PERSONEEL Op zoek naar Gen uitdaging? Vedior c.v.-monteurs loodgieters proulnclale zegulusg courant ujegener arcade technisch beleidsmedewerker volkshuisvesting m/v gemeente SHOPMANAGER M/V Wij vragen met spoed.... 46 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 4 MAART 2000.' Herhaalde oproep Duidelijk in alle media Medewerkers procesbeheer Cm/vi Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant BV maakt deel uit van Wegener Arcade N.V. Zij is onder meer uitgeefster van het regionaal dagblad PZC, een aantal huis- aan-huis kranten en speciale uitgaven zoals het Zeeland Recreatie Magazine. De uitgeverij telt ruim 250 medewerkers en is gehuisvest in een modern bedrijven complex aan de rand van Vlissingen. De prepressafdelinq van Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant, waar onder andere de aavertentionele verwerking plaatsvindt voor zowel het dagblad PZC als voor een aantal huis-aan-huis kranten, wordt in toenemende mate geconfronteerd met digitale aanlevering van advertentiemateriaal. Om dit traject in goede banen te leiden wordt een afdeling procesbeheer ingericht. Voor deze afdeling zoeken wij drie nieuwe medewerkers, die met behulp van de nieuwste hard- en software contro leren of digitaal (middels informatiedrager en telecom municatie) aangeleverde documenten voldoen aan de standaarden die gelden voor krantendruk. Cor rigerende werkzaamheden zijn een hoofdtaak. De functie - controleren, in voorkomende gevallen corrigeren en het verwerken van zowel digitaal als conventio neel aangeleverd advertentiemateriaal; - adviseren van klanten omtrent mogelijkheden en beperkingen in zowel het digitale als conventionele traject; - verwerken en uitwerken van relevante en/of statisti sche gegevens; - bestandsbeheer; - het verrichten van overige werkzaamheden die door de afdeling procesbeheer worden uitgevoerd. Het profiel Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten die beschikken over: - mbo-kennisniveau; - grafische achtergrond; - kennis van softwarepakketten als QuarkXPress, Photoshop, Illustrator, Flightchecker, Freehand, CorelDraw en dergelijke en interesse in communi catiepakketten (voor bijvoorbeeld Internet, ISDN e.d.); - klantgerichte en praktische instelling; - goede contactuele eigenschappen en een flexibele instelling; - bereidheid op afwijkende tijdstippen en in voorkomende gevallen in het week einde te werken; - een rijbewijs B. Wij bieden - een fulltime functie (36 uur/week) in wisselende diensten; - plezierige werkomgeving in een dynamisch bedrijf; - een goed salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Uw reactie binnen tien dagen te richten aan de afdeling P&O, t.a.v. de heer mr. D. Verboom, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, onder vermelding van 'sol.pb' in de linkerboven hoek van de envelop. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw M. M. Hemmen, tel. (0118) 484356. Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant BV maakt deel uit van Wegener Arcade NV, de in Apeldoorn gevestigde holding van meer dan 40 ondernemingen in de informatie-, direct marketing- en entertainmentindustrie, in zowel Nederland als een groot aantal andere West-Europese landen, met een totaalomzet van ruim 1,5 miljard en ruim 5.500 personeelsleden. De producten van deze aan de beurs genoteerde, multimediale onderneming omvatten een breed scala aan gedrukte, elektronische en audiovisuele media, beeld- en geluidsdragers, alsmede direct marketing, grafische en cartografische producten en diensten. Brugge Frankrijk 26 90 Middelburg 26 Terneuzen 30 and 5 De gemeente Oostburg (ca. 18.000 inwoners en ruim 20.000 ha groot) is gelegen in West Zeeuwsch-Vlaanderen. De gemeente heeft vele recreatieve mogelijkheden en een gezond woon-, werk- en leefklimaat. Grenzend aan België ligt Brugge op een steenworp afstand. In ongeveer een uur rijden bereikt u Antwerpen, Brussel, Lille of Calais. Na de realisatie van de tunnel onder de Westerschelde (verwacht in 2003) geldt ditzelfde ook voor de Randstad. West Zeeuwsch-Vlaanderen zit midden in een interessante j ontwikkelingsfase. De gemeente Oostburg is bezig zich met j veel elan te herpositioneren binnen West-Europa. Plannen voor de herstructurering van het totale gebied zijn in een ver gevorderd stadium. Ontwikkelingsplannen voor de vissersplaats Breskens, dat een stijgende reputatie geniet als internationaal watersportcentrum en de familiebadplaats Cadzand-Bad zijn inmiddels gepresenteerd. Een nieuwe Recreatievisie is reeds opgesteld. Daarnaast worden bij de plaats Oostburg land schapstuinen aangelegd en bij Schoondijke een technocentrum (high-tech bedrijvenpark) ontwikkeld. De gemeentelijke organisatie (circa 170 medewerkers) zoekt dan ook enthousiaste nieuwe medewerkers. Zij kunnen mede gestalte geven aan het nieuwe elan