SSV houdt uitzicht op de titel Nieuwland is kansloos bij Wolfaartsdijk PZC Wemeldinge blijft in race voor periodetitel Raas met overmacht kampioen van TMZ Limburgers vloeren Zeeuwse dammers Enorme drukte bij tnotorcross Rilland Middelburg Online wint Kroegenschaak BC Vlissingen klimt op naar vierde plaats sport maandag 10 april 2000 bw 17 Goese tweedeklasser ui krankzinnig duel langs concurrent Seolto door Wim Broekhoven SSV'er Paul Bom wordt fel op de huid gezeten door een speler van Seolto. foto Cor Viveen door Vincent de Rijke ZEVENBERGEN - Het kampi oensduel tussen de tweedeklas sers Seolto en SSV'65 eindigde zaterdagmiddag in een onna volgbaar spektakelstuk. In een krankzinnig duel waarvan het scoreverloop meer dan grillig genoemd mocht worden, wist I SSV in blessuretijd Seolto van het kampioenschap af te hou den. Op een moment dat ieder een bloemen aan het verzame- i len was voor de oranjehemden uit Zevenbergen sloeg SSV nog één keer toe: 3-4. Het Goese SSV toonde zaterdag aan over een uitgebalanceerder elftal te beschikken dan de hui dige koploper Seolto. Deson danks lijkt het erop dat de Goe- senaren voor de zoveelste keer naast de directe promotie zullen grijpen. Met één wedstrijd te gaan en nog één punt achter stand op Seolto ziet het ernaar uit dat SSV dit jaar opnieuw af getroefd wordt in de titelstrijd. SSV was in het eerste bedrijf heer en meester. Laatste man Ivan onze sportredactie KRUININGEN - Tijdens het (kampioenschap van Trimbelan- jgen Midden Zeeland (TMZ) op !het parkoers van Den Inkel in (Krainingen stond er zaterdag igeen maat op Nederlands kam pioen bij de Vrije Renners, Bas Haas uit Heinkenszand. Na 18 kilometer ontsnapte hij uit het peloton en toen hij na een solo van 20 kilometer werd in gelopen was er niemand meer die nog geloofde in een goed Eindresultaat voor de sportman s jl999 van de gemeente Borsele. - Met nog 12 kilometer koers voor e Be wielen was Raas de enige uit iet peloton die het gevaar zag ;oen Kees Huybregtse (Roosen- laal) en Walther Schmidt ('s- nHeer Arendskerke) ontsnapten -lut het peloton. Hij reageerde d kiert en reed in één j ump naar de vluchters. Met nog 12 van de 62 Clarence Pahlad ondersteunde op de goede momenten zijn mid denveld, waardoor Seolto in balbezit niet veel verder wist te komen dan de middellijn. Keer op keer wisten de Goesenaren de bal op grote afstand van het eigen doel te onderscheppen om vervolgens zelf met puik aan- valsspel mogelijkheden af te dwingen. Nadat Paul Eversdijk enkele malen dichtbij een treffer was geweest, sloeg linker-midden- velder Ron Proos na een halfuur spelen toe. Na een goede aanval over de rechterflank kreeg h ij de bal en schoot die achter de Seol- to-doelman: 0-1. Monddood Seolto had tot op dat moment het vijandelijke strafschopge bied nog niet een keer bereikt. Niels Paardekooper maakte de massale aanhang van de thuis ploeg voor rust helemaal mond dood door na een knappe actie van Paul Bom de 2-0 te scoren. In de tweede helft durfde Seol- to-trainer Leo Dietvorst einde lijk een tactische tegenzet te te rijden kilometers demarreer de hij zo krachtig, dat hij met 30 seconden voorsprong solo het TMZ-kampioenschap won. Tweede werd Kees Huybregtse en derde Walther Schmidt. In de wedstrijd voor de vetera nen werd Freddy van Dongen uit Breda TMZ-kampioen. Hij won voor Wim Wielhouwer uit Sommelsdijk. Wielhouwer was de actiefste renner in het pelo ton en probeerde diverse malen de wedstrijd open te breken. Het tempo bleef echter zo hoog dat geen ontsnappingen mogelijk bleken. Derde werd Eric Steyn uit Knokke-Heist. Bij de recreanten werd