Hardlopend over de drempel Greeve vloert favoriet Schipper PZC Voetbalclub Ria likt zijn wonden sport zaterdag 1 januari 2000 sbw 19 Millenniumloop Zoutelande schot in de roos Team Van Lienden oppermachtig uitslagen door Jan Dagevos ZOUTELANDE - Het startpis tool is ingeruild voor een 2000- klapper, de traditionele bokaal is ingewisseld voor een hoofd prijs van 2000 gulden en de Ou- dejaarscross is omgedoopt in de Millenniumloop 2000. De eeuw en millenniumwisseling heeft deze middag in Zoutelande ook de atleten stevig in haar greep. „Wat is er mooier en beter om hardlopend over de drempel te gaan", merkt een van de deelne mers veelbetekenend op. Een impressie. Het is vrijdagmiddag even na twaalven. De inschrijvingster mijn voor de Millenniumloop - een wedstrijd voor 20 teams die elk 100 kilometer moeten afleg gen - is allang gesloten, maar toch draait het secretariaat overuren. Er blijken nogal wat uitvallers en de opengevallen plaatsen moeten snel worden ingevuld. Dat leidt tot komische situaties. Zo weet Lion van Luyk tien minuten voor de start nog niet eens voor welke forma tie hij uitkomt. „Het enige dat ik weet is dat ik 20 kilometer moet lopen", laat hij de speaker Bert van Gils weten. Later blijkt hij te zijn ingedeeld in het team van de Walcheren Runners. Elke ploeg bestaat uit tien atle ten, van wie er vier 5 kilometer moeten afleggen, vier anderen krijgen 10 kilometer voor de De hond Joura was een opval lende verschijning in de Millen niumloop. kiezen, terwijl de nummers ne gen en tien 20 kilometer krijgen te verwerken. „Door precies twintig ploegen mee te laten doen, kom je weer uit op het ge tal 2000", legt organisator Lein Lievense uit, „en daar gaat het ons om. Het getal 2000 staat de- door SjaakSinke ZOUTELANDE - Het lopers team van Akoestisch Adviesbu- ro Van Lienden heeft met over macht de Millenniumloop in Zoutelande gewonnen. Het team realiseerde een tijd van 5 uur 38 minuten en 14 seconden over de 100 kilometer. Dankzij het 'inhuren' van de Belgen Stefan de Vlieger en Jur- gen Velderman en het ijzerster- ke lopen van Alwin Vermeulen en Sepp Vermeulen was dit team niet te kloppen voor de mannen van Boomkwekerij Jan Koole die onder anderen met Niels Koole, Miquel van Tongeren, Floris Jan Koole en Mauricio ze dag centraal. Dat komt ook tot uitdrukking bij de prijzen gelden, de eerste prijs is bijvoor beeld 2000 gulden en de vijfde prijs is 2000 stuivers." De start staat voor 13.00 uur ge pland, maar wordt een paar mi nuten uitgesteld omdat de equi- Gonzales aan de start stonden. Meteen na het startschot trok ken Mauricio Gonzales, Niels Koole, Alwin Vermeule en Mi quel van Tongeren het deelne mersveld flink uit elkaar. De eerste finisher op de vijf kilome ter was Jan de Bart in 16 minu ten en 39 seconden gevolgd door Bart de Koster in 16.52. Joost de Klerk, Jan de Wilde en Jan Guil- jam finishten bij de eerste zes en legden zo samen met Jan de Bart de basis voor de overwinning van het Akoestisch Adviesburo. Hennie Francke, John Overweel en Joel