Breskens kan titel al ruiken AZVY loopt averij op PZC Belgische zege in trimloop Graauw Ploeg Hulsterloo is lichtpuntje in vrouwenvoetbal SAR heeft nog twee ijzers in het vuur in tafeltenniscompetitie sport 18 Ploeg van Robbie de Muijnck heer en meester in derby met IJzendijke: 0-3 Sterke start Daniël Ward Zesdeklassers op schot uitslagen agenda maandag 10 april 2000 door Wim de Vos GRAAUW - Het ontbrak zater dag aan echte toppers tijdens de trimloop Graauw-Kiel- drecht-Graauw over een af stand van twintig kilonieter. Desondanks verliep de wed strijd aantrekkelijk met een verrassende winnaar: Dirk van de Veire. De Belg behoort tot de subtop, maar zaterdag had hij een dag waarop hij net dat beetje meer had dat nodig is om te winnen. Halverwege de strijd liep Van de Veire bij zijn opponenten weg om uiteindelijk met meer dan één minuut voorsprong te finishen. Ronni van Acker uit Nieuw-Namen eindigde ver dienstelijk als tweede. Het was een bijzondere editie van de trimloop. want het ein de nadert voor het organise rende SV Aloy uit Graauw. De ommegang van Graauw naar het Belgische Kieldrecht en te rug was de voorlaatste van honderden wedstrijden die de club in zijn bestaan organi seerde. Nog eenmaal fungeert Henny Mangnus als organisa trice. Zaterdag 29 april valt het doek met de traditionele Ge zinsdag met onder meer een marathon. Zaterdag, tijdens Graauw- Kieldrecht-Graauw en de ge bruikelijke afwachtingslopen, kwamen opnieuw enkele hon derden lopers en loopsters een borstnummer afhalen. Met 359 deelnemers was de strijd aan merkelijk beter bezet dan de voorgaande editie toen er 310 mannen en vrouwen van start gingen. Vlak nadat Graauw verlaten was nestelden zich vijf lopers aan de leiding. Daarbij was Ronni van Acker, die zich in zijn woonplaats Nieuw-Namen bij de door komst natuurlijk wilde laten zien. Van Acker had het gezelschap van vier Belgische atleten. Dirk van de Veire, Paul Fie- rens, Luc van Bockstael en Eric Ackermann kwamen samen met Van Acker vooraan en ble ven bij elkaar totdat er nog een kilometer of tien te lopen was. Toen plaatste Van de Veire een versnelling die de overigen niet konden beantwoorden. In de slotfase maakte Van Acker zich nog los van de anderen om op die manier tweede te worden. Fons Warrens uit Kloosterzan- de eindigde als zesde. Bij de vrouwen stond er geen maat op Ingrid IJsebaert, die vele minuten van haar concur renten was weggelopen. wel tot hachelijke momenten voor het doel van IJzendijke, maar zelden tot uitgespeelde mogelijkheden. In het drukbe volkte centrum van de defensie heerste de thuisploeg, die de mouwen opstroopte en veel duels won. Pas na rust, toen er tegen de wind in meer gelegenheid was om voetballend openingen te vinden, kreeg Breskens de blauw-witten op de knieën. Breskens, dat moest winnen om met een gerust hart aan de laat ste klus van een boeiend seizoen te beginnen, had aan een paar vloeiende acties genoeg om toe te slaan. Daarbij werd de ruimte op de vleugels goed benut. Esad Osmanovski (links) scoort het derde doelpunt