erherstel Richard de Bruin Souburg en Terneuzen gebroederlijk aan kop Rommers heer en meester Inhaalrace Tjoba tegen koploper blijft onbeloond Gewestelijke titel biljarter Roggeband Bhouwse driebanders maken dienst uit bij Zeeuwse titelstrijd Eerste punten Goes en Zierikzee pr Rob Claerhoudt •en hoof^uWERKEKK - Cces Rog- Umomel"nd is in Nieuwerkerk Se~ kampioen in de vier- Den Boscfldasse libre geworden. - BS Weer] 63 132' jSchouwse biljarter van BV ndenburg werd eerste voor n streekgenoot Adriaan Wit- zenberg van De Witte van Haamstede. De biljarters uit Schouwen- Duiveland lieten zich dus niet weg spelen. Dat Witzenberg tweede werd, kwam doordat Roggeband in de finale de baas bleef over Jan van Hest van BV LOZ uit Loon op Zand. Deze bleef daardoor op de derde plaats steken. Een andere Zeeuwse vertegenwoordiger, Geert Mieras van de Wann Inn uit 's-Heer Hendrikskinderen, behaalde een vijfde plaats. Aan het begin van het toernooi bleef hij de koplopers goed vol gen maar moest hij ze lang zaam maar zeker laten gaan. Wel behaalde hij de hoogste se rie van het toernooi (18). Er werd in dit gewestelijke kampioenschap, dat gehouden werd in café De Meebaal, bij zonder goed gespeeld. Zo goed zelfs dat zes van de acht deel nemers boven het niveau van hun klasse speelden (1.70) en het algemeen toernooigemid- delde op 1.77 lag. Roggeband vertegenwoordigt op 14, 15 en 16 januari het ge west Zuid-Nederland in Nieuw-Leusden. 3. Efler (Q i Rinus P; 12-0.985. leren De lieo Pla 8-0.909- Gof Jan Roovers 6-0.788-I ISKIL - Richard de Bruin ffers (W-1 een akonnement te heb- 3-9. lop het Zeeuws kampioen- •e libre. p biljarten in de spelsoort Wmden ,anden. De laatste vijf jaar Witzen ekerde de speler van de BV ikzee zich al viermaal van 7-8-1.8 oofdprijs in de provinciale gjjc' strijd. Alleen vorig jaar was 3- 7 y Dallinga de beste. Maar de gewonnen finale tegen 7-2-jny van Iwaarden pakte De jin in restaurant Dallinga in Tiskil de draad weer op. -lel op de indrukwekkende 'WG 's-fo die De Bruin eerder in dit 1- H ïpioenschap al had neerge- kkeiMï kon de overwinning van de er uit het district Schou- /elde - i-Duiveland in Sluiskil nau- ijks als een verrassing wor- Mondt gezien- Een partij in 28 rten tegen Lou Scheffers en Serie van 14 caramboles Da mm 'rm onderstreepten de apar- id: i. f classe van de speler van ere- mbachi isionist Loontjens. 57; 4. h t Wekte geen verwondering. 7 71-69 "t waar uitgezonderd Ri- Pankow - het gros van de 58-82; euwse finalisten in deze /G8,6 g dsb'ijd teert op de nog altijd 3r±S i nwezige kwaliteit en de voor- Jagrai eiding louter bestaat uit F. Den idstrijden op clubavonden en Jha° ""wedstrijden, staat Richard j.aJ Bruin wekelijks toch zo'n 25 iwerse r aan het biljart. Alles tot !-o,-io. ierdere eer en glorie van de a®d':"f! onsor, maar zeker ook in Jongi mst van de progressie waar t - H. va naar op zoek is en die er nog ijdinzit. 