MOURIK ARiOn PERSONEEL ($51 SPD-Zeeland hoofd personeelszaken, administratie en beheer m/v Eerste autotechnieker GROEPSLEERKRACHT INGENY Eerste autotechnieker enthousiaste leerkracht gemotiveerde schoonmakers e.g. studenten met technisch inzicht Tweede autotechnieker Roem van Yerseke Medewerk(st)er kwaliteitsdienst Tweede autotechnieker Medewerker voorlichting en educatie 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 8 JANUARI 2000 Dienstverlening aan mensen met een handicap. voor 32 uren per week Functie-informatie De afgelopen jaren is de SPD-Zeeland relatief sterk in omvang toegenomen. Op dit moment zijn er circa 60 medewerkers in dienst ten behoeve van de ambulante ondersteuning, advisering en bege leiding van ongeveer 600 cliènten. Onlangs is besloten om de verschillende ondersteunende functies te bundelen tot een afzonderlijke afdeling, met een eigen leidinggevende. De aanstelling van deze leidinggevende is een belangrijke stap in de verdere professionele ontwikkeling van de interne organisatie. Plaats in de organisatie Het hoofd personeelszaken, administratie en beheer ontvangt leiding van de directeur. Hij maakt deel uit van het managementteam. Het hoofd per soneelszaken, administratie en beheer geeft lei ding aan zes administratief medewerkers, een sys teembeheerder, een huishoudelijk medewerker en een instellingshulp. Functie-inhoud De aan te stellen functionaris geeft in nauw over leg met de directie verder vorm aan de nieuwe afdeling. Hij adviseert de directie bovendien inzake het sociaal beleid van de instelling. Tevens ziet betrokkene toe op een correcte nale ving van wettelijke bepalingen en CAO-afspraken. Het hoofd personeelszaken, administratie en beheer zorgt zelf voor een goede uitvoering van het praktische personeelswerk, binnen de daar voor geldende kaders. Door middel van een goede communicatie met de interne klant, komt het hoofd tenslotte tot een adequate afstemming en taakver deling van werkzaamheden op het gebied van administratie en beheer. Dit gebeurt in goed over leg met het managementteam en de medewerkers van de afdeling. Functie-eisen De geschikte kandidaat beschikt over een relevante HBO-opleiding op het gebied van personeelszaken heeft aantoonbare managementkwaliteiten en affiniteit met de afzonderlijk genoemde functies Arbeidsvoorwaarden Aanstelling vindt plaats voor de duur van een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Het betreft een functie voor 32 uren per week. Het maximum salaris bij een volledig dienstverband is f 6035,- overeenkomstig volgnummer 40 van de CAO- Welzijnswerk. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen tussen 08.30 en 09.30 uur, met de heer drs. J. Koller, directeur tel.: 0118 - 615 051Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan SPD-Zeeland, Postbus 174, 4330 AD Middelburg, ter attentie van de directie. De eerste sollicitatie gesprekken zijn gepland op donderdag 3 februari aanstaande. Wij zoeken een zeer enthousiaste eerste autotechnieker, die toe is aan iets nieuws en het leuk vindt om de groei van ons be drijf mee te maken U heeft beslist geen acht tot vijf mentaliteit, werkt zelfstandig maar past goed binnen ons team. U bent in het bezit van het diploma eerste mon teur autotechniek of heeft een gelijkwaar dig niveau met APK. De kwaliteit van uw werk is belangrijker dan uw leeftijd. Erva ring met dieselmotoren en elektronische apparatuur is gewenst. Via eigen trainin gen draagt onze importeur graag bij aan eventuele verdere kennis Vanzelfspre kend bezit u het rijbewijs B en heeft u hart voor de zaak en voor onze klanten. Stuurt u ons zo snel mogelijk uw schriftelij ke sollicitatie, waarin u ons ervan overtuigt dat u voor onze klanten en-ons de beste kandidaat bent. Na een eerste selectie zullen wij een aantal kandidaten uitnodi gen voor een wederzijdse kennismaking. Wij zijn benieuwd naar uw reactie Zwartepoorte Goes bv T.a.v. de heer W A. Remeeus Postbus 215 4460 AE Goes Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Borsele zoekt voor de onderbouw van de Jan van Schengenschool te Heinkenszand per 27 maart 2000 in verband met zwangerschapsverlof een (wtf 0.9796) Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste leerkracht die: - katholiek is; - volledig bevoegd is: - goed in teamverband kan samenwerken; - goede contactuele eigenschappen bezit. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer M. Menheere, directeur van de school, tel. 0113-562172 of 0113-561826 (privé). Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de Schoolcommissie van de Jan van Schengenschool. p.a. Mevr. A. Verkooijen-Verwater, Stationsweg 22, 4451 HK Heinkenszand Ingeny is een jonge onderneming, die apparatuur produ ceert voor biotechnologisch onderzoek. Ter vervanging wegens ziekte voor de duur van 6 maanden zoeken we een administratief medewerker (m/v) voor 20 uur per week. Ervaring met tekstverwerking op een pc onder windows is vereist. Ervaring met Excel en/of Access strekt tot aanbeveling. Reacties binnen 10 dagen per post, fax of email. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer G. J. de Vos. Groenendaallaan 399, 2030 Antwerpen Tel 03/542.20.40 Fax 03/542 36.23 Mourik NV is o.m. werkzaam op het gebied van industrile dienstverlening, reiniging van electrische installaties onder spanning, asbestverwijdering, mechanisch werk, bodem- en grondwatersanering en burgerlijke utiliteitsbouw. Wegens uitbreiding van onze activiteiten (Zeeuws Vlaanderen en Gentse kanaalzone en kust) zijn wij op zoek naar: m- reinigingsspecialisten asbestspecialisten eerste monteur(s) voor het onderhoud van ons reinigingsmaterieel toezichthouders/werfleiders Voor alle vier de functies gelden de volgende vereisten: >- een grote mate van servicebereidheid flexibiliteit, inzet en zelfstandigheid >- grote affiniteit met veiligheid, gezondheid en milieu >- geen B tot 5Gnentaliteit >- bereidheid tot het volgen van opleidingen Wij bieden: 0 goede salariëring in overeenstemming met de functie 0 goede opleidingen 0 goede werksfeer 0 afwisselend en zelfstandig werk Een met de hand geschreven sollicitatiebrief met uw C.V. zien wij graag binnen de 14 dagen tegemoet op bovengenoemd adres t.a.v. Afdeling Personeelszaken onder vermelding van nr. 20/01/01. Eventuele nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij J. Zwaan, telefoonnummer 00-31-115.491.719 (na 19 uur S avonds) of op GSM 00-32-479 30.98.91 Wij zoeken een zeer enthousiaste eerste autotechnieker, die toe is aan iets nieuws en het leuk vindt om de groei van ons be drijf mee te maken. U heeft beslist geen acht tot vijf mentaliteit, werkt zelfstandig maar past goed binnen ons team. U bent in het bezit van het diploma eerste mon teur autotechniek of heeft een gelijkwaar dig niveau met APK. De kwaliteit van uw werk is belangrijker dan uw leeftijd. Erva ring met dieselmotoren en elektronische apparatuur is gewenst. Via eigen trainin gen draagt onze importeur graag bij aan eventuele verdere kennis. Vanzelfspre kend bezit u het rijbewijs B en heeft u hart voor de zaak en voor onze klanten. Stuurt u ons zo snel mogelijk uw schriftelij ke sollicitatie, waarin u ons ervan overtuigt dat u voor onze klanten en ons de beste kandidaat bent. Na een eerste selectie zullen wij een aantal kandidaten uitnodi gen voor een wederzijdse kennismaking Wij zijn benieuwd naar uw reactie. Auto Accel I BV T.a.v. de heer W.A Remeeus Postbus 213 4460 AE Goes De Vereniging voor Christelijk basisonderwijs in de gemeente Terneuzen vraagt voor de Oranje Nassau- school te Sluiskil een m/v Het betreft een volledige betrekking met werkzaamheden in zowel onder-, midden- als de bovenbouw met ingang van 1-2-2000. Functie-eisen: Van de kandidaten wordt verwacht dat zij/hij: identiteit van de school onderschrijft breed en flexibel inzetbaar is interesse heeft voor RT- en IB-werkzaamheden eigen initiatief toom zich in wil zetten voor het onderwijs zoals dat aan onze school gegeven worth Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met: P.J. Vercouteren (directeur), tel. 0115-477074, privé 0117-454158 Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 20 januari 2000 richten aan het bestuur p/a Nassaustraat 30, 4532 AH Terneuzen STOFFELS CLEANING de juiste koers in schoonmaken Voor het industrieel reinigen bij één van onze op drachtgevers in de betonindustne in Goes zijn wij op zoek naar Werktijden: Object A: van ma t/m vrij van 16.00 - 19.00 uur Object B: van ma t/m vrij van 17.00 - 20.30 uur Salaris conform de CAO voor het schoonmaak- en glazenwassersbedrijf. Voor aanmelding of informatie kunt u tussen 09.00 en 12.00 uur bellen met ons kantoor te^Jïoosendaal, telnr. 