LOGISTIC PLANNER M/V co-pochers ELECTRICAL ENGINEER UTILITY ENGINEER^) ERVAREN ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER 6©dfe3 iyiÉ de delta Praktische planner met commerciële feeling Provincie Zeeland seniormedewerker personeel organisatie m/v V revvM TELEFONIST/RECEPTIONIST ma Meijer Partners 34 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 16 OKTOBER 1 In verband met uitbreiding van onze logistieke organisatie zijn wij op zoek naar een Budelpack co-packers is een dynamisch en snel groeiend bedrijf met drie vestigingen in Nederland, drie vestigingen in Spanje en één vestiging in Groot-Brittannië. Budelpack is marktleider op het continent. Budelpack levert project gebonden verpakkings oplossingen en verzorgt hieraan voorafgaande mengprocessen, afgestemd op de behoeften van merkartikelenfabrikanten. Budelpack verpakt onder andere levensmiddelen, cosmetica en detergenten voor gerenommeerde multinationals. De reden van Budelpack's succes is de combinatie van: «klantgerichtheid kwaliteit hoogwaardige technologie en know-how •servicebewust, goed gemotiveerd en gekwalificeerd personeel. Momenteel werken circa 800 mensen binnen de Budeipack-groep. Binnen de afdeling Planning Control draagt u in overleg met de klanten van Budelpack, zorg voor de inplanning van producties en coördineert u de aan- en afvoerplanning van producten. Hierbij wordt u ondersteund door geautomatiseerde logistieke besturingssystemen. Zo zorgt u er bijvoorbeeld voor dat de leveranciers op tijd alle componenten leveren die nodig zijn om een project op te starten en succesvol te laten verlopen. U bent het logistieke aanspreekpunt voor klanten binnen Budelpack en draagt zorg voor de "customer service". In deze functie heeft u contact met internationale klanten, transporteurs en leveranciers. Intern werkt u vanuit uw logistiek specialisme, in een projectteam dat per verpakkingsopdracht wordt samengesteld, nauw samen met de productieafdeling, de technische dienst en de afdeling projectmanagement. Samen met de project manager bent u verantwoordelijk voor het succes van het verpakkingsproject. De afdeling telt ca. 5 mede werkers en vormt samen met het Warehouse het bedrijfsonderdeel Logistics. U rapporteert rechtstreeks aan de Logistic Manager. Voor deze functie zoeken wij een daadkrachtige man of vrouw met een MBO+/HBO werk- en denkniveau bij voorkeur aangevuld met cursussen op logistiek gebied. Het internationale karakter van Budelpack maakt het noodzakelijk dat u als logistiek planner de moderne talen beheerst in woord en geschrift. Het spreken van de Franse taal is hierbij een pré. U beschikt over aantoonbare ervaring in een logistieke functie. U weet van aanpakken, heeft goede contactuele eigenschappen en werkt graag in teamverband. Servicegerichtheid, flexibel en klantvriendelijk klinken u als muziek in de oren. Kennis van de verpakkingsindustrie en de fast moving consumer goods markt zijn een belangrijke pré. Budelpack is groeiende en volop in beweging. Voor u betekent dit dynamiek in uw functie en de mogelijkheid mee te groeien met en in een "winning team". Veel is mogelijk en haalbaar als u past en scoort binnen een bedrijfscultuur, die zich kenmerkt door een sterk "wij-gevoel", ondernemerschap aan de basis, gezonde competitie en klantgerichtheid. U woont in of bent bereid te gaan wonen in zuidwest Nederland. Een individueel assessment onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie over de functie kunt u inwinnen bij de heer G. Siemerink, telefoon 0166-619983. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen te richten aan mevrouw drs. J.A.M.J. Jansen, P O manager (tel. 0166-619931). Budelpack co-packers b.v., Paasdijkweg 15,4693 RE Poortvliet, tel. 0166-619999. BUDELPACK CO-PACKERS, DE TOONAANGEVENDE VERPAKKER IN EUROPA Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woning.keuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo ie houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. De directie Infrastructuur en Ven/oer zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van be leid op het gebied van verkeer en vervoer, alsmede het ontwerpen en beheren van wegen en vaarwegen Bij de directie werken in totaal ongeveer 180 medewerkers. De directie bestaat uit vier afdelingen, waaronder de afdeling Bedrijfsvoering. De afdeling Bedrijfsvoering verricht taken op het terrein van financiën, bedrijfsvoering, personeel en organisatie, informatievoorziening en automatisering, administratieve organisatie, registratuur, tekstver werking en secretariële ondersteuning. Hebt u belangstelling voor deze uitda gende functie en meent u ie voldoen aan de gestelde eisen dan ontvangen wij graag u w sollicitatiebrief. U kunt deze richten aan de directeur van directie I V. de heer ir Ch.B. Landré. postbus 524. 4330 AL Middelburg. Uw brief dient uiterlijk op 1 november 1999 in ons bezit te zijn. Een assessmentonderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. de directie Infrastructuur en Vervoer (l&V) wil graag in contact komen met kandi daten voor de fulltime functie van Wij zoeken een enthousiaste en inspirerende collega, die op professionele v/ijze management en medewerkers van de directie adviseert en begeleidt en mee werkt aan eigentijds personeelsbeleid, waarin begrippen als eigen verantwoorde lijkheid van de medewerkers, integraal management en mobiliteit van medewer kers sleutelwoorden zijn. Plaats en positie P&O De provincie Zeeland hanteert als basisprincipe 'decentraal tenzij.. Dit houdt in dat op directieniveau (decentraal) P&O-taken uitgevoerd worden bin nen beleidskaders, die in samenspel met de stafafdeling Personeel, Organisatie en Informatie (centraal) ontwikkeld worden. De seniormedewerker P&O heeft een advies- en uitvoerende taak binnen de directie en vervult een intermediaire rol tussen de eigen directie, andere direc ties en de stafafdeling POI. De werkzaamheden worden uitgevoerd met twee col lega's. Samen vormen zij de werkeenheid P&O van de afdeling Bedrijfsvoering. Uw taken: coördineren van de werkzaamheden binnen de werkeenheid P&O; vakinhoude lijk begeleiden van twee medewerksters en uitvoeren van beheersmatige per- soneelstaken; adviseren en ondersteunen van het directiemanagement bij het vorm en in houd geven aan de integrale verantwoordelijkheid van het management op het terrein van personeel en organisatie; bijdragen leveren aan de ontwikkeling van een adequaat personeels- en orga nisatiebeleid bij de provincie Zeeland en adviseren over de implementatie van dat beleid bij de directie l&V; adviseren van medewerkers van de directie over personele zaken; adviseren over en assistentie verlenen bij het gehele proces van werving en selectie; optreden als adviseur en/of begeleider bij sociale zorgactiviteiten (w.o.overleg met Arbo-Unie,USZO). Wij verwachten, dat u: beschikt over een HBO-werk- en denkniveau op basis van een voltooide HBO- opleiding, bij voorkeur personeelswerk, ruime relevante werkervaring heeft; goed ontwikkelde sociale vaardigheden heeft en zich mondeling en schriftelijk goed en helder weet uit te drukken; oog heeft voor de sociale/menselijke factor binnen de organisatie en affiniteit heeft met een technisch georiënteerde overheidsorganisatie Wij bieden: Een salaris dat -afhankelijk van capaciteiten en ervaring- maximaal 6.845,- bruto per maand bedraagt, goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals het pensioenpakket van hef ABP. het ziëktekostenverzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR), een kinderopvangregeling e.d. Doelgroepenbeleid: De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrou wen alsmede indiensttreding van gehandicapten en allochtonen. Daarom wórden geïnteresseerden uit deze priorifeitsgroepen uitdrukkelijk uitgenodigd te soliicite- Informatie: Voor deze vacature is een informatiepakket samengesteld Dit pakket kunt u aanvragen bij mevr. W. Wolters. medewerkster bij de werkeenheid P&O. tele foon 0113 - 531551. Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met dhr. Th.