Middelkamp groeit uit jas Zwinstedenloop krijgt clubklassement Angelo Nijskens inzetbaar in derby tegen Kloetinge Matige start nacompetitie zaalvoetbal Wielervereniging plukt vruchten van actief jeugdbeleid John de Wolf mag spelen voor Zwart Wit '28 Zaman Sport behaalt titel in bedrijfsvolleybal Gino Roctus bij de laatste vier uitslagen Renate Götschl wint afdaling agenda HULST - In de zaalvoet- bal-nacompetitie van de regio Zeeuws-Vlaanderen kenden de tweedeklassers die kans maken op promo tie een matige start. Red Road House ging fors (9-2) onderuit tegen Mor- res 3. Wentzler Pauwels moest tegen Qutility tot driemaal toe een achter stand wegwerken: 3-3. In de degradatiepoule won Dow met 7-0 van Ron's Hair Fashion. HKC ver loor met 2-1 van Marinet. Red Roadhouse-Morres 3 2-9: Leider Roadhouse was gehandicapt, maar dat deed niets af aan de prestatie van Moires. Uit blinker Peter de Bree scoorde viermaal voor Morres. Michael Freijzer (2x), Edwin Ferket (2x) en Miguel Nafa tekenden voor de winst, Dennis van Loenen en Johnny Smits scoorden tegen. Wentzler Pauwels-Qutili- ty 3-3: Tot drie keer toe keek de thuisclub tegen een achterstand aan. Vlak voor tijd sleepte Wentzler Pauwels via Patrick Vonk nog een gelijkspel uit het vuur. Daarvoor had Peter Vael tweemaal gescoord. Qutility kwam telkens via treffers van Edo Lucieer (2x) en Theo de Schepper op voorsprong. HKC-Marinet 1-2: HKC kon moeilijk scoren. Al leen Hans Stoffijn schoot raak. Marinet had bij de rust door Davy Lauret en Timmy Goossen al af stand genomen. Dow-Ron's Hair Fashion 7-0: Alex Meijer scoorde vijfmaal. Ludwig Kalis- vaart en Burreth Broere completeerden het succes. Arrow-Smile Services 2- 1: In de strijd om de twee de plaats deed eersteklas ser Arrow uitstekende za ken. Het duel met Services werd beheerst door goede keepers: Philip IJzewijn (Arrow) en Danny Klok gieter (Smile Services). Daardoor bleef de score laag. Ryan de Regt zette de Terneuzenaren op een 1-0-voorsprong, maar Mi chael de Block scoorde daarna tweemaal: 2-1. doorSven Remijnsen WEMELDINGE - Vrolijke avonden waren het doorgaans niet, de ploegenvoorstellingen van ZRTC Theo Middelkamp halverwege de jaren negentig. Een handjevol amateurs, een paar junioren en nieuwelingen, en hier en daar een verdwaalde jeugdreimer, dan had je het wel gehad. Het Zeeuwse wielrennen dreigde kopje onder te gaan en leek Middelkamp mee te slepen in zijn val. Dat het kan verkeren, bleek gis teravond tijdens de presentatie van de ploegen voor het nieuwe wïelerseizoen. In Klein Stelle in Wemeldinge bood het podium nauwelijks genoeg plaats aan de zeventig coureurs die dit jaar de kleuren van de club verdedigen. Met zeven amateurs, acht neo- amateurs, twaalf junioren, ze ven nieuwelingen, zeven vrou wen en dertig jeugdrenners is Middelkamp ineens een van de grootste wielerverenigingen van Nederland. Voorzitter Fes ter Aarts kon het maar nauwe lijks bevatten. „Dit geeft een ge weldig gevoel. Het maakt veel, zo niet alles goed." Aarts weet