Scherpte ontbreekt bij Vos Van Nistelrooy op ergste voorbereid Kloetinge voorlopig zonder Van Keeken en Van de Velde Zaalvoetballers van moToren Boys slaan aanval Café Storm af Driebanders 3B-SD naar tweede plaats sport Degradatie komt niet voor in woordenboek linkerspits Zierikzee uitslagen agenda zaterdag 27 november 1999 Dïnteloord- Oostkapelle Afwezig Oostkapelle: Ra mon Telussa en Angelo Schaalje (geblesseerd). Bijzonderheden: Stefan Meerman en Dennis But zijn er in vergelijking met vorige week weer bij. De eerste wedstrijd van dit seizoen werd met 2-4 van Dinteloord verloren. „Dinteloord is aanvallend heel sterk en scoort elke wedstrijd", weet trainer Stoffel Schipper. „Maar verdedigend zijn ze min der sterk." SSC'55-Veere Afwezig Veere: Harvey Si- belo (geblesseerd). Bijzonderheden: Khaled Boufrahi keert terug van een schorsing en Roepesh Bhagola maakt vandaag zijn rentree in het tweede. Jason Blommaert is nog een twijfelgeval. „Na tuurlijk gaan we naar SSC'55 om met drie pirn- ten terug te komen", ver telt trainer Hans de Nooij - er. „Datzou betekenen dat we steviger in de midden moot komen en dan blij ven we meedoen voor de tweede periodetitel. Het spel van SSC'55 ligt ons niet zo." Rijsoord- Arnemuiden Afwezig Arnemuiden: Jacky de Smit (gebles seerd). Bijzonderheden: Jasper Willeboordse, Walter Crucq en Jaco Moerdijk zijn nog twijfelgevallen voor het treffen met de on geslagen koploper Rijs- oord. Opvallend is de te rugkeer van Nilles Pruvmboom, die amper vijf weken geleden werd geopereerd. Adriaan Nieuwenhuijse: „We zul len niet behoudend spe len, maar toch rekening houden met de tegenstan der, want Rijsoord is een degelijke ploeg." door Peter Godrie NIEUWERKERK - De prestaties van Thomas Vos en Zierikzee houden dit sei zoen gelijke tred. In negatieve zin wel te verstaan. Vos scoorde slechts tweemaal en de zondagclub doet het met een tiende plaats in de derde klasse zeer magertjes. Toch denkt Vos niet aan degradatie met zijn club. Zondag, wanneer de uitwed strijd tegen Vlissingen op het program ma staat, moet volgens Vos de ommekeer komen. „We weten dat Vlissingen een te kloppen ploeg is. En als we eenmaal win nen. kunnen we de draad weer oppik ken." Mooie, optimistische woorden van Vos. Echter, zijn ze wel zo vanzelfsprekend? De laatste overwinning van Zierikzee dateert alweer van begin oktober toen RCS met 4-2 werd verslagen. Aan het duel met de Oost-Souburgers denkt Vos met gemengde gevoelens terug. Positief waren zijn twee treffers, de enige twee die Vos tot nu toe in deze competitie maakte. Negatief was de gebroken pink die de voetballer in een onschuldig duel opliep. Hierdoor moest Vos twee wed strijdenmissen. Het was overigens niet de eerste keer dat Vos, sinds hij vanaf 1997 deel uitmaakt van de selectie van Zierikzee, door een blessure buitenspel raakte. De eerste partij van dit seizoen, tegen Vlissingen, verwondde Vos zijn knie. Het gevolg was dat hij twee duels als toeschouwer toe keek. Vorig seizoen zat het evenmin mee. Vanwege werk in Renesse miste hij de voorbereiding, zat een enkelkwetsuur hem tijdenlang dwars en incasseerde hij een rode kaart vanwege een natrappende beweging. Onberekenbaar De vele onderbrekingen komen het spel van Vos niet ten goede. Hij is een type speler