ARTIFEX CONSULENT TECHNIEK VLISSMGCn mulfcac Pi annum isordinato; Vlissingen, Zeeuwse nuchterheid en een eigen kijk op ICT! Coördinator ICT-beheer m/v Specialist Plattelandstoerisme m/v 46 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 25 MAART 2000 Technici vinden hun plek met Multec Gasunie is een handels- en transportonderneming. Inkoop, transport I en verkoop van gas en het leveren van diensten zijn de primaire activi- I r teiten. Deze hebben betrekking op het binnen- en buitenland. Het ViaSUnic beleid is gericht op de continuïteit van de onderneming als toonaange vende Europese leverancier van aardgas. Het transporteren van aardgas is één van de activi teiten van Gasunie. Voor het uitvoeren van de transporttaak beschikt de onderneming over een geavanceerd gastransportsysteem. Een uitgebreid ondergronds leidingnet met een leng te van bijna 12.000 kilometer maakt deel uit van dit transportsysteem. De afdeling Operations, met vestigingen in heel Nederland, waarborgt een optimale inzet en beheer van het Gasunie-gastransportnet in Nederland. Voor de locaties Hoogeveen, Oldeboorn, Ommen. Deventer, Woensdrecht, Ravenstein, Boxtel, Born, Barendrecht, Waddinxveen, Beverwijk en de Wieringemeer zoekt Multec Werving Selectie voor een vast dienstverband Technici (Werktuigbouwkunde, Elektro Instrumentatie, Operationele Techniek) Uw kerntaken. Als technicus houdt u het gastransportnet in stand. U verricht uw werkzaam heden geheel zelfstandig in een gebied of u werkt in een team op één van de locaties. Dit houdt onder andere in dat u zorgdraagt voor de veilige ligging van de gastransportleidingen door middel van controle en toezicht. U onderhoudt en repareert systemen en apparatuur op verschillende soorten stations. Verder controleert u comptabele gashoeveelheids-meetappa- ratuur en test u nieuwe systemen en apparatuur die u in bedrijf stelt. Daarnaast voert u bedie ningswerkzaamheden uit en verzorgt u de technische administratie dan wei rapportage. U bent i keer per 4 weken geconsigneerd. Uw profiel. U heeft een MBO-opleiding. Werktuigbouwkunde, Elektronica, Energietechniek of Operationele Techniek of gelijkwaardig genoten, eventueel aangevuld met enkele jaren rele vante werkervaring, waardoor u zowel zelfstandig als tn teamverband kunt werken. U toont initiatieven, bent analytisch ingesteld en beschikt over goede communicatieve en sociale vaar digheden. U bent zeker bereid gedurende langere tijd een aanvullend leertraject te volgen. Het I werken met computers is voor u geen enkel probleem. U bent in het bezit van een geldig rij- bewijs B (E). Eventueel bent u bereid te verhuizen. Wanneer u met geheel voldoet aan de functie-eisen, maar u herkent zich wel in het profiel, dan j wordt u van harte uitgenodigd om toch te reageren. Arbeidsvoorwaarden. Gasunie biedt haar medewerkers uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een 13e maand, en een premievrij pensioen. De arbeidsom standigheden gemeten constant aandacht, zodat deze optimaal genoemd kunnen worden. Multec Werving Selectie adviseert werkgevers bij het aantrekken van personeel in technische, commerciële en managementfuncties voor vaste dienstverbanden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie, sturen naar Multec Werving Selectie ta.v. de heer O.J. Oosterhof of de heer ing. S.G. Hut Leonard Springerlaan 39 9727 KB Groningen Informatie: 050 - 314 46 62 A Brunei company ART1FEX INTERIM BV .s een onderdeel van de Tecpool groep, een snelgroeiende detacheringsorganisatie en marktleider in de installatiebranche. ARTIFEX INTERIM BV is gespecialiseerd in persoonlijke werkbemiddeling voor tijdelijk technisch personeel op alle niveaus in de metaal- en elektrobranche. ARTIFEX INTERIM BV heeft een viertal vestigingen welke zijn te vinden in Vlissingen, Tilburg, Ridderkerk en Willemstad. INTERIM VOOR TECHNISCH PERSONEEL Boulevard Bankert 160, 4382 AC Vlissingen Zet u straks als onze nieuwe de juiste man/vrouw op de juiste plaats? In verband met de snelle groei van Artifex Interim en het toenemende aanbod in zowel klanten als medewerkers, zijn wij voor onze vestiging Vlissingen op zoek naar een Consulent Techniek. Als Consulent Techniek onderhoudt u het contact met bestaande relaties en voert acquisitie in de metaal- en elektrobranche. U selecteert in overleg met de klant de juiste mensen voor de beschikbare vacatures en voert daarnaast