Willem II redt eer in Moskou Sterke rentree Karin van Leeuwen Hoek in beroep tegen schorsing Patrick Naudts Feyenoord vestigt hoop op Cruz Louis van Gaal geeft deel basisteam rust sport 24 Ecclestone miljarden guldens rijker uitslagen agenda Tilburgers pakken eerste punt in Champions League woensdag 27 oktober 1999 sbw door Peter van Kouteren HOEK - Hoek hoopt nog deze week de Congolees Kubu Lembi speelgerechtigd te krijgen en gaat zo goed als zeker in beroep tegen de straf van Patrick Naudts. De Belg kreeg drie wed strijden na zijn rode kaart tegen Huizen. Lembi speelde gisteren voor het eerst een wedstrijd in het tenue van Hoek. De Afrikaan, eigen dom van FC Antwerp, speelde negentig minuten mee in een oe fenwedstrijd tegen vierdeklas ser Axel (5-1). Hij begon contro lerend op het middenveld. Na de rust, die met 1-1 was ingegaan, speelde hij achter de spitsen. De donkere aanwinst was één keer dicht bij een doelpunt. Zijn lob werd van de doellijn gekopt. Hoek is in afwachting van groen licht met betrekking tot de over schrijving van Lembi en is daar bij afhankelijk van medewer king van de Nedelandse en Belgische voetbalbond en FC Antwerp. Lembi, die al twee weken meetraint, wil zelf graag bij Hoek het plezier in het voet bal terugvinden. De Congolees kampte drie j aar lang met de na sleep van een verkeerd uitgeval len knie-operatie en speelde maar heel weinig. Voorzichtig spelend, maar met veel overzicht en zijn medespe lers sturend, viel Lembi tegen Axel weinig op. Onno Doeland zette Hoek al heel vroeg in de wedstrijd op 1-0. Randy Zand- stra tekende na balverlies van Frankie Standaert na een half. uur de gelijkmaker aan 1-1). Na de rust, toen Hoek een tempo hóger speelde, voerden Wesley Roman (3x) en Robbie van de Wynckel de score op tot 5-1. LONDEN - Formule I-baas Bernie Ecclestone doet 50 pro. cent van zijn Formula One Hol- dings van de hand. Hij wordt daardoor naar schatting ruim 2,7 miljard gulden rijker. De Britse zakenbank Morgan Grenfell Private Equity, onder deel van Deutsche Bank, is de koper. Directeur Scott Lanphere van Morgan Grenfell verklaarde dinsdag dat hij andere inves teerders bij de transactie wil be trekken. Hij benaderde al Be- netton, bezitter van een eigen Formule I-renstal. Een beurs gang behoort tot de mogelijkhe den. Morgan Grenfell bezit al ój procent van Formule I-renstal Arrows. Formula One Holdings heeft de organisatie, promotie, marke ting en televisierechten van dt: Formule I in handen. Ecclestoné: verdient daardoor kapitalen. RTR van onze sportredactie BARCELONA - Barcelona- coach Louis van Gaal heeft be sloten voor de Champions-Lea- guewedstrijd tegen AIK Solna een half basisteam rust te gun nen. Rivaldo, Figo, Sergi, Guardiola, Luis Enrique en Cocu mogen het duel woensdag vanaf de tribune bekijken. Dit zestal heeft tot dusver ook de meeste speelmi nuten gehad in de Spaanse ai Europese competitie. Barcelona is al zeker van een plaats in de tweede ronde. Toef neemt Van Gaal wel een gokje. Door een nederlaag zouden ce Catalanen de eerste plaats is groep B in gevaar kunnen bres- gen. Die klassering is wel enip- zins van belang doordat ae; groepswinnaars bij de lotingop 5 november"worden geplaatst Ze ontlopen daardoor de besten uit de andere poules. ANP Schietingen Doelschutterij. Mosseltoernooi Yerseke Eerste dag. Teams: 1. De Ster, Essen (B), 1696; 2. NVL, Laakdal (B), 1678; 3. KJSS, Mechelen (B), 1642; 4. Sint