EMM rukt op naar middenmoot vloeren ook hvl pzc Simpele zege Oemoemenoe Volharding geeft winst in slotminuut weg Stormvogel is gereed voor waterpolotopper Basketballers slaan toe in verlenging Handballers pakken twee belangrijke punten dankzij zege op Atomium HcUldb&lvrOUWCIl sport maandag 24 januari 2000 bw 17 Vitesse gaat af tegen Duitse amateurploeg ELN eist ontvoering Rincon op Vorm laat biljarter De Groot in de steek door Jurriaan de Reu MIDDELBURG - Na de over winning van vorige week op koploper Hellas toonden de handballers van EMM zich za terdagavond ook tegen midden moter Atomium '61 het sterkst. In de sporthal aan de Middel burgse Nassaulaan won de ploeg van trainer John Jansen na een matige maar spannend duel met 19-13 en pakte daar mee twee erg belangrijke pun ten. „Na de overwinning van vorige week dachten veel mensen dat we nu wel weer zouden verlie zen. Ik ben blij dat we het te gendeel hebben laten zien rea geerde de uitblinkende EMM- -keeper Manuel Kremer na af loop. „We speelden weliswaar een slechte wedstrijd, maar het resultaat telt. Het belangrijkste is dat we die twee punten heb ben gepakt, die zijn van veel be lang voor de rest van het sei zoen." Door de overwinning nemen de Middelburgse handballers de zevende plaats in de eerste divi sie over van concurrent Atomi um, dat voorafgaand aan het duel één punt meer had behaald dan EMM. Ook trainer John Jansen was daarom zeer tevreden over het resultaat. „We hebben van avond goede zaken gedaan. De overwinning tilt ons nu één punt over Atomium heen." Over het getoonde spel was hij echter niet tevreden. „We hadden veel te verliezen, dus er stond veel druk op de ploeg. Dat was denk ik de reden voor de dramatisch slech te eerste helft. We scoorden maar zeven keer, dat is heel wei nig. Onze keeper hield de wed strijd voor ons open met een aantal fantastische reddingen. De tweede helft kwamen we goed uit de kleedkamer en maakten een paar snelle doel punten. Dat gaf ons vertrou wen." Gefrustreerd Jansen was niet ten onrechte vol lof over Kremer, die tot vier keer toe een penalty stopte. „Manuel heeft ons op beslissende mo menten in de wedstrijd gehou den. Hij stopte een paar pingels en verrichtte andere goede red dingen. Je zag dat de tegenstan ders gefrustreerd raakten om dat ze die bal maar niet langs hem kregen." Kremer bleef na de wedstrijd echter met beide benen op de grond staan. „Het is niet belangrijk wie het doet, als er op de moeilijke momenten maar iemand is die er bovenuit stijgt. Vandaag was ik dat, vol gende week zal dat weer iemand anders zijn." De wedstrijd kwam laat op gang. Pas na zes minuten open de Atomium-speler Moshen Daghrir de score. De Ridder- kerkse sterspeler was in de ge- lij kgeëindigde heenwedstrijd nog een ware kwelgeest voor EMM doordat hij maar liefst twaalf keer scoorde. Zaterdag kon de Middelburgse defensie Daghrirs scoringsdrift aardig indammen. De Tunesiër trof slechts vier keer doel. Na de 0-1 1 iep Atomium al snel uit naar 0- 2maar de Middelburgers bogen halverwege de eerste helft de achterstand om in een 5-3-voor- sprong. De Ridderkerkers kwamen ech ter weer terug tot 5-5. Vanaf dat moment ging het duel gelijk op en gingen de ploegen bij 7-7 de rustin. Rode kaart Na de rust nam EMM het heft in handen. Via scores van Ron Flipse en Arno Wouters kwa men de Middelburgers daarna snel op een 9-7-voorsprong. Voor Wouters was dat meteen de laatste score van de wedstrijd. Hij mocht van het warrig lei dende scheidsrechtersduo Van Doorn/Holierhoek vertrekken met een rode kaart wegens ver meend natrappen. Een beslis sing waar zelfs tegenstander Patrick van der Vliet weinig be grip voor had. Halverwege de tweede helft be sliste EMM