Tholense Boys in topdrie VVS'92 stap dichter bij titel Krabbendijke na zege op ZPR dicht bij nacompetitie Debutant kan zich niet meer verschuilen na zege op SSV'65 Vrouwenteam Oostkapelle stelt teleur Knappe overwinning van Middelburgse dammers op Constant uitslagen agenda Prestaties vallen tegen bij dressuur SEROOSKERKE - Het grote aantal deelnemers voor de tweedaagse dres- suurwedstrijd van de Gouwe Revers uit Scroos- kerke schiep hooggespan nen verwachtingen. De resultaten vielen zowel vrijdag als zaterdag ech ter over het algemeen te gen. Er werd wisselvallig en in verschillende proe ven matig gepresteerd. Rianne Wondergem van de organiserende vereni ging: ..Als de punten te genvallen wordt nogal eens de schuld bij de jury gelegd. Maar dat was echt niet nodig Er werd ge woon matig gepresteerd. Zelf eindigde ik twee keer als eerste in de klasse Ml. Geen van beide keren le verde dit een winstpunt op. En terecht Ik vond ook zelf dat ik niet best had gereden." Net als in de klasse Ml was ook in de klasse M2 de puntenoogst schamel. Slechts Tamara den Ou ter, die met Liberty met 161 punten de tweede proef won, zag haar erelint vergezeld van een bonuspunt. De deelnemers van groep drie van de klasse L vorm den een uitzondering. Lu cie Louws uit Oostkapelle stuurde in beide proeven viervoeter Lars met 162 en 169 punten naar de over winning. De achterstand van Miranda Weijermans met Onyx bedroeg in bei de proeven slechts één punt. Met 160 en 162 pun ten werd Anja Schoor met Midnight Tango in beide proeven derde. Ook Chantal de Rooy be hoorde tot de uitschieters. De amazone uit Yerseke stuurde in de klasse L groep één Nairobi met scores van 167 en 166 pun ten twee keer naar de hoogste eer. Carin van de Velde met Manto en Mo- niek Verhage met Hurbie hielden met 157 punten de balans in evenwicht. Ook in de tweede proef werd de tweede stek een prooi voor Van de Velde. Zij bleef Sanja Dingemanse uit Kapelle met Nicara twee punten (160-158) voor. door Jasper van der Bliek THOLEN - Bij Tholense Boys blijven ze volhouden dat de club slechts op verkenning is in de tweede klasse. Feit is echter dat de ploeg die vorig seizoen kam pioen werd in de derde klasse na de knappe 2-1-zege op SSV '65 op de tweede plaats staat. SSV. het ambitieuze Goese voet balbastion, begint langzaam scheurtjes te vertonen. Trainer Cees Houtepen moest na afloop van de deceptie terugdenken aan het desastreuze begin van de competitie in de tweede klas se E. Toen begon zijn club met een paar forse nederlagen. Daarna ging het lopen en be dong SSV een riante uitgangs positie voor de titel. Door de ne derlaag van zaterdag zijn de kansen van zijn ploeg aanmer kelijk geslonken. „We moeten nu alle vijf resterende wedstrij den winnen", zei Houtepen be teuterd. „Ik heb vertrouwen in de spelers, ze kunnen het." Dat het in Tholen voor de Goe- senaren last ig zou worden stond wel vast. Toch had bijna nie mand - op een contingent fana tieke Tholen-supporters na - op een overwinning voor de thuis ploeg gerekend. Laat staan op de goede resultaten in de eerde re wedstrijden. De club was im mers promovendus en kende het