Ready in slotfase naar PZC Rob Sanderse WillSt t>ezorgt Swift zege Eerste team 3B-SD blijft op titelkoers Veere krijgt slechts complimenten Oemoemenoe probleemloos langs Ducks Ruime overwinning handballers EMM sport s 16 Zierikzeese korfballers kloppen BKC met 23-22 ELN eist ontvoering Rincon op maandag 24 januari 2000 Ail Ready-korfballer Luuk vanEijken (links) maakt aanstalten om de bal te pakken in het duel met BKC. foto Marijke Folkertsma door Jan Roovers ZIERIKZEE - Wanneer de korf balploegvan All Ready dezelfde produktiviteit aan de dag legt als zaterdag in de topper tegen BKC uit Breskens, dan zit het voor wat de tweede helft van de competitie betreft wel snor. All Ready-BKC eindigde in een 23- 22-overwinning voor de thuis ploeg. De topper had bovenal een mo rele winnaar. Uitgerekend tegen de ploeg waar hij in de uitbeurt met 21-20 van verloor, maakte coach Gijs Hollestelle van All Ready duidelijk hoe ver hij in middels met zijn trainingsar- beid is gevorderd. De doelstel ling waarmee hij aan het seizoen begon, was om de Schouwse ploeg naar de landelijke derde klasse te brengen. Zowel op het veld als in de zaal lukt dat met twee tweede plaatsen in de klas sering tot nu toe vrij aardig. En in beide gevallen is er nog altijd uitzicht op meer. Koplopers DSO (veld) en Good Luck (zaal) zijn alvast gewaarschuwd. Dat is zeker het geval na de wed strijd tegen BKC. Het duel boei de van de eerste tot de laatste minuut, was van een vrij hoog gehalte en haalde mede daar door een hoge amusements waarde. Bovendien lag er wat meer druk op de schouders van de thuisploeg omdat de ploeg heel erg graag wil promoveren. ..Voor ons zou dat leuk meege nomen zijn, maar mogelijk ook iets te vroeg komen. De jonge ploeg moet nog wat groeien", BOGOTA - De ontvoering van oud-wielrenner Oliverio Rincon is opgeëist door het Colombi aanse bevrijdingsleger ELN. Dat heeft Gilma Alfonso, echt- genote van Rincon, verklaard. I Alfonso verklaarde vrijdag- avond te zijn gebeld door de re- j bellen die over losgeld noch over hun beweegredenen iets hadden losgelaten. Rincon kon wel ver- j tellen dat hij goed behandeld 1 werd door zijn ontvoerders. gaf BKC-coach Mare Kolijn zijn intenties aan. Het verbaasde dan ook niet dat BKC de beste start had en met een 2-0-voorsprong uit de ope ning kwam. De toon was gezet. All Ready, dat de strijd tegen de ze opponent mede wenste te zien als een rehabilitatie voor de ge leden uitnederlaag en een soms wat aarzelende start van de competitie, spuwde in de han den en ging het gevecht aan. Tegen het constante achterver- dedigen van de bezoekers moes ten daarin zowel tactisch als technisch alle registers worden opengetrokken. Hierin slaagde All Ready. Met name door toe doen van Debbie Voshart. die door het benutten van de 'vrije bal' een belangrijk aandeel le verde in de 13-12-voorsprong bij de rust. Het bleek niet genoeg om bij de tegenstander de overtuiging weg te halen dat er meer in moest zitten. BKC kwam in de tweede helft erg sterk terug in de wedstrijd. ..Debbie (Voshart) had in de eerste helft tegen de snelle Ilse de Zeeuw veel loop werk moeten verrichten. Bijna zeker zou ze conditioneel wat wegzakken", wist Hollestelle. Hij kreeg gelijk. Weliswaar werd haar bepalende rol over genomen door Esther Snoek, maar het was toch niet genoeg om de sterke periode van BKC af te stoppen. Na een fase waar in de wedstrijd bij 14-12,15-18 en 18-18 alle kanten op kon, zag het er bij het ingaan van de fina le naar uit dat het van ambities overlopende achttal van Holle stelle bij 19-21 de boot in zou gaan. .,Als we 22-19 hadden kunnen maken, hadden we zeker ge wonnen", keek Kolijn terug. In een bloedstollende slotfase liep het anders. All Ready zette met snelle doelpunten zelfs 22-21 op het scorebord, waarna bij 22-22 