voortgangsgesprekken bij onze opdrachtgevers en sollicitatiegesprekken met potentiële medewerkers. Wij verwachten van u dat u met enthousiasme invulling weet te geven aan deze boeiende en zeer afwisselende functie. U heeft enkele jaren werkervaring binnen de commerciële dienstverlening en kennis van techniek is een pré. Uiteraard bent u representatief en beschikt u over een goede teamspirit, maar kunt ook geheel zelfstandig werken. Wij bieden u een zeer afwisselende, commerciële technische baan met concrete doorgroeimogelijkheden in een zeer dynamische werkomgeving. Daarnaast kunt u rekenen op een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Wilt u met ons deze uitdaging aangaan? Schrijf dan snel een sollicitatiebrief met C.V. aan Artifex Interim, t.a.v. dhr. R. Fornari, Boulevard Bankert 160, 4382 AC Vlissingen. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen (tel. 0118-44 01 99). Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een postorderbedrijf als Neckermann, waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een bloeiende onderneming die deel uitmaakt van het Duitse postorderconcern Karstadt- Quelle. Deze organisatie telt ruim 121.000 medewerkers en behoort tot de grootste handelsondernemingen in Europa. Neckermann biedt via de dikke catalogus en Internet een assortiment aan van zo'n 40.000 artikelen. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo installaties. Neckermann heeft vestigingen in Terneuzen, St. Jansteen en in Temse, België. De klanten van Neckermann kunnen niet alleen kiezen uit duizenden artikelen. Maar ook uit telkens weer nieuwe en verrassende cadeaus. Onze afdeling Communicatie, onderdeel van de divisie Marketing, verzorgt onder meer alle werkzaamheden rondom deze premiums en het spaarprogramma. Bij onze vestiging in Terneuzen is plaats voor een m/v Voor 40 uur per week Je hebt niet alleen een neus voor het inkopen van gewilde premiums. Je doet ook onderzoek en bent bezig met ontwikkeling en selectie. Om erachter te komen welke cadeaus succes hebben, zet je testprogramma's op en begeleid je deze. Samen met anderen werk jij aan het opzetten van joint promotions en het samenstellen van het totale assortiment voor het spaarprogramma 'nex'. Je begeleidt de productie van de 'nex'- spaargids en verzorgt maandelijkse rapportages. Administratieve afwikkeling, orderopvolging en voorraadbeheer horen ook bij je takenpakket. Wie zoeken we? Je hebt een HBO-opleiding afgerond en bent een geboren regelaar. Jouw commerciële instelling en gevoel voor de doelgroep zijn je sterke punten. Verder werk je zelfstandig en vind je kwaliteit en nauwkeurigheid belangrijk. Je sociale en communicatieve vaardigheden zijn uitstekend. Bij voorkeur heb je ervaring in een inkoopfunctie. Ervaring in het Verre Oosten is een pluspunt. Herken je jezelf in dit profiel? Dan ben jij wellicht de premium coördinator die wij zoeken. Naast een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden biedt Neckermann een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's. Je krijgt ruimte om jezelf te ontplooien en er zijn voldoende doorgroeimogelijkheden. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met mevrouw M. Sillevis Smitt, telefoon: 0115 - 640569. Heb je interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief met C.V. binnen twee weken naar Neckermann Nederland BV, Postbus 555,4530 BA Terneuzen, t.a.v. mevrouw J. Wevers. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. neckermann nederland b.v. Handelspoort 1 4538 BN Terneuzen Vlissingen Is een stad aan zee, met stranden, een brui sende branding en met veel maritieme bedrijvigheid. Het is er aantrekkelijk wonen, met korte woon- werkafstanden en alle voorzieningen die een middelgrote stad biedt. Een stad met veel ambities, zoals blijkt uit de ontwikke lingsvisie Stadskoers Vlissin gen 2010, die in samenwer king met inwoners, bedrijven en instellingen tot stand kwam. De organisatie verkeert in een ontwikkelingsproces om die ambities met een eigentijdse rolinvulling waar te kunnen maken. Met werk wijzen die zich laten typeren als vraaggericht, open, flexi bel. snel, doelmatig en klant vriendelijk! Als professionele organisatie met een doelgerichte toekomstvisie kunnen we er niet omheen een goede bedrijfsvoering vraagt om alle aandacht voor ICT-ontwikkelingen. Binnen de cluster Automatisering van de sectie Facilitaire