van Luyk finishten sa- pe van de NOS-televisie nog niet is gearriveerd. Zodra echter de cameraploeg in een kluwen van mensen wordt ontwaard, krijgt burgemeester De Bruin van Veere een seintje om de 2000-klapper te ontsteken. Met een aansteker wordt de lont men met Bart de Koster voor de Boomwekers nog wel binnen de toptien, maar de achterstand kon niet meer goed worden ge maakt. De Belg Stefan de Vlieger had slechts 32 minuten en 13 secon den nodig om de tien kilometer vol te maken. Gonzales was een goede tweede met bijna een mi nuut achterstand. Daarna pas seerden Erik Goossen, Jurgen Velderman en Theo Rabout voor het Akoestisch Adviesburo de finish en het gat was definitief geslagen met de 'Boomkwe- aangestoken. Oud-burgemees ter Jaap van der Doef, ook één van de deelnemers, kan een glimlach niet onderdrukken. Hij zegt het een hele eer te vin den om door de burgemeester te worden 'afgeschoten'. „Mis schien is dat iets dat ze altijd al kers'. Sepp Vermeulen en Alwin Vermeulen gingen daarna, ze ker van de overwinning, geza menlijk als eerste over de finish na 20 kilometer lopen in een tijd van 1 uur 8 minuten en 8 secon den. De buit, 2000 gulden, was binnen voor de 10 lopers van Akoestisch Adviesburo Van Lienden. Miquel van Tongeren moest ruim twee minuten toegeven op het duo Vermeulen en Niels Koole op de vierde plaats zelfs zes minuten. „Ik zat niet zo lek ker in mijn vel, ik ben wat grie perig geweest", zei Niels Koole een keer graag heeft gewild.In een walm van zwavel begeven 199 lopers en één hond zich op weg voor de wedstrijd. Het huis dier is een opvallende verschij ning. Aan de hand van eigenaar Niek Knol maakt de hond, luis terend naar de naam Joura en getooid met het rugnummer G8, in het begin een wat nerveuze indruk. „Hij is gewend om altijd los te lopen", vertelt Niek Knol. Toch volbrengt Joura de tocht over tien kilometer met glans en in een tijd van ruim 49 minuten. Waar tal van atleten na de finish flink kapot zitten, maakt het dier een buitengewoon fitte in druk. „Als je 'm zijn zin zou ge ven, zou hij zo nog tien kilome ter willen lopen", zegt Niek Knol. Onder luide aanmoedigingen van de bijna 1000 toeschouwers maakt het merendeel van het veld er vooral een gezellige wed- strijd van. Tijd en klassering zijn niet belangrijk. Organisa tor Lein Lievense geniet met volle teugen. „Vanmorgen was ik nog bloednerveus. Ik was ook bang dat er dingen zouden mis gaan, maar alles blijkt perfect te verlopen. Er is veel publiek en ik krijg tal van goede reacties van de atleten. Ze hebben al ge vraagd of ik volgend jaar weer zoiets kan organiseren. Dat moet mogelijk zijn, alleen kun nen we het dan geen millenni umloop noemen, maar daar ver zinnen we wel weer iets op. Met het getal 2001 kun je ook alle kanten op." Wordt vervolgd dus. na afloop. De tweede prijs (1000 gulden) ging naar de Boomkwe kers voor de Walcheren Runners die aanvankelijk op de 20e plaats stonden geklasseerd. Bij controle bleek dat Dignus Len- sen niet in uitslag was opgeno men. Na correctie