Wilco Jonker uit Burg-Haamstede TMZ-kampioen. Hij ontsnapte in een levendige wedstrijd sa men met Jack Buuron uit Roo sendaal. Buuron won weliswaar de eindsprint, maar als niet-li- centiehouder ging hem het TMZ-kampioenschap voorbij. doen. De boomlange laatste- man Francois de Waal werd doorgeschoven naar het mid denveld waardoor de balans niet meer zo duidelijk doorsloeg naar de kant van SSV. Seolto had nog geen kans gehad toen het een strafschop mocht ne men. Frank van Loon werd ge vloerd binnen het zestienmeter gebied en spits Dennis de Raad benutte de strafschop: 1-2. Plots wapperden er oranje vlaggen, werd er weer geroffeld op de trom en begon de aanhang mas saal te zingen. Dit bleek zijn weerslag te hebben op de thuis club. SSV profiteerde van de ruimte die achter de Seolto-de- fensie ontstond. Na een goede actie van Reinier Scholten mocht invaller Stefan Paardekooper de bal intikken: 1-3. De thuisploeg gaf zich echter niet gewonnen. Dennis de Raad kopte de bal met een boog over doelman Wiebrand BoonstraToen de laatste secon den wegtikten en de meeste sup porters de moed op het kampi oenschap al een beetje hadden opgegeven, posteerde aanvoer der Frangois de Waal zich aan het front bij een corner. Hij wist de bal fraai in de touwen te kop pen. Omdat vlak daarvoor be kend was gemaakt dat Bruse Boys tegen Tholense Boys ruim voorstond, was men bij deze stand plots kampioen in Zeven bergen. Ontlading De Waal galoppeerde met een grote rush langs alle supporters en schreeuwde het uit van ple zier. Niemand had dit nog ver wacht, de ontlading bij de Ze- venbergerse aanhang was enorm. Zomaar opeens moesten de bossen bloemen, door som migen al weggegeven of wegge gooid, weer worden opgetrom meld. Terwijl de laatste ruikers wer den verzameld, kromde SSV voor de laatste keer de rug en pompte de bal voor de laatste keer hoog in het vijandelijke strafschopgebied. Daar stond de mee opgekomen Paul Evers- dijk klaar om de bal met een lij zige boog over de kansloze doel man heen te koppen: 3-4. Die uitslag was ondanks alles terecht. Seolto had gedurende 90 minuten geen enkele echte kans afgedwongen. Deson danks hebben de Brabanders volgende week op de laatste speeldag tegen Heinkenszand alles nog in eigen hand. SSV speelt dan tegen Kogelvangers. Een saillant detail is dat zowel Heinkenszand als Kogelvan gers die speeldag nog aan de bak moeten om directe degradatie te ontlopen. Het feit dat de spelers van Seol to aan de vooravond van de kampioenswedstrijd een brui loft te vieren hebben, is mis schien een houvast voor de man nen van Cees Houtepen. SSV'65: Wiebrand Boonstra; Mauri ce van de Hemel (59 minuut Arjan Sandee), Clarence Pahlad, Paul Eversdijk, Micha Flore; Wim Wes tenberg (57minuut Stefan Paarde kooper) Niels Paardekooper, Ron Proos (55 minuut Armando Pro- bert), Paul Bom, Mare de Groote, Reinier Scholten. I - In de vierde klasse A behield Wemeldinge dankzij een 2-3-zege op ZSC zijn kans op de derde periodeti tel. Kampioen Serooskerke ver pletterde SVR met 0-15. In 4B blijft de afstand tussen leider FSV (3-0-winst op Waarde) en achtervolger Smerdiek (1-5- winst op Alliance) drie punten. Krabbendijke versloeg Stave- nisse met 6-4 en SPS klopte Dosko met 7-1. Spui-Duiveland 3-1: In een ma tige eerste helft waren de bezoe kers sterker. Na rust pakte Spui de zaken beter aan en via drie goals van Alex Meyer werd het eerst 3-0, voordat cle bezoekers de eer konden redden. ZSC-Wemeldinge 2-3: Ron Da gevos tekende na een kwartier voor 0-1 en Niels van de Moezel vijf minuten later voor 1-1. Tien minuten na rust werd het 2-1 door Martin