Squashmaatjes ylf Schipper Accountants verkoper ir randstad uitzendbureau Vi BOEKHOUDER Bouwbedrijf Schrijver Timmerman en Metselaar REiMERSWAAL Hovenier m/v psycholoog/pedagoog ONDERHOUDSMONTEUR VOOR SCHEEPSMOTOREN Start T 36 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 29 JANUARI 2000 Ter versterking van ons team vragen wij op korte termijn Met zo'n 200 spelers, verdeeld over 7 vestigingen, heeft Schipper Accountants Belastingadviseurs haar cliënten een breed scala van mogelijkheden te bieden. Logisch dat wij hiervoor ons eigen spel tot in de puntjes moeten beheersen. Anders gezegd, voor het behalen van optimale resultaten voor onze cliënten moet ons team in perfecte balans zijn. De basis voor zo'n balans bestaat uit prima krachten m een uitstekende conditie. Een 'conditie' die niet alleen in het veld kan worden opgebouwd, maar ook daarbuiten. Daarvan zijn wij ons bewust en wij hebben daarom voor onze medewerkers talloze mogelijkheden om het, naast him (werk)terrein, uiterst plezierig te houden. Ons squashteam is daar een goed voorbeeld van. Speelt u geen squash, maar beheerst u wel het spel van één van de onderstaande vacatures, dan kunt u natuurlijk gewoon solliciteren. Fiscalisten Op een aantal vestigingen hebben wij plaats voor fiscalisten. Omdat we invulling zoeken op een aantal linies zoeken wij spelers van verschillende niveaus. s Relatiebeheerders Voor onze vestiging in Goes zoeken wij commerciële sterspelers. Junior financieel planner Iemand die doelgericht met computers om kan gaan en die daarbij cijfermatig raak schiet. Assistenten Accountant Op o.a. de agrarische afdeling van onze. vestiging in Goes zoeken wij spelverdeler van verschillende niveaus. Met uitgekiende voorzetten zullen zij ons spel moeten gaan versterken. Jurist ondernemersrecht Wij zoeken een spil die bedrijven coacht op juridische terreinen. Een echte crack waarmee we onze advies-disciplines nog verder kunnen uitbreiden. En naast squash doen wij o.a. ook aan bowlen, fitness en tennis. Kortom, zoekt u eén interessante baan in een uiterst modern kantoor en wilt u die baan ook leuk houden? Dan is Schipper Accountants Belastingadviseurs een prima club waar u zich, onder uitstekende condities, perfect kunt ontplooien. Begrijpt u het spel en spreekt het u aan te spelen in een overzichtelijk team met korte aanspeelpunten, maar wel professioneel georganiseerd, zoals u dal van een grote organisatie mag verwachten? Gooi dan een balletje op voor een basisplaats. Sander van Wijngaarden van OAZ Advies, hét organisatie- en adviesteam achter Schipper Accountants ziet uw 'inschrijving'met plezier tegemoet. U kunt hem nü bellen op 0113-256600 of binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie een brief sturen met de 'speelplaats' van üw keuze. Ons adres: OAZ Advies, Werving Selectie, Schaepmanstraat 21,4463 SC Goes. E-mail: mfo@oaz.nl. Internet: http//www.oaz.nl AdvieS NGADVISEURS Mgaaasa Lassers en Pijpfitters m/v Voör een project in Zeeuws-Vlaanderen zoeken wij ervaren lassers en fritters. Hetwerk bestaat uit o.a. Mig.Mag en Tig lassen. Belangrijk is dat je in het bezit bent van geldige certificaten en VVA-1. Informatie bij Ingrld van 't Loo. tel. (0115) 64 03 10, Terneuzen, Axelsestraat 8 Polaris Shipping n. v., is een 100% Norsk Hydro bedrijf met hoofdkantoor te Antwerpen en filialen te Sluiskil en Rotterdam. Wij wensen aan te werven een m/v Functie; U verzorgt de boekhouding voor de drie kantoren; U houdt zich o.a. bezig met: - het invoeren van inkomende facturen en bankuittreksels, - uitgaande facturen, - voorbereiding betalingen, - opvolging debiteuren. Profiel: U volgde een opleiding boekhouding of gelijkwaardig door ervaring; U drukt zich zowel schriftelijk als mondeling even gemakkelijk uit in het Nederlands als in net Engels U bent organisatorisch aangelegd en werkt efficiënt; U heeft een ruime ervaring met PC; U woont in de regio Terneuzen-Gent-Antwerpen. Wij bieden; Een uitstekend salaris aangevuld met extra-legale voordelen; Bijkomende opleidingsfaciliteiten; De mogelijkheid u te voegen bij een dynamisch bedrijf in volle expansie. Indien u zich in bovenstaand profiel herkent, nodigen wij u uit te solliciteren Uw schriftelijke reactie kunt u sturen aan: Polaris Shipping n.v., T.a.v. Rita Van Britsom, Managing Director, Bataviastraat 19, 2000 Antwerpen, België. LOOPROOSTERS METAALINDUSTRIE AARDENBURG: Een succesvolle, groeiende onderneming, gevestigd te Aardenburg, met ruim 15 medewerkers. MIA heeft zich gespecialiseerd in het construeren en fabriceren van sta len roosters en traptreden. De fabricageprocessen vinden plaats met behulp van