PERSONEEL Beleidsmedewerk(st)er Wegen IVIedeinferk(st)er Wegen Hovenier of aankomend hovenier Hoofd Acquisitie (m/v) parttime en fulltime verkopers (m/v) pot stoutenbeek 46 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 26 FEBRUARI 200( Waterschap Zeeuwse Eilanden voert haar taken uit in de provincie Zeeland in het gebied boven de Westerschelde. Het hoofdkantoor Is gevestigd In Goes. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met bijna 400 medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Midde len) en een Staf. Aan het hoofd van de organisa tie staat de secretaris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nagestreefd waarin voor alle medewerkers spra ke Is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en een differentiatie in de beloning. Functie-informatie 08 De beleidsmedewerk(st)er heeft als belangrijkste taken: -ontwikkelen en formuleren van beleidsvoorstellen en -adviezen ten aanzien van het algemeen wegen- beheer en verkeersbeleid: -afstemmen van de beleidsvoorstellen en -adviezen op gemeentelijk-, provinciaal- en/of landelijk beleid: -zorgdragen voor het beoordelen, verzamelen. opstellen en rapporteren van reacties op plannen van Rijk. Provincie, gemeenten en landinrichtingscommissies; -leiden en coördineren van (sectoroverstijgende) projecten van het waterschap zelf en van derden intern binnen het waterschap: -overige werkzaamheden zoals het voorbereiden van subsidieaanvragen; -deelname aan regionale en landelijke werkgroe pen m.b.t. de toekomstvisie op het gebied van wegen- en verkeersbeleid; -overleg voeren met overheidsinstanties, bedrijven en Ingenieursbureaus in het kader van wegen- en verkeersbeleid; -onderhouden van contacten met Ingelanden en bestuursleden. Functie-informatie 07 De medewerk(st)er heeft als belangrijkste taken: -verzorgen van de uitvoering van het monitorpro gramma verkeersveiligheid (plaatsen en uitlezen van de mobiele telapparaten, verwerken van vac. nr. 00/08 vac. nr. 00/07 De afdeling Planvorming houdt zich voornamelijk bezig met de ont wikkeling van beleid ten aanzien van de wegenzorg. De afdeling heeft daarbij onder andere als aandachtsterreinen het algemeen wegenbe- heer en verkeer- en vervoerbeleid, rationeel verhardingsbeheer, beplantingsbeheer, het houden van verkeersonderzoeken, het optimaliseren van de verkeersveiligheid, het behandelen van klachten en verzoeken t.a.v. verkeerssituaties, het initiëren van nieuwe werken en het opstellen van beleidsanalyses. Bij de afdeling Planvorming wer ken zes medewerkers onder leiding van een afdelingshoofd. meetresultaten); -verzorgen van de inwinning van gegevens d.m.v. de jaarlijks visuele inspecties van de wegen con form de CROW-systematiek; -zorgdragen voor het muteren en actualiseren van het Wegen Informatie Systeem (WIS) en het groen- beheerpakket. Functie-eisen 08 -opleidlngs- c.q. werk- en denkniveau minimaal HBO Weg- en Waterbouwkunde; -aantoonbare ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; -ervaring met/kennis van softwareprogram ma's zoals Word en Excel; -klantgericht en in teamverband kunnen werken; -goede mondelinge en schriftelijke communica tieve vaardigheden; -in bezit van rijbewijs B; -woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Functie-eisen 07 -opleidings- cq. werk- en denkniveau LBO of MBO Weg- en Waterbouwkunde; -ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; -ervaring met/kennis van softwareprogramma's zoals Word. Excel. G&.B Plantsoen, G&J3 Boom; -zelfstandig kunnen werken; -goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden; -in bezit van rijbewijs B-, -woonachtig of bereid zijn te gaan wonen In het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Algemeen Salariëring van functie 08 vindt plaats in salaris schaal 9 (min. f 4.409,- en max. f 6.077,- bruto per maand). Bij aanstelling in vaste dienst vindt salari- ring plaats in salarisschaal 10 (min. 4.314,- en max. 6.844,- bruto per maand). Salariëring van functie 07 vindt vooralsnog plaats in aanloopniveau 5 (min. f 2.873,- en max. f 4.111.- bruto per maand). De salarissen worden onder meer bepaald aan de hand van opleiding en ervaring. De functie niveaus worden te zijner tijd in het kader van een functiewaardering nader vastgesteld. Het water schap kent de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen, toegespitst op de sector Waterschappen. Het waterschap is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR). Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoor- delings- en beloningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functioneren èn de persoon van de medewerker. Dit beleid draagt ertoe bij dat waardering voor het werk (onder meer) tot uitdruk king komt in het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Informatie Informatie over deze functies kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer ir. G. van Es. afdelingshoofd Planvorming van de sector Wegen (telefoon 0113-241271). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u. binnen tien dagen na verschijning van dit blad, richten aan: De secretaris vein waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie. Postbus 114. 4460 AC Goes, onder vermelding van het vacatu renummer in de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe. Waterschap Zeeuwse Eilanden wli in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn per soneelsbestand vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en wordt ook niet gehonoreerd. Lankor Hoveniers zoekt een Gevraagd wordt: iemand met ervaring op het gebied van bestratingswerkzaamheden gemotiveerde instelling goede contactuele eigenschappen goed kunnen werken in een klein team U.v sollicitatie kunt u richten aan: Lankor Hoveniers, Welleweg 45a, 4315 CH Dreischor Telefoon 0111 40 21 70 ïtichting .conomische romotie Vcquisitie -eeland Zeeland is een provincie met een aantrekkelijk vestigingsklimaat voor bedrijven, een ruime beschikbaarheid aan bedrijfsterreinen en goede congestievrije trans- portverbïndingen over water, spoor en weg. Zeeland ligt gunstig ten opzichte van de belangrijke Noord-Europese marktgebieden. De provincie Zeeland en de Zeeuwse gemeenten willen bevorderen dat er zich in Zeeland meer bedrijven vestigen. Om dat doel te bereiken is de Stichting Economische Promotie en Acquisitie Zeeland opgericht. De Stichting heeft als doel de (sociaal-)economische structuur van de provincie Zeeland duurzaam te versterken door stimulerende, coördinerende en uitvoerende taken op het gebied van promotie en acquisitie uit te voeren, waarbij zij zich primair richt op de binnenlandse markt en de grensregio's. Het Dagelijks Bestuur van deze Stichting zoekt kandidaten voor de functie van Uw taak U onderzoekt en bevordert de mogelijkheden om het aantal bedrijfsvestigingen naar Zeeland te vergroten. Dit doet u door middel van de ontwikkeling en instand houding van een netwerk en van public relations en promotieactiviteiten op basis van een promotieplan. Daarnaast informeert en adviseert het Dagelijks Bestuur en Algemeen Bestuur en in voorkomende gevallen de (gemeentelijke) terreinbeheerders over de wijze waarop de Stichting de door u gesignaleerde ontwikkelingen voor zowel de korte als lange termijn beleidsmatig het beste tegemoet kan treden. Van u wordt verwacht dat u de Stichting tot een succes maakt en haar een vol waardige positie voor de toekomst verschaft. Wij zoeken een functionaris die door zijn of haar persoonlijkheid, enthousiasme en energieke uitstraling (commerciële) netwerken opbouwt en in stand weet te houden. Iemand die op basis van argumenten anderen overtuigt, open en heldere communiceert en gevoel heeft voor bestuurlijke verhoudingen. Voorts verlangen wij inzicht en inlevingsvermogen in strategische commerciële bedrijfsvoering, bij voorkeur opgedaan bij een commercieel bedrijf. Voor deze functie is een academisch werk- en denkniveau, verkregen door oplei ding en werkervaring, vereist. Een relationele instelling, goede sociale vaardigheden en een goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal, gecombineerd met een gepaste zakelijkheid, zijn voor deze functie noodzakelijk. Wij bieden u een dynamische en inspirerende werkomgeving, volop mogelijkhe den voor persoonlijke ontwikkeling en een salariëring die in overeenstemming is met de zwaarte van de functie. Het arbeidsvoorwaardenpakket wordt mede in overleg met u bepaald. Informatie Er is een informatiepakket voor deze functie samengesteld. Dit pakket kunt u tele fonisch aanvragen bij de heer P.J. Uitterhoeve, telefoon 