voor Breskens in de derby tegen IJzendijke. foto Peter Nïcolai Gele kaarten overschaduwen winst op Zaamslag door Peter van Kouteren AXEL - Met twee gele kaarten als dissonant in de aanloop naar de nacompetitie om een plaats in de tweede klasse, re kende derdeklasser AZW zaterdag op eigen helft over tuigend af met Zaamslag. De formatie van Jaap Goossen zat bij rust al op rozen (2-0), was vooral na de hervatting heer en meester en had uiteindelijk nog compassie met een uitge bluste tegenstander: 4-0. Jaap den Doelder (twee keer), Peter van de Velde en Patrick Baumgarte schoten raak voor de thuisploeg, die in gedach ten al bij de nacompetitie was. Juist daarom waren de gele kaarten (voor Peter van de Vel de en Roiy Curran) een streep door de rekening. In het toetje van een mooi sei zoen hoopt AZW op een ster ke reeks. In totaal moet de ploeg daarvoor in een nieuwe opzet maar liefst vij f wedstrij - den winnen, voordat de felbe geerde promotie een feit is. Voorzitter Philip Becht was zaterdag zelfs afgereisd om Papendrecht (een mogelijke tegenstander in de nacompeti tie) aan het werk te zien. Vloeiende aanval De voorzitter miste het duel van zijn eigen team, dat al vroeg in de wedstrijd op een ruime voorsprong stond. Peter van de Velde joeg een vrije trap onhoudbaar langs de jonge doelman Bart Corstanje. Jaap den Doelder fungeerde even later als eindstation van een vloeiende aanval over rechts. Een grotere slagvaardigheid gaf voor rust de doorslag. Zaamslag wilde aanvankelijk wel, liep desondanks vaak achter AZW aan en faalde op beslissende momenten. Zoals zo vaak brak een gebrek aan V .-.v- Een speler van Zaamslag (links) kopt de bal weg in de wedstrijd tegen AZW. foto Charles Strijd scorend vermogen de jonge ploeg op. Kees de Putter stichtte wel gevaar, maar mis te halverwege de eerste helft een opgelegde kans. Jordy Bakker lag aan banden bij de terriër Jochem van Leeuwen. Wim Duerinck werd door een uitstekende verdedigende ac tie van een goal afgehouden. Illustratief voor de improduc tiviteit van Zaamslag was mis schien wel de laatste minuut van de wedstrijd: Joris Rade makers ging alleen op doel man Johnny Dieleman af, maar stuitte op de voet van de routinier. Peter Dieleman kwam in de rebound evenmin langs de prima sluitpost. Het was toen al 4-0, omdat Pa trick Baumgarte (sterk op dreef) en Jaap den Doelder hadden laten zien hoe je met kansen dient om te gaan. AZW: Johnny Dieleman, Jochem van Leeuwen, Peter van de Velde, Kees Schieman, Ferry van de Vee- ke (85, Willem-Jan van Doorn); Gerben Steyeart, Marco Bolle- man, Patrick Baumgarte (75. An gela van Dorsselaer), Wouter Kruisifikx; Jacco Koekkoek (67. Rory Curran), Jaap den Doelder. Zaamslag: Bart CorstanjeJacco Lucasse, Wim de Pooter (46. Cor Simons), Arjan de Koeyer, Wim Durinck; Ralf Zegers, Jerry van Toor, David den Haan (68. Joris Rademakers), Wouter Buijze (70. Peter Dieleman); Kees de Putter, Jordy Bakker. door Peter van Kouteren IJZENDIJKE - Met nog één thuiswedstrijd in het verschiet en een minimale voorsprong