Kiezenberg, waar na de gasten alles of niet niets gingen spelen. Door twee goals van Ferry van der Sluis in het slotkwartier werd het alles. Le on Weeda van ZSC brak in dat kwartier waarschijnlijk zijn en kel. Mevo-Wissenkerke 1-1: Twintig minuten na rust werd het 0-1 toen de Mevo-doelman een schot van Fabian Probert loste en Robbin Moreauw direkt pro fiteerde. De dikverdiende ge lijkmaker kwam negen minuten voor tijd van de voet van Michel Janse. Hij rondde een voorzet van Tidiane Beauvoque be kwaam af. Hoedekenskerke-Cadzand 0-1: In een leuke wedstrijd was een doelpunt vijf minuten voor rust van Guido Raynhard voldoende voor de Zeeuwsvlaamse winst. Borssele-SVD 3-0: Via goals van Teun Karelse en Peter van de Waal voor rust en Mark van Ha- negem erna won de thuisclub. SVR-Serooskerke 0-15: De kampioen was waarschijnlijk op zoek naar de honderdste competitietreffer en SVR was het slachtoffer. Na vijftien tref fers kwam de teller uiteindelijk uit op 102. Frank Allaart en Renco Francke scoorden ieder vijf maal. Niels Lobbezoo drie keer en Klaas Houterman en Willem Jan Schoe ieder één keer. Wolfaartsdijk - Nieuwland 3-0 (1-0). 23. Harm. Fluijt 1-0, 77. Perry Eveleens 2-0, 79. Arnold van Ge- merden 3-0. Scheidsrechter: D. Ar- rebout (Hoedekenskerke). Gele kaart: Corné Verheezen (Wolfaarts dijk), Ramon Nijssen en Bart-Jan Kroes (Nieuwland). Toeschouwers: 100. SPS-Dosko 7-1: De bezoekers kwamen na tien minuten nog wel op voorsprong, maar daar na was het alles SPS wat de klok sloeg. Bij rust was het al 3-1 door doelpunten van Wim de Groen, René van Vossen en Jo- han Scheermijer. Peter Noordij- ke tekende na rust voor 4-1een Dosko-verdediger voor 5-1 en EsmirKustura voor 6-1 en 7-1. FSV-Waarde 3-0: De koploper had blijkbaar last van zenuwen, want het was allemaal niet best- Bij rust was het 2-0, door twee treffers van Elenbaas. Een kwartier voor tijd werd het nog 3-0 door Maat. Alliance-Smerdiek 1-5: Niels Hage maakte er na een kwartier 0-1 van. Vijf minuten na rust zorgde hij ook voor de 0-2, waarmee de wedstrijd gespeeld was. Alexander van de Ree te kende voor 0-3 en Pierre Witha gen voor 0-4. Alliance redde vervolgens de eer, waarna in de slotminuut Withagen nog voor 1-5 zorgde. Krabbendijke-Stavenisse 6-4: Bij rust was het 5-2 in deze top per om de derde periodetitel. Ardjan Verburg opende na tien minuten de score voor de thuis ploeg. Adrie Smits maakte ge lijk. Met twee treffers van Mar tin Bal werd het 3-1, waarna Adrie Smits opnieuw tegen- scoorde. Barry Lobbezoo en Mi chel Bal zorgden daarna voor de 5-2-ruststand. In de tweede helft werd het 5-3 door Kees van Putte. Tien minuten voor tijd betekende een derde goal van Bal 6-3, waarna Sander Smits er later nog 6-4 van maakte. Verlies vrouwen van Kloetinge VLISSINGEN-In de tweede klasse van het vrouwenvoebal verloor Kloetinge met 4-1 van degradatiekandidaat Slie- drecht. De ploeg kwam na twintig mi nuten via een benutte straf schop door Corine Eckhardt nog wel op voorsprong, maar daarna lukte zowat niets meer. Nog voor de pauze werd het vanaf elf meter gelijk en na rust liep de thuisploeg simpel verder uit naar 4-1. foto Willem Mieras De wedstrijd was gespeeld. Dat het duel nogal wat ge vergd had, viel duidelijk op te maken uit de diverse kramp verschijnselen die te noteren vielen. Het kon de vreugde na de 3-0-overwin- ning bij Wolfaartsdijk echter niet tempex-en. De ploeg van Carlos de Jonge kan volgende week tegen kampioen Seroos- kerke nacompetitievoetbal veilig stellen. „Er stond van daag echt een ploeg"glunder de De Jonge. „Er zat bij ons veel meer overtuiging in, en