Koortsige Lievense goud waard vm:. Bruse Boys schakelt Dosko uit PZC ZSC'62 dicht bij tweedeperiodetitel SMii sport maandag 28 februari 2000 s 16 Brouwershaven pakt in slotfase volle winst tegen WIK'57:1-2 Arbiter Van de Kreeke maakt rapport op over Richard Verhage Nederlaag A-junioren Zierikzee Ouwerkerk boekt zege op HZ'75 uitslagen agenda door Klaas Verspoor KERKYVERVE - Ieder ander normaal mens zou in zijn bed liggen, maar Remy Lievense bleek voor Brouwershaven een echte captain. De aanvoerder speelde in de derby tegen YYTK'57 met koorts, maar scoor de als klap op de vuurpijl, twee minuten voor het einde, op schitterende wijze de winnende treffer. WIK'57 - Brouwersha ven, een derby die slechts in het laatste kwartier boeide, eindig de in 1-2. IgLievense was zichtbaar kapot, maar trok er na zijn wonder schoon genomen vrije trap als tareugdeuitbarsting toch nog een klein sprintje. Totdat hij werd bedolven onder nog en thousiastere teamgenoten. Na afloop keek Lievense terug op het moment. „Ik zag de hoek open liggen en de keeper ziet de oal nooit aankomen. Hij ging er mooi in." De maand februari heeft Brou wershaven geen windeieren ge- egd. De nummer laatst uit de derde klasse A begon de tweede maand van de 2 le eeuw met nul punten, speelde slechts twee duels, maar vergaarde daaruit wel een honderdprocentscore. C^n de derde klasse B staat Brou- Ewershaven met zes punten uit zestien duels onderaan, SKN WK is voorlaatste met 15 uit 17, WTK'57 staat daarboven met ilechts een punt meer uit 17 duels. Boven de ploeg uit Kerk- verve staat het Dordrechtse JFC dat ook zestien punten ver- :amelde. maar daarvoor twee wedstrijden minder nodig had Een ding is zeker, de degradan ten komen uit bovengenoemde oioegen. want Noad'67 lijkt met 2 1 uit 17 in-veilige haven. Wat Brouwershaven, SKNWK en WIK'57 naast de degradatie- :orgen nog meer gemeen heb- ien is dat de drie ploegen alle- naal speculeren op slechts een degradatieplek, omdat tweede klasser Middelburg volgend sei zoen niet meer bestaat. Sprookjes Bij Brouwershaven beginnen ze toch langzamerhand weer in sprookjes te geloven. Lievense: ,Nu hebben we de laatste twee /edstrijden wel geluk. Mis schien zijn er ploegen die tegen ons niks meer kunnen halen. Als we tegen De Alblas moeten zijn ze al kampioen. Alles is positief op dit moment. En SKNWK staat maar zes verliespunten weg. Waarom zouden we er niet in geloven?" Ook trainer Pim Potappel heeft nog hoop. „Deze groep heeft het nog niet opgegeven. Vandaag hebben we niet goed, zelfs slecht gevoetbald, maar de veerkracht is er. Op basis van de eerste helft hadden we eigenlijk achter moeten staan en als je dan twaalf minuten voor tijd met 1- 0 achter komt en dan toch nog wint, is dat een compliment waard." De vertrekkende trainer zag, evenals collega Rinie Verwest van WTK'57 een meer dan te leurstellende derby. Verwest: „Wij hadden het in de eeiste helft al moeten afmaken. En na tuurlijk hadden we de voor sprong nooit weg mogen geven. Optelsommetje WTK'57 startte in de op papier sterkste formatie, maar het ge brek aan ritme bi] een aantal spelers wreekte zich bij de thuisploeg, die er eigenlijk aan het eind van de eerste helft al conditioneel doorheen zat. „Een optelsommetje. Er zijn na tuurlijk een aantal jongens die van een blessure terugkomen", verklaarde Verwest het opval