op Middelburg staat Breskens na de winst in en tegen IJzendijke (0-3) met één been in de derde klasse van het zondagvoetbal. De formatie van Robbie de Muijnck was in de streekderby heer en meester, maar nam pas na rust afstand. Esad Osmanovski (2x) en Wil liam Faes scoorden voor de be zoekers. die een uur lang vruch teloze pogingen ondernamen om een bres in de LJzendijkse defensie te slaan. Maar direct na de openingstreffer van de voet van Osmanovski speelde Bres kens een gewonnen wedstrijd. In een tijdsbestek van twintig minuten namen de bezoekers uiteindelijk nog ruim afstand. Het was geen toeval dat Bres kens juist na de hervatting af stand kon nemen van een hard werkende thuisploeg. Voor rust speelde de belangrijkste kampi oenskandidaat met de harde wind in de rug. Het leidde soms Derde plaats Ralph Schaalje ZOTTEGEM - Ralph Schaalje is zaterdag derde geworden in een wielerwedstrijd in Zottegem. De Axelse nieuweling van wiel ervereniging Zeeuws-Vlaande- ren kwam in de massasprint na 65 kilometer als derde over de streep. Winnaar werd de Let Ansons. door Bianca de Meijer TERNEUZEN -De voetbalsters van Terneuzense Boys verloren zaterdag in de tweede klasse met 2-4 van DZB Zevenkamp. In de derde klasse van het zon dagvoetbal verloor Terneuzen met 0-5 van Schijf. Steen ver loor in de vijfde klasse met 3-5 van koploper FC Moerstraten. Winst was er wel voor Hulster loo, dat met 0-10 van NVS won. Terneuzense Bovs-DZB Zeven kamp 2-4: Na vijf minuten spe len kwam DZB Zevenkamp na de eerste aanval op voorsprong. Na 27 minuten werd de marge verdubbeld. In de vijftigste mi nuut kon DZB Zevenkamp 0-3 scoren via een mooie lob over re- servekeepster Jessica Bril. Drie minuten later werd er slecht uit verdedigd door de verdediging van Terneuzense Boys en werd het 0-4, opnieuw via een lob over de keepster. Daarna kreeg Terneuzense Boys enkele goede kansen en werd het 1-4 via een doelpunt van Liesbeth Schrier. Een kwartier later werd het nog wel 2-4 door een mooie vrije trap van Marieke Verbruggen, maar daarbij bleef het. Terneuzen-Schijf 0-5: Terneu zen begon sterk aan de wed strijd en kreeg binnen één mi nuut een grote kans. Renske van Puyvelde kwam alleen voor de keepster, maar kon niet scoren. In de negende minuut was de eerste aanval van Schijf meteen raak. Halverwege de eerste helft speelde Terneuzen even met tien speelsters en was de organisatie doorSjaak Sinke TERNEUZEN - De debuteren de B-junior Daniel Ward (RKH- AV) is bij testwedstrijden in Terneuzen het atletiekseizoen uitstekend begonnen met een Zeeuws record op de 100 meter. Zonder enige tegenstand no teerde hij een toptijd van hand- geklokt 10.8 seconden. Deze tijd is omgerekend net iets beter dan de 11.26 die Gregory Lede (Atletica) elf jaar geleden in Zwolle liep. Tevens is de tijd van Ward een evenaring van het record bij de A-junioren van Alphons Frankevijle (RKHAV) zoek. Schijf kon daarvan profi teren: 0-2. De tweede helft be gon Terneuzen weer goed, maar schoten van Debbie Bakker en Joyce Buyze werden gekeerd. Na