anus Otte kijkt ogen uit Nipte overwinning Matisse in topper tegen Kloetinge Studieplannen? Zeeuws-Vlaamse derby mist spanning en emotie Hoek mobiliseert alle krachten voor duel met Kloetinge Goese voetballer maakt merkwaardige ontwikkeling door uitslagen Openllniversiteit Nederland Vier zaal voetbalploegen ongeslagen agenda Dinteloord- Arnemuiden Afwezig Arne- muïden: Peter Bil (va kantie) en Jasper Wille- boordse (enkelblessure). Bijzonderheden: „Dinteloord is een ploeg die altijd scoort", meent trainer Adriaan Nieu- wenhuijse van Arnemui- den. „Het wordt een zwa re wedstrijd, maar ik reken op een goed resul taat. We zijn nog niet één keer voetballend minder geweest dan de tegenstan der." Oostkapelle- Wïlhelmïna'26 Afwezig Oostka- pelle: geen. Bijzonderheden: „We hebben vorige week de overwinning weggege ven", zegt Oostkapelle- trainer Stoffel Schipper. „We hebben dus iets recht te zetten en ik denk dat de groep daarvan doordron gen is." De wedstrijd staat vandaag onder leiding van de vrouwelijke arbi ter Kruithof. Veere- WC'68 Afwezig Veere: Randy de Dreu, Patrick Koppejan (beiden gebles seerd), Jean-Paul Hart- hoorn (spierscheuring), Harvey Sibelo (rugblessu re), Khalid Boufrahi (ge schorst). Bijzonderheden: Na de 3-2-overwinning van vorige week op Roda Boys is het zelfvertrou wen weer terug bij Veere. „Om aansluiting met de top te behouden, moeten we winnen", vindt oefen- meester Hans de Nooijer van Veere. door Eldridge Pentury EINDEWEGE - Toen hij ruim twee maanden geleden tegen Betis Sevilla zijn debuut maak te in de hoofdmacht van Goes wisten enkele kennissen aan de kant niet wat ze zagen. „Ze ke ken elkaar aan en zeiden: 'Dat is Janus. Hoe kan dat nou?" De 20- jarige Janus Otte kan het zelf af en toe ook nauwelijks geloven. „Het is allemaal zo snel ge- „Vorige week speelden we thuis tegen DRL en zaten we voor de wedstrijd samen een broodje te eten. Beetje drinken, kletsen, heel gezellig allemaal. Ik hoorde Michel Jonckman, Stefan Scholten en Wander Snoeck praten over him jeugdtijd. Over waar ze hadden gevoetbald, over Zeeuwse selecties enzo. Toen vroeg ik me mezelf af: 'waar is mijn voetbalverleden eigenlijk gebleven?" Janus Otte heeft een verleden als jeugdvoetballer, maar het traject dat hij aflegde op weg naar Goes 1 was veel anders dan dat van zijn ploeggenoten. De blonde aanvaller die in de ou verturewedstrijd tegen ONA het eerste Goese competitie- doelpunt voor maakte, is eigen lijk nooit een opvallende ver schijning geweest. Vorig jaar speelde hij nog doodleuk in het vijfde team van de Bevelandse vereniging. „Toen ik een jaar of zes was, be gon ik te voetballen bij Robur. Ik kwam tot de B-junioren maar stopte omdat ik niet met de trai ner overweg kon. Ik besloot helemaal te stoppen met veld- voetbal en alleen nog maar te zaalvoetballen bij Biezentrap- pers, in een lage klasse." „Door mijn zwager en oom die in Goes 5 voetbalden, werd ik twee jaar geleden op een zon dagochtend wakker gemaakt. Ze zeiden dat ik mee moest doen, want ze hadden spelers te weinig. De wedstrijd beviel me goed en het jaar daarop werd ik lid van Goes en schreef ik me in als speler van het vijfde team." Plezier Tijdens een onderling zaalvoet baltoernooi van Goes zei ie mand dat Otte beter bij Goes 2 kon gaan voetballen. „Hij zei Janus Otte: „Goes moet nog gaan draaien." dat ik makkelijk meekon, dat ik te goed was