Stroomvoorziening loopt goed Een leven door drie eeuwen heen E^cambodja PZC W aterschappen gaan droog het nieuwe jaar in Koenkelen hoort bij Yerseke PZC" Telefooncentrale van Delta Nuts blijft stil agenda \jjjp» ZEELAND HELPT s&pt JBBB Steun het Kinderfonds! zeeland 17 bezoektijden ziekenhuizen Culturele raad internet: http://www. pzc. nl e-mail: redactie@pzc.nl Postbus 18 4380 AA Vlissingen NIET VOOR INGEZONDEN BRIEVEN. BEELDRECHT De publicatierechten van werken van beeldende kunstenaars aan gesloten bij een CISAC-organisa- tie zijn geregeld met Beeldrecht te Amstelveen. BRONVERMELDING De redactie van de Provinciale Zeeuwse Courant maakt naast de eigen nieuwsgaring gebruik van de volgende bronnen: Geassocieerde Pers Diensten (GPD), Algemeen Nederlands Persbureau (ANP), Associated Press (AP), Knight Ridder Finan cial (KRF), Deutsche Presse Argentur (DPA), Agence France Press (AFP), Reuters (RTR), Belga en European Press-photo Agen cy (EPA). door Maurits Sep MIDDELBURG - En het licht blijft branden. De kern- en de kolencentrale in Borssele leve ren trouw hun stroom, Delta Nutsbedrijven brengt die sto ringsvrij naar huizen en fabrie ken en die draaien rustig door. Het door bedrijven extra opge trommelde personeel mag eer der naar huis om het restant van de millenniumnacht met familie te vieren. Alle voorspellingen van een (technisch) saaie en probleem loze nacht komen uit. Zo er bij Delta Nutsbedrijven nog enige verborgen gehouden twijfel of onzekerheid had geheerst over de stroomvoorziening, wordt die gaande de oudejaarsavond volledig weggenomen. Zelfs in Oost-Europa blijven de lichten branden, houden de kerncen trales stand en staat niets een uitbundig feest in de weg. Nog voordat de klok twaalf slaat, haalt Delta-directeur Pie- ter Stoter opgelucht adem. „Wij hebben dezelfde voorbereidin gen getroffen als in Australië en daar is alles goed gegaan. Daar niks mis, is hier niks mis. Zelfs in Oosterse landen hebben zich geen problemen voorgedaan en daar hadden we wel rekening mee gehouden." Tijd genoeg dus om tussen het regionaal cen trum en de naastgelegen kamer heen en weer te lopen om wat flarden van de oudej aarsconfe rentie van Youp van 't Hek op te vangen. Relaxed Om half een is de sfeer nog even bedaard. „Relaxed, vol vertrou wen", noemt Johan Bolkenbaas het. De chef van het regionaal centrum, waar de stroom-, gas- en watervoorziening wordt ge volgd, had niet anders ver wacht. „Wij hebben alles getest en indien nodig vervangen. Het zelfde hebben de leveranciers van systemen gedaan." Zelfs de gebruikelijke stroomstoringen die altijd wel ergens een paar huishoudens treffen, doen zich niet voor. Het call centre dat voor het eerst in bedrijf is, krijgt geen enkel telefoontje te ver werken. Ook de leverancier van de stroom, de Elektriciteits-Pro- duktiemaatschappij Zuid-Ne derland (EPZ), ziet alle inspan- door Jacques Cats 's HEER ARENDSKERKE - Le ven in drie eeuwen: daarover kunnen steeds meer mensen meepraten. Een eeuw geleden werd maar een handvol perso nen honderd of ouder. Vanaf vandaag kunnen meer dan dui zend Nederlanders er prat op gaan dat him leven zich uit strekt over drie eeuwen. Dat heeft alles te maken met de steeds