Sebastiaan, Prinsenbeek, 1620; 5. SND, Sint Niklaas (B), 1620; 6. DeWaert, Weert, 1617;7. Ra- venstein, Kloetinge, 1537; 8. EMM, Wouw, 1499; 9. Sint Sebastiaan, Yerse ke, 1477; 10. Zodiac, Zierikzee, 1289. Tweede dag. Teams: 1. Sch.Schutters, Oostende (B), 1719; 2. Dry Akers. Ekeren (B), 1671; 3. UNO, Ovezande, 1667; 4. Ro bin Hood, Heerlen, 1618; 5. Vrienden kring, Rijen, 1600; 6. Noh. Hoogst., Hoog straten (B), 1568; 7. Nimrod. Etten-Leur, 1560; 8. Donkenhof. Roosendaal, 1553; 9. Sint Sebastiaan, Goirle, 1526; 10. LFL Force, Wouw, 1432. Persoonlijk eerste dag. Klasse recurve: 1. D. Kloet, De Ster, Essen (B), 573; 2. M. van Appeld., De Waert, Weert, 571; 3. A. Mathijssen, Sint Sebastiaan, Prinsen beek. 563. Klasse compound: 1. R. van de Meulen- broek. Laakdal, Laakdal (B). 586; 2. J. Cuypers, De Ster, Essen (B), 573; 3. R. Franck, De Ster, Essen (B), 556. Persoonlijk tweede dag. Klasse recurve: 1J. Frankenhuizen, Donkenhof, Roosen daal, 562; 2. L. Rentmeester, UNO, Ovezande, 555; 3. G. Verheyen, NOH Hoog, Hoogstrate, 550. Klasse compound: 1W. Deconinck, Sch. Schutters, Oostende, 582; 2. M. van de Poele, Sch. Schutters, Oostende, 574; 3. J. Rentmeester, UNO, Ovezande, 568. Sportprijsvragen Lucky ten van dinsdag 26 oktober. 2-6- 13-15-16-20-22-26-34-37-39-51-55-59- 62-63-66-72-73-79, (onder voorbehoud). Tennis Voetbal Porto R. Madrid Olympiakos Molde Groep G. Girondins Bordeaux (Fral Sparta Praag (Tsj) 0-0. Scheidsrechte Diaz Vega (Spa). Aantal toeschouwen 22.000. Bordeaux 5 3 2 0 11 7- SpartaP 5 2 3 0 9 Spartak M 5 12 2 5 Willem II 5 0 14 17-1 Bordeaux en Sparta P. naar tweede ron de Groep H: AC Milan (Ita) - Chelsea (Engll 1 (0-0). 74. Bierhoff 7-0, 77. W/se M Scheidsrechter: Levnikov (Rus). Asn's toeschouwers: 74.855. Hertha Berlin (Dui) - Galatasaray (Turll 4 (1-0). 36. Rekdal 7-0 (strafschop). Sukur 7-7, 66. Sukur 7-2, 87. Tugay IJ 88. Okan 1-4. Scheidsrechter: Niels (Den). Aantal toeschouwers: 71 520 Chelsea 5 2 2 1 8 8-! Hertha B. 5 2 2 1 8 7-i AC Milan 5 13 16 Galatasar. 5 113 4 Griekenland, competitie. E. Asteras?:- nathïnaikos 1-2, Paniliakos-AEKO 1 Wielrennen Bateau Bay (Aus). CommonwealthCy* Classic. Zesde etappe Nelson Bay - teau Bay: 1. Van Heeswijk(Ned) 156,Ito; in 3.44.56,2. Wong (HKo) 0.02,3. Rumsffl (Lit), 4. Schweda (Dui), 5. WilhelmsM 6. Koerts (Ned), 9. Claessens, 11Hordi.k 34. Jansen, 35. Kil, 58. Post. Klassement: 1. Hunt (GBr) 9.59.55,2,Vfr decki (Pol) 0.13,3. Hickson (Aus) 0.28,4 Stangelj (Slv), 5. Van Heeswijk 105,6- Koerts 1.09. woensdag— Stuttgart. Mannen, 5 miljoen gulden. Eerste ronde: Courier (VSt) - Rosset (Zwi) 4-6 7-6 6-2, Zabaleta (Arg) - Spadea (VSt) 6-4 3-66-1, Grosjean (Fra) - Vicente (Spa) 6-2 6-2, Santoro (Fra) - El Aynaoui (Mar) 6-2 6-4, Costa (Spa) - Arazi (Mar) 7-5 2-6 6- 3. Tweede ronde: Krajicek (Ned/8) - Wood ruff (VSt) 6-4 7-6, Pavel (Roe) - Kiefer (Dui/11) 6-5, opgave Kiefer wegens en kelblessure, Rusedski (GBr/5) - Larsson (Zwe) walk over wegens rugblessure Larsson, Enqvist (Zwe/13) - Chang (VSt) 6-4 6-2. Dubbelspel, eerste ronde: Gambill/Schalken (VSt/Ned) Agassi/Kiefer (VSt/Dui) walk over we gens blessure Kiefer. Linz. Vrouwen, 1 miljoen gulden. Eerste ronde: Schnyder (Zwi) - Kruger (ZAf) 6-2 6-1, Chladkova (Tsj) - Wartusch (Oos) 6-3 6-2, Testud (Fra/5) - Rittner (Dui) 7-5 6-2, Kleinova (Tsj) - Sanchez Lorenzo (Spa) 6- 0 6-3, Sidot (Fra) - Huber (Dui/8) 6-2 6-3, Koernikova (Rus/6) - Black (Zim) 6-4 