(y ■■■aankomende 7 PHILIPS receptioniste/ verkoopster Lijnteam Manager [e/i mfo beffcf Secretaresse (fuii-time) 2 Afdelingssecretaresses (0,8 ne én 0,6 fte) het Rijswijksche huis Assistent bedrijfsleider/ Restaurantmanager ADVANTA 52 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 8 JANUARI 2000 Enthousiaste, gemotiveerde, representatieve. Mikro-Electro is in iets meer dan 25 jaar tijd uitgegroeid tot het grootste electro- filiaalbedrijf van Zuidwest Nederland met o.a. 20 winkels, een technische dienst en een eigen bezorgteam. Binnen ons sterk groeiende bedrijf is veelal plaats voor jonge, enthousiaste mensen die hun toekomst met beide handen aan willen pakken. Werken bij Mikro-Electro is werken in een bedrijf waar klantvriendelijkheid, collegialiteit en service voorop staan Ter aanvulling van de verkoopteams van onze filialen hebben wij wegens toenemende drukte op korte termijn behoefte aan m/v Leeftijd 18 tot 21 jaar, een detailhandelsopleiding en/of verkoopervaring strekt tot aanbeveling Geïnteresseerd? Stuur dan een uitsluitend schriftelijke sollicitatie met pasfoto naar Mikro-Electro BV. Ettenseweg 48.4706 PB Roosendaal. t.a.v. Afdeling Personeelszaken. KTCEL-ARWS P.4AMSCCNKSVEER 3EBKZHE. 2°* ,'S „„"WKS---1ST |GC€S ROOSENCAAL .KSSNGEN 9ESGEN0PZ0CM «TBIKeuZEN 0CSr5t'fi6-.ltW'-ST Beste service, laagste prijs! STOFFELS CLEANING Bedrijfsprofiel Stoffels Cleaning is een middelgroot schoonmaakbedrijf. Er werken 900 men sen. Het werkgebied is zuidwest Nederland. Het gebied is opge splitst in 5 districten met per district een kantoor. Terneuzen (hoofdkantoor). Mid delburg. Roosendaal, Spijkenisse en Tilburg, leder district wordt aangestuurd door een districtsmanager De organisatie kenmerkt zich door klantgericht heid. flexibiliteit en be trokkenheid. Schoon maak is people busi ness. Stoffels Cleaning is gecertificeerd volgens ISO 9002/OSB+. Het veiligheidsbeleid is eveneens gecertifi ceerd conform VCA*. Stoffels Cleaning is voor de regio Midden-Zeeland op zoek naar een: ambulant objectleider m/v (10 uur per week) De werkzaamheden bestaan uit: Werving en selectie van schoonmaakpersoneel Leiding geven aan schoonmaakpersoneel op di verse objecten Het maken van de planning en toezien op het juis te kwaliteitsniveau van de werkzaamheden Verzorgen van administratie t.b.v. de verloning Contact onderhouden met de klant i.v.m. de voort gang van het proces en de afstemming van de be hoeften Voor deze afwisselende baan zoeken wij iemand met een flexibele instelling, die creatief is, mensgericht is, een gezond verstand heeft, die van wanten weet, in het bezit is van een rijbewijs BE, kan organiseren, en die geen bezwaar heeft tegen werken in ochtend en/of avonduren Bent u geïnteresseerd in deze functie stuur dan uw sollicitatiebrief met cv binnen 10 dagen naar: Stoffels Cleaning T.a.v. de heer E. Zwanink Postbus 250 4330 AG MIDDELBURG Tel.: 0118-624750 Roompot Zwemparadijs zoekt per direct voor de badshop/receptie een (voor 38 uur per week) Voor deze uitdagende en zeer afwisselende functie zoeken wij een enthousiaste medewerkster. Leeftijd tussen de 18 en 24 jaar Affiniteit met Duitse taal Ervaring met computers Bereidheid in weekend/vakantie te werken Eigen vervoer Interesse Stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV aan: Roompot Zwemparadijs t.a.v. Jenneke Jongkind Postbus 12, 4493 ZG Kamperland Info: 0113-374160 ZWEMPARADIJS Christelijke Basisschool De Zevensprong in Krabbendijke zoekt een spontane, enthousiaste groepsleerkracht (m/v) voor groep 8 Ben jij: beschikbaar van 1 februari tot 1 juli 2000 op woensdag, donderdag en vrijdag een kei op het gebied van rekenen enthousiast over werken met de computer flexibel en stressbestendig Heb jij: ervaring met zorgverbreding visie op leerlingen in groep 8 zin om jouw talenten in te zetten voor de ander een christelijke levensvisie