Coureurs verbreken stilzwijgen Meertens wint twee finales op rij Spelers schitteren door afwezigheid bij tennistoernooi Goes Glansrijk debuut Thamar Zweistra Hoek haalt Belg Geert van Eenoo Bestuur van RIA treedt af na motie van wantrouwen wie oud-renners klappen uit de school over doping in de wielersport Zevende zege Schouwse Boys uitslagen Bauer wint K2-toernooi agenda LVERSUM - De al besmeurde •derlandse wielersport heeft pal voor de eeuwwisseling n nieuwe dopingaffaire bijge- egen. Drie oud-renners (Ste il Rooks, Peter Winnen en aarten Ducrot) onthulden gis- ravond structurele doping bij renommeerde Nederlandse ofploegen. e affaire werpt een schaduw er successen in de jaren tach- g en het ziet er naar uit dat de- een nasleep zal krijgen. Maar et als het aan de Koninklijke ederlandse Wielren Unie ligt. NWU-voorzitter Joop Atsma: iVat moet ik hiermee? We heb- en te maken met spijtoptanten, 'aarom hebben ze niets gezegd ien ze zelf actief waren? Bo- endien gaat het om stoffen die iet meer circuleren. We hebben uniddels zoveel stappen voor- it gedaan met alle mogelijke ontroles. De omslag in denken al gemaakt. Op voordracht n onze sportredactie daas nieuwe rainer Rillandia LISSINGEN - De Roosen- laalse voetbaltrainer Peter laas wordt de nieuwe coach an zaterdag-derdeklasser Ril- andia. )e dertigjarige Brabander volgt ohnde FrelopdienaarHW'24 ertrekt. Maas is momenteel rainer van de A-juniorenploeg ■an RBC. Bij Rillandia krijgt de tefenmeester zijn eerste senio- renploeg onder zijn hoede. Honny Claessen is volgend sei- :oen trainer van de hoofdmacht ;an Vogelwaarde. Claessen volgt Freddie de Rooij op, die te kennen heeft gegeven aan het eind van het seizoen te stoppen. Claessen is nu tweede trainer bij Vogelwaarde. Hontenisse moet op zoek naar een andere trainer. Ad Roovers heeft de club laten weten na vier mooie jaren aan het eind van het seizoen te willen vertrekken. Roovers heeft nog geen andere club. Eddy van der Hooft, trainer van zaterdag-tweedeklasser Ter- neuzense Boys, heeft zijn con tract met een jaar verlengd. van de renners is controle op epo ingevoerd. Als dit een verlate kerstboodschap is, kan ik er niet veel mee. Waarom niet zes jaar eerder? Dan hadden we nog iets kunnen ondernemen." Rooks, Winnen en Ducrot klap ten uit de school in het tv-pro- gramma Reporter van de KRO. Zij stelden dat ploegleiders als Peter Post, Jan Raas en Jan Gis- bers wisten van de verstrekking van verboden prestatiebevor- derende middelen aan hun ren ners door de verzorgers en art sen. De genoemde ploegen zijn Raleigh, PDM, Panasonic, Kwantum, Buckler en TVM. Al le ploegleiders ontkenden cate gorisch voor de camera. Dubbele moraal Het trio deed de openbaringen om ethische redenen. Het pelo ton zou veel beter medisch bege leid moeten worden, omdat ren ners zonder doping niet aan de verwachtingen kunnen vol doen, vinden zij. Zij wilden vooral de dubbele moraal aan de kaak stellen. Er bestaan art sen die enerzijds op doping con troleren en anderzijds ongeoor loofde middelen toedienen. Ploegleiders geven opdracht aan ploegartsen en verzorgers renners 'goed te maken', des noods met alle middelen, maar dezelfde