we hadden geluk dat de schox-sing van Jamo Waterham nog niet binnen was. Ploegendienst Voor Wil Wijnands waren de druiven zuur. De oefenmeester die in verband met ploegen dienst op zijn werk het trai- nei-svak zeker tot januari vaarwel zegt, had zich onge twijfeld een ander afscheid vooi'gesteld. Wolfaartsdijk: Philip Westveer; Dirk-Jan Schipper, Dennis Schip per, Jarno Waterham, Corné Ver heezen; Bastiaan de Koeijer 75. Dennis Bosch Stefan Schipper. Jan-Willem Wisse; Harm Fluijt, Perry Eveleens en Arnold van Ge- merden S3. Ferdy de Leeuw). Nieuwland: Ronald Fritz; Marien Kroes, Ramon Nijssen 65. Erwin Oskam Mike van Kleef Robin Thiel; Bart-Jan Kroes, Peter van Raay, Jan Meulpolder. Corné van Belzen: Wilco Kwekkeboom en Ab Crucq. loorDaaf Kasse - Een Zeeuwse d-jamselectie heeft zaterdag in n-irunssum de jaarlijkse ontmoe- aning met een Limburgs team met verloren. Na vier achter- lenvolgende overwinningen fan de Zeeuwse ploeg namen de 1 (Limburgers op sportieve wijze fvanche. oral aan de hoogste borden |aren de Limburgers bedui- end sterker. Typerend was dat as aan het dertiende bord de Zeeuwse winstpartij viel noteren. Daaf Kasse verloor het eerste bord van de sterke >er«-Russin Olga Kamychleeva 3"n PZDB-voorzitter Cees Rijk oJoest zijn meei-dere ex-kennen TBrion Koullen. Ook René Du- en Wim Koppejan moes hein de eer aan hun Limburgse ictfgenstander laten. 1 !eer spannend i de lagere borden deed de feeuwse ploeg het een stuk be- jr. David Davidse, Ludwig filson. Ai'ie den Hollander en niel Poulisse wonnen daar hun prtij, tei-wijl ook twee Lim- lirgse gastspelers samen vier punten voor de Zeeuwse selectie scoorden. Bij een 24-22-voor- sprong voor de Limburgers was het nog lange tijd zeer span nend, maar het voordeel van Jos de Wild was net niet voldoende voor een ovei-winning. In hetzelfde speellokaal als de wedsti*ijd tussen Limburg en Zeeland vond zaterdag de titel strijd van Zuid-Nederland voor meisjes plaats. Bij de aspiranten gingen de eerste twee plaatsen naar Limburgse meisjes. Jolien de Graag uit Goes beslis te de strijd om de derde finale plaats in haar voordeel: in de eindstand had zij een puntje meer dan Rianka Rentmeester uit 's-Gravenpolder. Bij de pu pillen gingen de twee finale plaatsen naar Zeeuwse deel neemsters. Irene Sterrenburg uit Aagtekerke was oppex-- machtig en won alle acht partij en Met twee punten minder ein digde Leonie de Graag uit Goes op de tweede plaats. Een jeugdwedstrijd tussen Lim burg en Zeeland werd zatex-dag met overmacht gewonnen door de Zeeuwse jongens: 49-15. Dennis Jansen van de Goese damclub werd topscorer met 15 punten. au( D orlepTriou iar eni LLAND-BATH - De aan- xrtèaf van nieuwe jurywagen vafcek zaterdag tijdens de eerste van de Mc Rilland na in overbodige luxe. Tegen de ïei wachting in was een groot x dtotal motorcrossers op de eer- meèwedstrijd van de Bevelands/ dabantse vereniging afgeko- n, ondanks de concurrentie vei 1 de Grand Prix in Valkens- Hard. jai t resultaat was een fantasti- d ie motorsportmiddag met :nd tige duels in alle Wassen. Bij 4as superklasse waren de man- g. iovex-winningen voor Arno oal linger en Erik van der Wek- ti I. Anco Korteweg was de rxte rkste in de 125cc. Bij de 80cc eni g de volle winst naar Nicky iszoon, Justin van Aert won u de m ini 's en Ad Geldof bij de re mtanten. x tie eerste manche van de su- mf klasse leek het erop dat Kees Hollander zijn startnum- 1 alle eer zou aandoen. De Walcherse rijder denderde als eerste het startveld af en behield vijf ronden de leiding. Toen kwam Arno Ruttinger opzetten. Hij nam de leiding over en stond die