pronova Hz^" DIRIGENT(E) n QJ Analist Wisseldelen Coördinator Uitbestedingen Onderhoud Ingenieurs Werktuigbouw/Elektrotechniek zoekt HTS-er Civiele Techniek jonge onderzoekers vleeswarenafdeling 'n fulltime medewerker/ster O O JQ a> Transfer Onderhoudsmanagement Rotterdam Airport. Snel weg naar de zon. 32 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 15 APRIL 2001 management support zeeland werving selectie van kaderpersoneel www.msup.nl tel: 0113-562580 Hervormd Kerkkoor Renesse telt ruim 30 leden. Hel koor repeteert iedere donderdagavond van 20.00 tot 22.00 uur in hel Koorgedeelte van de JACOBUSkerk te Renesse. Het repertoire bestaal uit zowel religieuze als wereldlij ke koorwerken. Met het begin van het nieuwe seizoen, eind augustus a.s.. is de functie vacant van Hel bestuur nodigt belangstellenden voor deze functie uit om binnen 3 weken na het verschijnen van deze ad vertentie hun sollicitatie met c.v. te willen richten aan C.P. van Eek. secr. NH Kerkkoor Renesse. Volkerakstraat 35, 4301 XV Zierikzee tel. 0111 415947 (voor inlichtingen tussen 18.00 en 19.00 uur) Voor onze hooiberg zoeken wij een speld Ofwel wij zoeken 'n collega voor de Recra Jos Kempen is een van de grotere campingwinkels in Renesse. Voor bovenvermelde vacature hebben wij plaats voor Goede motivatie en ('n beetje) ervaring? Bel over hoe en wat en hoeveel vlug naar Jos Kempen 0111 -461653. Bedankt. Pronova is een dynamisch bedrijf dat zich bezighoudt met interieurbouw en projectinrichting. Naast het leveren van handelsprodukten zoals meubilair en stoelen, beschikt Pronova over een eigen produktie-umt waarin meubels en interieurs op maat worden gemaakt. Pronova is actief op het gebied van kantoren, detailhandel en horeca. Dankzij goed gemotiveerde vakmensen is Pronova in staat een kwalitatief goed produkt te leveren. Pronova opereert met kantoor en showroom vanuit het represen tatieve pand aan de Amundsenweg 51-53 in Goes. m mm L Door de structurele groei in aanvragen, ontstaan door flexibel en kwalitatief goed werk, is Pronova opdoek naar allround interieurbouwers Collega's die zich in teamverband inzetten op het gebied van produktie van meubels, interieurs op maat, montage en aanverwante werkzaamheden. Mensen die de vaardigheden kennen of eigen willen maken en mee willen groeien in onze organisatie, uiteraard tegen een goede beloning. Voor sollicitaties kunt u zich schriftelijk richten toe Pronova interieurbouw projectinrichting BV t.a.v. Dhr. P. F. Weststrate Postbus 358 4460 AT Goes Natuurlijk kunt u ook bellen: 0II3 278888 of privé: 0II3 62I657 Hogeschool *[7 Zeeland Informatie: Telefoon 01 I8 - 489I5I FaxOI 18 - 489155 1 N Scholing, training en onderzoek De cursus wordt georganiseerd in nauwe samenwerking met Baas Roost Maintenance Consult te Utrecht De cursus is met name bedoeld voor hoofden van de Technische Diensten en voor personeelsleden die verantwoordelijk zijn voor de administratieve onderhouds taken zoals werkvoorbereiding, planning en engineering. Tijdens deze cursus krijgt de cursist praktisch inzicht in de belangrijkste aspecten van modern onderhoudsmanagement. Aanvang: Maandag, 15 mei 2000 Duur: De lessen worden gegeven op vijf achtereenvolgende dagen, beginnende op de maandagmorgen om 11.00 uur. De vier resterende dagen wordt begonnen om 8.30 uur. De cursus