de wedstrijd. De Middelburgers bouwden een 11-10-voorsprong in korte tijd uit naar 15-10. Atomium kwam nog wel terug tot 16-13, maar verder liet de thuisploeg het niet komen, waardoor na ruim een uur spelen de 19-13-eindstand op het scorebord stond. Geknokt Volgens Manuel Kremer biedt de overwinning, ondanks het slechte spel, hoop voor de toe komst „We speelden niet goed, maar er werd tenminste ge knokt in het veldDat is wel eens anders geweest bij EMM. Ik heb altijd gezegd dat wij in het lin kerrijtje van de ranglijst zouden eindigen, ook toen begin dit sei zoen de resultaten uitbleven. We zijn nu op weg naar dat rijtje." Scores EMM: Jean-Marie Toubiana, Sjoerd Jongepier, Ron Flipse en Ed win Davidse allen 3, Vincent van der Meijden, Edwin Pasman en Fernan do Silva allen 2, A rno Wouters 1 doorWim Kakebeeke VLISINGEN - De strijd om de titel duurt nog lang maar de handbalvrouwen van EMM zijn aardig op weg om kampioen te worden. Op de elfde speeldag moest ook HVL in eigen huis buigen voor de Middelburgse ploeg. De formatie uit Den Haag zakte door de 25-23-nederlaag terug naar de derde plek op drie punten afstand. Wings volgt koploper EMM op één puntje. HVL-EMM 23-25: De komende weken zal duidelijk worden of EMM de derde divisie inder daad is ontgroeid. Naast EMM zijn Wings, HVL en Hercules ti- telkanshebber. Inmiddels zijn de returns tegen Wings en HVL met succes afgerond. In Den Haag zag het er driekwart van de strij d niet zo rooskleurig voor de koploper. „Het leek wel een nachtmerrie, maar we zijn er handballend uitgekomen", zei trainer Jos Aertssen na afloop. De Goesenaar doelde vooral op de terugschakeling naar de 6-0- verdediging na de pauze (13-8). Dat was het breekpunt in de veel te harde confrontatie. Op de slotfase na kwam de Middel burgse formatie niet één keer compleet binnen de lijnen. EMM trok zich na de pauze op aan het sterke spel van onder meer Angela van de Bergh (4 treffers) en Suzan Wohrmann (6 treffers). „Het scorend vermo gen in de breedte is de kracht van EMM", grijnsde Jos Aerts sen. Scores: Suzan Wohrmann 6, Angela Van De Bergh 4, Jits Jongepier 3, Christian Ramstijn 3, Renate Hen- drikse 3. Miranda Dekker 2, Petula Tax 2, Carolien Davidse en Marlies Ramstijn. Hollandiaan-EMM 2 22-9: Bei de ploegen speelden niet best. Van de Middelburgers hoeft ze ker geen vuurwerk verwacht te worden meer deze competitie. Het tijdelijk wegvallen van Aletta Baan en Jessica de Jong (beiden zwanger) en de rugbles sure van Annemarie Minnaert drukt gewoon te zwaar op de se lectie. ASC-Olympus 17-8: In tegen stelling tot de eerste ontmoeting rolde er geen grote uitslag uit de bus. Dat was vooral de verdien ste van Linda de Ruyter en Jan- nekeBoogaart. Beiden zorgden met hun inzet voor een positieve uitstraling. „We wisten dat het een zware middag zou worden, maar de schade is meegevallen", aldus trainer Jaap Sinke. Hellas 3-EMM 2 20-17: De re serves zitten de laatste weken niet zo lekker in hun vel. In de laatste vier duels werden slechts twee punten gepakt. De rol bo venin behoort tot de verleden tijd. De bank was mager bezet door blessures en afwezigheid. „Twee wissels tegen het gerouti neerde Hellas is geen basis om te winnen", aldus coach Fred van der Weel. Oliveo 2-Olympus 16-22: De rol voor de formatie van Rita van de Velde is nog lang niet uitge speeld bovenin de tweede klas se. GSC is de trotse lijstaan voerder met twee verliespunten, maar beide ploegen moeten el kaar nog tweemaal treffen. In Pijnacker was de zaak voor de' pauze al beklonken. Oliveo werd simpel overklast: 5-13. In valler Hans Dierkx en Louis Vermeulen scoorden ieder vijf maal. ISSELBURG - Vitesse heeft een dramatische generale repetitie