dat het bestuur nastreeft. Vacant is de functie van voor gemiddeld 28 uur per week (vacaturenummer 00/02) Hiertoe worden vergunningaanvragen beoordeeld, vergunnin gen verleend en vergunningsvoorwaarden gecontroleerd en gehandhaafd. Uw taken: - u adviseert mede het college over het te voeren beleid op bouwtechnisch gebied; - u toetst bouwplannen aan het Bouwbesluit, de Bouwverordening en andere wettelijke regelingen; - u controleert sterkteberekeningen en bouwtechnische con structies; - u adviseert over te nemen brandpreventieve maatregelen bij ver- en nieuwbouw. U heeft hierover contacten met burgers, architecten, ontwerpers en constructeurs en de regionale brandweer. Wij stellen de volgende eisen aan deze functionaris: - hbo, bijv. hts-bouwkunde; - goede communicatieve vaardigheden; - dienstverlenende instelling; - teamwerker. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het bruto- maandsalaris bij gemiddeld 36 uur per week maximaal f 6.090,-- (gem. schaal 9). voor de sectie Volkshuisvesting Milieu De sectie Volkshuisvesting Milieu is onder deel van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Binnen deze sectie wordt het beleid geformuleerd op de terreinen van Volkshuisvesting en Milieu. Inlichtingen en sollicitatieadres: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de sectie Volkshuisvesting en Milieu, de heer A. de Vos, tel. (0117) 45 72 71. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na verschijning van deze vacaturemelding, onder vermel ding van het vacaturenummer, worden gezonden JP aan burgemeester en wethouders van Oostburg, Postbus 27, 4500 AA Oostburg. /-\/-\Q-rQ| inn Acquisitie naar aanleiding van deze \J\JO I DU r\vjl advertentie wordt niet op prijs gesteld. f' :e vestigingen in Roosendaal. Terneuzen i onze nieuw te openen vestiging in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar: Assistent shopmanager m/v FUNCTIE-EISEN: ervaring in de detailhandel, bij voorkeur in de consumenten electronica affiniteit met onze produkten enthousiasme, inzet en stressbestendigheid leeftijd tusssen de 20 en 35 jaar RITEL ELECTRONICS heeft een unieke winkelformule met inmiddels 8 zaken in Zuid/West Nederland. GSM- en Decttelefoons behoren tot het kernassortiment alsmede een grote diversiteit aan accessoires van produkten zoals audio-/videoapparatuur, camera's, computers, telefoons en stofzuigers. RITEL ELECTRONICS maakt deel uit van de ZES Groep waarbij in totaal meer dan 80 mensen werkzaam zijn. Tot de ZES Groep behoren ook Zes electronics en Grossier FIST. ELECTRONICS Als jij geïntereseerd bent in deze zeer afwisselende baan waarin creativiteit, ondememensschap en teambuilding direct beloond worden schrijf dan een brief met je persoonlijke gegevens en werkervaring binnen 7 dagen naar: RITEL ELECTRONICS, t.a.v. Afdeling persooneelszaken, Postbus 64, 4460 AB, Goes. VERSTRAETEN VERBRUCCE GROEP Maatwerk in Milieuzorg De verstraeten verbrugge Groep is in Nederland en België één van de toonaangevende bedrijven, die voor vrijwel alle belangnjke milieuvraagstukken een oplossing aanbiedt. De verschillende werkmaatschappijen bieden elk hun eigen specialisme: industriële reiniging, afvallogistiek. inzameling en verwerking van gevaar lijk afval en verwerking van GFT-, bedrijfs-, bouw- en sloopafval. Bednjfsinformatie ongeveer 250 personeelsleden; de activiteiten van afvallogistiek worden voornamelijk uitgevoerd in Zeeland en die van industriële reiniging in Zeeland. West Brabant en Belgie. De ter verwerking aangeboden gevaarlijke afvalstromen ontvangen wij van leveranciers uit zowel Nederland als België; voor onze vestiging in het Vlissingse havengebied (Sloe) zoeken we voor onze composteerinstallatle en scheidingsinstallatie een Monteur (m/v) Het betreft een fulltime functie en er wordt gewerkt in een klein team van 7 personen. De belangrijkste taken zijn: verwezenlijking van het mechanisch onderhoud van de composteerinstallatie en de scheidingsinstallatie verrichten van werkzaamheden met laadschop en/of kraan Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die in het bezit zijn van het diploma LTS metaal of gelijkwaardig ervaring hebben met lassen bij het onderhouds- en reparatiewerk ervaring hebben met het bedienen van een laadschop zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken Wij bieden een gezellige, ongedwongen werkomgeving en variëteit in de werkzaamheden Nadere informatie kunt u inwinnen bij Leo Stoffels (0113) 613960 of Mlchiel van Straaten (0115) 678881. Als u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u dat voor 14 maart a s telefonisch doorgeven aan Mlchiel van Straaten (0115) 678881 of Anouk Gullllet (0115) 696136. U kunt ook een brief sturen naar verstraeten verbrugge Groep, t.a.v. afdeling P&0, Postbus 445,4530 AK terneuzen Wegens het vertrek van onze huidige