die meerdere partijen achter el kaar moet spelen om het j uiste ritme op te doen. „Ik moet in een wedstrijd een aan tal malen de bal krijgen om het goede ge voel te hebben", vertelt de twintigjarige Nieuwerkerker. „Verder ben ik een hele onberekenbare speler. De ene keer ver pruts ik zomaar een bal, de andere keer raak ik op hele rare manier de tegenstan der kwijt. Er wordt ook vaak gezegd dat ik nooit negentig minuten goed kan spe len." Toch hoeft Vos niet bevreesd te zijn voor een stekkie in de basis. Dat heeft twee re denen. Ten eerste kan Vos doorzijn grilli ge optreden een wedstrijd openbreken. Op de tweede plaats heeft Zierikzee ei genlijk drie echte spitsen: Patrick Rog geband, John van der Have en Vos dus. Aangezien Bert Pentury, de trainer van Zierikzee, vrijwel altijd voor drie voor- hoedespeiers kiest, zijn de mogelijkhe den om voorin te schuiven wel erg be perkt. Natuurlijk vindt Vos het enerzijds pret tig dat hij tot de vaste kern behoort, an derzijds heeft dat zo zijn nadelen. „Wij hebben niet zo'n brede selectie. Hierdoor ben je minder scherp omdat je niet hoeft te knokken voor een basisplaats. Dat is jammer. Als je wel moet vechten voor een plek, sta je zondags ook beter in je schoe nen." De magere resultaten van Zierikzee zijn niet alleen terug te voeren op het gebrek aan scherpte bij Vos. Volgens hem ont beert Zierikzee felheid tijdens wedstrij den. „De clubs uit Brabant pakken je me teen flink aan. Wij missen juist scherpte en felheid in de duels. Maar dat kim je te rugkoppelen naar de trainingen. Omdat we een kleine selectie (veel blessures bij spelbepalende spelers) hebben, wordt ei- niet scherp genoeg getraind. Ook zijn er geen duidelijke afspraken gemaakt om trent het nemen van ingooien, vrije trap pen en corners. Als we die wel hebben, kunnen we de wedstrijd veel sneller voorzetten." Pech Verder heeft Zierikzee te maken met een behoorlijk dosis pech, vindt Vos. „Tegen Rood Wit kregen we in de laatste dertig seconden de gelijkmaker om ons oren en bij Virtus keurde de scheidsrechter twee zuivere doelpunten van Van der Have af." En zo kan Vos nog wel even doorgaan met het opsommen van confrontaties waarin Zierikzee het steeds net niet red de. Dat kon niet gezegd worden van de eerste competitiewedstrijd van dit seizoen te gen Vlissingen (4-1), de tegenstander van morgenVos herinnert zich dat zijn ploeg werd overdonderd. „Bij Vlissingen zat het toen redelijk in elkaar met snelle en trefzekere spelers„Als team stonden wij er niet. Voor zondag weet ik dat iedereen behoorlijk scherp staat. We moeten er ge woon voor gaan." Scout Zelf vindt Vos het hoogtijd weer eens van zich te laten horen. Want, twee treffers na elf duels is aan de lage kant. Zeker voor een spits als Vos die wordt beschouwd als een getalenteerde voetballer. Dat zeggen ze niet alleen op Schouwen-Duiveland, maar ook daarbuiten. Vorig seizoen werd hij bekeken door een scout van Excelsior en Kloetinge-trainer Diederik Hiensch. „Dat heeft toch wel iets", reageert Vos. „Dan wordt er toch een stempel van goedkeuring op je gedrukt." Thomas Vos: „Ik moet in een wedstrijd een aantal malen de bal krijgen om het goede gevoel te hebben." foto Janne Wolterbeek van onze sportredactie VLISSINGEN - Kloetinge kan dit jaar niet meer beschikken over Jeffrey van de Velde en Remco van Keeken. Beide spe lers tobben met blessures en moeten zeker tot de winterstop rust houden. Remco van Keeken heeft al een tijdje last van een knieblessure. „Het lijkt iets chronisch", zegt oefenmeester Diederik Hiensch. „Hij kan niet alle be wegingen maken en moet het daarom rustig aan doen." Jef frey van de Velde viel afgelopen zaterdag in de wedstrijd tegen Sparta Nijkerk met een knie blessure uit. De kwetsuur liet zich in eerste instantie ernstig aanzien, maar bij nader onder zoek bleek er niets gebroken of gescheurd te zijn. „Het gaat om een flinke kneuzing", zegt Hiensch. Met het herstel zijn echter enkele weken gemoeid. Niels Lodewijk, een andere ver dediger, is op de weg terug. Hij is hersteld van een hardnekkige liesblessure en krijgt vandaag in het tweede elftal enige speelm i - nuten. Door het wegvallen van Van de Velde moet Hiensch opnieuw schuiven in het hart van zijn de fensie. „Sinds augustus is dit al de vijfde wijziging in de as", merkt de trainer op. „Het zit ons wat dat betreft niet mee. De au tomatismen verdwijnen, de abc'tjes van vroeger zijn er plot- selingniet meer, met alle kwalij ke gevolgen vandien." Nu Kloetinge enkele ei-varen krachten mist en voetballend dus inlevert, moet de ploeg het volgens trainer Hiensch maar over een iets andere boeg gooi en. „We zullen een over-mijn- lijk-mentaliteit moeten tonen", meent de trainer. „Ik heb tegen de spelers gezegd dat ik een be roep doe op de vechtlust. We zullen onze tanden moeten laten zien. Iedereen zegt dat Kloetin ge dat niet kan, maar ik bestrijd dat. Ik reken erop dat ik van daag tegen Spakenburg in dat opzicht gelijk krijg." Hoek Hoe gaat Hoek om met een te genstander die bekend staat om zijn Rotterdamse bluf? Trainer Frans Vermeulen kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS WH over een vrijwel volledige selec tie beschikken. Dat opent per spectieven voor een goed resul- taat. „We zullen kijken of we het nu langer kunnen volhouden dan vorige week", zei de trainer, verwijzend naar de thuiswed strijd tegen Heerjansdam, die in een 2-1-overwinning eindigde. De problemen liggen vooral nog op het fysieke vlak. Zo kon Di- mitri Mbuyu deze week alleen op donderdag voluit meetrai- nen. „Maandag ging het nog van. geen kant, omdat hij zaterdag voor het eerst een grote inspan ning had gedaan." De Belgische libero is wel beschikbaar. Dat geldt ook voor Angelo Nijskens en Geert de Poorter. Met Nijskens gaat het zelfs met de dag beter, nadat is vastge steld dat de blessure op een an dere plaats zit dan eerst werd gedacht. Frans Vermeulen: „Zelfs als we heel pittig trainen, doet Angelo lekker mee." De blessure van De Poorter, die za terdag een kniekwetsuur op liep, valt ook mee. Voor Vermeulen doet zich voor het eerst een luxe-probleem voor. De Brabander kan tegen ASWH voor de twee spitsposi- ties kiezen uit Doeland, die za terdag twee keer scoorde, Nijs kens en Van Sliedregt. Patrick Naudts is de enige onzekere fac tor. De aanvoerder sukkelt met de knie en viel tegen Heerjans dam al vroeg in de wedstrijd uit. Kloetinge stuit op Middelburg in bekerstrijd VLISSINGEN - In de derde ron de voor de Amstel Districtsbe ker Zuid I is hoofdklasser Kloe tinge gekoppeld aan zondag vierdeklasser