>zc )e Rijke pakt draad weer op Eenvoudige winst Hamelink/Marteij n in Kiwanistoernooi Didier Plaschy is geen eendagsvlieg Rugbyers kansloos tegen Schotland sport 27 \oolse trainer moet hoofdklasser Halsteren voor degradatie behoeden rote afrekening blijft it in boek Geesink Attent Blommaert naar maximale zege in Hulst uitslagen De Muynck tekent bij agenda woensdag 22 december 1999 Peter Godrie NNALAND - Als zesjarige van SPS voetbalde Piet de tegen zijn leeftijdgenoten lalsteren. „Toen al had ik dachte: hier zou ik wel eens eer training willen geven." veertig jaar later wordt ens werkelijkheid. Vanaf 1 iri wordt de Tholenaar erbij zondag-hool'dklasser leren, waar Adrie van de iel als oefenmeester is op- ipt. ijke was niet buitengewoon ist toen Halsteren, met er Bevelander en Ad Glad- i in de gelederen, hem pol en hoofdtrainer te worden lalsteren. „Op het moment Jan de Heuvel (schoonzoon Hoek-trainer Frans Ver en) vertrok, was er een mogelijkheid dat Halste- ij mij terecht zou komen. Ik immers geen club en woon- ichtbij." Een paar dagen na ipstappen van Van de Heu- belde het bestuur van de -Brabantse vereniging De holenaar zat zonder club, hij anderhalf jaar geleden eugdtrainer van RBC ont- :n werd. In september van aar startte hij met de docen- pleiding van de KNVB. rdoor raakte hij weer in ge le met mensen uit het voet- rereldje en het begon weer iebelen. Halsteren was De Rijke niet ïkend. Omdat hij geen ver ing trainde, liet hij er aan jegin van het huidige sei- zijn gezicht regelmatig ,0p het moment dat de situ- voor Van de Heuvel penibel te worden, leek het De e verstandiger bij Halsteren te blijven. leilijk verhaal lijke: „Ik wist een halfjaar den al dat het een bijzonder ilijk verhaal zou worden Van de Heuvel. Er was geen rouwensband tussen hem espeiers." Ongewild kwam lijke in hetzelfde verhaal te- t toen het Halsteren-be- irhem benaderde, orte tijd moest De Rijke be ien of hij midden in het sei- r. bij Halsteren, dat derde van onderen staat, aan de slag wilde. „Moet ik daar instappen? Wil ik dat wel? Is het geen gat waarin ik spring?" Het waren enkele vragen die De Rijke zich zelf stelde. Voordat De Rijke in het nieuwe avontuur stapte, sprak hij enke le malen met het bestuur en liet zich uitgebreid informeren over het reilen en zeilen bij de club. „Voordat ik voor anderhalf jaar tekende, wilde ik het gevoel krijgen: dit is mijn club, hier ga ik voor." De Rijke staat voor de ondankbare taak Halsteren uit de degradatiezone weg te krij gen. Dat het zo ver is gekomen, komt volgens de Brabantse ver eniging door de slechte band tussen trainer en spelers en door de vele blessures. De Rijke be strijdt echter het laatste. Ei „Voetballers verstoppen zich snel achter blessures. Er is ge woon niet goed gevoetbald. Vanaf nu moeten we heel gedis ciplineerd voetballen zoals het een hoofdklasser betaamt. Ik zet de lijnen uit en er is maar één weg: de weg die insla. Maar het zal me benieuwen of ik mijn ei bij Halsteren kwijt kan. Ik heb namelijk de naam