afgewerkt voor de herstart van de competitie, woensdag in Gel- redome tegen FC Den Bosch. Het team van trainer Ronald Koeman leverde een wanpres tatie tegen de Duitse amateur club LR Ahlen waarvan de ploeg met 2-0 verloor. Dit is de slechtste wedstrijd die ik Vitesse ooit heb zien spelen", zei Orlando Trustfull, sinds me dio 1997 spelend voor de Arn hemse club. „Laten we het maar van de positieve kant bekijken. Het kan tegen FC Den Bosch al leen maar beter gaan, want slechter dan dit kan niet." In het Isselstadion kwam Vites se geen moment in de wedstrijd. De Arnhemse elf stapelde fout op fout, voortdurend waren er misverstanden en foutieve pas ses. Vitesse overtrof haar oppo nent slechts met het vele gemop per en het onnodige gepraat in het veld. GPD door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de zesde klasse A waarin maar liefst vier van de zes voetbal duels in 2-2 eindigden, is Oostburg dank zij een overtuigende 8-0-overwinning in Schoondijke winnaar geworden van de strijd om de tweede periodetitel. SDO'63-Volharding 2-2: Na rust opende Peter Ars de score namens de gasten. Na de gelijkmaker van Patrick van de Voort, schoot Michel Loontjens Volharding op nieuw op voorsprong. In de 90e minuut bracht Johnny Merckx de thuisploeg met een rake kopbal langszij, 2-2. Schoondijke-Oostburg 0-8: Het in de on derste regionen bivakkerende Schoondij ke bleek niet opgewassen tegen een veel sterker Oostburg. Na een kwartier was het 0-3 door treffers van Ger van de Voorde en Stefan Roche (2x). Toen in de 30e minuut bij de thuisploeg ook nog een speler rood kreeg, was het hek helemaal van de dam. Nogmaals Ger van de Voorde, Dimitri Overmeire (3x) en Niek Maenhaut zorg den voor de 0-8-eindstand. Ria W.-Terhole 2-2: De thuisploeg begon sterk en kwam op voorsprong door Mari no Dhooge. Nog voor rust bracht Giovan ni Verbraeken Terhole weer langszijKort na rust bracht Arjan Roost Ria opnieuw op voorsprong, Patrick Freyzer bepaalde de eindstand op 2-2. Robur-Sluis 2-2: Een voor rust beter Ro- bur leidde halverwege met 1-0 door Eus van Dij kKort na rust maakte Nabiel Nef- tah er 2-0 van. Sluis nam steeds meer het mitiatief over en kwam na de aanslui tingstreffer van Peter Slits op gelijke hoogte door Bob van de Kerkhove. Beide ploegen beëindigden het duel met tien spelers na twee rode kaarten wegens vechten in het veld. Kwadendamme-Groede 1-2: Al na twin tig seconden opende Ivan Faas de score, waarna Bram Vercruijsse er in de 2e mi nuut 0-2 van maakte. Na deze bliksem- start van de gasten kon Kwadendamme steeds meer het initiatief overnemen. Car lo Vermeulen bracht de aandringende thuisploeg in de 55e minuut terug in de wedstrijd door 1-2 aan te tekenen. In de slotfase voorkwam de lat de verdiende ge lijkmaker van Kwadendamme. EMM'er Sjoerd Jongepier (rechts) neemt het doel van Atomium onder vuur. foto Ruben Oreel door Ko Mechielsen VLISSINGEN - Volgende week staat de topper Westland'96- Stormvogel op het programma en beide ploegen lijken klaar voor de confrontatie. Stormvo gel won met 12-7 van het lastige BZC terwijl Westland fors uit haalde tegen Treffers: 3-15. De waterpoloërs van De Schel de herstelden zich goed van het puntverlies vorige week en wo nen nu met 9-2 van Spartaan. De waterpolovrouwen van De Schelde wonnen met 4-1 van Nimo en Stormvogel verloor bij DBD met 6-5. De waterpoloers van Stormvogel 2 verloren met 11-7 van WPC'98 2. Stormvogel-BZC 12-7: Ook de ze week kwam Stormvogel sterk uit de startblokken en nam in de eerste periode een 4-1-voor- sprong. BZC wist zich daarna beter in de wedstrijd te knok ken, maar Stormvogel liep nog wel uit naar 6-2. In de derde pe riode had Stormvogel het niet gemakkelijk en zag