de buit gedeeld leek te worden. Ronald Snoek besliste toch an ders. Na een fout van Martin Scherbeijn op Luuk van Eijken hield hij de zenuwen onder con trole, gooide ijskoud de toege kende strafworp door de mand en hield zijn ploeg in de race om het kampioenschap, 23-22. Scores All Ready: Debbie Voshart, Esther Snoek, Ronald Snoek 5, Maurice Brul, Robert Jongejan 3, Manon Torensma 2. door John Hage ZIERIKZEE - Het eerste team van 3B-SD blijft door een over tuigende overwinning op Miga Visual 2 uit Rotterdam volop in de race om het kampioensschap in poule 8 van de derde divisie. Het derde team van de club uit Zierikzee verloor net als vorige week met 8-0, nu van het Smik kelhoekje uit Dordrecht. De ploeg blijft door dit resultaat op de laatste plaats in poule 9. 3B-SD Meubelrama - Miga Vi sual 2 8-0: Een walk-over, om schreef kopman Rinus Pankow de wedstrijd tegen Miga Visual 2. Pankow zelf zette met een moyenne van 0.731 zijn partij tegen Van Eys eenvoudig om in winst: 30-24. „Het belangrijk ste is om in zulke partijen een goed teamgemiddelde neer te zetten en daar hebben we uitste kend aan voldaan", aldus Pan kow. Ook Cees den Boer, de laatste weken bijzonder goed spelend, won zijn partijZijn opponent Weeder gunde hij slechts negen caramboles: 25-9 Zowel Johan Flikweert (moyenne 0.612) als Peter van Houwelingen (moy enne 0.581) speelden met speels gemak en wonnen hun partijen met speels gemak. De drieban- ders uit Zierikzee gaan deze week op bezoek bij de huidige nummer drie uit de competitie, Vesper uit Rotterdam. „We gaan voor de volle winst", aldus kopman Pankow. „Met minder dan 8-0 ben ik ook tevre den. Zolang we de winst maar pakken." Smikkelhoekje - 3B-SD Meu belrama 3 8-0: Zo overtuigend als het eerste team van 3B-SD zijn punten pakt, zo moeilijk sprokkelen de mannen van het 3e team van 3B-SD hun punten bij elkaar. Ze leden net als vori ge week een grote nederlaag, ditmaal tegen het Smikkel hoekje uit Dordrecht. Tegen stander Smikkelhoekje had voor aanvang van de partij nieuwe lakens op de biljarts ge plaatst, wat het spel van de Zie rikzeese driebanders niet ten goede kwam. „Maar dat is zeker niet de oor zaak van ons verlies", aldus Gei de Klepper, die zijn partij (25-18 met een moyenne van 0.339 verloor. „De tegenstanders zijn gewoon te sterk. De wedstrijden tegen de bovenste teams hebben we bijna allemaal gehad, dus de kans op een winstpartij wordt nu groter." Ton van Beveren begon zijn par tij goed en geconcentreerd, (moyenne 0.545), maar zijn te genstander Van Pelt eindigde met een eindsprint van 11 ca ramboles in 4 beurten, waar door de winst aan de neus van Van Beveren voorbij ging. Hij verloor met 30-24. Ook Jan Suykerbuyk verloor. Tegen Stolk werd het 30-8. Zijn moyenne was aan de lage kant (0.205). Johan de Klepper wist met een moyenne van 0.264 zijn partij niet winnend af te sluiten tegen Otto. door Rudy Boogert MIDDELBURG - Swift sidder de zaterdagavond. Tegen Fortis leek na zeven wedstrijden een einde te komen aan de ongesla gen status van de Middelburgse korfballers. Bijna de hele twee de helft keek de koploper van de eerste klasse tegen een achter stand aan. Maar in een Hitch- cock-achtige ontknoping sleep te Rob Sanderse zijn ploeg toch nog naar de overwinning: 16-15. In het begin van het zaalseizoen was Sjoerd Sanderse wekelijks de topschutter van Swift, maai de laatste drie wedstrijden ont popt tweelingbroer Rob San derse zich ook qua scoringsdrift tot het evenbeeld van zijn broer Twee weken geleden maakte hij tegen Tilburg (15-10-winst) vijf treffers, vorige week in de top per tegen Deto (18-15-winst) schoot hij acht keer raak. Zater dagavond tegen Fortis stond zijn vizier met zeven voltreffers opnieuw op scherp. Rob Sanderse: „Ik denk dat ik maar helemaal stop met trai nen. De