fanatiek te zijn, misschien wel te fanatiek. Ik verg het uiterste en sommige mensen hebben daar moeite mee. Spelers moeten accepteren dat ik ze niet alleen om half drie, maar ook om half vier nodig heb. Ik wil een team dat wat van elkaar kan hebben." Duidelijke taal van De Rijke, waaruit blijkt dat hij nog altijd ambitieus is. Na zijn ontslag bij RBC - hij uitte zijn ongenoegen over de amateuristische organi satie in Roosendaal - lag dat wel anders. „Ik wilde even niets meer met voetbal te maken heb ben." De vrijgekomen tijd vulde hij met hardlopen, schaatsen en voetballen in WHS 4. „Ik ben lekker bezig geweest en heb daar geen seconde spijt van ge had." Toch heeft De Rijke wel iets ge mist. „Als ik eerlijk moet zijn, is dat de spanning en dat je samen met een groep jongens iets pres teert." Hij brengt zijn RBC-tijd in herinnering. „Als we van Ro- da JC of Veendam hadden ge wonnen, was het carnaval in de ELDOORN - Anton Geesink oortdurend in gevecht met lOmgeving. Hij beschrijft het in zijn boek 'Tot hier en niet Ier', dat gistermiddag in het echtse Jacobi Theater is ge- senteerd. Zelfs met zijn echt- ote Jans botste de oud-judo- ip essentiële besluiten in zijn •n. Zij schrijft onverbloemd et voorwoord tegen het IOC- naatschap van haar man te geweest en oordeelt twaalf- alf jaar later dat de prijs gis geweest. laatste mening deelt Gees- igetuige de grote opsomming iflicten in zijn boek. Maar ar de olympisch kampioen 1964 nog mild blijft in zijn amentaren, heeft Jans Gees- maar een paar regels nodig de gemoedstoestand van de ailie scherp weer te geven. icht schrijft: „Buiten de econo- sche en morele schade die we iben opgelopen, werd niets gelaten hem te hinderen of te kkeren in zijn functioneren mens en meer speciaal als C-lid. Ik wil met deze bijdra- «an het boek er blijk van ge- book te bestaan en duidelijk aaken, dat het soms misdadi- gedrag van anderen onze fa lieband alleen maar versterkt eft. Die band geeft mij het tot en soms ook de plicht te ggen: Tot hier en niet verder! verwacht dat Geesinks ek de grote afrekening is, fflt bedrogen uit. Alle onder- ipen die het IOC-lid be- brijft, mogen als algemeen be- sd worden verondersteld, sn nieuws onder zon, of het *t zijn dat hij verklapt Wou- Huibregtsen ooit met een totszaak te hebben gedreigd, itwas 12 juli 1996, een dag or Geesinks vertrek naar de ympische Spelen in Atlanta, heeft de ex-voorzitter van 0C*NSF toen gemaand te ppen met negatieve bericht- ring over hem, mede omdat n familieleden zich daardoor dreigd voelden. reatief boekhouden le bestuursleden uit de perio- Huibregtsen komen er trou ws slecht vanaf in Geesinks ek. Hij schrijft zich bedreigd hebben gevoeld door Riens iijer, die Geesink met de rech- heeft bedreigd. Waarom =et de oud-judoka niet pre ss, maar naar hij veronderstelt nwege zijn aanhoudend ge- aag naar de afrekening van project Holland House tij Piet de Rijke is vanaf 1 januari de nieuwe trainer van zondag-hoofdklasser Halsteren: „Vanaf nu moeten we heel gedisciplineerd