OOSTZEE ]VE ^QMQÏê Meeüs zoekt... co-packers kri ring directeur m/v teamleider afdeling cardiologie/longziekten m/v Ziekenhuis Walcheren CREATIEVE MONTEURS M/V HOOFD MONTAGE VERPAKKINGSLIJNEN M/V WERKVOORBEREIDER M/V ir randstad uitzendbureau 4e. Medewerker belastingen (m/v) MEEÜS ZATERDAG 25 MAART 2000 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 47 Het Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen is een algemeen ziekenhuis met 384 plaatsen. In Middelburg staat een goed geoutilleerde polikliniek In het ziekenhuis zijn vrijwel alle specialismen vertegenwoor digd. In de zorgverlening staan de kwaliteit en de persoonlijke benadering centraal. De organi satie biedt ruim 1000 medewer kers een plezierige werksfeer en goede ontwikkelingskansen. Walcheren is een aantrekkelijk woongebied met veel recreatie ve mogelijkheden Een fusie met het Oosterschelde Ziekenhuis te Goes wordt voorbereid. Correspondentie-adres: Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. tel. (0118)42 50 00 Op dit moment zoeken wij voor een dynamisch team een enthousiaste (32-36 uur per week) Plaats in de organisatie: De teamleider is verantwoording verschul digd aan het clusterhoofd en geeft leiding aan een team van verpleegkundigen, leerling-verpleegkundigen en stagiairs. Doel van de functie: De teamleider is verantwoordelijk voor het realiseren van de doelstellingen van de organisatorische eenheid binnen zijn/haar team. Deze doelstellingen liggen op het terrein van de patiëntenzorg, personeels management, praktijkopleiding van leerlin gen en stagiairs en beheer van (financiële) middelen, materialen en inventaris Accent van de functie ligt bij het organiseren en coördineren van de verpleegkundige patiëntenzorg van de aan het team toever trouwde patiënten en tevens participeren in de uitvoering hiervan Functie-eisen: - het diploma verpleegkundige a, a/b of hbo-v; - voltooide middle-management opleiding voor non-profit organisaties of bereidheid hebben deze te volgen; - ruime ervaring als verpleegkundige; - ervaring met de specialismen cardiologie en longziekten is gewenst. Overige informatie: - informatie over deze functie wordt graag verstrekt door mevrouw A.M. Goedhart, clusterhoofd Noord 3 en IC/CCU, (0118) 42 50 00 teletracer 220 of mevrouw J.A. Duivenvoorde-Willeboordse, teamleider, (0118) 42 55 35; - inschaling volgens CAO-Ziekenhuizen. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties, met daarin vermeld uw opleiding en ervaring, kunt u binnen 2 weken na verschijning van dit blad sturen naar de sector Personeel Organisatie t.a.v. mevrouw M.F.A. Verkooyen, personeelsadviseur, o.v.v. advertentienummer C0300.5. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Budelpack co-packers b.v. zoekt in verband met verdere groei van de organisatie Budelpack co-packers is een dynamisch bedrijf met drie vestigingen in Nederland, drie vestigingen in Spanje en één vestiging in Groot-Brittannië. Budelpack is marktleider op het continent Budelpack levert project gebonden verpakkings oplossingen en verzorgt hieraan voorafgaande mengprocessen, afgestemd op de behoeften van merkartikelenfabrikanten. Budelpack verpakt onder andere levensmiddelen, cosmetica en detergenten voor gerenommeerde multinationals. Het werk Bij Budelpack kan een monteur nog echt uit de voeten. We zetten de werkzaamheden op een rijtje: het nieuw bouwen van installaties of componenten van verpakkingsmachinelijnen het instellen en verbeteren van verpakkingsmachines het in goede staat houden of brengen van verpakkingsmachines. Je werkzaamheden hangen natuurlijk ook af van je opleiding en ervaring en de plaats die je binnen ons team gaat innemen Wie zoeken we? Enthousiaste en ambitieuze monteurs die zin hebben in afwisselend werk. We denken aan zowel jonge, beginnende MTS-WTB of MTS-E monteurs als aan monteurs die een ruime werkervaring hebben. Stel je prijs op zelfstandigheid en ben je vindingrijk in technische oplossingen, dan kom je zeker in aanmerking voor één van de monteursfuncties bij ons bedrijf. Zeer ervaren monteurs kunnen zelfs de verantwoordelijkheid krijgen voor de opbouw van complete nieuwe verpakkingsmachinelijnen! Interne opleiding Wij leiden onze monteurs intern op tot all-round verpakkingsmachine