als geen ander hoe slecht de club ervoor heeft ge staan in het afgelopen decenni um. „Het was niet alleen een probleem in Zeeland; óveral ging het slecht met het wielren nen. We moesten weer helemaal opnieuw beginnen. Er kwamen mensen bij die bereid waren om heel veel tijd in de club te ste ken, en dat enthousiasme ging na verloop van tijd aanstekelijk werken. Het was een soort olie vlek; een paar jongens gingen fietsen en trokken zo weer ande re renners aan." Fouten Ook binnen de club zijn destijds fouten gemaakt, erkent Aarts. „In het wielrennen is altijd bij zonder weinig aandacht be steed aan de jeugd. Het ging al lemaal vanzelf, en iedereen leunde tevreden achterover. Dat moest een keer misgaan. Nu de weg naar boven overtui gend terug is ingeslagen, doemt een ander probleem op voor de club. „We moeten uitkijken dat we niet uit onze jas groeien", waarschuwt Aarts. „Meer leden betekent dat we meer geld en Een grote groep jeugdrenners, nieuwelingen en junioren van wielervereniging Theo Middelkamp presenteerde zich gisteravond aan het publiek. foto Willem Mieras meer begeleiders nodig hebben. De club moet kunnen meegroei en met het aantal renners. Onze mogelijkheder. zijn ook niet on beperkt." Het zijn luxeproblemen verge leken bij de situatie in de jaren negentig. Tijdens de ploegen- voorstelling maakte hoofd sponsor Tacx bekend het con tract met de club met nog eens drie jaar te verlengen. Daar naast heeft Zeelands Roem de junioren en nieuwelingen dit jaar in een nieuwe, blauw-witte uitrusting gestoken. Omdat de amateurs vorig jaar al over schakelden op witte tenues, zijn de traditionele clubkleuren van Middelkamp (geel-zwart) vanaf dit seizoen alleen nog terug te vinden bij de renners van de toerafdeling. De nieuwe outfit werd gisteravond gepresen teerd door junior Mark Aarts uit Kruiningen, die daarvoor een urenlange bodypaint-behande- ling had moeten ondergaan Op de tonen van de bekende hit I'm too sexy (for my shirt) stal Aarts al dansend de show. De amateurafdeling, traditie getrouw de blikvanger binnen de club, bestaat dit seizoen in totaal uit vijftien coureurs. Aanvankelijk was het de bedoe ling om de acht neo-amateurs in een aparte ploeg onder te bren gen, maar van dat idee is de club afgestapt. Voorzitter Fester Aarts: „We hebben de beschik king over een ervaren groep ou dere amateurs. Die ploeg wordt per wedstrijd aangevuld met jonge renners." Geloofsovertuiging In zijn toespraak wees Aarts op èen ander opmerkelijk pro bleem dat dit seizoen bij de neo- amateurs- is ontstaan. „Er zijn maar een paar jongens die op zondag mogen rijden, en daar moeten we ons aan aanpassen", lichtte hij toe. „Over het alge meen wordt er weinig rekening gehouden met renners met een strenge geloofsovertuiging. Als je naar de wedstrijdkalender kijkt, dan zie je dat bijna alle be langrijke koersen op zondag worden gehouden. Een ver schuiving naar zaterdag zou be ter zijn." Het klonk wat belerend uit de mond van de voorzitter van een wielervereniging. Aarts