f &J3 andee O MANPOWER VMBO-coördinator (1 fte) HOVENIER PREFAB BETON? WERK ZAT IN SON! fi BETONSON 42 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 26 FEBRUARI 2O0fl Top Service Uitzendorganisatie B.V. T.S.U. bv is een uitzendbureau gevestigd in Vlis- singen. Sinds 1993 houden wij ons bezig met het uitzenden van personeel in diverse sectoren. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een: Boekhoudkundig medewerker m/v (fulltime) Functie-informatie: Verzorgen van de financiële- en loonadministratie Aangiftes van loon- en omzetbelasting en de PAUW m Periodieke rapportages Werving en selectie uitzendkrachten Contacten met bestaande klanten onderhouden Uren-, ziekte- en verzuimregistratie. Functie-eisen: Opleiding op MBO-niveau. MBA is een pre Goede kennis van Word en Excel Goede contactuele vaardigheden Administratieve ervaring is een pre Zelfstandig kunnen werken In het bezit van rijbewijs B. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een C.V. binnen 10 dagen sturen naar onder staand adres t.a.v. Dhr. R. R. de Jong. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opne men met Dhr. v/d Linden. Tel. 0118-4991002. T.S.U. BV Edisonweg 8a, 4382 NW te Vlissingen. STOFFEERDERIJ C. J. Brouwer v.o.f. k Stoffering van klassiek en modern meubilair Nieuwe Rijksweg 8 's-Heer Hendrikskinderen 1 Telefoon: 0113-213842, fax. 0113-222869 Wij zijn een modem geoutilleerd bedrijf, met afwisselende werkzaamheden op de particuliere en zakelijke markt. Wegens vertrek een een productmedewerker, en door toenemende drukte, zijn wij op zoek naar ERVAREN COUPEUSE m/v i parttime werkuren in overleg 24 uur per week) Voor net confectioneren van kussens e.d. op moderne industriële naaimachines, diploma coupeuse is een vereiste. GEDIPLOMEERD MEUBELSTOFFEERDER ma (of iemand die daarvoor opgeleid wil worden) Wij bieden: - Salariëring volgens CAO voor de hout- en meubileringsbedrijven - Afwisselend werk - Goede werkomstandigheden Graag zien wij uw c.v.. evt. met pasfoto, op korte termijn tegemoet op bovenstaand adres. Medewerker Vervangingsdienst m/v Deze afwisselende functie in de zakelijke dienstverlening staat open bij een bank, waar je op verschillende kantoren kas/balie werkzaamheden verricht, je adviseert cliënten en verzorgt alle voorkomende werkzaamheden. Wat vraagt Manpower? Je hebt MBO-niveau. bankervaring is een pre en je bent in het bezit van je rijbewijs en een auto. Wat biedt Manpower? Een fulltime baan (36 uur) voor langere tijd. Vertegenwoordiger m/v Een trainee sales functie in de zakelijke dienstverlening waarbij je nieuwe relaties acquireert en je zorgdraagt voor een resul taatgericht relatiebeheer Wat vraagt Manpower? Je hebt MBO-niveau met relevante commerciële ervaring, auto matiseringskennis, je bent cijfermatig sterk en creatief. Daarnaast heb je goed verantwoordelijkheidsgevoel, je bent prestatiegericht, representatief en zelfstandig. Wat biedt Manpower? Een fulltime baan met uitzicht op een vast dienstverband. Service en Onderhoudsmonteurs Electro(nica) m/v Je kunt aan het werk bij diverse bedrijven in de regio, waarbij je op locatie diverse werkzaamheden uitvoert Wat vraagt Manpower? Je hebt een afgeronde MTS-E opleiding, je kunt zelfstandig functioneren. Kennis van electronica is een pre. Wat biedt Manpower? Een afwisselende baan met uitzicht op een vast dienstverband en eventueel een auto van de zaak. Wat biedt Manpower? Een fulltime baan voor langere tijd. Bij gebleken geschiktheid is er de mogelijkheid voor een contract. Logistiek (administratief) Medewerker m/v Je verricht diverse administratieve werkzaamheden zoals voor raadadministratie, baliewerkzaamheden, archiveren en je onder houdt telefonische contact met diverse instanties en leveran ciers. Wat vraagt Manpower? Je hebt een administratieve opleiding op MBO-niveau en kennis van Word en Excel. Kennis van het Engels en Duits is een pre. Wat biedt Manpower? Een fulltime baan voor zowel een aantal maanden als voor langere tijd. Financieel Adviseurs m/v Je werkt voor een bedrijf in de financiële dienstverlening, je adviseert klanten omtrent