6-4. H Voetbal Champions League. Poule A: Lazio Roma-Bayer Leverkusv NK Maribor-Dinamo Kiev. Poule B: FC Barcelona-AIK Solna, Ar£j nal-Fiorentina. Poule C: Borussia Dortmund-Feyenood Rosenborg-Boavista. Poule D: Croatia Zagreb-MancheSï United, Sturm Graz-Olympique Mars» Ie. KPN Telecompetitie. FC Twente-Sp2"j» SC Heerenveen-De Graafschap, Waalwijk-NEC. Fj Zaalvoetbal: Bekerwedstrijd. Schouwse I SSV'65. Locatie: sport- en recreatief trum Westerschouwen, Burgh-Haam# de. Aanvang: 20.35 uur. Champions League. Groep E. Real Madrid (Spa) - Olympiakos Piraeus (Gri) 3-0 (1-0). 27. Raul 1-0, 63. Morientes 2-0, 83. Roberto Carlos 3-0. Scheidsrechter: Merk (Dui). Aantal toe schouwers: 9.000. FC Porto (Por) - Molde (Noo) 3-1 (2-0). 7. Deco Sousa 1-0, 28. Deco Sousa 2-0, 57. Jardel 3-0, 82. Hestad 3- 7. Scheidsrech ter: Berber (Eng). Aantal toeschouwers: 35.000. 4 0 1 12 9-5 3 1 1 10 14-7 1 1 3 4 8-12 1 0 4 3 6-13 Porto en R. Madrid naar tweede ronde Groep F: Glasgow Rangers (Sch) - Valen cia (Spa) 1-2 (0-2). 35. Mendieta 0-1, 45. Claudio Lopez 0-2, 60. Moore 1-2. Scheidsrechter: Benk (Oos). Aantal toe schouwers: 50.063. Valencia 5 2 3 0 9 7-4 Rangers 5 2 1 2 7 7-6 Bayern 5 13 16 6-6 PSV 5 1 1 3 4 5-9 Valencia naar tweede ronde Jeugddag bij Middelkamp WEMELDINGE - Wieler vereniging Theo Middel kamp houdt zaterdag een kennismakingsdag voor de jeugd. Van 10.00 tot 12.00 uur kunnen jonge wielrenners in spe op het terrein van de Wemeldingse camping Klein Stelle voorlichting krijgen over de club. Daarnaast is er een ruil en verkoopbeurs van wie- Ierspullen. door Marcel van der Kraan ROTTERDAM - Feyenoord heeft zijn hoop vanavond ge vestigd op Julio Cruz. Trainer Leo Beenhakker hoopt dat de Argentijn er in het vijfde duel van de Champions League 'eens twee inschopt'. De coach van Feyenoord vindt dat de Zuid-Amerikaan over het dieptepunt heen is. ,,Dat lag bij Boa vista uit. Toen had- den we het stadium bereikt dat hij ook even geen arbeid meer leverde. Maar hij is nu weer op jacht, probeert op alle manie ren zijn bijdrage aan het spel van Feyenoord te leveren en is dichtbij het omslagpunt'', zei Beenhakker gisteravond in Dortmund. Fevenoords oefen- meester heeft het vertrouwen in zijn spits totaal niet verlo ren. ,,Hij kan gewoon geweldig voetballen. Ik ben het met ie dereen eens dat hij dat wat meer moet laten zien. Maar ik denk dat het erg op het verhaal van Machlas lijkt. Jan Wouters heeft alles geprobeerd, maar het ging er alleen maar om dat hij er een keer drie inprikte. Spitsen blijven aparte types in een elftal. Als ze scoren zijn alle problemen voorbij." Beenhakker moet in zijn de fensie schipperen door de af wezigheid van Jean-Paul van Gastel en Kees van Wonderen. Het meest voor de hand ligt de optie om Ulrich van Gobbel naar het centrum van de verde diging te dirigeren en Christian Gyan als rechtsback zijn ren tree te laten maken. Patrick Paauwe blijft in elk geval ge handhaafd als verdedigende middenvelder. Beenhakker; „De andere optie is om Ferry de Haan in het cen trum van de verdediging te la ten spelen. Dan kan Van Gob bel op rechts blijven staan." Opstelling Feyenoord: Dudek; Gy an, Konterman, Van Gobbel, Rza- sa; Kalou, Bosvelt, Paauwe, De Visser; Tomasson, Cruz. GPD Krajicek begint goed in Stuttgart STUTTGART - Richard Kraji cek is het tennistoernooi van Stuttgart goed begonnen. De ti telverdediger zegevierde dins dagavond in de tweede ronde met 