lende feit. Natuurlijk mag de trainer het zichzelf ook aanre kenen. want tussen spelers en trainer bleek er gedurende de hele wedstrijd ook een gebrek aan communicatie. Zo viel Enk-Jan Kort al na 22 minuten geblesseerd uit en diri geerde Verwest linkshalf Marco Ganzeman naar het centrum van het middenveld. Ganzeman wilde daar niks van weten en Verwests plannen werden in de war gestuurd. Diep in de tweede helft vroeg de Zierikzeese trai ner om een wissel, seinde speler Wim van de Velde in, maar die weigerde het veld te verlaten. De wissel werd ingetrokken. In de eerste zeventig minuten pasten spelers en scheidsrechter zich aan elkaar aan. Van de Kreeke nam een aantal dubieu ze beslissingen en de spelers ac teerden op een bedenkelijk ni veau. Toch had WTK'57 voor rust de meeste kansen. Via Mar co Ganzeman, Richard Stouten YYTK-speler Richard Verhage (midden) probeert Peter van Mourik (links) en Marcel Duijnhouwer van zich af te schudden. foto Janne Wolterbeek en Elmar Verhage was de thuis ploeg een aantal maal dicht bij de 1-0 Laatste man Patrick de Broekert zag zelfs een inzet door Brouw-speler Marcel Duinhou wer van de doellijn gehaald. Avontuur In de tweede helft kwam Brou wershaven sterk terug. Spits Peter van Mourik maakte in de zesde minuut de mooiste actie tot dan toe. Op Dick van Splun- ders inworp taste Richard Ver hage mis. Van Mourik ging op avontuur, keek waar keeper Krijn Hendrikse zich bevond en schoot van ruim dertig meter op goal. Hendrikse, die zich be hoorlijk moest strekken, rea geerde attent op de prima inzet. Met kansen voor Willem Webers en André Goudzwaard kroop Brouwershaven steeds meer uit haar schulp. Twintig minuten voor tijd zond Van de Kreeke grensrechter Henk Fondse van WIK'57 weg. „Hij bemoeide zich te veel met mijn beslissin gen. Hij is assistent", verklaarde Van de Kreeke na afloop. Twaalf minuten voor tijd werd Brouwershaven onrecht aange daan toen Patrick de Broekert uit een vrije trap van Kees Ver west Edwin Hof het nakijken gaf. Een keepersfout van Hof, die overigens wel een goede par tij keepte „Dit is weer echt Brouw", reageerde speler Dick van Splunder in het veld wan hopig. Toch zette de wanhoop zich in de resterende minuten om in vreugde. Uit een corner van We bers kopte Van Mourik de 1-1 binnen en Van Mourik vierde zijn feestje. Even later, toen hij een keiharde overtreding tegen zich zag begaan, had hij geen re den toch juichen. De onbesuisde charge van Richard Verhage le verde de verdediger geen kaart op, maar een rode kaart had niet misstaan. Na afloop lag het bo venbeen van Van Mourik open en zag het bont en blauw. Van Mourik moest van het veld ge dragen worden, maar zag vanaf de kant hoe alles voor zijn ploeg goed kwam. Ironisch genoeg groef WIK'57 zijn eigen graf door te blijven protesteren bij Van de Kreeke over beslissingen van de leidsman. Richard Ver hage kreeg geel en een vrije trap tegen. Remy Lievense deed de rest. WIK'57: Krijn Hendrikse: Erik de Vlieger, Patrick de Broekert, Ri chard Verhage en Wim van der Velde (89. Ferrie Berrevoets); Kees Ver- west, Erik-Jan Kort (22. Leon Hen drikse), Marco Ganzeman en Elmar Verhage, Theo Wittenberg en Ri chard Stouten. Brouwershaven: Edwin Hof; Pieter Kristalijn, Remy Lievense, Ruud Dekker en Marcel Duinhouwer; Er ik Hartog, Arjan van der Meer (86. Leen Lemsom), Dick van