Walcheren zet titel uit het hoofd Schweertman klopt Kokelaar BC Vlissingen geeft winst weg in de slotfase Stormvogel heeft makkelijke avond tegen Treffers Wendy Huij zen beste Zeeuwse turnster Ruime zege Tovaal in bekerwedstrijd Vlissingers komen in topper tegen Clinge niet verder dan gelijkspel door Vincent de Rijke VLISSINGEN - De topper in vijfde klasse van het zondag voetbal tussen koploper Clinge en nummer twee Walcheren ein digde gistermiddag in een ge lijkspel (2-2). Het gat tussen beide ploegen (drie punten) bleef daardoor onveranderd. Bij Walcheren, dat twee duels meer heeft gespeeld, heeft men na gisteren de hoop op het kam pioenschap laten varen. In po tentie hebben de Vlissingers een kampioensploeg, maar de equi pe van Tom de Quelery krijgt te veel doelpunten tegen. Walche ren wil nu hoog eindigen en hoopt op een periodetitel. „Als wij een wedstrijd willen winnen, moeten we minimaal drie goals maken", zei Tom de Quelery voor het duel met Clin- ,Onze selectie bestaat voor al uit aanvallend ingestelde spelers en dat heeft zijn conse quenties. Wie ons doelsaldo be kijkt, kan het zien. We zijn zo'n beetje de meest scorende ploeg maar hebben ook de meest te- gengoals." Gretig Walcheren startte op eigen veld gretig tegen Clinge, de vleugel spitsen waren vanaf de eerste minuut gevaarlijk. Rechtsbui ten Vincent de Rijke stichtte ge vaar en maakte in de vijftiende minuut de openingstreffer. Van af de zijlijn kwam hij met een sterke actie naar binnen en krulde de bal tot ieders verras sing achter Clinge-doelman Sigfried van de Berg in de verre hoek: 1-0. Maar de voorsprong was, zoals vaker dit seizoen, geen lang le ven beschoren. Coach De Quele- ty had zijn spelers nog zo op het hart gedrukt de organisatie vast te houden, maar Clinge sprong onberispelijk om met de gebo den kansen. Na een zwak mo ment in de Walcheren-defensie kreeg Peter Drumont in de twintigste minuut een kans. Van dichtbij lepelde hij de bal over doelman Erik de Schipper: 1-1. Zorgvuldig Daarna kreeg Clinge meer grip op de wedstrijd en met name aanvoerder Pascal Delforge liet zich met vlagen gelden en zorg de voor onrust in de defensie van Walcheren. Na een klein halfuur spelen, speelde hij zich vrij op links en legde de bal zorgvuldig op het hoofd van Johnny Jacobse die goed positie had gekozen bij de tweede paal. Jacobse knikte de bal van dicht bij binnen: 1-2. Walcheren kreeg kansen om de stand voor rust gelijk te trek ken, maar moest tot na de her vatting op de gelijkmaker wachten. Na een goed genomen vrije trap kon middenvelder Edward Laarman het leer strak in de touwen koppen. In het laatste halfuur kon het nog alle kanten op, maar het duel ein digde in een terecht gelijkspel. Clinge-coach Boudewijn van Craenenbroeck was tevreden. Toch wilde hij nog niet vooruit lopen op een eventueel kampi oenschap van zijn team. „Het vertoonde spel was niet al te best, maar het resultaat is vol doende. We gaan ons best doen en hopen dat iedereen fit blijft." Walcheren: Erik de Schipper; Ma thijs Mosterd, Dennis de Rijke, Ed ward Laarman, Stefan Vrijenhoek; Roelof Siereveld, Michel van Dalen, Imke Kuyper, Fred Compeer; Vin cent de Rijke en Dennis Goossen (66. Alfonso Delfos). Clinge: Siegfried van de Berg; Jan de Visser (66 Eef Coenen), Pascal de Block (88. Jurgen Ras), Jean-Luc Aerts, Frank Rokver (80. Stefan de Wert); Johnny Jacobse, Walter Tie- men, Michel de Block, Pascal Delf orge; Peter Drumont, Robbert van Landegem. Walcheren-aanvaller Vincent de Rijke (links) probeert een verdediger van Clinge te passeren. foto Lex de Meester door Sebastiaan Roelse VLISSINGEN - De basketbal- sters van BC Vlissingen