1-1; J udessen 1 T. kader passen ook de les- G8r7 )n die De Bruin sinds kort volgt inchertJ Raymond Ceulemans. „In de 2 io)ptien zal ik waarschijnlijk 9ooit terechtkomen, maar in de g2QQ^Mionale competitie speel ik 3-62; sïoch met de besten van de we- reld. En dat stimuleert om steeds een stapje verder te ko men", gaf de Zeeuwse drieban denkampioen aan, waarom hij zoveel trainingsarbeid in zijn sport stopt. Het district Schouwen-Duive- la nd, dat het nog niet zo lang ge leden moest doen met de wapen feiten die het illustere koppel Rinus Lems-Ger Monster bijeen stootte, heeft intussen vrijwel geruisloos de heerschappij in de spelsoort driebanden overgeno men van Zeeuwsch-Vlaande- ren. Het beste bewijs daarvoor vormde de tweede plaats in deze finale van Rinus Pankow. De Zierikzeese biljarter richtte an derhalf jaar geleden de vereni ging 3B-SD op en de 25 leden van de vereniging storten zich inmiddels met drie teams in de spelsoort driebanden (groot) in de landelijke competitie. Het betaalde in Sluiskil al uit. Na een reeks van vijf overwin ningen op rij incasseerde Ri chard de Bruin in de zesde ronde een 40-35 nederlaag tegen Pan kow. Die maakte daarmee waar wat hij in de voorbeschouwing al had aangegeven.Als er één is die hem pootje kan lichten, ben ik het", schatte Pankow de kracht van het deelnemersveld in. Het kampioenschap kreeg er meteen een spannend slot door, omdat zowel De Bruin als Pan kow in de slotpartij voor de titel gingen. „Maar Richard wordt kampioen. Ik had hem op een zwak moment. Dat gebeurt niet nog eens", zou ook die prognose van Pankow uitkomen. Met het kampioenschap als in zet won Richard de Bruin in zijn slotpartij met 40-29 van Tonny van Iwaarden en haalde Rinus Pankow het met een beste eind sprint waal-mee hij de 31-37 achterstand tegen Berry Dallin ga omboog in een 40-39 over winning. Waarna Richard de Bruin op basis van een hoger al gemeen gemiddelde naar de huldiging mocht. Het Zeeuws kampioenschap in de spelsoort driebanden bracht sport in optima forma. Een sfeervolle locatie, een vlekkelo ze organisatie en vaak slopende gevechten om een goede klasse ring. Toch was er weinig belang stelling van de biljartliefheb bers en het overige publiek. Richard de Bruin werd dit weekeinde in Sluiskil Zeeuws kampioen driebanden. foto Peter Nicolai Derde plaats Terèse van Lare MENEN - Atlete Terèse van Lare is derde geworden bij de run-mountainbike-runwedstrijd in het Belgische Menen. De Zeeuws-Vlaamse veterane finishte op ruim zevenenhalve mi nuut van de Belgische winnares Ilse Geldhof. Van Lare bezet te van start tot finish de derde plaats. Op de fietsend had ze moeite met een heuvel, waarop ze meerdere keren omlaag gleed. Van Lare was wel eerste veterane. Van der Wielen op zesde plaats DEN HAAG - De uit Zierikzee afkomstige Leon van der Wielen is gisteren tweede geworden in de vij fde wedstrijd van de regionalemarathoncompetitie in Utrecht. Drie ronden voor het einde moest Van der Wielen de uiteindelijke winnaar Remco Boonstoppel laten gaan. Het was Van der Wielens der de wedstrijd in deze competitie; de eerste twee won hijZater dag werd hij bij de gewestelijke marathonkampioenschappen zesde. André Provoost uit Domburg finishte na 75 ronden uit eindelijk als elfde. Bij de junioren legde Wilco Jonker uit Burgh-Haamstede beslag op de zevende plaats en Fop Fon- teyne uit Haamstede eindigde bij de veteranen als achtste. Niels Goverse uit Kapelle verbeterde zowel op de 500 als op de 1500 meter zijn persoonlijk record. Sterk