Oostkapelle verslaat slap LRC Weer nipt verlies BC Vlissingen Eerste punten voor Zeelandia Gideonse winnaar clubkampioenschap Matige prestaties bij dressuur Serooskerke Smerdiek blijft in de leider spoor van Eersteklasser na rust langs tien Leerdammers: 2-1 uitslagen agenda doorSebastiaan Roelse VLISSINGEN - De basketbal- sters van BC Vlissingen die vori ge week met minimaal verschil verloren van koploper BV Lely, moesten zich zondag in Geinert opnieuw gewonnen geven. Te gen Quo Vadis werd het 53-50. Quo Vadis kwam al vroeg in de wedstrijd door afstandschoten op een 15-10-voorsprongDoor beter te verdedigen wist de Vlis- singse ploeg voor de rust de lei ding over te nemen: 24-28. In de eerste vijf minuten van de twee de helft werd de ploeg echter af gebluft. waardoor Quo Vadis weer aan de leiding kwam. Daarna stonden beide ploegen om beurten aan kop. maai- liet Quo Vadis de laatste score aan tekenen zodat de winst in eigen huis bleef: 53-50. Scores BC Vlissingen: YolandaJoos- se 16, Nanon Doeland 12, Astrid Franke 10. Femke ten Haken 6, Tir- za Pentury 2, Melanie Lindenberg 2 en Nicoline Craste 2. Meisjes junioren: Shooters - BC Vissingen 66-39: In Bunschoten hadden de Vlissingse meisjes in de beginfase grote problemen met de press-verdediging van de koploper. Shooters liep daar door snel uit naar 31-11. Hierna kwam BC Vlissingen beter in de wedstrijd. Via de 46-24 rust stand wist de ploeg van Tom Jo- ziasse de nederlaag te beperken tot 66-39. Bij BC Vlissingen werd Astrid Franke topscorer met 15 punten. BV Souburg - Vossenberg 62-48: De wouwen van BV Souburg moesten het opnemen tegen Vossenberg. Die ploeg presteelt beduidend beter dan vorig sei zoen. De ploegen leken daar door aan elkaar gewaagd. On danks veel balverlies en enige slordige missers in de break slaagde de Souburgse ploeg er door een zoneverdediging in om direct na de rust (28-23) uit te lo pen naar een voorsprong van tien punten. Die kwam hierna niet meer in gevaar kwam. door Vincent de Rijke OOSTKAPELLE - Oostkapel- le-trainer Stoffel Schipper had er van tevoren geen doekjes om gewonden. Zijn ploeg, die tot zaterdag ondermaats presteer de, zou zaterdag op eigen veld gaan winnen van LRCNa enke le positiewisselingen binnen het elftal en een aantal oefenwed strijden. moest de ploeg er defi nitief staan. Oostkapelle won, maar had de tegenstander ei genlijk een pak slaag moeten ge ven. De 2-1-zege doet een span nender wedstrijd vermoeden dan hij in werkelijkheid was. Oostkapelle speelde met name de eerste helft zonder het beno digde zelfvertrouwen tegen de op eersteklasse-niveau debute rende Leerdamse Racing Club. Voor de zoveelste keer dit sei zoen werd er al vroeg in de wed strijd een speler van de tegen stander van het veld gestuurd. Oostkapelle heeft echter niet de ploeg die daar optimaal gebruik van weet te maken. Hoe meer de ploeg gedwongen wordt het spel te maken, hoe minder rende ment het oplevert. Schipper had zijn ploeg dan ook opgedragen om niet te gehaast de goal te zoeken. Aangezien de tegenstander niet de indruk wekte voor de winst te willen gaan. speelde Oostkapelle on der het motto; het maakt niet wanneer we scoren, als we maar scoren. Tegenstander LRC miste de vier belangrijkste basiskrachten (twee centrale