Hoek moddert verder in Putten Profclubs vissen naar Human Apoiio maken PZC sport maandag 10 april 2000 1 5 Doek valt voor Middelburg in tweede klasse geen fouten PZC WHS bijna zeker van nacompetitie Dramatisch voetbal van degradatiekandidaten (0-0) Spakenburg kampioen in hoofdklasse B Perfect game Van Sabben uitslagen door Frits Bakker I PUTTEN - Het mag zo langza- merhand een schrale troost zijn I dal Hoek nog uitzicht heeft op I het winnen van de districtsbe ker. Dat zegt veel over de tegen- standers in de regio, want in de j competitie is de Zeeuws- j Vlaamse ploeg bezig aan een dramatisch seizoen. Zaterdag I waren de paar honderd meege reisde supporters getuige van weer een dieptepunt. Ze zongen weinig vleiende teksten naar trainer Frans Vermeulen na de O-O tegen SDC Putten. De Brabander werd vooral ver weten dat hij Onno Doeland ne gentig minuten lang op de bank had gelaten in een wedstrijd die niet om aan te zien was. Voor de hand lag een wissel van Angelo Nijskens, de spits die vorige week nog twee keer scoorde, maar in Putten geen bal kon ra ken. ,,Je wacht toch altijd op die ene bevlieging", vei'klaarde Vermeulen zijn voorkeur voor de spits. Hij moest toegeven dat het een verkeerde inschatting door Barry van der Hooft VLISSINGEN - Spakenburg toonde zich in de hoofdklasse B dit seizoen de sterkste ploeg en greep zaterdag het kampioen schap. De ploeg won zelf thuis met 4-0 van Heerjansdam, ter wijl de achtervolgers Bennekom en ASWH verloren. Bennekom werd met 2-1 terug gewezen door GVVV en ASWH verloor met dezelfde cijfers van degradatiekandidaat Achilles Veen. Volendam-Sparta Nij- kerk eindigde in 0-0 en Dovo won in en tegen Huizen met 2-0. Aan de onderkant van de rang lijst lijkt Achilles Veen nu een gat te hebben geslagen met de andere staartploegen Heerjans dam, Volendam, Hoek en SDC Putten. Spakenburg-Hcerjansdam 4-0 (1-0). 7. Arjan Louwen 1-0, 52. Paul Lieftink 2-0, 59. Paul Lieftinlc 3-0, .87. Pascal de Bruijn 4-0. Scheids- was geweest. De twee onderste clubs van de ranglijst deden een geslaagde poging de toch nog ruim vijfhonderd toeschouwers van het veld weg te jagen. Het meest treffend werd de malaise in beeld gebracht door een ko misch nummer in de slotminu ten voor het doel van Hoek. De Puttense spits Mees Duits stond minstens vijf meter buitenspel, maar mocht toch alleen op het doel afgaan, Hij liet een af zwaaier van zijn rechtervoet vertrekken, die in het museum voor schone kunsten thuishoort. Flauwe glimlach De gemiste kans, een van de weinige in de wedstrijd, ver zachtte nog wel het leed van Hoek. Het had nog erger kunnen zijn dan de toch al zo troosteloze 0-0 die nu op het bord stond. Door die score houdt Hoek kan sen op behoud, want ook Heer jansdam en Volendam morsten zaterdag kostbare punten. Het was voor Frans Vermeulen de enige reden voor een flauwe glimlach. Voor het overige kon de coach zich geen vrolijke mo- recht er: J.S. Boringa (Leeuwarden). Gele kaart: Gérard van der Nooij (Spakenburg). Aantal toeschou wers: 2000. Achilles Veen-AS WH 2-1 (0-0). 54. Martin Schouten 1-075. Pieter van Gils 2-0, 30. John Verbaan 2-1 (straf schop). Scheidsrechter: L. Stofkoo- per (Rotterdam). Gele kaart: Jeroen Vermeulen en Michel Baas (beiden Achilles Veen), Edwin de Ruiter (ASWH). Aantal toeschouwers: 500. Volendam-Sparta Nijkerk 0-0. Scheidsrechter: P. van Beelen (Mak- kum). Gele kaart: Kees Bond, Mar cel Spelckels en Henk Bond (allen Volendam), Ronald Dokter en Ger- ben van de Glind (beiden Sparta Nij- lcerk). Aantal toeschouwers: 200. GVVV-Bennekom 2-1 (1-0). 