W Wérk/ Tènce ui ui co ui Welk werk doe je graag? DE MOL O ff orsele Van de Velde Yerseke B.V. MMMÊMMM uitzendbureau cc Administratief Medewerker m/v ASSISTENT-MAKELAAR (m/v) deltamakelaardij ZATERDAG 29 JANUARI 2000 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 35 22.000 ii 14.000 ha oppervlakte 15 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt. Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook. zeehaven-, industrie- en energiegemeente - gemeente - De gemeente Borsele is het bevoegd gezag van 7 openbare basisscholen met 10 onderwijsvestigingen in verschillende kernen. Gestreefd wordt naar het behoud van een onderwijsvoorziening in elke kern. Borsele vraagt: CCP /OCOt/CCCT bij de openbare basisschool De Octopus te Nieuwdorp Functie- groepsleerkracht bovenbouw, uitgebreid met coördinerende taken informatie: fulltime aanstelling (WTF 1,0) in tijdelijke dienst voor I jaar met uitzicht op aanstelling voor onbepaalde tijd flexibel inzetbaar Functie-eisen: Van de te benoemen locatieleider wordt verwacht, dat hij/zij: de beginselen van het openbaar onderwijs onderschrijft in het bezit is van de wettelijk vereiste bevoegdheden over sociale en contactuele vaardigheden beschikt een visie heeft op de ontwikkelingen in het basisonderwijs bereid is deel te nemen aan buitenschoolse accivitelten mede zorg draagt voor de uitvoering van het onderwijskundige, schoolorgani satorische en huishoudelijke beleid incerne en externe contacten onderhoudt Borsele biedf Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Meer informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door Rijk van de Lagemaat, bovenschools directeur van het openbaar onderwijs gemeente Borsele, tel.0113-316010. Sollicitaties voor 10 februari 2000 te richten aan het college van Burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand, onder vermelding van 'Onderwijs' in de linkerboven hoek van de enveloppe. een salaris conform het Rechtspositiebesluit onderwijspersoneel (RPBO) inschaling vindt plaats afhankelijk van opleiding en ervaring taakrealisatie voor het uitvoeren van de coördinerende taken AcquüUle naar oantddlng van INSTALLATIEBEDRIJF KREEFT 5 - POSTBUS 52 - 4400 AB YERSEKE TEL. 0113-572120 - FAX 0113-572761 Voor onze afdeling onderhoud zijn wij op zoek naar een fulltime SERVICEMONTEUR die zelfstandig werkzaamheden verricht voor onze cliënten, zoals het oplossen en repareren van storingen aan de centrale verwarming alsmede het periodieke onderhoud hiervan. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 4 februari richten aan: Installatiebedrijf Van de Velde Yerseke B.V. Kreeft 5, Postbus 52, 4400 AB Yerseke. Telefoon 0113-572120 Fax 0113-572761 Bij Content heb jij het voor het zeggen! Een greep uit ons huidige vacatureaanbod: Commercieel medewerker binnendienst m/v fulltime De baan: Je gaat je bezighouden met het verstrekken van informatie aan afnemers over bouwproduk- ten, het uitwerken van de technische specificaties van deze produkten, het uitwerken en opvolgen van offertes, de orderverwerking en het verlenen van assistentie bij commerciële acties. Daarnaast ondersteun je de afdeling Inkoop en onderhoud je de contacten met klan ten en leveranciers. Je werkt in een vast dienstverband. Je profiel: Wij zoeken een stressbestendige en flexibele kandidaat met hbo werk- en denkniveau die ervaring heeft in een soortgelijke functie. Je beheerst de Nederlandse en Franse taal goed, in woord en geschrift en je hebt kennis van het MS-office pakket. Daarnaast ben je klantge richt, communicatief vaardig en werk je resultaatgericht. Autocadtekenaars m/v De baan: Je gaat zelfstandig of onder begeleiding bouwkundige ontwerpen uitwerken tot het niveau van bouwvoorbereidings- en bouwuitvoeringstekeningen. Na de uitzendtermijn bestaat de kans op een vast dienstverband. Je profiel: Voor een juiste invulling van deze functie denken wij aan een deskundige kandidaat die erva ring heeft met Autocad tekenen (tenminste 2 jaar) en het werken met Autocad 15 applicatie