Middelburg. Het duel wordt zaterdag 18 decem ber verspeeld. Hoek moet op dezelfde dag op bezoek bij Breskens. IJzendijke werkt op 19 december een uit wedstrijd af tegen Grenswach ters. De overige Zeeuwse clubs hoeven niet in actie te komen, Ze zijn alle vrijgeloot. Zij ko men pas in het weekeinde van 8 en 9 januari 2000 in actie wan neer de vierde ronde wordt afge werkt. door Rudy Booqert ZIERIKZEE - De zaalvoetbal lers van moToren Boys hebben in Zierikzee de aanval van Café Storm op de tweede plaats in de eerste klasse afgeslagen. De nummer twee op de ranglijst was in een doelpuntrijk duel met 8-7 te sterk. MoToren Boys staat echter nog op een straatlengte achterstand van koploper WIK. WIK heeft na een 7-4-overwinning op staartploeg LC van de Cingel vijf punten voorsprong met zelfs nog één wedstrijd minder gespeeld. In de onderste regio nen van de eerste klasse deed Pupekop dooreen 1-0-overwin- ning op B anj aard de laatste plaats over aan LC van de Cin gel. In de tweede klasse bleef lijst aanvoerder Wearhouse ongesla gen, maar het moest wel het tweede gelijkspel van het sei zoen toestaan. De koploper kwam tegen Studio 't Marktje niet verder dan een 5-5-gelijk spel. Balkan Express liep door een 6-5-overwinning op Garage Slager twee punten in op Wear house, maar heeft na acht wed strijden nog altijd vijf punten achterstand. Hekkensluiter De Melkkan incasseerde tegen Zee- landia de achtste opeenvolgen de nederlaag: 2-9. Moeite In de derde klasse had de onge naakbare koploper Neffen d'Eule de nodige moeite met SV Dreischor. Toch boekte de ploeg de zevende overwinning op rij: 4-2. FC Kerkwerve haalde ge nadeloos uit tegen Profile Tyre- center (12-2) en volgt Neffen d'Eule op de tweede plaats met een achterstand van zes punten, maar een wedstrijd meer ge speeld. door Rudy Booqert ZIERIKZEE - In een recht streekse confrontatie met het Rotterdamse Vesper hebben de driebanders van 3B-SD de tweede plaats in de derde divisie overgenomen. Het Zierikzeese kwartet kwam in de topper geen moment in de problemen en boekte een regelmatige 6-2- overwinning. De enige smet op de overwin ning was de verliespartij van Jo- han Flikweert. Tegen Jos Fuyk zat alles tegen bij de Schouwse driebanden De ballen misten el kaar telkens op een millimeter, waardoor Flikweert na 26 beur ten nog maar drie caramboles op zijn naam had staan. Uitein delijk verloor hij in 38 beurten met 30-7 met een moyenne dat vér beneden zijn gebruikelijke niveau ligt: 0,180. Kees den Boer bracht beide par tijen echter weer op gelijke hoogte. Tegen Jan de Leeuw maakte hij in de beginfase me teen een serie van zeven caram boles. Die klap kwam DenBoers tegenstander niet meer te bo ven. Na 3 8 beurten had de speler van 3B-SD zijn 25 caramboles bij elkaar gespeeld (moyenne 0,666), terwijl Fuyk nog maar twaalf caramboles had ge maakt. Kopman Rinus Pankow lijkt de inzinking van de voorbije we ken van zich af te hebben ge schud. Tegen Elzinga speelde hij vrijwel de gehele partij een moyenne rond de één en hij won daardoor eenvoudig met 30-18 in 36 beurten. Evenwicht Peter van Houwelingen had vervolgens de taak tegen Ri chard Esser de overwinning vei lig te stellen voor 3B-SD. Beide spelers hielden elkaar echter perfect in evenwicht. Maakte Van Houwelingen