6-4 7-6 over de Amerikaan Chris Woodruff. In de eerste ronde had de als achtste ge plaatste Krajicek vrij. Krajicek brak in de vijfde game van de eerste set door de service van zijn tegenstander. In de tweede set kwam het aan op de tiebreak. Die won Krajicek met 7-3. De Nederlander was bij zonder tevreden over zijn servi ce. Hij sloeg 24 aces en maakte geen enkele dubbele fout. Kraji cek; „Mijn ritme bij de opslag is momenteel uitstekend. Dat is al zo sinds het toernooi in Wenen. Hopelijk kan ik dat de komende dagen vasthouden." Zijn volgende tegenstander is de winnaar van de partij tussen de Amerikaan Jim Courier en de Spanjaard Alex Corretja. Twee spelers konden hun kan sen dinsdag in de tweede ronde niet of onvoldoende verdedigen. Nicolas Kiefer staakte de strijd tegen de Roemeen Andrej Pavel bij een achterstand van 6-5 in de eerste set. De Zweed Magnus Larsson verleende de Brit Greg Rusedski een vrije doortocht naar de volgende ronde. Hij was wegens een rugblessure hele maal niet in staat te spelen. Kie fer verzwikte in de negende game (toen hij nog met 5-3 leid de) zijn enkel, hield nog even volmaar gaf na nog twee games op. Bij onderzoek in het ziekenhuis bleek de 22-jarige Duitser een enkelband gescheurd en het kapsel verrekt te hebben. Kiefer moet in elk geval volgende week het toernooi van Parijs missen. Ook zijn deelname aan de WK- strijd eind november in zijn ge boorteplaats Hannover staat op de tocht. ANP Twee debutanten in wielerploeg WOERDEN - Bondscoach Jean- Paul van Poppel heeft de natio nale vrouwenselectie bekend gemaakt voor het volgend wie- Ierseizoen. Ghita Beltman en Mariëlle van Scheppingen ko men over van The Greenery- ploeg. Daarmee komt het aantal ren- sters op acht. Chantal Beltman, Arena Grimberg, Angela Hil- lenga, Mirjam Melchers, Mirella van Melis en Elsbeth Vink be hielden hun plaats. Sabine Gru- ters, Sonja van Kuik. Kristy Miggels, Sandra Rombouts, Af- ke Sijm en Janneke Vos werden niet meer geselecteerd. ANP door Peter van Leeuwen MOSKOU - Willem H verloor dinsdag in Moskou definitief het uitzicht op voortzetting van het Europese avontuur. De Til burgers pakten weliswaar hun eerste punt in de Champions League dankzij een felbevoch- ten gelijkspel (1-1) tegen Spart ak Moskou, maar het was niet genoeg voor een verder Euro pees avontuur. Verdienstelijk meegespeeld, een punt als beloning. Willem II- trainer Co Adriaanse verloo chende dinsdag in Moskou zijn aanvallende principes. Maar ook zijn op zich knap bedachte en uitgevoerde defensieve speelwijze leverde de Tilburgers niet de broodnodige zege op. Willem II kan ook de derde plaats in poule G vexgeten, maar mocht met opgeheven hoofd het Loezjniki-stadion verlaten. Ten opzichte van het kansloos verloren thuisduel tegen Spart ak (1-3) had Adriaanse zijn team op liefst vijf plaatsen ge wijzigd. Geen Galasek en Ja- liens dus, maar ook geen Arts - de aanvoerder ontbrak om tac tische redenen vorige week te gen Sparta Praag ook al - Valk en Bombarda. De verdedigers Schenning, Gentile, Van Nieuwstadt, middenvelder Landzaat en aanvaller Sanou namen hun plaatsen in. Op het vrijwel onbespeelbare veld - het had in Moskou de hele dag geregend - pakte die tactiek goed uit. Debutant Van Nieuw stadt moest met zijn snelheid het gevaar Titov elimineren en slaagde daar wonderwel in. De 19-jarige verdediger trof om zich heen een overbevolkt cen trum aan met Gentile als bewa- Ousmane