VC Vlissingen met lege handen Tholense Boys haakt af PZC Waterpolosters Schelde zetten Stormvogel opzij Van den IJssel is een alleskunner Tweede seizoenszege voor Kwadendamme sport Patrijzen projïteert van wanorde bij Walcherse derdeklasser: 1-6 EMM sluit seizoen met opgeheven hoofd af uitslagen agenda maandag 10 april 2000 bw 1 8 door Pieter van Klinken VLISSINGEN - Vlissingen- coach Izaak Rehatta wist pre cies waaraan het schortte in het duel met Patrijzen. ..Als je ach terin geen rugdekking geeft, is het logisch dat je veel doelpun ten tegenkrijgt." Drie van de zes doelpunten die Patrijzen giste ren maakte (1-6). kwamen op identieke wijze tot stand. Een pass vanaf het middenveld, de bal die over de Vlissingse verde diging heen ging en een snelle spits die koel afmaakte. Vooraf had Vlissingen nog uit zicht op de derdeperiodetitel. De Walcherse derdeklasser had slechts één punt achterstand op koploper WE. Na de dikke ne derlaag tegen Patrijzen en de winst van WE kan Vlissingen het periodekampioenschap echter op zijn buik schrijven. Patrijzen is door de 6-1 -zege de enige ploeg geworden die VVR nog van de periodetitel kan af houden. Beide ploegen treffen elkaar zondag in 's-Heeren- hoek. Patrijzen heeft drie pun ten achterstand, maar een beter doelsaldo. Het vertrouwden is er volgens Wilfred van den Dries. „Van de afgelopen twaalf wedstrijden hebben we er maar twee verlo ren. De druk ligt niet bij ons. want wij hoeven niet per se. Rehatta was vol onbegrip na de ze wedstrijd. „We hebben nu het hele seizoen weggegooid. Onbe grijpelijk." Counter Wilfred van den Dries scoorde gistermiddag drie keer, Guido Moison was twee keer succesvol en Ronnie de Vos maakte het halve dozijn vol. Vooral de counter van de ploeg uit "s-Hee- renhoek was van onschatbare waarde. „Voor de wedstrijd hadden we het al gezegd," ver telde coach Rehatta na het duel. „Ook in 's-Heerenhoek hadden we moeite en we moesten dus goed denken aan de rugdek king." Die rugdekking bleef echter al na vijftien seconden achterwege. Door een verkeerde inschatting van trainer-speler Abdoe Ben Khedda kon Wilfred van den Dries profiteren en de 0-1 binnenschieten. „Daarna wilde Ben Khedda zijn fout natuurlijk goedmaken en ging hij meer naar voren spe len." vervolgde Rehatta. „Als er dan geen rugdekking wordt ge geven, moet je hem toch probe ren naar achteren te halen. Aan gezien hij behalve speler ook trainer is, krijg je een weer woord van hem'en dan gaat het fout. Uit het lek in de verdeding kwa men nog twee doelpunten tot stand. De 0-3 van Guido Moison en de 1 -6 van Van den Dries wer den beide uit zo'n vergelijkbare situatie gescoord. Geluk Vlissingen had in de vierde mi nuut al het geluk dat Ruud San ders niet van het veld werd ge zonden. Van den Dries was doorgebroken en werd neerge legd door Sanders. Deze had het geluk dat arbiter De Jonge uit Breda nog geen zin leek te heb ben om met rood te zwaaien, zelfs geen geel. Alleen een vrije schop. De vrije trap werd fraai in de rechterbovenhoek ge draaid door De Vos. De ploeg van trainer Kees van der Sluis had van het eerste doelpunt ge leerd. Iedereen zag dat de Vlis singse defensie bijna tegen de middellijn speelde en maakte gedurende de eerste helft ge bruik van lange ballen. Van den Dries:Jk werd niet goed gedekt en