ploegleiders zeggen te gen de renners dat ze onmiddel lijk ontslag krijgen als ze op do ping worden betrapt. Bernard Krikke van Reporter legde de hand op lijsten die verzorgers van PDM in 1988 bijhielden van testosteron, cortisonen en amfe taminen. De uitspraken van de drie oud renners zijn moedig. De wieier- wereld zwijgt verder als het graf waar het om doping gaat. Joop Atsma wil het openhartige trio uitnodigen voor een gesprek. Hij is vooral nieuwsgierig naar Rooks, die tot en met dit jaar in de wielersport actief was en der tien jaar 'gebruiker' was. „Rooks komt uit het actieve wielrennen. Als hij het idee heeft dat er nog steeds doping is, wil ik dat graag weten", aldus Atsma, die de theoretische mo gelijkheid van sancties tegen de nu nog actieve ploegleiders openliet. ,,Er moeten voldoende bewijzen zijn om aanzetters tot doping te kunnen aanpakken." ANP door Pieter van Klinken GOES - Het regende gisteren walk-overs op het Zuid-West Lease-tennistoernooi in Goes. Het begon 's middags al bij de vrouwen. Anneloes Schothorst belde tien minuten voor tijd af voor haar halve finale tegen Marjan Ganseman. Vervolgens kwam Andy de Bruyne niet op dagen voor zijn halve finale te gen Harold Schipper. Woensdag zegde Bruno Emangeard ook al af voor de kwartfinale. Het niet opdagen van de als tweede geplaatste Andy de Bruyne leidde tot de nodige commotie. Volgens het schema zou De Bruyne gistermiddag om kwart over vijf moeten spelen. Toen hij er 25 minuten later niet was ging de winst naar Harold Schipper. De Bruyne meldde dat hij zeker wist dat hij van daag (vrijdag) moest tennissen. De organisatie van het toernooi had volgens eigen zeggen met hem afgesproken dat hij giste ren zou moeten spelen. „Hij zou donderdagavond ook nog moe ten dubbelen. De Bruyne had daarom gevraagd om op don derdag zijn enkel te mogen spe len, omdat hij dan niet twee keer Aart Walraven wint Zierikzees sneldamtoernooi ZEERIKZEE - Aart Walraven is winnaar geworden van het tra ditionele sneldamtoernooi van damclub Zierikzee. In het UW-gebouw had de Zou- telandse dammer na negen ron den twee punten voorsprong op Kees Rijk uit Lewedorp. Goese- naar Andres van den Berge werd derde. Het toernooi was spannend tot en met de laatste ronde. Aart Walraven en Kees Rijk gingen beiden de slotronde in met één verliespunt. Walraven had re mise gespeeld tegen Jan Sinke, Kees Rijk was door John Honig van de winst afgehouden. In de slotronde moest het duel tussen de twee leiders de beslissing brengen. Aart Walraven toonde zich op positioneel vlak behen diger dan zijn tegenstander en jing er met de hoofdprijs van- loor. Het toernooi bij de huis- lammers werd gewonnen door 3. Flikweert. WESTENSCHOUWEN - Voor de zevende keer in successie heeft het team van Schouwse Boys het kerstzaalvoetbaltoernooi in Wes- tenschouwen op zijn naam gebracht. In de finale werd opponent Van Oeveren Reizen met 4-1 verslagen. Een hoofdrol was weggelegd door Lucien Roeiandt GOES - Thamar Zweistra be antwoordde gisteren tijdens Indoor Zeeland in Goes volle dig aan de hooggespannen verwachtingen. De in de na tionale klasse ZZ-Zwaar de buterende amazone uit Geers- dijk