afgelopen zes weken heb ik vanwege een enkelbles sure maar vier keer getraind. Vorige week speelde ik een we reldpartij en vandaag ging het ook wel aardig. Conditioneel was het wel zwaar, maar bij mijn schot kon je dat niet merken. In de tweede helft maakte Rob Sanderse uiteindelijk het ver schil. Hij nam in het tweede halfuur vijf van de acht Swift- treffers voor zijn rekening. Vier maal maakte hij bij een achter stand de aansluiting. Zijn vijfde bracht Swift één minuut voor tijd de 16-15-overwinning. Gegroeid Voor Fortis waren de druiven zuur. De jeugdige ploeg van trainer Peter Crucq was de hele wedstrijd gelijkwaardig aan Swift. Het verschil liep in de Voorborch nooit hoger op dan twee punten. Dat was in de eer ste wedstrijd van de zaalcompe titie tegen Swift wel anders. Na een gelijk opgaande eerste helft moest Fortis de winst toen uit eindelijk met ruim aan de Mid delburgers laten (17-11). Zater dagavond toonde de ploeg dat ze gegroeid was. Dat vond ook Peter Crucq. „We zijn op de goede weg. Als we van ploegen als OJC en Klimop win nen, dan gelooft iedereen het wel. Maar vanavond heeft ie dereen kunnen zien hoe ver For tis eigenlijk is. Maar als je zegt: we hebben 'maar'met 16-15 van Swift verloren, dan heb je het mis. Op basis van de hele wed strijd vind ik dat we het ver dienden om te winnen." Eén aanpassing deed Crucq wel in het duel met Swift. „We moesten de vaart uit het spel van Swift halen. Als we in de verde diging het overzicht verloren, schakelden we over op achter- verdedigen. Tegen Swift, dat veel krachtmensen heeft, moet je zo spelen, anders vliegen de ballen om je oren." Dat tacti sche plan leverde af en toe een waar schaakspel op in de paal- zone, met de afvangpositie als inzet. Aanvaisspel Het aanvaisspel van Fortis was beter om aan te zien. Het achttal combineerde snel om de Swift- -defensie open te scheuren. De dynamische tweeling Chaim en Wander Koole, de schotvaardi- ge aanvoerder Robin Wisse en het talent Youri van de Broeke hielden de Swift-mannen conti nu bezig. Maar ook de meiden, zoals Crucq zijn speelsters noemt, waren waardevol. Crucq: „Ze hebben vandaag ge weldig verdedigend. In de paal- zone hebben ze zo veel werk ge daan voor de jongens. Met name Esther Kasse vond ik een lust voor het oog. Ze was baas over Claudia Fritz, toch niet een van de minsten. Ik vind dat Esther op punten van haar heeft ge wonnen." Helaas voor Fortis won Swift de wedstrijd op punten. Daardoor is de voorsprong van de ploeg van trainer Ralph Gillissen op Fortis opgelopen tot zeven pun ten. Deto raakte dooreen 16-11- nederlaag tegen Tilburg zes wedstrijden voor het einde van de competitie nog verder ach terop. Rob Sanderse: „De titel is bijna binnen. Tenzij er nog heel gekke dingen gebeuren." Swift-Fortis 16-15 (8-7). Scores Swift: Rob Sanderse 7, Danielle Krijger en Sjoerd Sanderse beiden 3, j Margreet Rotte, Pascal Castenm.il- Ier en Bert Jeras allen 1 Scores Fortis: Wander Koole 5, Ro bin Wisse 4, Chaim Koole 3, Esther Kasse, Marieke de Rijke en Youri van de Broeke allen 1 ScheidsrechterHenk Boskma. Aantal toeschouwers: 500. door Peter Godrie VEERE - Veere kreeg zaterdag na het duel met Rijsoord het ene na het andere com pliment. Het voetbalde goed, de mentali teit was prima en de beleving uitstekend. Rijsoord-trainer Cees Lagendijk sprak ook al lovend over de Walcherse formatie: „Veere hoort thuis in de eerste klasse." Het enige dat ontbrak, waren de punten. Die gingen, zoals verwacht, naar Rijs oord. De ongenaakbare koploper won op het sportpark aan de Bieweg met 1-3. Het was geen schande dat het elftal van Veere-trainer Hans de Nooijer de lijstaan voerder geenpootje kon lichten. De cijfers van dit seizoen zeggen meer dan genoeg. Rijsoord heeft 42 punten na veertien wed strijden, scoorde al 43 keer en