CARELS verkoper en een leerlingverkoper Bedrijfsleider de delta centrale functie in succesvol bouwbedrijf Mercuri Urval Ben de Graaff tapijt&parket PRODUCT MANAGER M/V Zaterdag 27 november: Informatiedag Logistiek tempo-team uitzendbureau GEZOCHT: talentvolle ménsen m/v om opgeleid te worden tot inspirerende managers van politie... ...en jij kan daar bij horen 505 Bolle 44 PROVINCIALE ZEE UWSECOURANT ZATERDAG 27 NOVEMBER 1999 Coördinator cliëntadviseur Installatiemonteur Een bank op Noordwest-Walcheren is op zoek een coördinator cliëntadviseur. Voor deze functie bent u in het bezit van een mbo/hbo-opleiding. U beschikt over goede communicatieve- en commerciële vaardigheden. U kunt zowel zelfstandig als in team verband werken. Uw werkzaamheden bestaan uit het motiveren van de afdeling cliëntadvies. U bent verantwoordelijk voor de personele bezetting. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat met ervaring in het bankwezen. Informatie bij Yvette van Doorn, (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg. Cateringmedewerker Een cateringbedrijf in Middelburg is voor een locatie in Veere op zoek naar een cateringmedewerker. U bereidt eenvoudige gerechten voor en verzorgt hiervan de uitgifte. Tevens beheert u de kassa en zorgt u voor de bestellingen en inkoop. U heeft ervaring in een soortgelijke functie. Verder bent u representatief en flexibel. Deze parttime functie is voor langere periode. Informatie bij Annemarie Kunst, (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg. Koeltechnisch monteur Een groothandel in Vlissingen is op zoek naar een koeltechnisch monteur. U bent bij voorkeur in bezit van een lts of mts diploma, eventueel aangevuld met een vaktechnische cursus. U heeft ervaring in een soortgelijke functie en u bent service- en klantgericht. Uw werkzaamheden bestaan uit het installeren en onderhouden van diverse horeca apparatuur. Het gaat om een fulltime functie. Informatie bij Ronald de Bert, (0118) 41 47 06, Start Uitzendbureau, Bellamvpark 28, Vlissingen. Heftruckchauffeurs Diverse bedrijven in Vlissingen en omgeving zijn op zoek naar heftruckchauffeurs. U bent bij voorkeur in het bezit van een hef truckcertificaat of u heeft aantoonbare ervaring in een soortge lijke functie. Laden en lossen van vaten en kisten in koelcellen be horen onder andere tot uw werkzaamheden. Het werk kan in ploegendiensten zijn. Informatie bij Solange Volwerk, (0118) 41 47 06, Start Uitzendbureau, Bellamypark 28, Vlissingen. Kijk voor meer vacatures op onze internetsite; www.start.nJ. Een installatiebedrijf in Vlissingen is op zoek naar een installatiemonteur. U bent bij voor keur in het bezit van een lts of mts diploma in stallatietechniek en eigen gereedschap. Tevens heeft u een WA-1 certificaat en ruime ervaring in deze sector. U verricht loodgieters- en installatie werkzaamheden in de utiliteits- en woningbouw. Het gaat om een fulltime functie. Informatie bij Ronald de Bert, (0118) 4147 06, Start Uitzendbureau, Bellamy-park 28, Vlissingen. Projectvoorbereider Een architectenbureau in Middelburg is op zoek naar een projectvoorbereider. Voor deze functie beschikt u over een hbo-opleiding Bouwkunde. U heeft ervaring met autocad, arkey en enkele jaren ervaring. Uw werkzaamheden bestaan uit het ontwerpen, bouwvoorbereiding en het maken van uitvoeringstekeningen van onder andere nieuwbouwprojec ten. Deze baan biedt kans op een vast dienstverband. Informatie bij Yvette van Doorn, (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg. Junior- en senior assistant Een accountantskantoor in Middelburg is op zoek naar een junior- en een senior assistant. Als junior-assistant bent u bereid tot het volgen van een opleiding MBA/SPD of AA. Uw werkzaamheden bestaan uit het samenstellen van jaarrekeningen voor eenvoudige opdrachten, eenvoudige fiscale aangiften en het onderhouden van contacten met relaties en cliënten. Als senior-assistant heeft u ervaring met bovenstaande werk zaamheden en kimt u zelfstandig werken. U bent coach voor de junior-assistenten en signaleert problemen. U beschikt over een mbo/hbo-diploma, aangevuld met SPD of AA- opleiding. Deze twee fulltime functies bieden kans op een vast dienstverband. Informatie bij Yvette van Doorn, (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg. Start1 Werkt zeker 'De Delta' b.v., opgericht in 1962 en gevestigd in Middelburg, is een bouwbedrijf dat zich richt op zowel de woning- als utiliteitsbouw. In het ISO 9001-gecertificeerde bedrijf zijn ruim 100 medewerkers werkzaam. 