r Vedior ADFRANSE0 GOEDEREEDE directeur m/v DTP 'e/iA Medewerker Technische Dienst m/v TVvee machinist/chauffeurs Medewerker Postzaken m/v Heftruckchauffeurs m/v Productie medewerkers m/v 42 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 25 MAART 200Q tajend snelle flitsende fotografen TeamAveleAAgejocht aat u met ons in zee De Wilde Zeeuw prikkelt de verbeelding. De creativiteit van ons werk springt in het oog en blijft op het netvlies hangen. Geen wonder dat wij veel klanten trekken die zich willen onderscheiden van hun concurrenten. Als creatieve stuurlui loodsen wij de klant naar succes. Om onze succesformule verder uit te bouwen, zoeken we dtp ers en andere creatieve teamspelers die op free-lance basis voor ons communicatiebureau willen werken. We wil len het liefst mensen uit Zeeland, zodat we voor elke klant een sterk team samen kunnen stellen. de Milde Zeeuw Vnnr prikkelende communie tel 0114 36 22 U fax: 0114 36 22 24 mail: wdezeeuw@zeelandnet.nl Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij op zo kort mogelijke termijn kandidaten voor de functie van: Functie-eisen is gespecialiseerd in de bouw en verhuur van baggermaterieel Voor onze onlangs opgestarte nieuwe locatie in de haven van Vlissingen zoeken wij: ASSISTENT BEDRIJFSLEIDER TEKENAAR STAAL/SCHEEPSBOUW CONSTRUCTIES SCHILDER AFSCHRIJVER SCHEEPSBOUW BANKWERKER ELECTRICIEN Hebt U interesse in één van de bovenstaande functies, gelieve Uw schriftelijke reactie te richten aan: Donge Flushing Yard B.V., Postbus 240, 4460 AE Goes, t.a.v. de heer van der Kooy; tel: 0113-613100, fax: 0113-614190, E-mail: donge_macon@compuserve.com Zelfstandig kunnen repareren van computers en randapparatuur. sf Bekend met Novell Net ware/W indows NT-servei. Bekendheid met Un*x/Linux. ln staat tot analyseren en oplossen van probleemsituaties in netwerken. Beheerst het installeren van programmatuur. Uitstekende kennis van MS-DOS (verschillende versies). MS-Windows 3.x. MS-Windows "95/'98 en W indows N T. v' Bekend met telecommunicatie. Ervaring met administratieve software. ln bezit van rijbewijs. Profielschets Stress-bestendig. MBO/HBO Werk- en denkniveau. In staat zelfstandig te werken en in teamverband. In bezit van goede contactuele eigenschappen en teamspirit. Gewend contact met relaties te onderhouden. Bereid in voorkomende gevallen ook s avonds of in hel weekeinde te werken. Interesse in kennis van nieuwe media zoals b.v. Internet. E^act ca; Benieuwd naar onze internetwinkel? http://shop.afa.nl O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O ciittomcitiser-ing bv VtlfraiiM- Automatisering b.v. is speriulist in iirlwerkrn, luantwerkprograinniuluur. <'<>ni|iutercomniuiiiratie en alle automatiseringstoepassingen. Optimale ilien«l\erleuing en een hoge kwaliteitsnorm lieliheu floor «Ie ju ren heen geresulteeril iu een zeer goede nuuiu uls uutomutise- rillgsspeeialist in de regio Zeeland. \dfrt S b.v. inse Aiitonialisr geautoriseerd deuler van Exact software en van Compaq, l.aser en Hewlett i'aekurd apparatuur. Daarnaast zijn wij Novell Net working l'nrtner en Imsehikken we over een eigen teehnisehe dienst. I w sehriftelijke reaetie met c.v. kimt u riehten aan de Directie. Voor eventuele inlichtingen kunt ii eontaet opnemen met •Ie heer J. I). Courtin. \dfrun»e Automatisering b.v. Noordlund 1Postbus 26 4450 AA Heiukenszand, tel. 01 13-563759 fax: 0113-563719 Email: adfruiise@ufa.nl http://www.ala.iil M N T In verband met het vertrek van de huidige directeur zoekt de gemeente Goedereede een De gemeente Goedereede is een visserij- en recreatiege meente op het eiland Goeree- Overflakkee (Zuid-Holland). Goedereede heeft 15 000 hectare groot natuur-, recreatie- en agrarisch buitengebied en beslaat daarmee de gehele 'kop' van het eiland. De gemeente telt ca. 11.000 inwoners en bestaat uit de kernen Ouddorp, Goedereede en Stellendam. In elke woonkern is een openbare basisschool gevestigd. Op 'De Westhoek' te Ouddorp zitten I 76 leerlingen en is een enthou siast team met elf leerkrach ten werkzaam. Er wordt gewerkt met een leerstofjaar- klassensysteem. voor de openbare basisschool 