niveau in de tweede klasse niet Nu driekwart van de competitie is afgerond, moet Tholense Boys de ambities maar bijstellen. Tweede periode Met de zege op SSV '65 won de brigade van succestrainer Leendert Geelhoed de tweede periode. Door diezelfde over winning heeft het team, mits het goede spel wordt doorgezet, een reële kans op het kampioen schap. Tholense Boys staat nu tweede, met driepunten achter stand op Seolto. Voor SSV liggen de kaarten wel iswaar nog steeds niet slecht, maar een stuk minder florissant dan voorheen: nog geen periode en een magere derde plaats, of schoon de discipelen van Cees Houtepen een wedstrijd minder speelden. De wedstrijd van zaterdag was alleen in de tweede helft leuk. Na 45 vervelende minuten stond de 0-0 nog op het bord en vrees- Duel tussen SSV'er Clarence Pahlad (rechts) en een speler van Tholense Boys. de menigeen dat die stand ook tot het einde toe gehandhaafd zou blijven. Gelukkig was Tho lense Boys zich bewust van de aanwezigheid van het toege stroomde thuispubliek Anders dan in de eerste helft speelden de Tholenaren geïn spireerd en met een grote da dendrang. Onder leiding van de onbetwiste captain Johan Schot werd die inzet al gauw beloond. Rechtsbuiten Rick van de Velde, één van weinigen die al in het begin opviel, kreeg de bal na een defensief foutje voor zijn voe ten, en scoorde van dichtbij: 1-0. Na de explosie van blijdschap voelde Tholense Boys dat een zege werkelijk mogelijk was. Amper tien minuten na de eerste goal was er opnieuw succes. Ditmaal schoot Piet den Boef op korte afstand van doelman Wie- brand Boonstra raak. De thuisploeg toonde in de tweede helft zeer effectief te kunnen voetballen. Twee kan sen, twee goals. Dat zegt iets over de defensie van SSV, de minst gepasseerde in de tweede klasse. Ook zaterdag speelden de verdedigers een goede partij. Ondanks de 2-0 gaf de Goese ploeg niet op. SSV viel veelvul dig aan en kreeg een groot aan tal vrije trappen en hoekschop pen. Resultaat bleef lang uit. Pas een kwartier voor tijd tikte invaller Armando Probert, na een mooie solo, de aansluitings treffer binnen. Hierna volgde een hectisch slotfase, waarin Tholense Boys slechts door ge luk en heel veel doorzettings vermogen overeind bleef. Bescheidenheid lijkt op Tholen dit seizoen het sleutelwoord. Toch worden de woorden van Leendert Geelhoed over voet ballen naar vermogen en zien waar het schip strandt zo lang zamerhand wel doorzichtig. Doet Tholense Boys nu mee om het kampioenschap of niet? ,,We hebben de competitie in elk ge val spannend gemaakt", ont week de trainer de vraag. „En we hebben met een periode deelname aan de nacompetitie afgedwongen. Ik ben zelf ver baasd over waar we nu staan. Het collectief blijkt heel sterk." Geelhoed was vorig seizoen nog trainer van SSV'65. Na een ge lijkspel in Goes, volgde zater dag de overwinning. „Ik weet goed hoe dat team speelt. Van daag heeft beleving van voetbal i -nifwa^iiiiii foto DirkJan Gjeltema gewonnen. Tholense Boys is écht een club. Meer zeg ik niet, ik ga van de zege genieten." Cees Houtepen: „Dit was een zespuntenwedstnjd. wij heb ben verloren. We krijgen