0118-631388. Algemene inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij de heer mr. P.J. Filius, waarnemend hoofd van de afdeling Economie van directie Welzijn, Economie en Bestuur van de provincie Zeeland, telefoon 0118-631421. Hebt u belangstelling voor deze uitdagende en veeleisende functie, dan kunt u zich kandidaat stellen door uw sollicitatiebrief en curriculum vitae, onder vermelding van SEPAZ, te zenden aan de voorzitter van het Dagelijks Bestuur van de Stichting Economische Promotie en Acquisitie Zeeland, p/a Postbus 153, 4330 AD Middel burg. Uw sollicitatiebrief dient uiterlijk 13 maart 2000 in ons bezit te zijn. Een assessmenttest kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Commerciële bemiddeling naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. MEDEWERKER FRUITTEELTBEDRIJF Voor een fruitteeltbedrijf in Kapelle is men op zoek naar een allround mede werker die naast werkzaamheden zoals snoeien en gewasverzorging, plukken en spuiten, ook de tractor kan en mag besturen. U bent tevens in het bezit van een spuitlicentie. Meer informatie bij Ciska de Böck of Xandra Blankers, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113-240500. Vacaturenummer 33019-00. MEEWERKEND ASSISTENT BEDRIJFSLEIDER Voor een restaurant in Renesse zoeken we een assistent bedrijfsleider met minimaal 3 jaar relevante ervaring. U bent initiatiefrijk met een commerciële en servicegerichte instelling. Er wordt een fulltime jaarcontract geboden met salariëring boven de horeca-CAO. Een HBO werk- en denkniveau wordt gevraagd. Het betreft een vast dienst verband voor 38 uur per week. Aanvangsdatum per 10 maart 2000. Meer informatie bij Joke Bijl, Arbeidsbureau Zierikzee. Vacaturenummer 33966-00. SCHILDER Voor een groot schilders-/glazenmakers- bedrijf zijn wij per direct op zoek naar een ervaren en zelfstandige schilder die zal worden ingezet op diverse renovatie- en nieuwbouwprojecten binnen geheel Zuidwest-Nederland. Kandidaten die over een diploma LTS bouw inclusief schilderen beschikken, kunnen reageren. Zowel ervaren als minder ervaren schilders mogen reageren. Voor vervoer wordt gezorgd. Het betreft een tijdelijk dienstverband voor 40 uur per week. Bij geschiktheid mogelijkheid tot een vast contract. Meer informatie bij Michel Bremen, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 34332-00. MEDEWERKSTER GORDIJNENATELIER Met spoed zoeken wij voor een bedrijf in Zonnemaire een medewerkster met ervaring in het werken met industriële naaimachines. De werkzaamheden bestaan uit het stikken van gordijnen, spreien en volanten. Een opleiding in deze richting is niet noodzakelijk. Ervaring is belangrijker, maar geen noodzaak! Bij geen ervaring zijn gemotiveerdheid en bereidheid om een opleiding te volgen van belang. Het betreft een vast dienstverband voor 38 uur per week. Voorkeur voor 4 a 5 of minder dagen is bespreekbaar. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 34316-00. VERKOOPMEDEWERKER BINNENDIENST U assisteert de verkoopleider, verwerkt orders, factureert, archiveert en contro leert inkooprekeningen, voert 'store- checks' in het land uit en werkt deze administratief uit op een kantoor in Vlissingen. Daarnaast verzorgt u de formulieren voor de verbruiksbelasting en archiveert deze. Ook het archiveren en bijhouden van productiebladen en verpakkingen en het verzorgen van statistieken behoren tot uw takenpakket. Kortom, een veelzijdig takenpakket voor iemand met accuratesse en verant woordelijkheidsgevoel! U bent fulltime beschikbaar en beschikt over een rijbewijs B. Als opleiding hebt u MEAO of NIMA-A. U hebt enige ervaring met Exact en Excel. Talen: onze opdracht gever geeft de voorkeur aan iemand met kennis van Engels en Duits. Frans is een pre. Denkt u, ondanks het missen van de juiste papieren, qua werk- en denkniveau aan de eisen te voldoen, dan nodigen wij u tevens uit te solliciteren. Op termijn verhuist het kantoor naar Rotterdam. Meer informatie bij Marcel Minheere of Corry Paree, Arbeidsbureau Vlissingen, tel. 0118-421500. Vacaturenummer 32501-99. VERKOPER In een drukke speelgoedzaak verricht u alle voorkomende werkzaamheden, zoals het bedienen van de kassa, helpen en adviseren van klanten, presenteren van producten, schoonhouden en opruimen. U bent enthousiast en