hebben in de degradatiepoule in de eer ste divisie een gevoelig verlies geleden. In Vlissingen stond de thuisploeg twee minuten voor tijd met 46-61 voor, maar uit eindelijk ging de winst toch nog naar tegenstander Jahn: 64-65. De meisjes-junioren hadden weinig problemen met Hoofd dorp: 68-46. BC Vlissingen-Jahn 64-65: De Vlissingse vrouwen begonnen goed en namen een 15-9-voor- sprong. Daarna zakte het spel peil van de thuisploeg naar een bedenkelijk niveau waardoor Jahn de leiding overnam. Bij de pauze leidde de ploeg uit Stads kanaal met 23-36. In de tweede helft tapte BC Vlissingen uit een ander vaatje. Onder impuls van Tirza Pentuiy werd er overge schakeld op een hoger tempo en de achterstand werd omgebo gen in een 53-50-voorsprong. Deze voorsprong bleef behou den tot de achttiende minuut. In de resterende twee minuten kwam BC Vlissingen echter niet meer tot scoren waardoor Jahn alsnog een minimale 65-64- overwinning kon boeken. Scores BC Vlissingen: YolandaJoos- se21, Nanon Doeland 14, Tirza Pen- tury 8, Femke ten Haken 8, Immie Pattikaiva 6, Astrid Franke 3, Mela- nie Lindenberg en Nicoline Croste beiden 2. BC Vlissingen-Hoofddorp 68- 46: De Vlissingse meisjes be haalden hun eerste overwinning in de kampioenspoule. Al na tien minuten bleek dat Hoofd dorp geen kans maakte tegen de Vlissingse ploeg. De al eerder opgebouwde voorsprong van 16-7 werd verder uitgebouwd tot 27-11, waarna coach Jozias- se naar hartelust kon wisselen. Zijn reserves schoten hun team gemakkelijk naar een 34-20- ruststand. Na de rust liet BC Vlissingen zien goed als collec tief te kunnen spelen door ieder een aan een behoorlijke score te helpen. Het team lijkt nu af te gaan op de hoogste klassering in de historie van BC Vlissingen. Slechts één keer kwam Vlissin gen op de achtste plaats uit. Als de uitwedstrijd ook van Hoofd dorp gewonnen wordt kan de zevende plaats nog bereikt wor den. Virtus-BC Vlissingen 69-76: De mannen van BC Vlissingen kwamen goed uit de startblok ken en zetten Virtus al snel op een 4-13-achterstand. Daarna zakte het tempo bij de Vlissin gers. Virtus kon gemakkelijk te rugkomen en vlak voor rust de voorsprong overnemen: 35-31. Na de rust hielpen de jeugdige spelers Vlissingen uit de brand en dan met name Jeroen Nieuw- kamp die in de tweede helft 26 punten scoorde. Maar door col lectief slordig verdedigen kon Virtus tot de laatste minuten bijblijven, waarna ze gemakke lijk tegen lieten scoren en ook aanvallend niet meer aandron gen. Scores BC Vlissingen: Jeroen Nieuwlcamp 28, Erwin Hilbert 20, Roland Sulkers 9, Rakesh Angnoe 8, Eelco Franke 6, Casper van Belzen 3 en Sebastiaan Roelse 2. door Ko Mechielsen VLISSINGEN - De waterpo- loërs van Stormvogel haalden zaterdag flink uit bij Treffers: 3- 11. De mannen van Schelde wonnen na twee nederlagen op rij van Poseidon met 6-3. De vrouwen van Schelde versloe gen ZVDO'74 met 9-3. De vrou wen van Stormvogel wonnen gemakkelijk van Argo 2 (10-2), terwijl de Vlissingse reserves met 11-7 verloren bij WPC'98 3. Ganze won simpel van Dokke- laers 2 met 13-2. Treffers-Stormvogel 3-11: Na- Treffers uit een man-meer- situatie de leiding had geno men, zette Stormvogel aan en werd de thuisploeg in de eerste periode helemaal zoek ge speeld: 1-4. Daarna gingen de Wissingers slordig met de kan sen om, zodat Treffers in de tweede periode redelijk kon bij blijven: 2-5. Vervolgens drukte Stormvogel door. Via 2-8 werd het 3-11. Scores Stormvogel: Patrick Vader en Jan Kees Mol 3, Danijel Gavrano- vic 2, Ad van 't Westende, Gerco Koks en Joey de Beer allen I Schelde-Poseidon'56 6-3: De Winst voor junioren van Volharding VLISSINGEN - De jongensju