BZC goed tegenstand geven. De Vlissin- gers toonden in de laatste perio de veerkracht en speelden de wedstrijd sterk uit en behaalden een dik verdiende 12-7 winst. Scores Stormvogel: Jan Kees Mol 4, Joey de Beer 3, Patrick Vader 2, Danijel Gavranovic, Gerco Koks en Frank Leijnse 1 Schelde-Spartaan 9-2: De Schelde had na de 4-4 van vori ge week in Rotterdam tegen Spartaan iets recht te zetten voor het thuispubliek. Na een moeizame start, waarin een 1-0- voorsprong werd genomen, leg- BOGOTA - De ontvoering van oud-wielrenner Oliverio Rincon is opgeëist door het Colombi aanse bevrijdingsleger ELN. Dat heeft Gilma Alfonso, echt genote van Rincon, op radiozen der RCN verklaard. Alfonso verklaarde vrijdag avond te zijn gebeld door de re bellen die over losgeld noch over hun beweegredenen iets hadden losgelaten. Rincon had zijn vrouw wel kunnen vertellen dat hij goed behandeld werd door zijn ontvoerders. Rincon (32) en zijn schoonzus Yadira Jimenez werden donder dag door drie gewapende man nen ontvoerd. AFP de De Schelde in de tweede pe riode de zwakte van Spartaan bloot en liep het uit naar een 4- 0-voorsprong. De Rotterdam mers kwamen met de eerste gevaarlijke bal op 4-1, maar daarna was het gedaan met het gevaar van de Rotterdammers. Schelde vergat echter de kansen te benutten zodat de derde pe riode niet al te best was. In de laatste periode liet Schelde ech ter weer goed waterpolo zien en liep het uit naar een dik verdien de 9-2 winst. Scores Schelde: Chris van Royen Chris Eijsebaert, Bram van de Heu vel en Cees van Houwelingen allen 2 en Bas Wesdorp 1 Schelde-NIMO 4-1: De Schelde, dat opnieuw slechts over zeven vrouwen kon beschikken, begon voorzichtig aan de wedstrijd. Na een 2-1-voorsprong verzan de de wedstrijd in een matige vertoning waarbij beide ploe gen niet veel actie lieten zien. De Schelde bleef wel de betere ploeg en liep aan het eind van de derde periode uit naar 4-1. Ma- rouska Wijffels scoorde alle Schelde-treffers. DBD-Stormvogel 6-5: De wa terpolovrouwen van De Storm vogel speelden een goede wed strijd bij DBD dat in de eerste periode een 2-1-voorsprong nam. Het bleef een gelijkpp- gaande wedstrijd waarin de ploeg uit Best in de derde perio de een 5-3-voorsprong' nam. De Stormvogel knokte zich in de laatste periode nog terug, maar kwam in de slotminuut net te kort. Scores Stormvogel: Karin Pasman 2 en Annemarie Domisse, Tessa Si mon en Linda Versluis allen I WPC'98 2-Stormvogel 2 11-7: De Stormvogel 2 trad aan zon der Gep Navest, Loek van't Westende en Chris van de Draai en zag in de eerste periode WPC een 2-1-voorsprong nemen. In de tweede periode knokten de Vlissingers zich knap naar een 4-5-voorsprong. Daarna was het gedaan met de strijd en nam WPC opnieuw het heft in han den. In de laatste periode bleek dat De Stormvogel 2 mankracht tekort kwam zodat WPC met 11-7 won. Scores Stormvogel 2: Kees Leijnse 3, Henk Riemens, Sven Eric Sandifort, Arno van Ederen en Gabrijel Ga vranovic allen 1. Ganze-Nuenen 7-7: Tegen kop loper Nuenen speelde Ganze opnieuw een puike wedstrijd die gelijk opging. Waar Ganze vorige week in de slotminuut de wedstrijd wist te beslissen was er deze week geen winnaar met een terechte 7-7-eindstand op het bord. u Sander Verheul van Tovaal wordt getackled door een speler van RRC 2. Achter hem van links naar rechts zijn ploeggenoten Kees Noord- hoek, Sjoerd van Benthem en Alfred Verdonk. foto Willem Mieras Rugbyers Tovaal nemen revanche op RRC 2 door Hans Markusse VLISSINGEN - Oemoemenoe deed wat het moest doen in de ti telrace in de tweede klasse. De Middelburgers wonnen pro bleemloos van Ducks uit Boxtel (29-0) en achterhaalden RCE/PSV op de ranglijst. Vol gende week kan op de Nadorst