'De Delta' is een vooraanstaand bouwbedrijf in de regio en wordt gekenmerkt door een informele cultuur, platte organisatiestructuur en duidelijk vormgegeven projectbenadering. De directie verwerft en ontwikkelt projecten in zuidwest Nederland. Het bedrijfsbureau zorgt vervolgens voor de voorbereiding en de interne begeleiding van lopende bouwprojecten. De afdeling productie vormt de kern van de onderneming. Hier zorgen circa 80 medewerkers voor de uiteindelijke uitvoe ring van de bouw. Voor de aansturing van deze afdeling zoeken wij namens 'De Delta' een (m/v) De functie: U krijgt de dagelijkse leiding over de afdeling productie. U stuurt direct het team van 10 uitvoerders aan en bent indirect verantwoordelijk voor de lei ding over het overige uitvoerende bouwpersoneel. Uw aandacht richt zich op de succesvolle uitvoering van de bouwprojecten, waarbij niet alleen de budgetbewaking en planning een rol spelen, maar zeker ook de oplevering van de kwaliteit waar 'De Delta' voor staat. Voor de samenwerkende partijen als leveranciers, onderaannemers en opdrachtgevers bent u tijdens de uit voering het aanspreekpunt van het bouwbedrijf. Tevens maakt u deel uit van het 4-hoofdige managementteam en levert daarin uw strategische bijdra ge aan het instandhouden van een gezonde en succesvolle bedrijfsvoering. Gevraagd: - Een HTS-opleiding Bouwkunde of vergelijkbaar niveau door ervaring verkregen. Naast uw technische opleiding beschikt u eveneens over gedegen kennis van organisatorische processen, die u in de praktijk heeft toegepast. - Minimaal 5 tot 10 jaar ervaring in het managen van bouwprojecten. Mogelijk bent u toe aan een meer zelfstandige of meer centrale rol. - U bent een leider met uitstraling, communicatief en met een natuurlijke drang tot het oplossen van technische en organisatorische problemen. - Leeftijdsindicatie 30 - 40 jaar. Woonachtig in de regio of bereid te verhuizen. Geboden: U krijgt een belangrijke spilfunctie bij een van de toonaangevende bouwbe drijven in Zeeland. Door uw bewezen kwaliteiten kunt u geheel zelfstandig leiding geven aan de bouwprocessen. U bent het gezicht van 'De Delta' tijdens de uitvoeringsfase en speelt een centrale rol in het succes van het bedrijf. Het belang van uw taak ziet u terug in uw rol als lid van het MT, waardoor u mede sturing geeft aan de algemene bedrijfsvoering. Door uw succesvolle aanpak krijgt deze algemene leidingge vende rol voor het bedrijf in de toe komst een steeds zwaarder accent. Bent u geïnteresseerd in deze uitdagende spilfunctie? Stuur dan uw brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 237.93469P naar Mercuri Urval B.V. Claudius Prinsenlaan 126 4818 CP Breda. E-mail: sol.bre@mercuriurval.nl Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ir. C.J. van Kempen, consultant Mercuri Urval op telnr. 076-5136701 Echte vakmensen. Je ziet 't verschil. Ben de Graaff is groot in tapijt en parket. Maar ook in laminaat, vinyl, gordijnstoffen, karpetten en oosterse tapijten is Ben de Graaff toon- aangevend. Toch zi/n het vooral de kennis en de service van onze mensen die het verschil maken. Daarom geloven wij ook sterk in de kracht van goed personeel. Zij zijn het name lijk die het Ben de Graaff-gevoel uitdragen. Voor enthousiaste en ambitieuze vaklui is dan ook altijd plaats bij één van onze 10 vestigingen. Voor ons filiaal in Vlissingen zoeken wij een: Met je gedrevenheid en verkooptalenteir streef