middenvelders en twee spitsen) wat de ploeg duidelijk parten speelde. Basis- spits Johan Bruggemans (ex-Vitesse-jeugd) en Jaap Veldhuizen (ex-RKC) werden het meest gemist. Menig toe schouwer kon maar moeilijk ge loven dat de Leerdammers de Vogel analist en scout Vee re OOSTKAPELLE - Veere heeft Juul Vogel als analist gestrikt. De Middelburger bekijkt op verzoek van hoofdtrainer Hans de Nooijer de komende tegen stander van de zaterdag-eerste klasser. Zaterdag was Vogel bij de wed strijd Oostkapelle-LRC. De laatste club is zaterdag de oppo nent van Veere. Naast analyses van tegenstanders wordt Vogel ook ingezet als scout. vierde plaats op de ranglijst in namen. Mensen uit de techni sche staf van LRC spraken na afloop overeen 'collectief falen' en het feit dat hun spelers 'niet thuis gaven'. De eerste helft had weinig om het lijf. Oostkapelle schiep zich nauwelijks kansen. De combi naties liepen niet, met name door het ontbreken van voetbal lend vermogen op het midden veld. Centrale middenvelder Thomas Ragut was de uitzonde ring op deze regel, maar hij kon niet op voldoende ondersteu ning rekenen. Mede hierdoor werden de twee Oostkapelle- -spitsen (Wilfred Schipper en Ferry Alfons) vaak bediend met de lange bal. Gedurende de eer ste helft konden de twee spitsen hierdoor met het gezicht naar de goal erg weinig uithalen. Op slag van rust kreeg LRC-speler Ronald Middelkoop twee gele kaarten op rij in tijdsbestek van een paar minuten. Dit was de meest schokkende actie van het verder gezapige eerste bedrijf. Na de rust wist Oostkapelle meer druk te zetten richting het vijandelijke doel, zonder daad werkelijk echt pressie te spelen. De numerieke meerderheid kon niet worden uitgebuit. Een paar keer naderden de blauw-gelen in een overtalsituatie de goal, maar de eindpass liet nogal eens te wensen over als gevolg van slordigheid. Een persoonlijke actie moest eraan te pas komen om de wedstrijd open te breken. Onzichtbaar Het was Thomas Ragut die met enkele onverwachte bewegin gen op rechts een paar man uit speelde en vanaf de achterlijn een goede voorzet afleverde. Speerpunt Wilfred Schipper, die verder nagenoeg onzicht baar was, knikte de bal op fraaie wijzei binnen. Hiermee had Oostkapelle wat het wilde heb ben en wat op voorhand genoeg geacht werd. De mooiste actie van de wed strijd werd bewaard tot rijf mi nuten voor het eindsignaal. Eindelijk werd er een man-meersituatie uitgebuit. Na wat tikwerk in de voorhoede werd de bal teruggelegd op de instormende Sander Maranus. De invaller kogelde de bal ver woestend hard langs LRC-doel- man Van Ingen: 2-0. In de slotminuut kreeg Oostka pelle nog een tegendoelpunt te verwerken, maar op dat mo ment was de overwinning al vei lig. Een afvallende bal uit een corner werd door Van Hattum van dichtbij ingeschoten: 2-1. ,,We spelen op het moment zon der zelfvertrouwen", beaamde aanvoerder Roel Latuheru na afloop. „Het belangrijkste was dat we vandaag zouden winnen. Dat is in ieder geval gelukt. We hadden graag gewonnen op ba sis van mooi voetbal, maar dat zat er niet in. Voor ons was het vandaag eerder een nadeel dan een voordeel om tegen tien te spelen." Oostkapelle: Ramon TelussaGer- son Maranus (89. Ricardo Schipper Patrick Langemaire, Roel Latu heru (78. Edwin