Heisterkamp Groep m CHAUFFEURS m/v (fulltime en parttime) A Woontrend Zeeland Woningstoffeerder groepsleerkracht COLIJN i H nova*yaoHTinGrnemcmon.: -jA Woontrend Zeeland Las Vegas Automaten B.V. HALBEHEERDER m/v PERSONEEL DE NOORDZELKE Medewerker helpdesk en accountbegeleiding m/v App licatieprogrammeur/ ontwerper m/v Computertechnicus m/v Telefoniste Receptioniste 42 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 29 JANUARI 2000 De Heisterkamp Groep is een dynamische internationale transport-onderneming met ca. 600 medewerkers en een wagenpark van rond de 400 vrachtwagens. De groep richt zkh op traüertrucking in Europa en de daarbij behorende dienstverlening zoals document- verzorging en het repareren, onderhouden en verhuren van trucks en trailers. De voortdurende sterke groei van de onderneming bewijst dat steeds meer mensen voor de kwaliteit, service en zekerheid van Heisterkamp kiezen. Sinds 1993 is Heisterkamp in het bezit van het ISO-9Q02 certificaat. Heisterkamp Trucking België levert, als werkmaatschappij van de Heisterkamp Groep, hoogwaardige transportdiensten vanuit de hoofdvestiging in Oldenzaai en de vestigingen en standplaatsen in Hoogeveen, Rotterdam, Lübeck-Travemunde (D) en Gent (B). Heisterkamp Transport BV is gespecialiseerd in trailertrucking op one-way basis van en naar de Oostzee- en Noordzeehavens. Wegens uitbreiding van de internationale transport-activiteiten van Heisterkamp Trucking België zoeken wij gemotiveerde met standplaats Gent U bent in het bezit van: De rijbewijzen B C E Het chauffeursdiploma CCV-B Het ADR-certificaat (stukgoed) Daarnaast kunt u zelfstandig werken en u kent uw verantwoordelijkheden. Wij geven de voorkeur aan ervaren chauffeurs, maar ook enthousiaste starters zijn van harte welkom Heisterkamp beschikt over uitstekende interne opieidings-faciliteitéfi. Wij bieden u: De zekerheid van een vaste aanstelling in een gezonde groeiend^ onderneming met uitstekende arbeidsvoorwaarden (goed salaris, flexibele vakantie- en werktijdenplanning, (bij)schoiing etc...). Een veelzijdige en afwisselende baan u kunt voor een groot deel zelf bepalen welj^Êuropese routes u wilt rijden. De veiligheid en het comfort van modern, goed onderhouden hiaterieel en de modernste córtlmunicatie-apparatuur. Een persoonlijke benadering: u werkt in kleine vaste teams met pitstekende begeleiding. Betaling op Nederlandse voorwaarden. Eddastraat 31, B-9042 Gent-België. Telefoon: 0032-92509850 Telefax: 0032-92592045 heeft plaats voor een ervaren Wij zoeken iemand die: - zelfstandig kan werken - representatief en klantgericht is - een leeftijd heeft tussen 20 en 30 jaar - in bezit is van rijbewijs B Dan bieden wij u: - een goede werksfeer - goede arbeidsvoorwaarden Spreekt het u aan om het team van Woontrend Zeeland te versterken, stuur dan uw sollicitatie en c v. aan: Woontrend Zeeland t.a.v. dhr. A. de Wee, Postbus 22, 4370 AA Koudekerke Duinstraat 18a, Koudekerke Tel. (0118) 55 23 30 Fax (0118) 55 20 52 bas mar de jager in kapelle is specialist in modern wonen in de showroom (2500 m2) zien klanten uit nederland en belgië top-collecties meubelen en stoffering wij willen ons team uitbreiden en zoeken - stoffeerder/meubelplaatser m/v wat houdt deze functie in: een fulltime betrekking; het (voor)monteren van diverse kastsystemen, het leggen van alle soorten vloerbedekking en het plaatsen en (voor)monteren van diverse meubelen voor zit-, eet-, slaap- en kantoorruimten. wat zijn de functie-eisen: opleiding woningstoffeerder,LTS of gelijkwaardig