Splunder en Willem Webers; Peter van Mourik (90. Steef Kloetjen Andre Goud zwaard (67. Frank Kristelijn). door Klaas Verspoor KERKWERVE - De wedstrijd WIK'57 - Brouwershaven krijgt voor WIK-speler Richard Ver hage nog een staartje. Na afloop van het duel botste Verhage te gen scheidsrechter Kees van de Kreeke op. „Ik heb de indruk dat het bewust was," aldus de 48-jarige arbiter. Van de Kreeke was juist bezig met het noteren van hetgeen hij door WIK-speler Ferrie Berre voets naar zijn hoofd geslingerd kreeg. „Toen hij langs me liep zei hij paardenlul tegen me en daarom heb ik hem de rode kaart gegeven. Terwijl ik aan het schrijven was liep de num mer vier van WIK (Richard Ver hage) tegen me aan. Ik ging niet tegen de vlakte, maar toch. Als er aan de ene kant minstens zes tig meter ruimte is en aan de an dere kant minstens dertig, waarom moet dat gekloot dan?", liet Van de Kreeke weten. In de bestuurskamer van WIK'57 meldde Van de Kreeke vervolgens dat hij rapport ging opmaken van het voorval. WIK- voorzitter Marcel Passen ier be vestigde het gebeuren. „Als voorzitter heb ik namens het be stuur gevraagd of hij wel zeker wist dat het bewust gebeurde. Een van de andere bestuursle den heeft in de kantine navraag gedaan bij de speler." Vervolgens kwamen Richard Verhage en broer Elmar Verhage in de bestuurskamer verhaal halen bij Van de Kreeke. Passenier: „Het is absoluut niet aan de spelers om in de be stuurskamer te komen. Zeker niet als wij daar over het voorval aan het overleggen zijn. Spor tief gezien zitten we in een neer waartse spiraal en de spelers merken dat ook. In het veld loopt het ook niet naar wens en dat leidde in dit geval na afloop tot ongewenste reacties. Maar het is te gemakkelijk om het al lemaal op een scheidsrechter te steken." Na afloop werd Van de Kreeke uit voorzorg door twee be stuursleden van WIK'57 naar de auto begeleidt. Passenier: „We weten allemaal nog wat er bij DVO gebeurd is en dat er op WIK gelet wordt. Uit het oog punt van de club was het ver standig om de scheidsrechter te begeleiden naar zijn auto. Ach teraf gezien bleek het gelukkig niet nodig." Voor zowel WIK'57 als scheids rechter Van de Kreeke was het niet het eerste incident van het seizoen. WIK'57 zag na gebeur tenissen op het parkeerterrein bij DVO'60 in Roosendaal op 18 september 1999 een aantal spe lers voor de tuchtcommissie van de KNVB verschijnen en ge schorst worden. Zelf werd de club uit Kerkwerve tijdelijk uit de competitie genomen door de KNVB. Van de Kreeke is on langs, na tumul t en een kaarten- festival tijdens de wedstrijd Me- vo - Duiveland op 16 oktober van het vorig jaar, drie maanden gestopt als scheidsrechter. De afgelopen weken leidde Van de Kreeke duels bij de reserve teams en de wedstrijd WIK'57 - Brouwershaven was zij n rentree bij de standaardelftallen. ROOSENDAAL - De A-junio ren van Zierikzee hebben op de ranglijst stuivertje gewisseld met Roosendaal. De ploeg van trainer Leen Koster verloor in Roosendaal met 3-1. In de eerste helft zat er meer in voor Zierikzee dan de 2-1-ach terstand. Michiel Tamerus kreeg twee goede kansen, maar faalde in de afwerking. De Schouwse ploeg kwam na bal verlies van Frank Bolier op ach terstand, maar doelman Jochem van de Bos ging ook niet vrijuit. Bolier maakte zelf gelijk, door vanaf de zestienmeter raak te trappen: 