0165-562190 of met de heer Hans van Boven, objectlei der Food Industry, telnr. 06-51819701 Wij zoeken een zeer enthousiaste tweede autotechnieker, die toe is aan iets nieuws en het leuk vindt om de groei van ons be drijf mee te maken. U heeft beslist geen acht tot vijf mentaliteit, werkt zelfstandig maar past goed binnen ons team U bent in het bezit van het diploma tweede mon teur autotechniek of heeft een gelijkwaar dig niveau. Ervaring met dieselmotoren en elektronische apparatuur is gewenst. Via eigen trainingen draagt onze importeur graag bij aan eventuele verdere kennis Vanzelfsprekend bezit u het rijbewijs B en heeft u hart voor de zaak en voor onze klanten. Stuurt u ons zo snel mogelijk uw schriftelij ke sollicitatie, waarin u ons ervan overtuigt dat u voor onze klanten en ons de beste kandidaat bent. Na een eerste selectie zullen wij een aantal kandidaten uitnodi gen voor een wederzijdse kennismaking. Wij zijn benieuwd naar uw reactie. Auto Accell BV T a.v de heer W.A. Remeeus Postbus 213 4460 AE Goes Door voortdurend marktgericht te opereren en te vernieuwen in productieme thoden, producten, verpakkingen en communicatie is Roem van Yerseke B.V. uitgegroeid tot één van de meest toonaangevende mossel-, oester- en kokkel- verwerkende bedrijven in de wereld. Ons bedrijf brengt deze producten zowel als conserven als vers op de markt. Deze producten worden afgezet via de tra ditionele visgroot- en detailhandel, horeca en het supermarktkanaal. Op dit moment hebben wij een vacature voor de functie van: De functie: In deze functie wordt een algemene ondersteuning van kwaliteitszaken gevraagd. U bent verantwoordelijk voor algemene product- en grond stofcontroles, de controle op de hy giëne en u bewaakt de administra tieve voortgang van de HACCP. Daarnaast beheert u de kwaliteits- apparatuur, onderhoudt u regelma tig contacten met externe laborato- De kandidaat Als medewerk(st)er kwaliteit re ageert u alert op alle zaken die de kwaliteit van de producten beïn vloedt. U signaleert knelpunten en neemt initiatief tot verbetering van procedures. In de afhandeling bent u zorgvuldig en accuraat. Tevens be schikt u over goede communicatieve vaardigheden in uw contacten naar collega's en naar afnemers. U bent in het bezit van een MAS-di- ploma en u beschikt over enige jaren relevariêê werkervaring. De procedure Wij bieden u een afwisselende baan in een bedrijf dat volop in beweging is. Dat gaat gepaard met een prima salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaar den. Heeft u interesse? Stuur dan uw reactie met CV naar: Roem van Yerseke B.V., t.a.v. mevrouw W. Utermark, personeelsfunctionaris Postbus 25 4400 AA te Yerseke. Voor meer informatie omtrent deze functie kunt u tijdetis kantooruren contact opnemen met dhr. C. S. Vroonland, hoofd kwaliteitsdienst, tel. (0113) 57770S. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. RAND Grand Hotel Arion is een vier sterren hotel gelegen aan de unieke boulevard van Vlissingen. Het hotel beschikt over 64 kamers, 5 party- en vergaderzalen, een bar, een terras en een restaurant. Wij richten ons op zowel zake lijke als toeristische gasten die tijdens hun verblijf in Vlis singen in de watten gelegd willen worden BENT U KLAAR VOOR EEN NIEUWE UITDAGING? Ter versterking van ons 15 personen tellende team zijn wij per medio maart op zoek naar enthousiaste MEDEWERKERS BEDIENING M/v Bedieningmedewerkers met ervaring in de horeca Een gevarieerde baan in een dynamisch bedrijf Wij bieden u een jaarbetrekking of conform de horeca CAO. Functieschaal 3, Tevens zijn wij alvast op zoek naar: Oproepkrachten voor de bediening m/v die in voor- en najaar bij drukte en op het terras vakantiewerk willen doen. Leeftijd vanaf 17 jaar Wij verzoeken geïnteresseerden schriftelijk te sollici teren t.a.v. de restaurant manager: Dhr. J. Davidse, Grand Hotel Arion, Boulevard Bankert 266, 4382 AC Vlissingen. Wij zoeken een zeer enthousiaste tweede autotechnieker, die toe is aan iets nieuws en het leuk vindt om de groei van ons be drijf mee te maken. U heeft beslist geen acht tot vijf mentaliteit, werkt zelfstandig maar past goed binnen ons team. U bent in het bezit van het