W'rk' Tsnce i HERfÖGi iHS 1 Administratief medewerker m/v Hertoghs Carrosserieën BV Verkoopmedewerkers (m/v) Part-time verkopers (m/v) Filmpost De betere kijk. CAMPING DE MOLENHOEK c.v. ZATERDAG 26 FEBRUARI 2000 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 11 Productieoperators m/v Voortdurend hebben wij voor zowel lange als kortere tijd werk voor productieoperators. Het in stand houden en begeleiden van productieproces zal in hoofdzaak jouw taak zijn. Er wordt gewerkt in ploegendienst. Leeftijd 18 jaar of ouder, tevens is het in bezit zijn van het veiligheidscertificaat een must. Heb je dit certificaat nog niet? Dan kun je dit via Tènce.' behalen. Geen eigen vervoer? Geen probleem. Tcnce! rijdt voor jou! Werken in ploegen, met de daarbij behorende ploegentoeslag iets voor jou? Neem dan contact op met Ernst van HousseltOl 18-629658. Kamermeisjes m/v ■■i Voor een hotel zijn wij op zoek naar kamer meisjes. Het werk vindt plaats in de weekenden en tijdens het seizoen is het werk voor ongeveer 20 uren in de week. De werktijden zijn van 09.00 tot 15.00 of vanaf 07.00 tot 15.00 en tevens wordt het vervoer geregeld. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Christel Dobbelaar 0118- 629658. Laborant m/v ■H Wij zijn op zoek naar een laborant op MBO- niveau voor een bedrijf in Vlissingen-Oost in de 5 -ploegendienst. Je draagt bij aan de kwaliteit van de producten en productieprocessen van klanten door het mede analyseren van grondstoffen, pro- cesmonsters en eindproducten, zodanig dat wordt voldaan aan de eisen van het ISO-9001 kwalileit- borgingssysteem en verwachtingen van klanten. Voor meer informatie kunt u terecht bij Christel Dobbelaar 0118-629658. Havenwerkers m/v Ben je 18 jaar of ouder en houd je van aan pakken dan zijn wij op zoek naar gemotiveerde Havenwerkers. Hel vervoer is geregeld. Interesse, bel dan naar Melanie Borremans 0118-415059. Monteurs Meet Regel techniek m/v ■■I Voor een project bij relatie in Vlissingen- Oost zijn wij op zoek naar Meet Regelmonteurs. Kennis van PLC is een must. ervaring met Sie mens S5 een pre. De werkzaamheden zullen in dagdienst plaatsvinden en lopen tot hel einde v/h jaar. Vervoer is uiteraard geregeld. Interesse? Neem contact op met Ernst van Housselt 0118- 629658. Industrieel schoonmakers m/v Gedurende een onderhoudsstop bij een pe trochemisch bedrijf in Vlissingen-Oost hebben wij vacatures voor schoonmakers. De werkzaamheden vinden plaats in zowel dag- als ploegenverband. De slop zal ongeveer twee weken duren en zal starten in week 12. Iets voor jou? Ernst van Hous selt 01 18-629658. Monstercontroleur m/v ■■1 Voor een relatie in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een monstercontroleur. Het bewaken van de productieprocessen door middel van mon- stername van afgassen en afvalwaterstromen en daaraan aanverwante werkzaamheden zullen tot je takenpakket behoren. Er wordt gewerkt in dag dienst. Opleiding in de techniek op LBO/MBO- niveau en enige kennis van relevante computerpro gramma's zijn vereist. Rijbewijs is een pre. Voor meer informatie bel met Ernst van Housselt 0118- 629658. Wist u dat... Wij bij Tgnce.' naast het veiligheidsdiploma ook de opleidingen van procesoperator verzorgen, en dat ook u daar aan deel kan nemen. Kom langs voor de voorwaarden voor deze VAPRO-opleiding. MR u itz end bureau Westwal 7, 4461 CM Goes Telefoon 0113-230976 Lange Gee re 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Sint Jaeobspassage 2. 