kon altijd makkelijk weg draaien." Na het derde doelpunt van Pa trijzen was het Vlissingen dat iets kon terugdoen. Ben Khedda passeerde met een vrije schop doelman Sjimmie Kikkert. In de eerste helft was het nogmaals Guido Moison die kon scoren. In het tweede bedrijf was het Van den Dries die nog twee keer kon scoren. De laatste kwam uit een schitterende combinatie die van De Vos via Moison bij de goal- getter kwam die niet hoefde na te denken: 1-6. VC Vlissingen: Peter Brussé; Pascal de Vey, Raymond Gaari (45. Moham med Tkari), Abdoe Ben Khedda, Ruud Sanders." Jamal Bouzambou (45. Pascal Caumartin), Jacques, Blijlevens, Chris Maas; Stephan Bo- narius, Michael Boedhoe (70. Ender Igdea), Lionel Lord. Patrijzen: Sjimmie KikkertCamiel Rentmeester. William Sallet, Andre Smulder, Henk van den Brink (73. Edwin de Vos); Guido Moison, Arjan Verburg, Ronny Bek, Ronnie de Vos (83. Edwin Capello);Wilfredvan den Dries, Hubèr Rentmeester. Vlissingen-verdediger Raymond Gaari (links) probeert Patrijzen-spits Wilfred van den Dries een halt toe te roepen, foto Lex de Meester door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de zesde klasse A boekte Kwadendamme gisteren de tweede zege van het seizoen. Tegen Robur werd het 2-1. NVS uit Nieuw-Vossemeer won de derby in de zesde klasse B met 1-5 van Vosmeer. Oostburg-Volharding 3-1: Een redelijk ge- lijkopgaande eerste helft werd afgesloten met 1-1 door doelpunten van Niek Maenh- aut en Michel Loontjens. In de tweede helft pakte Oostburg de overwinning door tref fers van Peter van de Linde en nogmaals Niek Maenhaut. Kwadendamme-Robur 2-1: De eerste 35 minuten waren volledig voor Kwadendam me. Verder dan 1-0 door een doelpunt van Jacco Zuidhof kwam de thuisploeg echter niet. Tien minuten voor tijd benutte Gert-Jan Vermeulen een strafschop die was toege kend omdat hijzelf gevloerd was. In een spannende slotfase kwam Robur niet verder terug dan 2-1 door een doelpunt van Khalid Kecham. Vosmeer-NVS 1-5: Voorafgaand aan het duel werd Arno Deurloo gehuldigd omdat hij zijn 250e duel voor de thuisploeg speel de. Het vervolg van deze derby was wat minder feestelijk voor de jubilaris, want na een halfuur stond het al 0-3 door Ruben Si mons (2x) en Edwin Ammerlaan. Jacco Va ders scoorde nog tegen voor Vosmeer, maar door doelpunten van Kees Bosters en San- der Simons werd het afgetekend 1-5. door Ko Mechielsen VLISSINGEN - De waterpo- loërs van Schelde pakten in hun laatste wedstrijd tegen kampioen Westland een punt: 2-2. Stormvogel kon zich niet meer opladen in de slotwedstrijd tegen ZDHC (5-3-verlies). In de Zeeuwse vrouwenderby toonde Schel de zich duidelijk de betere ploeg door met 10-4 Storm vogel te verslaan. Westland'96-Schelde 2-2: Schelde had een goede start. De Terneuzense ploeg vergat echter een grote voorsprong te nemen. Na de eerste perio de was het slechts 0-1. Westland speelde vervolgens beter want de thuisploeg wil de ongeslagen kampioen worden. In de derde periode werd het 2-1, mede doordat Schelde opnieuw veel kan sen liet liggen. Schelde be nutte in de laatste periode nog een kans waarmee het op 2-2 kwam. Daarna geloofden beide ploegen het wel. Schel de eindigde hierdoor op een goede derde plaats, net ach ter Westland en Stormvogel. Scores Schelde: Cees van Hou- welingen en Danny