OPERATORS LEERLING OPERATORS ISMQIê therm Phos verkoper ARTIFEX co-packers Vierk mee aan de installatie van 'n supermodern glasvezelnetwerk! Site managers. Installers en Testers (opleiding mogelijk). Administratief medewerker(ster) Meijer Partners stichting Jeugdzorg zeeland Weber Nederland BV Engineering Constructie L Onderhouds monteur E&l Tel. 0168-477777 PC NETWERK SUPPORT MEDEWERKER M/V 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 NOVEMBER 199; Artifex Interim gaat nu en tot ver in 2000 werken aan de modernste glasvezel-, data- en telecomsystemen. Bel Artifex voor een uitdagende baan en werk mee aan de installatie van het PAN EUROPEAN CROSSING NETWERK. We zoeken per direct invulling voor de volgende functies: Administratieve dienstverlening Belastingadviseurs Wulfaertstraat 7. 4461 HS Goes Onze dienstverlening richt zich op cliënten uil hel midden- en kleinbedrijf. vrije beroepsbeoefenaars alsmede particulieren. Wij zijn aangesloten bij het N.O.A.B. en het N.C.v.B. Graag komen wij, op korte termijn, in contact met een: De werkzaamheden bestaan uit het bijwerken van administraties, opstellen van tussentijdse cijfers, het zelfstandig samenstellen van jaarrekeningen en het verzorgen van o.a. aangiften omzet- en vennootschapsbelasting. Voor deze functie vragen wij: - opleidingsniveau MBA/SPD of hiervoor studerend: - accuratesse en klantgerichte instelling; - flexibiliteit en zelfstandigheid en tevens in teamverband kunnen werken: - leeftijd tussen de 22 en 30 jaar; - minimaal 2 jaar werkervaring in een zelfde functie. Geïnteresseerden worden uitgenodigd handgeschreven sollicitatie en c.v. binnen 10 dagen te richten aan: Wulfaertstraat 7. 4461 HS Goes WELKE JURIST VERSTERKT JUSTION! juridisch strategisch adviesbureau JUSTION te Middelburg zoekt versterking (bij voorkeur op full-time basis). Justion is een jong, dynamisch, juridisch en strategisch adviesbureau. Zij opereert met een eigen identiteit en positie, met name in de Zeeuwse regio, en adviseert het bedrijfsleven, overheden en semi-overheden voornamelijk op het gebied van ruimtelijke ordening, bouw en milieurecht, bestuursrecht en verbintenissenrecht, gebaseerd op een brede, langdurige ervaring. De drijfveer van Justion is door haar werkzaamheden toegevoegde waarde te bieden, op een constructieve wijze resultaatgericht te zijn, service en kwaliteit te waarborgen tegen een aanvaardbare prijs. Wegens een sterk groeiende praktijk zoeken wij op korte termijn: - een jurist met ruime ervaring op voormelde rechtsgebieden, contactueel vaardig, kwaliteits bewust, servicegericht en in staat om eigen relaties op te bouwen en te onderhouden. Geboden wordt: een dynamische positie met veel ruimte voor eigen visie, durf en ambitie; goede arbeidsvoorwaarden waarbij oog is voor inzet en prestatie. Voor meer informatie: mr J.M. van Koeveringe-Dekker en/of M. Neve-van der Lt Tel: 0118-674074 Sollicitaties met CV gaarne binnen 14 dagen richten aan: Justion Postbus 352 4330 AJ Middelburg De Stichting jeugdzorg Zeeland is een provinciaal wer kende algemene en multifunctionele instelling met vier kern activiteiten tw.: jeugdbescherming, jeugdhulpverlening, spel- en opvoedingsvoorlichting/preventie en pleegzorg. De Stichting Jeugdzorg Zeeland stelt zich tot doel om in samenspraak met de jeugdi gen, ouders, opvoeders en andere directe betrokkenen, een actieve en pro fessionele bijdrage te leveren aan het voorkomen, verbeteren en herstellen van problematische opvoedingssituaties. Momenteel werken er bij de stichting onge veer 130 medewerkers. De sector Jeugdbescherming De sector Jeugdbescherming verleent verplichte jeugdhulpverlening aan minderja rigen en hun ouders en/of opvoeders wanneer de ontwikkeling of gezondheid van het kind wordt bedreigd, jeugdbescherming komt in actie in de volgende situaties: ondertoezichtstelling, voogdij Jeugdreclassering en training sociale vaardigheden. In verband met detachering van één van onze gedragsdeskundigen ontstaat er een veelzijdige en uitdagende functie voor een: PSYCHOLOOG/ORTHOPEDAGOOG M/V 28 uur (77,78%) tot 32 uur p/w (88,89%) vacaturenr. 