PERSONEEL Provincie Zeeland medewerker Facilitaire zaken (V/M) Bejaarden-/ziekenverzorgende m/v AXEL SYSTEEM-/NETWERK- BEHEERDER MA/ PERSONEEL Assistent Food Beverage Manager M/V ~>r randstad uitzendbureau 46 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 16 OKTOBER 19! Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren: daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. De directie Ruimte, Milieu en Water zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van het beieid op het gebied van ruimtelijke or dening, milieu-, water-, natuur- en land- schapbeheer. De directie is onderver deeld in 5 afdelingen waaronder de afdeling Bedrijfsvoering. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van het vacaturenummer 99-14, dienen vóór 1 november 1999 in het bezit te zijn van de directeur drs. C.J. Colijn, Postbus 165, 4330 AD Middel burg. Twee jaar geleden heeft de provincie Zeeland mede als gevolg van de invoering van de 36-urige werkweek diverse zogenoemde instroom/schoolverlaters-func ties in het leven geroepen met het doel'deze personeelsleden werkervaring te laten opdoen waarna zij kunnen doorstromen naar reguliere functies. Binnen de cluster Facilitaire zaken van de afdeling Bedrijfsvoering is door aanvaarding van een baan binnen de directie de voltijd vacature ontstaan van: De functionaris is o.a. belast met: het zorg dragen voor actualiteit van het aanwezigheidsregistratiesysteem; het bijhouden van de verlofadministratie van de directie; het uitgeven van kantoorbenodigdheden, trein-, taxi- en bootkaarten; het reserveren van vergaderzalen; het verzorgen van faxverkeer; het verrichten van receptiewerkzaamheden; het bedienen van de telefooncentrale; het assisteren bij secretariële werkzaamheden; het uittypen van aangeboden geschreven en getypte concept-teksten; het verbeteren van taal-, stijl- en schrijffouten in de concept-teksten; het collationeren van teksten; het maken van fotocopiën van uitgaande correspondentie en de eventuele bijla gen; het aanbrengen van de juiste adressering; het archiveren van tekstbestanden; het assisteren bij de documentaire informatieverzorging. De gedachten gaan uit naar een kandidaat met de volgende kenmerken: HAVO; Belangstelling voor automatisering; Bereidheid tot verdere studie. Salaris: Het functieniveau is schaal 4 en het aanvangsalaris bij een voltijdbaan bedraagt f 2.612,- bruto per maand. Op het moment waarop een vaste aanstelling wordt verleend vindt inpassing plaats in het functieniveau. Het salaris in die schaal bedraagt bij een voltijdbaan minimaal f 2.669,-en maximaal f 3.481,- bruto per maand (norm 14-1999). Onder de leeftijd van 22 jaar wordt een .korting op het salaris toegepast van 10% per leeftijdsjaar meteen maximum van 50%. De func tie is in beginsel in deeltijd (50-50) te vervullen. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer C.J. van Gilst, .hoofd van de afdeling Bedrijfsvoering, bereikbaar onder (0118) 631170 of bij de heer LJ.M. Engelbert, clustercoördinatorTacilitaire zaken (0118) 631192. Voor deze functie is geen werkervaring vereist. Het aan te stellen personeelslid wordt aangesteld in algemene dienst. In eerste instantie voor de periode van een jaar bij wijze van proef. Bij gebleken geschiktheid vólgt een vaste aanstelling. Zodra de aanstelling in vaste dienst is verkregen is zij/hij verplicht zich in te laten schrijven bij het bureau Wissels (een vacaturebank/banenpool voor diverse [semijoverheidsinslanties in Zeeland). Als na drie totvijf jaar voldoende ervaring is opgebouwd schuift de medewerker door naar een andere functie; dit met het oogmerk om