is ech ter van mening dat een club ver der moet kijken dan de sportie ve prestaties van de renners en rensters. „We zijn dan wel geen school, maar we dragen als club toch de verantwoordelijkheid over een grote groep jonge men sen. Dat mag nooit uit het oog worden verloren. Over de ama teurs hoeven we ons geen zorgen te maken, die redden zichzelf wel. Maar de jongere renners mogen van ons verwachten dat ze op een verantwoorde manier worden begeleid." Wielervereniging Theo Middel kamp. Amateurs: Mare Blok, Ar nold Duinhouwer, Frangois Franse, Martin de Kok, Rob Koole, Dennis Mesu, Marcel Remijn Neo-ama teurs: Rein-Jan Elenbaas, Edzard van Ewijk, Thijs Geuze, Rico Kruijt, Danny Langenberg, Lex Luteijn, Jacco Ringelberg, Richard Slabbe- koorn. Junioren: Mark Aarts, Joram Dees, Joel Dieleman, Steven Drie- dijk, Bart Dronkers, Johan van Erp, Bernard Hering, Johnny Hodger- land, Jan van Koeveringe, Arnaud van Leest, Nico Ringelberg, Roelof Tolmari. Nieuwelingen: Hans van Dam, Dirk van Dam, Maurice Min naar, Emiel Nijsse, Tibor Springer, Arjen Mosselman, John van de Vree- de. Vrouwen: Mirjam Dieleman. Ju nioren: Cindy Braat, Marleen Re- mijn. Nieuwelingen: Azarja Hage, Barbera Tolleman, Linda Aarts, Jennie Hoogerland. door Jan VLISSINGEN - Angelo Nijs kens kan vandaag in de derby tegen Kloetinge wel eens het ge heime wapen van Hoek worden. De routinier is net op tijd her steld van een achillespeesbles sure. Het is onduidelijk of de aanvaller in de basis begint. „Daar moet ik nog eens een nachtje over slapen", zei trainer Frans Vermeulen van Hoek. Nijskens is dit seizoen vanwege blessureleed nog maar zelden inzetbaar geweest. Voor de win terstop leek het er even op dat hij hersteld was, maar hij kreeg andermaal een terugslag. De af gelopen weken werkte hij in stilte aan zijn rentree. „Hij heeft afgelopen week voluit met de groep meegetraind en dat ging prima", stelt Vermeulen. Een fitte Nijskens kan Hoek vandaag in de uitwedstrijd te gen Kloetinge van de broodno dige impulsen voorzien. Dat be seft ook Vermeulen. „Als Angelo het gewicht van de wedstrijd moet dragen, zal hij zijn verant woording pakken. Zo zit hij nu eenmaal in elkaar, maar tegelij kertijd is het iemand die ik soms een beetje moet afremmen. De vorige keer ging het ook mis. Wellicht is het beter om hem achter de hand te houden en al leen te brengen als het duel daar om vraagt. Ik moet ook de lange termijn in de gaten houden." Mocht Vermeulen voor Nijskens kiezen, dan zal hij een andere speler moeten teleurstellen. „Ik ben blij dat ik eindelijk keuze ROTTERDAM - John de Wolf maakt vanmiddag tegen Strijen zijn debuurt voor Zwart Wit '28 in de hoofdklasse A De 37-jarige ex-prof kreeg vrij dag groen licht van de KNVB (West IV). Vorige week werd de overschrijving van De Wolf nog geweigerd, omdat de bond on voldoende informatie over de bij Helmond Sport ontslagen speler tot zijn beschikking had. heb", zegt Vermeulen. „Van concurrentie binnen de groep word je alleen maar beter, ft hoop dat