Soetens. ZDHC-Stormvogel 5-3: Stormvogel had een moeiza me start in Den Haag en zag ZDHC in de eerste periode de score openen 1-0. De Vlissin- gers, die slechts met acht spe lers aan de laatste wedstrijd begonnen, gingen daarna wel beter spelen. Ze vergaten echter de kansen te benutten. Pas in de tweede periode kwam Stormvogel op gelijke hoogte, 2-2. In de laatste pe riode kwamen de Vlissingers net iets tekort waardoor ZD HC won, 5-3. Scores Stormvogel: Jan Kees Mol 2 en Gerco Koks 1. Stormvogel-Schelde 4-10: Dat de Schelde-vrouwen ploeg het spel goed spelen, bleek ook zaterdag in de der by. Al in de eerste periode was Schelde ruim de betere ploeg en nam een beslissende 0-4-voorsprong. Daarna nam Schelde gas terug en kon Stormvogel aanklam pen. De Vlissingse vrouwen zijn op dit moment duidelijk minder maar speelden zater dag toch lekker mee. Daar door ging het redelijk gelijk op, mede doordat Schelde niet meer voluit ging. Via 1-6 en 2-7 behaalde Schelde een dik verdiende 4-10 winst. Scores Schelde: Jolanda Jansen en Marouska Wijffels 3en Brenda Post, Rowena Witkamp, Jessica Koster en Astrid Segers 1 Scores Stormvogel: Tessa Simon 3 en Monique Bekkei's 1 Stormvogel 2-Breda 6-6: Stormvogel begon goed aan de wedstrijd en nam in de eerste periode een 1-0-voor- sprong. Vervelend werd het toen Gep Navest in de tweede periode na een ongelukkige botsing definitief het water moest verlaten en Stormvo gel 2 met slechts zes spelers verder moest. Breda trok de wedstrijd naar zich toe en nam een 2-3- voorsprong. Stormvogel streed echter moedig verder en bleef in de derde periode gelijkwaardig 3-4. In de laatste periode was het Chris van der Draai die Stormvo gel opzweepte en met drie treffers de Vlissingers op ge- lijkehoogte bracht, 7-7. Ove rige treffers waren van Kees Leijnse 2 en Loek van 't Wes- tende en Dennis van de Ket terij 1. SWNZ 5-Ganze 6-8: De Gan- ze-mannen hadden een moeizame start tegen SWNZ dat goed tegenstand bood zo dat de eerste periode op 1-1 eindigde. Daarna ging Ganze langzaam beter spelen maar kon niet imponeren. Wel werd er een 2-3-voor- sprong genomen maar SWNZ bleef goed tegenstand bieden. In de derde periode liep Gan ze wel verder uit en nam een beslissende 4-6-voorsprong. SWNZ kon in de laatste pe riode niet meer terug komen zodat Ganze verdiend won. Scores Ganze: Piet Schop 3, Cheyenne van Berkel 2 en Maar ten Buijs, Jaap Bovendorp en Peter Kuipers allen 1 doorWim Kakebeeke VLISSINGEN - Met een accep tabele nederlaag heeft EMM za terdagavond een punt gezet achter de competitie. In Den Haag werd van kampioen Hel las verloren met nipte cijfers: 25-23. EMM eindigde net als een jaar geleden onderin de midden moot, op een zevende plaats. Hellas werd kampioen en pro moveerde terug naar de eredivi sie. White Demons en Fidelitas moeten in een beslissingsduel uitmaken wie samen met hek kensluiter Blerick degradeert naar de tweede divisie. De vertrekkende trainer John Jansen was maar wat gelukkig dat de missie van de Middelbur gers is geslaagd. Het hoogst haalbare was overleven. „De druk om niet te degraderen was de laatste tijd nadrukkelijk aanwezig," keek Jansen na zijn laatste wedstrijd terug. De weg die EMM moest afleggen om niet af te zakken was lang. De ellende begon voor de in Se- Oemoemenoe Iaat titelstrijd