betere medische zorg. De vrouwen houden zich het langst staande. Wie durft daar nog van 'het zwakke geslacht' te spre ken? Zorgcentrum Poelwijck in 's Heer Arendskerke loopt aar dig in de pas van de landelijke beeldvorming: van de drie be woners die het honderd jaar en langer op dit ondermaanse heb ben volgehouden zijn er twee vrouw. „Geen intieme vragen", geeft Jannetje (Joane) De Jonge voor af streng de toon van het ge sprek aan. Maar ook op de meest brave reageert ze met enige re serve. Jannetje is van 1898. Zolang ze zichzelf kent is zij de protes tantse Bevelandse dracht trouw gebleven. „Ik houd er nu een maal van en ik kan het nog zelf uit- en aandoen." Mevrouw De Jonge heeft het belangrijkste deel van haar leven gediend bij de familie Bierens. Die had een boerderij in de Zuid-Kraaijert. Ze kwam er toen ze amper ne gentien was in huis. En ze is er tot haar 65ste gebleven. Voor de kinderen was Joane een soort tweede moeder. Die gingen niet naar moeder als ze een gat in een kous vielen of een schone zak doek nodig hadden. Zulke za ken handelde Jannetje af. Ze is nooit getrouwd geweest. Hoe dat komt? „Dat zijn vragen die d'r nie bie horen." Hapjes Nee, de hoeve is er niet meer. „Daar is het water gekomen", vertelt Joane, wijzend op het ge geven dat de boerderij aan de laatste havenuitbreiding in het Sloegebied ten offer is gevallen. „Je zou schreeuwen asje 'tziet." Mevrouw De Jonge heeft nadien nog een tijd met haar zusters op Nieuwdorp gewoond. „Toen kreeg ik wat aan mijn ogen en zodoende zit ik hier", rondt ze bondig af, want ze heeft gedien stigen met smakelijke hapjes langs zien komen. Jannetje is een makkelijke voor de keuken. „Ik lust alles wat er voor de boeg komt. Als ik ande- ningen (investering van dertien miljoen gulden) beloond. „Op geen enkele van onze centrales in Borssele en Geertruidenberg heeft zich een bijzonderheid voorgedaan", meldt woord voerder Riny Kok. De kerncen trale Borssele werkt nog en vei lig, net als de kolencentrale. Samen hebben ze in de millen niumnacht 817 megawatt stroom geproduceerd, genoeg door Björn van Empel YERSEKE - Tijdens de optocht van de Eerste Yerseke Koenkel- pot Fanfare op oudjaarsdag in Yerseke, overhandigde Rinus Scheele de maquette van een koenkelpotmonument aan bur gemeester A Verbree van de ge meente Reimerswaal. Enthousiaste, verklede kinde ren en volwassenen liepen met de fanfare mee. Door de Yersek- se straten zongen en speelden ren hoor zeuren over het eten, denk ik wel eens: zou je het dan vroeger zoveel beter hebben ge had? Als ik thuis niks lustte werd er gezegd: dan lei je j'n ööd er mar bie." Leven in drie eeu wen: Jannetje kan zich er niets bij voorstellen. De jaarwisse ling is al spannend genoeg. Voor haar hoeft er niks te veranderen. „Ik zit netjes, ik heb mooi zicht en ze zijn heel goed voor me. Al wat ik wens is dat ik hier nog lang mag wezen. Willem Minderhoud is van 1899. Zijn wieg stond in Heinkens- zand, maar kort daarna verkas te het gezin naar Nieuwdorp waar vader een klein timmer- en aannemingsbedrijf had. Willem zou later in zijn voetsporen tre den. Ze waren thuis met velen. „Ik denk van twaalf", meldt Minderhoud. „Maar zeker we ten doe ik het niet." Het