stichting Jeugdzorg zeeland JEUGDBESCHERMERS M/V PLEEGZORGBEGELEIDER M/V Monteur Infrastructuur (m/v) FARM FRITES PRODUCTIECHEF AARDAPPELCONTROLEUR VLOKKENLIJNOPERATOR KWALITEITSCONTROLEUR leerling klinisch neurofysiologisch laborant m/v een huisvuilbelader <mM 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 11 DECEMBER 1991 De Stichting Jeugdzorg Zeeland s een provinciaal werkende algemene en multifunctionele instelling met vier kernactiviteiten t.w.: jeugdbescherming, jeugdhulpverlening, spel- en opvoedingsvoorlichting/preventie en pleeg- zorg. De Stichting Jeugdzorg Zeeland stelt zich tot doel om in samenspraak met de jeugdigen, ouders, opvoeders en andere direct betrokkenen, een actieve en professionele bijdrage te leveren aan het voorkomen, verbeteren en herstellen van problematische opvoedingssituaties. Momenteel werken er bij de stichting ongeveer 130 medewerkers. De sector Jeugdbescherming De sector Jeugdbescherming verleent verplichte jeugd- hulpverlening aan minderjarigen en hun ouders en/of opvoe- ders wanneer de ontwikkeling of gezondheid van het kind wordt bedreigd. Jeugdbescherming komt in actie in de volgende situaties: ondertoezichtstelling, voogdij, jeugdreclassering en training sociale vaar digheden. Voor deze sector zijn wij op zoek naar: I x 36 uur p/w (100%) - vacaturenr. 9921 I x ziektevervangende kracht - vacaturenr. 9922 De functie: Als jeugdbeschermer voert u de hulpverlening uit aan jongeren en hun cuders'opvoeaers in het kaaer van eer k'nderbeschermer.de maatregel (ondertoezichtstelling of voogdij). 'J bent in staat de noodzaakte beoor delen tot het nemen van beschermende maatregelen en hierover advie zen te formuleren. U stelt hulpverleningsplannen op en voert de hulp verlening uit conform deze plannen. U bent in staat de ontwikkeling van het kind in beeld te houden en indien nodig bij te sturen. Daarnaast onderneemt u actie bi; crisissituaties en verzorgt u rapportages en ver zoekschriften aan de kinderrechter. U werkt vanuit kantoor Middelburg ofTemeuzen. Uw profiel: Voor deze functie geldt dat u ;n het bezit bent van minimaal een rele vante afgeronde HBO opleiding bij voorkeur richting MW Daarnaast beschikt u over relevante werkervaring bij voorkeur in het kader van gedwongen jeugdhulpverlening en bent u in staat om resultaat- en cliënt gericht te werken. Vanzelfsprekend beschikt u over goede contactuele- en computervaardigheden, kunt u zowel zelfstandig als in teamverband v/erken en bent u in het bezit van" njbewijs B. in verband met de samen stelling van ons team worden mannen nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren naar deze functie. De sector Pleegzorg De sector Pleegzorg biedt hulp aan kinderen van 0 tot 18 jaar waarbij sprake is van relationele en/of gedragsproblematiek, door middel van plaatsing in pleeggezinnen. Verblijf in een pleeggezin kan geïndiceerd zijn voor lange termijn (perspectief biedend) of korte termijn, variërend van enige dagen/weken tot enige maanden (perspectief zoekend). Pleegouders zijn in de uitvoenng van de zorg belangrijke partners in de hulp aan het kind en werken nauw samen met de pleegzorgbegeleider De sector Pleegzorg heeft een capaciteit van 269 plaatsen en telt momenteel 27 medewerkers. Voor deze sector zijn wij op zoek naar een: Min. 24 uur (66,67%) of max. 28 uur (77,78%) per week - vacaturenr. 