'AMRO bank Open Huis? Wat is er allemaal te doen tijdens het De Visie ABN AMRO is na verbouwing weer helemaal De bank voor Terneuzen Zaterdag 29 januari tussen 11.00 en 14.00 uur Advies op plaatselijk niveau De BedrijfsPolis Jaarlijks onderhoud Verzekeringen en financiën in één hand Pakketverzekeringen 26 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 27 JANUARI 2000 Ook in Terneuzen wil ABN AMRO meer zijn dan zomaar een bank. Wij willen onbetwist de beste zijn. De bank. Daarom blij ven we alert op nieuwe ontwikkelingen, waarbij de wensen van onze cliënten centraal staan. En daarom hebben wij ons kantoor aan de Herengracht 15 verbouwd en opnieuw ingericht. U treft een modern kantoor aan met een ruime overzichtelijke cliëntenhal. Bij binnenkomst is direct duidelijk waar u terecht kunt. Zo hebben we een aparte balie voor alle kas- en geldhandelingen. Met al uw andere vragen wordt u ontvangen bij de receptie. Door deze specifieke indeling willen we eventuele wachttijden verkorten. Tevens beschikt het vernieuwde kantoor over een groot aantal spreekkamers. Onze deskundige adviseurs kunnen u in alle rust te woord staan, waarbij uw veiligheid en privacy zijn gegaran deerd. De heropening van ons kantoor laten wij natuurlijk niet ongemerkt voorbij gaan. Daarom nodigen wij u uit voor ons Open Huis op zaterdag 29 januari a.s. tussen 11.00 uur en 14.00 uur. Er zullen die dag tal van activiteiten worden georganiseerd en uiteraard staat er een hapje en een drankje voor u klaar. Vanwege alle voorbereidingen zijn wij vrijdagmiddag 28 januari vanaf 13.00 uur gesloten. Bezichtiging van ons vernieuwde kantoor Tijdens het Open Huis kunt u het hele vernieuwde kantoor doorwandelen en bezichtigen. Sneltekenaar Ooit een eigen portret gewild met benadrukte karikaturen? Kom dan 29 januari en laat door sneltekenaar Roger uw eigen portret maken. Tot dan! Schminkstand Heb je er altijd van gedroomd een zeerover, clown, tijger, vlinder, aap, prinsesje, beer, schildpad of zelfs een zebrapad te zijn? Geen probleem. Kom naar ABN AMRO Terneuzen, want daar kan jouw droom werkelijkheid worden. Je kunt geschminkt worden in elk figuur dat jij wenst. Poffertjeskraam Het poft de pan uit bij ABN AMRO. Iedere bezoeker van ons Open Huis trakteren wij op een lekkere portie vers gebakken poffertjes. Muis en Leeuw Speciaal voor de kleintjes is het groot feest met Muis en Leeuw. Samen worden er leuke liedjes gezongen. Er. zijn twee optredens van Muis en Leeuw in ons kantoor, de eerste van 11.30 uur tot 12.00 uur en de tweede van 13.00 uur tot 13.30 uur. Dweilband Tijdens onze festiviteiten op 29 januari, zal de dweilband "Ut mag hin noam èn" van ongeveer 10.30 tot 13.00 uur vrolijke muziek maken in het centrum van Terneuzen. De heer De Jonge vervolgt: "In de achterliggende periode hebben we een enorme Rayondirecteur Triest de Jonge lokale kennis opgebouwd. Tegelijkertijd kunnen we de diensten en de faciliteiten van een wereldbank bieden. Die combinatie is bijzonder. Onze bank staat al jaren bekend als zakenbank en bank voor vermogende relaties. Ook voor jongeren hebben we legio aansprekende producten. Aangezien bancaire- en verzekeringsdiensten elkaar aanvullen, zijn wij niet alleen bankier maar ook specialist op het gebied van verzekeringen. Dit alles maakt dat ABN AMRO een full service bank is waar de inwoners van Terneuzen, particulier of zakelijk, goede zaken kunnen doen". "Kortom, wij ontvangen u graag in ons vernieuwde kantoor aan de Herengracht". Er zijn nog meer voordelen doordat wij de plaatselijke situatie kennen, kunnen wij de klant prima adviseren. Bovendien hebben tal van bankzaken, net als verzekeringszaken bovenal betrekking op het omgaan met risico's. En omdat het accountmanagement en de verzekeringsadviseurs bij elkaar zitten, kunnen zij de zaken beter en directer kortsluiten. Bovendien kan er bij schades snel gereageerd worden op de situatie. Een zeer belangrijk punt voor een ondernemer. Het gaat tenslotte toch om de continuïteit van zijn bedrijf. ABN AMRO is één van de grootste verzekeringsmakelaars in ons land en kent daarnaast een uitgebreid aanbod van eigen verzekerings producten. Eén van die producten is de BedrijfsPolis. In de loop der tijd, afhankelijk van de bedrijfsontwikkeling, worden verzekeringen aangepast. Vaak