ook worden afgerekend met koploper Hookers. Ook Tovaal was goed op dreef. De Goesenaren rekenden af met een stuk oud zeer. RRC 2 werd op de slachtbank gelegd en met een 48-5-nederiaag terug naar Rot terdam gestuurd. Oemoemenoe - Ducks 29-0: Oemoemenoe kende een flitsen de start. Al in de tweede minuut bracht Berny Ligtvoet de thuis club op een 5-0-voorsprong, maar daarna kon Oemoemenoe ondanks een groot veldover- wicht geen gaten meer slaan in de Brabantse defensie. Na rust bleef Oemoemenoe veel sterker. Silvio van Osta verdub-; belde de voorsprong en halver wege de tweede helft voerde Herbert,-Jan van der Waal de score op tot 15-0. Ook het bo- nuspunt werd nog binnen ge haald. Jeugd international Mar tij n Boogaard rondde een sterke voorwaartsenactie vakkundig af en Bats de Leeuw werkte de eerste conversion tussen de pa len: 22-0. In de slotfase bepaal de Martin de Wit de eindstand op 22-0. Oemoemenoe - Ducks 29-0 (5-0) 2. Berny Ligtvoet 5-0, 45. Silvio van Osta 10-0, 55. Herbert-Jan van der Waal 15-0, 70. Martijn Boogaard 20- 0, 70. Bats de Leeuw 22-0, 75. Mar tin de Wil 27-0, 76. Herbert-Jan van der Waal 29-0. Scheidsrechter-Hans van Dijk (Vlissingen) Aantal toe schouwers: 75. Tovaal - RRC 2 48-5: Tovaal- trainer Ad Buijs hoefde weinig te doen om zijn spelers op scherp te zetten. De laatste confronta ties tussen beide teams verlie pen niet bepaald vlekkeloos met als dieptepunt de laatste uit wedstrijd in Rotterdam. Tovaal zegevierde met 12-26,ernaar de Rotterdammers claimden het duel omdat de Goesenaren te laat verschenen. De zege werd door de NRB aan RRC 2 toege wezen en het hoger beroep van Tovaal bij de ATC heeft, ruim twee maanden later, nog steeds niet tot een uitspraak geleid. In de beginfase raasde Tovaal over RRC 2 heen. Via tries van Sjoerd Wartena en Menno Huter leidde de thuisclub binnen twaalf minuten met 10-0, maar daarna stierf het spel van de Goesenaren in schoonheid. Het ging moeilijk, waar het gemak kelijk kon en RRC 2 kwam door Joop IJsselstein terug tot 10-5. Pas in de slotfase kwam Tovaal weer op toeren. Binnen twee mi nuten scoorden Marijn Riemens en Bart Spaas en werd het bo- nuspunt veiliggesteld: 22-5. Windvoordeel Na rust had Tovaal het wind- voordeel en stonden de Rotter dammers voortdurend met de rug tegen de muur. Via Bert Bak ker en Sander Verheul konden de driekwarten vanuit de line- out keer op keer in stelling wor den gebracht, terwijl ookhet fa- sespel Tovaal veel terreinwinst opleverde. Marijn Riemens bracht Tovaal al snel op een 27-5-voorsprong, waarna de driekwarten zich naar hartelust konden uitleven. Koen Spaas, Alex Vlieland en Bart Spaas drukten ieder nog een try en Egon Geeratz, als stand-in voor de geblesseerde Jan Moelker. werd naarmate de wedstrijd vorderde trefzekerder met het nemen van de conver sions. Hij verzilverde de laatste drie en hielp Tovaal aan een dik verdiende 48-5-overwinning. Tovaal - RRC 2 48-5 (22-5) 6. Sjoerd Wartena 5-0, 12. Menno Huter 10-0, 39. Marijn Riemens 15-5, 40. Bart Spaas 20-5, 40. Egon Geeratz 22-5, 49. Marijn Riemens 27-5, 55. Koen Spaas 32-555. Egon Geeratz 34-5, 66. Alex Vlieland 39-5, 67. Egon Geeratz 41 - 5, 80. Bart Spaas 46-5. 