-van de Swaluw, hoofd van de afdeling Bedrijfsvoering, telefoon 0118-631524. Stadsdrukkerij De Vey Mestdagh is één van de meest innovatieve grafische bedrijven in Zeeland. Met een team van tien medewerkers kunnen wij dan ook in hoog tempo veel werk verzetten Als eerste in Zeeland is Stadsdrukkerij in 1997 naast het 'gewone' drukwerk gestart met het vervaardigen van digitaal (Full Color) drukwerk in kleine oplagen. Wij beschikken over een DTP-studio ingericht met de modernste apparatuur zoals grootformaat plotters, drumbelichters, digitale drukpersen, high end-scan ners etc. Daarnaast zijn er zes werkstations waar op diverse platforms gewerkt wordt aan de vormgeving van alle soorten grafische communicatie. De laatste tijd neemt de vraag naar onze digitale diensten zo toe dat wij op zoek zijn naar een DTP'er (m/v) die meer kan Zie jij het wel zitten om je bezig te houden met de nieuwste digitale ontwikkelingen in de grafische industrie? Lijkt het jou wel wat om in een team van vakidioten je 'ei' kwijt te kunnen? Beheers je daar naast de nodige programma's, heb je aantoonbare werkervaring en wil je je verder ontwikkelen dan'- nodigen wij je uit te solliciteren. Voel jij je aangesproken, stuur dan binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie een brief met CV. Heb je vragen, dan kun je uiteraard bellen naar Martin van der Louw. Wij kijken uit naar je reactie. Oja...naast een goede werkomgeving en fijne collega's bieden wij je een 4-daagse werkweek van max. 36 uur (korter is bespreekbaar), een goed stimu lerend salaris en uitstekende secundaire voorzienin gen. d> V Co Xr w Industrieweg 13. Vlissingen Tel.: (0118)440555 Fax. 440556 Postadres. Postbus 5104,4380 KC KRAANVERHUUR POTTER B.V. Wervenweg 12, 4551 MC Sas van Gent, tel. 0115-472208 tel. 0118-612378 zoekt voor haar vestiging in Sas van Gent een mobiele kraanmachinist i.b.v. groot rijbewijs en hijsbewijs. Liefst enige jaren ervaring. Uw telefonische of schriftelijke reactie graag z.s.m. Door recente uitbreidingen staat in Kruiningen thans de grootste en modernste aardappelverwerkingsunit in Europa. Binnen onze organisatie zorgen wij voor de teeltbegeleiding, de inkoop, het transport, het sorteren, de opslag en uiteraard voor het verwerken van aardappelen. Onze enthousiaste groep van ruim 600 medewerk(st)ers werkt voortdurend aan verbetering van onze technologie, ons product-assortiment en de kwaliteit van het product om onze klanten optimaal te kunnen bedienen. In verband met een uitbreiding van de afdeling Maintenance van Lamb Weston/Meijer V.O.F. te Kruiningen zijn wij op zoek naar een ervaren: (M/V) Als Electrical Engineer verricht je alle voorkomende elektrotechnische en onderhouds- kundige werkzaamheden in onze plant te Kruiningen. Je onderhoudt, samen in een team van 5 Electrical Engineers, de complete elektronische installatie en je bereidt de technische werkzaamheden voor die in het weekend plaatsvinden. Tevens wordt je ingezet bij elektrotechnische storingen. De werkzaamheden vinden in dagdienst plaats waarbij je eenmaal in de twee weken een dienst op zaterdag en zondag dient te werken. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een opleiding op (tenminste) MTS-niveau. Je hebt een brede kennis van elektrische installaties en bent vertrouwd met industriële installaties. Tevens heb je een ruime relevante werkervaring en ben je in staat zowel zelf standig als in teamverband te werken. Ervaring in de voedingsmiddelenindustrie is een pre. Tevens zoeken wij voor de afdeling Maintenance een: Als Utility Engineer ben je mede verantwoordelijk voor de bediening en het dagelijks onderhoud van de utilities waaronder de vriesinstallaties, persluchtcompressoren, stoomketels en gasturbines. Ook het verhelpen van storingen aan deze installaties behoort tot uw takenpakket. De werkzaamheden vinden in principe in dagdienst plaats waarbij het ook voor kan komen dat u in de weekenden ingezet wordt. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een afgeronde MBO-opleiding (bijvoor beeld Scheepswerktuigkundige). Tevens beschik je over relevante werkervaring en heb je kennis van koel- en vriesinstallaties. Ook kennis van stoom en condensaatwerking is ver eist. Indien je belangstelling hebt voor één van deze verantwoordelijke en afwisselende functies kun je je schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan: Lamb Weston/Meijer V.O.F., afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 17,4416 ZG te Kruininaen. Lamb Weston/Meijer is de naam van de onderneming die sinds 1994 de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston en de Nederlandse Aardappel- specialist Meijer bundelt. Lamb Weston is de nummer één op het gebied van aardappelverwerking door innovatieve productenzelf ontwikkelde technologie en uitstekende relaties met Meijer is sinds 1920 met succes actief op de internationale aardappelmarkt. Naast de handelsactiviteiten worden op het eigen kweekbedrijf succesvolle nieuwe aardappelrassen ontwikkeld. Acquisitie vwinit niet op priji ZB WA Zeeuwse Bouw en Wegenbouw Mij Voor onze afdeling ADMINISTRATIE zoeken wij met spoed een Voor 20 uren in de week Organisatie: De Zeeuwse Bouw en Wegenbouw Mij b.v. is een middelgrote bouw en wegenbouwonderneming voornamelijk werkzaam in de provincie Zeeland. Werkdagen op dinsdag, woensdagmiddag en vrijdag. Functievereisten: Goede communicatieve eigenschappen; Accuraat en nauwkeurig kunnen werken; Zowel in teamverband als zelfstandig kunnen functioneren; Cijfermatig inzicht; Affiniteit met computers, kennis van Word en Excel; MBO/MEAO. Wij bieden u een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden, goede opleidingsfaciliteiten en een plezierige werkomgeving. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer M.Wattel, tel. 0113-273200. Belangstellenden voor deze functie worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, te rich ten aan de directie van de Zeeuwse Bouw- en Wegenbouw Mij b.v., Postbus 29, 4460 AA Goes. ISO 9001 gecertificeerd Bouwbedrijf 'De Delta' b. v. is gevestigd in Middelburg en behoort reeds jaren tot de toonaangevende bouwbedrijven in Zuid-West NederlandWij zijn een middelgroot bouwbedrijf met circa 110 medewerkers. Wij zijn werkzaam in alle sectoren van de B&U-Bouw. Ons bedrijf kenmerkt zich door een platte organisatiestructuur waarin onderlinge samenwerking te behoe ve van de bedrijfsdoelstellingen voorop staat. Ter versterking van onze afdeling productie zoeken wij: ERVAREN TIMMERLIEDEN Zoekt u: Een verantwoordelijke baan waarin vakmanschap nog beloond wordt? Dan zien wij graag uw reactie voor 30 oktober a.s. tegemoet op onderstaand adres t.a.v. de heer R.A.M. Beuling. Bouwbedrijf De Delta b.v., Postbus 8017, 4330 EA Middelburg Tel: 0118-679000. Administratieve dienstverlening Belastingadviseurs Wulfaeristraat 7. 4461 HS Goes Ons kantoor is een administratiekantoor met als voornaamste werkgebied de provina Zeeland. Naast het verrichten van accountancy-werkzaamheden adviseren wij on; relaties op bedrijfseconomisch en fiscaal-juridisch terrein. Tevens vindt dienstverlenin, plaats op het gebied van automatisering en loonadministraties. Voor ons kantoor zoeken wij op korte termijn een: Taakomschrijving: ontvangen van cliënten en verzorgen van koffie/thee; aannemen van telefoon: postbehandeling: typen en controleren van rapporten, teksten en brieven: archief- en dossierwerkzaamheden: overige administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: afgeronde HAVO/MEAO-opleiding; goede kennis van WP5.1/Word/Excel; goede beheersing van de Nederlandse taal: beschikking over goede communicatieve en contactuele vaardigheden: efficiëntie, accuratesse en representativiteit; leeftijd 20 tot 25 jaar. Uw handgeschreven sollicitatie met c.v. binnen 10 dagen richten aan: t.a.v. de heer F. C. Meijer CB. Wulfaertstraat 7, 4461 HS Goes Tel. 0113-230405: fax 0] 13-233211. Zwaar Transport Zeeland b.v. is een gespecialiseerd bedrijf in het vervoer van ondeelbare lading in binnen- en buitenland. Wij zoeken op korte termijn: ERVAREN CHAUFFEURS Zij die over de nodige rijervaring beschikken nodigen wij uit om te solliciteren met een uitgebreide CV. Sollicitaties richten aan: Zwaar Transport Zeeland b.v. Postbus 17 4450 AA Heinkenszana SPECIALEI I TRANSPORTEN ZWAAR TRANSPORT ZEELAND B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 34