9923 De functie: Als pieegzorgbegeleider bent u medeverantwoordelijk voor de kwaliteit van 'net verloop van pleeggezinplaatsingen. In overleg met betrokkenen formuleert u en geeft u inhoud en uitvoenng aan pleegzorgbegeleidings- plannen. Daarnaast ondersteunt en begeleidt u (aspirant)pleeggezinnen en geeft u adviezen aan pleegouders. U rapporteert over de hulpverle ningsprocessen en voert overleg met. voor het cliëntsysteem, belangrijke personen en instanties. Verder denkt u mee over de ontwikkeling van de sector en neemt u deel aan in- en externe overlegvormen. Uw profiel: U bent in het bezit van een afgeronde relevante opleiding op HBO- niveau (bij voorkeur MW). U beschikt over kennis, van en/of heeft affini teit met ontwikkelingspsychologie en pedagogiek. Ervaring met pleegzorg is een pré. Daarnaast bent u in staat resultaat- en cliëntgencht te werken en vanzelfsprekend beschikt u over goede contactuele- en computer vaardigheden. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en bent bereid tot het vergroten van kennis en vaardigheden op het gebied van training en ondersteuning van pleegouders. Verder bent u in het bezit van rijbewijs B, woonachtig in Zeeuws Vlaanderen of bereid u te vestigen in deze regio, want uw standplaats isTerneuzen. Algemene informatie en sollicitatie De Stichting Jeugdzorg Zeeland biedt u in eerste instantie een tijdelijke arbeidsovereenkomst met een reële mogelijkheid tot een vaste aanstelling De salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de GAO-Jeugdhulpverlening, aangevuld met een aantal aantrekkelijke personele rege lingen. Uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring. U neemt deel aan het PGGM-pensioenfonds. Inlichtingen over bovenstaande functies zijn te verkrijgen bij: Jeugdbeschermers: dhr J.W.M. Janssen, sectorhoofd jeugdbescherming of dhr LH.J. Smit teamleider jeugdbescherming. Pieegzorgbegeleider: dhr VV Harbers. sectorhoofd pleegzorg of mevr J. Raijmakers, gedragsdeskundige. Allen zijn telefonisch te bereiken onder nummer (0118) 677600. Uw sollicitatiebrief met cumculum vitae dient onder vermelding van het vacaturenummer uiterlijk donderdag 23 december 1999 binnen te zijn bij de afdeling Personeel Organisatie van de 5tichting Jeugdzorg Zeeland, Postbus 62,4330 AB Middelburg. Een assessment kan deel uitmaken van onze sollicitatieprocedures. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. N.V. DELTA Nutsbedrijven wil in Zeeland een sterke posrtie verwerven op de markt van telefonie datatransmissie en audiovisuele dienstverlening. Dit brengt met zich mee dat de afdeling TeleCaiNetten TCNde activiteiten op het gebied van infrastructuur (glasvezel- en coaxnet), alsmede transmissiecapaciteit uitbreidt en aanpast Thans hebben wij een vacature voor een Tot je kerntaken behoren: onderhouden van de UPS-systemen (periodieke controle's) in de lokale distributie-centra (LDC's) en bij klanten; verrichten van specialistische montagewerkzaamheden; voorbereiden en begeleiden van door aannemers verrichte montagewerkzaamheden; bij voorkomende storingen assisteren bij door aannemers uitgevoerde werkzaamheden in het koper- en glasvezelnet (o.a. vnjschakelen). Wij zijn op zoek naar kandidaten die zich herkennen in het volgende profiel: opleiding VBO-Elektrotechniek aangevuld met de VEV-opleiding Monteur Telecommunicatie en het certificaat WA 1 ten minste enkele jaren ervaring in telecommumcatie-installaties; bereid zijn je verder te specialiseren op het gebied van cai- en glasvezelinfrastructuur, affiniteit met hoogfrequenttechniek; het vermogen ook op theoretisch niveau met de installaties bezig te zijn; ervaring in het werken met geautomatiseerde systemen; gewend zijn zelfstandig te werken met een flexibele instelling; bezit van rijbewijs BE. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden tegenover dat gebaseerd is op de CAO voor energie- en nutsbedrijven. Hieronder vallen een studiefaciliteitenregeling, een participatie- en bedrijfsspaar- regeling. Het maximum te bereiken salaris in deze functie ligt op fl. 4.183,= bruto per maand. De standplaats is Middelburg. Voor informatie betreffende de vacature kun je contact opnemen met de heer P.A.F. Geurts, chef TeleCaiNetten, tel. 0118-882441, of met de heer W.G. Hoondert, coördinator Infrastructuur, tel. 0118-882841. Sollicitaties dienen vóór 23 december a.s. te worden gericht aan het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie in Middelburg, Postbus 5048, 4330 KA Middelburg. N.V. DELTA Nutsbedrijven Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. (0118) 882000 Internet http://www.delta-zld.nl e-mail: info@delta-zld.nl Met een breed assortiment aardappelproducten, bestemd voor meer dan 45 landen, behoort Farm Frites tot de grotere internationale aardappelverwerkende bedrijven. Begonnen als agrarische nevenactiviteit, is het familiebedrijf in ruim 25 jaar uitgegroeid tot een multinational met fabrieken in Nederland, België, Frankrijk, Egypte, Polen en Argentinië. Met wereldwijd ruim 1.500 medewerkers worden jaarlijks 900.000 ton aardappelen verwerkt tot ca. 450.000 ton eindproduct, variërend van verse en diepvries frites tot vele aardappelspecialiteiten. Via eigen verkoopkantoren verspreid over 9 landen vinden de producten hun weg naar (inter)nationale afnemers binnen de segmenten foodservice, retail co-pack ready meal De organisatie staat bekend om zijn dynamische en innovatieve karakter en het leveren van absolute Het produceren van aardappelproducten is teamwork. Diverse functionarissen zijn binnen hun taakgebied verantwoordelijk voor een deel van het productieproces. Voor onze productievestiging Oudenhoorn, waar aardappelen verwerkt worden tot diepvriesfrites en aardappelpureevlokken, zijn wij op zoek naar: MIV Die verantwoordelijk is voor de kwaliteit en kwantiteit van de productie en leiding geeft aan een productieploeg van 10 medewerkers. Voor deze functie zoeken wij iemand met een HBO werk- en denkniveau en enige jaren werkervaring in de levensmiddelenindustrie. De juiste kandidaat staat stevig in zijn schoenen en heeft een resultaatgerichte manier van leidinggeven. Die verantwoordelijk is voor het vaststellen van de kwaliteit van de toegeleverde en afgeleverde aardappelen en bevoegd is een aangeboden partij goed of af te keuren. De aardappelcontroleur ziet toe op het lossen en laden van aardappelen en het mechanisch sorteren naar kwaliteit en maat. Tevens bepaalt hij het tarramonster aan de hand waarvan de boer wordt uitbetaald. Voor deze functie zoeken wij kandidaten met een relevante opleiding op MBO-niveau Ervaring binnen de agrarische sector is een pré. MIV Die verantwoordelijk is voor het zelfstandig produceren en verpakken van aardappelpuree vlokken m.b.v. de beschikbare productiemachines en inpakapparatuur die tezamen de vlokkenlijn vormen. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die van aanpakken weten en beschikken over een opleiding op min. LBO-niveau (b.v.k. LAS of VAPRO-A). Ervaring in de voedingsmiddelenindustrie is een pré. MIV Die steekproefsgewijs de eindproducten meet, weegt en registreert. De kwaliteitscontroleur beoordeelt de gevonden waarden in relatie met de in het kwaliteitshandboek vastgelegde normen. Daarbij heeft de kwaliteitscontroleur de bevoegdheid om op basis van de gevonden waarden en de eigen afweging Voor bovengenoemde functies dient u bereid te zijn te werken in een 4-ploegendienst. U beschikt over een praktische, flexibele instelling en heeft belangstelling voor het werken in een productie-omgeving. Wat