kreeg slechts dertien doelpunten tegen. Topsco rer van het team is Casper Westerveld, die tegen Veere zijn 22e goal maakte. De titel is slechts een kwestie van tijd. Lagendijk: „Ik denk dat we nu al kampioen zijn want ik zie geen enkele ploeg meer 42 punten halen." Van zo'n puntentotaal kan Veere alleen maar dromen. De Zeeuwse eersteklasser zal alle zeilen moeten bijzetten om degra datie naar de tweede klasse te voorkomen. Daar is De Nooijer zich van bewust, maar wanhopen doet hij nog lang niet. Hij zag in de wedstrijd tegen Rijsoord voldoende positieve dingen die hij in het vervolg van de competitie kan gebruiken. Met name over het collectief was de coach zeer te spreken. Minder vond hij het optreden van Adrie Belfroid in de zesde minuut. De verdedi ger onderschepte een voorzet met zijn hand in het strafschopgebied, omdat hij er met het hoofd net niet bij kon. De Nooijer betitelde dat als 'een domme actie' die werd bestraft met een penalty. Snoeihard pegelde Rijsoord-verdediger Frank Roe land de pingel binnen0-1 Gemakzucht Met het doelpunt zat de koploper al vroeg in een comfortabele fauteuil. Onbewust sloop er echter gemakzucht in de ploeg uit Ridderkerk. En omdat Veere zich snel over de tegenslag heenzette, nam de thuisploeg het initiatief over. Dat leverde kleine kansen op voor onder anderen Ja son Blommaert, Roepesh Bhagola en Danny ter Steege. Het waren signalen dat Veere zich niet zomaar door Rijsoord van de mat wilde laten spelen. Op slag van rust kreeg Veere loon naai werken. Turgut Kizilarslan gaf vanaf rechts voor. De bal kwam bij de tweede paal, waar Bhagola alle tij den ruimte had om de gelijkmaker aan te tekenen. De feestvreugde was van korte duur. Koud veertig seconden na het fluitsignaal voor de tweede helft bracht Casper Wes terveld Rijsoord op 1-2, na een voorzet van ploeggenoot Bas Heiden. Dat was een lelijke streep door de rekening voor de formatie van De Nooijer. In de rust had de oefenmeester namelijk gezegd dat zijn ploeg de concentratie moest vasthouden. „Dan hadden we één of meer punten kun nen pakken", sprak hij. „Maar na de 1-2 knapte er iets bij ons en liepen we achter de feiten aan." Veere werd halverwege de tweede helft met de neus op de feiten gedrukt toen Bas Heiden op de middenlijn de bal kreeg. Randy de Dreu probeerde de opmars van Heiden naar het doel te stoppen. Omdat de Rijsoord-spits de sliding keurig ont week, was doelman Mohamed El Bek- kaoui het laatste obstakel naar de derde treffer. Ook dat was geen probleem voor Heiden. Arrogant sjokte hij de laatste me ters naar het lege Veere-doel om vervol gens keihard binnen te schieten. Een kleine tien minuten voor tijd had Danny ter Steege de wedstrijd weer wat kleur kunnen geven. Zijn schot belandde echter tegen de paalEen paar minuten la ter zag diezelfde Ter Steege een door hem genomen vrije trap net naast het doel ver dwijnen. Veere: Mohamed El Bekkaoui; Adrie Belfroid, René Schreuder, Danny ter Steege, Randy de DreuAndré van Maldegem (70. Edwin van Ta- tenhove), Jorrit Schuurman (8J. Jean-Paul Harthoom), Jason Blommaert; Khaled Boufra- hi, Turgut Kizilarslan, Roepesh Bhagola. door Jurriaan de Reu MIDDELBURG - Na de over winning van vorige week op koploper Hellas toonden de handballers van EMM zich za terdagavond ook tegen midden moter Atomium '61 het sterkst. In de sporthal aan de Middel burgse Nassaulaan won de ploeg van trainer John Jansen na een matig, maar spannend duel met 19-13 en pakte daar mee twee erg belangrijke pun ten. j „Na de overwinning van vorige j week dachten veel mensen dat j we nu wel weer zouden verlie- i zen. Ik ben blij dat we het te- gendeelhebben laten zien", rea- geerde de uitblinkende EMM- keeper Manuel Kremer na af- loop. „We speelden weliswaar i een slechte wedstrijd, maar het resultaat telt. Het