financiële medewerker zoeken wij een ADMINISTRATEUR M/V Wesdorp De Wesdorp Adviesgroep bestaat uit een aantal bedrijven die zich met succes ontwikkelen binnen de totale financiële dienstverlening. Pensioenen Hypotheken Administraties Fiscale aangiften Automatisering Incasso zaken Assurantiën Wij zoeken een collega - topper met vier a vijf jaar ervaring - met het niveau van MBA HE(A)0 - die precies en gestructureerd kan werken - die eindverantwoordelijk is voor de gehele financiële administratie - die rechtstreeks rapporteert aan het Management Team - kennis van de verzekeringsbranche is een pré maar niet noodzakelijk Sollicitatie Zoekt u een nieuwe uitdaging? Dan verwachten wij uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 10 dagen op het volgende adres: Wesdorp Adviesgroep T.a.v. Ingrid van Geel Postbus 90 4460 AB GOES Voor nadere informatie over de functie kunt u Ingrid van Geel bereiken onder telefoonnummer (0113)565619 ABI is een dynamisch installatiebedrijf op het gebied van Centrale verwarmings- installaties; Sanitaire- installaties; Luchtbehandelings installaties; Koelinstallaties; Gebouwen automatiserings installaties; 24 uurs service en onderhoud; Klimaatbehandeling met ervaring met ervaring Gelieve uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de directie van Abi Warmtetechniek Zeeland B.V., Hermesweg 9, 4382 ND Vlissingen, tel. 0118-415060 Bij Vedior Personeelsdiensten maken we werk van talent. Wij kijken daarbij verder dan opleiding en ervaring alleen. Wissels Zeeland is een samenwerkingsverband van deel nemende overheden in Zeeland en Vedior Personeelsdiensten. I-. Doelstelling van dit mobiliteitsproject W I S S 0 I S is om de in-, door-en uitstroom te Zeeland bevorderen van medewerkers van deelnemende overheidsorganisaties. Binnen deze samen werking past ook het invullen van vacatures voor bepaalde en onbepaalde tijd. Wegens toenemende vraag zijn wij voor participerende organi saties van dit samenwerkingsverband op zoek naar (m/v): Hoofd bedrijfsvoering Voor een opdracht gedurende de periode 1 mei tot en met 30 september 2000 (voor 20 uur per week) zoeken wij een kan didaat op hbo-niveau met een bedrijfskundige opleiding en ruime werkervaring op dit niveau. De voorkeur gaat uit naar iemand die in de loop van de maand april kan starten met inwerken. Wij zijn op zoek naar iemand die ervaring heeft met projectplanning, budgetbeheer, veiligheidszorg en projectmatig werken. Bent u oplossingsgericht, sociaal en communicatief vaardig, stressbestendig, heeft u ervaring in een leidinggevende functie, affiniteit van de museale wereld en bent u geïnteres seerd in deze functie? Neem dan zo spoedig mogelijk contact op met Ingrid van den Dries of Isabell de Bree, tel. (0118) 62 38 55. Medewerker Personeelszaken (bbo- en mbo-niveau) bij een gemeentelijke instelling (fulltime) U levert een bijdrage aan de ontwikkeling van voorschriften voor de uitvoering van beleid, u ondersteunt het management m.b.t. werving, selectie en introductie. Daarnaast heeft u een advise rende en ondersteunende rol voor het management bij de uitvoering van de personeelszorg en de begeleiding van indivi duele medewerkers. In de toekomst zult u tevens worden betrokken bij de verdere uitbouw van het personeelsbeleid en het ontwikkelen en bijstellen van diverse personeels- instrumenten. Kortom een zeer boeiende functie die in ontwik keling is. Heeft u een op de functie gerichte hbo- of mbo- opleiding en durft u deze uitdaging aan te gaan? Neem dan zo spoedig mogelijk contact op met Monica van Rotten, tel. (0118) 61 73 77. Ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht bij een gemeentelijke instelling U geeft voorlichting en adviezen aan burgers en bedrijven, advi seert over aangevraagde bouwvergunningen, verricht onderzoek naar illegaal bouwen en brengt adviezen uit op het gebied van bouw- en yvoningtoezicht. Daarnaast controleert u in uitvoering zijnde bouwwerken waarvoor een vergunning/melding is verleend. Voelt u voor goede arbeidsvoorwaarden en een afwisselende en uitdagende functie en beschikt u over een op leiding mts-Bouwkunde en bij voorkeur een aanvullende studie op juridisch-administratief gebied (Ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht 1 of 2), neem dan zo spoedig mogelijk contact op met Monica van Rotten, tel. (0118) 61 73 77. Heeft u in interesse in een van de bovengenoemde vacatures of wilt u meer informatie over het mobiliteitsproject, neem dan contact op met een van de onderstaande vestigingen. Goes, Grote Markt 12, tel. (0113) 22 32 20 Middelburg, Pottenbakkerssingel 10, tel. (0118) 62 38 55 Terneuzen, Stadhuisplein 53-55, tel. (0115) 61 86 00 Vlissingen, Kolvenierstraat 2, tel. (0118) 41 26 20 Vedior Personeelsdiensten Werk maken van talent

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 46