nu nog vijf finales, die we allemaal moeten winnen." Tholense Boys: Alex Hoogendoorn; Arie Draaijer. Hassan el Jilali, Erik van Gorsel, Roy Streng; Rick van de Velde (82. Tim Joosse), Piet den Boef, Jeroen Nieuwkoop, Wim Schot; Jan Groenewegen, Johan Schut SSV '65: Wiebrand Boonstra; Cla rence Pahlad, Maurice van de He mel (87. Arjen Sandee), Paul Evers- dijk, Mischa Flore; Wim Westenberg, Niels Paardekooper, Ronny Proos (67. Stefan Paardekooper), Mark de Groote (55. Armando Probert); Rei- nier Scholten, Paul Bom. door Wim Broekhoven VLISSINGEN - In de vierde klasse A speelde leider Seroos- kerke met 2-2 gelijk tegen ZSC. Wolt'aartsdijk kwam dooreen 3- 0-overwinning op Duiveland wel iets dichterbij, maar Spui (1-1 tegen Cadzand) en Nieuw- land (2-1-verlies tegen Wemel- dinge) profiteerden allerminst. In de vierde klasse B versloeg Krabbendijke ZPR met 3-2, waardoor de ploeg een plaats in de nacompetitie zo goed als vei lig stelde. Wemeldinge-Nieuwland 2-1: John Mol maakte erna elf minu ten 1-0 van, maar nog net voor rust werd het 1 -1 door een sch i t- terend afstandsschot van 35 meter van André Siereveld. Bei de teams kregen na rust volop kansen om te scoren. Alleen We- meldinger John Mol slaagde daar na een uur spel echter in. Wolfaartsdijk-Duiveland 3-0: De leuke wedstrijd leek al vroeg beslist door doelpunten van Cees Kloosterman en Jan Kole in het eerste deel van de eerste helft. Duiveland bleef knokken voor een beter resultaat en pas vijf minuten voor tijd maakte Bastiaan de Koeyer er 3-0 van. SVR-Wissenkcrke 2-13: De thuisclub scoorde via Ron Kinds en Marcel Baas twee keer bin nen de minuut. Toen was het echter wel al 0-9. De bezoekers verdeelden de score over Robbin Moreauw, Jan Willem Koster en Maarten Hamoen met ieder één, Martijn Hamelink met twee, Marcel van Hekken met drie en Arnold van Ouwerkerk met vijf treffers. Hoedekenskerke-SVD 1-1: Dat de aangewezen scheidsrechter niet verscheen was geen beletsel voor beide ploegen om aan de derby te beginnen. De vervan gende arbiter Bitter zag in een overigens matige vertoning Er ik ten Hakken na acht minuten de score openen en Piet Goeree na een halfuur gelijkmaken. Mevo-Borssele 2-0: Twee be vliegingen en dus twee doelpun ten van Tidiane Beauvoque rond het halfuur bleken vol doende voor de volle winst. Borssele probeerde het na rust beslist wel, maar de aanslui tingstreffer wilde er niet in. Serooskerke-ZSC 2-2: Zes mi nuten voor rust kwam ZSC door Edwin van Oeveren op voor sprong, maar Frank Allaart maakte in de slotminuut kort daarna weer gelijk. Seroosker- ke creëerde in de tweede helft een overwicht, dat via Frank Allaart na twintig minuten ver diend ook 2-1 opleverde. Van wege de vervanging van de Se- roos-doelman was er ook erg veel blessuretijd en in die perio de slaagde Jan van de Linde er nog in een vrije trap van 25 me ter achter invaller Henk Schuit te plaatsen. Krabbendijke-ZPR 3-2: Vlak voor rust kwam de thuisclub door Youri Riedijk op voor sprong en halverwege de tweede helft werd het via Martin Bal 2- 0. Intussen had Johan Pekaar al een strafschop gemist en leek niets de overwinning en de