optreden Michiel Soolsma ZOETERMEER - Tijdens de traditionele 'eindejaarswed- strijd' in Zoetermeer tussen ploegen van Zoetermeer. Leiden, Zwijndrecht, Alkmaar, Vlaardingen en Vlissingen is de in complete zwemploeg van de Stormvogel op de derde plaats geëindigd. Michiel Soolsma won de 100 vrije en de 100 vlinder waarbij hij zijn persoonlijke recordtijd op de vlinderslag bracht naar 1.10.06. Ook Agnes Soolsma was met winst op de 100 vlinderen een tweede plaats op de 100 vrij succesvol. Ver der won Christel van de Guchte de 100 rug, Tamarah Loppies de 100 wissel en Anneloek Schrijvershof de 100 school. WVZ Zoetermeer won de zeskamp. Winst squashers Vlissingen VLISSINGEN - De squashers van Racketcentrum Vlissingen blijven ook na afgelopen zaterdag bovenin meedraaien. Vlis singen won dit weekeinde in de tweede divisie landelijk met 4-1 van Waalwijk en blijft daardoor op de tweede plaats met drie punten voorsprong op de nummer drie. Tegen Waalwijk wonnen Michel Gorsse, Michel Kokelaar en Dimitri Kaijser hun partijen en verloor alleen Niels de Vos. Diepstraten verliest snookerfinale GOES - Bij een junioren rankingsnookertoernooi in Goes bereikte de uit Middelburg afkomstige Frans Diepstraten de finale, maar wist hij deze niet te winnen. De 16-jarige Diep straten verloor in de eindstrijd met 2-1 van Ronald Broere uit Lelystad. Patrick Roelof en Jeroen Geleedts uit Goes werden in de voorrondes uitgeschakeld. De eveneens in Goes woon achtige Bart Huys werd in de kwartfinale uitgeschakeld. Nederlandse clubtitel Van Assche ALMERE - Anthony van Assche uit Sas van Gent heeft op het NK clubteams prima gepresteerd. Met zijn club SDS uit Rot terdam werd hij Nederlands kampioen in de categorie 6B en ook individueel presteerde Van Assche uitstekend. Op de on derdelen brug en voltige scoorde hij een tien en ook op het rek (9.65), de vloer (9.75), de ringen (9.9) en de sprong (9.85) toon de Van Assche zijn klasse. Hij behaalde de hoogste dagscore en brak zijn persoonlijk record. In de categorie 5B behaalde SDS met de gastturners Joeri Hanssen uit Koudekerke en Joost de Wilde uit Sint-Annaland ook de gouden medaille. öp Tem Wii'VLl poor Paul van Dijke ISSINGEN - Na de vierde speelronde in de ZSB-hoofd- kia^e gaan de schaakteams van Souburg en Terneuzen geza- erty- inenlijk aan de leiding. Souburg issel verpletterde het team van De f2e0n'Zwarte Dame uit Kruiningen 12-1 met 7-1 en Terneuzen versloeg Ra-(het tweede team van Souburg met ruime cijfers: 5,5-2,5. WZV uit Oostburg liep het eerste ver- liespunt op door in de wedstrijd tegen Landau 4-4 gelijk te spe- len. Met de Middelburgse teams blijft het kwakkelen geblazen. Middelburg 2 verloor onver wacht van Zierikzee en bewees daarmee het eigen derde team in de degradatiestrijd geen goede dienst. Dat derde team kon te gen Goes geen potten breken en liep tegen een forse 6,5-1,5 ne derlaag aan, waardoor de Mid delburgers laatste blijven in de stand. Souburg 2-Terneuzen 2,5-5,5: Het team van Terneuzen blijft de voornaamste kandidaat voor de titel in de ZSB-hoofdklasse. Tegen Souburg 2 was het team heer en meester. Ondanks de la te aankomst van Janco Dees lie ten de Terneuzenaren zich niet van de wijs brengen. Souburg 