je naar het maximale. Je weet verkopen te realiseren, je adviseert en springt bij waar nodig. Natuurlijk ben je klantgericht en uiterst gemotiveerd. Daarnaast heb je een professionele en positieve instelling. Dankzij goede contactuele eigenschappen en een echte teamspirit werk je optimaal samen met zowel klant als collega. Voor de verkoper is ervaring in de verkoop van woningtextiel gewenst. Voor leerlingverkoper geldt echter geen vereiste ervaring, interesse in het vak en talent voor de verkoop zijn echter onmisbaar. Daartegenover staat een passend salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd in deze afwisselende en dynamische baan? Stuur dan een beknopte brief naar Ben de Graaff, tapijt parket bv, t a.v. de heer H. Sulkers, Koudekerkseweg 9,4382 EA, Vlissingen. Vermeld duidelijk naar welke functie je solliciteert. Of bel voor meer informatie: 0118-418 414. TAPIJT-VINYL-PARKET-LAMINAAT-KARPETTEN-GORDIJNSTOFFEN-VITRAGE-DRAPERIEEN Carels Goes B.V. ontwikkelt, produceert en verkoopt gelei's en halffa brikaten op basis van fruit voor de bakkerij-industrie en ambachtelijke bakkerijen onder de merknamen Fruffi, Jelfix en Confi. Carels is al jarenlang een begrip binnen de bakkerijsector in zowel de Benelux als Frankrijk en Duitsland. Ten behoeve van onze afdeling Marketing Sales zijn wij op zoek naar een Functie-eisen: HEAO-CE. Aangevuld met Nima-B is een pré. Goede mondelin ge en schriftelijke vaardigheden. Kennis en ervaring in een soort gelijke functie. Ervaring in business-to-business. Deze functionaris is ver antwoordelijk voor het produclmanagement van alle productgroepen binnen de Carels-onderneming, te weten; jam,vruchtenvullingen en gelei Om dit te realiseren is zij/hij o a verantwoordelijk voor: Het opstellen van een marketingplan en de implementatie hiervan. Het opstellen van een promotioneel plan als afgeleide van het mar ketingplan. Formuleren van voorstellen omtrent strategisch beleid binnen de productgroepen. Het leveren van een bijdrage aan de samenstelling en uitvoering van het communicatieplan. Het initiëren van NPD-projecten en verzamelen en analyseren van marktgegevens. Onderhouden van contacten met o.a. reclame- en marktonderzoek bureaus. Onderhouden van contacten met accountmanagement met betrekking tot o a acties en beurzen. Wat biedt Carels: Carels kent voor bovenstaande functie een uitstekend pakket arbeids voorwaarden waarin re kening wordt gehouden met de capaciteit en ervaring van de kandidaten. Daarnaast mag u rekenen op een plezierige en stimulerende werkomgeving. Uw reactie: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u binnen twee weken richten aan: Carels Goes B.V.,t.a.v. Afdeling P&O, postbus 81, 4460 AB te Goes. Een persoonlijkheidstest kan deel uitmaken van de selectieprocedure Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J.M. Rietbroek op telefoonnummer 01 1 3-236 400. CARELS BV Fruitlaan 24, Postbus 81, 4460 AB Goes Tempo-Team Uitzendbureau heeft een groot aanbod in banen én opleidingen in de logistieke sector. Wij zoeken voor diverse bedrijven in de regio o.a. logistiek planners, warehouse-medewerkers, data- entry medewerkers, orderpickers en heftruckchauffeurs (m/v). Heb je interesse? Kom dan naar de informatiedag voor de Logistiek die wij samen met de vakopleiding Transport Logistiek organiseren op onze vestiging in Breda, Oosterhout, Roosendaal, Terneuzen en Tilburg. Op zaterdag 27 november tussen 12.00 en 16.00 uur, kun je het complete banenaanbod inzien en vertellen we je alles over opleidingen en de mogelijkheden voor een contract/Verhinderd? Kom dan een andere keer langs of e-mail naar: Energiek_Logistiek@tempo-team.nl Onze adressen vind je in de Gouden Gids Een manager van politie moet veel talenten hebben om zijn/ haar organisatorische, logistieke en coachende taak goed te vervullen. Vooral het menselijke aspect van leiding geven zal gaan toenemen in waardering binnen de politie organisatie en de maatschappij, want het