Meerman), Stefan Meerman (73. Sander Maranus); Joel Pattenier, Thomas Ragut, Har- ro Hazelaar, Dennis But; Ferry Alf ons, Wilfred Schipper. Wilfred Schipper van Oostkapelle (midden) wurmt zich langs twee tegenstanders. De spitsspeler scoorde het eerste doelpunt in de met 2-1 gewonnen wedstrijd tegen LRC. foto Ruben Oreel door Frans Kraak KAMPERLAND - Stefan Gide onse uit Veere is zondag op nieuw clubkampioen geworden van Windsurfvereniging Zuid- -West 7. Op zich geen verras sing, maar deze keer was het niet zo afgetekend. Gregory Maes uit Kortrijk zat hem dicht op de hielen en werd tweede. De derde plaats was voor Christian Sandee uit Vrouwenpolder. Voor het eerst in haar 22-jarig bestaan kwam de clubkampi oen van WSV Zuid-West 7 nu eens niet uit het resultaat van de clubcompetitie, maar uit het re sultaat van een wedstrijd. Dit zette de achttien deelnemers wat meer op scherp. De stevige wind en een heerlijk zonnetje maakten de dag verder perfect voor een mooie slalomwedstrijd op het Veerse Meer. Gideonse begon de dag goed en startte met een overwinning, Maar in de tweede manche was er een overwinning voor Michel Merrelaar uit Oostburg en was de toon gezet. Er moest gevoch ten worden. Vervolgens boekte Gideonse weer twee zwaarbe vochten overwinningen met Maes en Patrick de Schrijver uit Diibeek er vlak achter aan. De BRBR winnaar Nacht van de kart MIDDELBURG - De Nacht van de kart, georganiseerd door In- door Karting Middelburg, is ge wonnen door het BRBR Racing- team. Het team, dat bestond uit Ben Bevaart. Robert Kloek, Bob Be vaart en Ricardo van Laarho ven, legde in de zes uur durende race 563 ronden af. Tweede werd Van Beek Racing, dat met 549 ronden de nummer drie, Voimer Transport, net voor bleef. jonge Maarten van de Werf uit Helmond liet zien dat hij over een berg talent beschikt. Vaak mengde hij zich in de strijd van de top vier. Maes wist de zesde, zevende en achtste manche op zijn naam te schrijven, omdat hij voor een iets groter zeil had gekozen. Manche negen, waarin Gideon se tweede werd, bracht de surfer stevig aan de leiding van het klassement. Maes kon niet vol gen vanwege de iets afgenomen wind. De zege in negende man che ging naar Sandee. Slechte beurt van Zeeuwse driebanders ZIERIKZEE - Met de laagst mo gelijke klasseringen zijn de Zeeuwse deelnemers aan de ge westelijke eindstrijd in de twee de klasse driebanden in de ach terhoede geëindigd. In restaurant Huis van Nassau in Zierikzee voerde Frans Pi- laet, de finalist van het district Zeeuwsch-Vlaanderen, het Zeeuwse gezelschap aan. Hij werd rijfde met zes punten, had een algemeen gemiddelde van 0.413 en een hoogste serie van vier caramboles. De Schouwse afvaardiging deed het met de zesde en zevende stek voor respectievelijk Sjaak de Visser van BV Zierikzee (4- 0.491-5) en Kees Vermeulen van de organiserende vereniging De Graanbeurs (4-0.418-4) nog minder. Bram Maas van VE- GABV uit Oost-Souburg sloot met 4-0.403-7 de rij. „Een Zeeuws drama", oordeelde wedstrijdleider Ankie Smit, die Wim Bezuyen uit Klundert kampioen zag worden en Eric van Peer uit St. Willebrord het ticket voor het NK overhandig de. door Pieter van Klinken MIDDELBURG - Twee ploegen uit de rijfde klasse van het zondagvoetbal ston den tot gisteren nog op