1-1. Tien minuten voor de rust kwam Roosendaal ech ter weer op voorsprong. In de tweede helft startte Zierikzee sterk, maar dat was slechts van korte duur. Toen Roosendaal 3-1 maakte, zakte Zierikzee nog verder weg. Trainer Leen Kos ter: „Het leek wel alsof de spe lers aan voorjaarsmoeheid lij den." De doelstelling (middenmoot) is bereikt en van degradatiege vaar is geen sprake. OUWERKERK - Ouwerkerk heeft in de zondag zesde klasse met 2-1 gewonnen van HZ'75. Omdat zowel Tom Huges als Jan de Vrieze geblesseerd waren had ie thuisploeg een keeperspro- sleem. Trainer Jakkoo Brouwer had echter de oud-doelman van WIK. Leo van de Ouden, bereid gevonden zijn rentree te maken. Ondanks negen jaar afwezig heid deed Van de Ouden het •goed. Enige smetje op zijn optreden was een terugspeelbal die via zijn voet in het eigen doel ver dween, waardoor HZ'75 na de openingstreffer van Johnny Ha- ge weer langszij kwam. Halverwege de tweede helft treeg een hoekschop van Erwin van der Maas door de wind net genoeg effect om tot de 2-1 te eiden. Kind trainer Ouwerkerk OUWERKERK - Bij Ouwerkerk wordt trainer Jakkoo Brouwer vanaf volgend seizoen opge volgd door Nico Kind. Deze week kwam het bestuur van de zesdeklasser tot overeenstem ming met de oefenmeester die in iet verleden onder meer de se lecties van DFS en Renesse on der zijn hoede had. Eetcafé passeert honderd treffers in competitie BURGH-HAAMSTEDE - Eet café, de koploper in de recrea tieve zaalvoetbalcompetitie van Burgh-Haamstede, heeft de honderdLdoelpuntengrens ge- slecht. Met een 9-3-overwinning op hekkensluiter Fire Control kwam Eetcafé op 105 doelpun ten, in 15 wedstrijden. De directe concurrent van Eet café, 7 Bier en een cola, bleef in het spoor door een 8-4-overwin- .ning op Sportcentrum 2. Delta Warenhuis kan de titel de finitief vergeten na het 1-1-ge- lijkspel tegen Sportcentrum 1. Voor beide teams was het het eerste gelijkspel in de competi tie. In de staart van het klassement verandere niets. AZC verloor met 3-2 van Stulp/Schovers en Port Zélande kwam tekort tegen Soccer X: 4-7. Schouwse zaterdag-tweedeklasser bij laatste zestien in bekertoernooi Biljarten door Klaas Verspoor BRUINISSE - In het bekerduel met Dosko kreeg Bruse Boys de ommekeer waar het al een aan tal weken op hoopte. Er werd gescoord in Bruinisse, vier keer door de thuisploeg, en het spel peil was om over naar huis te schrijven. Bruse Boys bekert verder door in de vijfde ronde af te rekenen (4-0) met de ploeg uit Bergen op Zoom. De nummer vier uit de derde klasse A, de klasse waarin ook Zierikzee voetbalt, begon sterk aan de wedstrijd maar zag hoe na de eerste minuten Bruse Boys het spel steeds meer ging dicte ren. Een actie van Tonnie van den Berge, wederom in de Bruse basis, was de inleiding tot de 1- 0-voorsprong voor de thuis ploeg. Op rechts speelde Van den Berge zijn man uit, gaf een voorzet op Jacob van den Berge die kon in koppen. De inkomen de middenvelder Simon Boog aard kreeg echter nog voor de doellijn het hoofd tegen de bal en kreeg zo de treffer op zijn naam. Nog voor rust creëerde Bruse Boys zichzelf een aantal moge lijkheden maar Tonnie van den Berge zag een mogelijkheid om zeep geholpen doordat er een overtreding op hem werd be gaan en ook Peter Willemse schoot voor rust nog niet met scherp. In de rust paste Bruse Boys trainer Ronald