iedereen daar goed mee omgaat. Degene die pres- teert, speelt. Er telt maar ét; ding en dat is het belang va; Hoek. De nood is hoog." Hoek verkeert nog altijd i; acuut degradatiegevaar in hoofdklasse B en heeft allee, baat bij een zege in Kloetinge „We zullen zo aanvallend moge- iijk spelen", vertelt Vermeulen Kloetinge Bij Kloetinge kijkt iedereen u:: naar de derby. „Deze wedstrij den zijn de krenten in de pap' meent oefenmeester Diederii Hiensch van Kloetinge. „Ieder een heeft er enorm veel zin n, dat kon ik de afgelopen weekoj de training goed merken. E; werd héél scherp getraind en e was sprake van een gezondt spanning." Bij de Bevelandse hoofdklasse: die destijds met 4-0 won bi, Hoek, ontbreken Jeffrey vanè Velde, Jan Baaijens (beiden g schorst), Marciano Tjauw-A- Hing, Ronnie Cremer en Jaa: Pijnenburg (allen geblesseerd) De laatste onderging de afgelo pen week een serieuze test, mas hij liep daarbij een nieuw spierverrekking op. Hiensch „De medische staf heeft er alle gedaan om hem fit te krijger maar het is niet gelukt." Man Smeding is de vervanger vai Pijnenburg. Wouter Labrujèn is weer speelgerechtigd. Hij has nog een schorsing van één duel maar die straf is hem kwijtge scholden. De voetbalbond hac een procedurele fout gemaakt. Hiensch hoopt tegen Hoek op een spektakelstuk. „Alle ingre diënten voor een leuke wed strijd zijn aanwezig. Ik denk da! de ploeg die mentaal het sterk ste is en de meeste strijd aan di dag legt als winnaar uit de bus komt." Vermoedelijke opstellingen: Kloe tinge: Smeding; Dek, Lodewijk, Me- laard, Labrujère; De Goederen, Di Valk, Marcel Lourens; Alex Lau rens, Human en Zuijdwegt. Hoek: Verbiest; Baes, Bentschaf Knook, Van Eenoo, Bosschaart Poppe, De Poorter, Naudti, Standaert; Nijskens (Roman) en Vm Sliedregt. van onze sportredactie HULST - In de eerste klasse vrouwen van de bedrijfsvolley- balcompetitie in Hulst verover de Zaman Sport de titel. De nummer één van de ranglijst won met 3-0 van Voorwaarts en werd daarmee onbereikbaar voor De Fikser en Van Water schoot. Verrassend was dat niet, omdat De Fikser en Van Water schoot de hoop op een verras send slot van het seizoen al lang hadden opgegeven. Voor Zaman Sport was er in het beslissende duel met Voor waarts geen vuiltje aan de lucht. Zoals wel vaker dit seizoen was de koploper ook deze keer de te genstander in alle opzichten de baas. Voorwaarts kon de schade in de eerste set nog wel tot een 15-8-nederlaag beperken, maar moest daarna genoegen nemen met 2-15 en 6-15. In de strijd om de tweede plaats liet De Fikser een belangrijk punt liggen tegen SC Morres. Na 15-8 en 15-1 O-overwinningen in HOEK - Gino Roctus heeft zich geplaatst voor de halve finale van het Open Braakman tennis toernooi in Hoek. Roctus was in de kwartfinale (Cl-spelers) te sterk voor Bas de Barbanson met 8-3. In de halve eindstrijd komt hij uit tegen de als tweede geplaatste Dylan Blaekman. Bovenin het schema speelt lijstaanvoerder Donovan Blaekman tegen Jacky de Pae- pe. In de C2-categorie