34. Paul Hartog 1-0, 71. Matthijs Coppes 1-1, 77. Paul Hartog 2-1Scheidsrechter: AA Sardjoe (Vlissingen). Gele kaart: Johan de Man (GVW) en Matthijs Coppes (Bennekom). Aan tal toeschouwers: 600. Huizen-Dovo 0-2 (0-1). 2. Joost Ver steeg 0-1, 46. Barry Roestenburg 0- 2. Scheidsrechter: J.F Olde Olthof (Borne). Gele kaart: Dirco de Vries (Dovo). Aantal toeschouwers: 700. menten voor de geest halen van het middagje op de Veluwe, waarnaar hij op basis van twee vorige optredens zo optimistich had uitgekeken. Die illusie werd ruw verstoord door de somberte die zaterdag boven zijn elftal hing. Doelman Glenn van Wijnsberghe was zo wat de enige met een dikke vol doende, omdat hij drie keer red de in hachelijke situaties. Twee van de drie keer reageerde hij met een snelle reflex in een één- tegen-éénduel met de spitsen van de thuisclub. Hoek had daar weinig tegenin te brengen. Met hetzelfde elftal en dezelfde tactiek waarmee het Sparta Nijkerk vorige week de les las, mislukten in Putten alle passes, combinaties en doelge richte acties. Waar lag dat aan, Frans Vermeulen? ,,Ik denk aan de spanning, anders kan ik dit ook niet verklaren", mokte de trainer, die in deze slotfase over een selectie van fitte spelers kan beschikken. Fysiek Toch bleek het zelfvertrouwen binnen de ploeg na één redelijke wedstrijd nu alweer ver te zoe ken. ,,We zijn niet aan voetbal len toegekomen, dat is nog het meest teleurstellend", vond Vermeulen. „Ik had vooraf ge zegd: als we fysiek net zo veel geven als deze tegenstander, dan kunnen we ze op voetbal af troeven. Daar was helaas geen sprake van. We schoten op de meest elementaire onderdelen van voetbal tekort." Dat werd met name geïllus treerd door de onbezonnen op bouw van de aanvallen. Met twee spitsen (Nijskens en Van Sliedregt), die het niet van hun beweeglijkheid moeten hebben, zou het simpel en doeltreffend kunnen zijn om langs de flanken aan te vallen en de spitsen in de voet aan te spelen. Het tegen deel was waar: alle ballen wer den blind naar voren gejaagd. Bovendien stonden de vleugel spelers Erwin van Wingen en Wesley Roman zo ver vooruitge schoven dat ze zelden aanspeel baar waren. Het resultaat van de aanvallen de impulsen was droevig. Wes ley Roman (6e minuut) en Ro nald van Sliedregt (20e minuut) kregen in totaal twee halve kan sen. Uit pure onmacht liet Van Sliedregt zich diep in de tweede helft nog een keer opzichtig val len binnen de zestienmeterlijn. Hij werd er, omdat het een on handige poging was de scheids rechter te misleiden, voor ge straft met een gele kaart. SDC Putten-Hoek 0-ü. Scheids rechter G. Meun (Urk). Gele kaart: Ibrahim Evre (SDC Putten), Geert van Eenoo, Wesley Roman en Ro nald van Sliedregt (Hoek). Aantal toeschouwers: 550. SDC Putten: Janco I-Ieimgartner; llenco van Hierden, Bernald Doorn, Edwi7i van Ginkel, FLoris Huis kamp; Robbert Nieuwenhuis, Ibra him Evre, Dirk-Jan Beeftink (74. Mees Duits); Mark lesberts, Antwin Grevengoed, Arno Kuyt. Hoek: Glenn van Wijnsberghe; Franky Standaert, Geert van Een oo, John Bentschap Knook, Geert Bosschaart; Erwin van Wingen, Pa