voetbal len zoals het een hoofdklasser betaamt." foto Dirk-Jan Gjeltema bus. Het voetbal slokt veel tijd op, maar je krijgt er ook veel voor terug." Niveau In zijn voetballoze periode heeft De Rijke een aantal aanbiedin gen van andere clubs gehad. Daar zaten ook Zeeuwse clubs bij. De Rijke wilde niet aan een Zeeuws avontuur beginnen. „Het niveau in Brabant en Zuid-Holland ligt hoger dan in Zeeland, enkele ploegen uitge zonderd. Kloetinge, Hoek en Terneuzen zijn de verenigingen die het beste voetbal spelen en die clubs hebben daar hun orga nisatie ook op afgestemd." Met de organisatie bij Halsteren is volgens De Rijke eveneens weinig mis. In die situatie moet hij proberen Van de Heuvel te doen vergeten. De Tholenaar is in het verleden al eerder in een dergelijke web beland. In no vember 1992 volgde hij Cees Vermunt bij Middelburg op, destijds een eersteklasser. Die ervaring komt hem bij Halste ren uitstekend van pas. „Ik moet zelf mijn weg zien te vinden, want je wordt doodge gooid met informatie van ande ren. Zo is een mens, die wil in vloed uitoefenen. Dat ga ik uit de weg. Het is zelfs beter om he lemaal niets te weten. Ik heb ook geen zin om mijn energie in het verleden te stekenHet enige dat telt zijn heden en toekomst. Bo vendien is er maar een iemand waarop ik kan vertrouwen en dat ben ikzelf." dens de Spelen van Barcelona, Albertville, Lillehammer en At lanta. Geesink maakt het niet hard, maar hij suggereert in zijn boek dat er links en rechts spra ke is geweest van bijzonder cre atief boekhouden. Oud-bestuurslid Jan Loorbach krijgt eveneens een flinke veeg uit de pan. De chef de mission voor de Spelen in Sydney heeft voor eeuwig Geesinks sympa thie verspeeld door het IOC- lid ooit te bestempelen als een kwaal waarmee te leven valt. De grootste frustratie van Geesink blijft de omkopingsaffaire van Salt Lake City, waarmee hij niet voor niets zijn boek begint. De Utrechter poogt omstandig uit te leggen dat hij nimmer offici eel een waarschuwing van het IOC heeft gekregen. Hij zou al leen in een brief van 3 februari 1999 door voorzitter Juan Anto nio Samaranch zijn gemaand tot voorzichtigheid. Geesink laat echter onvermeld dat de onderzoekscommissie onder leiding van het Canadese IOC-lid Dick Pound wel dege lijk een krachtige waarschu wing heeft aanbevolen. Bovendien werd tijdens de pers conferentie na afloop van be handeling van het rapport in de Executive Board door IOC-di- recteur Carrard meegedeeld dat de Nederlander een'waarschu wing zou krijgen. Maar volgens Geesink is het in de praktijk nimmer zover gekomen. Twee zaken Opvallend is dat twee zaken in Geesinks boek niet aan de orde komen. Hij rept slechts zijde lings over de poging die Hui- bregtsen ten tijde van de Spelen in Barcelona ondernam om hem het IOC- lidmaatschap te ont nemen. Opmerkelijk omdat de ze kwestie Geesink diep heeft getroffen. Evenmin gaat Gees ink in op de wijze waarop kroonprins Willem-Alexander in februari 1998 ten koste van Huibregtsen tot tweede Neder lands