4381 EL Vlissingen Telefoon 0118-415059 ■mail adres: middelburg@tence.nl/vlissingen@tence.nl De Casembrootstraat 1 4361 AR Westkapel Ie Telefoon (0118) 57 12 16 Telefax (0118)57 17 50 Gevraagd: Wij zoeken iemand die: ervaring heeft met Microsoft Acces. Excel en Word. zelfstandig en accuraat onze administratie kan verzorgen. /ij bieden u werk voor circa 1 dag per week. i sollicitatie wordt door ons strikt vertrouwelijk gehandeld. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan boven- taand adres. RoggeveenJ) De Humanistische Zorg Stichting Jacob Roggeveen" exploiteert Zorg- en verpleegcentrum het Jacob Roggeveenhuis, Zorgcentrum Buitenrust, Wooncen- tra Gerbrandylaan, Dauwendaele en Walensmgel en levert zorg in Moluks woonzorgcentrum Tabadila en in woonzorgcentrum De Haagbeuk Binnen het verzorgingshuis Buitenrust ontstaan vacatures voor: 1. 2 VERZORGENDEN NIVEAU 3-3IG OF 4 OF OPLEIDING IW/AG en 2. 2 VERZORGENDEN NIVEAU 2 Functie-informatie Het vorm geven aan een zinvolle dagbesteding aan bewoners in een huiskamerproject. Het leveren van bezigheids- en ont wikkelingsactiviteiten, zowel individueel als groepsgericht aan een groep met name psychogeriatrische cliënten. Functie-eisen Voor functie 1de opleiding bejaarden-ziekenverzorgende, ver pleegkundige, HBO-V of een opleiding inrichtingswerk of ago gisch werk. Voor functie 2: een opleiding bejaardenhelpende of vergelijkba re opleiding. Inschaling afhankelijk van de functie. Voor functie 1minimaal schaal 6 van de CAO-V&V 2.704,- bruto/fit. Voor functie 2: schaal 4 minimaal 2.579,- Ingangsdatum in overleg Contractomvang van 16 tot 24 uur per week Werktijden verschillende diensten vallend tussen 08.30 uur en 21.00 uur zowel op weekdagen als op zon- en feestdagen Contractduur voor de duur van 1 jaar waarna bij gebleken geschiktheid een vaste aanstelling kan volgen. Naast de aangegeven opleidingseisen vragen wij affiniteit met de doelgroep te weten psychogeriatrische bewoners en respect voor de humanistische grondslag van de stichting. Inlichtingen bij M. van der Plasse, zorgmanager, tel. 0118-636851. Stichting Werkt voor Ouderen De Stichting Werkt voor Ouderen beheert vier zorgcentra op algemene grondslag: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen. De Zoute Viever in Oost-Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Daar naast organiseert en coördineert Werkt voor Ouderen de zorg voor bewoners van het woonzorg centrum Theo van Doesburg en beheert de Stichting tevens 196 aanleunwoningen aan de Vrede hoflaan in Vlissingen. Toekomstige ontwikkelingen zijn de herstructurering van de locatie Ter Reede tot zorgcontinuilm, waarbij een deel van het verzorgingshuis wordt omgevormd richting woonzorg Tevens wordI in partnership op deze locatie de bouw voorbereid van een verpleeghuis voor 90 bewoners. Werkt voor Ouderen streeft ernaar het zelfstandig functioneren van de bewoners zoveel mogelijk te bevorderen door zorg op maat te verlenen. Het scheppen van een prettig woonklimaat, afge stemd op de wensen van de oudere mens, krijgt alle aandacht. Voor zelfstandig wonende ouderen zijn de volgende diensten beschikbaar, tijdelijke opnames, dagverzorging, maaltijdvoorziening en Telehulp. Bij Werkt voor Ouderen zijn ca 460 medewerkers in dienst. In onze zorgcentra Ter Reede te Vlissingen en De Zoute Viever te Oost- Souburg ontstaan op korte termijn vacatures voor BEJAARDEN/ZIEKENVERZORGENDEN m/v (vac oooü) voor 22 uur of 27,50 uur per week Taken: assisteren van bewoners van het zorgcentrum bij dagelijks voorkomende verzorgende activiteiten begeleiden van bewoners en het bevorderen van hun zelfstandigheid verstrekken van informatie en advies aan ouderen en hun relaties Functie-eisen: diploma beiaarden/ziekenverzorgende goede sociale vaardigheden beschikken over een