nioren van BC Vlissingen gin gen in Werkendam in de slotmi nuten ten onder tegen Virtus: 92-86. De basketballers van Volharding speelden tegen WSC een goede wedstrijd en wonnen verdiend met 77-58. Virtus-BC Vlissingen 92-86: Na een gelijkopgaande eerste helft strooide de arbiter voor de Vlis singers roet in het eten. Toen het in de slotminuten nog spannend werd, moesten Jeroen Nieuw- kamp en Stefan Schier met het maximum aan persoonlijke fouten het veld verlaten en kon Virtus de wedstrijd vanaf de vrijeworplijn beslissen. Volharding-WSC 77-58: Vol harding speelde een prima par tij tegen WSC en toonde het be tere van het spel te hebben. Na rust kon de ploeg de voorsprong uitbouwen tot negentien pun ten en stelde Volharding de overwinning eenvoudig veilig. Schelde begon in een te laag tempo, zodat Poseidon bij kon blijven. Na de 1-1 in de eerste periode gooide Schelde het tem po omhoog. Nu misten de Ter- neuzenaren echter te veel kan sen: 2-2. Daarna zette Schelde de puntjes op de i. Het werd 5-2 en die voorsprong kwam in de laatste periode niet meer in ge vaar. Scores Schelde: Cees van Houwelin- gen 3 en Maarten de Pooter, Chris van Royen en Chris Eijsebaert allen 1. Schelde-ZVDO'74 9-3: Tegen het laag geplaatste ZVDO speelden de vrouwen van Schel de aanvankelijk in een te laag tempo. Pas in de tweede periode ging Schelde een versnelling hoger spelen en werd een 4-1- voorsprong genomen. ZVDO kon toen al niet meer de kracht vinden om iets terug te doen. Schelde kon de wedstrijd rustig uitspelen en behaalde via 7-3 een dik verdiende 9-3-overwin- ning. Scores Schelde: Marouska Wijffels en Jolanda Jansen beiden 3, Rowena Witkamp 2 en Brenda Post 1 Stormvogel-Argo 2 10-2: Het werd een gemakkelijk avond voor de vrouwen van Stormvo gel. Na de eerste periode was het al 4-0. Daarna kon Argo 2 even tegenstand bieden: 6-2 eind tweede periode. Vervolgens was het weer eenrichtingsverkeer. Scores Stormvogel: Tessa Simon 3, Natasja Swennen 2 en Annemarie Domisse, Silvia de Heus, Monique Bekkers, Linda Versluis en Angeli- que Lok allen 1 WPC'98 3-Stormvogel 2 11-7: Een spannende wedstrijd. Het was 2-2 na de eerste periode, waarna Stormvogel in het twee de kwart het i nitiatief nam en op een 4-5-voorsprong kwam. Tóen gingen de Vlissingse reser ves echter kansen missen. WPC'98 profiteerde. Het werd 8-6 en Stormvogel 2 kon de ave rij in de laatste periode niet meer herstellen. Scores Stormvogel 2: Chris van der Draai 3, Kees Leijnse 2 en Loek van 't Westende en Ceel Navest 1 Ganze-Dokkelaers 2 13-2: Dat Ganze in deze klasse tot de bete re teams behoort, bleek zater dag tegen Dokkelaers 2, dat in de eerste periode nog redelij k ij k tegenstand kon bieden: 2-1. Daarna was Ganze heer en meester. Scores Ganze: Caen van Berkel 4, Piet Schop en Ander van Zij allen 3, Jaap Bovendorp 2 en Joris Joos 1 van onze sportredactie MIDDELBURG - Turnster Jai Meesters van MTV'69/Turn- school Zeeland presteerde pri ma bij de toestelfinales van de Regio Zuid West Nederland, die zaterdag in de Middelburgse sporthal De Zandkuil werden gehouden. De turnster uit Ber gen op Zoom, vorige maand all round-regiokampioen op het niveau Junior NWS, eiste op alle toestellen het goud voor zich op. De overige medailles gingen in deze categorie naar Eva Hans- sens (GV Koudekerke) en Eveli en Pardoen en Brenda van Beek uit Etten Leur. Bij de senioren was er succes voor Wendy Huij- zen van MTV/TSZ. Met drie zil veren medailles en één keer brons was de Goese de beste Zeeuwse turnster. Marleen Hu- mme en Jill Mes van de organi serende vereniging deden van zich spreken in de categorie Jeugd, terwijl bij de instap Kelly