trick Naudts, Geert de Poorter, Wes ley Roman (58. Bart Poppe); Atigelo Nijskens, Ronald van Sliedregt. doorWim Broekhoven VLISSINGEN- In de tweede klasse E verloor koploper Seol- to zaterdag in de slotminuut van SSV met 3-4. Middelburg de gradeert na het 3-2-verlies te gen Dauwendaele. Beide andere degradatiekandidaten wonnen. Heinkenszand versloeg Arends- kerke met 1-2 en Kogelvangers klopte Kapelle met 4-1. Dauwendaele-Middelburg 3-2: Al na twintig minuten stond Middelburg met tien man. Scheidsrechter Osmanovski stuurde Ronald Melaard weg wegens het onderuithalen van de doorgebroken Johan Rouw. Een doelpunt werd er niet door voorkomen, want Edwin Leon- hart schoot de vrije trap van de rand van het zestienmeterge bied vervolgens fraai binnen. Diezelfde Leonhart maakte er tien minuten later 2-0 van en nadat Julio Fagundez vlak voor rust de 3-0 had binnengekopt, leek de winst binnen te zijn. Middelburg dacht daar anders over. Een vrije trap van Alexan der Bom leverde al na twee mi nuten na rust 3-1 op en halver wege de tweede helft werd het na een goed lopende aanval door Marco Meur zelfs 3-2. De spanning was er wel mee terug, maar echte kansen op meer kre gen de bezoekers daarna niet. Arendskerke-Heinkenszand 1- 2: Jan van de Klooster kon vier minuten voor rust de thuisploeg op een 1-0-voorsprong zetten. Die stand bleef tot de rust op het scorebord, maar dat was gezien het spelbeeld toch te weinig. Vooral doelman Nieuwdorp van de bezoekers onderscheidde zich met enkele knappe reddin gen. Arendskerke-doelman Blommaert lukte dat niet. Hij schoot acht minuten na rust een terugspeelbal tegen Jordi Hout op, die dankbaar profiteerde: 1- 1. Zeven minuten voor tijd mocht Raymond Mohr op de rand van buitenspel doorgaan van scheidsrechter Spek om 1-2 aan te tekenen. Dat het daarbij bleef was vooral aan de Arends- kerke-aanvallers te wijten, want die bleven weigeren om opgelegde kansen te benutten. Scheidsrechter Spek stuurde in clie tweede helft Heinkenszand- trainer Van de Griek samen met de elftalleider wegens commen taar op de leiding met rood ach ter de omheining. Beide ploegen weigerden vervolgens de naam van Van de Griek te noemen. Uiteindelijk kwam na afloop van de wedstrijd de naam van Langebeek op het wedstrijdfor mulier te staan. Dat zou voor beide ploegen nog wel eens nare consequenties kunnen hebben. Kogelvangers-Kapelle 4-1: Vijf minuten voor rust werd het 1-0 door Vriens. De thuisploeg kon vervolgens counteren. Negen minuten na rust werd het zo 2-0 en leek de wedstrijd gespeeld. Tien minuten voor tijd werd het echter 2-1 door Sander Rijswijk en daarna speelde Kapelle vol uit alles of niets. De thuisploeg kreeg daardoor nog meer ruim te, die pas ver in blessuretijd ook nog doelpunten opleverde. Eerst Vrijhoek en vervolgens Hollander maakten er 4-1 van. Yerseke-Terneuzense Boys 2-0: Beide teams hadden erg veel in vallers. Het eerste kwartier was voor de bezoekers, maar daama was de thuisclub sterker. Acht minuten voor rust leverde een indirecte vrije trap binnen het strafschopgebied - gegeven we gens gevaarlijk spel - via een tikje opzij van Jos de Koeyer en een fraai schot in de bovenhoek van Elco de Schipper 1-0 op. Terwijl de bezoekers zich na rust geen kans wisten te creëren, kon CorstiaanNoordijktienmi- nuten voor tijd voor de 2-0 zor gen. Seolto-SSV'65 3-4 (0-2). 