EIGEN LEKKAGE^ DOMBURG cc NOOIT ^MEER lUTVjx VDM Woningen, maatwerk in wonen! Wilt u écht fijn en comfortabel wonen? Goes FLEXl leisure* Notaris Mr W. H. Klaasseri LU LU O CC Kunetstof Kozijnen il "T IP L i 4 AFLEXl ZATERDAG 27 NOVEMBER 1999 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 47 VDM Woningen is gevestigd in het Adverium te Drachten, hét bouw- en wooncentrum van Noord-Nederland. Wilt u ideeën opdoen over nieuwbouwwoningen, keukens, badkamers, woningstoffering en tuinen? Een makelaar raadplegen? Advies inwinnen over hypotheken? Informatie verzamelen over duurzaam bouwen7 In het Adverium is het allemaal mogelijk. De openingstijden zijn: maandag t/m zaterdag van 10 00 - 17.00 uur (zondags gesloten). U bent van harte welkom! VDM Woningen Het Adverium Lavendelheide 21 9202 PD Drachten Postbus 305 9200 AH Drachten Tel. (0512) 57 12 34 Fax (0512) 57 12 25 E-mail info@vdmwonen.nl Internet http://www.vdmwonen.nl VDM Woningen kantoor Oosterhout (bij Nijmegen) Koopmansweg 3 6679 AK Oosterhout Tel, (024) 348 16 21 Fax (024) 348 25 47 Bel voor het gratis VDM Woonmagazine ...kom dan naar voor gratis informatie Op dinsdag 30 november staan wij van 16.00 - 20.00 uur op de parkeerplaats van Motel Van der Valk aan de A. Fokkerstraat 100 te Goes. "Voor uw woongenot en gemak lj.ni zwembad in uw eigeii min. Dal is pas nhi genieten Volgens hlexileisure. Zwemmen, lobberenspartelen, ontspannen... genieten. I'kimt kiezen uit talloze formaten. Zelf bouwen of ie mensen van liexi hun werk laten doen. Hel is ''('huilbaor! Dn liet kan snel. draag vertellen ''"k meer over onze bubbelbaden en massagi 'luien. Hel toppunt van genieten... be Roierij -I Burgh Haamslede 01II 652MX) Executie-veiling recreatiewoning te Bruinisse in het Recreatiecentrum „Aqua Delta" (Schouwen-Duiveland) Notaris mr W.H. Klaassen te Zierikzee, is voornemens om op woensdag i december 1999 om 14.30 uur in Restaurant „De Meeuw" aan de Noorddijk 32 te Bruinisse, krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek in het openbaar te verkopen, bij inzet en afslag, in één zitting: de recreatiebungalow met erf, tuin en verdere aanhorigheden, staande en gelegen aan de Konijnenberg 13 te Bruinisse, gemeente Schouwen- Duiveland, in het bungalowpark „De Kreek", welk bungalowpark deel uitmaakt van het te Bruinisse gele gen recreatiecentrum „Aquadelta", kadastraal bekend gemeente Bruinisse, sectie H nummer 470, groot drieënnegentig centiaren. De exploitatiekosten bedragen 1.547,60 per jaar volgens de begroting van de Vereniging van Eigenaars. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993, welke ter inzage liggen ten kantore van voornoemde notaris. De koper moet tijdens de veiling aan de notaris ter hand stellen een bankgarantie voor de betaling van de kosten als bedoeld onder 9 lid 1 van de toepasselijke Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993. Betaling van de kosten dient plaats te vinden binnen acht dagen na gunning en betaling van de koopsom binnen zes weken na gunning. De zakelijke lasten zijn, behoudens eventuele achterstallige aanslagen Omslag Waterschap, voor rekening van de koper vanaf de gunning, vanaf welk tijdstip het gekochte voor risico van de koper is. Aanvaarding in eigen gebruik en genot na betaling van de koopsom en de kosten. Zonodig kan de koper voor zijn rekening en risico de ontruiming van het gekochte bewerkstelligen uit kracht van de grosse van de hypotheekakte. Gegadigden dienen zich op de veiling te kunnen legitimeren en dienen desgevraagd een bewijs van financiële gegoedheid te overleggen. Bezichtiging in overleg met het notariskantoor. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Nadere informatie is verkrijgbaar ten kantore van Notaris Mr W.H. Klaassen, Oude Haven 16, Postbus 187, 4300 AD Zierikzee, tel. 0111-416451 of fax 0111-412420 (dhr. J.A.J. van der Made, tst. 15). Met onmiddellijke ingang aangeboden: een goed lopende casual-jonge damesmodezaak. Modern van opzet, uitstekende uitstralingen naamsbekendheid. Exploitatie voor 2000 is geheel rond met bekende merken. Overname inventaris, goodwill etc. Pand tegen redelijke huurprijs. Inl. bij Boekhoud- en Belastingadvies bureau Castenmiller. Vragen naar Dhr. L. Becks, Wagenaarstraat 6, 4300 AA Middelburg. Telefoon 0118-612761. ✓Verenigingsgebouwen Hobbyruimten ✓Ateliers ✓Garages ✓Carports inbouw] Arnesteinweg 27 4338 PD Middelburg Telefoon: 0118-629056 Wij leveren uw Vraag vrijblijvend offerte Flexibekleding: specialisten in het verwerken van kunststof dakfolie. 100% onderhoudsvrij, flexibel materiaal dat alle weersomstandigheden trotseert op nieuwe én bestaande daken van woningen. bedrijven.caravans en fabriekscomplexen. Bel 0111 652300 voor zorgeloos wonen en werken onder Flexibekleding met 15 jaar garantie! De Rotehj 4 Burgh-Haamstede B Notarissen Sei jdlttz Loof, Segers<. -Vroome Terneuzen Hulst SStlü VERKOOP BIJ INSCHRIJVING Mrs Seijdlitz. Loof en Segers, notarissen te Terneuzen, Herengracht 10 (Postbus 20 te 4530 AA Terneuzen). telefoon: 0115-617977, (E-mail: notarissen.terneuzen@tref.nl), in samenwerking met notaris Mr A. W. Vroome te Hulst; zullen op verzoek van Bureau Beheer Landbouwgronden bij inschrijving verkopen: het woonhuis met bedrijfsgebouwen, erf, tuin en weiland aan de Valweg 6 te 4543 PH Zaamslag, gemeente Terneuzen, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie T num mers 769, 229 en 770 gedeeltelijk, tezamen groot ongeveer één hectare vijftig are; Aanvaarding Het perceel kan worden aanvaard, vrij van pacht of enig ander gebruiksrecht, geheel ontruimd en na betaling van de koopsom. Betaling van de koopsom en kosten (veilingtarief) uiterlijk 23 december 1999, na opening van de inschrijfbiljetten. Zakelijke lasten De zakelijke lasten komen voor rekening van koper vanaf 1 januari 2000. Voorwaarden a. De prijs waarbij volle last wordt gegeven is bij de notaris gedeponeerd. b. De inschrijfbiljetten (ondertekend) dienen uiterlijk op 14 december 1999 om 12.00 uur ten kantore van voornoemde notarissen ingele verd te zijn, op welk tijdstip de biljetten wor den geopend en waarbij alle inschrijvers aan wezig kunnen zijn. c. Het genot van de jacht is verhuurd aan de heer J. Dieleman, Bellamystraat 79 te Terneuzen tot 30 april 2005. d. Het verkochte zal worden onttrokken aan de agrarische bestemming gedurende de termijn van het landinrichtingsprojekt Reuzenhoek- Zaamslag. e. Het verkochte valt onder de Monumentenwet. f. Het verkochte ligt in het landinrichtingsprojekt Reuzenhoek-Zaamslag. g. De verkoopvoorwaarden met kadastraal kaartje liggen ter inzage ten kantore van voornoemde notarissen, alwaar tevens inschrijfbiljetten ver krijgbaar zijn. h. Bezichtiging op zaterdag 4 december van 12.00 uur tot 16.00 uur en maandag 6 decem ber van 14.00 uur tot 18.00 uur. i. Iedere inschrijver dient desgevraagd een bewijs van financiële gegoedheid te kunnen overleg