hoogwaardige, ui terst moderne apparatuur. De hoge kwaliteit van de door MIA gefabriceerde produkten heeft er voor gezorgd dat de naam MIA een begrip is geworden in staalverwer kend Nederland. MIA zoekt voor haar Verkoop Binnendienst een enthousiaste Uw funktie: Binnnen een klein verkoopteam bent U zelfstandig opererend naar klanten. Door Uw enthousiasme en eigen initiatief weet U goede klant relaties te onderhouden en op te bouwen. U vertaalt de behoeften van onze klanten in technische oplossingen. U stelt offertes op en draagt zorg voor de verwerving van de order, in clusief levertijdafspraak. U verzorgt de volledige administratieve order verwerking. U zorgt mede voor een optimale en kollegiale samenwerking binnen het verkoopteam. Uw profiel: U hebt een voltooide MBO-opleiding met een relevante technische ach tergrond. U hebt commerciële ervaring en beschikt over uitstekende commerciële vaardigheden. Het is voor U een uitdaging om vanuit eigen initiatief en zelfstandigheid te kunnen werken. U beschikt over uitstekende contactuele eigenschap pen en een flexibele instelling. Leeftijd ca. 30 jaar. Wij bieden: Een zeer zelfstandige en afwisselende funktie in een informele organi satie met een prettige werksfeer. U kunt rekenen op een uitstekend ar beidsvoorwaardenpakket. Bent U geïnteresseerd dan kunt U Uw schriftelijke sollicitatie met uitge breid c.v. binnen 10 dagen richten aan Directie Metaalindustrie Aarden burg B.V., Postbus 40, 4527 ZG Aardenburg. Provincialeweg 28-30 - 4431 NB 's-Gravenpolder Tel.nr.: 0113 - 311527 - Fax: 0113 - 312727 T~r is een middelklein bouwbedrijf dat al meer dan 20 jaar is gevestigd in s-Gravenpolder. Ons bedrijf is voornamelijk regionaal actief en houdt zich bezig met nieuw- en verbouw, onderhoud en renovatie. Door uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij op korte termijn een: Vereisten: - Zelfstandig kunnen werken - Vakbekwaam - Flexibel inzetbaar Geboden wordt: - goed salaris, afhankelijk van leeftijd, ervaring en inzet. Uw sollicitatie en C.V. kunt u binnen één weck richten aan ons bedrijf t.a.v. Dhr. L. M. Schrijver, tel.: 0113 - 313325 (privé) GEMEENTE De gemeente Reimerswaal is een aantrekkelijke plattelandsgemeente, gelegen tussen Ooster- en Westerschelde. De gemeente heeft ruim 20.000 inwoners, verdeeld over zeven woonkernen. Daarvan is Yerseke zowel nationaal als internationaal hekend vanwege haar oester- en mosselcultuur. Bij de buitendienst van de sector Gemeentewerken houden 19 medewer kers verdeeld over 4 groenploegen en 1 centrale onderhoudsploeg zich bezig met het beheer van de q'penbare ruimte. In de groenploeg Kruiningen is plaats voor een Oude Plein 1 4416 AK Kruiningen Postbus 70 4416 ZH Kruiningen Tel.: 0113 - 39 50 00 Fax: 0113 - 39 53 33 internet: www.reimerswaal.nl E-mail: gemeente@reimerswaal.nl Functie-informatie: De functie bestaat uit de volgende bestanddelen: het onderhouden van de gemeentelijke groenvoorziening, begraafplaatsen, sportvelden en speeltuinen; het aarilèggen van nieuwe plantsoenen: in de winter incidenteel méewerken in de gladheidsbestrijding; het verrichten van diverse overige werkzaamheden. Functie-eisen: diploma aankomend hovenier of beginnend beroepsbeoefenaar groene ruimte; relevante werkervaring; coöperatieve en flexibele instelling; rijbewijs B; bij voorkeur in bezit van EHBO-diploma, dan wel diploma Bedrijven Hulpverlenings Plan. Salaris: De functierang is schaal 4: salaris minimaal 2.603,— en maximaal 3.922 per maand, excl. 8% vakantietoeslag en 0,8% eindejaarsuitkering. Voor deelname aan de gladheidsbestrijding wordt een toelage verstrekt. Overige informatie: Informatie over de functie kunt u inwinnen bij de opzichter groenvoor ziening, de heer B. Otten, telefoonnummer (0113) 395 319 of de heer j. van Sabben, telefoonnummer (0113) 395 308. Geïnteresseerden die behoren tot één van de achterstandsgroepen worden met name verzocht te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Een aanstellingskeuring maakt onderdeel uit van de procedure, Wanneer u voor de functie in aanmerking wenst te komen kunt t een sollicitatieformulier aanvragen bij het secretariaat van de sector Gemeentewerken telefoon (0113) 395 312. Dit formulier moet uiterlijk 10 maart 2000 in bezit zijn van het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Reimerswaal, Postbus 70, 4416 ZH KRUININGEN. Op de Zuid-Hollandse eilanden biedt Zuidwester aan mensen met een verstandelijke handicap een netwerk van voorzieningen. De individuele vraag van de cliënt vormt bij dit aanbod het uitgangspunt. Dit vraagt om professionele medewerkers die voortdurend meedenken en mee veranderen. Werken