33. Ron Proos 0-1, Niels Paardekooper 0-2, 52. Dennis de Raad (strafschop) 1-2, 70. Stefan Paardekooper 1-3, 76. Dennis de Raad 2-3, 89. Frangois de Waal 3-3, 90. Paul Eversdijk 3-4. Scheidsrechter: E.M. Rijnders (Bre da). Gele kaart: Turan Karadis en Dennis de Raad (beide Seolto). Aan tal toeschouwers: 275. Bruse Boys - Tholense Boys 5-0 (0-0). 53. Jacob van den Berge 1-0, 58. Jacob van den Berge, 58. Jacob van den Berge, 69. Jacob van den Berge 3-0, 79. Simo7i Boogaard 4-0, 84. Simon Boogaard 5-0. Rode kaart: Piet den Boef (Tholense Boys/2xgeel). Gele kaart: Peter Wïl- lemse en Simon Boogaard (Bruse Boys), Roy Streng (Tholense Boys). Scheidsrechter: H.C. Filius ('s-kee- renhoek).Toeschouwers: 275. Kloetinge-spits schroeft marktwaarde op met twee treffers tegen Kozakken Boys "VT jp.. J jSPIJKENISSE - Tijdens de [laatste wedstrijd van de man nen trioleague bowlen in Spij- jkenisse heeft Erik van Sabben uit Goes een perfect game ge- Igooid. Met twaalfmaal een per fecte pocket-strike wist Van Sabben voor de derde keer in .zijn carrière een 300-game te j gooien. Eerder gooide Van Sabben in 1997 in Zwijndrecht en het Bel gische Mons al een 300-game. Het was voor insiders geen ver rassing dat hij een perfect game zou gooien. De afgelopen weken zat hij er in verschillende wedstrijden al erg dichtbij. Maar nu was het toch zover. Tijdens de laatste teamwed strijd in het team van Restau rant Bellevue wist Van Sabben de 300 vol te maken. De wed strijd werd ruim gewonnen door Bellevue. Jeugd Tijdens de afdelingskampioen schappen bij de jeugd werden door de Goese jeugdbowlers zeer goede residtaten behaald. Bij de aspirantenmeisjes werd Roxanne Korsuize uit Goes eer ste en was er voor Silvia Bozelie uit Goes een bronzen plak. In de finale bij de pupillenmeisjes •vérd er door de Goese speelster loyce Duinhouwer een bronzen medaille gehaald. door Rudy Booqert KLOETINGE - Arjan Human is naar eigen zeggen klaar voor een nieuw profavontuur. De spits van Kloetinge schroefde zaterdag in het duel met Kozak ken Boys (2-0-winst) zijn marktwaarde op door twee tref fers. De 21-jarige Middelburger heeft dit seizoen al negentien doelpunten gemaakt in de hoofdklasse B en dat is ook de profclubs niet ontgaan. Volgende week dinsdag speelt Human een testwedstrijd bij ADO Den Haag en ook NEC en FC Utrecht vissen naar de gun sten van de aanvaller. Maar het is nog allerminst zeker dat Hu- man, die twee seizoenen bij Cer- cle Brugge onder contract stond, Kloetinge aan het einde van het seizoen verlaat. Human: „Ik heb nog geen offici ële gesprekken gehad met Kloe tinge, maar we hebben het er al wel over gehad. Het liefst wil ik in Zeeland blijven wonen. Dicht bij mijn familie en mijn vrien den. Dat wordt moeilijk als ik naar NEC of Utrecht zou gaan. Ik weet niet of ik dat wil. Alleen ineen flatje, zal ikhet daar naar mijn zin hebben? In Brugge ging dat niet goed. Daar heb ik een dramatisch jaar gehad. Voet ballend kon ik het wel aan, maar mentaal niet. De laatste ander half jaar ben ik echter gegroeid. Ik heb veel meegemaakt: vier sterfgevallen in mijn omgeving, ik heb in Brugge op mezelf ge woond. Daar ben ik sterker van geworden. Veel mensen zeggen dat ik het niveau van bijvoor beeld de Toto-divisie best aan kan. Dat wil ik wel eens uittes ten, Voetballend