wordt steeds meer 'peoples business'. En daarvoor word je eerst uitstekend en zorgvuldig opgeleid op de Nederlandse Politie Academie in Apeldoorn (start augustus 2000). Als jij je vwo, (propedeuse) hbo of (propedeuse) universiteit hebt behaald, ben je voor ons in grote lijnen een potentiële kandidaat om je te laten opleiden tot politiemanager. Maar eerst moet jij zelf nog over de streep getrokken worden om een goed en vooral positief beeld te vormen van onze organisatie en de vele kansen, die daarin schuilen...voor jou Een heel mooie en sociaal waardevolle carrière kan voor jou dus beginnen met het simpel uitknippen van onderstaande bon. Dan zien wij je graag verschijnen op een van onze voor lichtingsbijeenkomsten voor de selectieprocedure, waarin al jouw vragen beantwoord worden tot lering van jou..en ons De politie is immers een lerende organisatie, want haar functio neren moet bij uitstek gebaseerd zijn op ontwikkelingen in de maatschappij...en die gaan snel. Onze selectieprocedure is mede daarom zeer zorgvuldig opge zet. Maar als een gezond geloof in jezelf een van je talenten is dan kom je vast een rondje verder op weg naar de opleidings kans voor de uitverkorenen Stuur onderstaande bon vóór 8 december a.s. naar Politie Midden en West Brabant t.a.v. afdeling Werving Selectie, Antwoordnummer 60105, 5000 VB Tilburg o.v.v. "Talent 2000" in de linkerbovenhoek van de envelop (postzegel niet nodig). I JA, ik kom naar de voorlichtingsbijeenkomst in Tilburg Q15, 016 december. NEE, ik kom niet maar ik heb wel belangstelling. Stuur mij uw informatiepakket. Naam:. ..m/v Vooropleiding:Leeftijd:. j Adres:Postcode:.. i Woonplaats:Telefoon:.., BC-27-11-99 Na twee jaar in ons nieuwe pand aan de Grevelingenstraat in Zierikzee hebben we door de enorme toeloop besloten de winkel oppervlakte te verdubbelen. Ons bedrijf is gespecialiseerd in honden- en katten- voeders, aquaria, ruitersport, tuinplanten en mest stoffen. Persoonlijk advies geven aan de bezoekers en het verlenen van vriendelijke service staat hoog in ons vaandel. In de nieuwe opzet zal met name de tuinplantenafdeling flink worden vergroot en daarom zijn we op zoek naar een: ervaren medewerker dier en tuin m/v Iemand die flexibel en zelfstandig kan werken en de nodige ervaring heeft opgedaan in het verzorgen en verkopen van tuinplanten. Functie-eisen: het diploma M.Tu.S., goede plantenkennis een klantvriendelijke instelling. De verdere taken: het verzorgen van tuinplanten, verzorgen van winkelpresentaties, meewerken op andere afdelingen en achter de kassa. Tot 18 december kun je je schriftelijke sollicitatie richten aan Bolle Dier&Tuin, Grevelingenstraat 15 4301 XZ Zierikzee Dier&Tuin Telefoon 0111 453777 KINDEROPVANG WALCHEREN Momenteel zijn drie organisaties voor kinderopvang bin nen Walcheren werkzaam, die per 1 juli 2000 samengaan in één organisatie. Deze organisaties beheren 27 kinder opvangcentra, waarvan ongeveer 2.000 gezinnen gebruik maken. Deze kinderopvangcentra zijn Kinderdagverblij ven, Peuterspeelzalen, Gastouderproject, HOP-huizen, Tussen-de-middag-opvang en Buitenschoolse opvang. Vooruitlopend op een volledige fusie, die volgend jaar plaatsvindt, zijn staf en management van de drie organi saties sinds 1 mei samengevoegd op een centraal kan toor. Voor verschillende locaties, o.a. Biggekerke/Vlissin- gen/Middelburg/Arnemuiden zoeken wij Pedagogisch medewerk(st)ers op invalbasis Functie-eisen: - zelfstandig kunnen werken - affiniteit met de leeftijdsgroep - communicatieve vaardigheden - relevante opleiding op MBO-niveau - beschikbaar zijn van maandag t/m vrijdag van 07.30-18.00 uur. Salaris: schaal 9-19 CAO Welzijnswerk: 2.846,--3.805,- bij fulltime aanstelling (36 uur). Voor informatie: tel. 0118-614532, iedere ochtend. Sollicitaties: met vermelding van de voorkeur van gemeente waar u wilt werken, uiterlijk 11 december 1999 richten aan: Sollicitatiecommissie, Meiveldpad 2, 4336 XW Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 44