4e ring w/m. PERSONEEL 2 JUNIOR VERTEGENWOORDIGERS M/v HORECAMANAGER m PERSONEEL Receptionist voor nachtdiensten m/v oa Wat een ambitieuze Accountmanager Leven als jij bij Nationale-Nederlanden kan verwachten. 48 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 NOVEMBER 1999 II f I <tVl '1 fo ^1# Melridge Utaefiilor^anisaiie Vanat heden gevestigd in Goes Melridge Uitzendorganisatie De Melridge uitzendorganisatie is een landelijk opererende VCD gecertificeerde organisatie. De Melridge Uitzendorganisatie biedt u nu vanwege de opening de kans om in 2000, met 2 personen op haar kosten met vakantie te gaan. (Dus niet van de opgebouwde reserveringen). Wilt u meer weten, kom dan langs op onze vestiging in Goes waar de koffie klaar staat en de Zeeuwse bolus vers is of neem contact op telefoonnummer 0113-212324. Voor de technische functies kunt u vragen naar Aad van Blitterswijk, Niek Kobic of Sandra van Appeldoorn, voor alle andere functies naar Macherie Fish. Ook a.s. zaterdag 27 november 1999 ontvangen wij u gaarne van 10.00 uur tot 16.00 uur. Voor langdurige projecten zijn wij op zoek naar, t.w. le Elektromonteurs 2e Elektromonteurs Hulp Elektromonteurs •Bankwerkers/Ijzerwerkers Instrumentatie en pijpfitters Kabeltrekkers E&l technicians Asbestverwijderaars/DTA Grondwerkers Heftruckchauffeurs Havenwerkers Administratief medewerkers m/v Offshore: Elektromonteurs Instrumentatiefitters Technicians De Melridge Uitzendorganisatie heeft vestigingen in Eindhoven, Hoofddorp, Houten, Groningen en Rotterdam. MIDDEN-ZEELAND RE/MAX, wereldwijd de meest succes volle makelaarsorganisatie met méér dan 55.000 collega's in 30 landen, zoekt in verband met de opening van de vestiging in GOES, voor de regio Goes. Kapelle. overig Zuid en Noord-Beveland. Vlissingen, Middelburg en ove rig Walcheren. Schouwen-Duiveland en Tholen. 6 MAKELAARS/BEMIDDELAARS (M/V) die zich zelfstandig willen aansluiten bij deze inter nationale franchiseorganisatie van vastgoedspecia listen. Wilt u: - zelfstandig ondernemer zijn met volledige onder nemersvrijheid? - volledige ondersteuning bij continuïteit en groei? - krachtige commerciële ondersteuning? - krachtige vaktechnische ondersteuning? - alle hulp bij start en doorstart? - ondersteuning bij ziekte, vakantie en topdrukte? - toegang tot het wereldwijde onroerendgoedaan- bod van uw collega's? Bent u: - momenteel werkzaam in de makelaardij en/of heeft u affiniteit met de o.g. branche? - servicegericht, commercieel en ondernemend? NAAR DEZE ONDERNEMENDE MENSEN GAAN ONZE GEDACHTEN UIT!! Spreekt in eerste instantie dit uitgangspunt u ook aan, maak een afspraak voor ons 60 minuten ge sprek waarin duidelijk de formule wordt uiteengezet. Schrijf of bel naar Anita Timmerman. MIDDEN-ZEELAND 's-Gravenpolderseweg 2-d 4462 CG GOES Tel. 0113-233340, fax 0113-219550 E-maïi: midden-zeeland@remax.nl Tïendcndretf 5-7 4461 DS Goes Postbus 2049 4460 MA Goes Telefoon 0113-213407 Fax 0113-228717 Fax VSO 0113-216147 107 l\ 717 l\ speciaal en" voortgezet speciaal onderwijs voor slechthorende kinderen en kinderen met spraak - taalproblemen Het bestuur van de stichting samenwerkingsscholen voor slechthorende en ernstig spraakgebrekkige kinderen in de provincie Zeeland wil graag aan de VSO-afdeling van zijn school De Kring te Goes aanstellen: A. een groepsleerkracht (v/m) in schaal 10 functie, voor volledige baan, in lijdelijke dienst voor 1 jaar met uitzicht op aanstelling voor onbepaalde tijd m.i.v. 1 januari 2000 of zo spoedig mogelijk daarna. B. een groepsleerkracht (v/m) met affiniteit voor wereldoriëntatie of een bevoegdheid aardrijkskunde voor het v.o. in schaal 10 functie, voor volledige baan, in tijdelijke dienst voor 1 jaar met