daarmee gepaard dikke voor sprong in de strijd om het ver vangende periodekampioen schap in de weg te staan. Maar omdat de thuisploeg gas terug nam, kwam het elftal uit Bergen op Zoom toch nog langszij: 2-2. Nadat een solo van van Martin Bal vlak voor tijd 3-2 opleverde, moest de lat in blessuretijd een nieuwe gelijkmaker voorko men. VLISSINGEN - In de eerste klasse van het vrouwenvoetbal kwam Oostkapelle tegen hek kensluiter Wit Rood Wit niet verder dan een teleurstellend 3-3-gelijkspel. Zonder trainer Adrie Francke bakten de Zeeuwsen er te wei nig van om een overwinning te verdienen. Al snel keek men te gen een 0-1-achterstand aan. maar via Suzanne van de Knijff (1-1) en Ilona Stouthamer werd het toch 2-1. WRW kon nog voor rust gelijk maken en na de thee opnieuw op voorsprong komen. Tien mi nuten voor tijd maakte Sonja van Eenenaam die achterstand alsnog goed. door Daaf Kasse MIDDELBURG - De voorlaat ste ronde van de nationale dam- competitie heeft de drie Zeeuw se clubs een nederlaag, een gelijkspel en een overwinning gebracht. In de eerste klasse A verloor PWG 's-Gravenpolder met 9-11 van Schiedam. In de tweede klasse C speelden de re serves van PWG met 10-10 ge lijk tegen Schiedam 2. De Mid delburgse damclub zorgde voor een prachtige prestatie door in Rotterdam met 9-11 te winnen van Constant. In de wedstrijden tussen PWG en Schiedam is de laatste jaren met veel krachtsverschil. Ook zaterdag duurde het lang voor dat het evenwicht was verbro ken. Nadat Dominique de Rooij remise had gespeeld duurde het tot de tijdnoodfase voordat er een partij in een beslissing ein digde. Henk Gunter, wiens aan val vakkundig werd opgevan gen door zijn tegenstander, moest zich gewonnen geven. Na een hele reeks mm of meer gelijkwaardige remises kreeg PWG opnieuw met tegenslag te kampen. Erwin Hamers maakte in tijdnood een fout en kwam in een verloren eindspel terecht. Bij een 5-9-achterstand was de nederlaag niet meer af te wen den. Arjo Kousemaker zorgde in een goede omsingelingspartij Prima zege Kloetingse vrouwenploeg VLISSINGEN - In de tweede klasse van het vrouwenvoetbal pakte Kloetinge met een 1-4- overwinning prima uit te gen Jodan Boys. De Zeeuwsen overklasten hun tegenstandsters vol ledig en bij rust stond het al 0-3 door doelpunten van Annie Molhoek, Anne Rooze en Esther Kole. Er werden intussen ook nog twee doelpunten afge keurd en tweemaal bracht de paal de Delftse ploeg redding. Vijf minuten voor tijd werd het wel 1-3, maar in de volgende aan val was Anne Rooze op nieuw succesvol. weliswaar voor de enige Zeeuw se zege, maar de standen van Ronnie Gunter en Daaf Kasse gaven weinig reden tot vreugde. Met wat kunst- en vliegwerk hielden beide spelers hun eind spel toch nog remise, zodat het 9-11 werd voor de Schiedamse gasten. De Middelburgse damclub was naar Rotterdam afgereisd met drie invallers en had een zware nederlaag ingecalculeerd. Te genstander Constant, dat dit seizoen als favoriet van start ging maar door een aantal onge lukkige nederlagen achterop raakte, bleek zaterdag echter lang niet zo sterk als verwacht. Invallers Een belangrijke rol speelden de