Hoffman de slimste in Waregem Zeeuws hockey kruipt uit het dal VoiceMail Verkiezingscampagne Blangé kost een ton De Sportvisser viert tienjarig bestaan met organisatie van NK Volleyballers Dees laten duur punt liggen Rabo-renner wint Dwars door Vlaanderen Onderzoek Bruylandts duurt week uitslagen Ton Sijbrands niet naar WK agenda van onze sportredactie WAREGEM - De Rabobank- ploeg dacht het af te gaan ma ken, maar had woensdag buiten Tristan Hoffman gerekend. De wielrenner uit de kleinere Jack &Jones-l"ormatie verraste het door de Raboploeg aangevoerde peloton in Dwars door Vlaande ren. A la Jelle Nijdam, een oud pupil van Jan Raas (Rabo) ging de Nederlander er in de laatste kilometer vandoor en won zo de semiklassieker. Lange tijd was er een kopgroep van acht renners, met daarin Maarten den Bakker. Kees Jeu- nssen en Miguel van Kessel Na de beklimming van de Oude Kwaremont kwam het tot een hergroepering, waarna een pe loton van 33 coureurs overbleef Hoffman plaatste de beslissen de demarrage en won de wed strijd zo voor de tweede maal in Mia Audina mist EK badminton UTRECHT - Mia Audina zal niet uitkomen op het EK bad minton. eind april in het Schot se Glasgow De 20-jarige speel ster, afkomstig uit Indonesië, is volgens de Europese Badminton Unie pas vanaf september van dit jaar speelgerechtigd voor Nederland. ANP zijn loopbaan. Eerder zegevier de hij in 1996. In de pelotonsprint achter zijn rug ging het niet helemaal als gepland. Andrei Tsjmil, rijdend voor België, deelde een elle boogstoot uit aan landgenoot Jo Planckaert. Hij werd daarvoor direct gestraft; hij viel en sleep te in die val ploeggenoot Mario Aerts. Sergei Ivanov en Mario Klier mee. De schade bleef be perkt tot schaafwonden. De Belg Peter van Petegem won de sprint om plaats twee. Wedstrijdcommissarissen oor deelden dat de actie van Tsjmil onrechtmatig was en diskwali ficeerden de coureur. Tsjmils verweer dat Planckaert hem aan het zadel had getrokken, veran derde niets aan dat besluit. In de Catalaanse Week was het raak voor de Duit ser Erik Zabel. afgelopen zaterdag de winnaar van Milaan-San Remo. De ren ner van Telekom won in de der de etappe overtuigend de mas sasprint. Het was alweer de zevende overwinning van de Duitser in dit seizoen. De Spanjaard Javier Pascual Rodriguez behield de leiding in het klassement. Michael Boo- gerd staat zesde op vier secon den. ANP/Belga j Tristan Hoffman gaat als win naar over de finish van Dwars door Vlaanderen. foto Yves Herman/Reuters van onze sportredactie PAPENDAL - Honderddui zend gulden is de prijs voor de verkiezingscampagne van vol leyballer Peter Blangé, de Ne derlandse topsporterskandi daat voor het Internationaal Olympisch Comité. De 35-jari- ge olympisch kampioen heeft 43 mededingers uit de gehele wereld voor acht plaatsen op het pluche met de vijf ringen. De campagne van Blangé is voor Nederland een hoogst se rieuze aangelegenheid. Kosten (een ton dus) noch moeite wor den gespaard in de race van een half jaar naar de zetel in het sportparlement. De Neder landse topsport hecht intussen zeer aan inspraak door de spor ters zelf. Woensdag was de af trap van de campagne op Pa pendal door Blangé zelf, NOCNSF-'voorzitter Hans Blankert en judoka Jessica Gal van de Nederlandse atleten- commissie. De verkiezingen zijn voor de Atleten Commissie van het IOC met rechtstreekse promotie naar het IOC zelf. Al leen olympische topsporters kunnen hun stem uitbrengen. Dit