verdreven ze de mannen Dynamica Vlissin- gen naar de vierde plaats. De vijfde prijs ging naar De Wa- schappelaers uit Westkapelle. Het vrouwenteam van Boom kwekerij Jan Koole, met onder anderen Chantal Maat op de 20 km in 1.35.17 en Leonie Ton op de 5 km in 19.41 plaatste zich met een totaaltijd van 7 uur 52 minuten en 56 seconden op de 11e plaats overall. De ploeg van Van Lienden werd winnaar van de Millenniumloop 2000. Vlnr: Theo Rabout, Sepp Vermeulen (B9), Alwin Vermeulen (B10) en Erik Goossen (B6). foto's Ruben Oreel. Tergat zegeviert in Sao Paulo SAO PAULO - Paul Tergat heeft de befaamde Silversterloop in Sao Paulo op zijn naam geschreven. De Keniaanzegevierde in de race over 15 kilometer voor Tesfaye Tola uit Ethiopië en de Keniaan William Kiplagat. Ook bij de vrouwen ging de overwinning naar Kenia. Lydia Cheromei bleef haar landge- notes Delillah Asiago en Esther Kiplagat ruim voor. Het ver schil tussen de nummer één en twee bedroeg ruim een minuut. Asiago verspeelde nog bijna de tweede plaats door aan het einde verkeerd af te slaan. Tergat won in Sao Paulo voor de vierde keer in vij f j aar. Tergatdie in de laatste kilometer weg liep uit een kopgroep van vijf, volbracht de afstand in 44 mi nuten en 36 seconden. Er deden 12.000 lopers mee aan de race die al sinds 1925 op oudejaarsavond wordt gehouden. RTR Schmitt beste in kwalificatie GARMISCH-PARTENKIRCHEN - Martin Schmitt heeft de kwalificatie voor het skispringen op nieuwjaarsdag in Gar- misch-Partenkirchen gewonnen. De 21-jarige Duitser landde na een vlucht van 116 meter, een meter verder dan zijn Oos tenrijkse rivaal Andreas Widhözl. Garmisch-Partenkirchen is het tweede stadion van de traditionele Vierschansentour- nee. Schmitt won ook al de eerste wedstrijd, in Oberstdorf. DPA Enzo Scifo naar Charleroi BRUSSEL - Enzo Scifo vertrekt na dit seizoen naar Charle roi. De oud-Belgisch international zal een tweejarig contract tekenen bij de club uit de Belgische eerste klasse. Scifo (33) moet weg bij Anderlecht. Een overgang naar Standard Luik ketste af op zijn salariseisen. Standard lijkt na Mbo Mpenza (naar Sporting Lissabon) ook Emile Mpenza kwijt te raken. De Belgische international bereikte een akkoord met de Duit se club van trainer Huub Stevens, Schalke 04. De clubs moe ten nog wel rondkomen. Schalke wil behalve een afkoopsom Michael Goossens in de transfer betrekken. Hij zou de omge keerde route volgen. RTR/ANP Thissen nieuwe trainer Standard LUIK - Jean Thissen is vrijdag aangesteld als de nieuwe trai ner van Standard Luik. Hij volgt de onlangs teruggetreden Zeljko Majic op. Het bestuur van de Belgische eersteklasser maakte ook bekend dat Michael Goossens van Schalke 04 te rugkeert naar de club. Goossens tekende een contract voor viereneenhalf jaar. Schalke wil Goossens betrekken in een deal met Emile Mpenza, maar Standard laat de aanvaller voorlopig niet gaan. Belga Tegenslag voor Davenport HONGKONG - De geplande aanval op de nummer een van de wereldranglijst, Martina Hingis, kan tennisster