een carambo le, dan maakte Esser meteen weer gelijk. Maar op een 16-16- stand had Van Houwelingen een tussensprint van vier carambo les in petto, waar Esser geen antwoord op had. De Schouwse biljarter breidde zijn voor sprong langzaam uit en won met 25-18 in 55 beurten. Door de 6-2-overwinning pas seerde 3B-SD de opponent op de ranglijst en staat nu op de twee de plaats. Het Zierikzeese kwartet heeft drie punten ach terstand op lijstaanvoerder Bil- jarta Bizarra. PS V-spits Ruud van Nistelrooy lag afgelopen zondag negentig minuten lang in de clinch met Cambuur-verdediger Gregg Berhalter (links). Op de achtergrond Johan Abma. foto Toussaint Kluiters door Mark Caldenhoven EINDHOVEN - Het had hem 'heel hoog ge zeten'. Zo hoog dat Ruud van Nistelrooy zich dagenlang niet wenste uit te laten over de verbale attack van Gregg Berhalter, zon dag na Cambuur - PSV. Tot gisteren, aan de vooravond van het beladen Feyenoord - PSV. „Ik ben heel benieuwd hoe De Kuip reageert op dat liedje met Ruudje Mat- thaus." De afgeroomde klassieker wordt voor Van Nistelrooy 'een testcase'. Hij verwacht niet dat de supporters van Cambuur met pikante veiwijzingen naar de duikgewoontes van Mister Schwalbe een trend hebben gezet, maar in zijn achterhoofd houdt hij morgen rekening met het ergste. „Als ik die spreek koren al heb gehoord, heeft iedereen ze ge hoord. Dus ook de supporters van Feye noord. Ik ben er op voorbereid." Van Nistelrooy was zondag in Leeuwarden de gebeten hond, bij de Friese aanhang én bij verdediger Gregg Berhalter in het bij zonder. De bij vlagen bikkelharde confron tatie tussen de topscorer van Nederland en de Amerikaanse mandekker deed nader hand nogal wat stof opwaaien. Berhalter maakte bovendien van de gelegenheid gebruik Van Nistelrooy 'de irritantste spe ler' van de eredivisie te noemen. De hoofd rolspeler zelf:We zijn niet lief geweest voor elkaar. Maar kom zeg, wedstrijden in de ere divisie zijn geen theekransjes. Cambuur - PSV was zeker geen oefenpotje, maar er ge beurden ook geen dingen die het daglicht niet kunnen verdragen. Het was pittig." Geen problemen „Ach, nu, een paar nachtjes verder, heb ik er geen problemen meer mee. Het zegt meer over Berhalter dan over mij. Ik ga niet over hem lopen zeuren, zoals hij nu bij mij heeft geflikt. Hij meende te moeten meedelen hoe hij over mij denkt. Dat is zijn zaak. Als ik hem naderhand een hand geef en zeg dat hij goed heeft gespeeld, wordt dat ineens als iets misselijks geïnterpreteerd. Dat begrijp ik niet zo goed." Van Nistelrooy vindt evenmin dat zijn hou ding irritatie oproept bij verdedigers. „Mensen hebben toch niet de mening nodig van Berhalter om te zien hoe ik speel. Ik was er blij mee dat de trainer het voor me opnam In het verleden zou ik tegen een gele kaart of schorsingen zijn aangelopen. Nu sta ik sterker in mijn schoenen. Ik ben veranderd, reageer niet meer op provocaties van verde digers. Laten we er dan ook maar over op houden." Van Nistelrooy heeft het vizier op Feye noord gericht. Dat hij speelt, staat vast. De topscorer meed gisteren vanwege een onwillige rugspier de groepstraining en werkte onder hersteltrainer Luc van Agt een aangepaste sessie af. Een vraagteken is hij voor trainer Eric Gerets ook niet meer. „Anders zou ik met