invallers. Piet Walraven verloor weliswaar, maar André van Keulen en Jan Grim verrasten hun tegenstanders met combi- natieve wendingen en maakten het daarna vakkundig af. Ook de spelers aan de hoogste bor den hadden een belangrijke in breng. Bennie Provoost zorgde voor een verrassing door de sterke Jaap Riesenkamp met een damcombinatie te verschal ken en Peter Schunselaar ver overde in een spannende partij een voorpost van zijn opponent. De overwinning van Schunse laar zorgde uiteindelij k voor het beslissende elfde bordpunt. De nederlaag van Ruud van Eenen- naam aan het zesde bord had geen consequenties meer voor het eindresultaat. De reserves van PWG 's-Gra- venpolder misten een goede kans om zich te handhaven in de tweede klasse C. Bij een 10-8- voorsprong miste René Duse- bout een simpele remisevariant, zodat een vrijwel zekere over winning nog in rook opging. De Zeeuwen hadden een zege zeker verdiend, want ze waren zater dag sterker dan hun Schiedam se opponent. Strohalm Daniëlla de Vos en Wim Koppe- jan verloren weliswaar, maar Geert Vercruysse, Franklin De- nissen en Ko Louwerse compen seerden de nederlagen via keu rige overwinningen. PWG 2 heeft nu nog één strohalm om zich aan vast te klampen- bij een gelijkspel in de slotronde tegen VDV Vlaardingen (en nederla gen van de concurrenten Schie dam 2 en RDC 2) blijft de ploeg ook volgend jaar landelijk spe len. Mevo maakt het Vlissingers slechts één set moeilijk door Ron de Waal VLISSINGEN - De Zeeuwse volleybalderby in de derde di visie tussen WS'92 uit Vlis- singen en WEA/Mevo'80 uit Zierikzee is net als de eerste ontmoeting geëindigd in een 3-1-overwinning voor WS'92. Aanvankelijk leek de thuis ploeg af te stevenen op een 3- 0-zege. WS trok de eerste twee sets eenvoudig naar zich toe. Daarna kende Mevo een opleving in de derde set (15-9- winst), maar de ploeg uit Zie rikzee moest de overwinning daarna aan WS'92 laten. Hoewel Mevo uit de laatste drie wedstrijden de volle ne gen punten had gehaald, was het vertrouwen in een goede afloop voor aanvang niet bijs ter groot. Mevo trad niet com pleet aan (middenaanvaller Ferdi Reedijk en libero Regi nald Weeber waren afwezig) en bovendien zag de ploeg van trainer Arie de Kreij op tegen het spelen in de sporthal Bas- kensburg. Volgens De Kreij hebben veel ploegen er moeite om de juiste diepte in te schat ten. „Maar als we in staat blij ken om ons eigen spelletje te spelen, zijn we moeilijk te ver slaan", vervolgde hij. Omgekeerd Bij de thuisploeg leefde het be sef dat er beter gestart moest worden dan in Zierikzee. Toen ging Mevo, na winst van de eerste set, ook in de tweede set nog riant aan de leiding. Pas daarna kon de ploeg van Joop Dees orde op zaken stellen. De rollen leken nu omgekeerd. Tot aan 8-8 in de eerste set ging de strijd gelijk op. Daarna pakte WS'92 het initiatief en werd onder aanvoering van spelver deler Ruurd Wagenaar en de aanvallend sterk spelende Jan Swartjes een kloof geslagen van drie punten. Mevo moest het antwoord schuldig blijven, en zag de eer ste set met 15-10 naar WS gaan. Wat coach Arie de Kreij in enkele time-outs en tussen de eerste