Lindsay Da venport voorlopig vergeten. De nummer twee van de ranglijst had bij het toernooi van Hongkong Hingis kunnen passeren, maar door een ernstige infectie aan de luchtwegen moet Da venport in Hongkong verstek laten gaan. Haar deelname aan de Australian Open, van 17 totenmet 30 janauri, komt zelfs in gevaar. SID Fernando Morientes geblesseerd MADRID - Real Madrid moet het in de eerste wedstrijd van het WK voor clubs stellen zonder Fernando Morientes. De aanvaller raakte tijdens de training geblesseerd aan een dij been Volgens de arts is hij tenminste een week uitgeschakeld. De Koninklijke opent het toernooi in Brazilië op 5 januari te- I gen de Saudische vertegenwoordiger Al Nassr. Nicolas Anel- ka is de logische vervanger van Morientes in de spits. ANP J Tennisfinale ontsierd door akkefietje over service door Pieter van Klinken GOES - Virgil Greeve heeft het Zuid-West Lease-tennistoernooi in Goes gewonnen. In de finale versloeg hij de grote favoriet Harold Schipper: 5-4. Bij de vrouwen won Marjolein Meulenberg met 5-2 van Mar jan Ganseman. „Mijn toernooi is voor 300 procent ge slaagd", zei Greeve na de wedstrijd. „Voor honderd procent, omdat ik in de halve fi nale Dennis van t Westeinde versloeg en de andere tweehonderd vanwege de over winning op Harold Schipper. Tussen ons is er altijd rivaliteit." De wedstrijd werd ontsierd door een ak kefietje over een service van Schipper. Op het moment dat dat gebeurde, stond Greeve met 3-2 en 15-30 voor. Greeve zag de service uit. Harold Schipper was echter overtuigd dat de bal binnen het service vak was. Beiden wisten van geen wijken, waarna de bondsvertegenwoordiger be sliste dat de service over gespeeld diende te worden. Greeve had vervolgens zijn ze nuwen goed onder controle en liep uit naar 5-2. Schipper wilde hierna haast maken en serveerde steeds sneller. Dit tot ergernis van Greeve, die Schipper enkele keren vroeg of het wat langzamer konDe irrita ties namen hierdoor over en weer flink toe. Uiteindelijk werd de eindstand 5-4 in het voordeel van Greeve. „Ons conflict is al ontstaan in het dubbeltoernooi", ver telde Schipper naderhand. „Mijn motiva tie was daardoor al niet meer zo goed, maar ik moet ook zeggen dat Greeve ge woon beter was." Greeve wist dat ook van zichzelf. „Ik had met grotere cijfers moe ten winnen. Ik ging te slordig om met de kansen." Bij de vrouwen ging de finale tussen Mar jolein Meulenberg en Marjan Ganseman, die op dit toernooi haar comeback maak te. Meulenberg had nog nooit van Ganse man gewonnen. Gisteren doorbrak zij die negatieve spi raal. Met 5-2 was ze te sterk. Het ging niet soepel. In de vijfde game was het Meulen berg die voor het eerst een service brak. Hierna maakte Ganseman op de beslis sende momenten fouten. Vaak sloeg ze de bal in het net of net buiten de lijnen. Gan seman was niet rouwig om het verlies. „Ik heb zelfs een lekker gevoel overgehouden aan het toernooi. Als nieuwe start was dit een goede prestatie." Het dubbeltoernooi bij de mannen werd gewonnen door Marc Felius