de fjnctie beschikbaar te houden voor schoolverlaters. De provincie streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede indienstneming van gehandicapten en feden van etnische minderheden. Daarom worden leden uit deze prioriteitsgroepen met nadruk verzocht te sol liciteren. Kantoren Brunssum Geleen Goes Heerlen Helmond 's Hertogenbosch Kerkrede Maastricht Middelburg Nijmegen Roermond Sittard Tilburg Valkenswaard Veghel Venlo Vlissingen Weert Met 1,75 miljoen verzeker den, 1.700personeelsleden, een jaaromzet van 5,8 mil jardgulden en veel ambities is CZ op de markt van zorg en verzekeringen een be langrijke landelijke en regio nale spelbepaler. Dankzij onze moderne organisatie mei haar deskundigheid op hei gebied van zorg, een sterk ontwikkelde klant gerichtheid en onze know how op verzekenngsgebied behoren wij tot de top van zorgverzekeraars in het land. Binnen CZ groep is de concerndivisie Zorg, werk zaam op 3 locaties, verant woordelijk voor het ontwik kelen en uitvoeren van het beleid, gericht op zorg verleners en instellingen. Hieraan wordt in teamver band gewerkt door medici, paramedici, verpleegkun dige. gezondheidsweten schappers, tandartsen, eco nomen en juristen. De divi sie Zorg bestaat uit de afde lingen Curatieve Zorg en Zorgkantoren. De afdeling Zorgkantoren voert alle werkzaamheden met betrek king tot de AWBZ uit in de regio's Zeeland, Zuidoost Brabant en Zuid Limburg. Voor de afdeling Zorgkantoren van de divisie Zorg, locatie Goes zijn wij op zoek naar een MeUwirhr (Wik Wat verwachten wij van U? U draagt zorg voor de financiële vertaling van de beleidsmatige afspraken met AWBZ-instellingen en AWBZ-dienstverleners. In dat kader beoordeelt u de budget- en tariefaanvragen van die instellingen en dienstverleners en draagt u zorg voor de afwikkeling ervan. U verzamelt, bewerkt en presenteert (financiële) gegevens ondermeer ten behoeve van tariefs- en budgetonderhandelingen. Wie zoeken wij? Een enthousiaste persoonlijkheid met HEAO-BE SPD l+ll of een gelijkwaardige opleiding ervaring met cijfermatige analyses een klantgerichte en flexibele instelling goede communicatieve vaardigheden die accuraat en zelfstandig kan werken. Wat mag u van CZ verwachten? U gaat werken in een flexibele en open organisatie met gemotiveerde en goed opgeleide collega's. Wij investeren in onze mensen door middel van opleidingen en loopbaanbegeleiding. Onze mensen krijgen alle gelegenheid om zich bij CZ te ontplooien. De filosofie van CZ hierbij is dat een eigen inbreng en verantwoordelijkheid voor individuele ontwikkeling onontbeerlijk is. Is uw interesse gewekt? Als u graag deel uitmaakt van CZ en u bent geïnteresseerd geraakt in deze functie, nodigen wij u uit om te reageren. Uw schriftelijke reactie kunt u vóór 26 oktober a.s. sturen naar CZ Groep Zorgverzekeringen, t.a.v, mevrouw P. Verwilligen, personeelsadviseur afdeling HRM, Post bus 90152,5000 LD Tilburg. E-Mail kan ook: Pien.Verwilligen@cz.nl. Het betreft een full-time functie (34 uur per week). Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer E. van der Meer, manager GGZ/Gehandicaptenzorg, telefoon 013-5949411De sollicitatiegesprek ken zijn gepland op 4 november 1999. Meer informatie over CZ vindt u op internet (www.cz.nl). A CZ^luLCSttrf REKEN DAAR MAAR OP. GROEP ZORGVERZEKERINGEN 'Het Molenwater' is een samenwerkingsverband van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren en Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap. 