van Oeveren een dubbele wissel toe. Erik Bleiji en Johan Benard, vorige week afwezig wegens gezamenlijke werkzaamheden, kwamen in de ploeg voor Tonnie van den Berge en George Geluk. „George speelde heel goed voor rust maar ik wil hem een beetje in bescherming nemen en hem voorzichtig brengen", lichtte Bruse Boys-trainer Ronald van Oeveren de wissel van de 16-ja- rige speler toe. Garantie In de tweede helft speelde Bruse Boys dus met het elftal wat voor de winterstop enorm goed draaide en ook nu bleken de elf namen een garantie voor succes. Doelman Jacob Muller stond aan de basis van de 2-0. Zijn uit trap belandde bij Peter Willem- se die, ondanks dat hij een over treding beging, door mocht gaan. Het scoren was voor Wil lemse vervolgens een peulen schil. De 3-0 kwam op naam van Erik Bleijinadat hij op de juiste. wijze zijn lichaam in het duel met zijn tegenstander had ge bruikt. Dat deed zeven minuten voor tijd ook Willemse. De vertrek kende middenvelder reageerde alert op een diepe bal en maakte het karwei alleen voor de Dosko-doelman goed af: 4-0. Bij Bruse Boys en Van Oeveren overheerste tevredenheid, want door de overwinning bereikte de ploeg uit Bruinisse de laatste zestien in de districtsbeker. „Ie dereen was veel scherper dan vorige week en het veldspel was zo goed als voor de winterstop. Dit geeft weer vertrouwen." In Bruinisse wordt gehoopt op een sterke tegenstander in de achtste finale van de beker. Van Oeveren: „De jongens lopen op Hoek-uit. Dat is goed voor de recette, zeggen ze. En tbn minu ten later zeiden ze dat ;ve daar na dan kunnen stappea in Ant werpen." Bruse Bovs - Dosko 4-0 (1-0). 11. Si mon Boogaard 1-0, 59. ?eler Wil lemse 2-0, 63. Erik Bleiji 3-0, 83. Pe ter Willemse 4-0. Gele kairt: R. van den Ouden (Bruse Boys) tn R. Hen driks (Dosko). Scheidsrechter: J.M. Vleugel (Wemeldinge). Aantal toe schouwers: 150. Bruse Boys: Jacob Muller; Theunis- Henk van den Berge, Wilko Hanzen, Merien Benard en Ralph van den Ouden: Mujo Avdic (78. Kees de Keijser). Peter Willemse, Simon Boogaard en George Geluk (45. Jo han BenardTonnie van den Berge (45. Erik Bleiji) en Jacob van den Berge. ZSC-doelman Sander Vaane zit verslagen in het doel, nadat zijn ploeg op een 2-1-achterstand is gezet. De spelers van Serooskerke vieren feest (rechts). foto Lex de Meester door Wim Broekhoven VLISSINGEN - ZSC'62 is na een 2-2-ge- lijkspel tegen koploper Serooskerke slechts één punt verwijderd van het periodekampi oenschap in de vierde klasse A Mevo won door twee bevliegingen van Tidiane Beavo- quit met 2-0 van Borssele. Duiveland ver loor met 3-0 van Wolfaartsdijk. Serooskerke-ZSC 2-2: Bij winst van de Schouwse formatie was de tweedeperiode titel binnen en de thuisclub wil graag per omgaande terug naar de derde klasse. Het werd zo vooral in de eerste helft een romme lige en nerveuze wedstrijd. Zes minuten voor rust kwam ZSC door Edwin van Oeve ren op voorsprong, maar Frank Allaart maakte in de slotminuut van die helft al weer gelijk. Serooskerke kreeg vervolgens in de tweede helft een overwicht, dat via Frank Allaart na twintig minuten ook 2-1 opleverde. Vanwege de vervanging van de Seroosker- ke-doelman was er veel blessuretijd en in die periode slaagde Jan van de Linde er toch nog in een vrije trap van 25 meter achter in valler-doelman Henk Schuit te plaatsen. De Schouwse