grote mate van flexibiliteit zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Uw schriftelijke reactie onder vermelding van het vacaturenummer kunt u vóór 12 maart a s stu ren naar: Stichting Werkt voor Ouderen, t a.v. mevrouw M. M van Luijk, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen. Voor nadere informatie over deze vacatures kunt u contact opnemen met de heer G. J. van der Sluis, manager zorg Ter Reede (tel. 0118 - 448 448) of met mevrouw H.J. van der Meuten, ma nager zorg De Zoute Viever (tel. 0118 - 467 888). is een zelfstandige onderneming welke is gespecialiseerd in het bouwen en leveren van vrachtwagencarrosserieën in diverse uitvoeringen, wisselsystemen, laad- en lossystemen, autolaadkranen, opleggers en aanhangwagens. Wij zoeken op korte termijn voor de afdeling carrosseriebouw: - Leerling carrosseriebouwers - Ervaren carrosseriebouwers - Allround constructiebankwerkers voor de afdeling spuiterij: - Voorbewerker/spuiter - Leerling autospuiters voor het magazijn: - jonge vlotte magazijnmedewerker Functie-eisen: - leeftijd ca. 25 jaar - ervaring met PC-gebruik - technische basiskennis Voor bovenstaande vacatures bieden wij u een afwisselende baan met goede salariëring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Gewenten 49, 4704 RE Roosendaal, telefoon 0165-551440, telefax 0165-554487 LANDINRICHTINGSCOMMISSIE AANPASSINGSINRICHTING BORSSELE LANDINRICHTINGSWET Bekendmaking ingevolge artikel 146, vijfde lid De minister van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij maakt, gelet op artikel 146, vijfde lid van de landinrichtingswet bekend, dat de mogelijkheden tot het verkrijgen van een vergoeding in geld, alsmede een toeslag als bedoeld in artikel 146, vierde lid van de Landinrichtingswet voor de aanpassingsinrichting "Borssele" met ingang van 1 mei 2000 worden gesloten. Toelichting Ingevolge artikel 146, vierde lid van de Landinrichtingswet ontvangt de eigenaar van onroerende goederen, die zulks nadat het besluit tot landinrichting is genomen, doch vóór een op voorstel van de Centrale Landinrichtingscommissie door de minister van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij te bepalen tijdstip, schriftelijk aan de Land inrichtingscommissie verzoekt, in afwijking van het bepaalde in de artikelen 141-143, een vergoeding in geld gelijk aan de werkelijke waarde van de onroerende goederen, alsmede een door de minister vast te stellen toeslag, welke worden verleend onder door hem te stellen voorwaarden. Deze voorwaarden, alsmede de te volgen pro cedure, zijn neergelegd in de Regeling afkoop toedelingsrechten (Staatscourant, 1985-213). De beëindiging van deze mogelijkheid tot het verkrijgen van een vergoeding in geld, alsmede een toeslag, wordt voor de bovenvermelde aanpassingsinrichting vast gesteld op 1 mei 2000. Voor deze aanpassingsinrichting geldt namelijk dat gelet op de fase van de herverkaveling een situatie is ontstaan, waarin het niet meer mogelijk is van vrijwillige onder bedeling nog op zinvolle wijze gebruik te maken. De secretaris, dienst landelijk gebied l'ng. J.B. Postma voor ontwikkeling cn beheer Filmpost is een snelgroeiende keten met 25 fotospeciaalzaken. Onze winkels bieden een breed assortiment kwaliteitsartikelen tegen de laagst mogelijke prijs. Hierbij streven wij een hoog serviceniveau na. De klant staat bij Filmpost altijd centraal. In onze winkels wordt gewerkt in kleine teams met een grote mate van zelfstandigheid. Wegens toenemende drukte en uitbreiding van ons verkoopteam in het filiaal Goes zijn wij op zoek naar: Voor deze jobs zoeken wij jonge, ambitieuze mensen met goede contac