stuurde Hexagons Kyrain in beide proeven naar de hoog ste eer. Thamar Zweistra behoorde op de laatste dressuurwedstrijd van het hippisch evenement in de twintigste eeuw tot de smaakmakers in de Goese Zeelandhallen. Aan niets was te merken dat het hier een de- butante betrof. Geroutineerd stuurde de jeugdinternational de met veel afdruk door de baan gaande Cyrain-zoon in de eerste proef naar het goede totaal van 63.87 procent. De Zeeuwse was een van de wei nigen die een behoorlijke hal ve pirouette toonde. Boven dien scoorde de Bevelandse combinatie hoog in de keert- wending. Jurylid Marie-Louise San ders: „Dit was een moeilijke proef. Bovendien levert zo'n indrukwekkende accommo datie bij veel paarden nogal wat spanning op omdat ze dat niet gewend zijn. Dat wreekt zich bij de moeilijke onderde len, zoals de pirouette en de keertwending. Daaraan kon je duidelijk merken dat de mees ten nog niet echt klaar waren voor dit werk. Bij Thamar was daar geen sprake van. Zij had haar zaakjes goed voor el kaar." In de tweede proef had - al thans naar het oordeel van de jury - Thamar Zweistra de ze venjarige ruin nog beter aan het lopen. Vooral in de uitge strekte galop toonde de bruine viervoeter zich uitstekend. De proef werd ditmaal beloond met het uitstekende totaal van 67.71 procent. De pupil van Leunus van Lieren toonde zich hiermee duidelijk een maatje te groot voor de concurrentie, getuige het verschil van ruim vier procent met de als tweede eindigende Hella Bakker met de Merwede's Boss uit de Meern. vanuit Oostburg zou moeten ko men", vertelde Saskia van Oos terhout van de organisatie. „Dat verzoek hebben wij inge willigd." De organisatie besloot om Ha rold Schipper te laten kiezen. Of een walk-over, of de wedstrijd op vrijdag spelen. Schipper koos voor een walk-over, een makkelijke weg naar de finale. „Ik moet morgen ook nog op het Sjoemeltoernooi in Kapelle spe len", zei Schipper. „Als ik dan ook nog in Goes moet tennissen, speel ik vijf of zes wedstrijden. Dat is veel te veel." De Bruyne vond het een grote teleurstel ling. „Ik ben gewoon de dupe van een slechte organisatie." Gerommel Andere spelers vonden het alle maal niet leuk dat het zo liep. Maar onder de tennissers zijn toch verschillende meningen over het gerommel rondom De Bruyne. Mare Felius, als num mer één geplaatst en potentiële tegenstander in de finale, meld de dat hij van de organisatie ook heeft gehoord dat de wedstrijd vrijdag zou zijn. Erik Bakker vertelde echter dat hij er bij stond toen het tijdstip van giste ren bevestigd werd. Ook bij de vrouwen werd er een halve finale niet gespeeld. Kort voor aanvang belde Anneloes Schotman af. Ze was bij een the atervoorstelling van haar doch ter. Marjan Ganseman was on dertussen wel naar de tennishal gekomen. „Ik vind het niet leuk. Ik wil gewoon tennissen en nu sta ik na één gewonnen wed strijd al in de finale." De kwartfinale die gisteren ge speeld zou moeten worden tus sen Bruno Emangeard en Andy de Bruyne was ook al afgelast. Emangeard zou weer terugke ren naar zijn thuisland Frank rijk. Bij de mannen gingen drie wed strijden wel door. De achtste fi nale tussen Erik Kuylen en Erik