een uur kwam Schijf op een 0-3-voorsprong. Een kwartier later schoot Renee van de Berg nog eens op de paal. De laatste tien minuten kon Schijf uitlo pen naar 0-5. Steen-FC Moerstraten 3-5: Steen-trainer Edwin Hendriks had twee verdedigsters opgeof ferd om de gevaarlijke spits van Moerstraten in bedwang te hou den. Na een kwartier spelen kwam Moerstraten 0-1 voor. In dezelfde minuut kon Susan Wullems tegenscoren: 1-1. Moerstraten kwam binnen tien minuten op een 1-3-voorsprong. Net voor rust kwam Steen terug in de wedstrijd door een schot van Donja Herman, dat net on der de lat viel: 2-3. Vlak na rust werd het 3-3 door Susan Wul lems. Daarna kwam Moerstra ten opnieuw voor: 3-4. Steen kreeg nog kansen via Marieke de Visser en Donja Herman. Net voor tijd scoorde Moerstraten zelfs nog 3-5. NVS-Hulsterloo 0-10: Na een kwartier kwam Hulsterloo met 0-1 voor tegen de hekkensluiter door Ellen Kayser. Net voorrust kon Joyce de Bin 0-2 scoren. Daarna werd nog acht keer ge scoord. De doelpunten werden verdeeld onder Joyce de Bin (lx Debbie Robbrecht (2x), Chris- ta Coene (4x) en Mireille Woper- eis (lx). Er werd ook nog een Hulsterloo-doelpunt afge keurd. uit 1982. „Dit is nog maar het begin", wist zijn trainer Piet Lossie, die de afgelopen week al voorspeld had dat zijn pupil 10.8 zou lopen. Vorig jaar werd Ward nog Nederlands kampi oen meerkamp in Zierikzee. Naast zijn schitterende tijd op de 100 meter pakte Ward ook nog de winst bij het kogelstoten met 13 meter en 61 centimeter en bij het discuswerpen met 28 meter en 8 centimeter. Eric Goossen (Scheldesport) liep so lo een sterke 3000 meter. On danks het ontbreken van enige tegenstand van betekenis liep hij een tijd van 8 minuten en 54.2 seconden. door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de zesde klasse A won RIA W. gisteren met 4-2 van SDO'63. Ook Oost burg, Sluis en Terhole bleven aan de goede kant van de score. RIA W.-SDO'63 4-2: Halverwe ge stond het 1-0 door een benut te strafschop van Marino Dhooge. Na rust scoorde de thuisploeg nog vijfmaal, waar van tweemaal in eigen doel. Ar no Verlinden, Marino Dhooge en Vincent Koster passeerden de SDO-doelman, terwijl Giovan ni La Heyne en Arjan de Meij hun eigen keeper verschalkten. Oostburg-Volharding 3-1: Een redelijk gelijkopgaande eerste helft werd afgesloten met 1-1 door doelpunten van Niek Maenhaut en Michel Loontjens. In de tweede helft pakte Oost burg de overwinning door tref fers van Peter van de Linde en nogmaals Niek Maenhaut. Sluis-Schoondijke 3-0: Halver wege leidde de thuisploeg met 2-0 door treffers van Patrick Caniere en Dick Aldewereld. In de tweede helft lag het duel tien minuten stil toen Edwin Boog- Invaller Brian Verhulst zorgde na de hervatting voor meer diepgang op links. Omdat bo vendien vanuit het middenveld veel meer dan voor rust ook op rechts naar succes werd ge zocht, ging er meer dreiging uit van de aanval. Esad Osma novski tekende na ruim een kwartier in de tweede helft voor de bevrijdende treffer. De jonge middenvelder stond na een voorzet van