Ondersteuning hebben we het er druk mee. De invoering van Intranet staat hoog op onze agenda. Ons team specialisten buigt zich reeds over de toepassingen Voor de coördinatie hiervan en voor de ontwikkeling en planning van het complete technische automatiseringsbeleid zijn we nu nog op zoek naar een enthousiaste 36 uur per week Jij adviseert ons over het applicatiewijzigingsbeheer en over de uitvoering daarvan binnen de sectoren. Bovendien ben je verantwoordelijk voor de coördinatie hiervan. Je geeft operationeel leiding aan de net werk- en systeembeheerders, coördineert hun taken en stemt deze af op de wensen van de gebruikers Hiernaast verricht je uitvoerende beheerswerkzaamheden. We hebben een Novell 5.1 netwerk en op de werkplekken gebruikt men Windows NT. Verder hebben we een drietal machines die onder HP-Unix draaien Met name deze laatste groep vraagt om jouw specialistische kennis. Jij richt je op interne afstemming, de updates en de upgrade van het besturingssysteem. Wat de toekomst betreft zijn we niet alleen druk doende met de invoering van Intranet, maar ook met de bekabelinginfrastructuur die zal ver anderen bij de renovatie van het Stadhuis Ook hierbij is jouw inbreng onmisbaar Naast het uitvoeren van inhoudelijke werkzaamheden pleeg je'regeimatig overieg met beleidsmakers en gebruikers Wij zoeken iemand als jij die enerzijds communicatief en coördinerend sterk is en anderzijds goed kan organiseren en structureren. Je weet uitstekend om te gaan met het spanningsveld tussen gebruikers die willen dat iets "gisteren" wordt opgelost en I A medewerkers die de tijd nodig hebben om oplossin gen te vinden. Deze functie vraagt om de juiste ervaring, opgedaan in een wat complexere automatise ringstechnische werkomgeving Wij werken met verschillende platforms en meer dan honderd program ma's. We verwachten dat jij brede kennis hebt van gangbare besturings- en databasemanagementsyste men, waaronder Netware en Windows NT Opk gedegen kennis van HP-Unix en Oracle is onmisbaar De juiste basis bestaat uit een gerichte HBO-opfeiding in de richting informatica We zijn een vooruitstrevende, moderne gemeente die graag voorop loopt als het gaat om ICT-ontwik- kelingen, zonder zelf dingen te willen uitvinden en met veel interesse in innovatie We blijven alleen de zaken graag nuchter bekijken. We bieden jou alle speelruimte om jezelf te ontplooien en om je ervaring en kwaliteiten in te brengen in een professioneel team medewerkers. Je kunt rekenen op een veelzijdig takenpakket en het vooruitzicht dat geen dag hetzelfde is. Het bruto jaarsalaris bedraagt maximaal 95 000,--. afhankelijk van je kennis en ervaring. Voel jij je thuis in een uitdagende ICT omgeving? Dan ben je bij ons aan het juiste adres' Stuur je schrif telijke sollicitatie, inclusief cv, binnen 14 dagen, naar het college van burgemeester en wethouders, ter attentie van de consulent personeelsmanagement, Alex Lauret, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Vergeet niet het vacaturenummer 00-05 in de linkerbovenhoek te vermelden Meer weten over de func tie of over de gemeente Vlissingen als werkgever"? Bel met het hoofd Facilitaire ondersteuning, Kees van der Vaart, telefoon (0118) 48 73 03 of met het interim manager, Hans de Vries, telefoon (0118) 48 73 64 Om het aantal vrouwen en de vertegenwoordigers van etnische minderheden binnen ons personeelsbe stand te verhogen hanteert de gemeente een voorkeursbeleid. Vrouwen en zij die tot een etnische min derheid behoren en die denken aan de functie-eisen te voldoen, worden dan ook nadrukkelijk uitgeno digd om te solliciteren. Bij gebleken geschiktheid wordt aan hen de voorkeur gegeven. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De Zuidelijke Land- en Tuinbouworganisatie ZLTO is een belangenorganisatie van ruim 27.000 boeren en tuinders in Zeeland, Noord-Brabant en Zuid-Gelderiand. De organisatie kent twee bedrijfseenheden: ZLTO Advies voor de individuele dienstverlening aan de leden en ZLTO Collectief voor de collectieve belangen behartiging van de leden. De ZLTO heeft 250 mede werkers in dienst die werken vanuit kantoren in Tilburg, Goes, Mill. Roosendaal en Veldhoven. ZLTO Ondernemers in markt en maatschappij Zuidelijke Landen Tuinbouworganisatie Binnen ZLTO Advies is in kantoor Goes de functie vacant gekomen van In toenemende mate wordt door de leden een beroep gedaan op de