Bakker ging met 5-4 naar de Brabander Bakker. Twee wed strijden werden in de kwartfi nale gespeeld. Harold Schipper won hierin van Guillaume Fe- liksdal met 9-3. Virgil Greeve was met 8-3 te sterk van Dennis van 't Westeinde. Vanmiddag worden de finales gespeeld. Harold Schipper speelt tegen de winnaar van de wedstrijd tussen Greeve tegen Felius. Bij de vrouwen speelt Marjan Ganseman tegen Marjo lein Meulenberg. De finalisten van het Eilandtoernooi in Westenschouwen. foto Janne Wolterbeek door Ben Hameeteman WESTENSCHOUWEN - De twaalfjarige Robin Meertens is gis teren de grote winnaar geworden van het Jeugd Eilandtoernooi, het vierdaagse tennisevenement in Sport- en Recreatiecentrum Westerschouwen dat dit jaar weer nieuw leven is ingeblazen. De Bruenaar won zowel de finale van de eigen leeftijdscategorie als de eindstrijd bij de jongens tot en met zeventien jaar. Het was een drukke dag voor Robin Meertens. Na een dag eerder al de halve finale in de klasse tot en met twaalf jaar te hebben ge wonnen, stond de Bruse tennisser gisteren ook nog in de eind strijd bij de jongens tot en met zeventien jaar. Meertens won deze ontmoeting ten koste van de veel oudere Dave Deege (TV Scha- rendijke). Wel had hij daarvoor een tiebreak nodig (7-5), nadat beide sets in 4-4 waren geëindigd. Vervolgens trof Meertens in de finale opponent Daan Ruitenbeek van TVDuiveland. De beide kemphanen maakten er een spannende finale van. De eerste set van 25 minuten won Meertens met 6-0In de tweede set kwam de zeventienjarige Daan Ruitenbeek sterkterug. Met een laatste krachtsinspanning lukte het de Bruenaar alsnog de set naar zich toe te halen: 7-5. En nog was het niet gedaan voor Meertens. Hij kon zijn toernooi grandioos afsluiten door ook nog de eindstrijd in de eigen leef tijdscategorie te winnen. Tijdens die laatste wedstrijd trof Meer tens plaatsgenoot Job Jan Simmelinck. Meertens bleek nog voldoende energie te hebben om ook deze partij in winst om te zetten: 6-2, 6-2. door Eldridge Pentury HOEK - Hoofdklasser Hoek heeft de Belg Geert van Eenoo aangetrokken als vervanger vau Diinitri Mbuyu, die manager is geworden van de Belgische eer steklasser Verbroedering Geel. De 26-jarige Van Eenoo is af komstig van tweedeklasser Cer- cle Brugge. Van Eenoo is geboren in Koe weit maar heeft de Belgische nationaliteit. Hij speelde van jongsaf aan bij Cercle Brugge. Twee jaar geleden maakte de lange verdediger verschillende malen zijn opwachting in de hoofdmacht van de Belgische profclub. De afgelopen periode trainde hij wel mee met de eerste selectie, maar speelde hij met de reserves van Cercle. De Belg Mare Depuydt, scout en assistent van Hoek-trainer Frans Vermeulen, bracht Van Eenoo in beeld bij Hoek. Het is de bedoeling dat Van Eenoo de libero-positie zal innemen. Van Eenoo is direct na de jaarwisse ling speelgerechtigd. Ook speelgerechtigd voor Hoek is de Congolees Kubu Lembi die al twee maanden meetraint. De overschrijving van Gerald Baas is nog steeds niet rond. Hoek wacht op antwoord van de Duit se voetbalbond. voor Schouwse Boys-keeper Erik Schot, die op enkele cruciale mo menten de bal keerde. De doelpuntenmakers in de finale