2 opende de score door een aan- valsoverwinning van Albert Vermue op Olga Gommers, maar daarna was het enkel Ter neuzen wat de klok sloeg. Ma- Marcel Remijn geeft op in Burkina Faso OUAGADOUGOU Wielrenner Marcel Re- mijn heeft de Ronde van Burkina Faso niet uitge reden. De inwoner van Wilhel- minadorp moest enkele dagen voor de finish ziek opgeven, Remijn werd waarschijnlijk geveld door een combinatie van vermoeidheid en slecht voedsel. Een bezoek aan het ziekenhuis leerde dat zijn gezondheidstoestand niet alarmerend was. Hij keert vandaag terug naar Nederland. theu Freeke strafte een eind spelblunder af van Edgar van Boven, terwijl Daniel Lansay van tegenstander Roel Schroe- vers een stuk cadeau kreeg. Gosse Kamminga weerlegde de dubieuze offers van Corné Boogaard en ook Janco Dees en Philip de Vroe wonnen in het eindspel. Voor Souburg was er uiteindelijk nog succes voor Je roen Hekhuis (winst tegen Breukelman) en Pim Uytdewil- ligen (remise tegen Dekker). Gedetailleerd: C. Boogaard-G. Kamminga 0-1E. van Boven-M. Freeke 0-1; P Uytdewilligen-J Dekker remise; J. Hekhuis-A J. Breukelman 1-0; R. Schroevers-D. Lansay 0-1; M. Koolhoven-J. Dees 0-1; J.P. van Gemert-P. de Vroe 0-1; A Vermue-O. Gommers 1-0. Souburg-De Zwarte Dame 7-1: Het achttal van teamleider Al ders had in de voorafgaande wedstrijden nog niet echt kun nen overtuigen. In de wedstrijd tegen DZD lieten de Souburgers echter zien dat ze wel degelijk tot de titelkandidaten behoren. Ronald Steijn sloot zijn partij tegen Leon Zweedijk al binnen twee uur winnend af, kort daar na volgde Paul van Dijke met een overwinning op Wim van Stel. DZD kon door middel van een remise van Jan-Kees Tol- hoek tegen Roeland iets terug doen, maar daarbij bleef het. Na Souburgse overwinningen van Max Toetenel, Bas Rouw, Mar cel Boelhouwer en Rogier van Gemert pakte Peter van der Borgt tegen Collin Boelhouwer uiteindelijk nog het tweede halfje voor DZD. Gedetailleerd: C. Boelhouwer - P. v/d Borgt remise; M. Boelhouwer - W. van Gent 1-0; R. Alders - J.K. Tolhoek remise; M. Toetenel - D. van Noppen 1-0; R. van Gemert - E. Dek 1-0; B. Rouiv - R. Hoek van Dijke 1-0; R. Steijn - L. Zweedijk 1-0; P van Dijke - W. van Stel 1-0. Zierikzee-Middelburg 2: 5,5-2,5: Zierikzee pakte de eer ste matchpunten tegen een Middelburgs team. Hans Aangeenbrug rekende snel af met Hendrik-Jan Meijer en ook Martin Krijger won rap tegen Jalal Sikder, die beter stond maar mistastte. Toen hierna ook Van der Berg en Bandsma voor Zierikzee won, stond het 4-0. Maarten Westerweele kwam te gen Richard van der Veken niet verder dan remise, wat de winst voor Zierikzee betekende. Als enige Middelburger kwam Sjaak Steijn in het verre eind spel tegen Jukkenekke tot winst. Gedetailleerd: H. Aangeenbrug- H.J. Meijer 1 -0; M. Krijger-J. Sikder 1-0; R. v/d Veken-M. Westerweele remise; H. Jukkenekke-SSteijn 0-1; A Brakel-F. Rikumahu 1-0; P. v/d Berg-W. van Sluis 1 -0; A Bands- ma-J. de Jager remiseJ. v/d Made- M. de Boer remise. Goes-Middelburg 3 6,5-1,5: Een geflatteerde, maar verdiende overwinning voor Goes, dat de eerste matchpunten haalde. Goesenaren Erwin Klooster man en Mathias Luitwieler pakten met veel geluk een vol punt. Voor Middelburg 