ruimte voor een nieuwe uitdaging Neem contact op met de directeur: René v.d. Broeke (0113-506210 381473) of (privé 502199 tussen 19.30 en 20.30 uur) En schrijf een brief vóór maandag 17 januari aan: Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs Reimerswaal Postbus 59, 4416 ZH Kruiningen Stel jezelf de vraag: Waarom zou ik bij Philips willen werken? Omdat het een van 's werelds grootste elektronicaconcerns is? Omdat je er met de meest geavanceerde technologieën kunt werken? Om de internationale carrièremo gelijkheden? De honderden cursussen en trainingen? Of zou je vooral bij Philips willen werken om de kwaliteit van het leven van mil joenen mensen te verbeteren? Voor ons is er slechts één antwoord. In de productie-unit TL worden op hooggemechaniseerde productielijnen grote aantallen TL-Iampen voor algemene en speciale verlichtingstoepassingen geproduceerd, waaronder de bekende TL-lampen die veel worden toegepast in kantooromgevingen. Begin 1999 is de unit gestart met de implementatie van (semi-)autonome teams in de productie. De lijnteam manager is verantwoordelijk voor het beleid van het eigen lijnteam en voor de realisatie van de afgesproken doelstellingen. Als lid van het management team ben je daarnaast medeverantwoordelijk voor het beleid van de productie-unit. Voor jouw lijn team stel je zelf het personeelsbeleid op en zorg je voor de uitvoering. In het verlengde daarvan zorg je voor de ontwikkeling van zelfsturende teams en een eigen staf. Op finan cieel gebied ben je medeverantwoordelijk voor het budget van de productie-unit en bewaak je het budget van het lijnteam. Kennis en ervaring Je hebt een opleiding op HBO-niveau, je hebt affiniteit met techniek en leiding gevende ervaring in een productie-omgeving. Daarnaast ben je bekend met het concept van zelfsturing. Je bent een ondernemende manager, die stimulerend en structurerend te werk gaat vanuit een helikopterview. Je hebt een praktische, probleemoplossende instelling en oog voor venieuwing. Vooruitzichten Je krijgt een zelfstandige, verantwoordelijke functie in een technologisch hoog waardige omgeving die volop kansen biedt om je kwaliteiten in te zetten en verder te ontplooien. Naast uitstekende arbeidsvoorwaarden en een goede werksfeer bieden wij veel mogelijkheden om je verder te ontwikkelen binnen het Philips- concern. Interessant? Bel voor meer informatie de heer A. Bos, Manager TL-Standaard, tel. (0165) 577480. Stuur een korte schriftelijke sollicitatie naar mevr. E. van Asperen, Personeelsfunctionaris, Personeelzaken, Zwaanhoefstraat 2, 4702 LC Roosendaal. Philips Lighting maakt lampen, armaturen en verlichtingselektronica voor tal van verlichtingstoepassingen binnen- en buiten. De vestiging Roosendaal is het wereldwijde kenniscentrum voor de TL- en Spaarlampengroep en is verantwoor delijk voor de productie van lampen, het ontwikkelen van nieuwe producten en productieprocessen en het ontwikkelen en bouwen van nieuwe machines voor de fabricage van TL en Spaarlampen. De Zuidelijke Land- en Tuinbouworganisatie ZLT0 is een belangenorganisatie van 29.000 boeren en tuinders in Zeel and, Noord-Brabant en Zuid-Gelderland. De organisatie kent twee bedrijfseenhedeiu ZLTO Advies voor de individuele dienstverlening aan de leden en ZLTO Collectief voor de collectieve belangen behartiging van de leden. De ZLTO heeft 250 mede werkers in dienst die werken vanuit kantoren in Tilburg, Goes, MiII, Roosendaal en Veldhoven. Ondernemers in markt en maatschappij Zuidelijke Land- en Tülnbouworgdnisalic Voor het regiokantoor in Goes zijn wij voor Advies op zoek naar een: In deze functie bent u werkzaam voor de medewerkers Vastgoed, werkzaam in de makelaardij .onteigening en taxaties. Voor hetzelfde kantoor in Goes zoeken wij voor Collectief: Vanuit het groepssecretariaat van ZLTO Collectief wordt u ingezet voor secretariële