Europees Computer Rijbewijs is niet toevallig gekozen. De houder van een rijbewijs toont aan te beschikken over kennis en vaardigheden die nodig zijn om op verantwoorde wijze een auto te besturen in uiteenlopende verkeerssituaties op de (snel)weg. Het Europees Computer Rijbewijs heeft een vergelijkbare functie voor gebruikers van de "digitale snelweg" De samenstelling en het niveau van het ECDL vormen een solide basis voor gebruikers van personal computers. Aanmelding of meer informatie? Bij onderstaande vestigingen vertelt men u graag alles wat u wilt weten. Een kandidaat die de examens van alle modulen met voldoende resultaat heeft afgelegd ontvangt het ECDL-diploma Cursusplaats Middelburg Vestiging Delta College Merwedestraat 1 4335 XR Middelburg Tel (0118) 62 39 51 Fax (0118) 62 65 56 E-mail tc-dc@roczeeland nl Een schat aan kennis binnen één instituut ZEELAND www.roczeeland.nl Cursusplaats Vlissingen Vestiging Zeeland College Sector MTO Oude Veerhavenweg 3 4382 NS Vlissingen Tel. (0118) 47 84 00 Fax- (0118) 46 57 88 E-mail: tc-mto@roczeeland.nl Cursusplaats Vlissingen Vestiging Zeeland College Sector DGO/Educatie Dreesstraat 2 4384 DC Vlissingen Tel(0118) 46 78 80 Fax (0118) 46 50 57 E-mail tc-mdgo@roczeeland nl professionals voor professionals - Windows 95, 98, NT - Word basis en vervolg - Excel basis en vervolg Access basis en vervolg PowerPoint MS Publisher - Frontpage - Outlook - MS Internet Explorer - MS Project 98 - Corel WordPerfect - Corel Quattro pro Bij onze open inschrijvingen start u uw opleiding onder bege leiding van een vakkundig docent op het door u gewenste moment, overdag of 's avonds. Klassikale opleidingen worden in kleine groepen van vier tot acht cursisten georganiseerd. NT Server Deze drie daagse opleiding is be doeld voor mensen die binnen hun organisatie verantwoor delijk zijn voor Windows NT servers en workstations. (17, 18,19 mei en 14,15,16 juni) SMZ-IT is het adres voor IT dienstverlening. Wij leveren alle bekende merken hard- en software Wij beschikken over een servicecentrum met uitsluitend gecertificeerd personeel. SMZ Loskade 15 A, 4331 HV Middelburg Een vertrouwd adres voor IT dienstverlening Tel: 0118 650365 Het Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen is een algemeen ziekenhuis met 384 plaatsen. In Middelburg staat een goed geoutilleerde polikliniek. In het ziekenhuis zijn vrijwel alle specialismen vertegenwoor digd. In de zorgverlening staan de kwaliteit en de persoonlijke benadering centraal. De organi satie biedt ruim 1000 medewer kers een plezierige werksfeer en goede ontwikkelingskansen Walcheren is een aantrekkelijk woongebied met veel recreatie ve mogelijkheden. Een fusie met het Oosterschelde Ziekenhuis te Goes wordt voorbereid. Correspondentie-adres- Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. tel.(0118)42 50 00 Binnen de polikliniek chirurgie (5 chirurgen) hebben we op dit moment 2 tijdelijke vacatu res voor de functie van (36 uur per week fulltime en 28 uur per week 77,78%) De functies zijn voorlopig voor de duur van 1 jaar, met uitzicht op een vast dienstver band. Functie-inhoud: het typen en verwerken van de medische correspondentie het verzorgen van de afsprakenplanning het administratief voorbereiden en afwerken van de spreek uren het verrichten van secretariaats werkzaamheden. Functie-eisen: vooropleiding havo diploma medisch secretaresse (bv. Schoevers) gedegen kennis van de medische terminologie bi) voorkeur enige jaren ervaring als medisch secretaresse ervaring met MS Office, met name Word en een goede typevaardigheid