schieten VLISSINGEN - Oemoemenoe heeft zich op het laatste moment teruggetrokken voor de finale om het algemeen rugbykampi- oenschap in de tweede klasse die gisteren op het NRCA in Amsterdam zou worden ge speeld. Alkmaar, de kampioen van de tweede klasse noord, promo veert nu naar de eerste klasse. Oemoemenoe kreeg vlak voor het vertrek met onverwachte personele problemen te kam pen, waardoor het formeren van een scrum moeilijkheden op zou leveren. Dammen rooskerke woonachtige Jansen al meteen in de voorbereiding. Blessureleed liep als een rode draad door het seizoen van EMM heen. Wim Engels speelde slechts twee complete duels. Er- win Schaalje miste een groot deel van de competitie. De ren tree van Eric Lijbers was slechts van korte duur, een zware bles sure maakte een eind aan zijn carrière. Tegen Hellas waren Engels, Van der Meijden en Jon- gepier wegens blessures niet van de partijTijs de Vos was af wezig wegens andere verplich tingen. John Jansen moest een groot ge deelte van de competitie impro viseren en schuiven met spelers uit het tweede team. „Ondanks de vele blessures en tegensla gen, zijn we erin geslaagd om punten ie pakken van ploegen in de linkerrijAls dat je lukt ben je toch wel eerste-divisie waar dig." Schaalje Ook in Den Haag had er niet veel moeten gebeuren of EMM had de zege mee naar huis genomen. Jansen genoot vooral van de herstelde Erwin Schaalje, die zes keer scoorde. „Voor Erwin komt het slot van de competitie veel te vroeg. Pas vorige week, in de wedstrijd tegen Blerick, was hij weer helemaal terug." Aan de scherpte van Schaalje en Arno Wouters had EMM in Den Haag niet genoeg. Hellas wilde voor eigen publiek nog wel een keer de mouwen opstropen en won met 25-23. John Jansen kijkt ondanks alle beslomme ringen tevreden terug. „Ik had deze ervaring voor geen goud willen missen. Dit was het zwaarste seizoen uit mijn carri ère. Elke week door die zure ap pel heen. Ik kon er niet aan wen nen." Scores EMM: Arno Wouters 7, Er win Schaalje 6, Ron Flipse 4, Edwin Pasman 2, Erik Van Broekhoven 2, Fernando Silva en Wally Houtepen. van onze sportredactie BRUINISSE - Een loepzuivere hattrick van Jacob van den Berge in de tweede helft van de wedstrijd Bruse Boys - Tholense Boys luidde een passend afscheidsfeest voor Bru se Boys-speler Peter Willemse in. Na een 0- 0-ruststand maakte de Schouwse ploeg een eind aan de kampioensaspiraties van de be zoekers uit Tholen: 5-0. „We gaan er gewoon voor en we spelen geen verstoppertje. Alles kan nog," sprak Leen- dert Geelhoed vooraf. De trainer van Tho lense Boys kon twee uur later niets anders concluderen dat het kampioenschap niet meer haalbaar is. Tholense Boys verloor in Bruinisse drie dure punten, maar Geelhoed kon leven met de nederlaag. „Bruse Boys heeft verdiend gewonnen. Maar", zo voegde hij eraan toe. „Wij hadden er voor de rust eentje moeten maken Voor de Tholenaren rest als winnaar van de tweedeperiodetitel de nacompetitie. Bruse Boys droomt daar nog van, staat goed in de laatste periode, maar heeft niks in eigen hand. In het verleden hakte Bruse Boys al vaker met dat bijltje en de verhalen van de duels met SPS en Rillandia, waarin Bruse Boys op de laatste speeldag kampioen werd. doken weer op. Bruse Boys ontmoet zater dag het gedegradeerde Middelburg