'De West hoek' te Ouddorp per I augustus 2000. Functie-informatie De directeur - heeft een fulltime aanstelling - is twee dagen ambulant - geeft les in de bovenbouw - is flexibel inzetbaar - geeft onderwijskundig leiding aan het team Wij vragen dat u - de beginselen van het openbaar onderwijs onderschrijft - beschikt over goede sociale en communi catieve vaardigheden - onderwijskundig goed geïnformeerd bent - enthousiast sturing aan de schoolontwik keling en aan het team geeft - op diplomatieke wijze kan omgaan met alle geledingen - beschikt over voldoende aantoonbare lei dinggevende capaciteiten - volledig bevoegd bent voor het basison derwijs - passende managementscholing gevolgd hebt of bereid bent tot het volgen ervan. Eventueel kan een psychologische test on derdeel van de sollicitatieprocedure uitma ken. Goedereede biedt - een salaris conform het Rechtspositiebe sluit Onderwijs (RbpO) - inschaling vindt plaats afhankelijk van op leiding en ervaring - een prettige woon- en werkomgeving - hulp bij huisvesting. Informatie Meer informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door: - de heer R. Mittelmeijer, directeur van de school, telefoon (0187) 681868 (school) of 493154 (privé) Met vragen over de sollicitatieprocedure kunt u terecht bij - mevrouw P. Troost-van Damme. onder- wt|smedewerker van de gemeente Goe dereede. telefoon (0187) 491500. Uw reactie U kunt uw sollicitatie binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het college van burgemeester en wet houders, Postbus 38, 3253 ZH Ouddorp Waterschap Zeeuwse Eilanden voert zijn taken uit ln de provincie Zeeland ln het gebied boven de Westerschelde. Het hoofdkantoor Is gevestigd In Goes. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met bijna 400 medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onderhoud en veiligheid van plattelands wegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Midde len) en een Staf. Aan het hoofd van de organisa tie staat de secretaris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nagestreefd waarin voor alle medewerkers spra ke is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en een differentiatie In de beloning. Functie-informatie nr. 00/16 De machinist: -bedient fulltime een mobiele kraan ten behoeve van het onderhoud aan wegen, waterlopen en waterkeringen; -verricht eenvoudige onderhouds- en reparatie- werkzaamheden aan zijn machine; -kan in voorkomende gevallen als kantonnier wor den ingezet in de onderhoudsploegen van wegen, waterlopen of waterkeringen. Functie-informatie nr. 00/18 -sorteren en registreren van in- en uitgaande post; -verwerken van gegevens in een geautomatiseerd postregistratie- en dossierbeheerssysteem; -verzendklaar maken van brieven en poststukken van het dagelijks- en algemeen bestuur; -intern verstrekken van informatie over poststuk ken; -overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen nr. 00/16 -opleiding op LBO-niveau (LTS) plus een aanvullen de opleiding machinist GWW of eventueel bereid zJjn de laatste opleiding te volgen; -ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; -zelfstandig kunnen werken; -woonachtig of bereid zijn te gaan wonen binnen het werkgebied Schouwen-Duiveland; -in bezit van rijbewijs BE en de bereidheid de eigen auto te gebruiken voor woon-werkverkeer. Functie-eisen nr. 00/18 U bent een klantgerichte en stressbestendige persoonlijkheid met minimaal een afgeronde SOD (gemiddeld 38 uur per week; per 1-1-2001 gemiddeld 37 uur per week) vac.nr. 00/16 De afdeling Tractie heeft als doelstelling het leveren van alle tractiemiddelen voor de gehele organisatie. Daartoe beheert, onder houdt, koopt en huurt de afdeling kranen, tractoren, bedrijfsauto's, etc. Bij de afdeling werken 26 medewerkers, onder leiding van een afdelingshoofd. De functies zijn vacant in het werkgebied Schouwen- Duiveland. (gemiddeld 38 uur per week; per 1-1-2001 gemiddeld 37 uur per week) vac. nr. 00/18 De afdeling Facilitaire Dienst van de sector Middelen is verant woordelijk voor operationele ondersteuning van de gehele water schapsorganisatie en houdt zich in dit