du Pon en Jessica van Belzen goed scoorden. Per toestel hadden acht turn sters zich vorige maand gekwa- lifcieerd. Zij kwamen zaterdag uit op de diverse toestellen sprong, brug, balk en vloer. Er werd in alle categorieën geturnd van het niveau Nationale Wed strijd Sport (NWS). Op het ni veau Topsport kwamen de Pu pillen 1 en 2 in actie. De Zeeuwse topsportturnsters kregen behoorlijk tegenstand uit het Brabantse. Ramona Hi- bels en Lesley Huijzen moesten in de categorie Pupil 1 op drie toestellen de gouden plak toe staan aan Tamara Hagenthom en Bianca Mouwen van de Sa- mensprong uit Prinsenbeek. Ramona Hibels haalde goud op de balk en zilver op sprong, ter wijl Lesly Huijzen tweede werd op de brug en de balk. Linda van IJsseldijk van Delta Sport/TSZ eindigde tweemaal als derde op de balk en het onderdeel vloer. Bij de Pupillen 2 presteerde Ja- nine de Regt van DIO Etten Leur/TSZ uitstekend met drie gouden plakken. Lisanne Visser van MTV/TSZ haalde dit topre- sultaat op de brug, won zilver op sprong en vloer en brons op de balk. Sharona van Peenen wist twee bronzen en een zilveren medaille in de wacht te slepen en Milou Verkerke behaalde brons op sprong. Roeisters winnen in Groningen GRONINGEN - De roeisters van De Honte uit Middelburg hebben afgelopen weekeinde de Gyas-Hunzewedstrijd in Groningen gewonnen. Het kwintet, uitkomend in de C4-klas- se, was in de achtervolgingsrace over drie kilometer in de grachten van Groningen het sterkst Het team bestond uit Miora Rijk, Ellen GoesijeJoyce van Nij- endaal, Thamar Hengeveld en Cathelijne Vossen. De twee mannenteams van De Honte werden respectievelijk tweede en vierde in de klasse Gladde vier. Vierde plaats Patrick Tolhoek STADEN - Wielrenner Patrick Tolhoek uit Yerseke is bij een wedstrijd in het Belgische Staden op de vierde plaats geëin digd. De wedstrijd, met start in Gent en finish in Staden, ging over een afstand van 138 kilometer. Winnaar werd de Belg Chris Scharmin uit Veldegem in een tijd van drie uur en 28 mi nuten. Tolhoek, die zich eerder deze maand op het komende moun tainbikeseizoen in Spanje voorbereidde, eindigde twaalf se conden achter Scharmin. Volgende week rijdt Tolhoek de Omloop van de Vlaamse Ardennen, een koers over 144 kilo meter. Goede prestaties Middelkamp BREDA - De wielrenners van ZRTC Middelkamp namen af gelopen weekeinde in Breda aan de voorjaarscompetitie deel en hebben een aantal goede prestaties neergezet. Zo eindig den de 9-jarigen Dimitri Mulder en Jacob de Roo in categorie twee respectievelijk op een vierde en vijfde plaats. Agnita Francke eindigde in categorie drie op de zesde plaats en in ca tegorie vijf waren er een tweede en een zevende plaats voor respectievelijk Rik Lugtenburg en Martijn de Munck. Niek Rentmeester finishte als zevende in de zesde categorie. In ca tegorie zeven eindigden Wouter Lugtenburg als tweede en Raoul Poortvliet als vijfde. Judoka's Geelhoed in prijzen BERLICUM - Een aantal judoka's van Sportschool Geelhoed is tijdens een toernooi in Berlicum in de prijzen gevallen. Rob- bin van de Bor, uitkomend bij de 8-jangen tot 34 kilogram, en Crum van de Linden, die in de klasse tot 45 kilogram bij de 15- jarigen uitkwam, werden beiden kampioen in hun klasse bij de jeugd. Gelijkspel voor Vosmeer VOSMEER - In de zesde klasse B kwam Vosmeer tegen Val Aan niet verder dan een 2-2-gelijkspel. De gasten zochten voorrust meerde aanval, maar Donald van Dam opende in de 44e minuut de score namens Vosmeer. In de tweede helft sloeg Arno Dekkers namens Val Aan binnen een minuut tweemaal toe en stond het na een uur 1-2. Vijf minuten later zorgde Rini Plompe voor 2-2. Beide ploegen