nul punten. Zee landia en Hansweertse Boys stonden in het onderlinge duel voor de opgave om de eerste punten van het seizoen binnen te halen. In een beladen duel won Zeelandia met 3-1. Voor beide ploegen zijn de slechte resulta ten van dit seizoen vooral te wijten aan vertrokken of gestopte spelers. Hans weertse Boys, dat het vorig seizoen al moeilijk had in de vierde klasse, moet het deze competitie stellen zonder speler- coach Leo van der Weijden en Jim Asman. Ook bij Zeelandia zijn vijf belangrijke spelers vertrokken. De ploeg uit Middel burg werd vorig jaar ongeslagen kampi oen in de rijfde klasse, maar stond tot gis teren roemloos onderaan zonder punten. Niet groots Toch was dit geen reden voor beide ploe gen om in het onderlinge duel niet meer voor de winst te strijdenWas de wedstrijd gisteren niet groots, er werd wel gevoch ten om iedere vierkante meter. De spelers waren zich er van bewust dat ze deze wed strijd moesten winnen om nog iets van het seizoen te kunnen maken. Trainer Kees Goeman (Hansweertse Boys) zei gisteren na de wedstrijd dan ook dat het nu wel erg moeilijk gaat worden voor zijn ploeg: „We moeten op zeer korte termijn gaan probe ren om nog wat wedstrijden te winnen." De wedstrijd begon erg rommelig. Ballen gingen de verkeerde kant op en spelers lie pen elkaar in de weg. Toch kon Zeelandia heel snel scoren. Na een knappe actie van Ferhan Topal, die de verdediging in de lu ren legde, was het binnenschieten voor hem een koud kunstje: 1-0. Voor Hansweertse Boys was dit het sein om georganiseerd te gaan voetballen. De ploeg kon nu wel tot aanvallen komen. Vanaf de flanken kon snel terrein gewon nen worden. Vooral aan de rechterkant lag veel ruimte die dan ook werd benut. Vooral Renze de Vogel kon regelmatig de achterlijn halen. De voorzetten lieten echter te wensen over waardoor Zeelan dia makkelijk kon uitverdedigen. Aan de andere kant werden wel steeds aanvallers vrijgespeeld. Ook bij Zeelan dia ;ukte het niet om de spitsen goed aan te spelen. Bij de schaarse kansen lieten Ro land Pruysers en Ferhan Topal het afwe ten, zodat Hansweertse Boys nog hoop kon koesteren. De gelijkmaker kwam na een schitterende aanval. Vanaf de rechterkant van de ver dediging kon Renze de Vogel de aanval opzetten. Na een perfecte één-twee met Jan Witte werd de achterlijn gehaald. De voorzet werd door Juul Back makkelijk in het doel gewerkt: 1-1. De tweede helft begon met hard spel. Het was aan scheidsrechter Bolier te danken dat dit niet uitmondde in een regen van kaarten. Na twintig minuten kwam Zee landia weer op voorsprong. Aanvoerder Pruysers kon de bal terugleggen op Danny Gilde, die na rust in het veld was geko men. De invaller hoefde niet na te denken en schoot de bal koel in het net: 2-1. Inschieten Vier minuten later kon de kapitein van Zeelandia zelf de bal inschieten. Nadathij de verdedigers van Hansweertse Boys was gepasseerd, kon hij de 3-1 laten aanteke nen. Trainer Piet Puype was in zijn nopjes met de overwinning: „Ik ben blij, maar er is slecht gespeeld. Er was te veel balverlies en mijn ploeg speelde onsamenhangend." De verliezende coach was diep teleurge steld: „Kwalitatief kwamen we te kort. We konden te weinig kansen creëren. Het behoud in de vierde klasse hangt nu al aan