Sanou probeert met een sliding Vasili Baranov van Spartak Moskou af te stoppen. ker van Sjirko en Hill als schaduw van Bezrodnv. Daarbij verleende Victoria indien nodig hand- en spandiensten. Doelman Van Fessem onder scheidde zich in de beginfase met reddingen op kopballen van Kovtoen en Bezrodny en een schot van Sjirko. Willem II ont regelde maar miste balvasthou ders op het middenveld. De ploeg kwam er maar mondjes foto Grigory Dukor/RTR maat uit. Na 23 minuten moest Van Fessem toch buigen. Bez rodny en Sjirko combineerden nota bene door het zo druk be volkte centrum, eerstgenoemde haalde hard en zuiver uit. Sanou was meteen na rust dicht bij de gelijkmaker. Ceesay schoot eerst tegen doelman Fili- monov op, Sanou raakte de bal verkeerd. Van Fessem bleef de meest imponerende Willem H'er. De doelman, stand-in voor de geblesseerde Mampaey, red de op schoten van Bezrodny. in valler Ketsjonov en Titov. Rode kaart De Tilburgers konden zodoende blijven hopen op een 'lucky' goal, die na 68 minuten prompt viel. Sanou passeei'de Filimon- ov met een geplaatste schuiver. Titov verscheen nog vrij voor Van Fessem, maar mikte te hoog. In de blessuretijd moest Kovtoen nog met een rode kaart naar de kant, nadat hij de door gebroken Ceesay onderuit haal de. Willem II haalde met hangen en wurgen het eindsignaal en voelde zich, hoewel definitief uitgeschakeld voor een Euro pees vervolg in de UEFA Cupde morele winnaar. Na vier neder lagen was de hatelijke nul weg en het hoogst haalbare in Mos kou bereikt. Spartak Moskou - Willem II1-1 (1-0 23. Bezrodny 1-0, 63. Sanou 1-1. ScheidsrechterCortez Batista (Por Rode kaart: 90. Kovtoen (Spartak Moskou). Gele kaart: Esvejev, Sjir ko (Spartak Moskou), Victoria, Landzaat, Gentile (Willem II). Aan tal toeschouwers25.000. Spartak Moskou: Filimonov; Par- fxonov, Boesjmanov, Chlestov en KovtoenBaranov (46. Esvejev), Boelatov (58. Ketsjinov), Titov en Tichonov; Sjirko en Bezrodny. Willem II: X'an Fessem; Prommayon, Gentile, Hill, Van Nieuwstadt en Schenning; Landzaat (84. Valk) en Victoria; Ceesay, Sanou (87. Schulp) en Sjoekov (77. Hermes). ANP Vlissingse wil plaats in Nederlands dartteam heroveren door Raymond de Frel VLISSINGEN - Na een tegenvallende vijfde plaats in het vorige dartseizoen is Karin van Leeuwen aan een sterke co meback bezig. De 25-jarige Vlissingse schreef afgelopen zondag in Rilland het Murphv's darttoernooi op haar naam en bezet momenteel de eerste plaats in het Nederlandse klassement voor vrouwen. Het doel van Van Leeuwen is simpel: het heroveren van een plaats in het Neder lands team. „Omdat ik jarenlang op een hoog ni veau heb gespeeld, had ik het wel even gezien in de dartsport. Ik heb wel wed strijden gespeeld, ik speelde ook vrij goed, maar omdat er te veel geouwe hoer rondom de wedstrijden was, raak te ik het plezier een beetje kwijt", ver telt Van Leeuwen. Mede daarom richtte ze zich meer op haar tweede passie: de bridgesport. En ook in die sport is ze behoorlijk bedre ven. „Als het slecht gaat met het darten, concentreer ik me meer op het bridgen. Of andersom. Maar als het zo doorgaat met mijn dartprestaties, zal er voorlo pig maar weinig tijd meer over blijven voor het bridgen." Van Leeuwen speelt vanaf dit seizoen mee in de Zeeuwse rankingtoemooien voor mannen. „Ik ben in zeven jaar vijf keer Zeeuws kampioen geworden bij de vrouwen. Daar zat voor mij dus geen uitdaging meer in. Bij de mannen is de