KRIJGER MEELFABRIEK RENESSE BV RGZ PERSONEEL DIRECTIESECRETARESSE Accountant AA Assistent-Accountant Remmerswaal Accountants Persoonlijke professionals in accountancy Knowing it's.... DIESELMONTEURS (M/V) BAKON///> Marketing Manager M/V EEN AMBULANT OBJECTLEID(ST)ER @0®s B.W. - Operators Maalderij m/v - Aftapper/Planner zakgoed m/v - Monteur m/v 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 9 OKTOBER 199! stichting revalidatiegeneeskunde zeeland De Stichting Revalidatiegeneeskunde Zee land (RGZ) streeft ernaar het bestaande net werk van revalidatiegeneeskundige activitei ten in de provincie Zeeland te optimaliseren en uit te bouwen. Het netwerk bestaat op dit moment uit: - de unit 'Lindenhof' (poliklinische volwasse- nenrevalidatie) te Goes; - de unit 'De Wielingen' (poliklinische kinder en volwassenenrevalidatie) te Terneuzen; - de unit 'Reigerbos' (poliklinische kinderreva- lidatie) te Goes; - revalidatiegeneeskundige consultatie en me debehandeling door revalidatieartsen in de Zeeuwse ziekenhuizen en verpleeghuizen. In het voorjaar van 2000 zal de functie klini sche revalidatie te Goes worden gerealiseerd. Bij de st. RGZ worden kandidaten gezocht voor de volgende vacatures, waarbij de for mele aanstellingsdatum per maart/april 2000 is voorzien. I. Voor de nieuwe klinische voorziening te Goes zijn wij op zoek naar een tweetal Teamleiders verpleegdienst. Omvang: 36 uren per week. Salarisniveau FWG 45. II. Als gevolg van interne verschuivingen ont staat de vacature (Kinder)Fysiotherapeut t.b.v. de kinderrevalidatie t.b.v. het revalidatie centrum "De Wielingen" in Terneuzen. Om vang: 36 uren per week. Salarisniveau FWG 55. III. Als gevolg van interne verschuivingen ont staat de vacature (Kinder)Fysiotherapeut t.b.v. de kinderrevalidatie t.b.v. het revalidatie centrum "Reigersbos" in Goes. Omvang: 26 uren per week. Salarisniveau FWG 55 Wij bieden afwisselende uitdagende functies met de volgende taken: Teamleider verpleging M/V Draagt, samen met de collega teamleider, zorg voor de coördinatie van de dagelijkse gang van zaken binnen het team en de operationele leiding aan een deel van de ver- pleegafdeling. Draagt zorg voor een zo goed mogelijk leef/therapieklimaat van de revalidant en zijn/haar directe omgeving en coördineert de dagelijkse zorgverlening. Observeert de revalidant en levert vanuit het eigen vakgebied een bijdrage in interdisci plinair verband aan de behandeling van de revalidanten. en is contactpersoon voor reva- lidanten. Belast met verpleegkundige en verzorgende werkzaamheden Levert een actieve bijdrage aan het algemene afdelingsbeleid. Wij verwachten van de sollicitant: - In het bezit van het diploma verpleegkundige op HBO niveau (kwal. Nivo IV of V) en Big geregistreerd, - Kennis en ervaring met relevante vakgebied (Revalidatie, neurologie) - Een managementopleiding met succes doorlopen. - Ervaring in een relevante leidinggevende functie. - Goede communicatieve vaardigheden. Nadere informatie over deze vacatures kunt u verkrijgen bij de zorgmanager van het reva lidatiecentrum "Lindenhof" de heer M. Duifhuizen, 0113 236236. Fysiotherapeut M/V Het onderzoeken, behandelen en begeleiden van kinderen met alle voorkomende ziekte beelden, op basis van indicatiestelling door de revalidatiearts; Het op basis van het revalidatieplan opstellen van behandelplannen, deze plannen uit voeren en evalueren; Het participeren in een multidisciplinair behandelteam, dat gecoördineerd wordt door de revalidatiearts; Het nauw samenwerken met ouders en andere direct bij de revalidant/kind betrokken in stanties; Het mee helpen ontwikkelen van het behandelbeleid binnen "De Wielingen" resp. "Reigerbos". Wij verwachten van kandidaten dat zij in het bezit zijn van: - Het (HBO) diploma fysiotherapie en Big geregistreerd; - Aantoonbare bevoegdheid tot kinderfysiotherapeut; - Ervaring met het behandelen van kinderen in een vergelijkbare werkomgeving; - Bij voorkeur aanvullende scholing zoals Halliwick.SI NDT e.d.; - Zowel zelfstandig als in klein en groot teamverband kunnen werken; - Een flexibele, enthousiaste en creatieve inbreng in ons team. Nadere informatie over deze vacatures kunt u verkrijgen bij de unitmanager van het revali datiecentrum de Wielingen mw. Th. Voogt, tel. 0115-636363 en de unitmanager van het revalidatiecentrum Reigerbos de heer R. van Raalterr 0113-236800. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen. Uw schriftelijke sollicitatie naar een van de genoemde vacatures kunt u richten aan me vrouw J. D. G. Langendijk. personeelsfunctionaris, 's-Gravenpolderseweg 114a, 4462 RA te Goes. Wij zien uw reactie graag uiterlijk 23 oktober 1999 tegemoet. Remmerswaal Accountants verricht diensten voor ondernemers uit het midden- en kleinbedrijf. Naast het controle ren en samenstellen van jaarrekeningen, varzorgen wij voor onze cliënten salaris- en financiële administraties en fiscale aangiften. Remmerswaal Accountants maakt deel uit van de Remmerswaal Groep, een samenwerkingsver band bestaande uit zelfstandige kantoren van accountants, belasting- en bedrijfsadviseurs. 8innen onze praktijk, gericht op het Midden- en Kleinbedrijf, hebben wij de volgende vacatures: Van deze kandidaat verwachten wij dat hij of zij na een inwerkperiode zelfstandig kan werken. Wie zich in de praktijk optimaal bewijst, krijgt binnen ons kantoor of één van de andere kantoren van Remmerswaal Groep Accountants de kans om door te groeien tot vennoot met eindverantwoordelijkheid. Daarnaast zijn wij tevens op zoek n Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een opleiding op MBA/HEAO/SPD- niveau, of studerend hiervoor. Hij of zij dient te beschikken over enige ervaring, opgedaan in de admini- stratie-/accountantspraktijk. De werkzaamheden zullen bestaan uit het controleren en samenstellen van jaarrekeningen en het opstellen van de daarbij behorende fiscale aangiften. Wij bieden een uitstekende werkomgeving waarin voor gemotiveerde en representatieve medewerk(st)ers volop kansen liggen. Het salaris wordt overeengekomen op basis van uw individuele vaardigheden en natuurlijk op basis van de ervaring die u inbrengt. Tevens bieden wij u goede secundaire arbeidsvoorwaarden eri een prettige werksfeer. Spreekt de uitdaging die wij u bieden aan? Stuur dan uw reactie met CV. aan: Remmerswaal Accountants ta.v. de heer I. M. Jeroense Postbus 22, 4356 ZG Oostkapelle 81 Lantsheerstraat 1a, 4356 AX Oostkapelle Telefoon 0118-583010, Telefax 0118-583186, E-mail oostkapelle@remmerswaal.nl PEUTZ DEUTZ B.V. is een onderdeel van de wereldwijd opererende DEUTZ AG Groep. DEUTZ levert een breed scala aan DEUTZ motoren en motoronderdelen voor onder meer de zeevaart, visserij, offshore, binnenvaart, wegtransport, mo biele kranen en land- en warmtekrachtinstallaties. In de werkplaatsen te Rotterdam, Harlingen en IJmuiden worden tal van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden uitgevoerd. Voor de circa 200 medewerkers van DEUTZ B.V. is het verle nen van service één van de belangrijkste activiteiten. Wegens uitbreiding van onze service-organisatie zijn wij op zoek naar: De functie: Het uitvoeren van onderhoud- en reparatiewerkzaamheden aan DEUTZ motoren. Na een inwerkperiode vinden de werkzaamheden merendeels zelfstandig plaats en worden in de werkplaats of op locatie uitgevoerd. Naast o.a. het zoeken van storingen, uitlijnen, proefvaren, afstellen en testen van de gehele installatie wordt tevens assistentie gegeven bij het inbouwen van nieuwe installa ties. Daarnaast rapporteert u schriftelijk over de uitgevoerde werkzaamheden. Uw profiel: U bent een dieselmonteur met (enige) praktische werkerva ring en in het bezit van een technische opleiding LTS/MTS. U wilt zich verder allround ontwikkelen door het volgen van technische cursussen. U bent flexibel, kunt zelfstandig werken en goed met colle ga's omgaan. U bent niet ouder dan 35 jaar. Wij bieden: Naast aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden bieden wij een in teressante functie in een dynamische organisatie. Belangstellenden dienen hun sollicitatie binnen 14 dagen na publicatie van de advertentie te richten aan: DEUTZ B.V. Afd. Personeelszaken, dhr. L. J. Middendorp - Postbus 59036 - 3008 PA - Rotterdam. Voor eventuele vragen kunt u zich richten tot mevrouw F. Alvarez, telefoon 010-2992618 Stanley weg Ml 62 GN Goes-Nederland Postbus 166 4460 AD Goes-Ncderland Tel(+31) 113-244330 .Fax.(+3I) 113-244360 E-Mail adres: b3koni_3bakon.nl www.bakon.nl Om de brede range van bakkerijmachines nog beter in de markt te presenteren, is Bakon op zoek naar een fulltime Bakon bv food equipment is een jonge, dynamische onderneming, waar thans zo'n 50 medewerkers dagelijks werken aan de ontwikkeling, productie en ver koop van hoogwaardige machines voor de ambachtelijke en industriële brood- en banketbakkerij. Deze machines worden verkocht in circa 35 landen. Informatie en sollicitatie: Bent u op zoek naar een volgende stap in uw loopbaan? Stuur dan uw sollicitatie brief en CV binnen 10 dagen naar OAZ Advies t.a.v. Afdeling Werving en Selectie, Postbus 8, 4460 AA Goes. Aanvullende informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door K. Lanting, OAZ Advies tel. 0113-239450, E-mail info@oaz.nl "een resultaatgerichte coördinator" De functie: In deze zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van marketingplannen. Alle voorkomende marketingactiviteiten bij Bakon food equipment worden door u gecoördineerd en gecontroleerd, zoals de organisatie van internationale beurzen, reclamecampagnes en drukwerk. U verzórgt de introductie van nieuwe producten in diverse landen, waarbij u de juiste vertaalslag weet te maken naar de verschillende culturen. Uiteraard bent u verantwoordelijk vóór hel bewaken van het marketingbudget. In deze functie geeft u leiding aan de afdeling verkoopbinnendienst en maakt u onderdeel uit van het managementteam. Bakon vraagt - Een afgeronde HBO-opleiding of gelijkwaardig - Minimaal drie jaar ervaring in een vergelijkbare functie; bij voorkeur in een bakkcrijomgeving - Goedé beheersing van de engelse taal; beheersing van andere talen is een pré - Uitstekende communicatieve vaardigheden - Een initiatiefrijke en vindingrijke, professionele marketeer - Een zowel zelfstandig, als in teamverband functionerend organisatietalent Bakon biedt: - Een dynamische en servicegerichte werkomgeving - Mogelijkheden om richting te geven aan het bedrijfsbeleid - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden LAVOLD -4^ SCHOONMAAK - voor 10 uur per week - werktijden in overleg - ervaring gewenst (SVS-diploma) - woonachtig omgeving Goes - salaris conform CAO U kunt uw reactie schriftelijk richten aan: LAVOLD Schoonmaak bv T.a.v. Ron Peeters, Poortweg 19, 4613 BW Bergen op Zoom Telefoon 0164-212550 Office: Hoofdstraat 1014484 CD Kortgene (Holland) Mail: P.O. Box 12, 4484 ZG Kortgene (Holland) E-mail: public@standardglas.com Phone: Fax: (0)113 30 20 55 (0)113 3018 42 (0)113 30 20 99 (0)113 3013 28 Een dynamische, internationaal opererende handelsonderneming in vlakglas- producten heeft plaats voor een Wat bieden wij: - Een afwisselende en uitdagende functie in een jong en enthousiast team. - Een prettige, informele werksfeer. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Welke collega zoeken wij: - Opleiding: VWO Schoevers. - Leeftijdsindicatie: 25 tot 35 jaar. - Enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie. - Beheersing van de moderne talen in woord en geschrift. I.v.m. onze activ teiten in Latijns Amerika is beheersing van de Spaanse taal een pre. - Ervaring in het werken met Windows en Office97 applicaties - Initiatiefrijk en zelfstandig. - Flexibel en accuraat. Uw sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentii richten aan: Standard Glas B.V., Postbus 12, 4484 ZG KORTGENE of E-mail adres: public@standardglas.com Een groeiend bedrijf dat al 75 jaar tarwe en bijbehorende producten verwerkt tot grondstoffen vooi bakkerijen en andere meelverwerkende industrieën Wij zijn op zoek naar: Als Operator Maalderij ben je verantwoordelijk voor: - "het draaiende houden" van de fabriek - het laden van bulk- en zakgoedwagens - bedienen van de volledig geautomatiseerde aftaplijn De werkzaamheden worden verricht in een 3-ploegendienst Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten die op LBO-C niveau kunnen functioneren, die technisch onderlegd zijn en absoluut geen computervrees hebben Als Aftapper ben je verantwoordelijk voor het bedienen van de volledig geautomatiseerde aftaplijn. Tevens help je mee met het klaarzetten van het zakgoed en het laden van zakgoedwagens. in de nabije toekomst zou je de planning van het zakgoed onder je hoede gaan nemen. De werkzaamheden worden verricht in een 2-ploegendienst. Indien je de planning erbij gaa doen ga je naar de dagdienst. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten die op LBO-C niveau kunnen functioneren. Als monteur ben je, mede met je collega, verantwoordelijk voor het draaiend houden van d( processen. Onderhoud, modificaties en kleinere nieuwe installaties plaatsen behoren tot je taak. Je werkt in dagdienst. Voor deze functie zien wij graag iemand die naast enige ervaring als monteur, ook interess heeft voor automatisering en bereid is diverse cursussen te volgen. Voor alle bovenstaande functies geldt dat je in staat moet zijn om zowel zelfstandig als in teamvei band te werken. Goede kennis van de Nederlandse taal is een vereiste. Als je geïnteresseerd bent kun je schrijven naar: Krijger Meelfabriek, T.a.v. P&O, Postbus 14325 ZG Renesse. Telefonische inlichtingen voor de functie: Operator Maalderij en Aftapper/Planner bij Wilco Nieuwenhuize of Martin Krijger Monteur bij Hans Karei Krijger.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 8