een zijden draadje, maar we zullen alles er aan doen om degradatie te voorkomen." Zeelandia: Rinaldo Gilde; Piet Baan, Tonny Schetters, Gijs Folcherts, Hans Zuurmond; Ri chard Verwei (45. Michel Carol), Jacco de Witte, Wilco Lievense; Ferhan Topal, Roland Pruy sers, Dennis Dobblaar (45. Danny Gilde). Hansweertse Boys: Eric Clement; Gerret Peter sen, Huib Danker (74. Frank de Jonge), Ronald Breijaart, Jules de Vries; Renze de Vogel (63. Fred Dommanchet), Jaclcy Kayser, Tim Reyn- hout; Frank Quakkelaar, Jan Witte, Juul Back. door Lucien Roelandt SEROOSKERKE - De dres- suurwedstrijd van de Gouwe Reyers in Serooskerke kende zaterdag een matige bezetting. Gaat het groot aantal wedstrij den dat op de Zeeuwse hippi sche kalender prijkt zich dan toch wreken? Ook de prestaties vielen een beetje tegen. Vooral bij de paarden bleven, met uitzondering van de klasse B. de prestaties duidelijk achter bij wat de dressuurliefhebber de laatste weken te zien kreeg. De klasse B stak er niet alleen qua niveau bovenuit, maar ook qua spanning. De prestaties van de kopgroep lagen erg dicht bij elkaar. Het was uiteindelijk Ta mara Ketting die het hoofdstel van de voortreffelijk lopende Condor met de oranje-rozet mocht laten opsieren. De voor sprong van de Zuid-Bevelandse bedroeg slechts één punt op Ad- inda Volkers met Monica, van de Paardebloem uit Kloetinge. Ad- inda Volkers had deze tweede plaats overigens te danken aan haar betere prestatie op het be slissende onderdeel. Want ook clubgenote Tessa van de Vrie werd voor haar proef met Nava jo V door de jury beloond met 165 punten. In de klasse Z ging de zege naar Florine Boogaard met Victor. De amazone uit Kruiningen liet fa voriete Miranda Weijermans met Jolika verrassend elf pun ten achter zich. Met haar 181 punten was Boogaard met de 19-jarige ruin de enige combi natie die in deze klasse een winstpunt aan haar totaal kon toevoegen. In de klasse L trok Han Wattel met Lester de progressieve lijn door. De ruiter uit Vrouwenpol der had aan een score van 158 punten voldoende voor de hoofdprijs. De als tweede eindi gende Elna Ridderbos met Cas tor haalde met haar score van 156 punten nog net een voldoen de voor een bonuspunt. De voor het organiserende Gouwe Rey ers uitkomende Carin van de Velde werd derde. van onze sportredactie VLISSINGEN - In de vierde klasse B van het zaterdagvoet bal greep FSV met een 5-1-over winning op SPS de eerste perio de. Smerdiek blijft door een 4- 1 -overwinning op Stavenisse de beste achtervolger. Krabbendij- ke verloor met 0-3 van Chrislan- dia en verliest daardoor terrein. In 4A won koploper Seroosker ke met 11-2 van SVR, maar ook ZSC pakte uit. Het versloeg We- meldinge met liefst 2-10. Wolfaartsdijk klopte Nieuw- land met 0-1 en schuift daarmee op naar de vierde plaats, vlak achter datzelfde Nieuwland. Serooskerke-SVR 11-2: Frank Allaart opende al na twee minu ten de doelpuntenkermis. Joost van Pelt kon vlak daarna nog wel gelijkmaken, maar bij rust was het al 6-1 via doelpunten van opnieuw Allaart, Marcel Vader (2x), Pieter den Hollander en Cees Pieter Geschiere (straf schop). Na rust scoorden Niels Lobbezoo, Cees Pieter Geschie re (strafschop), Pieter den Hol lander, Marcel Vader en Renco Francke voor de thuisclub en Sayid Afkir