en Andy de Bruyne. In een prachtige wedstrijd won nen zij met 7-6 van Dennis van 't Westein de en Harold Schipper. door Peter van Kouteren WESTDORPE - Het is the day after the night before, de voet balclub RIA likt zijn wonden. Het bestuur van de zesdeklasser is - aangespoord door een motie van wantrouwen - afgetreden. Meer dan honderd jaar be- stuurservaring gaat verloren. Volgens demissionair voorzitter Fred Dierickx zullen tal van le den hun lidmaatschap opzeg gen. De steunbetuigingen, vooral te lefonisch geuit, hebben hem en zijn medebestuurders goed ge daan. „We hebben vrijdagavond nog een lekker pintje gedron ken", zegt Dierickx. „Dat slaapt wat makkelijker. Maar we heb- j ben er met zijn allen de laatste j tijd natuurlijk wel van wakker gelegen." De stap naar een nieuw millen nium zal voor RIA na een histo- I rische vergadering op donder dagavond de boeken ingaan als I een jaar van alleen maar verlie zers. De inzet van het steekspel moet gezocht worden in een op eenstapeling van fricties. Uit eindelijk is de weigering van het bestuur om het contract met trainer Chris de Beer te verlen gen de druppel die de emmer heeft doen overlopen. Het leid de tot het indienen van een mo- i tie van wantrouwen tegen het bestuur. Optie Ronald Möhring, woordvoerder van de groep verontruste leden, i vindt het ongehoord dat het be- stuur de spelersgroep niet heeft geraadpleegd. „In het contract van de trainer was een optie op genomen voor komend seizoen. Het contract zou worden ver lengd als de verhouding tussen de spelersgroep en trainer en de resultaten goed zouden zijn. Het lichten van die optie is een onvergeeflijke daad, vinden 26 l leden. Bemiddelingspogingen leverden niks op. Dierickx: „Dat waren geen verzoenings pogingen. Het was voor ons slik ken of stikken." i Möhring: „Het zal duidelijk zijn dat wij het clubbelang voorop hebben gesteld. We hebben voorgesteld dat het bestuur vol ledig in functie kon blijven, als het contract met de huidige trai ner alsnog zou worden verlengd en de invulling van de techni sche en medische staf rond het eerste elftal zou veranderen. We hebben de bui van het begin van het seizoen zien hangen." Manfred Swagemakers (spe- lersraad): „Eigenlijk was er bin nen het bestuur maar een man of drie die alle macht had. Als wij kritiek uitten, werd er steeds ge vraagd of ze al niet genoeg de den. Maar zodra je aanbood om mee te werken, werd er gezegd dat ze daar zelf hun mensen wel voor hadden. Ze wilden alles in eigen hand houden." Marino Dhooge (spelersraad): „Er zijn vanaf het begin van het seizoen veel irritaties geweest. We heb ben een gesprek gehad met de voorzitter, maar hij lachte over al om. Dit bestuur was niet ge zond voor de club." Fred Dierickx: „Wij waren een elftal. Een hecht bestuur. We hebben de club in financieel op zicht een stuk gezonder ge maakt. De accommodatie is veel verbeterd. Zonder rood te wor den durf ik te beweren dat we goed voor de club en het eerste elftal hebben gezorgd. Dierickx heeft zien aankomen dat het spaak