belangrijkste I is dat we die twee punten heb- j ben gepakt, die zijn van veel be- lang voor de rest van het sei zoen." I Door de overwinning nemen de j Middelburgse handballers de zevende plaats in de eerste divi sie over van concurrent Atomi- J um, dat voorafgaand aan het j duel één punt meer had behaald dan EMM. Ook trainer John Jansen was j daarom zeer tevreden over het resultaat. „We hebben van- avond goede zaken gedaan. De overwinning tilt ons nu één punt I over Atomium heen." Over het j getoonde spel was hij echter niet j tevreden. „We hadden veel te j verliezen, dus er stond veel druk op de ploeg. Dat was denk ik de j reden voor de dramatisch slech- te eerste helft. We scoorden j maar zeven keer, dat is heel wei - nig. Onze keeper hield de wed- I strijd voor ons open met een j aantal fantastische reddingen. De tweede helft kwamen we goed uit de kleedkamer en maakten een paar snelle doel punten. Dat gaf ons vertrou- wen." Gefrustreerd Jansen was niet ten onrechte vol j lof over Kremer, die tot vier keer toe een penalty stopte. „Manuel heeft ons op beslissende mo- menten in de wedstrijd gehou- den. Hij stopte een paar pingels en verrichtte andere goede red- dingen. Je zag dat de tegenstan ders gefrustreerd raakten om dat ze die bal maar niet langs I hem kregen." Kremer bleef na j de wedstrijd echter met beide benen op de grond staan,Het i s niet belangrijk wie het doet, als er op de moeilijke momenten maar iemand is die er bovenuit stijgt. Vandaag was ik dat, vol gende week zal dat weer iemand anders zijn." De wedstrijd kwam laat op gang. Pas na zes minuten open de Atomium-speler Moshen Daghrir de score. De Ridder- kerkse sterspeler was in de ge- lijkgeëindigde heenwedstrijd nog een ware kwelgeest voor EMM doordat hij maar liefst twaalf keer scoorde. Zaterdag kon de Middelburgse defensie Daghrirs scoringsdrift aardig indammen. De Tunesiër trof slechts vier keer doel. Na de 0-1 liep Atomium al snel uit naar 0- 2maar de Middelburgers bogen halverwege de eerste helft de achterstand om in een 5-3-voor sprong. De Ridderkerkers kwamen ech ter weer terug tot 5-5. Vanaf dat moment ging het duel gelijk op en gingen de ploegen bij 7-7 de rustin. Rode kaart Na de rust nam EMM het heft in handen. Via scores van Ron Flipse en Arno Wouters kwa men de Middelburgers daarna snel op een 9-7-voorsprong. Voor Wouters was dat meteen de laatste score van de wedstrijd. Hij mocht van het warrig lei dende schëidsrechtersduo Van Doom/Holierhoek vertrekken met een rode kaart wegens ver meend natrappen. Een beslis sing waar zelfs tegenstander Patrick van der Vliet weinig be grip voor had. Halverwege de tweede helft be sliste EMM de wedstrijd. De Middelburgers bouwden een 11-10-voorsprong in korte tijd uit naar 15-10. Atomium kwam nog wel terug tot 16-13, maar verder liet de thuisploeg het niet komen, waardoor na ruim een uur spe len de 19-13-eindstand op het scorebord stond. Geknokt Volgens Manuel Kremer biedt de overwinning, ondanks het slechte spel, hoop voor de toe komst „We speelden niet goed, maar er werd tenminste ge knokt in het veld. Dat is wel eens anders geweest bij EMM. Ik heb altijd gezegd dat wij in het lin kerrijtje van de ranglijst zouden eindigen, ook toen begin dit sei zoen de resultaten uitbleven. We zijn nu op weg naar dat rijtje." Scores EMM: Jean-Marie Toubiana, Sjoerd Jongepier, Ron Flipse en Ed win Davidse allen. 