sparen, beleggen, hypotheken en pen sioenen. Wat vraagt Manpower? Je hebt een commerciële en flexibele instelling, enige ervaring in de verkoop is een pre. Wat biedt Manpower? Een uitdagende baan met doorgroeimogelijkheden. Boekhoudkundig Medewerker m/v Je verzorgt algemeen ondersteunende boukhoudkundige werk zaamheden zoals kas/bank/giro, debiteuren/crediteuren, inboe ken en archiveren. Wat vraagt Manpower? Je hebt MBO-niveau, je kunt zelfstandig werken, je bent flexibel en nauwkeurig en bekend met Word, Excel en Exact. Wat biedt Manpower? Regelmatig full- en parttime mogelijkheden. Commercieel Medewerker Exportafdeling m/v Je onderhoudt contacten met klanten en verzorgt de admini stratieve afwikkeling van orders. Wat vraagt Manpower? Je hebt een opleiding op MBO-niveau en kennis van het Duits, Engels en Frans. Wat biedt Manpower? Een fulltime baan met uitzicht op een vast dienstverband. Horecamedewerker m/v Je neemt bestellingen op, je maakt deze klaar, serveert ze en rekent af. Wat vraagt Manpower? Een schoolverlater die tot september 2000 beschikbaar is. Enige ervaring in de horeca is een pre. Wat biedt Manpower? Variable werkuren, in maart voornamelijk de zaterdagen. Daarna tijdens het seizoen ca. 4 dagen per week. Commercieel Administratief Medewerker m/v Een commercieel ondersteunende functie in de zakelijke dienst verlening. Je staat telefonisch cliënten te woord, je verstrekt informatie en je verzorgt de administratieve afwikkeling van de commerciële activiteiten. Wat vraagt Manpower? Je bent minimaal in het bezit van een MBO-diploma, je hebt een sterke persoonlijkheid, goede communicatieve vaardigheden en een initiatiefrijke instelling. Wat biedt Manpower? Een fulltime baan met uitzicht op een vast dienstverband. Medewerker Personeelszaken m/v Je maakt jaarverslagen, je stelt het ziekteverzuimbeleid op en verzorgt andere voorkomende werkzaamheden. Wat vraagt Manpower? Je hebt een afgeronde HBO P&A opleiding. Wat biedt Manpower? Een functie voor 16 uur per week, voor langere tijd. Laborant m/v Je verricht alle voorkomende laboratorium werkzaamheden. Wat vraagt Manpower? Je hebt een ML0- of MBRT-opleiding, je bent flexibel m.b.t. werktijden en kennis van automatisering strekt tot de aanbeve ling. Medewerker Receptie/ Klantenservice m/v Je informeert gasten en staat ze te woord in het Nederlands en Duits, daarnaast verzorg je de administratieve ondersteuning voor diverse afdelingen. Wat vraagt Manpower? Je hebt een servicegerichte instelling en een dosis eigen initia tief is belangrijk. Daarnaast heb je MBO-niveau, kennis van Word en Excel en een goede beheersing van het Duits. Tevens ben je bereid om in het weekend te werken. Kas/ Balie Medewerker m/v Dit is een parttime functie in het bankwezen waarbij je de uit gifte/inname van geld verzorgd en cliënten te woord staat. Wat vraagt Manpower? Je hebt MBO werk- en denkniveau, ervaring in eei functie is een pre en je hebt rekenkundig inzicht. soortgelijke Wat biedt Manpower? Een parttime functie voor 16,5 uur met kans op een vaste baan. Maak nu kans op een reis voor twee personen naar de Millennium Dome in Londen! De jaaropgaven zijn binnen! Interesse? Neem contact op met de dichtstbijzijnde Manpower vestiging: Lange Noordstraat 26. Middelburg, (0118) 64 29 10. Oude Markt 15. Vlissingen, (0118) 41 96 40. Grote Markt 14. Goes, (0113) 22 21 20. Kijk voor meer vacatures op www.manpower.nl. Het leukste wat je kunt worden, is jezelf. Nieuwewes 6, 4493 PA Kamperland Telefoon 0113 - 372738 1 376038 Fax 0113-372727 e-mail.