diploma tweede mon teur autotechniek of heeft een gelijkwaar dig niveau Ervaring met dieselmotoren en elektronische apparatuur is gewenst. Via eigen trainingen draagt onze importeur graag bij aan eventuele verdere kennis. Vanzelfsprekend bezit u het rijbewijs B en heeft u hart voor de zaak en voor onze klanten. Stuurt u ons zo snel mogelijk uw schriftelij ke sollicitatie, waarin u ons ervan overtuigt dat u voor onze klanten en ons de beste kandidaat bent. Na een eerste selectie zullen wij een aantal kandidaten uitnodi gen voor een wederzijdse kennismaking. Wij zijn benieuwd naar uw reactie. Zwartepoorte Goes bv T.a.v. de heer W A Remeeus Postbus 215 4460 AE Goes Het Consulentschap NME Zeeland in Goes is een tweedelijns service- en dienstverlenend bureau (non-pro- fit) voor zowel beroepskrachten als vrijwilligers die werkzaam zijn op het gebied van natuur- en milieucom municatie (educatie, voorlichting, informatie). Op het Consulentschap zijn op dit moment 6 beroepskrachten werkzaam. Sinds 25 februari 1999 heeft de Oosterschelde de status van Nationaal Park in oprichting. Het Nationaal Park omvat 35.000 ha. indrukwekkend watergebied met schorren, slikken en platen en staat onder het bestuur van een overlegorgaan, samengesteld uit belanghebbende partijen. Een van de doelstel lingen van het Nationaal Park is het verbeteren van natuur- en milieuvoorlichting en -educatie in het gebied. Het Consulentschap NME Zeeland is op korte termijn op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van: Nationaal Park i.o, 'Oosterschelde' m/v 36 uur per week Functie: Als medewerker voorlichting en educatie (V&E) werkt u mee aan de realisering van de doelstellingen van het Nationaal Park met betrekking tot natuur- en milieueducatie en -voorlichting. U bent verantwoor delijk voor het uitvoeren van projectactiviteiten uit het meerjarenplan V&E, het ontwikkelen van voor- lichtings- en educatief materiaal en het opzetten en verzorgen van opleidingen voor uitvoerders. U kiest en hanteert daarbij de juiste methoden en instru menten op het gebied van NME en voorlichting. U rapporteert aan de coördinator V&E van het Nationaal Park en de werkgroep V&E. Daarnaast ondersteunt u de coördinator V&E, bij voorbeeld bij het opstellen van het (meerjaren)pro- gramma V&E en bij beleidsontwikkeling terreinge bonden V&E. Ook verzorgt u een aantal administra tieve taken en onderhoudt u contacten met de pers. Wat verwachten wij van u? U heeft een HBO-opleiding. Daarnaast heeft u ken nis en ervaring op het gebied van communicatie en educatie, met name het ontwikkelen van voorlich- tings- en educatief materiaal. Kennis en ervaring met nieuwe media en affiniteit met natuur en milieu zijn welkom. Coördineren en organiseren van activi teiten hoort tot uw sterke kanten en u heeft erva ring met projectmatig werken. U kunt goed zelfstan dig werken, beschikt over goede communicatieve vaardigheden en u heeft verantwoordelijkheidsge voel. Verder bent u stressbestendig, creatief en flexibel t.a.v. werktijd/dagen. U, kent de regio/het gebied en u bent bereid om naar het gebied te_verhuizen. Wat bieden wij u? Een fulltime functie, vooralsnog voor 3 jaar met per spectief op een vaste aanstelling, binnen een orga nisatie die volop in ontwikkeling is. De salariëring bedraagt maximaal f.5.269,- conform de CAO- Welzijnswerk. De standplaats is Goes. Heeft u belangstelling? Voor nadere informatie over deze functie kunt u con tact opnemen met mevrouw B. Kuypers, coördinator V&E Nationaal Park i.o. 'Oosterschelde', telefoon: 0113-211675. Uw schriftelijke sollicitatie met CV dient uiterlijk 19 januari a.s. in bezit te zijn van het IVN, t.a.v. mevrouw S. Spierings (personeelsfunctio naris), Postbus 20123.1000 HC Amsterdam. Sollicitatiegesprekken zijn gepland in week 4. IVN Vereniging voor Natuur- en Milieueducatie (NME) is een landelijke vereniging die streeft naar meer natuur en een betere kwaliteit van het milieu. Het IVN organiseert natuur- en milieuactiviteiten zoals cursussen, trainingen en natuur- en milieu zorgprogramma's. Tevens ontwikkelt en initieert het IVN milieueducatiebeleid. Op het Landelijke Bureau en de 11 Provinciale Consulentschappen zijn ongeveer 120 beroepskrachten werkzaam.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 44