drong de als derde geplaatste Jos Saman door tot de halve finale. Saman was in de strijd bij de laatste acht met 7-4 te sterk voor Peter Vercruysse. Saman, die vooral aan het net erg sterk speelt, komt in de halve eindstrijd uit tegen de winnaar van de wed- strijd tussen Guido de Rechter en Desiree de Schepper. Sjakco de Braai, als eerste ge plaatst in het Dl-schema, plaatste zich gemakkelijk voor de halve finale. De Braai had geen enkele moeite met Guido van Acker en zegevierde met ruime 11-4-cijfers. Ook de als tweede geplaatste Hans van de Akker drong door tot de laatste vier. Van de Akker bleef met 10-3 de baas over Jan Gijsen uit Terneuzen. Het duo Rianne Verdonck/Dylan Blaekman is winnaar geworden in de poule van het gemengd- dubbel Cl. de eerste en tweede set, eindigde de derde in het voordeel van SC Morres: 9-15. Beter verging het Van Waterschoot en Ferket en de Maat. Van Waterschoot ver sloeg WC Rhodos 2 met 15-9, 15-13 en 15-10 en Ferket en de Maat was tegen Jong Morres 1 met 15-5,15-7 en 15-12 de baas. Onderaan de ranglijst was er opnieuw een nederlaag voor Van Wesemael (0-3 tegen WC Rhodos 1). Foto van Damme pakte tegen Cerestar Benelux tenminste nog een punt: 1-2. In de tweede klasse vrouwen voorkwam SC Morres 2 een vroegtijdige ontknoping van de strijd om de eerste plaats door koploper Jong Morres 1 met 2-1 terug te wijzen. Met nog drie wedstrijden te spelen bedraagt het verschil tussen beide teams zodoende nog slechts één enkel punt. Eurogroen liep in het duel om de derde plaats een punt in op Wentlzer Pauwels. Mannen In de eerste klasse mannen ein digde de topper tussen Start/S mash 2000 en RCS in een 2-1- zege voor Start/Smash 2000. RCS, de winnaar van de eerste periode, trok weliswaar met 15- 13 in de eerste set aan het lang ste eind, maar zag de tegenstan der daarna langszij komen. Eerst werd het 8-15, daarna 5- 15. Luctor Banden kwam in de achtervolging op de nummers één en twee niet verder dan een 2-1-overwinning op De Sterre: 9-15, 15-4 en 15-14. CVC Dool- aege maakte zich onderaan de ranglijst los van Brandax door een 2-1 -overwinning in het duel met de hekkensluiter. In de tweede klasse mannen werd alleen Ambulo-Rijk bv gespeeld. Rijk bv won dat duel met 0-3. Renate Götschl in actie tijdens de afdaling in Innsbruck. foto Calle Toernstroem/Reuters van onze sportredactie INNSBRUCK - De Oostenrijkse Renate Götschl heeft vrijdag in Innsbruck de af daling voor de wereldbeker gewonnen. De Oostenrijkse finishte in een tijd van 1.33,72. De Duitse Regina Hausl eindigde als tweede (1.34,17) en Götschls landgenote Michaela Dorfmeister (1.34,22) als derde. Vorige week won Götschl al de afdaling in Are. De eerste en derde plaats voor de Oosten rijkse skisters vrijdag was opmerkelijk, omdat de trainingstijden van woensdag en donderdag tegenvielen. Volgens Göt schl werkte de hogere temperatuur tij dens de wedstrijd in haar voordeel. Door de zege in Innsbruck verstevigde ze de eerste plaats in de stand van de wereldbe ker