leven gaat een beetje aan Willem voorbij. In Poelwijck is hij het liefst op zichzelf, of ze moeten hem weten te lokken voor een partijtje biljart. Minderhoud kijkt er van op als hij verneemt dat het de laatste dag van het jaar is. Leven in drie eeuwen? Het zou wat. „Ik vind het wel goed zo." Oudste Maria Geiler is de oudste van de drie kampioenen in voortleven uit Poelwijck. Zij is van 1897. voor 2,15 miljoen huishoudens. Alle moeite is niet voor niets ge weest. Saai Diezelfde conclusie trekt het bedrijfsleven. „Alles prima hier. We draaien gewoon verder, zo als gepland", zegt Jan Huisman van Dow Benelux ruim een uur na middernacht. Toen ze in Ter- neuzen vernamen dat de neven vrijdag ruim honderd koenke- laars. Aan het einde van de op tocht werd op het bordes van het voormalige gemeentehuis in Yerseke de maquette aangebo den. Volgens Scheele, mede-oprich ter van de fanfare, heeft de re den voor het maken van het koenkelpotmonument alles te maken met traditie. „Het is een buitengewoon iets. Wij willen de burgerij iets ge ven. En het koenkelen is een tra ditie die bij Yerseke hoort. En Haar accent verraadt een af komst van over de grens. Ze is van huis uit Duitse, geboren in Hamm an der Sieg. Op 24-jarige leeftijd kwam Maria naar Ne derland waar ze langdurig werkzaam was in diaconessen- inrichtingen. Daar zwaaide ze de scepter in de keuken en werkte ze in de huis houding. Maria mag zich graag in de oude geschiedenis verdie pen. „Als ik de krant lees weet ik wel genoeg." Drugsgebruik Dat is een weinig bemoedigend beeld. „Vroeger gaven mensen elkaar veel hulp. Nu leeft ieder een meer voor zichzelf. En alles draait om geld. Zelfs de vrou wen werken. Ik vind dat verve lend. Ze moeten bij de kinderen blijven. Daar zijn vrouwen im mers voor bestemd." Het drugs gebruik baart Maria zorgen. „De regering ziet te veel door de vingers. Ze moeten die jongens van de straat halen en er club huizen voor bouwen." Mevrouw Geiler heeft het ook niet begrepen op de technologi sche ontwikkelingen: „De men sen worden te wijs. Ze willen méér zijn dan God. Er komt nog een eind aan die knappigheid. Het staat in de bijbel: God laat zich niet spotten." Ze hoopt er vurig op voor de nieuwe eeuw: „Vrede voor alle volkeren. En vestigingen in het Verre Oosten de datumgrens naar 01-01-2000 moeiteloos passeerden, werd het vermoeden dat het een saaie nacht zou worden bewaarheid. Pechiney stuurt het extra inge zette personeel vroeger naar huis. Al om half twee mag dat vertrekken. De smeltovens heb ben hun werk zonder onderbre king kunnen uitvoeren en de machines die uit voorzorg wa- die traditie moet behouden blij ven." Burgemeester Verbree bedank te de initiatiefnemers voor het monument. „De fanfare is een prettig zootje ongeregeld. Je moet er maar opkomen. Ik vind het erg leuk. We moeten dat ding snel neerzetten." Het kunstwerk, ontworpen door Wim Bakker uit Goes, komt te staan op het Kerkplein in Yerse ke. Het is een vierkant blok Bel gische leisteen met daarop lie deren en teksten van de fanfare. voor mezelf een beetje gezond heid." Meer heeft Maria Geiler niet te wensen: „Ik ben een ge lukkige vrouw." Een vijftigtal ingezetenen van huize Poelwijck en uit de aan