gebeurt tijdens de Olympi sche Spelen van Sydney in de tweede helft van september. Blangé gaat in elk geval naar Sydney, ook als hij zich niet kwalificeert met het volleybal team. Mocht Blangé niet slagen dan heeft hij eventueel nog de ach terdeur van de zeven plaatsen voor topsporters die voorzitter Juan Antonio Samaranch te vergeven heeft. Ook dan heeft hij een kans gezien de uitste kende relatie die de Neder landse IOC-leden Prins van Oranje, Anton Geesink en Hein Verbruggen met de preses on derhouden. Het drietal heeft hem alle mogelijke steun toe- Tussen de 44 kandidaten zijn beroemdheden als de Oekra ïense polsstokkampioen Sergei Bubka, de Canadese atlete Charmaine Crooks, de Bul gaarse hoogspringster Stefka Kostadinova, de Ecuadoriaan- se tennisser Nicolas Lapentti, de Algerijnse loper Noureddi- ne Morceli en de Engelse roeier Matthew Pinsent. Blangé on dervindt bovendien concur rentie van drie andere volley ballers; de Amerikaan Robert Ctvrtlik, de Cubaanse Mireya Luis Hernandez en de Ghanees Andrew Owusu. Ctvrtlik is al - sinds de hervormingsbesluiten in december 1999 - IOC-lid. Blangé is daar niet voor be vreesd. ,,We hebben een goed verhaal en sterke argumenten die we zullen uitdragen in de campagne." Successen Blangé maakt een zelfverze kerde indruk. Hij heeft een ere lijst, internationale ervaring en verdiensten als lid van de spelersraad in het topvolley- bal. „Ik heb geijverd voor randvoorwaarden waarna de successen kwamen. Ik heb ne gen jaar contacten onderhou den met de atletencommissie van NOCNSE Lid zijn kon niet omdat ik meestentijds in Italië speelde." De Nederlandse olympiërs worden opgeroepen op Blangé te stemmen, maar ook in hun takken van sport stemmen te werven voor de oranje-kandidaat. Een belang rijke stap is het Europese Se minar dat de atletencommissie van NOCNSF 12, 13 en 14 mei houdt in Amsterdam (gelijk met de opening van het 0- lympisch Stadion, waarvoor Samaranch is uitgenodigd) met als thema: 'De positie van de atleet in de 21e eeuw'. Hier voor komen atletencommissies uit vijftien landen naar de hoofdstad, vertegenwoordi gers van IOC, de Europese Olympisch Comités, de EU, in ternationale federaties en sportbonden. ANP door Jan Roovers YERSEKE - De biljartvereni ging De Sportvisser uit Yerseke gaat het tienjarig bestaan spec taculair vieren. Van vrijdag tot en met zondag is partycentrum De Zaete het toneel van het Ne derlands kampioenschap hoofdklasse driebanden-klein. Voor de jonge vereniging een uniek evenement. In de jaren dat de club van zeven naar 21 le den groeide, vroegen alleen voorwedstrijden in het district en een jaarlijks nederlaagtoer- nooi een bepaalde vorm van or ganisatie. Een nationale eindstrijd stelt uiteraard veel hogere eisen. Zonder ooit een proeve van be kwaamheid op dergelijk hoog niveau te hebben afgelegd, was iedereen enthousiast toen na een clubavond in het bestuur het idee van een nationale finale op tafel kwam. Een heus Neder lands Kampioenschap moest De Sportvisser uit de anonimiteit van het district tillen. Het tien jarig jubileum, eerder in eiger kring al uitbundig gevierd moest extra uitstraling krijgen De lobby naar het district en d< Koninklijke Nederlandse Bil jart Bond (KNBB) werd in juni I vorig jaar afgesloten met hei verlossende bericht dat De Sportvisser het nationaal kam pioenschap hoofdklasse drie banden-klein kreeg toege wezen. Achteraf blijkt dat voor zitter Jaap Beenakker een schal aan ervaring