gebeurt dit bij verschillende tussenpersonen, waardoor het op den duur onoverzichtelijk wordt. Daarom bieden wij on dernemers uit het midden- en kleinbedrijf de BedrijfsPolis aan. Dit is een complete, op maat gemaakte verzekeringscombinatie waarbij alle verzekeringen waaraan de onderneming behoefte heeft op één polis staan. Zo worden doublures of hiaten uitgesloten. De BedrijfsPolis is trouwens niet alleen handig als het gaat om nieuwe verzekeringen. Ook lopende verzekeringen kunnen er veelal in worden opgenomen. De BedrijfsPolis voorziet ook in een jaarlijkse onderhoudsservice. Het risicoprofiel waarop de verzekeringen zijn afgestemd, is immers slechts een momentopname. Door wijzigingen in de onderneming zelf én in de wetgeving zijn zowel de risico's als de verzekeringen aan verandering onderhevig. In een gesprek met de ondernemer wordt jaarlijks de situatie onder de loep genomen. Veranderingen worden vervolgens vertaald naar een aanpassing van de polis, zodat die altijd naadloos aansluit op de werkelijke situatie. Kortom, ook op het gebied van verzekeren is ABN AMRO een betrouwbare partner in zaken. Erwtensoep en warme chocolademelk Eind januari kan het behoorlijk winte ren, daarom trakteren wij u tijdens het Open Huis graag op een lekker kopje erwtensoep of warme chocolademelk. Tekenfilms Terwijl vader en moeder het vernieuwde ABN AMRO kantoor bezichtigen, kunnen de kleintjes naar leuke videobanden kijken in een apart hoekje in ons kantoor. Dus verveling is uitgesloten!! Ballonnenwedstrijd Om 14.00 uur is het tijd voor een leuke afsluiting. Er zal dan een grote ABN AMRO- ballonnenwedstijd plaatsvinden. Een groot aantal kinderen kunnen dan tegelijkertijd hun ballon oplaten. Leuk om naar te komen kijken! En als jouw ballon het verst van ons kantoor landt, dan win je een leuke prijs. Zorg dus, datje op zaterdag 29 januari een deelnamekaartje ophaalt bij ons kantoor! "Als Rayondirecteur van Terneuzen ben ik natuurlijk ontzettend trots op het resultaat van de verbouwing van ons kantoor in het centrum van Terneuzen. Wij hebben nu een kantoor dat uitstekend is geoutilleerd voor zowel de particulier als de ondernemer in Terneuzen. De bereikbaarheid is zeer goed, er is volop parkeergelegenheid, zowel op het eigen parkeerterrein als in de directe omgeving". Full service "Het bankwezen verandert in een rap tempo. In deze tijden van Internet, elektronisch thuisbankieren en niet te vergeten geldautomaten, chipknip etc. blijft het persoonlijke contact van het grootste belang. ABN AMRO Terneuzen heeft dit hoog in het vaandel staan. Bij de verbouwing heeft dit dan ook voorop gestaan. In ons nieuwe kantoor is alles volledig afgestemd op wat cliënten in deze tijd van De bank mogen verwachten", aldus de heer De Jonge. "Dat betekent snelle en efficiënte service en uitgebreid persoonlijk advies. Zo is er in de cliëntenhal een kasafdeling waar men direct terecht kan voor alle kashandelingen. Voor overige bankzaken kan men zich wenden tot onze receptie waar permanent iemand aanwezig zal zijn om de cliënt, al naar gelang zijn of haar wensen, door te leiden naar één van onze adviseurs. Indien gewenst zal hij of zij voorgaan naar één van onze spreekkamers waar alle privacy goed is". Foto's: Fotostudio Wim Sinke ABN AMRO biedt de ondernemer niet alleen alle hulp op het gebied van financiën, maar ook op het gebied van verzekeringen, de verzekeringsadviseurs nu op de kantoren gehuisvest zijn, wordt deze combinatie als bankverzekeraar nog eens benadrukt. En in Terneuzen nog wel in het vernieuwde kantoor. Doordat ABN AMRO heeft haar kennis en ervaring op het gebied van verzekeringen dichter bij de klanten ondergebracht in de lokale kantoren. Hier werken de verzekeringsadviseurs samen met de accountmanagers om de ondernemers en particulieren nog beter te kunnen bedienen. Wat onze cliënten ook willen verzekeren, de ABN AMRO Pakketverzekering biedt ze alle mogelijkheden, afgestemd op hun situatie. Maar bewust of onbe wust verandert die situatie regelmatig. Bij een verhuizing bijvoorbeeld of bij de geboorte van een kind. Maar ook kleine veranderingen kunnen grote gevolgen hebben. Het is daarom geen overbodige luxe om af en toe eens te kijken of de verzekeringen nog up-to-date zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 26