waren Cla rence Pahlad (2x), John van der Have, Kees Verwest en Wilfred Ne- Iisse. foto Janne Wolterbeek door Peter van Kouteren WESTDORPE - Het voltallige bestuur van voetbalvereniging RIA Westdorpe is gisteravond tijdens een buitengewone alge mene ledenvergadering afge treden. Een door 26 leden inge diende motie van wantrouwen haalde weliswaar net niet het vereiste tweederde deel van het aantal stemmen, maar werd wel gesteund door een ruime meer derheid van de vergadering. Het bestuur bood daarop haar ont slag aan. Alle bestuursleden zullen ook hun lidmaatschap van de West- dorpse zesdeklasser opzeggen, maar blijven tot een nieuw uit te schrijven vergadering op 21 ja nuari demissionair een aantal hoogstnoodzakelijke zaken van bestuurlijke aard behartigen. Andere taken in de vrijwilli- gerssfeer worden met onmid dellijke ingang neergelegd. Onder aanvoering van Ronald Möhring, woordvoerder van verontruste leden die de motie van wantrouwen hadden inge diend, gaat een werkgroep aan de slag om een nieuw bestuur te vormen. Möhring streeft naar een nieuwe structuur, waarin een aanzienlijk kleiner bestuur beleidslijnen uitzet en taken de legeert naar commissies. Trainer Trainer Chris de Beer, die zijn ontslag had ingediend nadat het bestuur te kermen had gegeven zijn contract volgend seizoen niet te willen verlengen, kwam na het bestuursbesluit tot aftre den op zijn beslissing terug en dient het seizoen uit als oefen- meester van de eerste selectie. De opkomst voor de buitenge wone ledenvergadering was massaal. Onder leiding van de KNVB-bestuurders Loet Ha verman en Johan van Espen zet ten beide partijen hun stand punten uiteen. De verontruste leden verweten het bestuur vooral arrogantie en ondemo cratisch handelen en verwoord den bereid te zijn geweest hun motie van wantrouwen in te trekken als alsnog aan een aan tal voorwaarden was voldaan. De leden konden vervolgens in kleine groepjes op afroep hun stem uitbrengen. Na 'weging' Dammen Zierikzee. Sneldamtoernooi. Eindstand: 1.M. Walraven 17,2. C. Rijk. 15.3.A. van den Berge 13,4. J. Honig en J. Sinke 10,6. C. van der Wielen en J. de Wild 6, 8. C. Boot 5,9. A. Flikweert en J. Schot 4. Huisdammers: 1. G. Flikweert. 2. D. de Waard, 3. A. Flikweert. Paardensport Goes. Dressuur Indoor Zeeland. Paarden Nationaal ZZ-Zwaar: 1 Thamar Zweistra/Hexagon's Kyrain 63.87%, 2. Carla Goosten/Jorik 62.10%, 3. Hella Bakker/De Merwede's Boss 61.94%, 4. Jan Meesters/Dogger 59.68%, 5. Jan van der Bijl/Kelten 58.87%. Klasse ZZ-Zwaar: 1. Thamar Zweistra- /Hexagon's Kyrain 67.71%, 2. Hella- /Bakker De Merwede's Boss 63.43%, 3. Jan van der Bijl/Kelten 62.14%, 4. Marièl- le Hoefsmit/Equilines Hugo 60.57%, Jan Meesters/Dodger 69.57%. Klasse ZZ-Licht: 1. Annita Klip/Barclay 66.76%, 2. Monique van Stokkom/Ka- miel 65.88%, 3. Hans van Bedaf/llluster 64.41%, 4. Jaquelïne van Grunsven/Karouan 63.24%, 5. Pauline Knols/Karansa 63.24%. Klasse ZZ-Licht: 1. Jacqueline van Grunsven/Karouan 62.29%, 2. Monique van Stokkom/Kamiel 60.71%, 3. Hans van Bedaf/llluster 60.29%, 4. Moniek van Dijk/Gustafson 59.86%, 5. Petra van Es- /Jericho 59.14%. Klasse Z1: 1. Barbara Koot/Berkenhorst Weitube 