in het organ iserei van grotere toernooien heeft ei bovendien als bestuurslid vat het district Walcheren De Beve landen maar moeilijk kon wor den gepasseerd. Biljartvereniging De Sportvis ff ser maakt zich op voor de ont vangst van de officials, de ach finalisten en wat verder op dezt1 eindstrijd afkomt. Een beetjjO een gestresst afwachten, omda men toch eigenlijk pas weet o de organisatie sluitend is wan neer het hele biljartcircut draait. d door Jan Roovers TERNEUZEN - In de hoogste klasse van het Terneuzense be- drijfsvolleybal gingen de ploe gen van kampioen Dow en Peu geot Dees negen ronden lang volkomen gelijk met elkaar op. Op de tiende speeldag nam Dow deze week een punt voorsprong. Dow kreeg de 3-0-overwinning cadeau door het niet opkomen van tegenstander Meesen, Peu geot Dees kwam tegen Broom- chemie niet verder dan de 2-1- zege. In de tweede klasse A liep titelkandidaat Scheldesport te gen de eerste nederlaag op. Met het besluit om wedstrijden waarin een ploeg niet opkomt reglementair af te doen met een 3-0-overwinning voor de tegen stander is ook de organisatie niet echt gelukkig. „We beseffen dat daardoor competitieverval sing kón optreden. Maar een volle wedstrijdkalender laat geen enkele ruimte om een der gelijk duel alsnog te laten spe- len", weet voorzitter Wim d< Meester. Blijft de onvrede vat ploegen die daardoor naast hel kampioenschap kunnen grijpen p of kunnen degraderen. Nu had Peugeot Dees natuurlijk gewoon met 3-0 van het in de- j gradatienood verkerende Broomchemie moeten winnen Maar Dees begon te slap aan de wedstrijd en kreeg daarvoor met 4-15 de rekening gepresen teerd. Met 15-9 en 15-0 wen daarna de 2-1-overwinningals nog binnengehaald. Maar du ene verloren set kan straks bij d< r eindafrekening net het verschild maken. In de tweede klasse ld leed Scheldesport zijn eerste nel, derlaag 1 -2 na 13 -1515 -4 en 6|n 9 tegen De Hoop), maar de ploej staat nog altijd een straatlengti voor op de naaste belagers. In di derde klasse A zag lijstaanvoer der Deltan 2 (dat met 3-0 var Cysouw Optiek won) dat naasti achtervolger Starco bij URS met 2-1 onderuit werd gehaald; ETTEN-LEUR - Een on afhankelijk arts in Nieu- wegein heeft woensdag bloed afgenomen bij Dave Bruylandts. Bij de Belgi sche wielrenner van Farm Frites werd dinsdag in de Catalaanse Week een te hoge hematocrietwaarde geconstateerd. De ploeg leiding legde hem een voorlopige schorsing op in afwachting van de resul taten van het onderzoek. Een hematocrietwaarde van meer dan vijftig kan duiden op het gebruik van het verboden middel EPO. Bruylandts kreeg na de door de internationale wielrenunie UCI uitge voerde gezondheidscon trole een startverbod voor twee weken opgelegd. Het management van Breuk Farm Frites liet dinsdag al weten dat de renner we gens zijn aanzienlijk te hoge hematocrietwaarde voor een vertrouwens breuk had gezorgd. Naar aanleiding van het woens dag uitgevoerde onder zoek zal worden bekeken of Bruylandts wordt ont slagen. Vooral bij de jeugd gaat het goed door Michiel Teeling VLISSINGEN - Het Zeeuwse hockey lijkt langzaam maar ze ker uit een dal te kruipen. Bij de meeste verenigingen laat het ni veau nog te wensen over, maar bij de jeugdelftallen is een posi tieve tendens zichtbaar. Zo krij gen de meeste verenigingen er jeugdleden bij. Olympia uit Ter- neuzen bijvoorbeeld had vijf jaar geleden ruim 350 leden. Vo rig jaar had de club slechts 165 leden, maar inmiddels is dat aantal