zou lopen. „Ro nald Möhring heeft veel ver diensten voor de club, maar is totaal onbetrouwbaar. Hij heeft bij mij in de auto, na een over winning bij SDO, hardop be twijfeld of we volgend seizoen met Chris de Beer verder moes ten gaan. Dat heeft hij drie we ken nadien in de kantine nog eens tegen Jan van Ballegooien (technische commissie) her haald. Hij heeft zelfs de naam van de nieuwe trainer genoemd. Ik dacht dat hij dezelfde gelui den had opgevangen als wij, omdat we van vijf spelers had den begrepen dat ze ontevreden waren. Hij ontkent het nu in alle toonaarden." Dierickx spreekt van een gebrek aan vertrouwen en noemt dat de belangrijkste oorzaak voor de breuk. „Als het vertrouwen wegebt, kun je vechten wat je wilt, maar red je het niet. Chris de Beer heeft een maand of vijf geleden geëist dat er een andere grensrechter voor Möhring zou komen. Hij vond dat het eerste elftal van zijn manier van vlag gen last had. Hij heeft letterlijk gezegd: hij eruit, of ik eruit. En nu zijn ze vriendjes." Volgens Dierickx zijn er ver schillende individuele gesprek ken geweestom een en ander b ij testuren. „Er zijn afspraken ge maakt, die zwart op wit staan. Maar ze werden genegeerd. Er zijn beledigende opmerkingen gemaakt. Dan weet je dat het zo niet verder kan. Vandaar ons be sluit om niet langer tegen de stroom in te roeien. Ik kan nog veel meer vertellen, maar wil niet natrappen. Ik wens de ver eniging veel succes en hoop dat er aan het eind van het seizoen een prijs wordt behaald." Atletiek Millenniumloop Zoutelande. 1. Akoes tisch Adviesburo Van Lienden (Jan Guil- jam, Jan de Wilde, Joost de Klerk, Jan de Bart, Stefan de Vlieger, Erik Goossen, Theo Rabout, Jurgen Velderman, Alwin Vermeulen, Sepp Vermeulen) 5.38.14,2. Boomkwekerij Jan Koole Hennie Franc ke, Bart de Koster, John Overweel, Joel van Luyk, Mauricio Gonzales, Floris Jan Koole, Wim Vos, Wim Besuyen, Niels Koole, Miquel van Tongeren) 5.53.51, 3. Walcheren Runners (Timo Veerhoek, Ar jen Hartog, Dignus Lensen, Rens Boste laar, Jan Veerhoek, Han Reynhout, Bram de Visser, John Geuquierre, Lion van Luyk) 6.54.40, 4. Dynamica Vlissingen (Maaike van Dijk, Tina Kats, Ton van Een enaam, Wim Versluys, Rian van de Broe- ke. Jack Smits, Ad Oppeneer, Leo Kats, Johan de Vlieger, Ron Dellebeke) 6.55.56, 5. De Waschappelaers (Adjan Verhage, Piet van Vaardegem, Wibo Ver- straate, Andre Theune, Kees Molen broek, Bram Theune, Pieter Verhage, Adriaan Janisse, Wilco de Schipper, Adri Flipse) 6.58.59, 6. Baanvreters Middel burg 7.24.24, 7. De Millenniumsprinters 7.26.43, 8. Verbruggenteam 7,35.45, 9. ABAB Allstars Parcival 7.42.38, 10. JeeCeeCenter 7.49.52, 11. Boomkweke rij Jan Koole vrouwen 7.52.56, 12. Live- style 8.00.13, Motorclub De Pekelinge 8.04.01,14. Leeglopers 8.05.47,15. Loop groep NK I 8.27.26, 16. Camping Janse 8 37.21, 17,. De Laatbloeiers 8.40.01, De Funners 8.46.01, 19. Vriendenclub 'We zijn er bijna' 8.49.23, 20 De Donderbus sen 8.59.43. Sao Paulo. Silvesterloop, 15 km. Man nen: 1 Tergat (Ken) 44.36, 2. Tola (Eth) 