3 schreef enkel teamleider Alex Jonkheer tegen Louis Nieuwenhuyse een winstpartij op zijn naam schrij ven. De partij tussen Wol ter Ob- bink en Jaap Pauptit eindigde in remise, nadat Pauptit goede winstkansen had gehad. Mid delburg 3 moet na deze nieuwe nederlaag het ergste vrezen. Gedetailleerd: M. Luitwieler-S. Sanders 1-0; R. Burgerhoff-R. Lau- er 1-0; L. Nieuwenhuyse-A Jonk heer 0-1; J. Pauptit-W. Obbink remi se; E. Kloosterman-M. van Eekhout 1-0; E. van Oosten - D. Wolters 1-0; A de Waal-S. de Nooijer 1-0; R. v/d Braak-K. Kabboord 1-0. Landau-WZV Oostburg 4-4: Via Oostburgse overwinningen van Koen Leenhouts en Chris Lanckriet, Axelse zeges van Ar- jo Arendse en Erik de Hulster en twee remisepartijen werd een 3- 3 tussenstand bereikt. Op de overgebleven borden was het voordeel aan Axelse zijde. Wim Sinke verkwanselde echter zijn betere stelling door in een eind spel met een pion meer een stuk weg te geven. Tegenstander Ge rard de Winter liet deze kans niet liggen en won. Hierdoor waren alle ogen gericht op de partij Ronald de Pooter-Jona- than Andeweg waarin een eind spel was ontstaan met een apar te materiaalverhouding. Het paard en de vijf pionnen van De Pooter bleken uiteindelijk beter te zijn dan de toren en de drie pionnen van Andeweg, zodat Landau op de valreep nog gelijk kwam. Gedetailleerd: P. Kalisvaart-K. Leenhouts 0-1; T. de Putter-C. Lanckriet 0-1; A Arendse-O. v/d Sloot 1-0; E. de Hulster-V. Leen houts 1-0; R. de Hulster-B. de Voge- laere remise; W. Sinke-G. de Winter 0-1; W. de Wolff-J. de Meester remi se; R de Pooter-J. Andeweg 1-0. Michel Rommers won zaterdag de ATB-wedstrijd in Hulst, vóór de plaatselijke favorieten Michel de Koning en Eric Vereecken. foto Peter Nicolai Rillandse mountainbiker rijdt Vereecken naar huis door Wim de Vos HULST - Was het de juiste ban denkeuze door Michel Rommers of had Eric Vereecken gewoon weg zijn dag niet? Feit was za terdag tijdens de vijfde wed strijd van de Zeeuwse ATB- competitie in Hulst, dat Rom mers de leider in het tussenklas- sement de vernieling in reed. De Rillander was heer en meester, won met grote overmacht en zag uiteindelijk Vereecken met een achterstand van bijna vijf mi nuten finishen. Rommers is daardoor in het algemeen klas sement Vereecken genaderd tot op één punt. Het contrast was zaterdag erg groot. Michel Rommers, vorige week zaterdag in 's-Heer Arendskerke nog compleet naar huis gereden door Eric Ver eecken, had vooraf de juiste in schatting gemaakL Bij de ver kenning van de omloop had de coureur van Willebrord WV ge zien dat het parkoers door de re genval zeer drassig was gewor den. „Toen ik dat merkte, heb ik een andere bandenkeuze ge maakt. Vooraan smal en achter aan iets breder. Dat bleek ach teraf toch de juiste keuze te zijn geweest", stond Michel Rom mers nadat hij inmiddels schoon gewassen was, zijn ver haal te vertellen. De Rillander gaf echter ook aan dat niet alleen de materiaalkeu- - ze de reden was geweest van zijn sterke optreden aan de Linie in Hulst. Hij had zaterdag immers steengoede benen gehad. „Ik ben intussen begonnen met de voorbereidingen op het komen de wegseizoen. Bij mijn laatste wedstrijd op de weg in Wem hout ben ik gevallen. Daarna