was het nooit een probleem en nu ben ik men taal ook een stuk sterker. Als ik hogerop wil, moet ik niet te lang meer wachten." Weddenschap Met negentien treffers in 22 wedstrijden nam Human dit sei zoen al de helft van de gehele productie van Kloetinge voor zijn rekening. Een volslagen verrassing voor de Middelbur ger. „Vroeger werd me altijd verweten dat ik te weinig scoor de. En nu negentien keer in mijn eerste seizoen hoofdklasse. Dat had niemand verwacht. Ik ook niet. Aan het begin van het sei zoen heb ik een weddenschap afgesloten met een vriend. Hij zei dat ik twintig keer zou sco ren. Ik zei: als dat lukt, gaan we op mijn kosten een avond stap pen." Met een beetje 'pech' had Human zaterdagavond zijn por temonnee al kunnen trekken. Hij maakte tegen Kozakken Boys twee treffers, maar in de slotfase hadden het er zelfs vier kunnen worden. Oog in oog met de Werkendamse goalie Edwin van Zwieteren plaatste hij de bal echter tweemaal nipt langs de verkeerde kant van de paal. Kloetinge kwam zaterdag geen moment in gevaar tegen Kozak ken Boys. Behalve een schot op de lat van Johan van der Stelt kwam de tegenstander nimmer dreigend voor het doel van Jaap Pijnenburg. De offensieve be doelingen van Kloetinge kwa men in het eerste uur echter ook niet uit de verf. Maar door twee fouten in de verdediging van Kozakken Boys kwam Kloetin ge goedkoop op de beslissende 2-0-voorsprong. Halverwege de eerste helft zette Alex Lourens zo veel druk op doelman Van Zwieteren dat deze de bal par does in Lourens' voeten speelde. Een tikje opzij was voldoende om Human de openingstreffer te laten maken. Vlak na de rust ontfutselde Human laatste man Gerard den Haan de bal en hij kon onbedreigd op het doel af gaan: 2-0. In tegenstelling tot de vorige twee duels (met Dovo en Huizen) hield Kloetinge de mar ge van twee treffers nu wel vast en voor de zesde keer dit seizoen werd achterin 'de nul gehou den'. Trainer DiederikHiensch: „Ik ben niet zozeer tevreden over de nul tegendoelpunten, maar meer over de jongeren die daarvoor zorgden. Door de schorsing van Arno Melaard stond Ronnie Cremer linksach ter en ondanks de druk heeft hij het goed gedaan. Ook rechtsachter Ex-win Dek scoorde een dikke voldoende. Hij speelde de negentienjarige Christian Opschoor, die onder andere bij Heerenveen in de be langstelling staat, volledig uit de wedstrijd. Het centrale ver dedigingsduo Jeffrey van de Velde en Niels Lodewijk zox-gde voor het slot op de deur. Voorin zorgde Human vex-vol- gens voor de beloning. Met nog vier duels te gaan heeft Human zijn doelstelling al geformu leerd. ,,Ik ben nu al dik tevre den. Maar als ik elke komende wedstrijd nog een keer scoor, is het helemaal goed." Kloetinge - Kozakken Boys 2-0 (1-0). 24. Arjafi Human 1-0, 52. Ar jan Human 2-0, Scheidsrechter: E.P.D. van der Beek (Alphen aan den Rijn). Aantal toeschouwers: 700. Kloetinge: Jaap Pijnenburg; Erwin Dek, Jeffrey van de Velde, Niels Lo dewijk, Ro7inie Cremer; Jan Baaij- ens, Marcel Lourens, Wouter Labru- jère; Alex Lourens (95. Rien de Bruine), A7~jan Human, Ronald Zuijdwegt. Kozakken Boys: Edioin van Zwiete ren; Etienne Koman, Leon Elands, Gerard den Haan, Marc van Rijs wijk; Johan van der Stelt, Hans Brouwers, Barry Raaijm.akers; Je roen Struijs (61. Farid Idrissi), Rob Haarbosch (89. Dick Damen), Chris tian