een groot probleem zit ten." Ronald Waterreus verdedigt morgen 'ge woon' het doel van PSV, ook al trainde con current Ivica Kralj gisteren volop mee. De Joegoslaaf, hersteld van een spierblessure, verving Patrick Lodewijks. De reservekee per ontbrak vanwege privé-omstandighe- den. maar zit morgenmiddag om 13.00 uur wel naast Gerets op de bank. GPD Biljarten Istanboel. WB driebanden. Eerste ronde: Haack Sörensen (Den) - Valentijn (Ned) 3- 1 (15-14 3-15 15-11 15-2/1,855-1,500), Burgman (Ned) - Bulut (Tur) 3-1 (15-10 15-9 10-15 15-7/1,195-0,911), Sanchez (Spa) - Naci Coklu (Tur) 3-1 (15-13 15-7 12-15 15-9/1,628-1,294), Nelin (Den) - Ci- cek (Tur) 3-0 (15-4 15-10 15-8/1,323-0,666 Leppens (Bel) - Yuksel (Tur) 3-2 (12-15 15-9 15-4 13-15 15-9/1,590-1,209), Chun Lee (VSt) - Kartal (Tur) 3-1 (15-12 8-1515- 5 15-11/1,204-1,000), Rudolph (Dui) - Alp (Tur) 3-2 (14-15 15-10 4-15 15-3 15- 13/1,400-1,244), Sayginer (Tur) - Eggers (Dui) 3-0 (15-6 15-5 15-10/1,666-0,807). Bobslee Lillehammer. WB. Tweemansbob, eind stand na twee manches: 1Reich/Aeber- hard (Zwi) 1.46,74 (53,33/53,41), 2. Lan- gen/Platzer (Dui) 1.46,80 (53,41/53,39) 24. Geurts/Welten. Dammen Stadskanaal. NK vrouwen, laatste ron de: Poepjes - Alink 0-2, Fung - Hoekman 0-2, Graas - Van Tiel 2-0, Van Lith - Sch- nieders 1-1, Chub - Wanders 1-1. Eind stand: 1. Hoekman 16,2. Chub 14,3. Van Lith 12,4. Alink, Graas, Schnieders, Wan ders 9,8. Fung, Poepjes, Van Tiel 4. Hoofdklas Zeeuwse dambond. Derde ronde. GZC - Tholen 14-2: A. Walraven - R. Gunter 2-0, A. van de Berge - J. van de Weteringh 2-0, C. Rijk - A. Slager 2-0, J. M. Honig - J. van Akkeren 2-0, J. de Wild - P. van de Velde 0-2, C. L. Boot - R. Schakel 2-0, J. Sinke - J. van Gorsel 2-0, J. Schot - W. van Dijke 2-0. Aagtekerke - Middelburg 2 10-6: M. Pro voost - D. Kasse 2-0, D. A. Boogerd - C. de Wolf 1-1, F. Blaas - P. Nieuwenhuijzen 2- 0, D. Bosselaar - J. J. Moens 2-0, A. Pro voost - C. de Jonge 0-2, J. J. Engelvaart - M. Appel 1-1, A. Riemens - A. van Keulen 1-1, J. A. Maranus - D. Davidse 1-1. Lammerenburg - Souburg 13-3: E. M. Wiskerke- P. Filius 1-1, W. Koppejan - M. Marijs 1-1, P. Schunselaar - A. Alewijnse 2-0, J. Boone - J. van 't Padje 2-0, A. de Buck - M. Bronke 1-1, J. Koppejan - B. Rampersad 2-0, P. Francke - L. van Daele 2-0, C. A. van Rijswijk - E. Frederiks 2-0. BDV - PWG 's-Gravenpolder 3 8-8: D. de Vos - A. van de Schraaf 1-1, P. Noordijk - A. Mol 1-1, J. van Beeck-J. van de Horst 1-1, H. Roodenburg - J. W. van de Hart 1- 1, R. A. Dusebout - N. de Winter 2-0, P. den Hollander - P. van Rijsbergen 0-2, G. Franken -1. op 't Hof 1-1, A. van Alphen -J. Baayens 1-1. Stand na drie ronden: 1Aagtekerke 6; 2. Lammerenburg 5; 3. GZC 4; 4. PWG 's- G raven polder 3 3; 5. BDV 2; 6. Tholen 2; 7. Middelburg 21; 8. Souburg 1. Gewichtheffen Athene. WK. Mannen, -85 kg, twee kamp: 1. Nasirinia (Irn) 390 kg (trekken 175 stoten 215), 2. Dimas (Gri) 387,5 (180,5+207,5), 3. Huster (Dui) 382,5 (117,5+205), 4. Spirou (Gri) 380,5. Cofalik (Pol) 380. Trekken: 1. Dimas 180,5 (WR). Vrouwen, -75 kg, tweekamp: 1. Xu Jiao (Chn) 247,5 kg(trekken 112,5-stoten 135 2. Kim Soon-Hee (ZKo) 242,5 (107,5 +135),3.0gbeifo(Nig) 240 (107,5+132,5), 4. Kuo Yi-Hang (Tai) 235, 5. Chromova (Kaz) 235. Trekken: 1. Xu 112,5, 2. Kim 