IOC- lid werd gekozen. Ronduit storend zijn de talrijke slordigheden in het boek. Het voormalige NOC*NSF- be stuurslid Ineke Donkervoort wordt consequent Ineke Don- dervoort genoemd en de journa list Joop Holthausen, die Gees ink al jaren kent, heet in het boek John Holzhuizen. En het Kamerlid Bert Middel is volgens Geesink lid van de WD in plaats van de PvdAZo veel fou ten komt de geloofwaardigheid van het boek niet te goede. Henk Stouwdam De Zwitser Didier Plaschy won gisteren de wereldbeker slalom in het Sloveense Kranjska Gora. foto Armando Trovati/AP van onze sportredactie KRANJSKA GORA - Didier Plaschy heeft dinsdag in het Sloveense Kranjska Gora een slalom om de wereldbeker ge wonnen. De Zwitser, ook al winnaar in de openingsslalom in Beaver Creek, legde de twee manches af in 1.40,39. De Oostenrijker Benjamin Raich werd tweede in 1.40,48, zijn landgenoot Tho mas Stangassinger derde in 1.41,13. Plaschy was in de eerste manche de snel ste en handhaafde zijn voorsprong, on danks een opspelende achillespeesblessu re, in de tweede manche. Hij was de eerste Zwitser die won op de Podkoren-piste. Plaschy vond dat hij revanche haalde op de Zwitsere media, die zijn overwinning in Beaver Creek als geluk afschilderden. „Ik hoorde dat ik een eendagsvlieg was. Ik wist echter dat dat niet waar was en dat ik weer kon winnen. Bij dezen", aldus de 26- jarige Plaschy. De IJslander Kristinn Björnsson verraste door in de tweede manche van de 29e naai de vierde plaats op te klimmen. Björnsson traint in Noorwegen bij gebrek aan goede pistes in eigen land. Vorig jaar viel hij al op met tweede plaatsen in Park City en Vey- sonnaz. Stangassinger en Plaschy leiden met 200 punten samen het slalomklassement om de wereldbeker. De Oostenrijker Her mann Maier is aanvoerder in de stand om de algemene wereldbeker. RTR van onze sportredactie MURRAYFIELD - De Oranje- rugbyploeg heeft met ruime cij fers van Schotland verloren. De nederlaag was ingecalculeerd. De Nederlandse amateurs, met Arno Seijbel uit Nieuw en St. Joosland in de gelederen, hiel den dinsdag in Murrayfield de schade onder de honderd pun ten tegen de harde Schotse profs: 99-0 (ruststand: 50-0). Schotland nodigde Nederland uit, omdat het na het toernooi om de wereldbeker een fors aan tal spelers had zien vertrekken. Nieuw bloed moest internatio nale ex-varing opdoen, omdat in februari 2000 de eerste x-onde van de zevenlandencompetitie wacht. Ook de Nederlandse coach Ge off Old zag zich geconfronteerd met een grote leegloop. Ook hij heeft drastisch moeten vexrjon- gen en verscheen met liefst acht debutanten - meer dan vijftig procent-in Schotland. De jonge spelers verweerden zich na een voorbereiding van slechts twee- van onze sportredactie TERNEUZEN - Het duo Frank Hamelink/Patrick Marteijn be haalde een eenvoudige zege op het duo Beny Ysebaert/Michel Verberkmoes tijdens het Kiwa nistoernooi in het Racketcen- tirim te Terneuzen. Hame- link/Marteijn won de eerste set met ruim verschil: 7-2. In de tweede set