leunwoningen laat zich op ou dejaarsavond verwennen in de recreatiezaal. Het personeel heeft voor deze gelegenheid as sistentie gekregen van een groep bedrijvige vrijwilligers. Er wordt aan bingo gedaan en ook staat er een quiz op het pro gramma. „De vragen zijn te moeilijk", bedenkt een van vrij willigers. De bijeenkomst gaat aan Wil lem Minderhoud voorbij. Hij is op zijn kamer gebleven. Me vrouw Geiler houdt het halver wege het spektakel voor gezien. Rond tien uur vindt ook Janne tje het welletjes. Iedereen begint trouwens naar bed te verlangen. Maar eerst moet er nog gezon gen worden. Een vijftigtal broze stemmetjes zingt van 'wat de toekomst brengen moge'. Een meneer met een pet op geeft met uitgestrekte armen de maat aan. Dan wordt het langzaam stil in huize Poelwijck. Buiten maakt de dorpse samenleving zich op voor het moment van de eeuw wende. Een jongeman draait op zijn knalpijploze bromfiets het zo veelste rondje om de kerk. ren stilgezet, zijn probleemloos weer opgestart. Ondanks de overtuiging dat er niets mis zou gaan, is Pechiney altijd blijven uitgaan van de mogelijkheid dat stroom en telefoonlijnen zouden uitvallen, zegt woordvoerder Ton Veraart. „Maar dat is niet gebeurd. Het was in dat opzicht een saaie, maar plezierige pas sage naar het nieuwe millenni um." Op het blok komt een soort ta felblad. Daarop staan zeven grote en kleine koenkelpotten. Het werk meet tachtig bij tach tig centimeter en is één meter hoog. Scheele hoopt dat het monu ment in augustus geplaatst kan worden. Dan wordt het Kerk plein heringericht. „Maar dan moeten we nog wel een bouw vergunning hebben", lachte Scheele. De burgemeester rea geerde nuchter: „Dat regelen we wel." Jannetje de Jonge, Willem Min derhoud en Maria Geiler (vlnr) maken voor de tweede keer een eeuwwisseling mee. foto Willem Mieras GOES/TERNEUZEN - De in stallaties van waterschap Zeeuwse Eilanden hebben de millenniumovergang zonder problemen doorstaan. Contro les hebben vannacht uitgewe zen dat de rioolwaterzuive ringsinstallaties en de poldergemalen normaal func tioneren. Het waterschap Zeeuws-Vlaanderen nam de af gelopen nacht geen enkel risico. Alle computergestuurde appa ratuur in de gemalen, de zuive ringen en de rioolgemalen werd van het net afgehaald, nadat eerst alles op oudejaarsdag uit voerig was getest en gecontro leerd. De stuwen in het beheersgebied van het waterschap Zeeuws- Vlaanderen werden allemaal op handbediening ingesteld. Het schap hield vervolgens 35 me dewerkers paraat om in geval van calamiteiten handelend op te treden. Woordvoerder M. van de Pas van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen: „We heb ben er bewust voor gekozen om niet een hele hoop mensen een hele nacht in touw te laten zijn. Onze controles wezen uit dat onze apparatuur prima reageer de op alle acties. Als dat in het oude jaar goed gaat, dan moet het ook in het nieuwe zonder problemen verlopen. Vandaag zullen we tussen acht en twaalf uur alles weer opstarten. Even tuele storingen zullen dan direct verholpen worden." Het waterschap Zeeuws-Vlaan deren kon ook vrij makkelijk besluiten tot het alleen instellen van een storingswacht, omdat de weersverwachtingen buiten gewoon gunstig