kregen in het restant van de wedstrijd nog goede kansen, maar in de stand kwam geen ver andering meer. Twee zeges rolstoelbasketballers 's-GRAVENPOLDER - De Middelburgse rolstoelbasketbal lers (RBVM) hebben afgelopen weekeinde in de zesde ronde van de derde divisie in 's-Gravenpolder twee duels gewonnen en één verloren. De eerste wedstri j d tegen Grave werd gewon nen met 22-20. De tweede wedstrijd ging tegen Peperbus (Zwolle) werd met 31-20 gewonnen. In de laatste wedstrijd te gen het team van Pioniers (Odiliapeel) werd met 51-22 verlo ren. De topscores van de dag waren Bennie Dingemanse en Marc Tasma met 25 punten. 12 maart een uitwedstrijd tegen het Leidse DIOK Athletic Tovaal-.Maraboes 43-0 (21-0). 11. HansHoumes 5-0, 12 Egon Geeratz 7-0, 30 Marijn Riemens 12-0, 31 Egon Geeratz 14-0, 40. Jan-Joost Wiebrens 19-0, 40. Egon Geeratz 21- 0, 47. Jacco Korstanje 26-0, 53. Jac- co Korstanje 31-0, 65. Alex Vlieland 36-0, 66. Jan-Joost Wiebrens 38-0, 69. Menno Huter 43-0. Scheidsrech ter: Luc Berkelaer (Sas van Gent). Aantal toeschouwers: 95. Den Helder-Oemoemenoe 27- 14: Oemoemenoe vei-scheen zeer gehandicapt aan de start. Dóór het ontbreken van een groot aantal spelers moest een beroep gedaan worden op een drietal jeugdspelers van zeventien jaar. Govert van Hoek, Jurre Blauw en Wouter Krikke kenden een geslaagd debuut en Oemoeme- noe kon de middenmoter uit de derde klasse C tot aan de rust bijbenen. Door tries van Jan Verhoeven en Joep Rosenboom en twee conversions van de Nieuw-Zeelander Pat Scrims haw gingen de Middelburgers nog met een 14-10-voorsprong de rust in. In de tweede helft ging het mis met Oemoemenoe. Het uitvallen van Pat Scrims haw kon nog worden opgevan gen, maar toen ookHerbert-Jan van der Waal een kwartier voor het einde met een schouderbles sure naar de kant moest, viel het doek definitief. Den Helder ze gevierde uiteindelijk met 27-14. Den Hclder-Ocmoemenoe 27-14 (10-14). 17 Jan Verhoeven 5-5, 18. Pat Scrimshaw 5-7, 40. Joep Rosen boom 10-12, 41. Pat Scrimshaw 10- 14. Scheidsrechter: Rietveld (Am sterdam). Aantal toeschouwers. 75. door Hans Markusse VLISSINGEN - De rugbyers van Tovaal hebben ten koste van het Maastrichtse Maraboes de laatste zestien van het beker toernooi bereikt. De Goesena- ren hadden meer moeite dan de ruime 43-0-score doet vermoe den. Na een moeizame eerste helft werden de Limburgers pas na rust definitief gekraakt. Oemoemenoe struikelde in en tegen Den Helder. De kersverse kampioen uit de tweede klasse verscheen zeer gehandicapt aan de start en was kansloos tegen de derdeklasser: 27-14. Tovaal-Maraboes 43-0: Tovaal moest het op eigen veld opne men tegen Maraboes, dat in de vorige ronde Bassets 2 met niet minder dan 91-3 had afge droogd. Trainer Ad Buijs waak te daarom vooraf voor onder schatting van de hoog ge klasseerde derdeklasser. In de eerste helft had de thuisclub de wind in de rug, maar toch was het eerste kwartier voor de gas ten, die Tovaal door gediscipli neerd spel op eigen helft vast konden zetten. Na de entree van Egon Geeratz, die de eerste tien minuten miste vanwege zijn werk, nam Tovaal het initiatief. Staf Leemans veroverde de bal in de scrum van de tegenstander en Hans Houmes stond aan het eind van een vloeiend lopende driekwartaanval: 5-0. Direct daarna was Kees Noordhoek bijna succesvol, maar het duur de tot de dertigste minuut voor Tovaal opnieuw wist te scoren. Na een door Bert Bakker ge- wonnea line-out walsten de Goese voorwaartsen over de trylijn en drukte Marijn Rie- mens een try uit het boekje: 12- 0. Op slag van rust scoorde Jan- Joost Wiebrens en Egon Geeratz bracht Tovaal met zijn derde conversion