kwaliteit hoger." Volgens van Leeuwen zijn er twee oorzaken voor de scheve kwaliteitsverhouding. „Er zijn meer mannelijke spelers dan vrouwen. Hoe meer deelnemers, hoe sterker de com petitie. Daarnaast gooien veel vrouwen op een andere manier dan ik. Ik weip mijn pijlen met een strakke hand hard richting het bord, terwijl de meeste vrouwen met een boogje gooien." Ondanks het hogere niveau bij de man nen staat Van Leeuwen nu ook in deze klasse bovenaan. „Ik kan bij de mannen helaas geen Zeeuws kampioen worden. Ook niet bij de vrouwen, want daar doe ik niet meer mee. Ik heb wel al vaak ge hoord dat als ik eerste word, de nummer twee de beker aan mij geeft." Op natio naal niveau speelt de van oorsprong Rotterdamse dartster nog wel mee met de vrouwen, maar ook daar moet vol gens haar verandering in komen. „Mijn man Cees heeft een e-mail naar de Ne derlandse Dart Federatie gestuurd, waarin we voorstellen om mij ook op landelijk niveau met de mannen mee te laten doen." Dal Ook Francis Hoenselaar, Van Leeuwens eeuwige rivaal, zou daar voor in aan merking moeten komen. Tijdens de na tionale rankingwedstrijden valt het optreden van Hoenselaar tot dusverre tegen. „Hoenselaar zit een dal. Dat komt vooral omdat ze de ziekte van Pfeiffer heeft gehad. Het eerste toer nooi in Baskensburg heeft ze niet mee gedaan en op het tweede heeft ze slecht gepresteerd. Maar ze is wel al zeker van een plaats in het nationale team." Van Leeuwenisdaarnoglangniet zeker van, maar denkt een goede kans te ma ken. De Vlissingse maakte al eerder deel uit van het nationale team en be haalde in 1997 een negende plaats op het WK in Australië. „Ik ben een tijd ziek geweest en daarom verdween ik uit het Nederlands team. Ik vecht er nu voor om terug te komen, want ik wil volgend jaar oktober zeker aan het EK in Nederland meedoen." Na het laatste toernooi, volgend jaar op Hemelvaartsdag in Maarssen, hoort Van Leeuwen of ze bij de Nederlandse selectie zit. „Ik hoop daar drie vliegen in één klap te slaan. Ik kan daar Neder lands rankingkampioen worden, toe zegging voor een plaats in het nationaal team krijgen en ook Nederlands kampi oen worden. Dat toernooi staat ook op zichzelf als een gesloten Nederlands kampioenschap Prijzengeld In Rilland speelde Van Leeuwen ge woon bij de vrouwen mee. „Bij de vrou wen is het voor mij éénvoudiger om het prijzengeld op te strijken, dat is natuur lijk ook belangrijk." Na afloop van het toernooi stond Van Leeuwen toch nog oog in oog met een mannelijke darter. In een echte 'battle of the sexes' dolf Van Leeuwen het onderspit tegen Frans Harmsen, de nummer twee van Neder land. „Het was echt puur voor de lol, maar het is natuurlijk wel jammer dat ik met 3-2 verloor." Van Leeuwen vindt zichzelf prestatie- gericht, maar is niet doelbewust bezig met vei'betering van haar kwaliteiten. „Eeigenlijk gooi ik gewoon mijn wed strijden, ik train helemaal niet. Ik zie wel waar het schip strandt." Ook internationaal hoopt Karin van i Leeuwen, momenteel twintigste in het Europese klassement, van zich te laten spreken. „Ik doe in ieder geval mee aan de open Britse en Nederlandse kampi- oenschappen en misschien ook aan de i open Duitse. Het WK in Maleisië in 2001? „Daar denk ik nog niet aan. Ik kijk niet langer dan mijn neus lang is", stelt Van Leeuwen resoluut. Karin van Leeuwen: „Ik vecht er nu voor om terug te komen." foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 44