klant vriendelijk. Een specifieke vooropleiding is niet nodig. Meer informatie bij Anja Leenhouts, Arbeidsbureau Oostburg, tel. 0117-452853. Vacaturenummer 32763-99. HAARSTYLIST Voor een dames- en herenkapsalon zoeken wij een kandidaat die op de hoogte is van de laatste mode en haar- stylingstechnieken en is bereid enkele verrijkende en interessante vaktech nische cursussen te volgen. Belangrijk is dat u een klantgerichte instelling hebt en inzetbaar bent op de zaterdag. Hebt u een vakgerichte kappers opleiding? Beschikt u over goede omgangsvormen? Bent u klantvrien delijk en representatief? Gedrevenheid en liefde voor het vak zijn gewenst. Het betreft een vast dienstverband voor 20 uur per week. Het aantal uren kan variëren, indien gewenst. Meer informatie bij AnoukVerschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953 Vacaturenummer 34041-00. Voor alle vacatures geldt: m!v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. afbouw s|er "pleister Buijs afbouw is al meer dan 62 jaar een begrip in de regio West-Brabant en Zeeland. Dagelijks leveren onze 100 medewerkers eerste klas kwaliteit op het gebied van alle voorkomende stucadoorswerkzaamheden, zandcementdekvloeren, spackspuitwerk en gipsscheidingswanden. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zouden wij graag in contact treden met kandidaten voor de volgende functies: Uitvoerder m/v Voor de regio West-Brabant Zeeland Functie-omschrijving - In teamverband de uitvoeringswerk zaamheden van een project voorbereiden en begeleiden - Het maken van tijd,- en uitvoerings- schema's. - Coördineren van diverse bouw activiteiten. - Verantwoordelijk zijn voor het verzamelen van relevante gegevens. - Voorbereiden van inkooptransacties. - Het verzorgen van project facturering. Functie-eisen - Niveau MTS-bouwkunde of gelijkwaardig - Goede organisatorische kwaliteiten - Leeftijd 20 - 35 jaar - Klantgericht werken - Goede kontaktuele eigenschappen - Ervaring in de bouw is noodzakelijk Werkvoorbereider/Assistent Uitvoerder m/v Voor de regio Zeeuws Vlaanderen Functie-omschrijving - In teamverband de uitvoeringswerk zaamheden van een project calculeren en voorbereiden. - Het verzorgen van de projectadmini stratie. - Bestelling van materiaal en materieel. - Metingen verrichten op de bouwplaats - Facturering en nacalculatie Functie-eisen - Niveau MTS-bouwkunde of gelijkwaardig - Goede organisatorische kwaliteiten - Kennis van computers. - Leeftijd 20 - 35 jaar - Ervaring in calculeren is noodzakelijk Afbouw Personeel m/v Voor de regio West-Brabant, Zeeland en Zeeuws Vlaanderen Vloerenlegger (cementdek) Gipsblokkenbouwer Spackspuiter Opperlieden j Stucadoor Li kunt uW-schrifjelijtefe sollicitaties met cunjulum vitae vqór 6 maart sturen aan: 13 4%. Buijs afbfimi#: dhr. R.A.CJBuiis, Postbus"!7T. 4600 AD (WTO4)#85Ö8' PA Bergen or -fsSIfccif riet zes grote vestigingen in ons land, is Stoutenbeek toonaangevend op het gebied van woninginrichting- Stoutenbeek onderscheidt zich door een grote diver siteit in collecties uit binnen- en buitenland- Van modern topdesign tot klas sieke stijlmeubelen- Bij de Stoutenbeek Groep behoren ook Pot Stoutenbeek en het in lederen zitmeubelen ge specialiseerde llondileder Stoutenbeek- We zijn per direct op zoek naar voor onze Pot Stoutenbeek-vestiging in Axel. Als woonadviseur van niveau weet u hoe belangrijk een persoonlijke en harmo nieuze woninginrichting is. Vandaar dat u niet alleen luistert, maar ook creatief meedenkt over een exclusieve en deskundige oplossing voor iedere individuele woonwens. Als u graag in teamverband werkt minimaal drie jaar ervaring hebt in de verkoop van meubelen representatief bent en goede contactuele eigenschappen hebt bereid bent om regelmatig op zondag te werken, kunnen wij u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. U kunt uitkijken naar een zeer afwisselende baan en een honorering die in verhouding staat met de zwaarte van uw functie. Solliciteren kan tot 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Richt uw brief aan onderstaand adres, ter attentie van de directie. Stoutenbeek. Postbus 86, 5140 AB Waalwijk Telefoon (0416) 56 06 07. Betoek ons ook op Internet www.stoutenbeek.nl Wij komen graag bij u thuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 46