waren.Boven- dien had het schap in een vrij groot aantal watergangen de voorbije dagen het winterpeil iets laten zakken, zodat de ber gingscapaciteit van de waterlo pen ruim genoeg was om even tuele neerslag te bergen. De problemen in het Braakmange- bied konden vrijdag ook goed deels worden geholpen. Het wa terpeil in de Braakmankreek, die vorige week bijna over stroomde omdat het schap niet voldoende oppervlaktewater EVENEMENTEN zaterdag MIDDELBURG- Café Allez, 18.00 uur: Nieuwjaarsconcert door Pete and the Millennium Bugs; Zondag VLISSINGEN - Panta Rhei, 17.00 uur: Concert formatie Balls; BERGEN OP ZOOM - Roxy, zat. en zon. 14.00 en 16.15 uur: Tarzan; zat. en zon. 14.00 en 16.30 uur: Kruimeltje; zat. en zon. 20.00 uur: The Blair Witch project; End of days; Cinemactueel, zat. 16.15 en 18.45 uur, zon. 13.30, 16.15 en 18.45 uur: Kruimel tje; zat. 16.15 en 19.00, zon. 13.45, 16.00 en 19.00 uur: Tarzan; zat. 16.15, 18.45 en 21.30 uur, zon. 13.30, 16.15, 18.45 en 21.30 uur: The world is not enough; zat. en zon. 21.30 uur: Bowfinger; Blue streak HULST - De Koning van Engeland, zat. 20.00, zon. 13.45, 16.15, 19.00 en 21.,30 uur: End of days; The world is not enou gh; zat. 20.00, zon. 19.00 en 21.30 ur: Blue streak; Gasthouse Paradiso; zat. 20.00, zon. 13.45,16.15 en 19.00 u: Tarzan (orig. Kruimeltje; zon. 13.45 en 21.30 uur: Bowfinger; zon. 16.15 u: the Blair Witch project, zon. 21.30 u: Mickey blue eyes; zon 13.45 en 16.15 u: Tarzan; MIDDELBURG - Cinema, zat. 19.30 uur Don't stop the show; zat. 22.00, zon. 14.00 uur: Los Amentes del circulo polar; zon. 20.30 uur: The Legend of 1900; VLISSINGEN - Cine City. zat. en zon. 12.00, 14.15 en 16.30 uur: De IJzeren reus; Tarzan; zat. en zon. 13.00,16.00 en 19.00 uur: Kruimeltje; zat. en zon. 12.00. 14.15,16.30,19.00 en 21.45 u: Bowfinger; zat. en zon. 12.00, 14.15 en 21.45 u: Tar zan (orig.); zat. en zon. 13.00,16.00,19.00 en 22.00 uur: End of days; The world is not enough; zat. en zon. 19.00 uur: Mic key blue eyes; zat. en zon. 16.30,19.00 en 21.45 u: Guest House Paradiso; zat. en zon. 19.00 en 21.45 u: Blue streak; zat. en zon. 21.45 uur Andre Hazes; TENTOONSTELLINGEN BERGEN OP ZOOM Markiezenhof, 14.00-17.00 uur: Tussen twee wereldde len in, wacht het verlangen van een oce aan'. Indisch-Nederlandse expositie van (Advertentie) kon lozen op de Westerschelde, kon door regelmatig spuien de voorbije dagen met 20 centime ter worden teruggebracht. Ook de Vlaamse buurpolders kon den vanaf gisteren hun water weer kwi j t op de BraakmanHet schap had vorige week de Bel gen gevraagd om geen water door te sluizen via de Braakmankreek. Het waterschap Zeeuwse Eilan den was tijdens de jaarwisseling met ongeveer twintig mensen in touw om problemen voor te zijn. Die problemen zouden vooral kunnen ontstaan door een com binatie van slecht weer en uitval van elektriciteit, waardoor de gemalen niet meer werken. Dat zou de kans op overstromingen vergroten. Om de bergingscapa citeit van de waterlopen te ver groten, hield Zeeuwse Eilanden de afgelopen dagen het water peil uit voorzorg al tien centi meter lager dan normaal. Noodplannen Vannacht traden twee nood plannen van het waterschap in werking. Dat betekende