bij 7-1 voor SVR. Nieuwland-Wolfaartsdijk 0-1: De bezoekers wonnen verdiend door een goal van Jarno Water ham halverwege de tweede helft. In de laatste minuut leek die winst nog verloren te gaan, maar Mike van Kleef miste oog in oog met de Wolf aartsdijk- doelman. Wissenkerke-Mevo 3-0: Het eerste halfuur was voor Mevo. De punten bleven in Wissenker- ke omdat een kwartier voor tijd uitblinker Marcel van Hekken eerst een voorzet van Daaf van der Maas binnenkopte en zeven minuten later nog eens op de juiste plaats stond voor de 2-0. In blessuretijd gleed Mevo-ver- dediger Kees de Ruiter de bal in eigen doel voor de geflatteerde 3-0. Duiveland-Spui 0-2: In een ge- lijkopgaande partij kwam Spui voor rust via Martin Kalisvaart op 0-1. Na rust ging de thuis ploeg op zoek naar een gelijk maker, maar het alles of niets of fensief leverde tien minuten voor tijd via Alex Meyer alleen maar 0-2 op. Cadzand-Hoedekenskerke 6-1: Na drie minuten stond het door doelpunten van Angelo Martle' en Stefan Vercauteren al 2-0. Halverwege de eerste helft scoorde Vercauteren nog eens. Badminton Middelburg. Zeeuws jeugd-Grand-Prix- toernooi. Jeugd 1. Meisjes: 1. Wendy Mouthaan, 2. Anke Belde. Jongens: 1. Chris Oerlemans. 2. Richard den Boer. Meisjesdubbel: 1. Amanda van der Maas/Therese Jansen, 2. Anke Belde- /Wendy Mouthaan. Jongensdubbel: 1. Richard den Boer/Richard Loos, 2. Chris Oerlemans/Michiel Huisken. Jeugd 2. Meisjes: 1Patricia van der Maas, 2. Nata- sja Smoker. Jongens: 1. Ruben Spelier, 2. Stefan Huber. Jeugd 3. Meisjes 3A: 1. Marjan van Lieshout, 2. Esther Berck- moes. Meisjes 3B: 1. Karin van Beek, 2. Danielle Corver. Jongens: 1. Samuel Zwemer, 2. Frank Oosterom. Meisjes dubbel: 1. Esther Berckmoes/Mandy Ver hagen, 2. Marieke van Dam/Linda de Winter. Jongensdubbel: 1. Colin van de Woestijne/Pascal Schweertman2. Joris Koolen/George van Bork. Jeugd 4. Meis jes: 1. Mandy Verhagen, 2. Marlies Dood- korte. Jongens: 1. Eelco Nïeuwenhuize, 2. Bram Nïeuwenhuize. Meisjesdubbel: 1. Priscilla Ridderikhof/Danielle Corver, 2. Marlies Doodkorte/Kim Saman. Jon gensdubbel: 1Arnout Blankenstijn/Ray- mond Yuen, 2. Bram Nieuwenhuize- /Chiel van Aspert. Jeugd 5. Meisjes: 1. Marjory Bax, 2. Christel Versteeg. Jon gens: 1. Raymond Yuen, 2. Martïjn Jonk- Biljarten Bridge Twintig minuten voor tijd werd het via Fred Velkers 3-1. Een so lo van Eelco Basting betekende 4-1, waarna Angelo Martlé en Gerry de Smidt er 6-1 van maakten. SVD-Borssele 0-1: De eerste helft ging gelijk op. SVD kreeg een paar goede kansen. De tweede helft was helemaal voor Borssele, dat via een doelpunt van Gerwin Duynkerke terecht de punten meenam. Wemeldinge-ZSC 2-10: Ronnie D agevos opende na vij f minuten de score voor de thuisploeg. Die stond echter drie mminuten la ter al met tien man, toen verde diger Pascal Feytel de bal uit het doel sloeg. Edwin van Oeveren benutte bovendien de toegeken de strafschop. Ex-ik Jan Elerx- baas zette tien minuten later ZSC op voorsprong, waarna via Niels van de Moezel, Elenbaas en Leon Weeda de ruststand op 1-5 werd gebracht. Wemeldinge kwam door Rens Kole wel terug tot 2-5maar via Edwin van Oe veren, Martin Kiesenberg, Elen baas, Reinier Louwerse en weer Elenbaas werd het uiteindelijk 2-10. Waarde-ZPR 0-2: ZPR was wel de