monteurs of tot specialisten. Deze interne opleiding wordt aangevuld met externe opleidingen op diverse technische vakgebieden. De reden van Budelpack's succes is de combinatie van: klantgerichtheid •kwaliteit «hoogwaardige technologie en know-how •servicebewust, goed gemotiveerd en gekwalificeerd personeel. Momenteel werken circa 800 mensen binnen de Budelpack-groep. Het werk Het Hoofd Montage Verpakkingslijnen zal verantwoordelijk zijn voor het coördineren van alle werkzaamheden rond het installeren en opstarten van onze verpakkingslijnen. De monteurs welke één of meerdere machine- lijnen opbouwen, worden ondersteund en begeleid in hun werk, waarbij de accenten liggen op aandacht voor het individu en het binnen de afgesproken tijd, kosten en specificaties opleveren van de verpakkingslijnen. Wie zoeken we? In deze dynamische omgeving zoeken we een goede people-manager op HTS-WTB niveau die een rustpunt vormt en die de noodzakelijke voorwaarden schept voor een efficiënte bedrijfsvoering. Leidinggevende ervaring, goede beheersing van de Engelse en Duitse taal alsmede ervaring in de technische dienst van een consumentenproducten onderneming zijn voor deze functie vereist. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Het werk Het volledig en in overleg voorbereiden van werkzaamheden van engineers tot het moment waarop de lijn opgebouwd wordt. Je verhoogt de efficiëntie van het gebruik van de productiemiddelen door het voorbereiden van Technical Services werkzaamheden na orderboeking. In dit proces bedenk je oplossingen voor bijzondere verpakkingsproblemen en houdt je zaken zoals arbeidsomstandigheden, afstemming planning en uitvoer en onder- houdsplanningen goed in de gaten. Ook koopje formaatdelen, machinedelen en andere technische artikelen en/of diensten in. Wie zoeken we? Wij zoeken een collega die communicatief en organisatorisch op HTS- niveau kan functioneren. Adviseren en organiseren is je op het lijf geschreven en je werkt graag in een dynamische omgeving. Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie is een must. Kennis van Excel, Word en Autocad Light 97 is een pre. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Goed salaris Werken bij Budelpack betekent een goed salaris en de kans om door te groeien. Het bedrijf is kerngezond en er heerst een prima sfeer. Voor meer inlichtingen kun je bellen met Jan Rotmensen, Manager Technical Operations, telefoon 0166 - 61 99 98. Reageren? Geïnteresseerden worden uitgenodigd hun brief onder vermelding van de desbetreffende functie en uitgebreid CV binnen 14 dagen te richten aan Vivianne Benders, Personnel Officer. Budelpack co-packers b.v., Paasdijkweg 15,4693 Poortvliet. BUDELPACK CO-PACKERS, DE TOONAANGEVENDE VERPAKKER IN EUROPA ZEEUWSE APOTHEEK Grote Markt 10 -4461 AJ Goes zoekt een APOTHEKERSASSISTENT (V/M) De Zeeuwse Apotheek zal binnenkort verhuizen en in Goes als bereidingsapotheek en dienstapotheek fungeren. Wegens uitbreiding van het takenpakket zoeken wij op korte ter mijn een APOTHEKERSASSISTENT (M/V) Wij vragen van u: diploma van apothekersassistent interesse in farmacotherapie belangstelling voor bereidingen vol meedraaien in het dienstrooster Wij bieden: zeer afwisselend werk een leuk apotheekteam salaris conform CAO Apotheken Ook zij die binnenkort afstuderen worden van harte uitge nodigd te solliciteren. Voor inlichtingen kunt u terecht bij de heer S. M. H. li. M. van de Rijt, apotheker op tel. 0113-270620. Uw sollicitaties voor 8 april richten aan: Zeeuws Apotheek drs. S. M. H. E. M. van der Rijt, apotheker Grote Markt 10 4461 AJ Goes Hiker m/v Voor onze relatie Budget Rent a Car zijn wij met spoed op zoek naar medewerkers die op afroep werkzaam willen zijn op de vesti gingen Vlissingen, Goes. Bergen op Zoom en Roosendaal Het werk bestaat o a. uit wegbrengen, ophalen van auto's en het weer verhuurklaar maken ervan. Ben jij langer dan 1 jaar in het bezit van rijbewijs B, door de week diverse dagen en/of dagdelen beschikbaar en vind je het leuk om met auto's te werken? Schrijf je dan in bij jou dichtstbijzijnde Randstad vestiging Informatie bij Bart van Oevelen, tel. (0164) 24 13 50, Bergen op Zoom, Burg. van Hasseltstraat 52A. Hel bestuur van de stichting samenwerkingsscholen