had het duo Yse- baert/Verberkinoes een kleine kans op een servicebreak bij een 3-2 voorsprong, maar wist deze niet te benutten. Hame- link/Marteijn won deze set als nog met 5-3. In de C2-categorie won het duo John Epskamp/Jos Saman moeizaam van liet koppel Jan Boddaert/Roland Renique. Het aanvallend ingestelde duo Eps- kamp/Saman had moeite met de vele lobs die de tegenstanders speelden. Saman liet in deze wedstrijd vooral goed netwerk zien en daardoor won het duo nipt. De eerste set ging gelijk op, maar de tweede set wist men met 5-3 binnen te slepen. Stefanie Maenhout/Michel Ver berkmoes klopte het duo Ingrxd Visser/Tom Huis met 3-1. In het begin zag het er slecht uit voor het koppel Maenhout/Verberk- moes. Bij een 2-0-achterstand ging het koppel beter spelen en wist men terug inde wedstrij d te komen. Twee minuten voor het belsignaal stond het koppel Vis ser/Huis met 4-3 voor, maar dankzij een snelle senncegame van Stefanie Maenhout kwam het koppel Maenhout/Verberk- moes op gelijke hoogte. In de tweede set was de tweede game beslissend voor de wed strijd. Bij een 1-0-achterstand verloor Huis zijn sei-vicegame. In deze game hadden beide kop pels kansen, maar het derde breakpoint werd benut door het duo Maenhout/Verberkmoes. Daarna liep het duo snel uit naar een 5-1-vooi-sprong, waar door de volledige winst naar Maenhout/Verberkmoes ging. Quekelberghe op Filip de Smet. Jeanine Hollestelle/Geert Sa man klopte met dubbele cijfers het duo Ria Sterrenberg/Roland Renique en Geert Saman/Filip de Smet won met 8-5 van Onno van Quekelberghe/Roland Renique. door Michel Verberkmoes HULST - In poule A van de be drijf scompetitie in Den Dul- laert te Hulst boekte het team van Attent Blommaert een 8-0- zege op Assurantiekantoor Ru dy Saman. Blommaert startte goed via twee zeges in het enkel spel. Marianne Fraanje klopte Anne- marie van Loo met 7-5, terwijl Guido van Poecke te sterk was voor Beny Ysebaert: 6-3. Het koppel Marianne Fraanje/Gino Roctus had geen moeite met Martine Simonse/Michiel van der Windt 9-4 De mannen- dubbelcombinatie Gino Roc- tus/Guido van Poecke klopte Jos Saman/Gert Jan Louweret met 8-4. Elopak steeg in dezelfde poule naar een derde plaats via een 6- 2-zege op Kints Computer Ser vice. Jeanine Hollestelle won met 5-2 van Ria Sterrenberg. Kints Computer Sex-vice kwam terug in de wedstrijd via een 8- 3-overwinning van Onno van Landelijk: Terneuzen-The Flying Shuttle 2-6. Hoofdklasse: Zierikzee-Avanti 3-5. Eer ste klasse: Netwerk-BCR 8 3-5. Tweede klasse: Marathon 2-Zeeland 2 4- 4, Marathon 2-Stenge 2 5-3. Derde klasse: Terneuzen 3-DOK 3-5, Ma rathon 4-Sjuttul 5-3. Derde klasse B: Astroïden 2 1-7, Netwerk 2-Stenge 24-4. Vierde klasse A: Zierikzee 4-Netwerk 3 7- 1, Schepnet-Marathon 6 8-0, Terneuzen 4-Stenge 4 5-3. Vierde klasse B: Astroïden 5-Den Ossaert 2-6, Terneuzen 5-Stenge 3 2-6. Vijfde klasse A: Sjuttul 2-Rillandia 2 7-1, Terneuzen 6-Pluumpje 2 6-2, Marathon 7-Wissenkerke 2 1-7. Vijfde klasse B: Pluumpje-Wissenkerke 3-5, Rillandia-Astroïden 6 5-3, Rillandia 3-Kats 2 1-7, Zierikzee 6-Pluumpje 3 6-2. Jeugdcompetitie: Schepnet 2-Avanti 3 0-8 Dammen Moskou. WK vrouwen, herkansing. Vijf de ronde: Goloebjeva (Let) - Hoekman (Ned) 1-1. Stand: 1. Goloebjeva 4-5, 2. Hoekman (Ned) 3-3,3. Teterina 3-2. Schaken Groningen. 