-Sandeetc@zeelandnet.nl Ter ondersteuning van ons team zoeken wij een vakbekwaam Functie-eisen: Opleiding minimaal middelbare tuinbouwschool diploma vakbekwaam hovenier c.q. ervaring op vergelijkbaar niveau Leidinggevende capaciteiten Zelfstandig kunnen werken Goede contactuele eigenschappen Rijbewijs B/E G.een 8 tot 5 mentaliteit Wij bieden u een afwisselende baan met groeimogelijkheden, waarin u met verschillende aspecten van tuinaanleg en bestrating in aanraking komt. Denkt u dat u geschikt bent voor deze functie? Reageer dan schriftelijk binnen 7 dagen na verschijning van deze advertentie naar bovenstaand adres. Het Opleidingscentrum Holland Zeeland (OCHZ) is een vaktechnisch ROC met een verticale onderwijsstructuur. Het OCHZ verzorgt vele opleidingen in de Groene Sector - VMBO - MBO en contractopleidingen. De leerlingen en cursisten worden opgeleid voor kwalificaties die een breed perspectief geven op doorstroom naar vervolgoplei dingen of instroom op de arbeidsmarkt, zowel binnen als buiten de Groene Sector. OCHZ verzorgt het oplei dingsprogramma in de sectoren Groene Ruimte, Plantenteelt, Fruitteelt, Veehouderij, Bloemschikken 'en Recreatie. Met ruim 200 personeelsleden wordt op de locaties Goes, Sommelsdijk en Barendrecht inhoud gegeven aan het opleidingsprogramma van de leerlingen en cursisten met bijzondere aandacht voor hun persoonlijke en maat schappelijke ontplooiing. VBO Op Goeree-Overflakkee, eiland van zon, zee, rust en ruimte, ligt de locatie Sommelsdijk VMBO Groen Sommelsdijk. Voor deze locatie met de onderwijsafdelingen VMBO 400 leerlingen), MBO 45 leerlingen) en cursusactiviteiten zoeken wij m.i.v. het nieuwe schooljaar, vanwege vertrek van de huidige functionaris, een: Functie-inhoud De VMBO-coördinator geeft leiding aan het vastgestelde VMBO-locatiebeleid, is verantwoordelijk voor de dagelijkse onderwijscoördinatie en voor de planning en inzetbaarheid van docenten alsmede de hieruit voortvloeiende taken. Functieprofiel Kandidaten voor deze functie zijn in staat leiding te geven aan het dagelijkse onderwijsproces en aan onderwijsvernieuwingsprocessen en cultuurverandering binnen de locatie. Zij kunnen medewerkers stimuleren en durven medewerkers te attenderen op persoonlijke verantwoordelijkheden en teamverantwoordelijkheden. Zij kunnen een loyale en innovatieve sfeer binnen het team op locatie versterken. Functie-eisen hbo werk- en denkniveau ervaring met leidinggeven in het onderwijs de vacature is tevens intern aangeboden Aanvullende informatie affiniteit met de agrarische sector en het agrarisch onderwijs is een pre deze functie wordt gewaardeerd op maximaal schaal 12 Cao-BVE een assessmentcenter kan deel uitmaken van de procedure Informatie over deze vacature is te verkrijgen bij mw. A. A. Kaim-Lamers, locatiedirecteur, tel. school: 0187 - 471010, tel. privé 0187 - 486835. Belangstellenden vragen wij uiterlijk 15 maart een sollicitatiebrief en c.v. te richten aan de locatiedirecteur, Langeweg 107, 3245 KG Sommelsdijk. Loop jij warm voor ons winnende productieteam in Son? Mallenbouwer Betonson: profs in prefab, onder- en bovengronds, barsten van het werk. Praat je in de bouw over prefab betonproducten, dan heeft men het op heel veel bouwplaatsen in Nederland over Betonson. Als één van de grootste en één die voorop loopt, ook in België en steeds vaker in Duitsland. Met ruim 700 mensen in Son, Arkel en Kampen maken we funderingen, elementen, vloeren en buizen. Het gaat goed in de bouw en met ons. Door onze goed gevulde orderportefeuille moeten we onze productie in Son blijvend fors uitbreiden, met nog minstens 10 nieuwe collega's. We zoeken daarom enthousiaste mensen met enige kennis van beton en/of techniek die bij ons aan de slag kunnen als Productiemedewerker, Onderhoudsmonteur of Mallenbouwer. Het vak van Productiemedewerker leren we je binnen Betonson. Wij leiden je intern op tot een allround productiemedewerker. Enige ervaring in een productiebedrijf is welkom, maar niet noodzakelijk. Wel is belangrijk dat je de Nederlandse taal redelijk beheerst. Voor de functie van Onderhoudsmonteur heb je een elektro technische) achtergrond, maar kun je ook overweg met mecha nisch onderhoud. In jouw functie draait het om zowel periodiek onderhoud als om storingswerk aan het hele machinepark: kranen, stortmachines, spanbanken, etc. Doordatje bij ons interne en externe opleidingen kunt volgen krijg je de kans door te groeien naar een allround onderhoudsfunctie. Voor de functie van Mallenbouwer heb je een LTS metaal achter grond (bijv. constructiebankwerk). Je hebt aantoonbare ervaring met het secuur uitvoeren van werkzaamheden aan de hand van