kader bezig met huisvesting kantoren, post- en archiefzaken, receptie, catering, schoonmaak en centrale inkoop van goederen en diensten. Op de postkamer is een vacature ontstaan voor een medewerk(st)er postzaken die als spil functioneert bij alles wat met de post te maken heeft. Bij de afdeling Facilitaire Dienst zijn 18 medewerk(st)ers werkzaam onder leiding van een afdelingshoofd. De standplaats is Goes en vanaf medio 2003 Middelburg. I opleiding en beschikt over ervaring met geautomatiseerde postregistratiesystemen. Nauwkeurigheid bij het uitvoeren van het werk is voor u een vanzelfsprekend begrip. Daarnaast heeft u interesse in, of kennis van. toekomstige ontwikkelingen met betrekking tot documentaire Informatiesystemen. U kunt zowel zelfstandig ais in teamverband wer ken en u bent bereid om cursussen te vol gen. Tot slot bent u woonachtig of bereid te gaan wonen in het werkgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Algemeen Salariëring voor de functie nr. 00/16 vindt plaats ln aanloopniveau 4 (min. 2834,en max. 4009. bruto per maand) en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het func tieniveau is 5 (min. 2945.en max. 4214, bruto per maand). Salariëring voor de functie nr. 00/18 vindt plaats in aanloopniveau 4 (min. 2834,en max. 4009.bruto per maand) en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is 5 (min. 2945.en max. 4214.bruto per maand). Het waterschap kent de overige bi) de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen, toegespitst op de sector Waterschappen. Het waterschap is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenre geling (IZR). Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoor- deiings- en beloningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functioneren èn de persoon van de medewerker. Dit beleid draagt ertoe bij dat waardering voor het werk (onder meer) tot uitdruk king komt in het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Informatie Informatie over de functie nr. 00/16 kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer K. Sanderse. afdelingshoofd Tractie van de sector Wegen (tele foon 0113-241212). Informatie over de functie nr. 00/18 kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer P.A. van Hercules, afdelingshoofd Facilitaire Dienst (telefoon 0113-241298). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u. binnen tien dagen na verschijning van dit blad. richten aan: De secretaris van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 114. 4460 AC Goes. E-mail: p&.o@wze.nl. Vermeld s.v.p. het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn per soneelsbestand vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en wordt ook niet gehonoreerd. Bij Vedior Personeelsdiensten maken we werk van talent. Wij kijken daarbij verder dan opleiding en ervaring alleen. Wissels Zeeland is een samenwerkingsverband van deelnemende overheden in Zeeland en Vedior Personeelsdiensten. Doelstelling van dit mobiliteitsproject is om de Wissels 0< in-, door- en uitstroom van mede- Ze e I a n d werkers van deelnemende overheids organisaties. Binnen deze samenwerking past ook het invullen van vacatures voor bepaalde en onbepaalde tijd. Wegens toenemende vraag zijn wij voor participerende organisaties van dit samenwerkingsverband op zoek naar (m/v): Beleidsmedewerker Welzijn Voor deze tijdelijke opdracht (max. 1 jaar) bij een organisatie in Domburg zoeken wij per direct een kandidaat met een afgeronde relevante HBO-opleiding (b.v. HBDO-WOS). U wordt belast met het opzetten van en uitvoering geven aan het beleid op het gebied van lokaal onderwijs, inclusief het lokaal overleg met schoolbesturen en de leerplichtwet. U stelt het beleid op inzake kinderdagverblijven, peuterspeelzalen en het bibliotheekwerk. Daarnaast zal u betrokken worden bij projecten in het kader van het jeugdbeleid. U heeft goede administratieve en contactuele vaardigheden en kunt zelfstandig werken. Het betreft een functie voor 32 uur per week. Informatie. Vestiging Vlissingen, Sandra Ouwerkerk. Toezichthouders Voor verschillende milieustraten in