Alpha. Daarnaast kun je zelfstandig werken en ben je accuraat. Secretaresse m/v fulltime De baan: Je houdt je bezig met het verzorgen van de correspondentie, agendabeheer, het notuleren en uitwerken van vergaderingen, het maken van presentaties en overige secretariële werk zaamheden. Daarnaast ontvang je gasten en organiseer je personeelsbijeenkomsten en trai ningen. Een detacheringscontract is bespreekbaar. Je profiel: Wij zoeken een communicatief sterke kandidaat die een secretaresseopleiding bij Schoevers of een vergelijkbare opleiding, bijvoorbeeld de meao-secretarieel, heeft afge rond. Je bent stressbestendig, flexibel en je werkt accuraat. Daarnaast heb je enige werker varing, beheers je de moderne talen in woord en geschrift en heb je goede kennis van het MS-office pakket. Heao-ers WANTED! Voor diverse bedrijven in Terneuzen en omstreken zijn wij op zoek naar heao-ers met een commerciële of (bedrijfs-) economische achtergrond. Ben je schoolverlater en op zoek naar een baan om je theoriekennis in de praktijk te gaan toepassen? Maak dan snel een afspraak! Wij hebben diverse mogelijkheden voor je alstrainée bij landelijke organisaties. Je profiel: Denk jij dat jij de geschikte kandidaat bent voor een van de genoemde functies of wil je weten wat jouw mogelijkheden zijn? Bel dan snel of kom langs bij Content Terneuzen, Stadhuisplein 49 tel. (0115) 61 06 65 V. Baneninformatie: bel gratis 0800-8160 Havenwerkers mm Ben je 18 jaar of ouder en houd je van aanpakken dan zijn wij op zoek naar gemotiveerde havenwerkers. Het vervoer wordt voor je geregeld. Interesse, bel dan naar Melanie Borremans 0118-415059 Kamermeisjes m/v Voor een hotel zijn wij op zoek naar kamermeisjes. Hel werk vindt ook plaats in de weekenden, dus ben je nog studerende en zoek je een baan in de weekenden laat het ons weten en wij regelen het voor je. De werktijden zijn van 09.00 tot 15.00 of vanaf 07.00 tot 14.00 en levens wordt het vervoer geregeld. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Christel Dobbelaar 0118-629658 Productieoperators m/v Voortdurend hebben wij voor zowel lange- als kortere tijd werk voor productieoperatorij. Het instandhouden en begeleiden van het productieproces zal in hoofdzaak jouw taak zijn. Er wordt gewerkt in ploegendienst. Leeftijd 18 jaar of ouder, tevens is het in bezit zijn van het vciligheidscertificaat een must. Heb je dit certifi caat nog niet? Dan kun je dit via Tènce! behalen. Geen eigen ver voer? Geen probleem. Tènce! rijdt voor jou! Werken in ploegen, met de daarbij behorende ploegentoeslag iets voor jou? Neem dan contact op met Ernst van Housselt 0118-629658. Matrozen m/v mi Voor een vervoersbedrijf in Zeeland zijn wij op zoek naar enthousiaste matrozen voor langere tijd. Heeft u ervaring in de binnenvaart, kustvaart of in de visserij en bent u bereid tot het werken in ploegendienst, neem dan contact op met Davina Keerse- maker 0118-629658. Administratief medewerkster m/v mi Voor een relatie in Vlissingen-Oost zijn we op zoek naar een administratief medewerkster voor de periode februari tot en met mei, het betreft een fulltime baan. De werkzaamheden bestaan o.a. uit ondersteunende werkzaamheden bij de verwerking van de administratie/boekhouding, geautomatiseerde administratieve ver werking van verkooporders en inkooporders. Heeft u een oplei ding op middelbaar niveau en kennis van (financiële) administratie en beheerst u de Duitse taal neem dan contact op met Cristel Dob belaar 0118-629658 Lunge Gee re 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Sint Jacobspassage 2, 43SI EL Vlissingen Telefoon 0118-415059 Wij zoeken voor het secretariaat van ons kantoor te Middelburg een SECRETARESSE (fulltime eventueel ook parttime) met een VWO- en secretaresse-opleiding en werkerva ring, die van verantwoordelijkheid houdt, bereid is zich volledig in te zetten, stressbestendig is, in teamverband kan werken en tactvol is in haar optreden. Wij bieden afwisselend werk in een aantrekkelijke om geving, een goed salaris en gunstige werktijden. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan: Mr. E.H.A. Schute Postbus 244 4330 AE MIDDELBURG A.B.I. Warmtetechniek Zeeland BV is een dynamisch flexibel installatiebedrijf op het gebied van c.v. installaties, sanitaire installaties, lucht behandeling, airconditioning en 24-uurs-serviceverlening. Er zijn ca. 50 mensen werkzaam. Alle werkzaamheden komen bij A.B.I. voor in utiliteits- en woningbouw zowel in nieuw bouwprojecten als renovatie projecten. Voor deze relatie zijn wij op zoek naar een ADMINISTRATEUR (M/V) De functie: In deze brede functie draagt u zorg voor een tijdige financiële rapportage ten behoeve van het management, u stelt jaarrekeningen samen en maakt prognoses. Verder bent u verantwoordelijk voor de projectadministratie en het opstellen en bewaken van budgetten. U zit "kort op de cijfers" en heeft daar op elk moment een actueel overzicht over. Tevens behoort tot uw takenpakket het onderhouden van contacten met externe adviseurs en leveranciers. Naast het verzorgen van de management informatie verricht u overige werkzaamheden met betrekking tot de administratie. Gevraagd wordt: een opleiding op Hbo-niveau; enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie; praktisch ingesteld; goede contactuele eigenschappen. Geboden wordt: Een prettige werksfeer, een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een 32-urige werkweek is bespreekbaar. Informatie en sollicitatie Als u denkt invulling te kunnen geven aan deze afwisselende baan, schijft u dan binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie uw brief met c.v. aan OAZ Advies, afdeling Werving Selectie, Schaepmanstraat 214463 SC Goes. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Janneke Geijsen, telefoonnummer 0113-256600. Faxen kan natuurlijk ook: 0113-256610. E-mail: info@oaz.nl. Internet: http/www.oaz.nl A R ij.E I S B E MD D E I N G S V E R G MG A 9 1 0 0 I Vogelaar Vredehof bv Vogelaar Vredehof B. V. is een dynamische fruitgroot- handel met ca. 65 medewerkers. Wij zijn gevestigd te Krabbendijke, en beleveren hier vandaan diverse groothandels- en grootwinkelbedrijven in zowel bin nen- als buitenland. Wij zijn voor onmiddellijke indiensttreding op zoek naar Administratief medewerker m/v Functie-inhoud Voorlopige aanstelling tot 1 september 2000 Volledige werkweek Bij de functie passende beloning Functie-eisen Middelbaar werk- en denkniveau Accurate instelling Ervaring met tekstverwerking (Word) en spread sheet (Excel) Enige kennis van de moderne talen Goede contactuele eigenschappen Flexibele instelling Stressbestendig Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Vogelaar Vredehof B.V., t.a.v. afd. personeelszaken, Postbus 50 te 4413 ZH Krabbendijke. ESTAURANT Ter versterking van ons team met vaste medewer kers zijn wij met spoed op zoek naar een MEDEWERKER BEDIENING Fulltime (38 uur) Na een inwerkperiode zult u per l maart in vaste dienst treden. Ervaring in dit soort werkzaamheden is een pre, alsmede enige kennis van de Duitse en Engelse taal. U kunt telefonisch reageren bij mevr. B. Nieuwpoort. Restaurant Vrouwe in Jen PolJer Vrouwenpolderseweg 81 - 4354 ND Vrouwenpolder Telefoon 0118-591900 - Fax 0118-591965 TIMMERFABRIEK Wij zijn een bedrijf met 17 werknemers en produceren houten gevelelementen voor toelevering t.b.v. bouwprojecten voor woningbouw, utiliteit en renovatie. Ter versterking van ons team zoeken wij een MEEWERKEND VOORMAN PRODUCTIELEIDER Onze voorkeur gaat uit naar iemand tussen de 30 en 40 jaar, met ervaring in de timmerindustrie, die beschikt over de volgende eigenschappen en opleidingen: flexibiliteit stressbestendigheid goede contactuele eigenschappen MTS niveau bouwkunde ervaring met AUTO-CAD LT. Wij bieden: een gemoedelijke werksfeer een contract op jaarbasis met een proeftijd volgens CAO vaste aanstelling behoort op termijn tot de mogelijkheden beloning en sociale voorzieningen comform CAO voor timmerfabrieken. Bent U de persoon die wij zoeken, richt dan uw sollicitatiebrief met c.v. aan: Timmerfabriek de Mol BV. Postbus 52 4450 AB Heinkenszand t.a.v. J.P. Traas ZEEUWSE SPORTRAAD De Zeeuwse Sportraad is een provinciaal wer- c nndt c\/a kende organisatie op het gebied van Sport en VV b 'O KI 11 VA Bewegen. De werkzaamheden worden onder meer uitgevoerd in samenwerking met of in op dracht van sportorganisaties/verenigingen, Pro vincie Zeeland, gemeenten, NOC'NSF, VWS, on derwijs, welzijnsorganisaties, bedrijfsleven en particulieren. Sportieva organiseert sportieve evenementen/activiteiten en verhuurt sport- en spelmateriaal. In de sector Administratie/secretariaat zijn door vertrek en uitbreiding twee vacatures ont staan: a. Zelfstandig werkend voor de boekhouding - 16-20 uur per week b Administratief Medewerker m/v - 20 uur per week Korte toelichting op de functies: Functie A. Functie-eisen: - MBO-niveau met minimaal Praktijk Diploma Boekhouden - Kennis en ervaring met pakket Exact en MS Office 2000 - Bekend met verwerking BTW-aangifte Profiel: - administrateur/vraagbaak' en 'alleskunner' op financieel/boekhoud kundig gebied in een enthousiast team van 15 medewerkers/-sters. Functie B. Functie-eisen: - Tenminste MAVO-niveau en secretaresse-opleiding of vergelijkbaar - Goede beheersing Nederlandse taal - Ruime administratieve ervaring met werken met Windows en MS Office 2000 Profiel: - Ondersteunt de medewerkers van de Zeeuwse Sportraad/Sportieva op administratief gebied. Verwerkt de correspondentie. - Beheert het adressenbestrand (MS Access), verzorgt in- en uitgaande post en alle andere voorkomende werkzaamheden. - Klantvriendelijk en representatief (receptionele werkzaamheden en telefoon). Aanbod: Bij gebleken geschiktheid, na vast te stellen periode, vast dienstverband bij de organisatie Zeeuwse Sportraad waarbij de bij de provinciale overheid van kracht zijnde rechtspositie in grote lijnen wordt uitgevoerd (met onder meer opname in ABP/IZR). Salaris bij aanvang afhankelijk van leeftijd en ervaring. Telefonische informatie over beide functies kunt u inwinnen bij de Zeeuwse Sportraad, tel. 0118-640700. Belangstellenden worden verzocht binnen 10 dagen schriftelijk te reageren aan de directeur van de stichting Zeeuwse Sportraad, Postbus 8073, 4330 EB Middelburg. Bezoekadres: Arnesteinweg 48h te Middelburg. Delta Makelaardij is een regionaal opererende makelaarsorganisatie met vestigin gen in Zierikzee en Goes. Delta Makelaardij is actief op het gebied van woningma kelaardij. bedrijfshuisvesting, nieuwbouwprojecten, taxaties en op het gebied van verzekeringen, hypotheken en financiële planning. Delta Makelaardij positioneert zich op deze markten ais een hoogwaardige dienstverlener. Bij Delta Makelaardij werken jonge mensen met inlevingsvermogen en overtuigingskracht. Voor onze kantoren te Zierikzee en Goes zijn wij op korte termijn op zoek naar een In nauwe samenwerking en onder de hoede van uw collega makelaars zult u actief zijn binnen de portefeuille woningmakefaardij alsmede op het gebied van hypo theekbemiddelingEr wordt van u verwacht dat u zich alle facetten van de make laardij in snel tempo eigen maakt.' De gedachten gaan uit naar iemand die aan het volgende kan voidoen: Opleiding op middelbaar of hoger niveau Bij voorkeur in het bezit of studerend voor het SVM-dipioma Bij voorkeur ervaring m.b.t. hypotheekbemiddeling Leeftijd vanaf ca. -25 jaar Flexibele werkinstelling Leergierig Teamspeier Woonachtig in de regio Voor deze functies geldt dat wij ook zeer graag in contact treden met kandidaten die de switch van hypotheekadviseur naar makelaar willen maken. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitaties inclusief c.v. met gegevens over opleiding en werkervaring - voorzien van een recente pasfoto - voor 8 februari 2000 te richten aan: Delta Makelaardij t.a.v. Mw. D. Dijkman Postbus 72 4300 AB Zierikzee Voor verdere informatie kunt u 5 contact opnemen met de heer M. Bij de Vaate manhuisstraat 1-3 zierikzee telefoon 0111-417808 fax 0111-415925 LID LMV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 89