heb ik een paar maanden stilge legen. Dat heeft blijkbaar toch goed gedaan, want nu ik weer met trainen ben begonnen, voel ik me heel goed. Vandaag voelde ik me heel sterk", aldus Rom mers. Vijftigste zege Enkele meters verderop stond Eric Vereecken zich nog steeds af te vragen hoe het kwam dat hij, juist voor eigen publiek, zo'n achterstand had opgelo pen. De Hulstenaar had zo naar deze wedstrijd toegeleefd en had zo graag de vijftigste over winning in zijn ATB-carrière behaald. Zo ver kwam het dus niet. Was het de druk geweest die hem parten had gespeeld? „Ik denk het niet. Ik ga niet naar excuses zoeken zoals anderen dikwijls doen na een zwakke prestatie. De vorm was er niet vandaag. Ik had een zwakke start en toen kreeg ik meteen een klap te verwerken. Die ben ik niet meer te boven gekomen. Het was jammer, want ik had graag hier in Hulst die vij ftigste zege behaald", vertelde Ver eecken, die uiteindelijk zijn lei dende positie in het algemeen klassement nog ternauwernood kon vasthouden. Nadat Michel Rommers in de modder van Hulst ,Ik houd van dergelijke parkoersen. Modder en veel afwisseling. Voor mij was het een ideale omloop.") meteen van de rest van het deel nemersveld was weggereden, viel Vereecken terug naar de vierde plaats achter Michel de Koning en de Belg Patrick Meersschaert. Bij het ingaan van de laatste ronde had Ver eecken nog steeds een achter stand van zo'n halve minuut op de Belg, maar die kwam in de slotronde zeer nadrukkelijk de man met de hamer tegen. Ver eecken kon hem daardoor nog juist passeren en behaalde hij voldoende punten om nog één punt voorsprong te houden. In de categorie van 35 jaar en ouder moesten de Zeeuwse AT- B'ers het afleggen tegen een aantal sterke Belgen. Firmin Franckaert en Lieven Steur be heersten de gehele wedstrijd; in de laatste ronde reed Steur van zijn landgenoot weg om op die manier de zege te behalen. An ton Jansen uit Middelburg ein digde achter het Belgische duo als derde voor Daan Verhulst en Johnny Stroosnijder. Bij de veldrijders won de Belg Kurt van Landeghem vóór Marco van der Meulen, terwijl bij de jeugd Dennis Martens uit Koewacht het beste tegen de omstandighe den was opgewassen. door Jan Roovers VLISSINGEN - Met overwin ningen voor Swift, Fortis, Stormvogels, Luctor, Volhar ding en BKC sloeg de balans van de vierde competitiedag in het zaalkorfbal naar de Zeeuwse kant door. Tjoba verloor onver diend, TOP en Olympia W zitten in de hoek waar de klappen val len. Oranje Wit-Tjoba 14-13: Een onverdiende zege voor de thuis ploeg. „Want we hadden ze na de rust heel lang in een houd greep," keek coach Han Verbeke terug op een tweede helft, waar in zijn ploeg de ongeslagen kop loper overklaste. De start was minder overtuigend en bood Oranje Wit de kans om de bezoe kers via 5-2 en 8-4 naar een 10- 6-achterstand in de rol van ach tervolger te duwen. Na de p auze heerste Tjobaopal- le fronten en sloot de sterke in haalrace af met de aansluiting bij 13-13. Debeloning bleef toch uit: in de jacht naar meer was de ploeg te gretig. In de slotsecon den kreeg Oranje Wit met 14-13 meer dan het verdiende. Scores Tjoba: Mark de Schipper 4, Jolanda Kole, Astrid Kole, Wilko Fokke en Wilfred van