niet meer af. Den Hollander werd tweede. In de tweede manche was Erik van der Wekken de snelste stax-- ter. Ruttinger moest na een val- partij vanaf de twaalfde plaats tei-ugvechten. Koploper Van der Wekken moest nog alles uit de kast halen om Ruttinger achter zich te houden. Hij slaagde daai'in nog net. Bij de 125cc was Anco Korteweg het sterkst. Freddie Blaas deed er alles aan om het Korteweg moeilijk te maken maar laatst genoemde was te sterk. Dik te vreden was zeker Arjo Verhage, die ixx de eerste manche negende wex-d. In de tweede manche ver raste hij iedex-een met de derde stek. Bij de 85cc stak Nicky Huiszoon er bovenuit. De Vlis- singer won beide manches, Da ve de Jonge uit Heinkenszand x-eed sterk en werd tweede in de eerste manche. van onze sportredactie VLISSINGEN - Het schaak team Middelburg Online heeft zaterdag in Vlissingen het tradi tionele Kroegenschaaktoernooi gewonnen. Het Middelburgse viertal bleef het team van Pion door braak (Roosendaal) ruim voor, ondanks een nederlaag in één van de onderlinge wedstrij den. Acht teams, voornamelijk be staand uit clubschakers, had den zich ingeschreven voor het traditionele toernooi, dat ge speeld werd in zes cafés in de Vlissingse binnenstad: Vanuus, 2x Bellen, Soif. The Flying Dutchman, De Albatros. De Concurrent. Doordat een volledige competi tie wex-d gespeeld, troffen de teams elkaar twee maal. Zoals gebruikelijk stond het gezellig heidsaspect voorop. Concurrentie Van tevoren was duidelijk dat Middelburg Online, bestaand uit de topspelers René Tiggel- man, Johan de Wolf, Cees de Wolf en Bert Henderikse de meeste concurrentie te duchten zou hebben van Pion door bi-aak uit Roosendaal. Dit team be stond voor een groot gedeelte uit spelers van De Pion, een team dat net als Middelburg in de tweede klasse KNSB uitkomt en eerder dit seizoen van Middel- bxirg wist te winnen. Ook dit keer leek het goed te gaan voor de Roosendalers. In het eerste onderlinge treffen wisten zij de Middelbui-gers met 2,5-1,5 af te tx-oeven. Hierna volgde echter in de vijfde ronde een gelijkspel tegen het Sou- burgs-Axelse team Bord 4 haalt bier, zodat het Middelburgse team weer inliep. Ruime overwinning De tweede Middelburgs-Roo- sendaalse confrontatie stond in ronde 10 in café De Albatros op het programma. Middelburg Online wast een ruime overwin ning te behalen. De Brabanders morsten in de laatste ronden nog meer punten zodat de Middelburgers reeds één ronde voor het einde de titel konden vieren. Pion door braak werd derhalve tweede, op ruime afstand ge volgd door Box-d 4 haalt bier (Paul van Dijke, Roeland Al ders, Ronald de Pootei-, Albert Vermue) dat de Vlissingers van 4 uit 4 (Ewoud van Hecke, Henrik Westeiweele, Simon van der Heijde en Gordon Rijkers net voorbleef. van onze sportredactie VLISSINGEN - In de eerste di visie behaalden de vrouwen van BC Vlissingen een eenvoudige 57-40-zege op Groene Uilen, waardoor het basketbalteam van coach Tom Joziasse is opge klommen naar de vierde plaats. De Vlissingse meisjesjunioren konden het net niet redden te gen Sharklets, dat met een 61- 65 overwinning ontsnapte. BC Vlisshxgen-Groene Uilen 57-40: BC Vlissingen begon sterk en nam een 22-10-voor- sprong na 11 minuten. Daarna werd het spel van de thuisploeg slordiger, waardoor het Gro ningse studententeam terug kon komen tot 28-25 bij x-ust. In het begin van de tweede helft bleef het verschil minimaal tot 38-36. Daarna gaf BC Vlissingen onder leiding van Tirza Pentuiy op nieuw gas. Groene Ster moest het antwoord schuldig blijven, waardoor BC Vlissingen een voudig uitliep naar de ruime 57- 4 0-o