'Het Molenwater' verzorgt de centrale opvang van vluchtelin gen/nieuwkomers boven de Westerschelde in de leeftijdscategorie 15-18 jaar. De onderwijskundige opvang wordt gekenmerkt door ononder broken groeps- en individuele leertrajecten met flexibele in- en uitstroommomenten. Deze leertrajecten zijn modulair van opzet, geënt op de didactiek van het zelfstandig leren met accentuering van vaardigheidsleren. ICT en het benutten van mogelijkheden als een Openleercentrum en 'buitenschools leren'. De school is in 1998 van start gegaan en bevindt zich in de opbouwfase. De school telt momenteel 250 leerlingen. In het cursusjaar 1999-2000 zul len een aantal trajecten gestalte moeten gaan krijgen: - een arbeidsmarktgericht uit stroomtraject; - doorstroomtrajecten ROC. - een neveninstroomtraject VMBO; - een neveninstroomtraject HAVO/VWO De complexe problematiek van de neveninstromers maakt een intensieve en vooral individuele begeleiding noodzakelijk. Ter begeleiding van de leerlingen is er nauwe samenwerking met de voogdij-instelling 'De Opbouw' en 'Agogische Zorgcentra Zeeland'. NEVENIN5TR00MPR0JECT HET MOLENWATER9 Voortgezet onderwijs voor neveninstromers vraagt TWEE TRAJECTBEGELEIDERS (I.2FTE> Trajectbegeleiding dient er voor zorg te dragen dat leerlin gen op een doordachte en doelgerichte manier begeleid worden bij het vinden van een plaats in de samenleving die bij haar/hem past. Tot de taken van de trajectbegeleider behoren o.a.: - De maatschappelijke begeleiding van nieuwkomers, waarbij samenwerking gezocht wordt met diverse over- heids- en welzijnsorganisaties; - Het initiëren en coördineren van werkzaamheden in het kader van studie- en beroepskeuzebegeleiding; - Het voorkomen van uitval en het bevorderen van motiva tie en gevoel van eigenwaarde; - Het bemiddelen naar stages en werk; - Het formuleren van beleidsvoorstellen voor ontwikkeling van onderwijs in relatie tot de trajectontwikkeling. U bent voor ons de geschikte kandidaat wanneer u: - in het bezit bent van een relevante HBO-opleiding (bij voorbeeld Academip Mens Arbeid, HBO-Personeel Organisatie, HBO-CMV): - affiniteit heeft met de doelgroep; - bij voorkeur ervaring heeft met trajectbegeleiding; - een warme belangstelling heeft voor de medemens en ieder mens als uniek beschouwt; - u gevoel voor humor heeft. Wij bieden u: - Een uitdagende en boeiende werkkring; - - Een fijn en collegiaal team; - Een tijdelijk dienstverband van 1 jaar met uitzicht op een aanstelling voor een langere periode na gebleken geschiktheid; - Een salaris conform CAO-VO, maximum schaal 7. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Leo de Kraker, locatie-directeur. Tel. 0118-650540 (school), 0118-650707 (privé). Uw uitgebreide sollicitatiebrief kunt u (tot uiterlijk 29 okto ber) richten aan: 'Het Molenwater' t.a.v. L. K. de Kraker, Postbus 14330 AA te Middelburg. DE STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren biedt aan ouderen huis vesting, verzorging en verpleging. De stichting bestaat uit zorgcentrum Swerf- Rust, woonzorgcentrum Hof ter Veste en woon- en dienstencentrum Bastion in Middelburg, zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh in Veere en woonzorgcentrum De Tienden in Zoutelande. De stichting richt zich op ontwikkeling van nieuwe zorgvormen, waardoor de organisatie sterk in beweging is. Voor zorgcentrum Swerf-Rust in Middelburg zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van voor 18 uur per week, ter vervanging van ziekte (A) voor 20 uur per week, ter vervanging van zwangerschaps-/ bevallingsverlof (tot medio mei 2000) (B) Tevens zijn wij voor alle locaties binnen de stichting op zoek naar bejaarden-/ ziekenverzorgenden die werkzaam willen zijn als oproepkracht (C). De functie omvat hoofdzakelijk de