en de koploper uit de periode (Dauwendaele) reist af naar Terneuzense Boys. Kansrijke positie In de eerste helft van het duel konden zowel Bruse Boys als Tholense Boys de hoogge spannen verwachtingen niet waarmaken. Na de rust kreeg het duel een ander aanzien. Binnen zes minuten waren Johan Benard (Bruse Boys) en Groenewegen namens de bezoekers al in kansrijke positie geweest, raakte Willemse na Bruse Boys' beste aan val tot dan toe de lat en schoot Johan Benard over. Acht minuten in de tweede helft open de Jacob van den Berge de score met een kopbal: 1-0. Vijf minuten later kon Bruse Boys opnieuw juichen. Willemse passte op Van den Berge die afrondde: 2-0. Hassan el Jilali leek met een sliding nog redding te kunnen brengen, maar haalde, zo oordeelde scheidsrechter Filius gedecideerd, de bal van achter de doellijn. Geelhoeds team kreeg door een kopbal van Johan Schot, Ruitenbeek redde met de voet, nog een kans op de 2-1. Daarna kwam Bruse Boys los. Jacob van den Berge was attent Bruse Boys-speler Mujo Avdic (rechts) in duel met een tegenstander van Tholense Boys. foto Janne Wolterbeek nadat Erik Bleiji's schot half gepareerd werd door Hogendoorn en zorgde zo voor 3- 0. Nadat Den Boef na een charge op Johan Benard met een tweede gele kaart werd weggestuurd, scoorde Simon Boogaard de 4-0. Hij maakte ook de 5-0. Tholense Boys: Alex Hogendoorn; Arie Draaijer (57. Arjan van Dijke), Hassan el Jilali, Eric van Gorssel en Roy Streng; Piet den Boef, Wim Schot, Rick van der Velde (46. Rene van de Bergeen Jo han Schot; Jan Groenewegen (73. Simon Jansse) en Francel Kousemaker. door Lucien Roelandt VROUWENPOLDER- Rafaela van den LJssel wil er niet van horen dat ze zich uitsluitend moet toeleggen op de dressuur. Daarin is de Middelburgse immers regerend Zeeuws in- doorkampioen en inmiddels gevorderd tot de klasse ZZ- licht nationaal. Maar Van den IJssel vindt dat ze met Abdij's Gullit een alleskunner onder het zadel heeft lopen. Dus brengt ze de ruin ook uit in de spring- en samengestelde wed strijdsport uit. Zaterdag'bewees de amazone zij het nog op bescheiden ni veau, dat ze het misschien wel eens bij het rechte eind zou kunnen hebben. In de barrage eiste ze in de klasse L tijdens het springconcours van Oran jezon in Vrouwenpolder de eer ste plaats voor zich op. In de beslissende ronde haalde Rafaele van den IJssel met de twaalfjarige Rinaldo-zoon wel een balk uit de lepels, maar dat bleef zonder gevolgen. Want ook Daniëlle van Sabben maakte met Relax een fout. Bo vendien kwam de amazone uit 's Heer-Arendskerke ruim zes tellen tekort om Rafaela van den Llssel van de eerste plaats te verdringen. Ook Margreet Walraven moest in de barrage het antwoord schuldig blijven. De amazone uit Veere bleek met Golden des Aubiers in het basisparcours al haar kruit te hebben verschoten. In de in handicap verreden klasse M en Z toonde Simon dén Exter zich de beste. De ve teraan uit Kortgene bleef zo wel met Koree als Mumbo foutloos en verwees Margreet Walraven met Quick Star naar de derde plaats. Walraven won vorige week met Quick Star nog de Rabo Interpolis compe titie klasse L in Heikant. Een overwinning die haar tot pro motie dwong. Met slechts één springfoutje kon ze dan ook op een geslaagd debuut in de klas se M terugzien. De zege in de klasse