links plots vrij voor doel. Osmanovski stuitte in eer ste instantie op doelman Hey- ens, maar schoot in de rebound wel raak: 0-1. Uitblinker Drie minuten later was het op nieuw prijs. William Faes stond op de goede plek om een afge vallen bal door de benen van Heyens te schieten: 0-2. Bres kens kwam daarna niet meer in gevaar. Met Mario Corthals als uitblinker in de defensie contro leerden de bezoekers de wed strijd. Esad Osmanovski ver grootte in de slotfase de marge zelfs tot drie doelpunten. Uit een strakke voorzet van Serge de Ruijsscher kopte hij onhoud baar 0-3 binnen IJzendijke: Menno Heyens; Paul de Putter, William Aerssens, Nico Aers- sens (68 Peter Harteveld), Frank van de Vijver; Vincent Calon, Maar ten Schilders, Luc van Waes, Johan Tuin; Willem Fenijn, Pietro Sicilia. Breskens: Danny Klokgieter; Serge Nöthen, Mario Corthals, Eddy Buysse, Carlo de Smit; William Faes, Angelo Cornells, Esad Osma novski; Serge Laprade (60. Brian Verhulst), Johnny den Besten (78. Philip de Smet), Mare Boeckhout (78. Serge de Ruijsscher). aard na een overtreding zodanig geblesseerd raakte dat hij naar het ziekenhuis gebracht moest worden. Na de hervatting be paalde Arthur Martvniek de eindstand op 3-0. Terhole - Dreischor 4-1: De thuisploeg maakte dankbaar gebruik van het windvoordeel in de eerste helft. William Freijzer en Patrick Vonk waren beiden tweemaal trefzeker. Lu- eien Vroegh scoorde tegen. door Peter van Kouteren KLOOSTERZANDE - De twee standaardteams van SAR/Keu- kenvisie liggen met nog twee wedstrijden in het verschiet op titelkoers. De mannen boekten in de derde divisie van de tafel tenniscompetitie in Breda tegen het tweede team van Wanzl/Belcrum een afgeteken de overwinning: 2-8. De erg jon ge vrouwenploeg wees in eigen buis concurrent Korenbeurs 3 met 6-4 terug. Het was daarmee opnieuw een goed weekeinde voor Lindsay Boerdam, Kimberley 't Hooft en Stephanie Fassaert. De jeugdi ge brigade kwam sterk uit de startblokken en legde al vroeg in het duel de basis voor de eind zege. Na de eerste drie enkelspe len en het dubbelspel leidde de thuisploeg met 3-1. „Daarna kon het alle kanten op", vond trainer Joop Maas. Zo gaf Lindsay Boerdamin haar partij tegen Maaike Gerst in de derde game een 17-13-voor- sprong weg, zonder zelf nog een punt te scoren: 17-21. Stephanie Fassaert daarentegen zette juist in de slotfase van de derde game een achterstand om in winst. Kimberley 't Hooft, die al we kenlang goed is voor een maxi male score, gaf tegen Maaike Gerst na winst in de eerste game een voorsprong in de tweede game uit handen en kwam er in Warrens wint GP Troubadour CLINGE - Biljarter Peter War rens van de vereniging HBC/De Troubadour is winnaar gewor den van de Grote Prijs De Trou badour. Met Nico Bijman van KOT uit Axel bleef de latere winnaar zes ronden ongeslagen. In de finale versloeg Warrens zijn Axelse te genstander in 16 beurten met een score van 40-12. In dit drie daagse toernooi in de spelsoort libre bleek de handicap voor de derdeklassers (Warrens en Bij man zijn respectievelijk vierde- en vijfdeklasser) een onover brugbare hindernis: Ronny de Koek werd vierde, Peter Ceule- mans eindigde het toernooi als zevende. Atletiek Testwedstrijden Terneuzen. Mannen. 