Opschoor (69. Gila Idrissi). doorWim Broekhoven VLISSINGEN-In de derde klasse A is Colijnsplaatse Boys gedegradeerd na een 1-1-gelijk- spel tegen Meeuwen. Nieuw dorp versloeg GPC met 3-0 en Apollo VCK met 4-2. Beide win naars blijven daarmee de be langrijkste kanshebbers voor de derde periodetitel, terwijl de verliezers nu nog de kans lopen in de degradatie-nacompetitie terecht te komen. Nieuwdorp-GPC 3-0: De thuis club was weliswaar de betere ploeg, maar het verzuimde lang het overwicht ook in doelpun ten uit te drukken. Pas na een uur werd het 1-0 door Fersujan Selim. GPC moest daarna voluit op de aanval spelen en wei'd prompt gecounterd. Tien minu ten voor tijd werd het 2-0 door Jeroen Weststraete en in de slot minuut 3-0 door Martin den Ha mei-. Apollo-VCK 4-2: Halverwege de eerste helft opende Peter Buursema de score voor VCK. John de Jonge maakte al snel ge lijk en Andiïes Goeree bracht na een halfuur de thuisploeg op voorspi-ong. VCK kwam via Ru ben de Keizer daarna wel weer op gelijke hoogte, maar een strafschop van Ramon Uytter- Vrouwenvoetbal Tweede klasse: WIK-Stedoco 2 2-2, Slie- drecht-Kloetinge 4-1, Zwaluwen-Berkel 1-0, Jodan Boys-Nootdorp 2-2, RCL-RV- VH 2 2-1, Terneuzense Boys-DZB 2-4. Zwaluwen 19-46 Stedoco2 20-26 Berkel 21-46 Tern. B. 20-23 DZB 20-42 Kloetinge 21-20 Nootdorp 18-38 Jodan B. 20-17 RCL 19-30 Sliedr. 20-16 WIK 19-28 RWH2 19- 2 Derde klasse: Everstein-Capelle 2-1, Nieuwdorp-Meeuwen 1-2, SSC-Kerkwijk 2-3, GJS-vWoudrichem 1-4, Peursum- Zeeland Sport 3-2. Meeuwen 17-47 Capelle 17-22 Peursum 17-39 Nieuwdorp 18-22 GJS 17-32 Zeel. Sp. V7-16 Kerkwijk 18-28 Everstein 17-14 Woudrich. 17-25 SSC 17- 3 Vierde klasse: SKNWK-Bevelanders 2-3, ZSC-Meeuwen 2 1-6, Smerdlek-Kloetin- ge 2 3-0, Oostkapelle 2-Patrijzen 2-7, Dau- wendaele-DFS 3-4, Nieuwland-Veere 4- 8. Smerdiek 21-60 DFS 21-26 Kloet. 2 21-57 ZSC 21-19 Patrijzen 21-48 Beveland. 21-18 Meeuw. 2 21-46 Oostkap. 2 21-14 Veere 21-32 SKNWK 21-10 Dauwend. 21-29 Nieuwland 21-10 hoeve in de slotminuut leverde een 3-2-ruststand op. De counterende thuisploeg kreeg na rust voldoende kansen om de wedstrij d definitief te be slissen. Pas vijf minuten voor tijd deed Marco Oele dat ook daadwerkelijk. Rillandia-Kruiningen 6-1: De kampioen won erg simpel. Bud Aschman scoorde voor de thuis ploeg na twintig en na veertig minuten. Ronald Vasseur maak te er na een uur 3-0 van en Meh- medDogan vijf minuten later 4- 0. Frans Hagenbeek tekende daarna voor de 5-0 en de 6-1. De Kruiningse treffer kwam op naam van Liza Huissen. Meeuwen-Colijnsplaatse Boys 1-1: Marcel Bommeljé trapte na tien minuten een hoekschop rechtstreeks binnen: 1-0. Vlak voor rust kwamen de bezoekers via Ronald Jansen weer op gelij - ke hoogte. Verder kwamen de Noord-Bevelanders niet. AZW-Zaamslag 4-0 (2-0). 8. Peter van de Velde 1-0, 15. Jaap den Doelder 2-0, 55. Patrick Baumgarte 3-0, 66. Jaap den Doelder 4-0. Scheidsrechter: D.H. de Bie (Spra7ig Capelle). Gele kaart: Jerry van Toor, Jacco Lucasse (Zaamslag), Peter van de Velde, Rory Curran (AZW), Aantal toeschouwers: 150. Bevelanders - DFS 0-0. Scheids rechter: G.J.P. Wisse (Koudekerke) Aantal toeschouwers: 100. Vijfde klasse: Zeeland Sport 2-Meeuwen 3 4-0, Meeuwen 3-Kloetinge 3 2-1, Zee- landia-Wemeldinge 1-2, Zeeland Sport 2-SVD 5-1. Zeel. Sp. 2 16-45 Zeelandia 18-18 Wemeld. 