algemeen. De Oostenrijkse staat 96 punten voor op Dorfmeister. In het klassement van de WB afdaling staat Götschl derde met 404 punten, 64 punten achter nummer één Hausl uit Duitsland. RTR door Peter van Kouteren SLUIS - De zevende editie van de Zwinstedenloop belooft ook dit jaar weer een sterk bezet evenement te worden. De grens overschrijdende halve mara thon koerst zondag 19 maart verder op de vorig jaar ingesla gen weg. Toen werd het par koers gewijzigd, waarbij direct na de start bij wijze van proef een lus door het centrum van het Belfortstad werd gelopen. Nieuw dit jaar is een clubklas sement. Daarvoor worden de klasserin gen van de vijf snelste atleten van een officieel geregistreerde atletiekclub bij elkaar geteld. Het winnende team van het Ra bobank Clubklassement strijkt duizend gulden op. De nummers twee tot en met vijf vallen even eens in de prijzen. Het rondje door het centrum is ook dit jaar in het parkoers op genomen, omdat het alle partij en goed is bevallen. „Het cen trum moet maar een beperkte tijd worden afgesloten, omdat alleen de deelnemers aan de hal ve marathon door het centrum gaan", zei preses Willy Schram van de stichting Zwinsteden loop gisteravond. De Zwinste denloop voert de deelnemers voor het grootste deel over Bel gisch grondgebied. Het par koers leidt langs het kanaal van Sluis naar Brugge via Hoeke en Oostkerke terug naar Sluis. De voorzitter rekent opnieuw op een sterk deelnemersveld. Dat is sinds 1994 alleen maar beter geworden. Zowel in hoe veelheid, als in kwaliteit. De Zwinstedenloop werd vorig jaar onder slechte weersomstandig heden gewonnen door de Belg Mamix Goedegebuer. Bij de vrouwen ging de zege naar de Belgische Bernadette Jansseu- ne. Schram: „We gaan ervan uit dat de winnaars van vorig jaar sowieso weer van de partij zijn. Maar we hopen ook dat John Vermeule en bijvoorbeeld Chris Verbeek weer komen." De voorzitter is blij dat de wed strijd in Sluis en de Frapo-loop dit jaar niet in hetzelfde week end worden gehouden. „Het is natuurlijk goed mogelijk dat at leten naar onze wedstrijd ko men, nu de Frapo-loop naar een andere datum is verzet." De Zwinstedenloop kent veel geldprijzen en een prijzenpot van vijfduizend gulden aan prijzen in natura. De winnaar bij de mannen strijkt vijfhon derd gulden op. Voor de snel ste vrouw en de beste veteraan ligt tweehonderdvijftig gulden klaar. Daarnaast wordt een extra prijs van tweehonderd vijftig gulden uitgekeerd als het parkoersre cord wordt verbroken. Dat staat op naam van John Vermeule (1 uur, 4 minuten en 31 seconden) en Carla Beurskens (1.16.23 uur). Beiden vestigden hun re cordtijd in 1998. Atletiek Gent. EK indoor. Mannen. 200 meter, eerste ronde: 1. Marcoullides (Cyp) 20,81, 2. Malcolm (GBr) 20,85, 17. Van Balkom (Ned) 21,31. Van Balkom uitge schakeld. 400 m, vierde serie: 5. Hagen 48,57. Hagen uitgeschakeld. 1500 m, tweede serie: 1. Baala (Fra) 3.41,76, 2. Sjaboenin (Rus) 3.41,84, 4. Koers (Ned) 3.42,13. Koers naar finale. 