gemotiveerde, energieke teambuilder met cliëntgerichte attitude uw prioriteit- stellend vermogen is samen met uw organisatietalent en accuratesse een voorwaarde om succesvol in deze functie te kunnen zijn. Overige informatie: de arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de CAO-Ziekenhuizen de functie is ingedeeld in functiegroep 30 (minimaal f 2.838,- en maximaal f 4.013,- bruto per maand) voor meer informatie omtrent de functie-inhoud kunt u contact opnemen met mevrouw T.E. Buys, unithoofd poliklinieken, tel. (0118) 42 52 80 of tel. (0118) 42 50 00, sein 280 indien u niet voldoet aan de functie-eisen is het onnodig om op deze vacature te reageren. Sollicitaties: Sollicitaties, met curriculum vitae, kunt u voor 3) april 2000 sturen naar Ziekenhuis Walcheren, sector Personeel Organisatie t.a.v. mevrouw L.F.C. Hardenberg, personeelsadviseur. Postbus 3200,4380 DD Vlissingen, of per e-mail: L.Hardenberg@Walcheren.Ziekenhuis.nl onder vermelding van advertentienummer B0200.5. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt met op prijs gesteld Medewerker weegbrug Een overslagbedrijf in Vlissingen is op zoek naar een medewerker voor het bedienen van de weegbrug. U staat chauffeurs te woord, maakt vrachtpapieren in orde en heeft telefonisch contact met klanten over vrachten. U heeft een opleiding op MBO-niveau, beheerst de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift, u beheerst MS-Office en bent bereid om op onregelmatige -tijden te werken. Bijvoorkeur bent u in het bezit van eigen vervoer. Het betreft een fulltime functie, een vast dienstverband behoort tot de 'mogelijkheden. Info: Ellen Sinke, lel: (0118) 41 47 06, Start Uitzendbureau, Bellamypark 28, Vlissingen. Showroom medewerker Een verpakkingsbedrijf is op zoekbaar een mede werker voor het ontvangen en te woord staan van klanten in de showroom. U bent verantwoordelijk voor het verkopen van verpakkingsmaterialen en kantoorartikelen. U heeft een opleiding op MBO- niveau, u bent commercieel ingesteld, beheerst enige kantoorautomatisering en bent flexibel ingesteld qua werkzaamheden. Uren zijn in overleg, een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Info: Solange Volwerk, tel: (0118) 41 47 06, Start Uitzendbureau, Bellamypark 28, Vlissingen. Administratief medewerker financiën Een dienstverlenende organisatie in Middelburg zoekt een financieel medewerker. Uw werkzaam heden bestaan uit het bijhouden van de crediteuren en debiteuren-administratie, het verzorgen van de grootboekverwerking, maandafsluiting en jaar afsluiting en het maken van balansspecificaties. Voor deze functie beschikt u over een MBO- werk en denkniveau, werkervaring in een soortgelijke functie en kennis van automatisering. Het betreft een parttime baan voor de duur van minimaal vier maanden. Info: Mariêlle Wisse, tel.: (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg. Fysiotherapeuten Diverse particuliere praktijken in Zeeland zijn op zoek naar fysiotherapeuten die gedurende de zomermaanden flexibel inzetbaar zijn en beschik ken over eigen vervoer. Info: Marion Louwerse, tel.: (0113) 21 31 30, Start Medi Interim, Van Dusseldorpstraat 11, Goes. Maatschappelijk werkenden Een voogdij-instelling in Zeeland zoekt gemoti veerde maatschappelijk werkenden of SPH-ers die de zorg voor minderjarige vluchtelingen op zich willen nemen. U bent in het bezit van het diploma SPH of HBO-MWD, u bent minimaal 23 jaar en u bent in het bezit van eigen vervoer. Het betreft een baan voor 32 uur per week met vast dienst verband. Info: Barbara van der Kamp, tel.: (0113) 21 31 30, Start Medi Interim, Van Dusseldorpstraat 11, Goes. Verpleegkundigen en Verzorgenden Diverse zorgverleners in Walcheren, De Bevelanden, Sohouwen-Duiveland, Goeree en Zeeuws- Vlaanderen zijn met spoed op zoek naar verpleeg kundigen en verzorgenden. L' bent gemotiveerd, flexibel inzetbaar en u kunt zelfstandig werken. Uw werktijden zijn in overleg. Mogelijkheid tot een vaste dienstbetrekking. U kunt ook reageren als u bezig bent met de HBO- V of MDGO-VP opleiding en relevante (stage) ervaring hebt. Info: Rien Paardekooper, tel.: (0113) 21 31 30, Start Medi Interim, Van Dusseldorpstraat II, Goes. Zorgmedewerkers Een instelling voor mensen met een verstandelijke beperking in Zeeland, is op zoek naar zorg medewerkers. U bent in het bezit van het diploma SPW, SPH, HBO-V of MDGO-VP, u hebt ervaring met deze doelgroep en u bent flexibel. Bij voldoende gebleken geschiktheid kans op contract. Info: Barbara van der Kamp, tel.: (0113) 21 31 30, Start Medi Interim, Van Dusseldorpstraat 11, Goes. Bovenstaande functies zijn vacant voor zowel vrouwelijke als mannelijke kandidaten uit alle leeftijdscategorieën. Uitzendbureau Deeltijdopleidingen en cursussen Kort-hbo O Economie, Recht en Management O Financieel Management O Marketing Management Hbo NIMA-A NIMA-B Databasemarketing O Bedrijfseconomie O Bedrijfseconomie-Differentiatie Bankwezen O Bedrijfseconomie-Differentiatie Verzekeringswezen Economie en Management Economisch Juridisch Management Basis Financieel Management Financieel Planner O Accountancy O SPD-Bedrijfsadministratie Post-hbo O Accountant-Administratieconsulent Bedrijfskunde Financial Controller® Human Resource Management Projectmanagement O Modulaire opleidingen JA, ik heb interesse in de aangekruiste opleiding(en). Voor meer informatie Fontys Informatietelefoon: 0877 877 877 Internet: www. fontys .nl/bedri j fshogeschool E-mailBedrij fshogeschool@fontys. nl Cursusplaatsen zijn: O Eindhoven, Heerlen, 's-Hertogenbosch, Nijmegen, Roermond, Roosendaal, Tilburg. Eindhoven en/of Tilburg. M/V Adres Plaats (overdag) ('s avonds) Fontys Stuur deze advertentie naar: Bedrijfshogeschool Fontys Bedrijfshogeschool, t a.v. het Verzendhuis, Antwoordnummer 10069, 5600 VB Eindhoven. Schadeherstel Roland Poppe is een eenmansbe drijf dat zich bezighoudt met het herstellen en spui ten van personenauto's. Wegens uitbreiding van onze activiteiten hebben wij per direct een vacature PLAATWERKER/SPUITER MA/ Indien u interesse heeft in deze vacature en enige ervaring heeft als plaatwerker/spuiter, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van uw c.v. en ge gevens van eventuele voorgaande werkgevers en uw huidige werkgever voor 1 mei 2000 aan: Schadeherstel Roland Poppe Het Rip 3A 4493 RL Kamperland of neem telefonisch contact op: 0113-371578 Voor ons bunkerstation te Vlissingen gevraagd: voor het opvangen van vakantie en ziekte, i.b.v. benodigde papieren. Inl.: A. Roodenburg, 0118-640190 of 06-20923307; C. van Belzen, 06-53577948. Start is in 20 jaar uitgegroeid tot een toonaangevende fullservice arbeidsmarktintermediair. Vanuit ruim 600 vestigingen is Start met 3300 medewerkers actief op dit dynamische speelveld. Naast het reguliere uitzenden biedt Start een totaalpakket aan nieuwe vormen van dienstverlening zoals detachering, werving en selectie, loopbaanbege leiding, opleidingen en outplacement, waarmee wordt ingespeeld op de toenemende flexibilisering van de arbeids markt. Deskundigheid, innovatie en betrokkenheid zijn de kenmerken van Start.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 40