9917a De functie Als gedragsdeskundige maakt u deel uit van een team van 2 gedragsdeskundigen en 2 leidinggevenden. U levert adviezen aan het management en de uitvoerend werkers van de sector op het gebied van gedragsaspecten binnen de casuïstiek. Daarnaast geeft u individuele consulten aan gezinsvoogden en jeugdreclasseerders en draagt u bij aan het ontwikkelen van de kwaliteit van de hulpverlening. Verder neemt u deel aan in- en externe overlegvormen en bent u inzetbaar voor alge mene staftaken op uw vakgebied. Uw standplaatsen zijn Middelburg en Temeuzen. Uw profiel U heeft ervaring en/of affiniteit met het geven van consulten aan professionals en kunt structuur aanbrengen in uw werk en dat van anderen. U bent creatief, beschikt over humor en relativeringsvermogen en bent gericht op samenwerking en kwali teit Daarnaast heeft u een cliënt- en resultaatgerichte instelling en beschikt u over uitstekende communicatieve vaardigheden. Uiteraard beschikt u over een'afgeron de WO-opleiding richting klinische of ontwikkelingspsychologie dan wel orthope- dagogiek-Tevens bent u geregistreerd als gezondheidszorgpsycholoog, dan wel hier mee bezig. Algemene informatie en sollicitatie Het betreft in eerste instantie een tijdelijke aanstelling van minimaal I jaar, met daarna de mogelijkheid van een vast dienstverband. De salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO-Jeugdhulpverlenmg, aangevuld met een aantal aantrekkelijke personele regelingen. Uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring. U neemt deel aan het PGGM-pensioenfonds. Inlichtingen over bovenstaande functie zijn te verkrijgen bij de heer J.W.M. Janssen, sectorhoofd Jeugdbescherming of mevrouw LH.M. Kloosterman, gedragsdeskundige, telefonisch te bereiken onder nummer 01 18 67 76 00. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient, onder vermelding van het vaca turenummer uiterlijk donderdag 9 december 1999 binnen te zijn bij de afdeling Personeel Organisatie van de Stichting Jeugdzorg Zeeland, Postbus 62, 4330 AB Middelburg. Een assessment/psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. Als Nederlandse vestiging behoren wij tot een internationale groep welke VCA**- en ISO 9002 gecertifieerd is en wereldwijd 1800 mensen tewerkstelt. Wij zijn hoofdzakelijk actief in de constructie van industriële pijpleidingsyste men en mechanische onderhoudswerken voor de procesindustrie. Onze activiteiten omvatten de studie, constructie en montage van totaalop drachten, dit in het kader van onze onderhoudscontracten en projectwerk zaamheden. Voor onze lange-termijnopdracht voor DOW-Benelux NV te Terneuzen wen sen wij over te gaan tot indienstname van: - voorlieden un bezit van vva2> -1 ste pijpfitters (in bezit van VVA1 en certificaat flensmonteur) - fotolassers (TIG/Electrode - ks/rvs - in bezit van vva1) Wij bieden u goede arbeidsvoorwaarden en stabiele werkvooruitzichten bin nen een jonge en sterke bedrijfsorganisatie. Indien u minimaal 5 jaren werkervaring heeft met goede bewezen referentie, kunt u uw sollicitatiebrief met CV opsturen naar de administratieve zetel van Weber Nederland BV, Postbus 1043, 4530 GA Terneuzen. t.a.v. de Personeels afdeling. Indien u meer informatie wil, kunt u zich wenden tot onze heer H. Theenaart op het nummer 0032^477-522334. Tbermphos International B. V. is een dochteronderneming van het Duitse chemieconcern Celanese AG. Dc hoofdzetel van Thermpbos International is gevestigd in Vlissingen. Verder heeft bet bedrijf vestigingen in Argentinië, Duitsland en China. Wereldwijd werken er zo'n 900 mensen bij Tbermphos International. In Vlissingen zijn ongeveer 420 mensen betrokken bij de productie, marketing en verkoop van fosfor en daarvan afgeleide