3000 m, eerste serie: 10. Schutgens (Ned) 8.13,31. Schutgens uitgeschakeld. 60 m horden, eerste ronde: Korving (Ned) trekt zich te rug. Polshoog, kwalificatie: 1Blom (Ned Duval (Bel), Otto (Dui), Spiegelburg (Dui),Lobinger(Dui)5,50,12. Looije(Ned 5,20. Blom naar finale, Looije uitgescha keld. Zevenkamp, stand na vier onderde len: 1. Dvorak (Tsj) 3665 punten (60 m: 6,92-ver: 7,81-kogel: 16,82-hoog: 2,04), 2. Sebrle (Tsj) 3577,7. Warners (Ned) 3289 (7,01-7,49-14,30-1,92). Vrouwen. 800 m, tweede serie: 1. Stals (Bel) 2.03,33, 2. Jongmans (Ned) 2.03,58. Jongmans naar finale. Polshoog, kwalificatie: 1Ha- mackova (Tsj) 4,30, 11. De Wilt 4,00. De Wilt uitgeschakeld.a kogel, kwalificatie: 1. Pelesjenko (Rus) 19,08, 2. Danilczyk- Zabawska (Pol) 18,69, 7. Koeman (Ned) 18,10. Koeman naar finale. Vijfkamp: 1. Ertl (Dui) 4671 punten (60 m horden: 8,31- hoog: 1,86-kogel: 13,96-ver: 6,24-800 m: 2.18,57), 2. Vostrikova (Rus) 4615, 3. Wlodarczyk (Pol) 4590. Bridge BC Hulst. Negende wedstrijd winter competitie. A-lijn: 1. Simpelaer-De Rijk en Aarts-Taalman, 3. De Waele-Stam. B- lijn: 1. Maenhout-Burm, 2 Hillege-Kint en van Gaever-Nijs. C-lijn: 1. echtpaar Luijckx, 2. Eeckhout-Callon, 3. Deiman- Krabbe; D-lijn: 1. echtpaar Holla, 2. Ver- eecken-de Waal, 3. echtpaar Van Ouden- niel; E-lijn: 1. echtpaar Heijndrickx, 2. Praet-Fitzpatrick en Van der Linden-Ter Burg. F-lijn: 1. De Bruijn-Grandia, 2. Van Mossevelde-Fermont, 3. Hesseling-Van Hijfte en Schansema-Beaart. Skiën Innsbruck. WB afdaling, vrouwen. 1. Götschl (Oos) 1.33,72, 2. Hausl (Dui) 1.34,17, 3. Dorfmeister (Oos) 1.34,22, 4. Kostner (Ita) 1.34,31.5. Turgeon (Can) en Jacquemod (Fra) 1.34,55, 7. Rey-Bellet (Zwi) 1 34,56. Stand WB algemeen: 1. Götschl 1153 punten, 2. Dorfmeister 1057, 3. Cavagnoud (Fra) 810. Stand WB afdaling: 1. Hausl (Dui) 468, 2. Kostner 432, 3. Götschl 404. Sportprijsvragen Lucky Day van 25 februari: 3-5-11-13- 14-15-18-27-28-32-37-38-43-44-46- 57 - 60 - 64 - 73 - 74. (onder voorbehoud) Tafeltennis Kuala Lumpur. WK landenteams. Vrou wen, finale: China - Taiwan 3-1. Li Ju - Hsui-Li 21-10 21-11, Wang Nan - Jing 21- 7 21-11, Yining-Jing 19-21 17-21, Wang Nan-Hsui-Li 21-8 21-19. Tennis Hoek. Open Braakmantoernooi. HE B2, poule: C. Trapman-J. Zegers 7-4. HE Cl, kwartfinale: G. Roctus-B. de Barbanson 8-3. HEC2, kwartfinale: J.Saman-P Ver cruysse 7-4. HE D1, kwartfinale: S. de Braal-G. van Acker 11 -4, H. van de Akker- J. Gijsen 10-3. HE D2, kwartfinale: G. Taalman-M. Rijk 15-1. DE Dl, poule: A Steyaert-J. Naerebout w.o. DE D2, kwartfinale: E. Brandt-M. van der Hout 8- 5. HD Cl, poule: Roctus/De Schepper- Langeraert/Riemens 10-1. HDC2, kwart finale: Hirdes/De Jonge-Van Gassen- /Scheerders 8-7, Van Avermaete/Gru- ben-Jager/De Kam 8-5. HD D12e ronde: Broeders/Van Overdulve-Burcky/Rijk 10- 4, Van der Heyden/Verscheure-De Braai/ Gijsel 8-4. Kwartfinale: Gijsen/De Kraker- Boogaard/Van Overloop 9-5, Vantricht- /Vantricht-Donze/De Meyer 12-4, Ingels- /Nanninga-Ambrosini/Neels 12-5. HD D2, kwartfinale: Pieters/Taalman-Kamp