193,2. Ineke van Tiggelen/Nirita 183,*3. Barbara van den Broek/Landgra vin W 184.5, 4. Hans-Peter Minder- houd/Quality 183, 5. Miranda Weijer- mans/Jolika 183. Klasse Z1:1. Penny Rockx-Zavitz/Merce- des 192,2. Jantine Lazeroms/Lesley 188, 3. Piet Backx/Don Davignon 184, 4. Pris- cilla van Wesel/Double You Hildalga H 181, 5. Rieke Alsemgeest/Kanita Utopia 180.5. Klasse Z1: 1. Carola Paauwe/Lorenzo 195, 2. Lidia Goudswaard/Dandelions Jovanni 187, 3. Tessa de Vrie/Morwin Collin 182.5,4. Corina van den Berge/Bo- nanza 176, 5. Lisanne Dekkers/Galaxy 175.5. Klasse M2: 1. Denisse Thiry/lntermedi- um's Listique 175,2. Patricia Reedijk/Kal vin 170, 3. Irma van Niedek/Norbertijn 168. Klasse M1: 1. Rianne Wondergem/Laïka 165,2. Corine Krijger/Bardy 164,3. Omar Vonsee/Galexy 164. Klasse M1: 1. Jeannet de Groot/Saffier 165, 2. Beatrijs Rijken/Misyter C 163, 3. Hilde Aarts/Cosmos 162. Pony's klasse Z2 cat. DE: 1. Charles van Belle/Denver 200,2 Elze Sophie Wisker- ke/Wiskerke's Ratina 195,5, 3. Anja de Leeuw/Dancing Aerobic 180. Klasse Z2 cat. C: 1 Stephanie de Frel/Jolly HH 178. Sportprijsvragen Lucky Ten: 7-17-22-31-32-33-35-41-44- 47-53-54-55-66-67-68-69-73;77-79. (onder voorbehoud) Tennis van het aantal stemmen werd de motie van wantrouwen verwor pen (164 vóór, 96 tegen), omdat er negen stemmen (drie volwas senen) te weinig waren om het bestuur naar huis te sturen. Het bestuur trok zich daarop terug in beraad. Vijf minuten later meldde Loet Haverman het be sluit tot aftreden. Fred Dierickx, voorzitter van RIA, zei later dat het bestuur daarmee in het belang van de club had gehandeld, omdat sig nalen waren doorgesijpeld dat aanblijven tot een leegloop van spelers zou hebben geleid. De preses maakte een verslagen in druk. „We hadden verwacht dat de stemming toch meer fifty-fif- ty zou hebben gelegen", beken de hij. „Maar we waren het er van tevoren al over eens dat we alle elf zouden aftreden." Ronald Möhring deed een be roep op de leden om alle sores van de voorbije maanden te ver geten. „We willen met een nieuw bestuur, dezelfde trainer en de zelfde spelers dit seizoen zo hoog mogelijk eindigen." GRONINGEN - Silvana Bauer heeft het K2-jeugd- tennistoernooi van Gro ningen gewonnen. De speelster uit Kruiningen was in de categorie tot en met zestien jaar in de fina le te sterk voor Tamar Huppes: 6-3 6-4. In de categorie tot en met veertien jaar werd de Zeeuws-Vlaamse Rianne Verdonck in de eerste ron de uitgeschakeld door Yvonne Coppers. Alexan der Nonnekes uit Goes eindigde als vierde in zijn categorie. Nonnekes ver loor in de halve finale van de latere winnaar Bas van der Valk. In de strijd om de derde plaats moest Non nekes pas in de tiebreak van de derde set het hoofd buigen voor Michel Ko ning: 6-3 1-6 5-6 (5). lenberg/Vendrik 5-5, Blankenburgh/Van Straaten-van de Broek/Dijkstra 5-6; GDD2: Goedegebuure/Boogaard-Steen- bergen/Steenbergen 2-9; HEC1:1. van Belzen-M. Wisse 4-5, S. Roo- se-B. Emangeard w.o., S. Roose-E. van Belzen 5-4, S. de Lange-S. Vermeule 5-3, 5. Smits-O. Molopodis 6-7, D. Stevense- G. Lau 6-5. J. van Klinkenberg-A. van Wil genburg 6-5; HEC2: R. Flohil-R. van de Wel 7-3, M. Hen- driksen-B