verwinning. Scores BC Vlissingen: Nanon Doe- land 15 punten, Yolanda Joosse 12, Tirza Pentury 9, Femke ten Haken 6. Melanie Lindenberg 4, Nicoline Croste 4, Astrid Franke 3, Quintana Pattinama 2, Immie Pattikawa 2. Meisjesjunioren: BC Vlissin- gen-Sharklets 61-65: De meis jesjunioren van BC Vlissingen en Sharklets hielden elkaar tot 23-25 in evenwicht, maar net voor de pauze sloeg de ploeg uit Oosterhout een kloof: 28-38. In de tweede helft liep Sharklets verder uit naar 43-56. Doorsco- i-es van Tirza Pentury (21 pun ten) kwam de thuisploeg knap terug tot 53-56. BC Vlissingen kon echter niet doordrukken, waardoor Sharklets met 61-65 kon ont snappen. door Ron de Waal WOLPHAARTSDIJK - De te leurgestelde blik van Nieuw- land-trainer Wil Wijnands sprak boekdelen. Zijn ploeg had zojuist een kansloze 3-0- nederlaag tegen Wolfaartsdijk geleden, en vooral de manier waarop dit gebeurde stond Wijnands niet echt aan. Wolfaartsdijk deed in de strijd om de derde periodetitel uit stekende zaken, en heeft met de laatste uitwedstrijd tegen Serooskerke nog voor de boeg, volop vooruitzichten op de na- competitie. „In normalen doen zijn wij de betere ploeg, maar nu waren er teveel spelers die zich liepen te verschuilen. Op karakter heeft Wolfaartsdijk dik verdiend ge wonnen", stak Wijnands zijn teleurstelling niet onder stoe len of banken. Trainer Carlos de Jonge van Wolfaartsdijk was er vooraf van overtuigd dat zijn spelers er zouden staan. „Maar op momenten dat er wat op het spel staat, spelen spanning en onervaren heid mee. In deze wedstrijd zou het ontbreken van drie x-outiniers misschien wel de doorslag kunnen geven", sprak hij ietwat gereserveerd. Bezorgdheid Al snel bleek dat de bezorgd heid van De Jonge ongegrond was. De bezoekers uit Nieuw land waren nauwelijks in staat om voor enig gevaar te zorgen en mochten na ruim twintig minuten de handen dichtknij pen dat ze met elf spelers verder mochten toen de door gebroken Peiry Eveleens on- x-eglementair werd gestuit. Minuten later kwam Wol faartsdijk verdiend op voor sprong. Harm Fluijt profiteer de van zwak uitverdedigen bij Nieuwland, en oog in oog met doelman Ronald Fritz maakte hij geen fout: 1-0. Diezelfde Fluijt had na een halfuur spe len de 2-0 kunnen aanteken. Uit een vrije trap van Dirk- -Jan Schipper kreeg hij een vidje kopkans, maar het ont brak aan kracht en richting. Het 1 eek er even op da t Nieuw- land aan het begin van de' tweede helft Wolfaartsdijk flink onder druk ging zetten. Het offensief was echter maar van korte duur. De duels wer den grimmiger en arbiter Ar- ï-ebout moest al snel enkele gele kaarten trekken om de wedstxijd niet uit de hand te laten lopen De maker van het eerste doel punt van Wolfaartsdijk, Harm Fluijt, kreeg kort hierop een unieke kans om zijn ploeg in veilige haven te schieten. De lob van Fluijt ging tot groot ongenoegen van de Wolfaarts- dijk-aanhang langs de ver keerde kant van de paal. Het bleek slechts uitstel van exe cutie voorNieuwland. Met nog een kwartier te spelen profi teerde Perry Eveleens van een geweldig misverstand tussen Nieuwland-keeper Ronald Fritz en verdediger Mike van Kleef, en schoot de bevrijden de 2-0 binnen. Nieuwland was de kluts volle dig kwijt en kreeg nauwelijks twee minuten later de genade klap. Opnieuw ging Van Kleef niet vrijuit omdat hij de bal in zijn eigen sti'afschopgebied aan Perry Eveleens verspeel de. Eveleens bood de vrij staande Arnold van Gemerden een niet te missen kans: 3-0. Een speler van Wolfaartsdijk (midden) breèkt door de defensie van Nieuwland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 17