Oostburg, Vlissingen, Middelburg, Veere, Nieuwdorp en Kruiningen zijn wij op zoek naar toezichthouders. De werkzaamheden vinden plaats op de zaterdagochtend van 9.00 uur tot 13.00 uur. Uw werkzaamheden bestaan uit het verwijzen van mensen naar de juiste containers en het helpen van mensen. U bent flexibel en communicatief vaardig. Informatie: Vestiging Goes, Caroline den Engelsman of Christa Paauwe. Hoveniers Voor verschillende gemeenten zijn wij op zoek naar hoveniers voor het onderhouden van groenvoorzieningen, begraafplaatsen, sportvelden en speeltuinen. U heeft het diploma aankomend hovenier of beginnend beroepsbeoefenaar groene ruimte, relevante werkervaring en beschikt over een rijbewijs en een EHBO-diploma. Informatie: Vestiging Goes, Caroline den Engelsman of Christa Paauwe. Vestiging Terneuzen, Mariska Bentschap Knook of Mireille van der Mark. Medewerker Bouw- en woningtoezicht Voor een gemeente in de regio Zeeuws Vlaanderen. U verstrekt bouwkundige informatie, behandelt/begeleidt (bouw)aanvragen en adviseert over de te verlenen (bouw)vergunningen. U geeft technisch beleidsadvies en bent verantwoordelijk voor het aangeven van rooilijnen en het peil op de bouwplaats. Daarnaast voert u bouwcontroles uit, rapporteert hierover en doet voorstellen inzake aanschrijvingen. Tevens maakt u bouwkundige tekeningen. U beschikt over een afgeronde vakgerichte MBO-opleiding en relevante werkervaring of een afgeronde vakgerichte HBO-opleiding. Het diploma ambtenaar bouw- en woningtoezicht I is een pre, evenals de bereidheid dit diploma te halen. Informatie: Vestiging Terneuzen, Judith Dingemanse, tel. (0115) 61 22 61. Medewerker uitkeringsadministratie Sociale Zaken Voor een gemeente in de regio Zeeuws Vlaanderen. U verwerkt aan de hand van verkregen rapporten/besluiten cliëntgegevens in de geautomatiseerde uitkeringsadministratie. U verwerkt en muteert gegevens aan de hand van besluiten. U boekt en betaalt uitkeringen, houdt debiteurenadministratie bij en geeft onder steuning bij afstemming van uitkerings- en grootboekadministratie. Daarnaast verricht u algemene ondersteunende administratieve werkzaamheden. U beschikt over een afgeronde MBO-opleiding en relevante werkervaring. Informatie: Vestiging Terneuzen, Judith Dingemanse, tel. (0115) 61 22 61. Heeft u interesse in een van de bovengenoemde vacatures of wilt u meer informatie over het mobiliteitsproject, neem dan contact op met een van de onderstaande vestigingen. Goes, Grote Markt 12, tel. (0113) 22 32 20 Middelburg, Pottenbakkerssingel 10, tel. (0118) 62 38 55 Terneuzen, Stadhuisplein 53 - 55, tel. (0115) 61 86 00 Vlissingen, Kolvenierstraat 2, tel. (0118) 41 26 20 Vedior Personeelsdiensten Werk maken van talent Holland Crop is een onderdeel van Bakker Barendrecht, dat met 300 vaste medewerkers een van de toonaangevende Nederlandse groente- en fruitbedrijven is. Naast de hoofdvestiging in Barendrecht zijn er - verdeeld over Nederland - drie Holland Crop-vestigingen, die zich bezighouden met de teelt en verwerking van groenten en fruit afkomstig van contracttelers. Voor onze vestiging in Ossendrecht zijn wij op zoek naar: Voor het laden en lossen van groenten en fruit. Ervaring in deze functie is gewenst. Het certificaat heftruckchauffeur is een pre. Voor het inpakken van groenten en fruit. De mogelijkheid bestaat om opgeleid te worden tot operator. Voor beide functies vragen wij: Enthousiaste medewerk(st)ers. die van aanpakken weten. Bereidheid om in een tweeploegendienst te werken. Enige kennis van groenten en fruit en interesse in onze branche zijn pluspunten. Als je jezelf in een van deze functies kunt vinden, bieden wij je een leuke, afwisselende baan in een bedrijf waar nog een sterk familiegevoel heerst. Beloning vindt plaats volgens de CAO voor de Groothandel in Aardappelen, Groenten en Fruit. Daarnaast zijn goede secundaire arbeidsvoorwaarden van toepassing. Interesse? Stuur je schriftelijke reactie met duidelijke vermelding van de functie aan: Holland Crop B.V. t.a.v. afdeling Personeelszaken Postbus 1164 2990 CA Barendrecht HOLLAND CROP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 64