Het taxivervoer verandert! Vanaf HEDEN geopend PROFILE Een keuze uil onze weekreklames ïïïtmmmnuinnuK DE GOEDKOOPSTE! Adverteren? tel. 0118-484321 Het taxivervoer verandert In uw belang CARWASH Als het echt schoon moet zijn! 5 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 3 JANUARI 2000 Betrouwbaarheid Nieuw is de chauffeurspas. Deze wordt voor iedere chauffeur verplicht. In de loop van het jaar 2000 zal iedere taxichauffeur deze pas in de auto hebben. Die moet voor u als klant duidelijk te zien zijn. De chauffeurspas is een garantie dat u te maken heeft met een taxichauffeur die voldoet aan wettelijke vereisten van herkenbaarheid en betrouwbaarheid. Wijziging wet personenvervoer Deze wetswijziging beoogt uiteindelijk een goed en betaal baar taxiproduct voor de consument. U kunt straks kiezen: de taxitarieven zijn voortaan variabel, per ondernemer en afhankelijk van de aangeboden kwaliteit. De vergunningverlening ligt niet meer bij provincies en gemeenten, maar bij de minister van Verkeer en Waterstaat. Daardoor is meer toezicht en controle mogelijk. Dat is belang rijk voor de taxibranche en voor u. De volgende maatregelen gaan in werking op 1 januari 2000. Kwaliteit en veiligheid Zowel de ondernemersvergunning als het aparte taxikenteken (dat later komt) waarborgen de kwaliteit van de taxionder neming en de taxi. De Rijksverkeersinspectie voert regelmatig controles uit op de ondernemersvergunningen en de chauffeurspassen. Tarieven Vanaf 1 januari is er een landelijk vastgesteld maximumtarief voor straattaxi's. U kunt daardoor beter de prijzen vergelijken. Elke taxiondernemer stelt zelf het tarief vast (onder het maximumtarief). Onderhandelen over de prijs van de taxirit is niet mogelijk. Het tarief is voor u als klant van buitenaf én in de taxi duidelijk te zien. Keuze U bent voortaan niet gebonden aan de eerste taxi in de rij. Kies de taxi die het beste past bij wat u wilt betalen en die voldoet aan uw kwaliteitseisen. Veel taxistandplaatsen moe ten nog worden aangepast. Dus het kan even duren voordat u in uw woonplaats die verandering ziet. U kunt ook een taxi aanhouden op straat. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Wilt u meer weten? Dan kunt u vanaf 3 januari 2000 surfen naar de website www.taxiwet.nl. U kunt ook bellen met de Postbus 51 Informatielijn 0800 8051 (gratis). De Informatielijn is bereikbaar op maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 21.00 uur. U kunt dan de speciale brochure aanvragen of gewoon uw vragen stellen. roll-over hal met 60 bar voor- en chassisreiniging 8 programma's borstel en borstelvrije wassingen toegankelijk voor busjes tot 2.65 mtr hoog verwarmde wachtruimte, mattenkloprek en doekjesautomaat 2 doe-het-zelf cabines met de meest moderne apparatuur 2 stofzuiger-plaatsen en geurdispenser met 4 programma's goede bereikbaarheid en grote hygiëne milieubewust door 85% water-terugwinning kaartverkoop bij OK/CZAV tankstation en Profile Tyrecenter Rinus Roon aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 8 januari De PZC bezorgt de Agrimarktfolder, heeft u onze folder niet ontvangen bel dan: 0113 - 62 92 00 Langstraat 2 4341 EE Amemuiden Postbus 8 4340 AA Amemuiden Tel. 0118 601273 Fax 0118 603712 K.V.K. 22001512 Beste mensen, Aan alle inwoners van Zeeland en omgeving Amemuiden, 3 januari 2000 Voor het nieuwe jaar, de nieuwe eeuw, wensen wij U vooral veel zegen toe, een goede gezondheid en een warm hart voor Uw interieur. Wij danken U hartelijk voor Uw waardering en groot vertrouwen waardoor wij samen met U weer mooie en smaakvolle interieurs konden samenstellen. Ons 65-jarig zakenjubileum is een hartverwarmende gebeurtenis geworden. Voor Uw belangstelling. Uw bezoek en hartelijkheid, zeer veel dank. lanuari 2000, wij beginnen weer met een grandioze opruiming want loosse Interieurs moet regelmatig verversen. Uitlopende showroommodellen in taxus, kersen en eiken; kasten, eetkamers, banken, fauteuils, karpetten, boxsprings, spiegels, lampen. Heel veel is afgeprijsd met wel 40 tot 60% Korting!!! Wij hopen u één dezer dagen te mogen begroeten. Tot dan! I00SSE INTERIEURS "voor een stijlvol advies" W. loosse, loosse Wij zijn geopend maandag t/m zaterdag 08.00 uur - 17.00 uur en vrijdagavond.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 8