44.39, 3. Kiplagat (Ken) 44.44. Vrouwen: 1. Cheromei (Ken) 51.30,2. Asiago (Ken) 52.45,3. Kiplagat (Ken) 52.47. Soest. Silvester Cross. Mannen, 10,4 km: 1. Yator (Ken) 32.59,2. Ntirampeba (Bur) 33.28, 3. Bekele (Eth) 33.29, 4. Kigeng (Ken) 33.33, 5. Maase (Leiden Atletiek) 33.51. Vrouwen, 6 km: 1. Chepkemei (Ken) 21.45, 2. Kiplagat (Ken) 22.10, 3. Wijenberg (TRR) 22.13, 4. Bezabeh (Eth) 22.56, 5. Heeren (AAC) 23.06. Tennis Goes. Zuid-West Lease tennistoernooi. Halve finale HEB1: Mare Felius-Virgil Greeve 3-7. Finale: Harold Schipper-Vir- gil Greeve 4-5. Finale DEB1: Marjolein Meulenberg-Marjan Ganseman 6-2. Hal ve finale HEB2: Emiel Jansen-Peter de Vrieze 8-2; Erwin de Keyzer-Dimitri v. Hoof 5-4. Finale: Erwin de Keyzer-Emiel Jansen 4-7. Halve fïnafb HDB1: Schip- per/v.'t Westeinde-de Vrieze/v.Wilgen- burg 11-2. Halve finale: Kok/Nïpius-Feli- us/de Bruyne 4-6 Finale: Schipper/v.'t Westeinde-Felïus/de Bruyne 6-7. Finale DDB1v.d.Broek/Dijkstra-Meulenberg- /Vendrik 11-1. Finale GDB1: Verschuure- /Verschuure-Davidse/Clausing 3-10. Halve finale HEC1: Michiel Wisse-Thijs Slagboom 3-8; Jeroen v. Klinkenberg- Marlon Wisse 10-5. Finale: Thijs Slag- boom-Jeroen v. Klinkenberg 8-5. Poule DEC1: Ingrid Saman-Lydia Wisse 8-1. Halve finale HDC1: Khnkenberg/Klinken- berg-Kats/Kats w.o. voor Klinkenberg; Breure/Ruissaard-v. Hoof/Wisse 5-8 Fi nale GDC1: Vrieze/Ten Hacken-Zwanen- burg/Vermeulen 5-4. Poule HEC35+: Chris Versteeg-Max de Rave 8-4. Finale HEC2: Stanley Bish-Eric Olijdam 10-3, Halve finale DEC2: Jeanette Verschuule- Nicky Gerritse 1 -9. Halve finale DEC2: As ter Busink-Angelique Kreuger 4-8. Fina le: Nicky Gerritse-Angelique Kreuger 5- 4. Finale HDC2: Kole/Eversdijk- Lems/Volkeri 7-3. Halve finale DDC2: Blaey/Maat-Bosch/Bosch 7-8. Finale: Bosch/Bosch-Jongsma/Snoeck 7-4. Fi nale GDC2: Kreuger/Smit-v. Eyk/Lagen- dijk 11-3. Halve finale HDC35+: Kats- /Rempt-v. Sabben/Verhagen 7-6. Finale: Versteeg/Lokerse-Kats/Rempt 9-6. Fina le HED1: Rick Salomé-Ronald Aarts 7-4. Halve finale DED1: Marjan v.d. Ende-Jo- landa Burgs 6-3. Finale: Linda Gruber- Marjan v.d. Ende 8-4. Halve finale: Meul- meester/Stevense-Jansen/Paauwe 6-9; Melse/Koster-Lefevre/Vietsch 4-8 Fina le: Jansen/Paauwe-Lefevre/Vietsch 7-6. Finale DDD1: Dierickx/Gruber- Goudt/v.d. Brink 6-3. Halve finale GDD1 Oreel/Everwijn-Jansen/Jansen 4-8. Fina le: Maat/Maat-Jansen/Jansen7-8. Finale HED2: Hans v. Steenbergen-Eric Dom- men 8-3. Halve finale DED2: Romy v. Hoeydonk-Sandra v. Wingen 4-7; Tama ra v. Boven- Mildred v. Brandwijk 4-7. Fi nale: Sandra v. Wingen-Mildred v. Brandwijk 6-4. Kwartfinale GDD2: Dijks- tra/Dijkstra-Boogaard/Goedegebuure 1- 10. Halve finale: Boogaard/Goedege- buure-Visser/Nijsse 6-5; Fredriks/Bliek- Steenbergen/Steenbergen 4-10. Finale: Boogaard/Goedegebuure-Steenbergen- /Steenbergen 6-7. Kapelle. Sjoemeltoernooi. HDB1 P. van Driel/H. Schipper-J. Walraven-D. v.'t Westemde 7-5, S.v.Buren/M.Hendiksen- P.v.Driel/H.Schipper 4-10. HDC1/C2: P. Joosen/J. Jongsma-J. Rooze/J. Rooze 3- 