M □CHS SPD-Zeeland vacatures CONSULENT ARBEIDSINTEGRATIE M/V GLASHANDEL "MOERSTEE' GLASZETTER/TIMMERMAN GLASSNIJDER/ MAGAZIJNMEDEWERKER GLASSLIJPER OPROEPKRACHTEN HUISHOUDING m/v Start ICT-functies m/v 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 4 MAART 200 een instelling voor ambulante dienst- en hulpverlening ten behoeve van mensen met een handicap vraagt voor haar afdeling dienstverlening, een voor 32 uur per week Om te bevorderen, dat ook mensen met een verstandelijke handicap in toenemende mate gaan deelnemen aan de betaalde arbeidsmarkt zijn van overheidswege extra middelen toegekend om de functie van ar beidsintegratie verder uit te bouwen. Functie-informatie: Het geven van informatie en advies op het gebied van arbeid voor mensen met een verstandelijke handicap; Het zorgdragen voor de ontwikkeling en uitvoering van de individuele trajecten; Daarbij zijn goede en regelmatige contacten van belang met scholen voor speciaal onderwijs, instellingen en bedrijven; Het begeleiden van cliënten bij het vinden van werk, dan wel het be houden ervan (nazorg); Het onderhouden van contacten met werkgevers; Het werkgebied is in hoofdzaak de Oosterschelderegio. Functie-eisen: Een relevante HBO-opleiding; Inzicht in de arbeidsmogelijkheden van de doelgroep en kennis van de specifieke regelingen, welke het realiseren van een baan bevorde ren; Affiniteit met de doelgroep; Het kunnen opbouwen en onderhouden van netwerken; Het in staat zijn zelfstandig de werkzaamheden te kunnen plannen en te organiseren; Goede communicatieve vaardigheden; Bezit van een auto en rijbewijs is noodzakelijk. Arbeidsvoorwaarden: - Het salaris bedraagt min. 4.111,- en max. 5.814.- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Welzijnswerk. - De aanstelling geschiedt voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie over de functie is te verkrijgen bij mevrouw K. Boonstra, hoofd dienstverlening. Zij is hiervoor bereikbaar op maandag-, woensdag- en donderdag morgen van 8.45 uur - 9.30 uur (tel. 0118-616051 U kunt ook onze website bezoeken, (www.zeelandnet.nl/stichting/spd- zeeland). Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan de directie van SPD-Zeeland, Singelstraat 9, 4331 SR Middelburg. Glashandel "Moerstee" is een glasbedrijf met uiteenlopende werkzaamheden. Dit houdt in: van renovatiewerk, hout of kunststof kozijnen, enkel en dubbel glas tot glazen meubelen. Om ons team te versterken zoeken wij Wij zoeken kandidaten die: - hiervoor opgeleid willen worden in ons bedrijf. - Gemotiveerd en zelfstandig kunnen werken. Wij bieden: - Een prettige werksfeer. - Een goed salaris afgestemd op leeftijd en inzet. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd schrijf dan zo snel mogelijk naar: Glashandel "Moerstee" C.V. t.a.v. dhr. Van der Moere Postbus 102 4420 AD Kapelle Telefoon 0113-341688 Fax: 0113-344062 Stichting Werkt voor Ouderen De Stichting Werkt voor Ouderen beheert vier zorgcentra op algemene grondslag: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen. De Zoute Viever in Oost-Souburg en Sint Willibrord in Middelburg Daar naast organiseert en coördineert Werkt voor Ouderen de zorg voor bewoners van het woonzorg centrum Theo van Doesburg en beheert de Stichting tevens 196 aanleunwoningen aan de Vrede hoflaan m Vlissingen Toekomstige ontwikkelingen zijn de herstructurenng van de locatie Ter Reede tot zorgcontinuum. waarbij een deel van het verzorgingshuis wordt omgevormd nchting woonzorg. Tevens wordt in partnership op deze locatie de bouw voorbereid van een verpleeghuis voor 90 bewoners. Werkt voor Ouderen streeft ernaar het zelfstandig functioneren van de bewoners zoveel mogelijk te bevorderen door zorg op maat te verlenen. Het scheppen van een prettig woonklimaat, afge stemd op de wensen van de oudere mens. krijgt alle aandacht Voor zelfstandig wonende ouderen zijn de volgende diensten beschikbaar tijdelijke opnames, dagverzorging, maaitijdvoorziening en Telehulp. Bij Werkt voor Ouderen zijn ca 460 medewerkers in dienst Bij de zorgcentra van Werkt voor Ouderen ontstaan op korte termijn vacatures voor (vac.nr. 0010) Taken: schoonhouden van bewonerskamers en algemene ruimten in de zorgcentra schoonhouden van appartementen in de aanleunwoningen eventueel vemchten van werkzaamheden in de linnenkamer Functie-eisen: beschikken over goede sociale vaardigheden beschikken over een grote mate van flexibiliteit zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Uw schriftelijke reactie onder vermelding van het vacaturenummer kunt u voor 18 maart a.s. stu ren naar. Stichting Werkt voor Ouderen, t.a.v. mevrouw M M. van Luijk. Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen. Voor inlichtingen over deze vacatures kunt u contact opnemen met de heer G J van der Sluis, manager zörg in zorgcentrum Ter Reede. telefoon 0118-448 448. Stichting Werkt voor Ouderen - Koudekerkseweg 81 - 4382 EJ Vlissingen Telefoon 0118 - 448 448 - Fax 0118 - 411 721 Start speelt een hoofdrol op de arbeidsmarkt. Via Start zijn elke dag 70.000 mensen aan het werk. Start is pro-actief en innovatief in uitzenden, detacheren, wen'ing selectie, loopbaaninterventie en opleidingen. De 4.000 eigen professionals fungeren als spil tussen vraag en aanbod. Zij werken vanuit ruim 600 vestigingen. Start Uitzendbureau levert flexwerkers aan alle branches en op alle niveaus. Van technische specialisten tot logistiek- en horecapersoneel. Eigen verantwoordelijkheid Als intercedent bij Start Uitzendbureau bent u verantwoordelijk voor uw eigen klanten. In overleg met de manager maakt u uw eigen ambitieuze plannen. U kent uw klanten, brengt de vraag helder in kaart en stelt de juiste kandidaten voor. U bent de spil in het verkeer tussen werkgevers, uitzendkrachten en gedetacheerde medewerkers. Het succes van uw klanten is uw succes. Commerciële ervaring, gedegen opleiding U heeft enige jaren werkervaring bij voorkeur in de commerciële dienstverlening en beschikt over een MBO of HBO opleiding. U legt makkelijk contact, bent servicegericht en kunt systematisch werken. Het nemen van initiatieven in een dynamische omgeving is voor u een uitdaging. Unieke arbeidsvoorwaarden U krijgt een uitgebreide introductie en de opleidingsfaciliteiten zijn goed. Start biedt een concurrerend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een premie- en spaarloon regeling. Als enige in de bedrijfstak kent Start een 36-urige werkweek. Bellen, schrijven, e-mailen Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan Start Districtskantoor Zeeland, t.a.v. dhr. F. van Leeuwen, Postbus 160, 4380 AD Vlissingen. Voor informatie over de functie kunt u bellen met Dhr. F van Leeuwen, districtsmanager, telefoon 0118-41 51 51. Meer informatie over Start kunt u vinden op www.start.nl. Werkt zeker Werken bij één van de grootste werkgevers in Zee nd Helpdeskcoördinator Wonen in een landelijke omgeving met een uitstekend voorzieningenniveau en werken bij ROC Zeeland. ROC Zeeland is na een fusieproces op 1 januari 1997 van start gegaan. Wij zijn nu drie jaar op weg. Na een grondige evaluatie en strategische verkenning ligt de nieuwe organisatiestructuur vast: een organisatie met vier vestigingen, enige diensten en een centraal bureau. Er is evenwicht tussen de centrale en decentrale bedrijfsprocessen. Kortom ROC Zeeland kan gezien worden als een stabiele professionele organisatie. In de komende jaren wordt er volop gebouwd om, in nieuw- en verbouw, de gekozen visie en organisatiestructuur ook in onze huisvesting door te trekken. Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's om, samen met ons, aan deze ontwikkeling de vereiste vorm en inhoud te geven. We hebben behoefte aan medewerkers die gestimuleerd worden door nieuwe ontwikkelingen en beschikken over een ondernemende mentaliteit Het Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland richt zich op middelbaar beroepsonderwijs, educatie (BVE) en contractactiviteiten. Met ruim 800 medewerkers is ROC Zeeland een van de grotere werkgevers in Zeeland. ROC Zeeland kent een zeer breed en gevarieerd aanbod van opleidingen. Door het gebruik van eigentijdse leermethoden en leermiddelen wordt gewerkt aan onderwijskundig maatwerk. Leerlingbegeleiding speelt hierbij een belangrijke rol. Innovatie en productontwikkeling krijgen bij ROC Zeeland veel aandacht In deze ontwikkeling speelt Informatie- en Communicatie Technologie een belangrijke rol. ROC Zeeland profileert zich als kenniscentrum voor de regio. Inmiddels is binnen ROC Zeeland een dienst ICT opgericht die als zelfstandige unit op basis van interne klant/leverancier verhoudingen diensten verleent aan alle onderdelen van de organisatie. In deze uitdagende werkomgeving waar ruimte is voor nieuwe ontwikkelin gen is het leveren van kwaliteit een voorwaarde. Evenals klantgericht werken en herken baar zijn binnen de organisatie. Ons motto is: Kwaliteit is bereikbaar voor iedereen. Wij zijn op zoek naar collega's om aan de dienst ICT vorm en inhoud te geven. Daarbij willen we