twee sets ook pro beerde, het had weinig effect. In een mum van tijd liep WS'92 in de tweede set uit naar 7-1. Mevo was de weg kwijt. De aanvallen waren te voorspelbaar en het tempo was te laag om de Vlissingers onder druk te zetten. Spelver- Een aanval van Wea/Mevo wordt geblokt door twee spelers van WS'92. foto Lex de Meester deler Wagenaar kon, in een pe riode waar de lichaamstaal van de Zierikzeese ploeg niets aan duidelijkheid overliet, naar hartelust aanvallende patronen inzetten. Ook het in brengen van de jeugdige Mar tijn Hoozemans verzwakte in die periode de ploeg van Joop Dees niet. Via een geplaatste smash van Peter Verburg werd het tenslotte 15-5 in die twee de set. Het wachten was op een snelle en tegelijk laatste derde set. „Maar zo makkelijk wilden we WS'92 er niet vanaf laten ko men", verklaarde spelverdeler Joost Timmermans van Mevo achteraf. „We hadden iets recht te zetten. Er was toch nog wel het nodige vertrouwen in de groep." Mevo liet zich in derdaad niet naar de slacht bank leiden en nam brutaal weg een 13-3-voorsprong. Bij VVS liepen elementaire za ken ineens niet meer en de wedstrijd kreeg een andere wending. „Het probleem in die fase zat gewoon tussen de oren", legde Joop Dees uit. De Vlissingers kwamen nog wel terug tot 14-9, maar een uit stekend blok van Ralph Koper betekende het vijftiende punt voor Mevo. Basisploeg In het begin van de vierde set ging de strijd even gelijk op, maar toen VVS de basisploeg weer binnen de lijnen bracht, was het gebeurd. Arie de Kreij probeerde bij een 11-4-achter- stand verder onheil af te wen den met een time-out, maar dat was tevergeefs. WS'92 speelde de vierde set op routi ne uit. De ploeg komt met nog vijf wedstrijden te gaan weer een stap dichterbij het kam pioenschap. „We moeten nog twee uitwed strijden spelen tegen de twee staartploegen. Maar of wij volgend seizoen in de tweede divisie te bewonderen zijn, is nog maar zeer de vraag"blik te Joop Dees alvast vooruit. „Als het rallypointsysteem doorgevoerd wordt, is het bij ons einde verhaal. Dit gaat ontzettend veel leden kosten, en mij als coach zien ze dan ze ker niet meer terug. Volgens Joost Timmermans spelen deze problemen voor Mevo'80 een veel minder grote rol. „Alleen Ralph Koper zal in verband met werk stoppen Onze coach blijft gewoon aan, en wij willen als groep ook ver der. Daar verandert een rally pointsysteem niets aan." Paardensport Indoor Dressuurwedstrijd Gouwe Reij- ers. B-paarden, groep 1,1e proef: 1. Mo nique Vreeke, Elmira (Gouwe Reijers) 176, 2. Mayke Vermeer, V. Decibel (Noord-Beveland) 168,; B-paarden, groep 1,2e proef: 1. Monique Vreeke, El mira (Gouwe Reijers) 173, 2. Mayke Ver meer, V. Decibel (Noord-Beveland) 172; B-paarden, groep 2, 1e proef: 1 Bianca Clarisse, Falco (Vroonruiters) 159, 2. Es ther Luteijn, Deal (Vroonruiters) 155; B- paarden, groep 2, 2e proef: 1 Esther Lu teijn, Deal (Vroonruiters) 156,2 Annelies Schakelaar, Melzinique (Scheldestad) 155, B-paarden, groep 3,1e proef: 1. Isa bel van der Kuijl, Jade (Weelruiters) 168, 2. Hella van der Horst, Noblesse (Schel destad) 157; B-paarden, groep 3, 2e proef: 1. Katja de Groes, Libra (Walche ren) 161, 2. Isbel van der Kuijl, Jade (Weelruiters) 161, L-paarden, groepl, Ie proef: 1. Chantal de Rooy, Nairobi (Zuid- Beveland) 167, 2. Carin van de Velde, Manto (Gouwe Reijers) 157; L-paarden, groep 1. 