ondersteuning van de Provinciale Secretaris, teamleden, afdelingsfunctionarissen en specialisten. Voor alle functies geldt dat u aanspreekpunt bent voor externe en interne contacten. U draagt zorg voor de uitwerking van correspondentie en notities, organiseren en notuleren van vergaderingen, archivering etc. Naast accuratesse vraagt deze functie een grote mate van zelfstandigheid en flexibiliteit. U hebt een secretaresse opleiding gevolgd (MEAO/Schoevers of gelijkwaardig) en u hebt ervaring met administratieve werkzaamheden en geautomatiseerde gegevensverwerking. Daarnaast beschikt u over goede contactuele eigenschappen en organi satorische kwaliteiten. Wij bieden u uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer C. Verhoeven (coördinator personeelszaken), telefoon 013-583 63 85 of de heer B. Feijtel (Provinciaal Secretaris), telefoon 0113-24 77 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 5 werkdagen na verschijning van deze advertentie richten aan de ZLTO, t.a.v. de heer C. Verhoeven, Postbus 91,5000 ma Tilburg. Restaurant te Oostkapelle, Zeeland zoekt Voor deze functie zijn wij op zoek naar een enthousiast en gemotiveerd persoon met ervaring. De eisen voor deze functie zijn gastgerichtheid, flexibiliteit en een goede kennis van de Duitse taal. De kandidaat zal functioneren als leiding gevend persoon tijdens zijn/haar werktij den. Wij bieden gevarieerd werk, een goed sa laris (inclusief eventueel accommodatie), en u zult deel uitmaken van een jong en gemotiveerd team. Graag uw reacties naar: Robert Hamilton, Vroonweg 1, 4356 ES Oostkapelle, 0118-581749 ZONNEMAIRE Het bestuur van de Vereniging voor het Prot. Chr. Onder wijs Schouwen-Duiveland vraagt voor haar basisschool "Zonnewijzer", I.M. v.d. Bijlstraat 15,4316 AB Zonne- maire, m.i.v. 1 februari 2000 een GROEPSLEERKRACHT (m/v) (4 a 3 dagen) Voor een combinatiegroep 5/6 van 20 leerlingen. Wij zijn op zoek naar iemand die: kiest voor P.C. onderwijs kerkelijk meelevend is goed kan samenwerken in een klein team contacten met ouders belangrijk vindt zich in wil zetten voor buitenschoolse activiteiten. Voor inlichtingen kunt u bellen met de directeur van de school, dhr. M. A. de Vries. tel. 0111-401839 (school) en 0111-401815 (privé). Belangstellenden voor genoemde functie worden verzocht hun sollicitatie z.s.m. te richten aan de secretaris van de schoolcommissie dhr. J. v.d. Male, Margrietstraat 21 4316 AE Zonnemaire. Telefoon 0111-402135. Prisma Food Groep Prisma Food Groep is een retail organisatie die opereert in de levensmiddelenbranche De Groep bestaat uit diverse werk maatschappijen, waarvan Prisma Food Retail 8 V. de werk maatschappij vormt die goederen levert aan meer dan 350 zelfstandige ondernemers van supermarkten in geheel Nederland. Behalve goederen wordt tevens een compleet pakket diensten aan supermarktondernemers aangeboden Bij Prisma Food Retail B V. werken circa 450 medewerkers, waarvan ongeveer 150 in Kapelle HET AANBOD: P&O-ER VOOR 150 COLLEGA'S De afdeling Personeel Organisatie van Prisma Food Retail B.V. bestaat uit een team dat ontwikkelingsgericht werkt en daarmee inspeelt op de veranderingen binnen de organisatie en op de wet- en regelgeving. Ter verster king van dit team zijn wij voor ons distributiecentrum in Kapelle (Zeeland) op zoek naar een PERSONEELSFUNCTIONARIS M/V (24 uur per week) Als Personeelsfunctionaris houdt u zich bezig met de operationele facetten van het personeelswerk. Hierbij moet u denken aan werving selectie, personeelsplan ning, het toepassen van arbeidsvoorwaarden, het initiëren en coördineren van functioneringsgesprekken, opleidingen, loop baanplanning, arbowetgeving, arbeidsomstandigheden, werk overleg, personeelszorg en informatievoorziening Vanuit uw functie als Personeelsfunctionaris levert u een bijdra ge aan de opbouw van de organisatie en wordt u