graag kennismaken met kandidaten voor: Wijzigingscoördinator/Projectleider Hoofdtaken een bijdrage leveren aan beleids- en besluitvorming op het gebied van ICT leiding geven aan binnen de projecten werkzame functionarissen Functie-eisen Een HBO-opleiding of vergelijkbaar werk- en denkniveau bij voorkeur in de richting infor matica. Enige jaren ervanng in een vergelijkbare functie en ervaring met het leiden van projecten is vereist Kennis van het onderwijs strekt tot aanbeveling. Het functieniveau is schaal 10. Support coördinator/regionaal wijzigingsbeheerder Hoofdtaken verricht beleidsondersteunende taken op het gebied van de ontwikkeling, implementatie, beheer, onderhoud en aanpassing van de ICT-organisatie geeft leiding aan projecten voor infrastructurele wijzigingen organiseert in overleg met de helpdesk-coördinator de ondersteuning binnen de regio Functie-eisen Een MBO- of HBO-opleiding of vergelijkbaar werk- en denkniveau bij voorkeur in de richt ing informatica/computertechniek Enige jaren ervaring in systeem-/netwerkbeheer is vereist. Ervaring met projectmatig werken strekt tot aanbeveling. Het functieniveau is schaal 8. Systeem/netwerkbeheerder Hoofdtaken levert een bijdrage aan het volledig, juist en tijdig uitvoeren van vastgestelde infrastructurele werkzaamheden voert de gedocumenteerde taken van de systeem- en netwerkbeheerder uit Functie-eisen Eeen MBO- of HBO-opleiding of vergelijkbaar werk- en denkniveau bij voorkeur in de richting informatica. Enige jaren ervaring in systeem-/netwerkbeheer is vereist. Het functieniveau is schaal 8. Hoofdtaken waarborgt een optimale bereikbaarheid en kwaliteit van de helpdeskfunctie is het aanspreekpunt voor de ICT-organisatie draagt zorg voor de coördinatie, administratieve verwerking, analyse en bewaking van afhandeling van incidentmeldingen verzorgt de informatievoorziening naar medewerkers Functie-eisen Een MBO- of HBO-opleiding of vergelijkbaar werk- en denkniveau bij voorkeur in de richt ing informatica. Enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie en kennis van het onder wijs strekt tot aanbeveling. Het functieniveau is schaal 8. Technisch applicatiebeheerder Hoofdtaken levert een bijdrage aan de (technische) ontwikkeling van applicaties verzorgt het technische applicatiebeheer ondersteunt gebruikers Functie-eisen Een MBO-opleiding of vergelijkbaar werk- en denkniveau, bij voorkeur in de richting infor matica. Enige jaren ervanng in systeem-/netwerkbeheer is vereist Het functieniveau is schaal 7. ROC Zeeland hecht aan open en eerlijke communicatie. Wij bieden onze medewerkers ruime ontplooiingskansen. Naast goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden hebben we een ruim pakket employee benefits zoals mogelijkheden voor kinderopvang, deelname aan het PC-privé project, premiesparen, studiefaciliteiten e.d. Als uw interesse is gewekt kunt u bij ons secretariaat (0118 - 49 22 22) een informatie pakket opvragen. Wij attenderen u er op dat genoemde vacatures ook intern zijn opengesteld. Bij gelijke kwaliteit en geschiktheid genieten interne kandidaten voorrang. Een assessment kan onderdeel uitmaken van de procedure. In het kader van het doelgroepenbeleid nodigt ROC Zeeland nadrukkelijk personen die behoren tot de doelgroepen allochtonen, vrouwen en arbeidsgehandicapten uit om te solliciteren. Wij nodigen u uit uw sollicitatie inclusief CV vóór 18 maart 2000 te zenden aan: ROC Zeeland, ta.v. dhr. W. Maaskant, hoofd CA-P&O, Postbus 322, 4380 AH Vlissingen. Hij is ook bereid om nadere informatie te verstrekken. U wordt verzocht om op de envelop aan te geven dat het een sollicitatie betreft. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ZEELAND Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland Instelling voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie;-;;' ROC Zeeland is eenfi instelling waar 8.000 leerlingen middelbaar beroeps onderwijs volgen in de technische, nautische, eco nomische en dienst- verlenings- en gezondheidszorg richting. De instelling biedt hierin ongeveer 500 door de minister van onderwijs erkende beroepskwalificaties, aan. Verder volgen 4 000 leerlingen opleidingsprogram ma's in de volwasser nen-educatie, w o mavo, havo, vwo Daarnaast nemen jaarlijks 5.000 cursisten op haar vesigingen in Vlissingen. Middelburg, Goes, Zierikzee en Tholen deel aan contract activiteiten 825 medewerkers leveren hun bijdrage aan de instellings missie e d e r e e n

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 40