100 m: 1. Wim Hellebrekers (RKHAV) 12.8, 2. Roland Volleman Scheldesport) 12.8, 3. Coen de Meijer (Scheldesport) 12.9. 800 m: 1. George Valckx (Schelde sport) 2.14.3, 2. Tonny Lauret (Schelde sport) 2.28.5. 3000 m: 1. Eric Goossen (Scheldesport) 8.54,2. 2. Patrick van Re- mortel (RKHAV) 10.05.8, 3. Jo van Waes- berghe (RKHAV) 10.29.9. Hoog: 1. Ro land Volleman (Scheldesport) 1,55, 2. Victor Mayer (Asterix) 8.16. Kogel: 1 .Wim Hellebrekers (RKHAV) 9.22,2. Vic tor Mayer (Asterix) 8.16, 3. Roland Volle man (Scheldesport) 7.48. Discus: 1. Vic tor Mayer (Asterix) 25.13, 2. Wim Hellebrekers (RKHAV) 24.32, 3. Roland Volleman (Scheldesport) 17.69. Jongens B. 100 m: 1. Daniel Ward (RKH AV) 10.8, 2. Maarten de Cock (RKHAV) 13.2 800 m: 1. Gert Jan Lauret (RKHAV) 2.09,2, 2. Maarten de Cock (RKHAV) 2.17.1.3000 m: 1. Maarten de Cock (RKH AV) 10.50.3, 2. Marino Rodrigo (RKHAV) 10.58.2. Discus: 1. Daniel Ward (RKHAV) 28.08, 2. Emiel Goudzwaard (Schelde sport) 25.43, 3. Wouter Verdurmen (RKHAAV) 23.60. Kogel: 1. Daniel Ward (RKHAV) 13.61. 2. Wouter Verdurmen IRKHAV) 10.75. 3. Stefan van Damme (Scheldesport) 8.67. Hoog: 1* Emiel Goudzwaard (Scheldesport) 1.75. Jongens C. 100 m: 1. WouterSaman (RK HAV) 12.8. 2. Mark Verhage (Schelde sport) 15.6. 800 m- 1 Mark Verhage (Scheldesport) 2.42.8. Kogel: 1. Wouter Saman (RKHAV) 9.58, 2. Maurice Koele- wijn (Scheldesport) 8.03. Jongens D. 80 m: 1Yannick Boidin (RKH AV) 11.5, 2. Paul Kingma (Scheldesport) 3. Robbert Lauret (RKHAV) 11.9.1000 m: 1. Tim Aper (RKHAV) 3.37, 2. Davey van de Veecken (RKHAV) 3.43.0, 3. Mark Schelbergen (Scheldesport) 3.52.8. Ver: Yannick Boidin (RKHAV) 4.06, 2. Paul Kingman (Scheldesport) 3.90,3. Robbert Lauret (RKHAV) 3.83. Kogel: 1Paul King ma (Scheldesport) 7.69, 2. Yannick Boi din (RKHAV) 7.53, 3. Davey van de Veecken (RKHAV) 6.28. Meisjes D. 60 m: 1Pien Stams (Schelde sport) 8.3,2, Janneke Loof (Scheldesport 9.0, Norah van Leest (RKHAV) 9.1. 600 m: 1Pien Stams (Scheldesport) 1.45.3,2. Esther de Pooter (Scheldesport) 1.59.6, 3. Audrey Seghers (RKHAV) 2.03.8. Hoog: 1. Norah van Leest (RKHAV) 1.30, 2. Janneke Loof (Scheldesport) 1.25. Meisjes C. 80 m: 1. Jisca Docters (Schel desport) 10.7, 2, Altuna Halivovic (RKH AV) 10.9, 3. Leonie Rubbens (RKHAV) 11,3. 600 m: 1. Mireille de Koeyer (Schel desport) 1.56,0,2. SofieVervaet( RKHAV) 1.57.2,3. Kristel de Koeyer (Scheldesport 2.00.5. Hoog: 1. Altuna Halivovic (RKH AV) 1.45,2. Jisca Docters (Scheldesport) en Caroline de Theije (RKHAV) 1.40. Dis cus: 1. Atuna Halivovic (RKHAV) 20.15,2. Jisca Docters (Scheldesport) 19.65, 3. Mireille de Koeyer (Scheldesport) 17.53. Meisjes B. 100 m: 1. Wendy Docters (Scheldesport) 13.2, 2. Tosca Hellebre kers (RKHAV) 13.3. 