5, J. Pijpelink/S. Lokerse-J.v.d. Mey- den/F. de Groot 10-2, H.v.Sabben/P. Bus- traan-K. Schog/R. Joosen 6-5, Rooze- /Rooze-G. Voeten/J. Hofman 5-6. GDC1/B2: C. Heyndrickx/C. Versteels-J. Scholten-R. Schaier 4-6; T. v. Damme/J. Orahje-A. Verschuure-H. Minderhoud 7- 4, Van Damme/Oranje-Ganzeman/Ruis- saard 1-1, F. Willekes/S. Goossens-H. de Rijcke/L.v.Dalen 4-8. GDC2: T. de Prieel- le/T. de Prieelle-S. Goossens-C. Kleine- pier 6-7; M. Theune/C. Boonman-H. Gan- seman-H. Clausing 3-7, Visser/Visser-v. Tuyl-Schetters 8-5, G. Burgel/A.Eckhart- A. Hoekstra/L. Hoekstra 7-5; D.v.d.Knaap/K.v.Hese- F.v.d.Akker/M.v.Garsel 5-7. GDD1: J. en T. Kastelein-T. de Prielle/B. Snoep 9-5; R. Joosen/A. Zuydweg-J. en H. v.d. Mey 6- 3; J. v.d. Berge/J. Nutzman-P. de Jonge- /Lenie Bal 7-4, Van TuynA/an Tuyn-Van Eenennaam-Hendrickx 6-3; Anbeek- /Naessens-v. Liere-v. Antwerpen 6-5, P Feitel/E. Coppoolse-K. Burger/K. Burger 7-5, P. de Jonge/A.M. Mol-T.v.d.Heyden- /J.v.d.Heyden 2-6. DDD1: M. Rijk/T.v.d- .Dries-J. Westerweele/R. Cartledge 3-7, J. de Boevere/J. de Boevere-D. Koe- man/D. v.d. Dries 6-3, M. Steenbergen/G. Scherpenzeel-M. de Jonge-B. de Jonge 3-4, C. Peet/L.v.d.Laan-M. Schoonen/B. Meijers 9-1, C. Peet/L.v.d.Laan-J. Wes terweele/R. Cartledge 6-3. GDD2: B. Scheele-G. Stins-J. Stins-J.v.Marle 5-4, B.v.Damme/C. Griep-R. Boone/J. Boone 8-4, H. Smit/H. Smit-P. Koeman-A. Kos- tense 3-7, M. Boone/K, Koole-R. Joosen- B. v.d. Linden 9-3; K. Houtepen/L. Bus- traan-K. Hoogerland-H, Rombout6-4, R. Hoogerheide/L.Hoogerheide-P.Her- wig/A.Kole 11-1, B. Scheele/G. Stins-T. Muskens/E. Muskens 3-7, Hoogerheide 2x-M. Boone/K. Koole 6-3. HDD1: M. Theune/J. Koens-R. Wild/J. Hissink 9-2; E. Joosten/R. Femer-F. Pijnen/P. Naes- sens 6-2; F. Benjaminsen/H.vVMphen-K. Dagevos/K. Anthonisse 5-8; M. Pikaar/B. Meeuwissen-P. Karelse-H.v.Yserloo 7-5, F. Willekes'D. Kuipers-K. Lous/P.de Jon ge 7-3, K. Schog/A. de Jonge- J.v.d.Mey/D.J.v.d.Mey 2-8. HDD2: v. Eg- mond/v.d. Wel-Derksen/P. Duinkerke 8- 2, S. Wullems/L- Rijk-J. Krijgsman/P.de Jonge 6-5, M. Robesïn/R. Joosen-K.v- .Stel/F Bolle 2-8. DDD2: H Smit/L Luchies-M. Herwig/M. Boone 4-7, C. Pij- nen/M.v.Brandwijk-M.v.d.Merwe/ L.Bustraan 6-4. GDD1: R. Joosen/A. Zuydweg-J v d Heijden/R. Rinsema 3-6, M. Blaauw/M.O. Labars-T.v.Tuijn/A.v- .Tuijn 8-4. DDD2: Boone/Herwïg-J. Spin- newijn/E. Muskens 7-6. GDD2: H. Ensing/A. Timmermans- L.v_d.Linden/M.v.Belzen 4-6, M. Rave- stein/A. Korstanje-v.d.Linden/v. Belzen 8-3. v. Damme/Griep-T. Muskens/E. Mus kens 6-5. DDC2: A. Minnaard/M. Lange- velde-C. Vermue/R.v.Tilburg 5-6. Trimlopen Nieuwdorp. Oudejaarsloop. Mannen, 9200 meter: 1. Martin de Hamer, 35.20 minuten. 2. Frenk Beljaars, 35.25, 3. Paul Dhugretter, 36.13,4. Jan Tavenier, 36.19, 5. Seth Dijkstra, 36.40, 6. Arie Drijdijk, 37.42, 7. Bram van Eenennaam 38.00, 8. Johan Mol, 38.16, 9. Arjen Koppejan, 39.22,10. Cor Labruyere, 40.06,11Sjaan Maartense, 40.36 (eerste dame). Virgil Greeve retourneert de bal in de wedstrijd tegen Harold Schipper. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 19