Dijkstra 4-6, B. Dijkstra-N. Ma- rijnissen 2-6, R. Flohil-R. van Hartings- veld 6-4, E. Opdam-A. Siereveld 8-3, D. Breure-P. Heemes 4-7, R. van Steenber- gen-P. Heemes 5-8. S. Bish-T. Petri 10-8, R. van Hartingsveld-J. van Urk 6-5, N. Marijnissen-O. Molopodis 5-4, A. Siere- veld-F. Ton 6-4, F. Ton-H. van de Driest 8- 6, R. Salomé-J. Pieters 9-1, T. Petri-B. van Sabben 7-6, E. Olydam-R. Salomé 11-6; DEC1: L. Jasperse-A. Kening 1-9, L. Wis- se-A. Kening 6-6; DEC2: A. Bussink-J. van Eyk 6-3, A. Bus- sink-N. Gerritsen 6-4, J. van Eyk-N. Ger ritsen 5-5; DED2: M. van Brandwijk-S. van Wingen 3-7, S. van Wingen-T. van Hoof 10-2, T. van Hoof-M. van Brandwijk 1-10; HEC35+: M de Rave-A. Greeve 8-4, D. Rempt-C. Versteeg 5-4; DED1: J. Burgs-M. Kloosterboer 6-4; DEC2: E. Smits-M. van de Vliet 11-1. Westenschouwen. Finales Jeugd Ei landtennistoernooi. Jongens t/m 10 jr.: Pieter Boot/Zierikee- Steven de Waal/Brue Ten 3-6,6-2,4-6. Jongens t/m 12jr.: Robin Meertens/Bru Ten-Job Jan Simmelinck/Bru Ten 6-2,6- 2. Jongens t/m 17 jr.: Robin Meerten/Bru Ten- Daan Ruitenbeek/Duiveland 6-0, 7- 5. Meisjes t/m 10 jr.: Jacky Tuk/Scelve- ringhe- Esme Bech/Zierikzee 4-6,3-6. Meisjes t/m 17 jr.. Wendy Aris/Wester- schouwen- Sacha Stokla/Zierikzee 6-3,6- Wielrennen Surhuisterveen. Superprestige veldrij den: 1Nijs (Bel) 1.00.25,2. Wellens (Bel) 0.11, 3. Van der Poel (Ned) 0.26, 4. Groenen- daal (Ned) 1.21, 5. Vervecken (Bel) 2.05, 6. Van Santvliet (Bel) 2.10, 7. De Clercq (Bel) 2.19, 8. Janssens (Bel) 2.29, 9. De Vos (Ned) 2.35,10. De Knegt (Ned) 2.53, 22. Gommers, 23. Veldkamp. Stand na acht wedstrijden: 1, Nijs 211,2. Groenendaal 193,3. Van der Poel 153,4. De Clercq en Wellens 146, 13. De Knegt 55,18. De Vos 30,19. Nijland 29,28. Gom mers 5. Zaalvoetbal Westenschouwen. Kersttoernooi. Eind stand: 1. Schouwse Boys, 2. Van Oeveren Rei zen, 3. Neffen d'Eule, 4. Dijkman Vlie gers, 5. Mol Kraanverhuur, 6. De Gigan ten, 7. Vlotbrug, 8. Megacleaning. Goes. Zuid-West Lease-toernooi. HEB1: M. Felius-G Feliksdal 8-3, A. de Bruyne- E. Bakker 10-1, V. Greeve-D, van 't West einde 8-3; DEB1: A. Schothorst-M. Roose 6-3; HEB2: D. Reynhout-A Breure 6-7, B. Emangeard-I. van Belzen w.o., D. Reyn- hout-D. Stevense 4-6, B. Emangeard-S. Roose w.o.D. Stevense-A. Breure 7-4, S. Roose-I. van Belzen 5-4, R. Maandag-E. Keyzer4-9, E. Jansen-B. Emangeard 4-7; HDB1: Slagboom/Maandag-Steenber- gen/van Tuyl 8-4, De Bruyne/Felius- Greeve/Greeve 8-2, De Vrieze/Van Wil- genburg-Verschuure/De Keijzer 7-6, Reynhout/Spinnewijn-Maandag/Slag- boom 7-6; DDB1Davidse/Davidse-Meulenberg- /Vendrik 4-6, Davidse/Davidse-Clement- /Van Wely 6-3, Clement/Van Wely-Meu- vrijdag— Atletiek Millenniumloop 2000 Zoutelande. Wed strijd voor 20 teams van 10 atleten die ge zamenlijk 2000 km lopen. Vier atleten lo pen 5 km, 4 atleten lopen 10 kilometer en twee atleten lopen 20 km. Start: 13.00 uur in de Langstraat voor het secretariaat dat in de Babbelaar is gevestigd. Tennis Zuid-West Leasetoernooi. Finaledag. Locatie: tennishal Schelde International, Goes.Eerstefinale:9.45uur.DE B1:15.00 uur. Laatste finale (HE B1): 15.45 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 61