eindigt op vrijdag om 12.00 uur. Plaats: Hogeschool zeeland Edisonweg 4, Vlissingen Oi -C C dl 0) dl «c 5 O O E Pechiney Nederland N.V. is een Nederlandse vestiging van de Franse Groep Pechiney, één van de grootste maat schappijen op het gebied van de productie en verwerking von o.o. aluminium. Deze moderne aluminium- fabriek bevindt zich in het Industriegebied Vlissingen- Oost en produceert per jaar meer dan 200.000 ton aluminium in de vorm van extrusiepalen en walsblokken. Het bedrijf heeft area 800 medewerkers in dienst. Pechiney Nederland N.V. Postbus 49 4380 AA Vlissingen 1. Analist Wisseldelen (HTS) M/V In deze functie is het uw verantwoordelijkheid om de levensduur van verschillende installaties te analyseren, waarbij betrouwbaarheid een belangrijke factor is. U initieert modificaties ter verhoging van de betrouwbaarheid. Daarnaast brengt u de verschillende facetten van reparatie en onderhoud in kaart en draagt u zorg voor de realisatie. 2. Coördinator Uitbestedingen Onderhoud (HTS) M/V Met speciale aandacht voor verhoging van de betrouwbaarheid van installaties, bent u in belangrijke mate verantwoordelijk voor het toezicht op repetitief werk aan machines en wisseldelen. Daarnaast draagt u, in nauwe samenwerking met de afdeling Inkoop, zorg voor hef projectmatig uitbesteden von niet repetitief werk. U stelt bestekken en specificaties op voor de uitbestedingsconfracten. Daarnaast zorgt u voor een correcte planning en bewaakt u de uitvoering van de werkzaamheden. 3. Ingenieurs (Ir.) Werktuigbouw of Eleklrotethniek M/V Aan pas afgestudeerde technici kunnen wij uitstekende mogelijkheden bieden voor de start van een internationale loopbaan. U wordt in eerste instantie verantwoordelijk voor de engineering en uitvoering van proieden binnen de Technische Dienst. De projecten hebben betrekking op onderhoud in de breedste zin van het woord, met inbegrip van aanpassing en nieuwbouw van machines en installaties. U krijgt hierbij de gelegenheid uw potentieel te tonen en te omwikkelen, zodat het perspectief van een managementfunctie gerealiseerd wordt. Voor functie 1 2 vragen vrij: HTS-Werktuigbouw Relevante ervaring van ca. 5 jaar Materialenkennis Analytisch vermogen met oog voor kwaliteit Goede communicatieve vaardigheden Flexibele instelling Kennis van SAP, R3 is een pré Kennis von de moderne talen Voor functie 1 geldt tevens dat u gedegen kennis bezit van faalverschijnselen. Voor functie 2 is het belangrijk dat u affiniteit tot bouwkunde heeft. Daarnaast beschikt u over kennis van het opstellen van specificaties en bestekken Voor functie 3 vragen wij: afgestudeerde technici (ir.) in de richtingen Werktuigbouw of Elektrotechniek die kwaliteitsbewust willen werken en de ambitie hebben voor een internationale loopbaan. Relevante ervaring, opgedaan tijdens of na de studie, is een pré. Wij bieden: een uitdagende baan in een omgeving vol dynamiek, een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden studiefaciliteiten en doorgroeimogelijkheden in een mondiaal concern. Voor meer informatie over de inhoud van functies 1 2, kunt u contact opnemen met dhr. H. Alberts, adjunct afdelingshoofd Technische Dienst, telefoonnummer: 0113-615215. Voor functie 3 kunt u contact opnemen met dhr. S.A.J. de Wijs, personeelsfunctionaris, telefoonnummer: 0113-615063. Geïnteresseerden richten hun brief met uitgebreid curriculum vitae voor 28 april aanstaande aan: Pechiney Nederland N.V., t.a.v. dhr. S.A.J. de Wijs, Postbus 49, 4380 AA Vlissingen, of via e-mail: Sdewijs@amt.pechiney.fr. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. HOLTEN/RUSSEN TE HUUR: schitterend gelegen vrijstaande, luxe. stenen 6-persoons vakantie bungalow met C.V.. skelter, klimhuis en schommel. Dichtbij de Holterberg Geen honden. Tel. (0187) 60 33 01 b.g.g. (0548) 51 44 54 FLEXIBEKLEDING ZOEKT A DAKFOLIE 4 MONTEURS 0111 652300 U kunt uw Kleintje of Zakenkleintje telefonisch opgeven an 08.00 uur tot 17.00 uur. Bel 0118-484321 FLEXIBEKLEDING ZOEKT A DAKFOLIE 4 MONTEURS 0111 652300 Plaatst u regelmatig een Zakenkleintje? Bel 0118-484321 en informeer naar onze contractmogelijkheden. Pechiney Nederland NV voert een ambitieus verbeteringsprogramma en werkt aan voortdurende verbetering. Een belangrijk onderdeel hierbij is modern onderhoudsmanagement, uitgevoerd door de Technische Dienst. In dat kader zoeken wij nu Onderhoudsspecialisten voor de volgende functies: iuk Bok's bungalowpark Putterweg 76. 3886 ZG Garderen Tel 0577 - 46 13 62 46 14 98 Fam Bok Vakantie in de bossen voor rust en natuur en veel fiets- en wandelplezier. Goed verzorgde 6-pers. bungalows, geschikt voor de hele familie. Winkel en wasserette aanwezig. Geen huisdieren. Nog vrij in de tulpvakantie. Zojuist gereed gekomen 4 nieuwe 6-pers. bungalows met 3 slaapkamers. Het gehele jaar geopend. Bushalte bij de ingang van het terrein. Prospectus op aanvraag. Met Transavia naar uw zonbestemming via Rotterdam Airport. ROTTERDAM De comfortabele lijndiensten van Transavia brengen u vanaf Rotterdam Airport snel en gemakkelijk naar de zonbestemmingen Faro en - deze zomer nog vaker - Malaga en Alicante. Rotterdam Airport is makkelijk bereikbaar, biedt voordelig parkeren en u kunt er snel inchecken en opstappen. En die natuurlijk voorzien is van alle faciliteiten, zoals restaurants, taxfree shops en comfortabele wachtruimten Met ingang van juni 2000 is Rotterdam Airport ook startpunt voor uw reis naar Nador en Tanger in Noord-Marokko. Ga voor meer informatie en boekingen naar uw reisbureau. Of neem contact op met Transavia: V. 020-406 0 406 of www.transavia.nl Transavia **n beperkt aantal stoelen beschikbaar Garagedeur nodig? Crawford of Normstahl Leverbaar in 1750 kleuren 10 jaar garantie Bel voor een afspraak of kom langs Ambiance zonwering Teba Fabriek en showroom Marconistraat 17 Goes 0113-222231 Ma t/m vr 9 00-17 30 en za 9.00-16.00 FLEXIBEKLEDING ZOEKT DAKFOLIE 4 MONTEURS 0111 652300 De griffier van het kan tongerecht te Middelburg roept op: Wilgo Ronald Mettendaf, geboren op 14 april 1957. zonder beken de woon- of verblijfplaats hier te lande, om te ver schijnen ter terechtzitting met gesloten deuren van donderdag 10 augustus 2000 te 15.50 uur. gehou den wordend in het Ge rechtsgebouw aan de Kousteensedijk 2 te Mid delburg. teneinde te wor den gehoord op een ver zoekschrift van de ge meente Vlissingen, strek kende tot verhaal van kos ten van bijstand. Middelburg. 12 april 2000. FLEXIBEKLEDING ZOEKT A DAKFOLIE 4 MONTEURS Olll 652300 De griffier voornoemd, W. A. Meerman, waarnemend. Giro 800800 1 SAMENWERKENDE HULPORGANISATIES Den Haag 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 32