dat me dewerkers vanaf één uur in ploegjes van twee langs de in stallaties moesten rijden om te controleren of alles naar beho ren functioneerde. Zo'n twee uur later kon op het hoofdkan toor in Goes de conclusie wor den getrokken dat de rioolwa terzuiveringsinstallaties en de poldergemalen geen kuren ver toonden. Ook de rioolpersgemalen die werden geïnspecteerd, werkten bevredigend. De resultaten waren aanleiding om het beleidscoördinatieteam, dat de millenniumovergang voor het waterschap begeleidt, terug te brengen tot één per soon. Die blijft tot en met zon dagavond paraat. HEINKENSZAND - De Cultu rele Raad van de gemeente Bor- sele vergadert donderdag 13 ja nuari in het gemeentehuis in Heinkenszand. Op de agenda staan de werkplannen van de verschillende commissies en de jaarrekening over 1998. De ver gadering begint om 20.00 uur. J schilderijen en sculpturen (t/m 9/1); GOES -Atelier Rey nier de M uynck, zat. en zon. 13.00-22.00 uur: 'Oud en Nieuw'; MIDDELBURG -Zeeuws Museum, 12.00- 17.00 uur: De Tuin van Zeeland, tuinen en buitenplaatsen op Walcheren in de 17e en 18e eeuw (t/m 16/1); Galerie 't Heantje te Paart, zon. 14.00- 16.30 uur: Mariana Papara, moderne ico nen; Alga Zaharescu, iconen (t/m 27/1 GHL-galerie, zon. 13.00-17.00 uur: Werk van 14 beeldende kunstenaars uit Sara jevo (t/m 10/1); De Kabinetten van de Vleeshal, zon. 13.00-17.00 uur: Werk van Marinus van Dijke, Kees Valk en Hein Verwer (t/m 9/1 De Vleeshal, zat. en zon. 12.00-17.00 uur: Mx 1. werk van vijf sieradenontwerpers; OOST-SOUBURG - Watertoren AK, zon. 12.00-17.00 uur: Werken van Loek Groo- tjans. Martin Riebeek en Speakman; OOSTKAPELLE - Zeeuws Biologisch Mu seum, zon. 12.00-17.00 uur: 'POEPgoed', expositie over de stoelgang bij mens en dier (t/m 29/10/2000); 'Nehalennia in spi raalvorm naar 2000' (t/m 27/2); SLUIS - Raadskelder, zon. 14.00-17.00 uur: Inge van der Kooij, schilderijen en werken op papier (t/m 2/1); VLISSINGEN Stedelijk Museum. 13.00- 17.00 uur: Schatten uit de Schelde (t/m 2001); 'Landschap in beeld', werk van 12 kunstenaars (t/m 9/1 Kunstcentrum Willem3,12.00-17.00 uur: Schilderijententoonstelling 'Het Grote Vlak. Nooit Meer Denken. En Andere Werken' van Guido Eckhardt en Bob Pin gen (t/m 23/1); Werken van Luc Hoekx, schilderijen en Florette Dijkstra, beelden; HULPCENTRA Alarmnummer voor geheel Zeeland: tel. 112. Centraal Meldpunt Milieuklachten Zee land, tel. 0118 412323. SOS Telefonische Hulpdienst Zeeland, tel. 0118 615551 (dag en nacht bereik baar). Stichting Blijf van m'n lijf Zeeland, tel. 0118 469869 (dag en nacht bereikbaar). Kindertelefoon Zeeland, tel. 0800 0432 (gratis), dag. van 14.00-20.00 uur. Advies Meldpunt Kindermishande ling, tel. 0118 628800. Aids Infolijn, tel. 0118 638384. Ouders van Drugsverslaafden Zeeland, tel. 0118 623817 (dag en nacht bereik baar). ij ijggüH Ook in het jaar 2000! Wie helpt het kind van de rekening? Geef een kind een toekomst. Kosten: één gulden per dag. W;, 'tfeBsaWB Adoptie betekent: onderwijs, voeding, medische zorg, een menswaardig bestaan. Elke gulden wordt rechtstreeks aan het kind besteed. Inlichtingen; Stichting Sawasdee, Groenedijk 2A, 4438 NN, Driewegen (Zuid-Beveland). Telefoon: 0113-655784 "Telefax: 0118-623119 Bank: ING 65.07.90.782 (met steun van de Stichting mtLx* Helpt) zaterdag 1 januari 2000 Zeeland Ziekenhuis Walcheren Koudekerkseweg 88, 4382 EE Vlissingen tel.