niveau; zeer nauwgezet werken; goede fysieke conditie; leeftijd: 18-25 jaar; praktijkervaring is een pre. - medewerker administratie m/v wat houdt deze functie in: een parttime betrekking voor 24 uur per week; invoer van verkooporders; uitwerken offertes; verwerken correspondentie. wat zijn de functie-eisen: opleiding MBO administratief; hoge mate van zelfstandigheid en accuratesse; ruime ervaring met geautomatiseerde systemen; leeftijd: 25-45 jaar. magazijnbeheerder m/v wat houdt deze functie in: in ontvangst nemen van de goederen; controleren van de ontvangen goederen; ontvangen goederen in magazijn plaatsen en indelen middels containers; verwerken van vrachtbrieven; controle op diverse voorraden. wat zijn de functie-eisen: ervaring met magazijnbeheer; goede fysieke conditie; zeer nauwgezet werken; leeftijd: 20-35 jaar. wat mag u verwachten van bas+mar de jager: een gedegen begeleiding en waar nodig een passende opleiding; u maakt deel uit van een collegiaal team; u werkt bij een toonaangevend bedrijf in de branche. is dit de vacature die bij u past: schrijf of mail ons binnen 10 dagen een brief met curriculum vitae en u ont vangt een sollicitatieformulier. postbus 19, 4420 aa kapelle kerkplein 57, 4421 ab kapelle telefoon 0113-343810 fax 0113-341006 e-mail: info@basmar.nl bas mar de jager bv vraagt: Leeftijd bij voorkeur 35 jaar of ouder. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Brieven naar: Muyeweg 8 4306 AV Nieuwerkerk bEENlrnkkER Beenhakker is gespecialiseerd levt van revalidatieartikelftn en -hulpmiddelen voor gehandicapten. Deze producten worden geleverd aan de eindgebruiker. Naast gereed product wordt een belangrijk deel van de producten indi vidueel aangepas t aan de wensen van de gebruiker. In verband met sterke groei van onze leveringscontracten vragen wij voor onze vestiging Kapelle Biezelinge I Vestigingsmanager Functie U houdt zich bezig met de dagelijkse aansturing van de administratieve en commerciële activiteiten. Tevens houdt u zich bezig met het adviseren en informeren van de klanten in de showroom. Profiel U heeft een opleiding bewegingstechnologie of ergotherapie gevolgd en u heeft goede contactuele eigenschappen. U heeft ervaring op leidinggevend gebied. Het betreft een fulltime functie (38 uur p/wk). II Depotmedewerk(st)ers Functie U houdt zich bezig met het herverstrekkingsgereed maken van voorzieningen. Dit houdt in: poetsen, schoonmaken en het compleet maken van de voorziening. Profiel Er is weinig technische kennis vereist. U heeft de bereidheid tot het uitvoeren van eenvoudige werkzaamheden. Dit betreft fulltime en/of parttime functies en/of functies op oproepbasis. III Administratief medewerk(st)er Functie U houdt zich bezig met administratieve werkzaamheden waaronder archivering, order- en offerteverwerking, facturatie en het aannemen van telefoontjes. Profiel U heeft een MAVO/HAVO- of MEAO-opleiding gevolgd. Verder beschikt u over een goede kennis van de Nederlandse taal en kunt u werken in teamverband. Het betreft een fulltime functie (38 uur p/wk). Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie o.v.v. vacature I, II of III binnen 8 dagen richten aan: Beenhakker Revalidatiëhulpmiddelen t.a.v. de heer P. den Ridder, Postbus 787, 2900 AT te Capelle a/d IJssel li School voor Praktijkonderwijs Postadres: Postbus 286 4300 AG Zierikzee directeur: J. de Jong tel. 0111-412762 De Noordzelke is een kleine school voor Praktijkonderwijs gelegen aan het Jannewekken 19 te Zierikzee. In het Praktijkonderwijs (vroeger v.s.o.m.l.k. geheten) krijgen leerlingen les die via een combinatie van theo rielessen en scholing in de praktijk, voor een vak opgeleid worden. In een mooie en vrolijke omgeving krijgen 28 leerlingen in de leeftijd van 12-18/19 jaar les in twee groepen. Er zijn voor verschillende vakken vakleer krachten aanwezig. Ook zijn voor de begeleiding een orthopedagoog en andere deskundigen in dienst. Er wordt in een positieve en opbouwende sfeer les gegeven aan leerlingen die deze extra ondersteuning nodig hebben. In de Noordzelke ontstaat een vacature voor een De verantwoordelijkheid van de nieuwe leerkracht zal in hoofdzaak liggen bij de jongere leerlingen. De formatieomvang is een volledige normbetrekking (taakomvang 1). De functie kan in een vaste betrekking aangeboden worden. Wij proberen deze functie zo spoedig mogelijk in te vullen, waarbij natuurlijk rekening gehouden wordt met mogelijke opzegtermijnen. Voor deze betrekking zoeken wij een volledig bevoegd leerkracht. Ook leerkrachten die werkzaam zijn in het voortgezet onderwijs kunnen mee solliciteren Naast de bevoegdheidseisen vragen wij een leerkracht die: - belangstelling heeft om met leerlingen in de genoemde leeftijdscategorie te werken - nieuwsgierig is naar mogelijkheden van leerlingen die bij hun ontwikkeling extra steun nodig hebben - creatief zelf oplossingen kan vinden bij leerproblemen van leerlingen - zelfverzekerd durft te zijn in de omgang met jongeren - het geven van de creatieve vakken en praktijkvakken leuk en uitdagend vindt. Geïnteresseerden in de functie kunnen nadere informatie krijgen bij de directeur, de heer J. de Jong. Sollicitaties met een duidelijke motivatie kunnen ook aan hem gericht worden op bovengenoemd postadres. Binnen tien dagen willen wij graag uw sollicitatie ontvangen. In de sollicitatiecommissie zitten vertegenwoor digers van de M.R. en het personeel van de Noordzelke. Roompot Zeeland Vakanties zoekt enthousiaste vakantie-Iweekendkrachten voor hun vakantieparken en campings in Kamperland, Domburg, Vrouwenpolder, Koudekerke, Breskens en Scharendijke. Op verschillende afdelingen, zoals restaurant, snackbar en café. Wat wij niet bieden: Zwartwerk 60-urige werkweken Wat wij wel bieden: Bij avonddienst wordt vervoer naar huis geregeld Volledige verzekering van ons personeel Provisieregeling voor alk horecamedewerkers Werk met moderne geavanceerde apparatuur Seizoen-/weekendwerk voor langere periode Dus, heb je zin in een leuke uitdaging met betrouw bare aftpraken, bel dan 0113-374141 (ma-vr) ofstuur je sollicitatiebrief met cv naar: Roompot Zeeland Vakanties, t.a.v. Carin vld Velde, Postbus 12 4493 ZG Kamperland. Colijn Informatie Technologie bv Goes, 0113-236000 Colijn It bv/Uni-Program bv is een zelfstandig opererende onder neming met een jong team van enthousiaste medewerkers. Sedert 1980 adviseren en automatiseren wij grote en kleine bedrijven en instellingen.. Wij zijn specialisten met alle expertise in huis en opereren in Nederland en België. Wegens uitbreiding zoeken wij op korte termijn een De voornaamste taken bestaan uit: Intensief en op professionele wijze begeleiden en opleiden van onze re laties, die gebruik maken van de door ons ontwikkelde logistieke appli- catieprogrammatuur. Voorlichting geven ten aanzien van uitbreidingsmogelijkheden en toepas singen. Telefonisch supporten van onze relaties ten aanzien van onze program matuur. De persoon die wij zoeken heeft: Minimaal MEAO of hoger Rijbewijs B. Ervaring met logistieke en financieel administratieve systemen. Pre: enige programmeerervaring of kennis ervan, m.n. van de resp. talen basic/pascal, C SQL, Java en d-Base. Opgewekt karakter en groot communicatief vermogen goede omgang met onze relaties representatief. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Planmatig werkinzicht, zowel zelfstandig als in teamverband. Resultaatgerichte houding. Bereidheid om flexibel om te gaan met werktijden. Ambities om te groeien in taakstelling en verantwoordelijkheden. De voornaamste taken bestaan uit: Het zelfstandig analyseren en programmeren van software applicaties, veelal branchegericht, alsmede het completeren van bestaande applica- De persoon die wij zoeken heeft: Minimaal MTS Tech. informatica, HBO I of HBO B.l. of soortgelijke op leiding. Rijbewijs B. Opleiding genoten van de volgende programmeertalen: - SQL, Java en C - Bekendheid ervaring met Unix/Linux en Windows NT Pre: enige ervaring van Clientserver, J-builder, Delphi of C builder, Oracle en Ontwikkelingsmethodologie (SDM). Opgewekt karakter en groot communicatief vermogen/goede omgang met onze relaties/representatief. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Planmatig werkinzicht, zowel zelfstandig als in teamverband. Resultaatgerichte houding. Bereidheid om flexibel om te gaan met werktijden. Ambities om te groeien in taakstelling en verantwoordelijkheden. De voornaamste taken bestaan uit: het assembleren, installeren en preventief onderhouden van computer systemen, randapparatuur en communicatietoepassingen (datacommuni catie). Het oplossen van storingen bij onze relaties in Nederland en België. Verlenen van technische support op afstand. De persoon die wij zoeken heeft: Minimaal MTS/E of HTS. Rijbewijs B. Ruime ervaring met computersystemen. Kennis van besturingssystemen zoals: MSDOS/Windows 95/WindowsNT (Linux/Unix) strekt tot aanbeveling. Opgewekt karakter en goede contactuele eigenschappen. Planmatig werkinzicht. zowel zelfstandig als in teamverband. Resultaatgerichte houding. Enige jaren werkervaring. Voor vragen betreffende de functies Medewerker Helpdesk en Appli catieprogrammeur kunt U contact opnemen met de heer J. de Wildt, directeur van Uni-Program BV. Voor vragen betreffende de functie Computertechnicus kunt U con tact opnemen met de heer J.E. van der Maale, manager technische dienst. Schriftelijke sollicitaties met pasfoto en opgave van i gevens, werkervaring en opleiding kunnen uiterlijk t< gericht worden aan: COLIJN IT BV UNI-PROGRAM BV Amundsenweg 25 Postbus I7I 4462 GP Goes T.a.v. de directie E-mail:mail@colijn-it.nl persoonlijke ge- 18 februari 2000 NOVA YACHTING in Bruinisse is importeur van Hallberg- Hassy zeiljachten. In de loop van de jaren hebben wij een uitstekende reputatie opgebouwd met aankoopbegelei ding en after-sales service. De jachten worden geleverd aan internationaal georiënteerde watersporters. Door een aantal wijzigingen in onze crew zijn wij op zoek naar een 40 uur per week. Leeftijd 20-25 jaar. De collega die wij voor ons kleine team zoeken is verantwoordelijk voor het eerste telefonische contact met onze klanten, het archiveren van correspon dentie etc., postverwerking en het ontvangen van klanten en relaties. Zij beschikt over een goede kennis van de Nederlandse, Engelse en Duitse taai, heeft ervaring met computers, en is representatief. Uw Schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Nova Yachting International B.V. Mw. M. Wiegerinck Postbus 15, 4310 AA Bruinisse Voor telefonische informatie: 0111 -481810

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 96