betere ploeg, maar het had geluk dat scheidsrechter Hille- brand vlak na rust een doelpunt van Martin van der Maas van Waarde afkeurde. De 0-1-voor- sprong door Deley bleef daar mee intakt. Een kwartier voor tijd werd het door Van Meer 0-2 Smerdiek-Stavenisse 4-1: De bezoekers kwamen in een mati ge wedstrijd door Van Putten wel op voorsprong, maar bij rust was het doelpunten van Niels Hage en Alexander van de Reest al 2-1. Diezelfde Van der Reest scoorde na rust nog twee maal. Krabbendijke-Chrislandia 0-3: De thuisclub verprutste al in het eerste half urn- een paar opge legde kansen. Huitkar en Dek kers deden dat voor Chrislandia heel wat beter en toen het direkt na rust door een strafschop ook nog 0-3 werd, was de wedstrijd beslist. Zeker ook omdat Krab- bendijke daarna volharde in het missen van alle kansen. FSV-SPS 4-1: De thuisploeg leidde bij rust al met 2-0, waar bij het tweede doelpunt onstond door een verkeerde terugspeel bal vanaf de middellijn. Direkt na rust miste SPS aanvoerder Van de Belt een strafschop. Pas in blessuretijd kon Henk Vane de SPS-eer redden, maar toen vierde FSV al zijn periodetitel. Oost-Souburg. Districtskampioenschap kader 38/2: 1. Peter de Bree (VEGABV) 14-43.75-256, 2. Leen van Boven (ReHa- We) 10-8.65-34, 3. Peter Vos (VEGABV) 10-10.04-61,4. Piet Raas (LBV) 8-7.17-44, 5. Jo Alleijn (VEGABV) 6-7.05-57, 6. Jaap Jasperse (VEGABV) 6-6.70-60, 7. Sjaak Walhout (VEGABV) 2-8.03-46, 8. Johan de Punder (DOS Ov.) 0-3.68-28. Heinkenszand. Districtskampioenschap vierde klasse libre: 1. Gerard Mieras (OBK) 8-2.0612,2. Laurens van Dixhoorn (De Sportvisser) 6-1.95-9, 3. Louis de Jonge (HIO) 6-1.67-12, 4. Han Traas (De Toekomst) 4-1.87-10,5. Martin Hammin- ga (HIO) 2-1.43-8), 6. Sjaak van 't West einde (OHGL) 2-1.41-11, 7. Peter van Driel ('t Raedthuys) 2-1.38-9,8. Sjaak de Jager (Onda) 2-1.32-9. Wemeldinge, gewestelijk kampioen schap zesde klasse libre jeugd: 1. Björn Beenakker, ('t Bruin Café) 9-0.61-5,2. Jor- di van Leeuwen ('t Bruin Café) 8-0.81-7 (prom.), 3. John de Wijs (Amorti) 7-0.69- 6,4. Christel 't Hart (HGL Breda) 6-0.72-5 (prom.), 5. Stefan IJzewijn (JBH Hulst) 6- 0.69-4,6. Koen Merrienboer (Kruisstraat) 4-0.70-6 (prom.), 7. Benji van Gameren (Amorti) 2-0.62-5. 56.80, Verbeek/van Zweeden 51.60, Geervliet/Groen 48.80, Poppe/Prosman 48.80, Kosters/Rijnberg 47.60, invallers 45.20, Bolderhey/van Loo 42.00, v. d. Brink/v. d. Brink40.80, Remijn/Meeuwis- sen 40.40. Stand aan kop: Prins/de Regt 55.60, Geervliet/Groen 55.00, Vienerius- /Meyer 54.60, invallers 53.40, Poppe- /Prosman 52.20, de Baan/Cammelot 50.80. Paardensport Serooskerke. Dressuurwedstrijd LR en PC De Gouwe Reyers. Paarden klasse Z1 1. Florine Boogaard/Victor (Weelr.) 181, 2. Miranda Weijermans/Jolika (Schelde- stad) 170, 3. Wanda Lauwereins/Emi grant (Gouwe Reyers) 165 Klasse M2:1. Ingrid Verburg/Luca Cadalora (Oranje zon) 143. Klasse M1: 1. Hans Goedhart- /Donald (Gouwe Reyers) 152, 2. Rianne Wondergem/Laika (Gouwe Reyers) 151, 3. Dianne Wisse/Gerina (Scheldestad) 151. L: 1. Han Wattel/Lester (Vroonr.) 