tuele eigenschappen, optimale inzet en flexibele instelling, die hun taken op een dusdanige manier invullen en ontwikkelen dat zij een positieve bijdrage leveren aan de verdere ontwikkelingen van Filmpost Goes. Spreekt één van deze functies je aan, stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met C.V. en pasfoto naar: Filmpost Goes, Ganzepoortstraat 9, 4461 JX Goes, t.a.v. Dhr. J. Bentschap. Filmpost is een onderdeel van EFPE Holding B.V. Primeur is een twee-talig, Nederlands-Frans, onafhankelijk vakblad voor de handel in aardappelen, groenten en fruit. Het blad voorziet in een evi dente informatiebehoefte. Daarnaast heeft het een sterke band met de le zers in Nederland, België en Noord-Frankrijk. Wij zijn op zoek naar 2 representatieve kantoorkrachten m/v Heb je HAVO, VWO met een aanvullende opleiding? Lees je per dag minimaal 30 min. actueel nieuws in de krant Neem je graag deel aan een discussie? Ben je tegen normvervaging? Heb je een creatieve en toch zakelijke instelling? Ben je representatief en enthousiast? Spreek je enkele vreemde talen, vooral Frans? Heb je ervaring met tekstverwerking, databases, spreadsheets en internet? Maak je graag foto's Wil je gastvrouw zijn op beurzen in binnen- en buitenland? Leg je gemakkelijk contacten? Wil je graag bij ons komen werken, dan verzoeken wij je je sollicitatie te rich ten aan: Primeur bv, postbus 2140, 4460 MC Goes. De KUST-VVV WALCHEREN is een organisatie met 6 vestigingen in de plaatsen Veere. Vrouwenpolder, Oost- kapelle, Domburg, Westkapelle en Zoutelande. Wij zijn op zoek naar een actieve en gemotiveerde medewerk(st)er MARKETING PROMOTIE (evenementen) 0.6-0.8 FTE voorlopig tot 1 oktober 2000. Het takenpakket is zeer divers en omvat o.a.: =- het mede initiëren en voorbereiden van nieuwe regio nale activiteiten het zorgen voor .afstemming en coördinatie binnen de regio het meewerken aan fondsverwerving t.b.v. evenemen ten »- het verzorgen van publiciteit 5- het samenwerken met diverse belanghebbende en aanverwante organisaties De ideale man/vrouw. >- heeft affiniteit met ervaring in het organiseren van evenementen s- is creatief en innoverend en kan werken onder tijds druk j- werkt graag in een team aan gezamenlijke doelen beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Salariëring volgens ANVV-normen. Meer informatie over deze functie en reactie voor 15 maart a.s. bij Corrie Brand, tel 0118-583615. Kust-VVV Walcheren, Postbus 8. 4357 ZG Domburg. Om onze teams te versterken zijn wij voor verschillende vestigingen op zoek naar aantal INFORMATIE-MEDEWERK(ST)ERS Voor de periode mei t/m september (of delen daarvan). Belangrijkste taak is het verstrekken van informatie, zo wel mondeling, schriftelijk als telefonisch in verschillende talen (Duits en Engels zijn een 'must'). U dient te beschikken over goede communicatieve vaar digheden, streekkennis, kunnen omgaan met Word en werken in teamverband. Meer informatie over deze functie en reac tie voor 15 maart a.s. bij Bea Remmink. tel. 0118-569170. Kust-VVV Walcheren. Duinweg 2a, 4356 AS Oostkapelle. Molenweg 69a 4493 NC Kamperland, (0113) 37 12 02 Ben je... Stressbestendig, representatief en tweetalig Heb je... Min. MTRO of soortgelijke opleiding, verstand van computers en zin in afwisselend werk van min. 20 uur in de week. Schrijf dan een brief nietje C.V. naar het bovenstaande adres. Leeftijd n.v.t. miniatuur walcheren middelburg zoekt: Horeca-, kassa-, animatie- en terreinpersoneel Ben jij 16 jaar of ouder en gemotiveerd Bel Ma/Vr 0118 -612525 Weekends 06 - 53403869 Werk maken van talent

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 11