tekeningen en je bent goed in sleutelen aan (metaal)constructies. w Als mallenbouwer zorg je voor het opbouwen, aanpassen en afbreken van (bestaande) mallen. De werkzaamheden voer je uit aan de hand van tekeningen en/of instructies van de malconstructeur. Productiemedewerker, Onderhoudsmonteur Wat maakt werken bij BetonSon zo aantrekkelijk? Een dienstverband met goede toekomstperspectieven en een prettige werksfeer. Uiteraard horen daarbij een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Bij ons werk je in dagdienst van 08.00 uur tot 16.30 uur. Geïnteresseerd? Bel dan metjos Sponselee, 0499 486 486. Je mag hem natuurlijk ook schrijven, zet dan in het kort je wensen en je persoonlijke gegevens op papier en stuur die aan BetonSon B.V., Postbus 5, 5690 AA Son. ROUWEN BEGINT BIJ MENSEN GOES BV Machinefabriek Goes BV is een zelfstandig opererende business unit van IHC Holland. Onze opdrachtgevers zitten o.a. in machinebouw, staalconstruc tie en apparatenbouw Vanwege deelname aan de SUM-regeling van onze huidige medewerker zijn wij op zoek naar een: Corvee medewerker Uw werkzaamheden zullen hoofdzakelijk bestaan uit: opruimen van werkplaats en buitenterrein. laden en lossen van matenaal. heftruckwerkzaamheden. U dient minimaal in het bezit te zijn van een rijbewijs BE. Sollicitanten worden verzocht hun brieven incl. c.v. binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Machinefabriek Goes BV Postbus 83 4460 AB Goes, t.a.v. de directie Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs De Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs is in 82 jaartijd uitgegroeid tot de grootste werkgever binnen het Voortgezet Onderwijs van Nederland (50 scholen) en heeft een eigen set specifieke arbeidsvoorwaarden ontwikkeld (CAzO) met werkgelegenheidsgarantie, eigen taak- en intern mobiliteitsbeleid, gericht op com petentieprofilering op basis van talenten, wensen en ambities van het individuele personeelslid. De Scholengroep MOLLERLYCEUM BERGEN OP ZOOM - OSSENDRECHT - STEENBERGEN is een brede scholengemeenschap en omvat in Bergen op Zoom een school voor Gymnasium, Atheneum, Havo en Mavo en in de regio twee Vmbo-colleges. De scholen hebben een gerenommeerde traditie: zij bekleden een markante en gewaardeerde plaats in de onderwijsvoorziening en -ontwikkeling in West- Brabant. Het zijn kansenscholen. Kenmerkend zijn de kleinschaligheid van de schoolorganisaties en de kwaliteit van de leerlingenbegeleiding, let is een speer punt van beleid. Op het Mollerlyceum Bergen op Zoom is vacant de functie van adjunct-directeur (conrector) m/v. De vacature ontstaat vanwege natuurlijk verloop. De datum van in dienst treden is 1 augustus 2000 of zo snel mogelijk daarna. Van de nieuwe adjunct-directeur wordt verwacht dat hij ervaring heeft in een leidinggevende functie. Hij is een dynamisch en enthousiast teamwerker. In zijn functie is hij creatief en toont hij initiatief. Hij hanteert een directe stijl van commu niceren. Hij heeft een kritische visie op onderwijs en is in staat de ontwikkelingen binnen het onderwijs in de onderwijskundige organisatie van de school te realise ren. Waar nodig is hij een representatieve vertegenwoordiger van zijn school naar buiten. De te bereiken salarisschaal is Schaal 13. Belangstellenden wordt geadviseerd een uitvoerige vacatureomschrijving, de selectie- en benoemingsprocedure, het concept-Schoolplan 2000-2004 en de Schoolgids 1999-2000 aan te vragen bij mevrouw A.C.G. van Rut-Kil, medewerk ster personeelszaken op de scholengroep Mollerlyceum, telefoon 0164-241550. Nadere inlichtingen verstrekt de directeur hoofdvestiging van het Mollerlyceum Bergen op Zoom, de heer P.E. Bos op eerdergenoemd telefoonnummer. Sollicitanten kunnen hun brief met relevante informatie voor 22 maart 2000 zenden aan de voorzitter van de centrale directie van de scholengroep Mollerlyceum, de heer drs. J.L.J. van Aalzum op het postadres van de scholengroep, postbus 471 4600 AL Bergen op Zoom. Er wordt naar gestreefd de selectieprocedure voor 1 juni 2000 af te ronden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 42