2e proef: 1 Chantal de Rooy, Nairobi (Zuid-Beveland) 166,2. Carin van de Velde, Manto (Gouwe Reijers) 160; L- paarden, groep 2, leproef. 1. Verena von der Linden, Davinci (Seros) 153, 2. Maik- de van de Male, Feline (Vroonruiters) 145; L-paarden, proef 2,2e proef: 1 Vere na von der Linden, Davinci (Seros) 159,2 Willy Provoost, Morentes (Vroonruiters) 153; L-paarden, groep 3, 1e proef: 1. Lu cie Louws. Lars (Gouwe Reijers) 162, 2 Miranda Weyermans, Onyx (Schelde stad) 161L-paarden, groep 3,2e proef -1 Lucie Louws, Lars (Gouwe Reijers) 169, 2. Miranda Weyermans, Onyx (Schelde stad) 168; M1 -paarden, Ie proef: 1 Rian ne Wondergem, Laika (Gouwe Reijers) 152,2. Nicoline Vos, Kai (Oranjezon) 152; M1-paarden, 2e proef: 1 Rianne Won dergem, Laika (Gouwe Reijers) 155, 2. Diane Wisse, Gerina (Scheldestad) 154; M2-paarden, leproef: 1 OmerVoinsee. Galaxy (Seros) 155, 2. Johanna Cijvat. Karinka (Vroonruiters) 150, M2-paarden, 2e proef: 1. Tamara den Outer. Liberty (Vroonruiters) 161.2. Johanna Cijvat, Ka rinka (Vroonruiters) 151, Z1-paarden, 1e proef: 1Christel Francke, Tjeerd (Vroon ruiters) 188,2. Tessa Wildenbeest, Liber- tas (Weelruiters) 178; Z1-paarden. 2e proef: 1. Tessa Wildenbeest. Libertas (Weelruiters) 182, 2. Christel Francke, Tjeerd (Vroonruiters) 178. Turnen Middelburg. Toestelfinales turnen Regio Zuid West Nederland. Pupil 1 Topsport. Sprong: 1. Tamara Hagenthorn (De Sa- mensprong Prinsenbeek) 2. Ramona Hi- bels (MTV/TSZ) 3. Linda van IJsseldijk (MTV/TSZ). Brug: 1 Tamara Hagenthorn (De Samensprong Prinsenbeek) 2. Les ley Huijzen (MTV/TSZ). Balk: 1. Ramona Hibels (MTV/TSZ) 2. Lesley Huijzen (MTV/TSZ) 3. Linda van IJsseldijk (MTV/TSZ). Vloer: 1Bianca Mouwen (De Samensprong Prinsenbeek) 2. Tamara Hagenthorn (De Samensprong Prinsen beek) 3 Linda van IJsseldijk (MTV/TSZ). Pupil 2 Topsport. Sprong: 1. Janine de Regt (DIO Etten Leur) 2. Lisanne Visser (MTV/TSZ) 3. Milou Verkerke (MTV/TSZ). Brug: 1Lisanne Visser (MTV/TSZ) 2. Ja nine de Regt (DIO Etten Leur) 3 Sharona van Peenen (MTV/TSZ). Balk: 1. Janine de Regt (DIO Etten Leur) 2. Sharona van Peenen (MTV/TSZ) 3. Lisanne Visser (MTV/TSZ) Vloer: 1Janine de Regt (DIO Etten Leur) 2. Lisanne Visser (MTV/TSZ) 3. Sharona van Peenen (MTV/TSZ). Instap. Sprong: 1. Masja Hanssens (GVK/TCKB) 2. Stephanie Coulthard (Quickly Waspik) 3. Kelly du Pon (MTV/TSZ). Brug: 1.Jessica van Belzen (MTV/TSZ) 2. Kelly du Pon (MTV/TSZ). Balk: 1. Stephanie Coulthard (Quickly Waspik) 2. Kelly du Pon (MTV/TSZ). Vloer: 1. Jessica van Belzen (MTV/TSZ) 2. Stephanie Coulthard (Quickly Waspik) 3. Kelly du Pon (MTV/TSZ). Pupil 1 NWS. Sprong: 1 Charita Jansen (De Samensprong Prinsenbeek) 2. Cait- lin Roelofs (KGV Kaatsheuvel). Brug: 1 Jessica van Ostaijen (De Samensprong Prinsenbeek) 2. Cecile van Leest (EMM Terneuzen) 3. Natalja Bouwhuis (EOC Oosterhout). Balk: 1. Cecile van Leest (EMM Terneuzen) 2. Jessica van Ostaijen (De