opgelopen naar 275. De basis van een vereniging, de jeugdopleiding, lijkt bij veel hockeyclubs steeds beter in el kaar te steken. Netty Tiggel- man, voorzitter van Vlissingen: ..De jeugdopleiding is veel beter dan een paar jaar geleden. We hebben nu trainers met diplo ma's in dienst en ook mensen van de club zelf hebben een trai nersopleiding gevolgd." ..Ook bij Olympia gaat het goed met de jeugd", zegt preses Ad de Vries. ..Er zijn enthousiaste ta lenten bijgekomen. Onze A-ju nioren spelen eerste klasse. Deze jongens zouden bij de seni oren het niveau van de tweede klasse aankunnen." Hoewel Olympia vijf gediplo meerde trainers in de gelederen heeft, is het spelen in de eerste klasse volgens de voorzitter niet mogelijk: „Om op dergelijk ni veau te kunnen meedraaien heb je een bredere basis nodig. Wij zijn wat dat betreft niet groot genoeg." Bij de vrouwen gaat het redelijk. De teams van Vlissingen en Ra- pide zijn aan de kop van de der de klasse te vinden. Het vrou wenteam van Middelburg staat in de vierde klasse onderaan. Bij de mannen gaat het minder goed. Met slechts één team in de tweede klasse, Rapide, is het ni veau laag. Middelburg komt uit in de derde klasse, terwijl Vlis singen, Goes en Olympia niet verder reiken dan de vierde klasse. Spelen op hoger niveau lijkt uitgesloten. De meeste mannenteams staan onderaan de ranglijsten. Alleen Olympia uit Terneuzen maakt kans op promotie, de ploeg staat boven aan. Aardig niveau Volgens Lex Lensink. districts commissaris van Zuid-Neder land, valt het met dat lage ni veau wel mee. „Gelet op het aantal verenigingen binnen Zeeland wordt er op een aardig niveau gespeeld. Er zijn in Zee land maar zes kleine clubs." Lensink denkt dat de kans op hockey op een hoger peil klein is. „H°°fcUd.asse-hockey jg jn Zeeland uitgesloten. Daarvoor heb j e een bredere basis nodig en (Advertentie) Voor thuis én mobi Voortaan kunt u alle berichten op uw telefoon thuis en uw mobiele telefoon (abonnement of Hi PrePay) naar Eén VoiceMail laten gaan. Met deze dienst kunt u, waar u ook bent, alle berichten op uw telefoon thuis en uw mobiele telefoon beluisteren. En zoals u gewend bent, is flat vanaf uw vaste telefoon geheel gratis. Wilt u ook gratis gebruikmaken van het gemak van Eén VoiceMail? Bel dan voor meer informatie 0800-0402 of kijk op www.gebruikservice.nl dus meer leden." Een probleem voor de Zeeuwse hockeyclubs is dat veel spelers wegtrekken vanwege hun studie. Jan Maar ten Vleer, coach van het eerste mannenelftal van Goes, erkent het euvel. „Het is lastig om spe lers die gaan studeren aan je club te binden. Zij kiezen er vaak voor om in de omgeving van hun studieplaats te hockey en. Soms stoppen ze helemaal." Volgens Jan Roos, hoofdcoach van Rapide, is de oorzaak dui delijk: „Je kunt in Zeeland niet bouwen aan een team. Als je een goed spelend hockeyelftal wilt opbouwen, heb je tijd nodig." En die tijd is er volgens de leer meester niet. „Op een gegeven moment doen jongens eindexa men en gaan studeren. Vaak hebben ze geen tijd of zin om in het weekeinde terug te komen en in Zeeland te hockeyen. Op zich begrijpelijk als je ziet dat het niveau in de grote steden ho ger is dan hier. Hechter Eduard Hofman, ooit coach bij Olympia uit Terneuzen: „In het verleden hadden we ook met dit soort zaken te maken. Alleen in die tijd kwamen spelers in het weekeinde terug om toch bij hun club te hockeyen. Ik denk dat men vroeger een hechtere band had