producten. Schriftelijke sollicitaties met CV. kunt u tot 7 december richten aan: Tbermphos International B.V. ta.v. Ben van de Kreke Postbus 406 4380 AK Vlissingen In verband met het vertrek van één van onze collega's zoeken wij een De functie-inhoud: Het lokaliseren en verhelpen van storingen in de EMR-installatie Het uitvoeren van inspectief onderhoud Het uitvoeren van preventieve en correctieve onderhoudswerkzaamheden in de EMR-installatie Het begeleiden van nieuwbouwwerkzaamheden in de EMR-installatie Het testen, opstarten, inregelen en in bedrijf stellen van apparatuur en installaties. Wat verwachten wij van u: MTS-elektro elektronica SOM diploma onderhoudstechnicus instrumen tatie technicus meet- en regeltechniek of gelijkwaardig Minimaal twee jaar ervaring Wij bieden u: Een dynamische en resultaatgerichte werk omgeving Een goed salaris en aantrekkelijke arbeids- s voorwaarden. I Meer informatie over de vacature kunt u ver- krijgen bij Jan Dominicus (tel. 0113 - 689625) of Björn Arnoys (tel. 0113 - 689628). LOOPROOSTERS METAALINDUSTRIE AARDENBURG: Een succesvolle, groeiende onderneming, gevestigd te Aardenburg, met ruim 15 medewerkers. MIA heeft zich gespecialiseerd in het construeren en fabriceren van sta len roosters en traptreden. De fabricageprocessen vinden plaats met behulp van hoogwaardige, ui terst moderne apparatuur. De hoge kwaliteit van de door MIA gefabriceerde produkten heeft er voor gezorgd dat de naam MIA een begrip is geworden in staalverwer kend Nederland. MIA zoekt voor haar Verkoop Binnendienst een enthousiaste Uw funktie: Binnnen een klein verkoopteam bent U zelfstandig opererend naar klanten. Door Uw enthousiasme en eigen initiatief weet U goede klant relaties te onderhouden en op te bouwen. U vertaalt de behoeften van onze klanten in technische oplossingen. U stelt offertes op en draagt zorg voor de verwerving van de order, in clusief levertijdafspraak. U verzorgt de volledige administratieve order verwerking. U zorgt mede voor een optimale en kollegiale samenwerking binnen het verkoopteam. Uw profiel: U hebt een voltooide MBO-opleiding met een relevante technische ach tergrond. U hebt commerciële ervaring en beschikt over uitstekende commerciële vaardigheden. Het is voor U een uitdaging om vanuit eigen initiatief en zelfstandigheid te kunnen werken. U beschikt over uitstekende contactuele eigenschap pen en een flexibele instelling. Leeftijd ca. 30 jaar. Wij bieden: Een zeer zelfstandige en afwisselende funktie (in een informele organi satie met een prettige werksfeer. U kunt rekenen op een uitstekend ar beidsvoorwaardenpakket. Bent U geïnteresseerd dan kunt U Uw schriftelijke sollicitatie met uitge breid c.v. binnen 10 dagen richten aan Directie Metaalindustrie Aarden burg B.V., Postbus 40, 4527 ZG Aardenburg. INTERIM VOORTECHNISCH PERSONEEL Postbus 1, 4797 ZG Willemstad. Voor meer informatie over deze functies kunt u bellen tijdens kantooruren: of 's avonds en in het weekend: 06-20 39 69 14/06-55 37 16 31 Ook gevestigd in Ridderkerk, Tilburg en Vlissingen. McCain Noord- en Centraal Europa maken deel uit van het sterk expanderende Canadese McCain-con cern, een diepvriesspecialist van wereldformaat met in totaal meer dan 55 productiebedrijven in 10 lan den en ruim 16.000 medewerkers. In Noord- en Centraal Europa heeft McCain vestigingen in Nederland, Duitsland, Oostenrijk, Zweden, Finland, Hongarije, Tsjechië, Polen en Slowakije. Daarnaast heeft McCain Noord- en Centraal Europa een vijftal moderne productiebedrijven in Nederland en Polen. Hier wordt een brede range van diepgevroren levensmiddelen vervaardigd met bekende namen waaronder 1-2-3 Frites, Golden Long en Crispers. Voortdurende innovatie en vernieuwing van ons productenpakket plus kwaliteitsbesef van de medewerkers dragen ertoe bij dat iedereen graag met McCain aan tafel zit. De afdeling Automatisering, welke is gehuisvest in Lewedorp, houdt zich bezig met het