man/Slager 9-4. DD C, kwartfinale: F: aanje/Visser-Baas/Van Eennennaam 12 1. DD D2, 3e ronde: Rademakers/RS' demakers-Cauwels/Van Voren 7-5, Van de Bulck/Looze-Ysebaert/Susanna 8-5, Buyck/Buysse-Roeland/Verplanke 14-3 GD C1, poule: Verdonck/Blackman-Vb ser/De Heus 6-4. GD C2, kwartfinale: Van de Vijver/Van der Griek-Koole/Koole 6-5. Voetbal KPN-telecompetitie: Roda JC - PSV 1 -2. Stand aan kop: PSV 24-56, Ajax 22-46, Feyenoord 22-43. Volleybal Hulst. Bedrijfscompetitie. Eerste klassr mannen: De Sterre-Luctor Banden 1 1-2 Start/Smash 2000-RCS 2-1, CVC Dollae- ge-Brandax 2-1. Tweede klasse mannen: Ambulo-Rijk bv 0-3. Eerste klasse v wen: Ferket en de Maat-Jong Morres 13 0, Foto van Damme-Cerestar Benelux 1 2, Van Waterschoot-WC Rhodos 2 3-0, Zaman Sport-Voorwaarts 3-0, De Fikser SC Morres 1 2-1, Van Wesemael-WC Rhodos 1 0-3. Tweede klasse vrouv Hoeksken-De Sterre 1-2, Eurogroen-SC Morres 3 3-0, Jong Morres 2-SC Morres2 1-2, Jong Morres 3-CVC 0-3, Wentzlei Pauwels-Total de Beule 2-1. Standen Eerste klasse mannen: 1. Start/Smash 2000 5-12; 2. RCS 5-11; 3 Luctor Banden 5-8;4. De Sterre 5-6; 5. CVC Doolaege 5-5. 6. Brandax 5-3. Tweede klasse mannen 1. Rijk bv 5-10; 2. Jong Morres 3-9; 3. De Troubadour 3-6; 4. Luctor Banden 2 4-5, 5.ABN/Amro 4-3; 6. Amnulo 5-3. Eerste klasse vrouwen: 1. Zaman Sport 19-49; 2 De Fikser 20-41; 3. Van Waterschoot 19 39; 4. Ferket en de Maat 18-35; 5. WC Rhodos 2 18-34; 6. Cerestar Benelux 17- 30; 7. Jong Morres 19-27; 8. Voorwaarts 18-25; 9. WC Rhodos 1 19-17; 10. Foto van Damme 18-15; 11. SC Morres 1 19 14; 12. Van Wesemael 18-4. Tweede klas se: 1. Jong Morres 2 17-44; 2. SC Morres2 17-43; 3. Wentzler Pauwels 17-32; 4. Eu; rogroen 18-32; 5. CVC 17-27; 6. De Sterre 17-217. SC Morres 318-218. Jong Mor res 3 17-20; 9. Tence 17-20; 10. Total de Beule 16-12; 11. 't Hoeksken 17-6. Wielrennen Ronde van Valencia, vierde etappe Xati- va - Castellon: 1. Zabel (Dui) 187 km in 4.29,12,2. Cipollini (Ita), 3. Svorada (Tsj), 4. Blijlevens, 5. Magnusson (Zwe), 6 Wust (Dui), 7. Baldato (Ita), 8. lvanov(Rus 9. Fagnini (Ita), 10. Konisjev (Rus), 30 Dekker, 65. Van der Ven, 78. Boogerd, 8f Van Kessel, 122. De Groot0.55,124. Moe renhout, 125. Van Bon. Klassement: Di Grande (Ita) 18.04.50, 2. Jalabert (Fra) 0.02, 3. Llorente (Spa), 4. Martinez (Spa), 5. Olano (Spa), 6. Dominguez (Spa), 7. Ki- vilev (Kaz), 8. Tauler (Spa), 9. Belli (Ita), 10. Galvan (Spa) 0.27. 11. Dekker, 22, Boogerd 0.29.79. Van Kessel 14.50,103. De Groot 19.06,104. Moerenhout. Zaalvoetbal Zeeuws-Vlaanderen. Eerste klasse: Ar- row-Smile Services 2-1 Tweede klasse. Nacompetitie (promotie): Wentzler Pau- wels-Qutility 3-3; Red Roadhouse-Mor res 3 2-9. Nacompetitie (degradatie): HKC-Marinet 1-2; Dow-Ron's Hair Fas hion 7-0. saterdag- Turnen Toestelfinales regio Zuid West Neder land. Locatie: sporthal De Zandkuil Middelburg. Aanvang: 14.00 uur. Voetbal Vriendschappelijk. Colijnsplaatse Boys- Middelburg (zat). Aanvang: 14.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 68