80. Egon Geeratz 48-5. Scheidsrech ter: Leen Jansen (Hoek van Holland) Aantal toeschouivers: 70. van onze sportredactie VLISSINGEN - De basketbal lers van BC Vlissingen ontsnap ten in de verlenging aan een nederlaag tegen het laagge plaatste Starz en wonnen uit eindelijk nog met 52-57. De jongensjunioren hebben hun kampioensaspiraties door een 51-48-nederlaag tegen PSV/Al- monte op moeten geven. Starz-BC Vlissingen 52-57: BC Vlissingen begon de wedstrijd met een uitgedunde selectie. Met slechts zes spelers, waaron der de van een zware blessure herstellende Ramon de Blok, kwam de Vlissingse ploeg al gauw op een 15-4-achterstand. Zonder wissels konden de Vlis singers toch redelijk gelijk op spelen stond het zelfs op een kleine voorprongbij rust: 32-30. Na rust wisten de Vlissingers goed uit foutenlast te blijven en dicteerden zij het tempo van de wedstrijd. In de laatste secon den van de wedstrijd slaagde de spelverdeler van de Starz er niet in de aan hem toegekende vrije worp te verzilveren en moest er verlengd worden. In de verlen ging lieten Sebastiaan Roelse en Rakesh Angnoe gemakkelijke scores aantekenen om zo alsnog de volle winst te pakken. Scores: Sebastiaan Roelse 17, Anro Franke 16, Rakesh Angnoe 16, Cas per van Belzen 5, Roland Sulkers 2 en Ramon de Blok 1 Vrouwen BV Souburg-Barons 47-43: Ook de vrouweifl van BV Souburg speelden met een incomplete se lectie. In het begin van de wed strijd gingen beide teams gelijk op en kwamen lastig tot scoren. BVS wist zich hier het eerst van te herstellen en kon een voor sprong van 17-8 opbouwen. Beide teams gingen vervolgens gelijk, maar Barons nam het ini tiatief en liep uit. De vrouwen van BVS bleven hier vrij rustig onder en door goed positiespel en fanatiek verdedigen kon toch de overwinning gemakkelijk binnen worden gehaald. BC Vlissingen-Den Helder 49- 64: De meisjesjunioren van BC Vlissingen troffen in het sterke team van Den Helder een zware tegenstander die snel naar een 8-22-voorsprong uitliep. Daar na kwam er meer evenwicht in de wedstrijd en na de 22-39 ruststand kwam BCV door Jes sica Verhage en Astrid Franke terug tot 39-50. Den Helder liet het verschil echter niet kleiner worden en won met 49-64. PSV/Almonte-BC Vlissingen 51*^48: De jongensjunioren le den veel onder de arbitrale be slissingen van beide scheids rechters. PSV kon in het begin uitlopen, maar de voorsprong bleef beperkt tot een paar pun ten. De Vlissingse jongens kwa men steeds terug maar konden nooit aansluiting vinden. Volharding-Virtus 57-72: Vol harding leed opnieuw een ne derlaag, maar toch is er een goe de vooruitgang te ontdekken bij de debutant in de hoofdklasse. Coach Kees Steur kon tevreden terugkijken op de wedstrijd, want zijn ploeg werkte hard en stond tot aan de twaalfde mi nuut in de tweede helft voor te gen de subtopper. Pas daarna konden de Goese jongens het hogere tempo van hun tegen stander niet meer bijbenen en zagen de partij verloren gaan. 's-HEERENHOEK - In de eerste toernooihelft bleef hij ongesla gen. Maar in de eindronden van het kampioenschap vijfde klas se bandstoten van het district Walcheren De Bevelanden raakte biljarter Wim de Groot van de vereniging Dampoort uit Middelburg volledig van slag. Na twee nederlagen op rij sloot naaste belager Johan Traas van De Toekomst aan en in de alles- beslissende finale tussen beide spelers had Traas aan een remi se genoeg om de titel in deze klasse te pakken. Die uitslag (30-30) kwam ook op het wed- strijdformulier. Een verrassing want de wijze waarop De Groot in de eerste vier ronden alle tegenstanders opzij schoof, deed vermoeden dat de speler van Dampoort op zijn sloffen kampioen zou wor den. Maar bij de hei-start van de ze eindstrijd bleek bij De Groot de grote vorm niet meer aanwe zig. Twee nederlagen op rij luid den het verlies in. Achter de koploper pakte voor al Johan Traas de kans om terug in de wedstrijd te komen. Waar De Groot twee keer 'down' ging, liep Traas in de tweede wed- strijdhelft slechts tegen één ver- liespartij op. Daardoor was hij voor de start van de slotronde al over De Groot heen gegaan en had hij in de onderlingei con frontatie aan een remise gehoeg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 17