met de vereniging. Maarten de Heus, speler van Olympia, deelt deze mening: „Er is tegenwoordig minder teambinding dan vroeger. Een mogelijkheid om het niveau van het Zeeuwse hockey te ver hogen, is een fusie tussen clubs. Over het samengaan van Mid delburg en Vlissingen is al eens eerder gesproken. Met de komst van het stadsgewestelijk zwem- De jeugdopleiding lijkt bij veel hockeyclubs steeds beter in elkaar te steken. van onze sportredactie APELDOORN - Na Europees kampioen Harm Wiersma heeft ook Ton Sijbrands besloten niet deel te nemen aan het wereld kampioenschap dammen, later dit jaar in Riga. Sijbrands, die op het EK slechts één punt minder veroverde dan Wiersma, beschouwt de wereld van het topdammen al tijden als een slangenkuil, waarin aan sommige partijen een verdacht luchtje zit. Tegen die achter- Boksen bad en daaromheen sportpark De Vrijburg, lijkt de fusie dich terbij. Alleen is de komst van de sportaccommodatie nog niet zeker. Vlissingen-voorzitter Tiggel- man: „De fusie staat of valt met de komst van sportpark De Vrij burg. Als er kunstgrasvelden worden aangelegd, zie ik het wel zitten." Voorzitter Machteld de Bruin van hockeyclub Middelburg is minder enthousiast over de fu sie: „De gemeente Middelburg heeft ons kort geleden een nieuw kunstgrasveld toegewe zen. Ik geloof niet dat er binnen vijf jaar een nieuwe accommo datie komt, waar beide clubs sa men zouden kunnen spelen. Maar als die er wel komt, staan wij voor alles open en zijn we ze ker niet tegen." Liverpool Olympisch kwalificatietoer nooi, kwartfinales: -60 kg: Zamora (Ita) wint op punten(7-4) van Rovers (Ned). - 91 kg: Mesters (Ned) wint van De Jesus (Por) door interventie van de arbiter in derde ronde. -57 kg: Kocabas (Ned) w.o.p. (7-4) van Arnarouts (Gri). -71 kg: Kollkinos (Cyp) w.o.p (4-2) van El Farouni (Ned). Schaken 1 Sparta Praag - Barcelona X 2 Hertha BSC - FC Porto X 3 Fiorentina - Bordeaux X 4 Valencia-Man. United X 5 Dyn. Kiev - Bay. München X 6 Rosenborg - Real Madrid X 7 Chelsea - Lazio Roma X 8 01. Marseille - Feyenoord X 9 Hearts-Aberdeen X 10 Blackburn - Birmingh. City X 11 Barnsley-Fulham X 12 Stockport-Mane. City X 13 Tranmere Rovers - Ipswich X foto Willem Mieras grond voelt de ex-wereldkam- pioen uit Muiden er weinig voor drie weken lang huis en haard te verlaten voor het toernooi. Namens Nederland komen wel in actie Rob Clerc en Johan Kra- jenbrink, alsmede de winnaar van het NK dat volgende maand wordt gespeeld. GPD deen 3-0. Stand aan kop: Rangers 25-62 Celtic 25-50, Hearts 26-39, Motherwel 25-35. Volleybal Monaco. Ambertoernooi, zesde ronde: Piket (Ned) - Karpov (Rus) 1-1, Van Wely (Ned) - Kramnik (Rus) 1-1, Anand (Ina) - Topalov (Bul) 1 1/2-1/2, Ljubojevic (Joe) - Ivantsjoek (Oek) 1-1, Lautier (Fra) - Gelf- and(lsr) 1-1, Sjirov (Spa) - Nikolic (Bos) 1 1/2-1/2. Stand: 1 Sjirov 9, 2. Topalov 8 1/2,3. Anand, Karpov 7 1/2, 5. Kramnik 6 1/2, 6. Van Wely, Piket. Gelfand, Ivantsjoek 51/2,10 Ljubojevic4,11. Lau tier, Nikolic 3 1/2. Sportprijsvragen Lucky day, woensdag 22 maart: 3-7-10- 12-13-17-30-31-35-36-37-40-41 -46-51 - 53-63-71-73-80. (onder voorbehoud) Duitse midweeklotto. Trekking A: 7 - 8 - 10 - 18 - 37 - 40. Reservegetal 28. Trek king B: 1 - 8 - 9 -10 - 28 - 38. Reservegetal: 39 Supergetallen:8en0.Spel77:5 1837 36. Super 6: 1 49295. (onder voorbehoud) Belgische mïdweeklotto. 