gen aan voornoemde notaris en dient zich met een geldig paspoort of rijbewijs te kunnen legi timeren. Voor verdere informatie kan men zich wenden tot notaris Mr J. M. E. Seijdlitz (tel. 0115-617977) en/of tot de aankoper/taxateur van het Bureau Beheer Landbouwgronden de heer J. van 't Westeinde (0166-672348 of 06-51609718). EXECUTIE-VEILING Notaris Mr. J. C. G. M. Beijsens van het kantoor BEIJSENS ZONNEVYLLE, notarissen te Zierik zee, is voornemens op vrijdag 17 december 1999 's morgens om 11.00 uur in restaurant "De Greve- lingen" aan de Parallelweg 1 te Bruinisse, krach tens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek in het openbaar te verkopen: het appartementsrecht, omvattende de bevoegdheid tot het uitsluitend gebruik van de woning op de eerste en tweede verdieping van blok c, kadastraal bekend gemeente Bruinisse, sectie H, complex aanduiding 513A, appartementsindex 91, welk appartementsrecht uitmaakt het veertig/achtduizend vijfhonderd achten tachtigste aandeel in de gemeenschap, bestaande uit een perceel grond in het recreatieproject "AQUADELTA" te Brui nisse, omvattende éénentwintig winkels, een receptie-annex centrale verwar mingsruimte, een fietsenberging, tweeën veertig hotelkamers, casu quo woningen en tweehonderdtien flatwoningen, ten tij de van de splitsing in appartementsrech ten kadastraal bekend gemeente Bruinis se, sectie H nummer 509, groot één hec tare, tweeënnegentig aren en tien centia ren, bij partijen bekend als Clipper 22. Van Toepassing zijn de Algemene Veilingvoor waarden voor Executieveilingen 1993 (AVVE) voorzover daarvan bij de bijzondere voorwaarden niet is afgeweken. Aan koper(s) wordt 2.000,- buitengerechtelijke incassokosten in rekening gebracht. De koper(s) moet(en) tijdens de veiling aan de no taris ter hand stellen een bankgarantie voor de betaling van de kosten als bedoeld in artikel 9 on der 1 van de toepasselijke Algemene Veilingvoor waarden voor Executieveilingen 1993. Wijze van veilen is: de veiling heeft plaats in één zitting, bij inzet (opbod) en afslag (afmijning). Aanvaarding: na betaling van koopsom en kosten en belastingen. Betaling: kosten en omzetbelasting en over drachtsbelasting dienen binnen acht dagen na gunning te worden voldaan; de koopsom binnen 6 weken na de gunning. De zakelijke lasten, behoudens eventueel achter stallige aanslag(en) Omslag waterschap en bijdra ge Ver. van Eigenaren, zijn voor rekening van de koper(s) vanaf de gunning; vanaf dat tijdstip is het verkochte voor risico van de koper(s). Indien nodig kan (kunnen) koper(s) voor zijn (hun) rekening en risico de ontruiming van het gekochte bewerkstelligen uit kracht van de grosse van de hypotheekakte. Bieders dienen zich te legitimeren en een bewijs van financiële gegoedheid over te leggen. Bezichtiging in overleg met het notariskantoor. Onderhandse biedingen: tot veertien dagen voor de veilingdatum kan bij een aan de veilingnotaris gericht schrijven onderhands worden geboden. Koper(s) is.(zijn) automatisch lid van de Vereni ging van Eigenaren Appartementen Centrum Aquadelta te Bruinisse. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. De veilingvoorwaarden met bijbehorende informa tie zullen uiterlijk 8 dagen voor, alsmede op de dag van veiling ter inzage liggen bij genoemd notaris kantoor. Inlichtingen ten kantore van de notaris, Havenpark 21, Zierikzee (tel. 0111-415051).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 47