op een zeker lijken de 21-0-voorsprong. Direct na rust probeerde Mara boes het duel nog een andere wending te geven, maar Tovaal stelde al snel orde op zaken. Aanvoerder Jacco Korstanje drukte kort achter elkaar twee tries en daarmee was het ver weer van Marabbes definitief gebroken: 31-0. Tot genoegen van trainer Ad Buijs legde To vaal nog enkele ingestudeerde aanvallen op de mat en via tries van Alex Vlieland en de onna volgbare Menno Huter en een conversion van Jan-Joost Wie brens bereikte Tovaal met een 43-0-overwinning de volgende ronde. Daarin wacht op zondag Clarke wint WK matchplay CARLSBAD - De Noord-Ierse golfer Darren Clarke is in de Ca- lifornische plaats Carlsbad ver rassend wereldkampioen matchplay gewonnen. In de finale over 36 holes ver sloeg hij de Amerikaanse favo riet Tiger Woods zondag met vier holes verschil. Na de eerste rondgang op de par-72 La Costa-baan was er nog geen onderscheidBeiden wonnen op op de eerste zeven holes twee keer. De overige elf tot de lunch gingen gelijk op. In de tweede sessie sloeg Clarke, de nummer 19 van de plaatsings lijst, onverbiddelijk toe. De out sider uit Ulster produceerde met zijn ijzers een serie prachti ge shots. Dat resulteerde in twaalf birdies. Woods bleef het antwoord schuldig. ANP Rotterdammer Steven Cooke wint A-categorie squashtoernooi van onze sportredactie VLISSINGEN - Vooraf had Dimitri Kaijser, organisator van het Open Frapo's/NHI squashtoernooi, aangegeven niet te kunnen inschatten wie de kanshebbers waren voor de toernooiwinst. De sterkte van het deelnemersveld lag dicht bij elkaar en de diverse aanwe zige toppers waren aan elkaar gewaagd. Steven Cooke ver keerde afgelopen weekeinde echter in topvorm en bleek te sterk voor de overige deelne mers. In de finale versloeg hij de Tilburger Ronald Cune met 3-0. In de B-categorie eiste Piedro Schweertman de eerste plaats op na winst in de finale op Michel Kokelaar. De finale was een confrontatie tussen twee totaal verschillen de spelers. Cooke is een vech ter en rallyspeler bij uitstek, terwijl Cune door middel van risicovol spel zo snel mogelijk de punten wil scoren. Fouten zijn daarbij ingecalculeerd, maar die maakte Cune in de fi nale iets te veel. Cooke speelde nagenoeg foutloos en won der halve gemakkelijk. Dimitri Kaijser: „Cooke was gewoon een maatje te groot voor de rest." Kaijser zelf, behalve organisa tor ook deelnemer in Vlissin gen, had in de voorronden wei nig in te brengen tegen Cune. Tegen Martijn van de Berg, een talentvolle jeugdspeler, won de Vlissinger een set, maar kon hij in de overige drie geen vuist maken. Was in de A-categorie de span ning ver te zoeken, in de B- Piedro Schweertman (links) en Michel Kokelaar in actie tijdens de finale van de B-categorie. foto Lex de Meester groep werd de ene na de andere vijfsetter uitgevochten. Abso lute recordhouder daarin was de Vlissinger Michel Kokelaar, die in alle drie zijn voorronde- partijen pas na vijf sets de feli citaties van zijn tegenstander in ontvangst had mogen ne men. In de finale stuitte hij op de Middelburger Piedro Schweertman. Ook hij had in de halve finale een vijfsetter achter de rug, maar verscheen aanmerkelijk fitter aan de start dan Kokelaar. Met een 3- 0 uitslag bracht de B-finale niet de spanning die de rest van het toernooi recht gedaan zou hebben. In de hoogste vrouwencatego rie nam Sue McKay de titel mee. De Britse was duidelijk te sterk voor de overige deel neemsters en won de finale met 3-0 van de Vlissingse San dra de Graaff Marieke Veldhuizen, eveneens woonachtig in Vlissingen, leg de beslag op de derde plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 17