binnen Zuidwester betekent werken met een doel. Maar ook de mogelijkheid om jezelf, bijvoorbeeld door middel van interne opleidingen, verder te ontwikkelen. Daarna biedt Zuidwester een eigentijds pakket arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen sturen naar Zuidwester, t.a.v. de sector personeelsmanagement, postbus 16, 3240 AA Middelharnis. Telefoon 0167 463666, toestel 125. Uiteraard staan alle vacatures open voor zowel vrouwen als mannen zorg en dienstverlening 29 januari 2000 Voor onze voorziening in Middelharnis zijn wij op zoek naar een 20 uur per week Als deskundige maakt u deel uit van de behandeldienst regio Goeree Overflakkee. Vanuit een multidisciplinaire aanpak komt mede op basis van uw bevindingen en uw professionele inbreng het zorgplan tot stand. Dit zorgplan dient als basis voorde begeleiding en behandeling van de cliënt. U adviseert vanuit uw specifieke deskundigheid cliënten, het management en medewerkers binnen de woningen en dagbesteding met betrekking tot de begeleiding en behandeling. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met een afgeronde relevante (universitaire) opleiding. Dij voorkeur heeft u ervaring in een soortgelijke functie in de semi- of intramurale zorg. Uiteraard beschikt u over goede communicatieve vaardigheden en kunt u in teamverband werken. Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO Gehandicaptenzorg. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Wim Deunder, regiomanager, telefoon 01Ö7 42>32>S>£>. Zuidwester, Oosthavendijk 30, Postbus 16, 3240 AA Middelharnis Zuidwester beheert voorzieningen in Drielle, Hellevoetsluis, Middelharnis, Oud Beijerland, Oude Tonge en Spijkenisse, £tW W YA YACHTSERVICE Mulder Yachtservice is een modern bedrijf dat met behulp van eigentijds materiaal werkt aan motor- en zeiljachten, volgens normen van deze tijd. Wij verrichten alle voorkomende werkzaamheden, van houtbewerking tot schilderwerk en van motoren tot elektronica. Hiervoor zijn wij op zoek naar een. voor onderhoud, reparatie en inbouwwerkzaamheden van voortstuwings installaties en algemene onderhoudswerkzaamheden aan schepen. Wij zoeken iemand met: - werkervaring in de watersport en/of affiniteit met de watersport. - een afgeronde opleiding MTS werktuigbouw of vergelijkbare opleiding. - verantwoordelijkheidsgevoel en het vermogen om zelfstandig te wer ken. Wij bieden: - goede werkomstandigheden - afwisselend werk - salariëring volgens HISWA-cao Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan: Mulder Yachtservice Deltastraat 17 4301 RC ZIERIKZEE tel. 0111-416488, mevr. W. Mulder-Rienks WKfïlïMPftr Vermeer International te 's-Heer Arends- ilrzrf. kerke is het Europese steunpunt van Vermeer Manufacturing Company in Pella, Iowa, USA. Vermeer is fabrikant van sleuven- rSjOBf gravers, machines voor de groenvoorziening (boomverplantmachines, houtversnipperaars en stobbenfrezen), horizontaal gestuurde boor installaties van het "mini-rig type" en grondraketten. De firma in Nederland bestaat al ruim 20 jaar en heeft ca. 35 werknemers in dienst. Vermeer International in 's-Heer Arendskerke is op zoek naar een: Logistiek manager Uw functie: - U bent verantwoordelijk voor het toekomstig European parts center en de daarbij behorende in- en uitgaande goederenstroom. - Het organiseren en begeleiden bij het opzetten van dit parts center. - U zorgt voor een optimale efficiency op het gebied van parts management en logistiek. - Alle bovengenoemde werkzaamheden doet u in nauwe samenwer king met het parts center van het moederbedrijf in de USA. - Op deze afdeling gaat u leiding geven aan ca. 6 medewerkers. Uw profiel: - U heeft bijvoorkeur een technische opleiding op HBO niveau aange vuld met logistiek management. - U bent tussen de 30-45 jaar - Beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. - "Hands on" mentaliteit. - Bijvoorkeur ervaring als manager van een internationaal werkend technisch parts center. - U moet bekend zijn met alle facetten van logistiek management en met de totstandkoming en afwikkeling van export transacties. Wij bieden u een zeer zelfstandige functie in een dynamische en inter nationale omgeving, waarbij u de mogelijkheden krijgt een zeer belangrijke bijdrage te leveren aan het Jbeleid van de organisatie. De werving en selectieprocedure zal verlopen via Start Uitzendbureau, Kolveniershof 33, Goes. Indien u belangstelling heeft voor de functie kunt u contact opnemen met Mark Slotboom, (0113) 23 02 57. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijsgcsteld. Werkt zeker Uitzendbureau

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 90