(0118)425000 dag. 15,00-20.00 uur afd. Psychiatrie dag. 19.00-20.00 uur, woe, za en zo 14.00-16.30 uur afd. IC/CCU dag. 15.00-16.00 en 19.00-20.00 uur Kinderafd. ouders gehele dag, overig bezoek 14.00-19.00 uur Oosterschelde ziekenhuizen Oosterscheldeziekenhuis 's Gravenpolderseweg 114, 4462 RA Goes tel. (0113) 234000 dag. 13.00-13.45 en 18.30- 19.45 uur Kinderafdeling (afd. A) ouders gehele dag. Overig bezoek 14.00- 15.00 en 18.30-20.00 uur Hartbewaking (afd. H) dag. 11.00- 11.30,14.00-14.30 en 19.00- 19.30 uur Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis Koning Gustaafweg 2, 4301 NPZierikzee tel. (0111)430000 dag. 15.00-16.00 en 18.30- 19.45 uur Emergis Oostmolenweg 101,4481 PM Kloetinge tel. (0113) 267000 woe, zat en zo 14.00-21.00 maa, din, don en vrij 18.30- 21.00 uur Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen Locatie De Honte Wielingenlaan 2, 4535 PA Terneuzen tel. (0115)688000 dag. 14.00-14.45 en 19.00- 20.00 uur; afd. Psychiatrie dag. 18.00-20.00 uur. woe. weekeinde, feestdagen 14.00-16.30 uur en 18.00-20.00 uur; afd. IC/CCU dag. 14.00-14.30 uur en 19.00-19.45 uur. kinderafd. ouders gehele dag, overig bezoek 14.00-19.00 Locatie Antonius Pastoor van Genklaan 6,4501 AJ Oostburg tel, (0117) 459000 dag. 14.00-15.00 en 18.30- 19.30 uur; Kinderafd. ouders 8.00-20.00 uur, overig bezoek (afd. 4) dag. 9.00-21.00 uur. Goeree-Overflakkee Ziekenhuis Dirksland Stationsweg 22, 3247 BW Dirks land tel. (0187) 607300 dag. 16.00-17.00 en 17.45- 19.30 uur, zo idem tot 20.00 uur Bergen op Zoom Ziekenhuis Lievensberg, Boerhaaveplein 1 4624 VT Bergen op Zoom tel. (0164) 278000 dag. 14.30-15.15 en 18.30- 20.00 uur za en zo 14.30-16.00 en 18.30- 20.00 uur Psychiatrisch Ziekenhuis Vrederust Hoofdlaan 8,4661 AA Halsteren tel. (0164) 289100 woensdag, zaterdag en zondag 13.00-17.00 uur Brugge Academisch Ziekenhuis Sint Jan Ruddershovelaan tel. (0032) 50 452111 dag. 14.00-20.00 uur (m.u.v. IC en hartbewaking) Academisch Ziekenhuis Sint Lucas Sint Lucaslaan 29 tel. (0032)50 369111 dag. 14.00-20.00 uur(m.u.v. IC en hartbewaking) Gent Universitair Ziekenhuis Gent De Pintelaan 185 tel.(0032)9 2402111 dag. 14.30-20.00 uur Rotterdam Academisch Ziekenhuis Dijkzigt Dr Molewaterplein 40 3015 GD Rotterdam Centraal telefoonnummer (010) 4639222 (voor inlichtingen be zoektijden van alle afdelingen) Sophia Kinderziekenhuis Dr. Molewaterplein 60 3015 GD Rotterdam tel. (010) 4636363 Bezoektijden ouders: 07.00- 12.00 uur. Bezoektijden iedereen: 14.00-20.00 uur. Afd.Verloskun- de: dag. 11.00-12.00 en 18.00- 20.00 uur. Voor partner/echtgenoot: 09.00- 12.00 en 15.00-21.00 uur Dr. Daniël den Hoed Kliniek Groene Hilledijk 301 3075 EA Rotterdam tel.(010)4391911 dag. 16.00-20.00 uur door Rolf Bosboom en Conny van Gremberqhe Rinus Scheele (links) overhandigt de maquette van het koenkelpotmonument aan burgemeester A Verbree van Reimerswaal. foto Willem Mieras Honderdplussers in zorgcentrum Poelwijck hebben het allemaal al gezien

Provinciale Zeeuwse Courant | 2000 | | pagina 17