3, Vincent van der Meijden, Edwin Pasman en Fernan do Silva allen 2, Arno Wouters 1 door Hans Markusse VLISSINGEN - Oemoemenoe deed wat het moest doen in de ti telrace in de tweede klasse. De Middelburgers wonnen pro bleemloos van Ducks uit Boxtel (29-0) en achterhaalden RCE/PSV op de ranglijst. Vol gende week kan op de Nadorst ook worden afgerekend met koploper Hookers. Ook Tovaal was goed op dreef. De Goesenaren rekenden af met een stuk oud zeer. RRC 2 werd op de slachtbank gelegd en met een 48-5-nederlaag terug naar Rot terdam gestuurd. Oemoemenoe - Duscks 29-0: Oemoemenoe kende een flitsen de start. Al in de tweede minuut bracht Bemy Ligtvoet de thuis club op een 5-0-voorsprong, maar daarna kon Oemoemenoe ondanks een groot veldover- wicht geen gaten meer slaan in de Brabantse defensie. Na rust bleef Oemoemenoe veel sterker. Silvio van Osta verdubbelde de voorsprong en halverwege de tweede helft voerde Herbert- Jan van der Waal de score op tot 15-0. Ook het bonuspunt werd nog binnen gehaald. Jeugdin- ternational Martijn Boogaard rondde een sterke voorwaart- senactie prima af en Bats de Leeuw werkte de eerste conver sion tussen de palen: 22-0. Mar tin de Wit zorgde voor 22-0. Oemoemenoe - Ducks 29-0 (5-0) 2. Bemy Ligtvoet 5-0, 45. Silvio van Osta 10-0, 55 Herbert-Jan van der Waal 15-0, 70. Martijn Boogaard 20- 0, 70. Bats de Leeuw 22-0, 75. Mar tin de Wit 27-0, 76. Herbert-Jan van der Waal 29-0. Scheidsrechter: Hans van Dijk (Vlissingen) Aantal toe schouwers: 75. Tovaal - RRC 2 48-5: Tovaal- trainer Ad Buijs hoefde weinig te doen om zijn spelers op scherp te zetten. De laatste confronta ties tussen beide teams verlie pen niet bepaald vlekkeloos met als dieptepunt de laatste uit wedstrijd in Rotterdam. Tovaal zegevierde met 12-26, maar de Rotterdammers claimden het duel omdat de Goesenaren te laat verschenen. De zege werd door de NRB aan RRC 2 toege wezen en het hoger beroep van Tovaal bij de ATC heeft, ruim twee maanden later, nog steeds niet tot een uitspraak geleid. In de beginfase raasde Tovaal over RRC 2 heen. Via tries van Sjoerd Wartena en Menno Huter leidde de thuisclub binnen twaalf minuten met 10-0, maar daarna stierf het spel van de Goesenaren in schoonheid. Het ging moeilijk, waar het gemak kelijk kon en RRC 2 kwam door Joop IJsselstein terug tot 10-5. Pas in de slotfase kwam Tovaal weer op toeren. Binnen twee mi nuten scoorden Marijn Riemens en Bart Spaas en werd het bo nuspunt veiliggesteld: 22-5. Na rust had Tovaal het wind- voordeel en stonden de Rotter dammers voortdurend met de rug tegen de muur. Via Bert Bak ker en Sander Verheul konden de driekwarten vanuit de line- out keer op keer in stelling wor den gebracht, terwijl ook het fa- sespel Tovaal veel terreinwinst opleverde. Marijn Riemens bracht Tovaal al snel op een 27- 5-voorsprong, waarna de drie kwarten zich naar hartelust konden uitleven. Koen Spaas, Alex Vlieland en Bart Spaas drukten ieder nog een try en Egon Geeratz, als stand-in voor de geblesseerde Jan Moelker, werd naarmate de wedstrijd vorderde trefzekerder met het nemen van de conversions. Hij verzilverde de laatste drie. Tovaal - RRC 2 48-5 (22-5) 6. Sjoerd Wartena 5-0, 12. Menno Huter 10-0, 39. Marijn Riemens 15-5, 40. Bart Spaas 20-5, 40. Egon Geeratz 22-5, 49. Marijn Riemens 27-5, 55. Koen Spaas 32-5, 55. Egon Geeratz 34-5, 66. Alex Vlieland 39-5, 67. Egon Geeratz 41 - 5, 80. Bart. Spaas 46-5, 80. Egon Geeratz 48-5. Scheidsrech ter: Leen Jansen (Hoek van Holland) Aantal toeschouwers: 70. Nederlaag voor Indiana Pacers WASHINGTON - De Indiana Pacers beleefden een slecht weekeinde in de Noord-Ameri kaanse basketbalcoinpctitie NBA De ploeg van Rik Smits leed twee nederlagen. Zaterdag gin gen de Pacers bij de Washington Wizards met 123-113 ten onder, een dag later bleven de Phila delphia 76ers in eigen huis de baas met 103-97. Smits speelde beide duels slechts gedeeltelijk. Zaterdag stond hij 17 minuten in het veld, waarin hij tien punten maakte. Zondag hield hij het een minuut langer vol met een score van veertien punten. RTR/ANP Khaled Boufrahi (links) van Veere wordt aangevallen door een speler van Rijsoord. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 34