nadrukkelijk betrokken bij beleidsontwikkelingen op het gebied van Personeel Organisatie Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega die gewend is in een team te opereren. U heeft minimaal een afgeronde HBO- opleiding op personeelsgebied (bijvoorbeeid HBO Personeel Organisatie of PW) en enige jaren ervaring in het personeels werk. U beschikt over een persoonlijke visie op dit vakgebied, waarin kennis, vaardigheden en ervaringen zijn geïntegreerd Tevens beschikt u over en analytisch vermogen en bent u gewend oplossingsgericht te werken. U bent flexibel in uw werk, communicatief goed onderlegd en besluitvaardig. Kennis van personeelsinformatiesystemen, bij voorkeur Persmaster, is een pré. U bent in het bezit van een auto en woonachtig of bereid u te vestigen in de regio rond Goes. Wij bieden u een afwisselende baan in een organisatie die volop in beweging is en een gezonde groei als uitgangspunt heeft. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring Het dienstverband is voor de duur van één jaar, met de nadrukkelij ke intentie dit om te zetten in een vast dienstverband Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer P.C. Streefkerk, Hoofd Personeel en Organisatie, tel 033 -24 55 470 U richt uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie aan Prisma Food Retail B V Postbus 397, 3860 AJ Nijkerk t.a.v. de heer P.C. Streefkerk Prima geregeld bij Prisma! VAN D ERH AVE Advanta VanderHave is een vooraanstaande onderneming in zaaizaden. Tot haar kernactiviteiten behoren de veredeling, productie, verwerking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voor de belangrijkste landbouwgewassen en begroeningsgrassen. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en minder milieubelastende teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde researehprogramma's. Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in Kapelle en maakt deel uit van de internationaal toonaangevende zaaizaadgroep Advanta, een gezamenlijke dochteronderneming van Cosun en AstraZeneea, met 2.500 medewerkers en tientallen werkmaatschap pijen in Europa, Noord- en Zuid-Amcrika, Afrika, Azië en Australië. Jaarlijks verkoopt de Advanta-groep voor 830 miljoen gulden aan landbouwzaaizaden. www.advantasccds.com CA Member of Advanta Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert Advanta VanderHave de productie, verwerking en verkoop van haar landbouwzaaizaden. Op deze vestiging is plaats voor een Senior Financial planner and analyst m/v Uw functie Samen met twee medewerkers geeft u financiële ondersteuning aan het management, dit impliceert onder andere het coördineren, opstellen en analyseren van budgetten, forecasts en maandrapportages. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de voorraadwaardering en het kostprijssysteem. Verder assisteert u bij bet ontwikkelen en integreren van beheersystemen. U geeft leiding aan een enthousiast team van twee medewerkers en rapporteert aan de Finance Manager Nederland. Uw profiel U heeft een afgeronde financieel-economische opleiding op universitair niveau. Tevens heeft u enkele jaren ervaring binnen een multinationale onderneming of accountantskantoor. U bent een team-player die flexibel kan inspelen op wisselende prioriteiten en interne informatie-behoeften. U weet uw team te motiveren en met alle geledingen binnen het bedrijf helder en correct te communiceren. Uw mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands en Engels is uitstekend. U organiseert uw werk perfect en bent ervaren in het halen van deadlines. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: Advanta VanderHave, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4420 AA Kapelle. Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer A. van Sever, Finance Manager, tel. 0113 - 34 76 55. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 52