volgende taken: - scheppen van voorwaarden voor optimale zelfstandigheid van bewoners; - begeleiden van bewoners met psycho-sociale problematiek; - fungeren als contactverzorgende van een aantal bewoners; - verrichten van verzorgende/verpleegtechnische handelingen; - verzorgen van informatie-uitwisseling met collega's. Uw profiel - diploma bejaarden- of ziekenverzorgende; - ruime ervaring in een vergelijkbare werkomgeving; - goede sociale vaardigheden; - flexibele inzetbaarheid volgens wisselend rooster; - affiniteit met de identiteit van de stichting. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verzorgingshuizen. Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring minimaal 2.704,00 en maximaal f 3.770,00 (salarisschaal 6) bij een fulltime dienstverband. De pen sioenregeling van het PGGM is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen t Swerf-Rust, telefoonnummer 0118-613441. mevrouw I. Uil, zorgcoördinator De sollicitatie kunt u vóór 29 oktober 1999 richten aan de Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren, t.a.v. mevrouw R. A. Wattel, perso neelsfunctionaris, L. Stommesweg 14335 AX Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 99007 en de voorkeur voor A, B of C. GEMEENTE De gemeente .Axel is een aantrekkelijke woongemeente, ge legen in Zéeuwsch- Vlaanderen, en telt ruirn 12.000 inwoners. Voorts biedt de gemeente ruime mogelijkheden op het gebied van sport en onderwijs, en liggen steden als Antwerpen en Gent op korte afstand van Axel. De ambtelijke organisatie bevindt zich in een veranderingsproces, waarbij doelmatigheid, klantgerichtheid en flexibiliteit centraal staan. Na de structuurverandering zal de gemeentelijke organisatie bestaan uit twee sectoren en een stafaf deling. De ingangsdatum hiervan is voorshands gesteld op 1 april 2000. Met ingang van hiervoor genoemde datum zal het werkgebied informatievoor ziening en automatisering (l&A) ondergebracht worden in de nieuwe stafafdeling. Een onderdeel van het organisatieveranderings--•:] proces is de aanleg van een kantoorautomatiserings netwerk, waarmee een belangrijke kwaliteitsverbete ring van de bedrijfsvoering wordt bereikt. Momenteel wordt gebruikgemaakt van een IBM AS400, een RS 6000 en een aantal pc's. Het is de bedoeling dat eind oktober de eerste fase van het nieuwe pc-netwerk gerealiseerd wordt. Dit netwerk draait onder besturings systeem Novell Netware 5, de werkplekken onder Windows 98. Mede door de aanleg van een pc-(kantoor- automatisering) netwerk is er, naast de coördinator l&A, behoefte aan een voor 36 uur per week Functie-inhoud: - beheert samen met de coördinator l&A het netwerk; - operationeel houden van de automatiseringssyste men (AS/400 en pc-netwerk) door het plaatsen en onderhouden van hardware en het installeren van software; - uitvoeren van maatregelen en procedures ter beveili ging van gegevens, apparatuur en programmatuur; - verhelpen van storingen/problemen aan apparatuur en programmatuur; - ondersteunen van applicatiebeheerders en gebruikers; - applicatiebeheer van de pakketten MS Office 97; - verrichten van overige werkzaamheden op l&A-gebied. Functie-eisen: - een relevante mbo-opleiding of daarmee vergelijkbare opleiding en ervaring; - ervaring met het beheren van pc's en netwerken. Kennis van Novell, Client Access, Windows 98 en de producten van MS Office 97 strekt tot aanbeveling; - een bedrijfsmatige en dienstverlenende instelling; - bereid om in voorkomende gevallen buiten kantoortijd te werken. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal het salaris bij aanstelling maximaal f 5.392,bruto per maand bedragen (indicatief functieniveau 8). De functie moet nog gewaardeerd worden. Informatie en sollicitatie: Voor inlichtingen over de functie kunt u contact opne men met de heer J.J. Lambert, tel. (0115) 56 83 00. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze publicatie sturen aan Burgemeester en Wethouders van Axel, Postbus 17, 4570 AA Axel. U wordt verzocht het vacaturenummer SN.99 op de envelop te vermelden. Bijzonderheden: Gehandicapten en personen uit etnische minderheids groepen zijn in de gemeentelijke organisatie onderver tegenwoordigd. Kandidaten uit deze voorkeursgroepen die menen aan de functie-eisen te voldoen, worden daarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De moge lijkheid van kinderopvang is aanwezig. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. PORT ZELANDE J~j) CRAN DORADO CROUP Met 40 resorts in Nederland, Duit standen België is de Cran Dorado Croup de grootste aanbieder van bungalowvakanties in Nederland. De resorts variëren van zeer luxueus (met subtropisch waterparadijs, restaurants enz.) tot comfortabel eenvoudig. Dynamiek, mensgerichtheiden betrouwbaarheid, zowel voor haargasten als voor haar interne organisatie, karakteriseren Cran Dorado. Gran Dorado Port Zélande heeft 12 horecagelegenheden (6 restaurants en 6 bars). De restaurants variëren van een visrestaurant tot een fast food restaurant. Er zijn 125 medewerkers werkzaam binnen de divisie Food Beverage. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een: Wat houdt de functie in? U geeft leiding aan een aantal le medewerkers en bent mede verantwoordelijk voor de uitvoering van het F&B beleid op het gebied van personeel, budget, product en prijs binnen de u toegewezen horecagelegenheden. U heeft ruime horeca en leidinggevende ervaringen minimaal MBO werk-en denkniveau. U maakt deel uit van hetdivisieteam F&B, bestaande uit de divisiemanager F&B, 3 assistenten, de Chef kok en het Hoofd PR Banquet Sales. Het lopen van horeca-en park duty's maakttevensdeel uit van de functie. Uw reactie: Bent u de juiste kandidaat, stuur dan uw brief met c.v. binnen 2 weken naar: Gran Dorado Port Zélande t.a.v. mw. M. ten Haaf, manager Personeelszaken Port Zélande 2, 3253 MG Ouddorp E-mail: mvnoordennen@portzelande.demon.nl www.grandorado.com Werken en leren bij de Randstad Secretaresse Academie Eind november starten wij in Roosendaal met de opleiding tot Junior-secretaresse. Heb jij affiniteit met het secretaressevak en ben je bereid in jezelf te investeren, dan investeren wij ook graag in jou. De opleiding wordt 's avonds gegeven, zodat je overdag i aan het werk kunt als administratief/secretarieel medewerker. I Voorwaarden zijn dat je beschikt over HAVO/MBO denkniveau, fulltime beschikbaar bent en in heel Zeeland ingezet kan worden, j Als jij het een uitdaging vindt om je snel in nieuwe materie in te i werken bij verschillende opdrachtgevers, dan nodigen we je graagi uit voor een intakegesprek. Wij bieden naast de opleiding een j contract voor 2 jaar, afwisseling en loopbaanbegeleiding. Interesse? Informatie bij Margot Geijs.tel. (0113) 27 48 40, Goes, Van de Spiegelstraat 2. MUEHUl Opleiding algemeen beveiligingsmedewerker Wil je graag aan het werk in de beveiliging, maar beschik je niet over de vereiste diploma's? Informeer dan vrijblijvend naar je mogelijkheden. Randstad biedt je de kans om een opleiding te volgen en om direkt na het examen op detacheringsbasis praktijk-j ervaring op te doen. Interesse? Bel of kom langs bij de dichtstbij- I zijnde Randstad vestiging. Informatie bij René Jagt.tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 46