ploeg heeft nu aan een gelijk spel tegen Hoedekenskerke voldoende om de tweede periode binnen te halen. Mevo-Borssele 2-0: Twee bevliegingen en twee doelpunten van Tidiane Beauvoquit na een halfuur bleken voldoende voor de volle winst. Borssele probeerde het na de rust wel, maar de aansluitingstreffer wilde er niet in. Wolfaartsdijk-Duiveland 3-0: De leuke wedstrijd leek al vroeg beslist door doel punten van Cees Kloosterman en Jan Kole in het eerste deel van de eerste helft. Duiveland bleef knokken voor een beter re sultaat en pas vijf minuten voor tijd maakte Bastiaan de Koever er 3-0 van. District Schouwen-Duiveland. Team competitie. Klasse C5: Sir-De Graanbeurs 6-2, Zie- rikzee-Onder Vrienden 2-6 Stand: 1. Onder Vrienden 14 (46-26), 2. De Graan beurs 12 (50-22), 3. Sir 7 31-41), 4. Westhoekladies 2 7 (29-35), 5. West- hoekladies 1 6 (27-37), 6. Zierikzee 6 (25-47). Klasse C4: D'Eule-Old Dutch 4-4, Witte van Haemstede-Windenburg 8-0, Sir- -W.R.W. 6-2. Stand: 1. Sir 18 (64-40), 2. Witte van Haemstede 17 (64-40), 3. W.R.W. 16 (70-42), 4. O.K.K. 15 (53-59), 5. Windenburg 12 (50-54), 6. 't Hoekje 12 (49-55), 7. 't Klusje 10 (45-51), 8. Old Dutch 10(44-60), 9. D'Eule 8 (33-71). Klasse C3: Renesse-Onder Vrienden 4-2. Stand: 1 Renesse 14 (39-21), 2. De Wig 12 (31-29, 88,59%), 3. Windenburg 12 (31-29,88,23%), 4 Onder Vrienden 10 (34-26), 5 Witte van Haemstede 10 (31-35), 6. Old Dutch 8 (29-317. De Poe del 6 (21-45). Klasse B1Zierikzee 1 -D.O.S. 2-4 Stand: I Zierikzee 1 13 (39-21 2. D.O.S. 10 (31-35), 3. Zierikzee 2 10 (25-35), 4. O.K.K. 9(29-31). Klasse B2: De Graanbeurs 1-De Graan beurs 2 3-3. Old Dutch-Zierikzee 6-0, Onder Vrienden-Windenburg 2-4. Stand: 1. Windenburg 18 (52-26), 2. Zie rikzee 17 (38-34), 3. Old Dutch 15(41-37), 4 Bommenede 14 (40-32), 5. Onder Vrienden 12 (38-40), 6. De Graanbeurs 2 II (34-38), 7. De Graanbeurs 1 7 (29-49), 8. Even Buiten 6 (28-44). Bowling Burgh-Haamstede. Competitie: Sport centrum (694)-Forever Young (853) 0-3, Gran Dorado (799)-Holland Reliëf SPI (819) 1-2, Stichting Renesse (700)-Bouw- bedrijf Braber (842) 0-3, Bakkerij Sonne- mans (761 (-Schuttershof (742) 3-0, Bouwbedrijf Van der Schelde (678)-Drie- kleur de Vlieger (786) 0-3. Poule 1. Stand, teams 1: 1. Forever Young 17-40, 2. Holland Reliëf SP I 17- 37,5, 3. Bouwbedrijf Braber 17-36, 4. Schuttershof 17-24,5. Stichting Renesse 17-19,5,6. Gran Dorado 17-18,5,7. Sport centrum 17-16, 8. Bakkerij Sonnemans 17-12,5. Spelers: 1. Ben Heutink (Forever Young) 67-17, 2. Rien Heutink (Forever Young) 59,5-17, 3. Marcel Verberk (Bouwbedrijf Braber) 57-15, 4. Ronald Kramer (Gran Dorado) 56-17,5. Ronnyde Bruijne (Holland Reliëf SP I) 55-16,6. Leo Bolier (Bouwbedrijf Braber) 54,5-17, 7. Ben van Houten (Schuttershof) 53-17, 8. Jolanda Slats (Bouwbedrijf Braber) 50,5- 17, 9. Nando Lindenbergh (Sportcen trum) 50-16, 10. Diana Verloo (Holland Reliëf SP 1)47-16. Poule 2. Stand, teams: 1. Holland Reliëf SP II8-17,2. Loon- en Fruïtbedrijf Van de Velde 7-15, 3. Driekleur De Vlieger 8-14, 4. Sporthuis"Zierikzee 8-13, 5. Gemeente Schouwen-Duiveland 8-5. 