heeft Farm Frites te bieden Werken bij Farm Frites betekent actief zijn in een voortdurend groeiende onderneming. Farm Frites biedt geïnteresseerden een baan met diverse doorgroeimogelijkheden en 'training on the job'. De functies laten bovendien alle ruimte voor persoonlijk initiatief. daarbij het geproduceerde product goed of af te keuren. Een opleiding op LBO-niveau is gewenst. Daarnaast zijn besluitvaardigheid en nauwkeurigheid belangrijke eigenschappen voor een goede uitoefening van deze functie. Ervaring in de voedingsmiddelenindustrie is een pré. De primaire en secundaire arbeidsvoor-waarden zijn in overeenstemming met de functie en concurrerend in de branche. Waar nadere informatie? Bent u geïnteresseerd in een van bovenstaande functies, maar wilt u graag nog wat meer informatie over de organisatie en de functie, dan kunt u contact opnemen met onze productieleider, de heer B. Moree tel. 0181-465661 of met een van de productiechefs tel. 0181-466840. Daarnaast zoeken wij: ENTHOUSIASTE STUDENTEN I SCHOLIEREN VOOR TECHNISCH ONDERHOUD OF SCHOONMAAKWERKZAAMHEDEN IN HET WEEKEND Als medewerker technisch onderhoud productie werk je veelal zelfstandig en ben je verantwoordelijk voor het smeren van de bewegende delen en lagers van inpak- of productiemachines, daarnaast verricht je eenvoudige onderhoudswerkzaamheden. Je werkt op zondag van 8.00 tot 16.30 uur. In verband met het feit dat het voornamelijk gaat om mechanisch onderhoud geven wij de voorkeur aan studenten/scholieren die een technische opleiding volgen. Voor meer informatie over deze functie kun je bellen met onze chef mechanisch onderhoud, Jos de Bruijn, tel. 0181-466860. Als schoonmaker maak je in een team van studenten/scholieren onze productieruimte en machines schoon. Je maakt daarbij gebruik van water onder hoge druk en oplosmiddelen. Je werkt op zondag van 05.30 tot 14.30 uur. Weet je van aanpakken, ben je niet bang om vies te worden en sta je stevig in je schoenen dan is dit de baan voor jou. Voor meer informatie over deze functie kun je bellen met onze voorman schoonmaak productie, Stefan de Bree tel. 06-51325867. Voor beide functies geldt: ben je minimaal 18 jaar oud en bij voorkeur 2 jaar beschikbaar, neem dan snel contact met ons op. Wat heeft Farm Frites te bieden Aangezien jij bereid bent om in het weekend voor ons te werken stellen wij daar natuurlijk iets tegenover. Daarom krijg je een arbeidsovereenkomst voor een vast aantal uren per week en ontvang je een weekendtoeslag bovenop je basissalaris. Bij Farm Frites hechten we groot belang aan veiligheid en hygiëne, dus ontvang je voordat je voor ons aan de slag gaat uitgebreide werkinstructies. Enthousiast om bij ons te beginnen? Stuur dan snel een korte brief met CV naar: Farm Frites B.V. t.a.v. de directeur Human Resources Molendijk 108 3227 CD Oudenhoorn WERKEN N EEN GEZOND KLIMAAT ZIEKENHUIS ZEEUWS- VLAANDEREN Werkt met zorg aan uw gezondheid Ziekenhuis Zeeuws-Viaanderen is een regionaal ziekenhuis met alle algemene specialismen in huis. Ons ziekenhuis diagnosticeert, behan delt, verpleegt en verzorgt de patiënten op drie lokaties in de regio: De Honte in Temeuzen, Antonius in Oostburg en Liduina in Hulst (polikliniek). In onze organisatie draait alles om de patiënt. Echter, de 1100 medewerkers vervullen een spilfunctie waar het gaat om het kwaliteitsniveau van onze medische zorg. We streven dan ook naar een goede invulling van onze verantwoordelijkheden als werkgever. Naast een gezond leefklimaat in Zeeuws-Viaanderen, beloven wij kan didaten een gezond werkklimaat binnen onze instelling. Binnen de afdeling Pclikünieken ontstaat piaatsingsmogeiijkheid voor een 100% arbeidspercentage UW TAKEN. registreert en beschrijft neurofysiologische onderzoeken zoals E.E.G.'s en E.P.'s (zoals VEP. BAEP en SSEP). U assisteert bij E.M.G 's Verder verricht u voorbereidende en administratieve werkzaamheden. UW INBRENG. U heef* minimaal een HAVO-diploms. met wiskunde en natuurkunde. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en heeft een accurate werkhouding. U bent bereid het diploma K N.F.-laborant te halen. U bent tenminste 17 jaar. Het ziekenhuis heeft een volledige oplei- dingsbevoegdheiG De 3-iarige HBO-opleiding tot Laborant Klinische Neuro fysiologie heeft een theoretisch gedeei'.e dat wordt verzorgd door het LOL Het praktische gedeelte vindt plaats op de afdeling Poliklinieken. WIJ BIEDEN U. Het sa;ar;s voor leering K.N F-laborant bedraagt als eerste jaars 1 732.- bruto per maand, (voor zover het minimum (jeugd)loon niet hoger ligt). Als gediplomeerd K.N.F.-laborant wordt u ingedeeld in FWG functiegroep 45. Na het volbrengen van de opleiding wordt u een fulltime betrekking op de afdeling aangeboden. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen. Het ziekenhuis kent de mogelijkheid tot kinderopvang. INLICHTINGEN, oor meer informatie over deze leerling-plaats kunt u tij dens kantooruren bellen naarde'heer J Dankaart. teamleider poliklinieken Zijn telefoonnummer is 0115 - 688512 of u belt naar het algemeen tele foonnummer 0115 - 688000 SOLLICITATIES. Voldoet u aan de gestelde eisen, bent u gemotiveerd en heeft u interesse n deze opleiding Stuur dan uw schriftelijke reactie voor zien van CV naar Afdeimg Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw A. van Vlaenderen, personeelsfunctionaris. Wielingenlaan 2, 4535 PA Temeuzen De brief dient uiterlijk 2 weken na verschijningsdatum van deze krant in ons bezit te zijn. Bo rsele Je 22.000 inwoners 14.000 ha oppervlakte Overwegend agrarisch, fruitteelt. Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook. zeehaven-, industrie- en energiegemeente. gemeente - orsele De organisatie van de gemeente Borsele bestaat uit de sectoren Middelen, Ruimtelijke Ontwikkeling en Maatschappelijke Ontwikkeling. Er werken in totaal 150 medewerkers samen aan een goed product In de ambtelijke organisatie staan klantgerichtheid, kwaliteit en resultaatgerichtheid centraal. Verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie neergelegd. Borsele vraagt: bij de afdeling buitendienst voor 36 uur per week Functie- het beladen van de huisvuilwagen informatie: controle van het aangeboden gescheiden afval het assisteren bij schoonmaakwerkzaamheden en klein onderhoud het geven van informatie omtrent het gescheiden ophalen van huisvuil invallen voor chauffeurs binnen de organisatie Functie-eisen: algemene l.b.o. opleiding goede lichamelijke conditie bereidheid tot het volgen van cursussen gericht op de functie klantgerichte en dienstverlenende instelling in het bezit van rijbewijs BE C (chauffeursdiploma) Borsele biedt: Een salaris van maximaal 3.715,-. bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. De gemeente kent uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Bij de werving zal gelet worden op de groepsopbouw. Uw reactie: Voor meer informatie over deze functie kan contact opgenomen worden met de heer A.M. van Overbeeke, Afdelingshoofd Buitendienst, tel. 0113 - 23 83 83. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het college van Burgemeester en wethouders van Borsele. Postbus 1,4450 AA Heinkenszand, onder vermelding van P&O in de linkerbovenhoek van de envelop.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 44