800 m: 1. Brechje de Ruyck (RKHAAV) 2.20.6. Ver: 1. Wendy Docters (Scheldesport) 5.22. Kogel: 1. Tosca Hellebrekers (RKHAV) 11.09. Biljarten Grote Prijs De Troubadour: 1. Peter War rens (HBC/Troubadour) 14-1.81-13,2. Ni co Bijman (KOT Axel) 12-1.33-9, 3. Ad Vasseur (TMW) 7-1.70-15, 4. Ronny de Koek (HBC/Troubadour) 6-1.84-10,5. Ed dy Ivens (HBC/Troubadour) 6-1.03-9, 6. Jos Vermeulen (TMW) 5-1.26-12,7. Peter Ceulemans (ABC) 4-2.37-19, 8. Eddy de Rijbel (CBC) 2-1.58-13. Bridge Competitie BC Luctor Terneuzen. A- groep: 1 hh. Pieters 67.08%, 2. hh. Ram- ondt/Lichteveld 60.00, 3. ds. Lichteveld- /Pieters 56.07. B-groep: 1. ds. Kint/De Meijer 58.57%, 2. ds. Dekker/Kooien 55.97, 3. mevr. Zorge/dhr. Van der Windt 55.77 C-groep: 1. mevr. Kamp/dhr. Van Hurk 58.67%, 2. ds. Reedijk/Otto 56.12,3. ds. Den Doelder/Visser 55.36. het derde bedrijf niet meer aan te pas. Maar uiteindelijk liet Stephanie Fassaert door twee nipte zeges (21-19, 22-20) tegen Claudia Fijlstra het zesde punt aantekenen. De ontmoeting in Kloosterzan- de was van hoog niveau en voor al een gevecht tussen twee jeug dige en zeer getalenteerde teams. Claudia Fijlstra, Evelien Waterreus en Maaike Gerst be horen bij de junioren tot de lan delijke top. „Deze wedstrijd was goed voor het zelfvertrou wen en voor de ontwikkeling", vond Joop Maas. SAR/Keukenvisie-Korenbeurs 3 6- 4: L. Boerdam-C. Fijlstra 21-16, 21- 19; K. 't Hooft-E. Waterreus 21-11, 21-13; S. Fassaert-M Gerst 13-21, 16-21; Boerdam/'t Hooft-Fijlstra- /Gerst 21-14, 21-11; K. 'I 1-Iooft-M. Gerst 18-21, 21-19, 17-21; L. Boer- dam-M. Gerst 18-21, 21-19, 17-21; S. Fassaert-E. Waterreus 21-16, 13- 21, 21-17; K. 'I Hooft-M. Gerst 21- 15, 20-22, 10-21; S. Fassaert-C. Fijl stra 21-19, 22-20; L. Boerdam-E Waterreus 14-21, 18-21. Mannen De mannen van SAR waren één week voor de cruciale ontmoe ting met Salamanders 2 tegen het op de derde plaats geklas seerde Wanzl/Belcrum 2 erg goed op dreef. Dennis Verdur men was goed voor de volle winst. Wim 't Hooft en Erwin Verdurmen boekten twee over winningen. Het dubbelspel werd in drie games in Zeeuws voordeel beslist. Bob van Geffen was voor de Zeeuws-Vlamingen de lastigste opponent. Hij was in de tweede partij te sterk voor Wim 't Hooft en legde ook Erwin Verdurmen zijn wil op. Maar in een boeiend duel riep Dennis Verdurmen de sterkste speler van de thuis ploeg een halt toe. Verdurmen benaderde bij vlagen zijn beste niveau, had voortdurend het initiatief en won twee keer nipt. Wanzl/Belcrum 2-SAR/Keukenvi- sie 2-8: J. van der Meer-E Verdur men 15-21,20-22: B. van Geffen-W. 't Hooft 21-14. 21-13; J. Bakx-D. Ver durmen 16-21, 12-21; Van Geffen- /Bakx-'t Hooft/D. Verdurmen 8-21, 21-16, 7-21; Van Geffen-E. Verdur men 21-9, 21-11; J. van der Meer-D. Verdurmen 6-21,18-21; J. Bakx-W 't Hooft 17-21, 16-21; Van Geffen-D. Verdurmen 19-21, 20-22; J. Bakx-E Verdurmen 21-14, 12-21, 19-21, J. vanderMeer-W. 't Hooft 9-21,13-21. Trimlopen Graauw-Kieldrecht-Graauw, 20 kilome ter. Mannen: 1. Dirk van de Veire (B) 1.11.36, 2. Ronni van Acker (Nieuw-Na men) 1.12.45, 3. Paul Fierens (B) 1.12.54, 4. Luc van Bockstael (B) 1,13.12, 5. Eric Ackermann (B) 1.13.34, 6. Fons Warrens (Kloosterzande) 1.14.27,7. Ivan Mees (B) 1.15.25, 8. Freddy van den Eijnde (B) 1.17.33, 9. Ton van de Bempt (B) 1.18,10, 10. Luc Denis (B) 1 18.13. Vrouwen: 1. In grid IJsebaert (B) 1.27.52, 2. Marianne van de Burgt (Ossendrecht), 3. Sara Bon- narens(B) 1.39.49. Graauw. Afwachtingslopen. 