Samensprong Prinsenbeek) 3. Chari ta Jansen (De Samensprong Prinsen beek). Vloer: 1. Cecile van Leest (EMM Terneuzen) 2. Jessica van Ostaijen (De Samensprong Prinsenbeek). Pupil 2 NWS. Sprong: 1. Mandy Huy- bregts (De Samensprong Prinsenbeek) 2. Priscilla Mens (De Samensprong Prin senbeek). Brug: 1. Priscilla Mens (De Sa mensprong Prinsenbeek) 2. Mandy Huy- i bregts (De Samensprong Prinsenbeek). Balk: 1. Mandy Huybregts (De Samen sprong Prinsenbeek) 2. Priscilla Mens (De Samensprong Prinsenbeek). Vloer: 1. Mandy Huybregts (De Samensprong Prinsenbeek) 2. Priscilla Mens (De Sa- mensprong Prinsenbeek) Jeugd NWS. Sprong: 1. Maaike Bis- schops (DIO Etten Leur) 2. Marleen Hum- me (MTV/TSZ). Brug: 1. Jill Mes (MTV/TSZ) 2. Marleen Humme (MTV/TSZ) Balk. 1. Fleur Lameir (DIO Et- i ten Leur) 2 Sabine van Pelt (Quickly Waspik) 3. Marleen Humme (MTV/TSZ). Vloer: 1. Marleen Humme (MTV/TSZ) 2. Fleur Lameir (DIO Etten Leur) 3. Jill Mes (MTV/TSZ). Junior NWS. Sprong: 1. Jai Meesters (MTV/TSZ) 2. Evelien Pardoen (DIO Etten Leur) 3. Eva Hanssens (GVK/TCKB). I Brug: 1. Jai Meesters (MTV/TSZ) 2. Eveli en Pardoen (DIO Etten Leur) 3. Eva Hans- sens (GVK/TCKB). Balk: 1. Jai Meesters (MTV/TSZ) 2. Eva Hanssens (GVK/TCKB). Vloer: 1 Jai Meesters (MTV/TSZ) 2. Bren- da van Beek (DIO Etten Leur) 3. Eva Hans sens (GVK/TCKB). Senior NWS. Sprong: 1. Ilona Suyker- buijk (EOC Oosterhout) 2. Wendy Huijzen (MTV/TSZ). Brug: 1 Bianca Vriens (De J Samensprong Prinsenbeek) 2. Ilona Suy- kerbuijk (EOC Oosterhout) 3. Wendy i Huijzen (MTV/TSZ). Balk: 1. Bianca Vriens (De Samensprong Prinsenbeek) 2. Wendy Huijzen (MTV/TSZ). Vloer: 1 Ilona Suykerbuijk (EOC Oosterhout) 2. j Wendy Huijzen (MTV/TSZ) 3. Ilona Bu- teyn (MTV/TSZ). Zaalvoetbal Regio Walcheren. Eerste klasse: Dom- I burg ZV - Hebu Sport 4-3, Sinar - Zuid- I west Negen 3-10, Ontop - Groene Ster Maroc 7-6. Tweede klasse: Tympaan 2 - FC Laurens 6-2, De Stoof - VZV 0-0, Café Stout - Reproba 9-8, FC Laurens - Middel- burg 10-6, Garderen/Dekker - Hydrofa 3- 5, Combinatie - WEA 6-3, Dauwendaele 2 Tympaan 2 2-8. Afdeling Vlissingen. Derde klasse: VAW- De Sloep 7-8, Schinkel Assurantie - Con current Joeneitit 2-2, SSVW - Van Uus 6- i 2. VZV 2 - PSVW 2-5, EPZ - Westkapelle 2 i 5-6, Westkapelle 1 - Torna 2-6. Vierde klasse: De Dwaes - EPZ 2 3-6. Pechiney - PKCZ4-4, Schinkel Assurantie 2 - Groene Ster Maroc 2 5-3. Vijfde klasse: Uiterton 2 -Westkapel Ie 3 4-11. Stand: VAW 214-32, Hebu Sport 3 15-32, Westkapelle 3 16-26, VZV 3 15-25, Provincie Zeeland 14-23, Schinkel Assurantie 3 14-20, Westkapel- I Ie 4 14-19. Uiterton 3 15-18, Uiterton 216- I 18, Twaalf 14-12, EPZ 3 15-6. Vrouwen Eerste klasse: Eggermont - De Vliegher 3-4, Kloetinge 3 - Kloetinge 4 6- 1Biezentrappers/Gerka Sport 1 - Biezen- trappers/Gerka Sport 3 3-2, Kerkhove Verhuur - Kloetinge 2 5-6, Schinkel Assu rantie - Tympaan 5-1. —maandag Voetbal Eerste divisie: Excelsior - Dordrecht'90, FC Groningen - BV Veendam. ■SI Zaalkorfbal Overgangsklasse B: Futura-Tjoba (19 mi nuten). Wedstrijd op 22 januari na 41 mi nuten gestaakt bij de stand 11-11

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 16