38e Internationale toernooi, belangrijkste uitslagen. Mannen, derde ronde: Episjin (Eus) - Levin (Dui) 1/2-1/2, Van den Doel (Ned) - Vaganjan (Arm) 1/2- 1/2, Tiviakov (Ned) - Shaw (Sch) 1/2-1/2, Van de Mortel (Ned) - Kasimdzjanov (Oez 0-1Leroy (Fra) - Nenasjev (Oez) 1/2-1/2, Timosjenko (Oek) - Solleveld (Ned) 1/2- 1/2, Gyimesi (Hon) - Friedman (Isr) 1/2- 1/2, Geurink (Ned) - Najer (Rus) 0-1, De- lanoy (Fra) - Wiersma (Ned) 0-1, Middel burg (Ned) - Lemmers (Ned) 0-1, Van der Weide (Ned) - Van Beek (Ned) 1-0. Stand: 1. Kasimdzjanov 3, 2. Van den Doel, Vaganjan. Tiviakov, Shaw, Najer, Episjin, Levin, Leroy, Nenasjev, Gyimesi, Friedman, Wiersma, Lemmers, Van der Weide, Solleveld, Timosjenko 2 1/2. Vrouwen, derde ronde: Stefanova (Bul) - Choersidze (Geo) 1-0, Bosboom-Lancha- va (Ned) - Kovalevskaja (Rus) 0-1, Chen Zhu (Chn) -Zoekova (Oek) 1-0. Stand: 1Chen Zhu 2 1/2,2. Kovalevskaja 2,3. Choersidze 11/2,4. Stefanova, Zoek ova, Bosboom 1. Skiën BRESKENS - Robbie de Muynck blijft ook volgend jaar trainer van voetbalclub Bres- kens. De Breskense oefenmeester be gint dan aan zijn tweede sei zoen. Breskens is momenteel koploper in de vierde klasse A van het zondagvoetbal. Ook tweede trainer Willy de Jaeger tekende een j aar bijTrainer Ru- di Veraart uit IJzendijke ver lengde zijn contract bij zater dag-vierdeklasser Cadzand. Radt 4-3 3-1, d'Hont/De Pooter-Schoon- akker/Verpoorte 5-1 4-3, Ringoot/Werri- Hofman/Saman 4-1 3-3. DD Dl, poule: Van Kouterik/Segers- Gommers/De Poorter 5-1 2-4. DD D2, poule: Morcus/De Rooy-Basti- aansen/Hubregsen 5-2 2-4, Stofferis/Stofferis-Burm/Mol 4-2 6-2, Ys- ebaert/Susanna-De Baets/Vermeulen 4- 2 3-1. GD B, poule: Maenhout/Verberkmoes- Visser/Huis4-4 5-1. GD C1, poule: Visser/De Heus-Hamelink/ De Jonge 3-3 5-3. GD C2, poule: Vervaet/De Baets-Els- kamp/Van Drongelen 4-26-2. GD Dl, poule: Hamelink/Hamelink- Scheele/Van de Berge 5-4 6-1, Van de Bulck/De Meijer-Hoekstra/De Milliano 3- 5 5-2, Hoekstra/De Milliano-De Theye/ Puylaert 5-2 3-3, Kriekaard/Kriekaard- Hermans/Hermans 5-2 4-0. GD D2, poule: Lambert/Pauw-Thomas- /Vroegop 7-3 5-3, Van Waes/Jorissen- Tommel/Leenders 4-1 4-2, Tommel/Leenders-De Zeeuw/Hamelink 7-0 4-1. Hulst. Bedrijfscompetitïe. Poule A: At tent Blommaert-Assurantiekantoor Ru dy Saman 8-0, Elopak-Kints Computer Service 6-2, Luctor Belting-Haak Bouw stoffen Axel 6-2, Ristorante Verdi-Barco 6-2, Luctor Tyre Center-Foto Bosschaert 6-2. Stand poule A: Zaman Sport 5-34, Attent Blommaert 6-33, Elopak 6-30, Luctor Bel ting 5-24, Ristorante Verdi 5-19, Barco 5- 19, Haak Bouwstoffen Axel 6-17, Foto Bosschaert 4-16, Kints Computer Service 5-15, Assurantiekantoor Rudy Saman 5- 13, LuctorTyre Center 6-12. Poule C: CIS-Reinaert 6-2, HAS 2-Roctus