9 kilome ter, mannen: 1. Davy van Bogaerd (B) 26.57, 2. Pieter Ackermann (B) 28.08, 3. Matthieu Warrens (Clinge) 28.49, 4. Luc Declercq (B) 29.03,5. Bart van Bogaerd (B 29.46. Vrouwen: 1. Ina Meert (B) 34 20, 2. Marie-Christine Mezure (B) 35.10, 3. Lisette Logghe (B) 35.13. 5,6 kilometer, mannen: 1. Kurt Vanhaverbeke (B) 19.55, 2. Pascal Vanbets (B) 20.55, 3. Patrick de Gryt (B) 22.03,4. André Maes (Terneuzen 22.06,5. Philip de Zutter (B) 22.20. Vrou wen: 1. Tineke Coolsen (Hulst) 27.50, 2. Marleen Bollaert (B) 28.36, 3. Ilse van Goethem(B) 29.13. Volleybal Hulst. Bedrijfscompetitie. Eerste klasse mannen: Start/Smash 2000-Luctor Ban den 1 2-1, Brandax-RCS 0-3, De Sterre- CVC Doolaege 0-3. Tweede klasse man nen: Jong Morres-Ambulo 3-0, De Tr- oudabour-Luctor Banden 2 0-3, ABN/Amro-Rijk bv 0-3. Eerste klasse vrouwen: Jong Morres 1-Cerestar Bene lux 1 -2, Van Wesemael-Van Waterschoot 0-3, Zaman Sport-VVC Rhodos 2 0-3, Fer- ket en de Maat-Voorwaarts 3-0. Foto van Damme-SC Morres 1-2. Tweede klasse vrouwen: 't Hoeksken-CVC 2-1, Wentzler Pauwels-Jong Morres 2 0-3, Jong Mor res 3-Total de Beule 1-2, De Sterre-SC Morres 3 2-1, Tence-SC Morres 2 0-3. Standen. Eerste klasse mannen: 1. RCS 10-26, 2. Start/Smash 2000 10-21,3. Luc tor Banden 10-17, 4. CVC Doolaege 10- 10, 5. De Sterre 10-9, 6. Brandax 10-6. Tweede klasse mannen: 1. Jong Morres 9-24,2. Rijkbv 10-18,3. DeTroubadour9- 14, 4. Luctor Banden 2 9-14, 5. Ambulo 10-8, 6. ABN/Amro 9-6. Eerste klasse vrouwen: 1. Zaman Sport 22-55, 2 Van Waterschoot 22-48,3. De Fikser 22-46,4. WC Rhodos 2 22-43,5. Ferket en de Maat 22-43,6. Cerestar Benelux 22-39,7. Jong Morres 22-28, 8. Voorwaarts 22-27, 9. WC Rhodos 1 22-21,10. SC Morres 1 22- 18, 11. Foto van Damme 22-18, 12. Van Wesemael 22-7. Tweede klasse vrou wen: 1. Jong Morres 2 20-52, 2. SC Mor res 2 20-52,3. Eurogroen 20-36,4. Wentz ler Pauwels 20-34, 5. CVC 20-30, 6. De Sterre 20-26, 7. Tence 20-24, 8. SC Mor res 3 20-24, 9. Jong Morres 3 20-23, 10. Total de Beule 20-17,11. 't Hoeksken 20- 8. Zaalvoetbal Competitie Hulst. A-klasse: 't Ros Bey- aart/Mikro Electro-Casteels/De Meerpaal 3-17, Première/Zaman Sport 2-ZVH/Mor- res 4 1-3. Stand: ZVH/Morres 4 4-10, Rapobank 3-7, Casteels/De Meerpaal 2-6, Caniecleer/Pearle 1-3, 't Anker/Schelfout 3-3, Première/Zaman Sport 2-0, IBB In stallaties 3-0, 't Ros Beyaart/Mikro Elec tro 3-0. B-klasse: Pimm's Pub-De Smet accountants 5-1, Den Dullaert-Necker- mann/Stuntmarkt 1-8, De Engel-De Rei zende Man 0-5. Stand: ING Bank 3-9, Pimm's Pub 3-9, De Reizende Man 4-6, Neckermann/Stuntmarkt 4-6, IBS 3-4, De Smet accountants 4-4, De Engel 2-3, Den Dullaert 3-3, ZVH/Morres 5 4-0. maandag Voetbal Eerste divisie: Heracles - FC Groningen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 40