6. Bouwbe drijf Van der Schelde 7-5. Spelers: 1 Lus- an Speelman (Sporthuis Zierikzee) 29,5- 8, 2. Erik de Meij (Driekleur de Vlieger) 29,5-8, 3. Jacco van der Klooster (Drie kleur de Vlieger) 28-8, 4. Anneke Zomer (Sporthuis Zierikzee) 26-8,5. Kees van de Velde (L. en F. van de Velde) 24-6, 6. Ton nie van Damme(Holand Reliëf SP II) 21-5, 8 Gerrit Fioole (Gemeente Schouwen- Duiveland) 20-6, 9. Han van IJsseldijk (Bouwbedrijf Van der Schelde) 17,5-4,5, 10. Leon van Leeuwen (Bouwbedrijf Van der Schelde) 16-4. Volleybal Recreatievolleybal WEA/Mevo'80. Pou le A: WEA/Mevo '80 1-Sporthuis Zierik zee 0-3, Café de Stuip-Boekhandel de Vries 1-2, HCR De Kroon/Wiska 1-Zeelan- dia 1 0-3, WEA/Mevo '80 2 Goedbloed auto's Zierikzee 1 0-3. Stand: Zeelandia 1 17-44, Goedbloed Auto's Zierikzee 1 17- 42, Boekhandel de Vries 17-38, Sporthuis Zierikzee 18-33. Café De Stulp 18-29, WEA/Mevo '80 2 17-24, WEA/Mevo '80 1 20-17, Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 18- 9, HCR De Kroon/Wiska 1 18-4. Poule B: Surf Inn-Vishandel van Be- veren/ASV 1-2, Bouwman Sleepdienst- Volleybal Nieuwdorp 0-3, Zeelandia 2- Café de Vlinder 3-0, Vermeer/Cluzona- Schouten/LMB 3-0. Stand: Vishandel van Beveren/ASV 17-41, Vermeer/Cluzo- na 15-37, Surf Inn 17-33, ATLAS/Korstan- je 1 16-32, Timmerman Natuursteen 15- 26, Zeelandia 2 16-24, Volleybal Nieuw dorp 15-21. Café De Vlinder 16-21, Schouten/LMB 17-10, ConneXXion 13-9, Bouwman Sleepdienst 17-6. Poule C: Stars of Life-WOZ 2-1, Goed bloed auto's Zierikzee 2-Zeelandia 3 0-3, Gemeente Schouwen Duiveland-Stads- café De Banjaard 2-1, ATLAS 2-Verfbron Goes 3-0. Stand: Marleco/Cluzona 2 16-37, Stars of Life 15-34, 't Durps'uus/Kwiek H4 16-33, ATLAS 2 16-29. Verfbron Goes 16-27, Stadscafé De Banjaard 17-24, Zeelandia 3 16-20, Gemeente Schouwen-Duive land 16-18. De Vanger/Kwiek H5 16-17, VVOZ 16-15, Goedbloed auto's Zierikzee 2 16-6. Poule DA: Strayer Noordwelle-Eeterij- /Tapperij 't Ginsterveld 1-2, Bloemen- shop Krokus/ASV-Foto Leen Koper/Clu- zona 0 3. Stand: Strayer Noordwelle 18- 43, Eeterij/Tapperij 't Ginsterveld 19-40, Mosselhandel Schot/Wik 1 19-35, Foto Leen Koper/Cluzona 18-31, CZGroep 18- 22, Brinkman/Kwiek Dl 18-21, Bloemen- shop Krokus/ASV 18-0. Poule DB: HCR De Kroon/Wiska 2-Dries HerenMode/Wik 2 0-3. Stand: HCR De Kroon/Wiska 2 16-36, Dries HerenMode- /Wik 2 15-34, Fennet/Renesse 16-29, Bol le Dier&Tuin/Wik 3 16-11, WEA/Mevo'80 meisjes 15-6. Zaalvoetbal Burgh-Haamstede. Recreatieve compe titie: Port Zélande - Soccer X 4-7, Delta Warenhuis - Sportcentrum 1 1-1, AZC - Stulp/Schovers 2-3, Sportcentrum 2 - 7 Bieren een cola 4-8, Fire Control - Eetcafé 3-9. Eetcafé 15 14 0 1 42 105-36 7Bter/cola 15 12 0 3 36 79-39 Delta Warenh. 15 10 1 4 31 64-46 Sportcentr. 15 9 1 5 28 59-46 Soccer X 15 7 2 6 23 51-46 Stulp/Schov. 15 7 2 6 23 46-53 Port Zélande 15 5 1 9 16 56-61 AZC 15 2 1 12 7 37-72 Sportcentr. 2 15 1 4 11 7 35-83 Fire Control 15 2 0 13 6 33-86 maandag- Eerste divisie: Excelsior - Dordrecht'90, FC Groningen - BV Veendam. ■K Zaalkorfbal Overgangsklasse B: Futura-Tjoba 19 mi nuten) Wedstrijd op 22 januari na 41 mi nuten gestaakt bij de stand 11 -11 Vierde plaats Patrick Tolhoek STADEN - Wielrenner Patrick Tolhoek is bij een wedstrijd in het Belgische Staden op de vier de plaats geëindigd. De wedstrijd, met start in Gent en finish in Staden, ging over een afstand van 138 kilometer. Winnaar werd de Belg Chris Scharmin uit Veldegem in een tijd van drie uur en 28 minuten. Tolhoek eindigde twaalf secon den achter Scharmin. StttUY ItYYW:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 34