de Meer 2, Ani ta Dorprigter 1. Tilburg-Fortis 13-14: Na een 2- 0-achterstand bepaalde Fortis het spelbeeld, maar verzuimde in de eerste helft om uit de veel voud aan kansen afstand te ne men. Na 8-8 bleef Fortis ook in de tweede helft de wedstrijd dicteren en vonden de aanval lers, na de lange combinaties in stelling gebracht, nu ook de korf. Bij 10-13 besefte Tilburg al dat het voor een verloren zaak streed. De wat te gemakkelijke finish van Fortis bracht nog 13- 14 op het scorebord. Scores Fortis: Niels Bebelaar 4, Ru th Hoogwerf en Robin Wisse 3, Cha- im Koole en Esther Kasse 2. TOP A-Bolnes 13-16: Na vier wedstrijden staat TOP nog al tijd met lege handen. De oor zaak daarvoor is bekend: het in passen van vier nieuwe spelers kost tijd. En ook tegen Blnes kostte het punten. Tot een kwar tier na de rust kon TOP gelijke tred houden met zijn tegenstan der, in het laatste kwart had Bolnes net dat beetje meer dat beslist over winst of verlies. Scores TOP: Ad Bezemer 4. Jantine Meylmeester 3, Ria de Ridder en Le on Kloet 2, Paul Bezemer en Peter Ventevogel 1 Stormvogels-Ondo 14-11: Coach Ko Wisse van Ondo som de na de wedstrijd de manco's van zijn achttal op: „De ploeg heeft te weinig scorend vermo gen, ook te weinig kwaliteit en wordt elke wedstrijd pas na de rust wakker.". Tegen Stormvo gels was het na 8-2 niet anders. De ingezette achtervolging voerde van 10-5 achter bij de rust - en even 12-5 daarna - naar 12-10. De gemiste 'stip' hield de aansluittreffer van het score bord en maakte ook een einde aan het zwakke middenstuk van de thuisploeg. Bij 13-10 gaf On do zich over. Scores Stormvogels: Jan Theune, André Theune en Alex Verhulst 3, Ellen Theune, Linda Lievense, An gela Melis, Karin Minderhoud en Robert van Sluis 1 Scores Ondo: lwan de Pagter 3 Christian Hoefkens, Bas de Pagter en Edwin Coppoolse 2, Sandra van de Broek en Jeroen de Pagter 1 Seolto-Olympia S 12-12: Seolto startte goed. maar na 5-2 zakte de ploeg weg en Olympia kon bij 6-6 aansluiten. In een van Seol- to-zijde rommelige tweede helft hielden beide ploegen elkaar in evenwicht. „We verzuimden in de eerste helft verder weg te lo pen en misten daarna een goede organisatie en de nodige scherp te om van deze tegenstander te winnen", had coach Harry van de Broeke de wedstrijd voorbij zien gaan. Scores Seolto: Jolanda Harthoorn en Rob Harthoorn 4, Ina van Belzen 2, Ellen Stroo en Ruben Pieters 1 Olympia W-Volharding 14-16: Inzet toonde de thuisploeg vol doende, maar één vak dat te weinig scoorde (vier doelpunten bleek te weinig om de race vol te houden. Na 4-2 werd het 7-7, waarna de bezoekers de wed strijd overnamen. Met twee vrouwen in een productieve rol (de helft van de score) haalde Volharding de winst binnen. Scores Olympia W: Joop Kole en Marco de Jonge 4, Jacco Weststrate 3, Corine Steenhard, Corina den Toonder en Benny de Jonge 1 Atlas-BKC 7-9: Ineengelijkop- gaand duel had Atlas geen ant woord op het achterverdedigen van de bezoekers. Na 4-6 sloot de thuisploeg bi] 6-6 wel aan, maar meteen daarna liep BKC beslissend weg naar 6-9. Scores Atlas: Anneke de Visser, El len de Pagter en Rob de Pagter 2 s Ar nold Ofsté 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 17