B werd een prooi voor Jan Ton. De ruiter uit Vrouwenpolder bleef met Lewis als enige foutloos. San dy Breel met Kereina en Trudie Franeke met Lodeem raakte beiden een balk. De stijl van rijden leverde Sandy Breel de tweede plaats op. Brunssum. Limburg-Zeeland 25-23: 1. O.Kamychleeva-D.Kasse 2-0; 2. W. Okrogelnik-M.Walraven 1-1; 3. L.Pe- ters-J.de Jonge 1 -14. B.Koullen-C.Rijk 2-0; 5. J.Lewkowicz-R.Dusebout 2-0; 6. D.van Gortel-C.de Jonge 1-1; 7. A.Da- men-J.deWild 1—1; 8. L.Pietershove-W- .Koppejan 2-0; 9. T.Pierik-M.Provoost 1-1; 10. B.Verton-J.Honig 1-1; 11. V. Hermans-F.Berkholst2-0; 12. B.Verhoef - J.W.van der Hart 1 -1; 13. P. Kole - D.Da- vidse 0-2; 14. E.le Doux-B.Kole jr. 0-2; 15. J.Gorissen-M.van der Wielen 2-0; 16 N.Voskuylen-L.Wilson 0-2; 17. P.Ei- kelenberg-A.den Hollander 0-2; 18. P Boosten-J.van der Hart 1-1; 19. J.Heij- nen- l.op'tHof 1 120. B.Willems-B.Ko le sr. 0-2; 21. L.Holtman - J.Houmes 1-1; 22. P.van Kampen-M.Poulisse 0-2; 23. M.van Gortel-R.Jongejan 1-1; 24. H.Ei- kelenberg- J.Poppe 2-0. Jeugd Lim burg-Zeeland 15-49. Individuele eind stand: 1. Dennis Jansen (Zld) 15; 2. Joost van der Hart (Zld) 13; 3. Sven Nuïjens (Zld 12. Kampioenschap van Zuid-Nederland voor meisjes. Aspiranten: 1. Laura Heu- nen 5; 2. Shareena Algoe 4; 3. Jolien de Graag (Zld) 2; 4. Rianka Rentmeester (Zld 1. Nummers 1 t/m 3 geplaatst voor fina le. Pupillen: 1. Irene Sterrenburg (Zld) 16; 2. Leonie de Graag (Zld) 14; 3. Marieke van Dongen 12. Motorsport Rilland-Bath. Superklasse 1e manche: 1 Arno Ruttinger, 2 Kees den Hollander3 Wim van de Eijnden, 4 Erik van der Wek ken, 5 Klaas Hoogland; 2e manche: 1 Erik van der Wekken, 2 Arno Ruttinger, 3 Kees den Hollander, 4 Wim van den Eijnden. 5 Klaas Hoogland. 125cc 1e manche: 1 An- co Korteweg, 2 Freddie Blaas, 3 Jef Vreugdenhil, 4 Joris van den Berg, 5 Stef Goetheer; 2e manche: 1 Anco Korteweg, 2 Freddie Blaas, 3 Arjo Verhage, 4 Stef Goetheer, 5 Tim Govaert. 85 cc 1e man che: 1 Nicky Huiszoon, 2 Dave de Jonge, 3 Danny Roks, 4 Jeffrey Meurs, 5 Maar ten Govaert; 2e manche: 1 Nicky Huis- zoon, 2 Danny Roks, 3 Maarten Govaert, 4 Jeffrey Meurs, 5 Dave de Jonge. Mini- klasse Ie manche: 1 Justin van Aert, 2 Ri- nie van de Linden, 4 Sylvester Ver- schuuren; 2e manche: 1 Justin van Aert, 2 Rinie van der Linden, 3 Gian van de Ak ker. Debutanten Ie manche: 1 Ad Geldof, 2 Marinus Hoek, 3 Eugene van Grinsven; 2e manche: 1 Ad Geldof, 2 FrankOomen, 3 Marinus Hoek. Paardensport Vrouwenpolder. Springen LR en PC Oranjezon. Paardn klasse Z/M: 1Simon den Exter/Koree (Kortgene) 0/37.4, 2. Si mon den Exter/Mumbo 0/38.9, 3. Mar greet Walraven/Quick Star (Oranjezon) 4/38.2. Klasse L (n.b.): 1. Rafaela van den IJssel/Abdij's Gullit (Oranjezon) 4/31.3, 2. Daniëlle van Sabben/Relax (Weelr.) 4/37.4, 3. Margreet Walraven/Gold des Aubiers 12/37.8. Klasse B (n.b.): 1. Jan Ton/Lewis (Oranjezon) 0/49, 2. Sandty Breel/Kereina (Oranjezon) 4/49,3. T rudie Francke/Lodeem (Gouwe Reyers) 4/46. Pony's klasse L/M cat. DE: 1. Dustin- Dwight Musters/Little Blue (St Martinus) 0/39.1. Klasse L cat. ABC (n.b.): 1. Emily Wiskerke/Mister Djacardo (Z-Bev.) 0/29.7. Klasse B (n.b.): 1Nicole den Her- der/Latano (Oranjezon) 0/48. Voetbal maandag_ Voetbal Eerste divisie: Heracles - FC Groningen. 