uitzicht op aanstelling voor onbepaalde tijd m.i.v. 1 augustus 2000. Van de nieuw te benoemen collega wordt verwacht dat deze: - voor functie A een bevoegdheid heeft voor het lesgeven aan een basisschool. - voor functie B een bevoegdheid heeft voor het lesgeven aan een basisschool en voor het geven van het vak aardrijkskun de in het v.o. - in het bezit is van of studerend is voor het diploma speciaal onderwijs of bereid is dit diploma te halen. - gevoel heeft voor het lesgeven aan pubers in het speciaal onderwijs. - kan differentiëren binnen de leerstof. - bereid is intensief overleg te voeren met de collega's. - het op de praktijk gerichte onderwijs mede gestalte kan geven. - meedoet aan activiteiten voor de leerlingen buitenom het lesprogramma. Inlichtingen over deze vacatures kunnen onder schooltijd van 09-00-12.00 uur ingewonnen worden bij de adjunct-directeur Kees Asscheman. Sollicitatiebrieven met vermelding van referenties kunt u richten aan het bestuur per adres postbusnummer van de school. De brieven dienen maandag 6 december 1999 op school beschikbaar te zijn. Ontvangst van uw brief wordt per omgaande bevestigd. De sollicitatiegesprekken zullen plaats vinden op woensdag 22 december 1999. Foodservice Grootverbruik Nederland B.V. Sluisjesdijk 111 30S7 AE Rotterdam Postbus 59088 3008 PB Rotterdam FGN Foodservice Grootverbruik Nederland B.V. is een snelgroeien de landelijke franchiseorganisatie, met 16 aangesloten levensmiddelen groothandels, gespecialiseerd in toelevering van dagverse producten aan bedrijfskantines, horeca en instellingen. Vanwege onze groei zijn wij voor onze vestiging in Goes op zoek naar kandidaten die ons bui tendienstteam kunnen versterken in het horecasegment. Onze gedachten gaan uit naar een klantvriendelijke, enthousiaste en stressbestendige kandidaat: MEAO/MBO-opleidingsniveau Commerciële instelling In bezit van rijbewijs B (voorkeur ook in bezit van C rijbewijs) Flexibele en zelfstandige persoonlijkheid Woonachtig in Zuid-West Nederland Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatiebrief met pasfoto binnen 10 dagen na heden sturen naar: FGN Foodservice Grootverbruik Nederland B.V. t.a.v. de heer A. J. Dingemanse Postbus 59088 3008 PB Rotterdam Een succesvol groot bungalow- parkin Zeeland zoekt: een actieve voor deze functie geldt: leeftijd tussen 25 en 35 jaar opleiding op MHS-niveau enthousiast, resultaatgericht en zelfstandig kunnen werken leidinggevende ervaring 7 7 Interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met CV pasfoto naar: Zeeland Parks, Postbus 42, 4645 ZG Putte STICHTING SERVICEFLATS DE SCHAKEL EN DE HORST maakt deel uit I van de Stichting Serviceflats Zeeland, die op non-profit basis serviceflats exploiteert. Daarvan staan er twee in Goes: De Schakel en De Horst en de derde is gelegen aan de Scheldeboulevard in Terneuzen. Een serviceflat betekent zelfstandig en stijlvol wonen voor senioren in een beschermde omgeving met daarnaast uitgebreide dienstverlening. Serviceflat De Schakel biedt werkgelegenheid aan circa 35 medewerkers, voor het merendeel part-timers. De Schakel biedt huisvesting aan circa 120 senioren. Serviceflat De Schakel vraagt zo spoedig mogelijk een: Profielschets opleiding bejaarden-of ziekenverzorging; een dienstvaardige en flexibele instelling; ervaring met automatisering verdient de voorkeur; leeftijdsindicatie: 26 jaar of ouder. Taakinhoud Deze bestaat o.a. uit: licht verzorgende en licht huishoudelijke werkzaam heden; receptiewerkzaamheden. De stichting biedt een dienstverband van gemid deld 18 uur per week met werk tijden van 23.00 - 8.00 uur; een afwisselende functie; een salaris overeenkomstig opleiding en ervaring goede secundaire arbeids voorwaarden; opname in PGGM-pensioen- fonds. Eventuele inlichtingen worden graag verstrekt door mevrouw W. de Jager, manager ('s morgens bereikbaar, telefoon: 0113-228951). Sollicitatiebneven dienen uiterlijk 6 december a.s. in ons bezit te zijn, de gesprekken zullen gehouden worden op vrijdagmorgen 10 december a.s.. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Stichting Serviceflats De Schakel en De Horst T.a.v. mevr. W. de Jager, manager 's-Gravenpolderseweg 9 4462 CD GOES Zoals bekend is de overheid druk bezig met privatiseren. Werkgevers krijgen steeds meer verantwoordelijkheid en moeten nu zelf aller lei financiële regelingen voor hun werknemers treffen. Daardoor is bijvoorbeeld de vraag naar (aanvullende) pensioenvoorzieningen sterk toe genomen. Een andere markt die gestaag door blijft groeien is die van de hypotheken. Voor Nationale-Nederlanden betekent dit dat er nogal wat werk te doen is. Niet in de laatste plaats voor een Accountmanager Leven. Wanneer je deze functie wilt vervullen, start je met een gedegen opleiding van vier maanden. Daarna begint het echte werk in de buiten dienst. Als accountmanager ondersteun je dan de onafhankelijke verzekeringsadviseurs in jouw rayon. Je geeft advies over ons diensten pakket, zoekt naar commerciële kansen en ontwikkelt initiatieven in die richting. Ook op marketing- en managementgebied kun je een bijdrage leveren. Wat stellen wij daar nu tegenover? Een interes sante baan met veel vrijheid en een bij de functie passend salaris. Daarnaast uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Elke werknemer kan aanspraak maken op een premievrij pensioen en een hypotheek tegen uitstekende condities. Daarnaast kun je deel nemen aan diverse collectieve verzekeringen en krijg je korting op elke maar denkbare particuliere verzekering. Ook heeft iedereen naast vakantiegeld recht op winstdeling en een dertiende maand. En omdat je in deze func tie mobiel moet zijn kun je rekenen op een gunstige autoregeling. En niet in de laatste plaats: een originele Oranje-leeuw voor in de auto We hebben - al met al - dus aardig wat te bieden, maar wat verwachten wij nu precies van een Accountmanager Leven als jij? In de eerste plaats een hho-diploma. Daarnaast -maar dat spreekt eigenlijk voor zich- een commerciële instelling en uitstekende communicatieve kwaliteiten. Verder een aantal jaren werkervaring -liefst in een soortgelijke functie- en een rijbewijs B. Bovendien de bereidheid om je te vestigen in het aan jou toe gewezen rayon. Wat wij echter vooral zoeken is een bepaald type accountmanager. Dat wil zeggen: iemand die ambitieus is, maar niettemin de teampres tatie vooropstelt. Iemand die eigen initiatief toont, maar ook weer geen einzelganger is. Kortom, iemand die op een gezonde manier carrière-gericht is. Herken jij jezelf hierin, dan wacht je bij ons een aangenaam perspectief. Temeer omdat wij nieuwe mensen met open armen ontvangen. Als sponsor van het Nederlands elftal verblij den wij elke nieuwe accountmanager namelijk met een originele Oranje-leeuw voor in de auto. Jazeker! Mocht je aan een nieuwe stap in je carrière toe zijn, dan hopen we één ding duidelijk te hebben gemaakt: dat het bij ons wel even anders werkt. Bel Gaby Wagner, recruiter, voor nog meer informatie: (070) 513 80 48, of kijk op Internet bij www.nn.nl. Je reactie zien wij graag binnen veertien dagen tegemoet: Nationale-Nederlanden, t.a.v. drs. G.H.M. Wagner, Locatiecode B.05.029, Postbus 93160, 2509 AD Den Haag. Of stuur een e-mail naar gaby.wagner@nn.nl. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. www.nn.nl Wat er ook gebeurt. Nationale-Nederlanden

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 48