17-38 Kloet. 3 18-11 SVD 12-24 Noad'67 16- 6 Meeuw. 3 17-27 Juniorenvoetbal A-junioren. Derde divisie C: Baronie-Hal steren 1-0, Leonidas-Barendrecht 1-2, RCS-Papendrecht 3-1, Sarto-Terneuzen 8-0, Longa-TSC 1-5, Voab-DFC 3-2, Lon- ga-Sarto 7-3. Voab 21-47 Longa 20-30 Barendr. 21-41 Baronie 20-24 Leonidas 21-38 TSC 20-22 Halsteren 18-33 Papendr. 21-22 RCS 21-33 DFC 20-15 Sarto 20-32 Terneuzen 21-10 B-junioren. Derde divisie D: ASWH-RBC 3-0, Middelburg-Baronie 2-4, Wilhelmi- na-Longa 1-6, Terneuzen-OSC'45 10-1. HVCH-RCS 2-0, WSC-Voab3-3, Baronie-Voab4-1. RBC 20-41 WSC 21-28 Baronie 21-41 Terneuzen 21-28 Voab 20-38 RCS 21-27 Wilhelm. 21-34 HVCH 21-25 Middelb. 20-30 Longa 20-20 ASWH 21-30 OSC'45 21- 8 SPORTREDACTIE tel: (0118) 484454 J.M. Dagevos (chef) J.F.D. Bakker (coördinator zuid) K.L. de Vries (coördinator midden) R.H.N. Boogert (coördinator noord) E.M.S. Pentury S. Remijnsen Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax:(0118)470102 e-mail: redactie@pzc.nl Internet http://www.pzc.nl e-mail: redactie@pzc.nl door Klaas Verspoor VLISSINGEN - In de derde klasse B van het zaterdagvoet bal valt komende week pas de beslissing wie naast Brouwer shaven rechtstreeks degra deert. Zowel WIK'57 (4-2 te gen Baronie) als SKNWK verloor. WHS, dat SKNWK met 5-0 klopte, heeft nog steeds alle kansen op de na- competitie. WHS - SKNWK 5-0: De ploeg uit Sint Annaland leidt samen met Papendrecht in de laatste pei'iode, bezet achter dezelfde ploeg de derde plaats op de ranglijst en weet zich derhalve bijna verzekerd van de nacom petitie. Tegen SKNWK stond WHS na 45 minuten door twee treffers van Patrick Ketting op een 2-0-voorsprong. In de tweede helft zorgde Arie Fase voor 3-0, scooi'de Ketting de vierde treffer en was het de in gevallen jeugdspeler Egbert Moerland die het WHS-feestje compleet maakte. Baronie - WIK'57 4-2: Voor de ploeg uit Breda, winnaar van de eerste periodetitel, scoor den Van Trijen, Baremans, Van Gils en Ouwehand. Baronie kwam na 20 minuten op 1-0. Elmar Vex'hage zorgde drie mi nuten later voor de gelijkma ker. Mede doordat Richard Vex'hage daarna een imieke kans liet liggen kon Baronie met een 2-1-voorspi'ong gaan rusten. Na rust scooi'de Baronie 3-1, miste de ploeg een strafschop, en kwam WIK'57 door een treffer van opnieuw Verhage terug op 3-2. WIK kreeg daar na kansen op de gelijkmaker, maar kreeg daarna het deksel op de neus, Noad'67 - Sliedrecht 1-1: De technisch beter spelende be zoekers kwamen tien minuten na rust door een benutte straf schop op een 0-1-voorsprong maar zagen het hardwerkende Noad'67 in de tachtigste mi nuut van de wedstrijd toch op gelijke hoogte komen. Het was Corné de Frel die de ploeg uit Sint Philipsland een punt be- zox-gde. DFC - Brouwershaven 7-2: Pe ter van Mourik zette Brouwer shaven nog wel op een 0-1- voorsprong, maar toch leidde DFC bij de rust al met 3-1. In de tweede helft scoorde Mei vin de Bruin 4-1 waarna Remy Lievense de tweede Brouwse treffer verzorgde. Voor DFC scoorden naast De Bruin Ri chard Driels (2x), Roy Wete- rings en Martij n Boet (3x). Hoek-verdediger John Bentschap Knook (links) wordt belaagd door een speler van SDC Putten. foto Ruben Schipper Kloetinge-topscorer Arjan Human (links) in duel met een tegenstander van Kozakken Boys. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 15