Verzekeringen 5-3, Foto van Damme- Cockpit Jeans 7-1Stuntmarkt 2-Welzorg Axel 4-4, V K-Aquavia 4-4. Stand poule C: Foto van Damme 6-35, V 6 K 6-27, Roctus Verzekeringen 4-23, CIS 5-22, Reinsert 5-22. HAS 2 6-21, Stunt- markt 2 6-21, De Schrijver 5-16, Aquavia 5-16, Cockpit Jeans 5-16, Welzorg Axel 5- 13. Poule D: Stuntmarkt 1-Stuntmarkt 3 4-4, Rabo Hulst 1-Bun Verzekeringen 6-2, HAS 1-DCS 8-0, Randstad Polytechniek- Bellamy Cafe Restaurant 8-0, Gemeente Axel-Dïco 8-0. Stand poule D: Randstad Polytechniek 5- 28, Stuntmarkt 1 5-27, HAS 1 4-24, Bley- enberg Fassaert 4-23, Dico 5-19, Bellamy Cafe Restaurant 5-18, Stuntmarkt 3 4-16, Gemeente Axel 4-15, Rabo Hulst 1 4-13, DCS 5-11, Bun Verzekeringen 5-6. Voetbal enhalve week dapper en moe dig, maar vooral in snelheid van handelen schoten ze tekort. Het losse werk en de scrums wa ren nog voldoende en vooral de voorwaartsen toonden een ge weldige agressie, maar tegen deze gelouterde Schotse profs was het onbegonnen werk. Ka- rel Kessler (20 jaar, Den Haag), Patrick Brooijmans (22 jaar, AAC) en André Smit (21 jaar, Castricum) toonden echter dat bij de Nederlandse rugbyjeugd talenten rondlopen. ANP Kranjska Gora (SIv). Mannen, WB sla lom. 1. Plaschy (Zwi) 1.40,39 (48,20 52,19), 2. Raich (Oos) 1.40,48 (48,31 52,17), 3. Stangassinger (Oos) 1.41,13 (48,82 52,314. Björnsson (IJs) 1.41,30, 5. Mayer (Oos) 1.41,38, 6. Vrhovnik (Slv) 1.41,41, 7. Strand-Nïlsen (Noo), Kosir (Slv) 1.41,50, 9. Schönfelder (Oos) 1.41,52,10. Rocca (Ita) 1.41,60. Stand WB slalom: 1. Stangassinger 200 punten. 2. Plaschy 200,3. Raich 160. Stand WB algemeen: 1. Maier (Oos) 760, 2. Eberharter (Oos) 440, 3. Schifferfcr (Oos) 389. Sportprijsvragen Toto 13, week 50. Eerste prijs, 13 goed: geen winnaar; tweede prijs, 12 goed: geen winnaar; derde prijs, 11 goed: 3 winnaars, ieder bruto f. 10.512,50. Lucky ten van dinsdag 21 december. Winnende getallen: 10-13-15-17-19-28- 31 -32-33-37-40-42-46-49-52-55-61-73- 75-78. (onder voorbehoud). Tennis Terneuzen. Kiwanistoernooi. HD B, pou le: Hamelink/Marteijn-Ysebaert/Ver- berkmoes7-2 5-3. HD C2, poule: Epskamp/Saman-Bod- daert/Renique 4-4 5-3. HD D1, poule: Vermeulen/Visser-Van der Heyden/Verscheure 5-2 3-4, Fraanje/- Geysels-Van Dam/Moens6-2 3-3. HD D2, poule: Heede/Pauw-Van der Peijl/ Eredivisie: MVV - PSV 0-2. PSV 18 13 2 3 41 55-14 Heerenveen 17 12 1 4 37 34-17 Ajax 17 11 3 3 36 47-24 Feyenoord 17 9 6 2 33 33-18 FC Twente 17 9 6 2 33 30-17 AZ 18 10 2 6 32 36-28 Vitesse 18 9 5 4 32 35-27 Willem II 17 9 3 5 30 30-32 Roda JC 17 9 2 6 29 29-23 RKC 18 9 2 7 29 30-35 FC Utrecht 18 7 1 10 22 28-35 Sparta 17 5 1 11 16 25-38 NEC 17 4 3 10 15 21-35 Graafschap 18 2 8 8 14 18-28 MW 18 3 3 12 12 25-43 FortunaS. 18 2 5 11 11 20-33 Den Bosch 18 2 4 12 10 18-47 Cambuur L. 16 2 3 11 9 15-35 Volleybal Doetinchem. Vriendschappelijke wed strijd, vrouwen. Nederland - Duitsland 3- 0(25-20 26-24 25-13). _woensdag Voetbal Eerste divisie. Haarlem - GA Eagles (20.00 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 65