ontwerpen, bouwen en onderhouden van informatiesystemen voor de McCain vestigingen. In verband met de vele automatiseringswensen en de sterke groei van onze organisatie, is uitbreiding van dit team noodzakelijk. Voor onze vestiging in Lewedorp zijn wij op zoek naar een In deze functie wordt u belast met het beheer en operationeel houden van de McCain informatie sys temen alsmede de PC netwerken op verschillende locaties. U verzorgt de implementatie van de syste men volgens de McCain standaard en u bent in staat om storingen te lokaliseren en adequaat op te los sen. Tevens installeert u nieuwe releases van de toepassings- en systeemapparatuur. Voor deze functie zoeken wij een kandidaat met: HAVO MBO werk- en denkniveau Een klantgerichte aanpak Goede communicatieve vaardigheden Flexibel en een goed aanpassend vermogen De capaciteit om zowel zelfstandig als in een team te functioneren Uitgebreide kennis van NT netwerken en computers Bereidheid om deel te nemen aan trainingen en opleidingen Goede beheersing van de Engelse taal McCain betaalt een goed salaris en biedt daarnaast een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder 25 vakantiedagen, 8% vakantiegeld, een pensioenregeling, een flexibele prépen sioenregeling en een tweetal bedrijfsspaarregelingen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen aan ons adres: McCain Foods Holland B.V., t.a.v. Personeelszaken, Postbus 295, 4460 AR Goes. Budelpackco-packersis een dynamisch bedrijf met drie vestigingen in Nederland, drie vestigingen in Spanje en één vestiging in Groot-Brittannië. Budelpack is marktleider op het continent. Budelpack levert project gebonden verpakkings oplossingen en verzorgt hieraan voorafgaande mengprocessen, afgestemd op de behoeften van merkartikelenfabrikanten. Budelpack verpakt onder andere levensmiddelen, cosmetica en detergenten voor gerenommeerde multinationals. De reden van Budelpack's succes is de combinatie van: «klantgerichtheid •kwaliteit» hoogwaardige technologie en know-how •servicebewust, goed gemotiveerd en gekwalificeerd personeel. Als operator ben je verantwoordelijk voor het goed laten draaien van een totale verpakkingslijn. Je kunt ingezet worden op diverse verpakkingslijnen die sterk verschillend zijn in opzet en techniek. Je stuurt hierbij de productiemedewerkers direct aan. Het instellen van de diverse verpakkingslijnen en het verhelpen van kleine storingen behoren tot je taak. Je zorgt ervoor dat verpakkingsmaterialen op tijd aangevoerd worden. Tijdens het productieproces ben je het eerste aanspreekpunt voor wat betreft de kwaliteit, output en veiligheid. Je rapporteert hierbij aan de groepsleider productie. fff Zijn goede doorgroeimogelijkheden voor jou een must? Ef Vind je zowel het werken met mensen als met techniek uitdagend? af Houd je van het werken in teamverband? af Heb je een LBO MBO opleiding of een afgeronde middelbare school opleiding? af Houd je van een afwisselende baan? Als je de bovenstaande 5 vragen met "Ja" hebt beantwoord, dan moetje snel langskomen voor een gesprek en een rondleiding. Voor meer informatie en het maken van een afspraak kun je contact opnemen met Gerard de Koek, personeelsfunctionaris, telefoonnummer 0166-619974. Tevens zijn wij op zoek naar Momenteel werken circa 800 mensen binnen de Budelpack-groep. Ben jij iemand die een afgeronde LBO-opleiding of bijvoorbeeld VAPRO-A theorie heeft maar heb je nog weinig werkervaring, dan is dit de kans om bij Budelpack te beginnen. Je start met meewerken in de productie, maar zult na een inwerkperiode tevens met kleinere verpakkingslijnen zelfstandig gaan draaien. Ben je geïnteresseerd, neem dan zo spoedig mogelijk contact op met Gerard de Koek, personeelsfunctionaris, telefoonnummer 0166-619974. Budelpack co-packers b.v., Paasdijkweg 15,4693 RE Poortvliet. BUDELPACK CO-PACKERS, DE TOONAANGEVENDE VERPAKKER IN EUROPA

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 40