voor slechthorende en ernstig spraakgebrekkige kinderen in de provincie Zeeland wil graag aan de VSO-afdeling van zijn school De Kring te Goes m.i.v. nieuwe schooljaar aanstellen: twee enthousiaste leerkrachten (m/v) voor beide functies geldt: schaal 10 functie. WTF I Van de nieuwe collega's wordt verwacht dat ze: - een bevoegdheid hebben voor het lesgeven aan een basis school - gevoel hebben voor het lesgeven aan pubers in het sjjeciaal onderwijs - binnen de leerstof willen differentiëren - intensief overleg willen voeren met hun collega's - zich willen verdiepen in de problematieken van de leerlin gen - het op de praktijk gerichte onderwijs mede gestalte willen - meedoen aan activiteiten voor de leerlingen buitenom het lesprogramma. Om meer te weten te komen over de manier van werken, over hoe het schoolteam met leerlingen en elkaar omgaat en voor alle andere inlichtingen over deze vacatures kan onder schooltijd van 09 00-12.00 uur contact worden opgenomen met de adjunct-directeur Kees Asseheman. Sollicitatiebrieven met vermelding van referenties kunt u richten aan hel bestuur f>er adres postbusnummer van de school De brieven dienen woensdag 5 april 2000 op school beschikbaar te zijn. Ontvangst van Uw brief wordt per omgaande bevestigd De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op dinsdag 18 april 2000, Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs Schouwen-Duiveland vraagt m.i.v. 14 augustus 2000 een GROEPSLEERKRACHT v/m voor groep 7/8 van de CBS "Onder de Wieken" te Haamstede Dienstverband: 17 uur (uitbreiding mogelijk) Van de kandidaat verwachten wij: - een bewuste keuze voor het Christelijk onderwijs en kerkelijk meelevend - affiniteit heeft met lesgeven in de bovenbouw - zich betrokken voelt bij de ontwikkelingen in het basisonderwijs - zich ook buiten schooltijd wil inzetten voorde school. Sollicitaties binnen 14 dagen naar: Schoolcommissie CBS "Onder de Wieken" Postbus 60.4328 ZH Haamstede Inlichtingen bij: S. J. Karstens, directeur, tel. school 0111 -651782 privé 0111 -652124 en bij: C. Buth-Boot. groepsleerkracht 7/8, tel. 0111-652735 Gemeente A f Schouwen-Duiveland De gemeentelijke organisatie bestaat uit de sectoren Externe Contacten, Maatschappelijke Aangelegenheden, Grondgebiedzaken, Algemene en Interne Zaken en een staf. Tot de sector Algemene en Interne Zaken behoren de afdelingen Bestuursondersteuning, Interne Faciliteiten, Financiën en de afdeling Informatisering Automatisering. Door het vertrek van één van de medewerkers van de cluster Belastingen binnen de afdeling Financiën ontstaat binnenkort een vacature voor de functie voor 28,8 uur per week (0,8 formatieplaats) De werkzaamheden van de cluster Belastingen zijn te splitsen in twee hoofdtaken: bestandsbeheer en aanslagregeling. De werkzaamheden worden voor beide hoofdtaken verricht. Uw werkzaamheden zijn in ieder geval de afvalstoffenheffing de reinigingsrechten de precariobelasting Ten aanzien van deze heffingen bent u verantwoordelijk voor de volledigheid en juistheid van het bestand en de daaruit volgende aanslagoplegging. Ook bezwaren tegen deze heffingen moet u behandelen. Omdat gewerkt wordt met combinatie-aanslagen behoort ook assistentie bij de afhandeling van de bezwaren hiertegen tot uw taak. Daarbij hoort ook de bezetting van de balie, waarvoor binnen de cluster een roulatieschema geldt. Binnen het onderdeel bestandsbeheer wordt assistentie verleend bij Woz-werkzaamheden. Wij vragen van u (minimaal) het bezit van een MEAO-diploma, bedrijfsadministratieve richting; affiniteit met geautomatiseerde systemen; bereidheid om op korte termijn de studie ABA te volgen, gevolgd door Woz-opleidingen. Wij bieden u een aanstelling in de functie van medewerker C. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring vindt inschaling plaats in aanloopschaal 5 2.681,00 tot 4.132,00) of in functieschaal 6 2.864,00 tot 4.343,00) van de Collectieve Arbeidsvoorwaarden-regeling voor Gemeenten (salarissen zijn gebaseerd op een 36-urige werkweek). Het betreft een aanstelling in tijdelijke dienst met de mogelijkheid tot een vaste aanstelling bij gebleken geschiktheid. Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het afdelingshoofd Financiën, M. Leune, tel. 0111-452340 of de senior beleidsmedewerker belastingen, J. de Buck, tel. 0111-452352. Voor vragen over de procedure en de rechtspositie kunt u de personeelsfunctionaris R. Houtzager benaderen, tel. 0111-452307. Sollicitatieprocedure Uw sollicitatie kunt u uiterlijk tot zaterdag 8 april richten aan de gemeente Schouwen-Duiveland, sector Algemene en Interne Zaken, ter attentie van het bedrijfsbureau, postbus 5555, 4300 JA Zierikzee, onder vermelding van 'vacature belastingen' op de envelop. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld. In verband met het gebruik maken van de FPU-regeling door de huidige directeur, is het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee als bevoegd gezag van het openbaar onderwijs, op zoek naar een voor de openbare basisschool 'Het Startblok', Van Halenstraat I te Oude-Tonge, per I december 2000 'Het Startblok' houdt op woensdag 5 april 2000 een kennismakingsdag om geïnteresseerden kennis te laten maken met het team en de leden van de Medezeggen schapsraad. Ook wil'Het Startblok'deze kennismakings dag gebruiken om u alvast een indruk te laten krijgen van de school. Bent u overtuigd voorstander van Openbaar Onder wijs en wilt u meewerken aan een verder geleidelijke vernieuwing van het onderwijs op deze zeer goed geoutilleerde school met meer dan 190 leerlingen, kom dan op 5 april tussen 10.00 en 14.00 uur een bezoek brengen aan de school. Als u op bezoek komt verzoeken wij u vooraf telefo nisch contact op te nemen met mevrouw D. Kosten. Bij bezoek ontvangt u een profielschets en meer informa tie over de school. Daarna kunt u beslissen of u wilt solliciteren. Mocht u niet in de gelegenheid zijn de open dag te bezoeken maar hebt u wel interesse in de vacature, dan kunt u een profielschets opvragen. Salariëring Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris ten hoogste het maximum van schaal 10. Inlichtingen Inlichtingen over de procedure en een profielschets kunt u verkrijgen bij de heer A.J. Rakers, telefoon (0187) 642200. Inlichtingen over de school, en de functie en een profielschets kunt u verkrijgen bij mevrouw D. Kosten, adjunct-directrice van 'Het Startblok', telefoon (0187) 642001 (werk) of (0187) 641498 (privé). Sollicitaties Uw sollicitatie moet u voor 16 april 2000 zenden aan burgemeester en wethouders, postbus 75, 3255 ZH Oude Tonge. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meeüs Makelaars bv maakt deel uit van de Meeüs Groep. Behalve op het gebied van woningmakelaardij en bedrijfshuisvesting, verzekeringen, pensioenen, hypotheken, sparen, vastgoedmanagement, is Meeüs ook actief op het gebied van vermogensbeheer, vakantie-en zakenreizen. De Meeüs Groep telt 700 medewerkers. Er zijn 40 vestigingen verspreid over Zeeland, Noord-Brabant, Limburg; daarnaast zijn er 4 vestigingen in België. Door uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij voor onze kantoren in Middelburg, Vlissingen, Goes en Terneuzen: Makelaars O.G. Assistent Makelaars O.G. Meeüs makelaars heeft als doelstelling om te groeien naar een toonaangevende organisatie zowel kwantitatief als kwalitatief in de regio Zeeland. Om deze doelstelling te realiseren zijn wij op zoek naar enthousiaste en deskundige medewerkers in het bezit of studerend voor het S.V.M.-diploma. Onze organisatie biedt voldoende mogelijkheden voor een zelfstandig opererende makelaar o.g. die zijn sporen heeft verdiend in de verkoop van bestaande- en/of nieuwbouw en taxaties, teneinde door te groeien naar de functie van vestigingsmanager. Een gemotiveerde startende makelaars assistent kan rekenen op een goede begeleiding met als doel op termijn zelfstandig te opereren. Meeüs biedt haar medewerkers uitstekende en passende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in een eigen bedrijfs-CAO. Meer informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de heer F. Kuzee, regio-directeur Meeüs Makelaars, telefoon (0113) 25 25 47. U kunt uw sollicitatiebrief met CV, voorzien van pasfoto, binnen 10 dagen richten aan: Meeüs Groep bv t.a.v. de heer W. Broekman Hoofd Personeelszaken Postbus 3234 4800 DE BREDA Makelaars Goes A. Joachimikade 3 Telefoon (0113)25 25 47 Fax (0113) 25 05 63 Internet www.meeus.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 69