158, 2. Elna Ridderbos/Castor (Sé-Ros) 156, 3, Eline van Belzen/Steffie (Walche ren) 154. Klasse B: 1. Tamara Ketting- /Condor (Z-Bev.) 166, 2. Adinda Volkers- /Monica (Paardebloem) 165,3. Tessa van de Vrie/Navajo V (Paardebloem) 165. Po ny's klasse Z1 cat. DE: 1 Sandra van de Bijl/Kadance (Schouwse R.) 166. Klasse M2 cat. DE: 1. Diana van den Hummel- /Waldo (Scheldestad) 169. M2 cat. C: j Jaqueline Wisse/Oprah (Gouwe Reyers) I 148. Klasse Ml cat. DE: 1. Evelien Cevaal- /Almira (Gouwe Reyers) 159. Klasse L cat. DE: 1. Jessica van Belzen/Samantha I (Walcheren) 162. Klasse B cat. DE: 1. No na de Moor/Fiona (Oranjezon) 158. Surfen Kamperland. Clubkampioenschap Zuid- I -West 7:1. Stefan Gideonse, 2. Gregory Maes, 3. Christian Sandee, 4. Patrick de Schrijver, 5. Maarten van de Werf 6. i Alexander Verhage, 7. Dennis Albregtse Zaalvoetbal Open parencompetitie vrouwen, 2e zit ting (in procenten). Hoofdklasse m/n: van Boven/van Bruinesse 62.67, Kloos- terman/Minet 55.33, v. d. Hil/v. d. Hil 54.00, Bezemer/Verstoep 53.67, Kramer- /Vos 52.67, Kole/Pieters 52.00, Meyer/S- arneel 52.00, de Vlieger/Weststrate 50.67, Kips/van Nieuwenhuyzen 49.67, Hurkmans/Stomp 46.00, Noordhoe- k/Ruissen 44.33, van Beveren/Linden- bergh 43.67, Meerman/Schouten 43.67, den Engelsman/Schliekelmann 39.67. Stand aan kop: Kramer/Vos 57.67, Kips- /van Nieuwenhuyzen 55.50, Bezemer- /Verstoep 54.33, van Boven/van Bruines se 54.00, de Vlieger/Weststrate 53.17, Meyer/Sarneel 52.33, v. d. Hil/v. d. Hil 52.00, van Beveren/Lindenbergh 50.67. Eerste klasse m/n: Kwa/Vermeulen 59.50, v. d. Heyde/Schillemans 59.00, v. d. Weele/v. d. Weele 53.00, Breedveld- /Scheltus 52.00, Schoolmeester/de Jon ge 51.00, van Galen/Kopmels 50.00, Dek ker/van Stee 50.00, Gïdeonse/de Jonge 47.50, Dees/de Jonge 45.00, van Doorn- /Schell 33.00. Stand aan kop: Dekker/van Stee 56.75, Kwa/Vermeulen 56.50, v. d. Heyde/Schillemans 53.75, Breedveld- /Scheltus 51.75, Gideonse/de Jonge 51.00, Schoolmeester/de Jonge 50.75. Tweede klasse m/n: Vienerius/Meyer 61.60, Olyslager/Schenkenberg 59.60, de Baan/Cammelot 56.80, Prins/de Regt -maandag Regio Walcheren. Eerste klasse: Jong Ambon - Klaassen Tweewielers 3-2. Tweede klasse: VZV - Dauwendaele 2 2- 2, De Stoof - Café Stout 4-9, Café Tympaan 2 - Garderen/Dekker 6-9, Hy- drofa - FC Laurens 8-2, WE A - Middelburg 4-7, Combinatie - Reproba 6-4. 'Stand: Hydrofa 5-11, Café Stout 5-11, Combina tie. 5-10, WEA 5-10, Dauwendaele 2 5-8, VZV 5-7, Garderen/Dekker 5-6, Middel burg 5-6, Reproba 5-6, CaféTympa.an 24- 4, FC Laurens 4-1, De Stoof 5-1. Afdeling Vlissingen. Derde klasse: SSVW - Westkapelle 2 2-2, Westkapelle - PSVW 4-4, Schinkel Assurantie - De Sloep 6-6, EPZ - Concurrent Joeneitït 2-4, VAW - Torna 10-3, VZV 2 - Van Uus 4-6. Stand: VAW 6-13, Westkapelle 6-13, VZV 2 6-13, Torna 6-12, PSVW 6-10, EPZ 6-10, SSVW 6-7, De Sloep 6-6, Concurrent Joeneitit 6-5, Westkapelle 2 6-4, Van Uus 6-4, Schinkel Assurantie 6-3. Vijfde klas se: Schinkel Assurantie 3 - EPZ 3 9-1, Ui terton 2 - Twaalf 7-5, Uiterton 3 - VAW2 2- 6, Westkapelle 3 - Westkapelle 4 10-1, Provincie Zeeland - VZV 3 3-6. Stand: Provincie Zeeland 5-12, Schinkel Assu rantie 3 5-12, VAW 25-10, Uiterton 2 6-10, Westkapelle 4 5-9, VZV 3 6-9, Hebu Sport 3 5-7, Westkapelle 3 6-7, Uiterton 3 6-7, EPZ36-2,Twaalf 5-1. Dammen PDZB-clubcompetitie. Hoofdklasse: Middelburg 2-Tholen. Aagtekerke-BDV (aanvang 19.30 uur). Voetbal

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 16