2. VAW - Rhodos 0-0, FC Dorst - BW Stand: EPZ 1-3, De Dwaes 1-3, BW Rhodos 1-1, VAW 1-1, Garderen/Del 1-0, FC Dorst 1-0. B-klasse: LVV - PKC 1BW 2 - SVR 0-2, Hebu Sport - BW 2 Palasso - Uiterton 2 2-2. Stand: H Sport 1-3, SVR 1-3, LVV 1-3, Uiterton 1. Palazzo 1-1, PKCZ 1-0, BW 2 2-0. Wielrennen Kruiningen. TMZ-kampioenschap. closportieven: 1. Bas Raas (Heinki zand), 2. Kees Huybregtse (Roosendi 3. Walther Schmit ('s-Heer Arendskei 4. Dennis Raadtgever (Goes), 5. L Weststrate (Goes), 6. Rudi van Vlim ren (St. Willibord), 7. Kees Schouwer (Kloetinge), 8. Gerben Suyk (Julianac 9. Christ Verbraak (Heerle), 10. Mat' Bat (Nieuw Vossemeer) Veteranei Freddy van Dongen (Breda), 2. Wielhouwer (Sommelsdijk), 3. Steyns (Knokke-Heïst), 4. Huib Slal koorn (Kapelle). 5. Evert Eckhardt (I1 ningen), 6. Wim Hoondert (Heink zand), 7. Ton Verhulst (Bosschenhoi 8. John Boer (Halsteren), 9 Jan I naard (Wemeldinge), 10. Kees Schi| Cs-Gravenpolder) Recreanten: 1. JackBuuron(Roosen 2. Wilco Jonker (Burgh-Haamst TMZ kamp), 3. Kevin Gideonse (H kenszand, 2e pl TMZ), 4. Glenn van sel ('s-Heerenhoek, 3e pl TMZ). 5. Fc Kindt (Driewegen). Zaalvoetbal Regio Walcheren. Eerste klasse: Gr< Ster Maroc - Jong Ambon 5-7, Emet Domburg ZV 6-7, Ontop - Zuidwest gen 2-12, Jong Ambon - Zuidwest Nt 3-6. Stand: Domburg ZV 21-50 (ka oen). Zuidwest Negen 21-42, Taxicei Ie 21-41, Emergo 21-37, Café Tym| 21-37, Arnemuiden 22-33, Groene Maroc 21-32, Jong Ambon 22-31, K' sen Tweewielers 21-26, Hebu Spor 24, Ontop 21-11, Sinar 21-1. Twi klasse: VZV - WEA 3-0, Café Tymp; Combinatie 2-2, Middelburg - wendaele 2 5-0. Eindstand: Reprobi 46 (kampioen), Hydrofa 22-44, Café S 22-42, Combinatie 22-38, Middelbur 38, Café Tympaan 2 22-37, Wea 2 Garderen/Dekker 22-30, VZV 22-23, wendaele 2 22-23, De Stoof 22-2C Laurens 22-3. Afdeling Vlissingen. Derde Klasse Sloep - PSVW 4-6, Schinkel Assurai VZV 2 9-3, Concurrent Joeneitit - Var 6-2, EPZ - SSVW 3-3, Torna - Westka 2 6-2. Stand: Westkapelle 1 22-51 (ka oen), Torna 21-46, VAW 22-35, Sch Assurantie 22-34, VZV 22-34, Concu Joeneitit 21-33, PSVW 22-31Westk Ie 2 22-29, EPZ 22-23, SSVW 22-2: Sloep 22-20, Van Uus 22-14. Vierde se: Torna 2 - Hebu Sport 2 4-8, Uitei PKCZ 3-4. Stand: Hebu Sport 2 (kampioen), Café De Trap 19-35, Gr Ster Maroc 2 19-34, Schinkel Assur 2 19-33, De Dwaes 19-32, Torna 2 1 Pechiney 19-23, Uiterton 19-21, PKC 16, EPZ 2 18-14, Hoechst Boys 19-9 de klasse: Uiterton 3 - Uiterton 2 Westkapelle 3 0 Schinkel Assuranti 3, VAW 2 - Hebu Sport 3 5-4, Westka 4 - Provincie Zeeland 7-8, Twaalf - 1-4. Stand: VAW 2 19-44, Hebu Sp 19-41, Provincie Zeeland 19-33, We pelle 319-32, VZV 319-32, Schinkel) rantie 3 19-27, Westkapelle 4 19-2' terton 2 20-25, Uiterton 3 19-19, T' 19-14, EPZ 3 19-6. Vrouwen. Eerste klasse. A-klasse: hove Verhuur - Biezentrappers/( Sport 3 5-5. Stand: Kloetinge 2 1 Kerkhove Verhuur 17-35. Biezer pers/Gerka Sport 1 16-34, Biezer pers/Gerka Sport 2 15-32, Kloetinge 28, Biezentrappers/Gerka Sport 3 1 B-klasse: Kloetinge 3 - Eggermon Stand: Kloetinge 318-27, De Vliegh 25, Schinkel Assurantie 17-21, Pu 16-16, Eggermont 16-15, Kloetinge 7, Tympaan 16-4. Beker. Poule I Vliegher - Gerka Sport 2 2-4, Kloetir Biezentrappers/Gerka Sport 1 1-2.1 C: Pubbles - Kloetinge 4 4-0, Tymf Schinkel Assurantie 3-5.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 18