107,5, 3. Ogbeifo 107,5. Stoten: 1. Kim 135,2. Xu 135,3. Ogbeifo 132,5. Sportprijsvragen Toto 13/47 A: 2-1-2-3-1-1-1-3-2-1-1- 1-1. (onder voorbehoud) Lucky 10. Winnende getallen van vrijdag 26 november: 4 -10 -12 -13 -15 -18 -19 - 22-25-27-30-45-47-49-50-54-67-72- 76-78. (onder voorbehoud) Tennis Hannover. Mannen, WK, 7,2 miljoen. Witte groep: Kiefer (Dui/6) - Kafelnikov (Rus/2) 6-1 4-6 6-2, Martin (VSt/7) - Enq- vist (Zwe/4) 6-4 6-1. Eindstand: 1. Kiefer 2 zeges, 2. Kafelnikov 2,3. Martin 1,4. Enq- vist 1. Rode groep: Sampras (VSt/5) - Lapentti (Ecu/8) 7-6 7-6. Eindstand: 1. Agassi (VSt/13,2. Sampras 2,3. Kuerten (Bra/3) 1,4. Lapentti 0. Voetbal Eredivisie: Heerenveen-Cambuur L. 4-1. Stand: Ajax 13-32, PSV 12-31, Heeren veen 14-28, Willem II 12-26, Roda JC 13- 26, Vitesse 12-24, RKC 13-23, AZ 13-22, FC Twente 13-21, Feyenoord 12-20, FC Utrecht 13-18, Sparta 13-12, MW 13-9, Graafschap 13-8, Fortuna S. 13-8, NEC 13-7, Den Bosch 13-6, Cambuur L. 14-6. Belgïe: Brugge-Lierse 1-0. Stand aan kop: Anderlecht 13-35, Lierse 15-30, RC Genk 14-29, Brugge 14-28, Gent 14-24, GB Antwerp 14-23. Duitsland: SSV Ulm-Schalke'041-1, Frei burg-Stuttgart 0-2. Stand aan kop: Bay- ern M. 12-26, HSV 12-23, Dortmund 11- 21, Leverkusen 12-21, Stuttgart 13-20. Turkije: Ankaragücü-Besiktas 2-3. Stand aan kop: Denizli 9-20, Galatasaray 8-19, Besiktas 10-19, Gaziantep 9-17, Fener- bahce 8-15. San Jose. Vriendschappelijke wedstrijd. Costa Rica - Slowakije 4-0 (1-0). 27. Cen- teno 1-0,46. Benett2-0,72. Schulz3-0,79. Arnaez4-0. Volleybal Osaka/Nagano (Japan). Wereldbeker mannen. Zesde speeldag: Cuba - China 3-0 (25-18 25-16 25-17), Ca nada - Brazilië 3-2 (22-25 16-25 25-22 25- 2215-13), Spanje - Tunesië 3-0 (25-16 25- 16 25-18), Zuid-Korea - Rusland 3-2 (18- 25 15-25 25-23 25-22 15-11), Italië - Ar gentinië 3-2 (22-25 25-12 19-25 25-18 15- 11), Verenigde Staten - Japan 3-1 (22-25 25-23 25-23 25-23). Stand: 1. Cuba 6-12 (18-1), 2. Rusland, Verenigde Staten 6-10 (17-8), 4. Spanje 6- 8 (13-8), 5. Italië 6-8 (13-9), 6. Canada 6-6 (10-13), 7. Zuid-Korea 6-6 (9-14), 8. Brazi lië 6-4 (12-12), 9. Argentinië 6-4 (11-13), 10. Japan 6-2 (9-16), 11. China 6-2 (5-16), 12. Tunesië 6-0(2-18). Zaalvoetbal Zierikzee. Recreatieve competitie, eer ste klasse: LC van de Cingel - WIK 4-7, MoToren Boys - Café Storm 8-7, Pupekop - Banjaard 1-0. WIK 7 7 0 0 21 46-19 moToren Boys 8 5 1 2 16 42-35 Café Storm 8 3 2 3 11 34-38 Even Buiten 7 3 1 3 10 30-27 Banjaard 7 2 1 4 7 19-27 Pupekop 8 2 0 6 6 14-37 Van de Cingel 7 1 1 5 4 25-27 Tweede klasse: Garage Slager - Balkan Expres 5-6, Zeelandia - Melkkan 9-2, Stu dio 't Marktje - Wearhouse 5-5, Wearhouse 8 6 2 0 20 50-21 Balkan Expres 8 5 0 3 15 47-42 't Marktje 8 3 3 2 12 36-30 Zeelandia 8 3 2 3 11 37-31 Garage Slager 8 3 1 4 10 32-36 BraberGroenv. 6 3 0 3 9 25-21 De Melkkan 8 0 0 8 0 7-53 Derde klasse: Neffen d'Eule - SV Dreischor 4-2, Profile Tyrecenter - FC Kerkwerve 2-12. Neffen d'Eule 7 7 0 0 21 56-8 FC Kerkwerve 8 5 0 3 15 37-25 Stella Boys 7 4 0 3 12 18-19 Profile Tyr. 7 3 1 3 10 22-28 SV Dreischor 7 3 0 4 9 24-22 AnkiesK. 7 115 4 19-38 Plein Café 7 1 0 6 3 10-46 _zondag Hj Paardensport Vrije kür op muziek. Manege De Een dracht Serooskerke. Aanvang: 14.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 58