bedrijfsadviseur als het gaat om de haalbaarheid en gevolgen van plattelandstoeristische activiteiten voor de bedrijfsvoering. De bedrijfsadviseur op zijn beurt vraagt om specialistische ondersteuning bij het ontwikkelen van plattelandstoeristische activiteiten en een klant-gerichte uitwer king daarvan. Met plattelandstoerisme bedoelen we: toeristische activiteiten op het boerenbedrijf en het omliggende platteland, dag- en verblijfsrecreatie en verkoop aan huis. De specialist plattelandstoerisme heeft tot taak het ondersteunen van agrarische bedrijven bij plattelandstoeristische activiteiten, op aanvraag door bedrijfsdeskundigen van de ZLTO. Tevens ontwikkelt hij - in opdracht van klanten - cre atieve plattelandstoeristische concepten, doet suggesties ten aanzien van de optimalisering van de vermarkting van plattelandstoerisme en heeft een belangrijke inbreng over de vormgeving en verspreiding van promotiematerialen. De specialist plattelandstoerisme arrangeert contacten tussen ondernemers en begeleidt ondernemers die - gezamenlijk -, binnen projecten plattelandsontwikkeling, nieuwe plattelandstoeristische activiteiten opzetten. Hij onderhoudt eveneens contacten met toeristische organisaties. De kandidaat die wij zoeken heeft een relevante toeristische opleiding op hbo-niveau en heeft ervaring met groepen die plattelandstoeristische arrangementen uitbouwen. Daarnaast heeft hij praktische ervaring met toeristische marketing, heeft een brede algemene kennis van relevante ontwikkelingen op het platteland en is inventief. Teneinde onderne mers op het gebied van promotie te ondersteunen heeft hij inzicht in de werkwijze van vormgevers, tekstschrijvers en/of drukkers. Hij beschikt over goede contactuele eigenschappen en is in staat heldere schriftelijke rapportages te produceren. Bovendien functioneert hij prima in teamverband. En last but not least: de specialist plattelandstoerisme heeft affiniteit met de landbouw. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer R. Raats regiomanager, telefoon 0165-52 49 02. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de ZLTO, t.a.v. de heer C. Verhoeven (coördinator personeelszaken), postbus 91,5000 ma Tilburg. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. DELTA Nutsbedrijven richt zich met circa 1.200 medewerkers op de levering van een integraal productenpakket; zij verzorgt voor Zuidwest-Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisiesignalen en telecommunicatie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activiteiten. De organisatie is een zeer actieve speler in de zich liberaliserende energiemarkt, waarin zij zich heeft ontwikkeld tot een succesvolle en marktgerichte partij. Voor de afdeling Nettenservice, district West zoeken wij een 2E MONTEUR E/C (m/v) met standplaats Vlissingen. Ben jij iemand die: ons product en de klant centraal stelt; geïnteresseerd is in het verrichten van graafwerkzaamheden, het maken van huisaansluitingen en de montage en het onderhoud van openbare verlichtingsinstallaties; wil assisteren bij montage van hoog- en laagspanningsverdeelkasten, transformator- en schakelstations; deel wil nemen aan de wacht- en storingsdienst dan moet je zeker reageren! Profiel Om deze functie te kunnen uitoefenen, dien je te voldoen aan het volgende profiel: in het bezit zijn van het LTS-E diploma, het VEV-diploma Monteur Laagspanningsnetten en een cai-opleiding aansluitingen (bijvoorbeeld MHA-module cai); bereid zijn bij het ontbreken van het VEV-diploma of de cahmodule deze alsnog te behalen; het rijbewijs (B(E) hebben; in het district West (gaan) wonen. Wij bieden je een goed pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder premiesparen, spaarloonregeling, participatieregeling en studiefaciliteiten, enz. Het maximumsalaris is circa 3.900,bruto per maand. Informatie kun je verkrijgen bij Jan Dees, districtsmanager West, telefoon 0118 - 483507. Je kunt je sollicitatie, voorzien van een CV, vóór 14 april 2000 richten aan N.V. DELTA Nutsbedrijven, t.a.v het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 5048, 4330 KA MIDDELBURG/e-mail: info@delta-zld.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. N.V. DELTA Nutsbedrijven Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. (0118) 882000 Internet: http://www.delta-zld.nl e-mail: info@delta-zld.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 68