10 -14 - 26 - 27 - 32-39. Reservegetal: 34. Joker: 2 2 2 5 0 7 6. (onder voorbehoud) Bevobo-competitie Terneuzen. Broomchemie-Peugeot Dees 1-2, Dow Meesen Drukkerij 3-0 (reglementair). IB jj Garage Vervaet-Dow 2 2-1 BN/Stem/Koerier 2-De Pannenschuur 3 0. 2A: Meesen 2-IVIO Opleidingen 1-2 Scheldesport-De Hoop 1-2, Echo Audio S Jacobs Tuin Architectuur 3-0. 2B: Peu geot Dees 2-Visser Smit Hanab 1-2„ Dow 3-PSOVZ 2 3-0, Gemeente-Artlancu Artland 2 3-1. 3A: Bravenboer JV; Scheers-IVlO 2 2-1, Starco-URS 1-2, Del tan 2-Cysouw Optiek 3-0. 3B: BN/Stem /Koerier 4-Scheldesport 3 3-0, Schelde sport 2-Gemeente 2 2-1, C1000 Hoek BN/Stem/Koerier 3 0-3 Wielrennen Winnende rijtje: 2-2-3-3-1-2-2-3-1-1-1-3-2. (ondervoorbehoud) Voetbal Nicosia. Oefeninterland: Cyprus - Iran 0- 0. Schotland. Competitie: Hearts - Aber- Ereplaatsen renner Geensen PHILIPPINE - Ex-wielerama- teur Frank Geensen uit Philip pine is in de voorjaarswedstrij den van de Belgische Vrije Liefhebbers goed of dreef. In de Omloop van Massemen eindigde hij in de sprint van een kopgroepje als vierde. Winnaar werd daar ex-prof Van Roos- broeck. In Baardegem, waar Franky Verhulst won, kwam Geensen als zesde over de streep. Catalaanse week. derde etappe Casetlli d'Empurias - Vic: 1 Zabel (Dui) 171 km ii 4.20,49, 2. Fernandez Gines (Spa), 3 Marzoli (Ita), 4. Beat Zberg (Zwi), 5. D|j Grande (Ita), 6 Garzelli (Ita), 7 Floref^ (Spa), 8. Merckx (Bel), 9. Perdiguero (Spa 10. Pascual Rodriguez (Spa), 18. Boo 0] gerd, 66. Vries8.54,80 Van Steen 11.10 ir 113. Duyn 14.23, 117. Engels. 119 Lotzc 121. Vierhouten, 138, Lowik 21.12. Opga ve Jonker. Moerenhout. Algemeen klas L sement: 1 Pascual Rodriguez 11 50,08 t 2. Blanco (Spa), 3, Di Grande 0.04, 4. Co t< lombo (Ita), 5. Merckx, 6. Boogerd, 7. Pas cual Llorente (Spa), 8 Laurent Jalaber (Fra), 9. Cabello (Spa), 10. Garmendii (Spa), 70. Vries 27.32, 87. Van Steef d 32.20, 92 Lotz 33.01, 95. Vierhoutet r 35.33,103. Duyn. 105. Engels, 142. Löwil 48.21 Waregem. Dwars door Vlaanderen: 1 Hoffman (Ned) 206 km in 4.32.10, 2. Var d Petegem (Bel), 3. Michaelsen (Den) 4 x Van Bon (Ned), 5. Zandarin (Ita), 6. Hvar tija (Slw), 7 Boven (Ned), 8. Guesdo (Fra), 9. Planckaert (Bel), 10. Markul f Zberg (Zwi) Internationale Week, eerste etappe N< cera - Chianciano: 1. Cavagnis (Ita) 14_ km in 3.43.53, 2. Rebellin (Ita), 3. Fon 1 tanelli (Ita), 4. Bettini (Ita), 5. Velo (Ita). Ronde van Normandië, tweede etappe Forges-les-Eaux - Elbeuf: 1. Sweet (Aus 151 km in 3 22.42,2. Markov (Rus), 3. Per raudeau (Fra), 4 Lembo (Fra), 5. Flam meng (Lux). Algemeen klassement: Kristensen (Den) 8.41.32, 2. Balciuna (Lit) 0.09, 3. Markov 0.10, 4. Finot (Frt 0.11,5. Morin (Fra) 0.14. Zeilen Cancun (Mex) WK Laser. Stand ni twaalf races: 1. Scheidt (Bra) 14 punten 2. Blackburn (Aus) 42, 3. Suneson (Zwel 42,8. Kats 69,62. De Haas 369. —donderdag— Biljarten Nationale bekerfinale. Tweede dag Strauss Biljarts/IJspaleis (Hoeven) Brasserie Ockenburgh (Goes). Locatie Heiloo. Driebandentoernooi Colijnsplaat-402 Locatie: Cafe Juliana. Colijnsplaat. Aan vang: 19.00 uur. ■K Zaalkorfbal Overgangsklasse B: Tjoba-Futura Tweede wedstrijd in degradatiedrie kamp tussen Futura, Refleks en Tjoba Locatie: Sportpunt Zeeland in Goes Aanvang: 20.00 uur. ■H Zaalvoetbal Burgh-Haamstede. Recreatieve compe titie, mannen. 19.00 uur Stulp/Schovers Soccer X, 19.40 uur Port Zelande-Sport centrum 1,20.20 uur Delta Warenhuis-Fi re Control, 21.00 uur AZC-7 Bier en een cola, 21.40 uur Eetcafé-Sportcentrum 2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 114