voor het vijfde. Na tuurlijk had ik dat zelf ook wel in de gaten, maar het ging mij alleen maar om het plezier. Als ik met Goes 5 8-2 had verloren, vond ik het jammer, meer niet. Ik was bezig geweest, lekker moe geworden. Daar ging het mij om. Ik heb geen voetbalach tergrond, hield me er verder dus nooit mee bezig. Hoe hoog het eerste van Goes speelde, wist ik bijvoorbeeld niet. Kloetinge? Hoek? Nu pas volg het voetbal wereldje een beetje." Otte meldde zich bij het tweede team maar werd in eerste in stantie weggestuurd. „Toen zei ik: 'dan hoeft het voor mij nooit meer. En blijf ik lekker bij het vijfde voetballen'." Hij kwam foto Dirk-Jan Gjeltema terug op zijn besluit op advies van Hugo Barends die Otte op een ochtend had zien spelen met het derde team. Otte: „Ik moest op die dag twee duels spelen. Eerst met het vijfde, daarna met derde. Hugo stond toevallig aan de kant naast mijn vader. Hij zei dat ik bij het tweede moest gaan spelen. De trainer die mij had weggestuurd was inmiddels vervangen door John Livra- mento." Zo kon het gebeuren dat Janus Otte verzeild raakte in par- tijspelen tussen de reserves van Goes en de eerste selectie. Na twee trainingen vertelde Hugo Barends dat hij een plekje zou inruimen in de nieuwe, maar voorlopige, eerste selectie van Goes en dat Otte deel uit mocht maken van het team dat vriend schappelijk zou aantreden te gen Betis Sevilla. „Ik dacht dat ik pas mocht invallen als er ie mand geblesseerd zou zijn, maar ik mocht na rust al inval len", glundert Otte die in het au- todemontagebedrijf van zijn vader monteur is. In de beker- en oefenwedstrij den kreeg de tweebenige aan valler speelminuten, in de eerste vijf competitieduels startte hij zelfs in de basis en scoorde hij driemaal. „Het is allemaal heel snel gegaan", beaamt hij. „Ik geniet er volop van. Toen ik in het vijfde speelde, stond er mis schien een vriendin van één me despelerlangs de kant te kijken. Nu staan er heel veel mensen langs de kant en sta je volop in de publiciteit. Ik krijg nu een voetbaltas van de club, mijn schoenen worden betaald, ik- krijg een trainingspak. Daar schrik je toch wel even van. Tempo Conditioneel zat Otte goed in el kaar, maar aan het tempo heeft hij moeten wennen. „Ik ben een speler die veel loopt. Dat doe ik nu nog steeds. Maar even simpel wegdraaien van een tegenstan der gaat niet zomaar meer. Van de trainingen die ik nu krijg, heb ik echt het gevoel dat ik iets leer. Nu pas weet ik wat intensief trainen is. Tijdens een van de eerste trainingen werd ik bij voorbeeld onderuit geschopt door mijn maatje Rosano Acton. Toen stond ik wel even raar te kijken. Bij het vijfde gebeurde dat nooit." Over de malaise van Goes wil Janus Otte één ding zeggen: „Het echte Goes heeft nog nie mand gezien. Als we spelen, zo als we kunnen spelen, hoeven we voor niemand bang te zijn. We hebben een jonge ploeg, met veel kwaliteiten. Ik zeg dat Goes nog moet gaan draaien. Als dat lukt, komt het allemaal goed." door Jan Dagevos VLISSINGEN - Hoek heeft voor de derby tegen Kloetinge alle krachten gemobiliseerd. Zo is middenvelder Daan Boydens gisteren van zijn stage-adres in Bordeaux opgehaald om van daag in de thuiswedstrijd aan te kunnen treden. Daarnaast heeft Hoek het voor elkaar gekregen dat de Belgische aanwinst Bir- genBaes speelgerechtigd is. „De nood is hoog", zegt Hoek-trai- ner Frans Vermeulen. Hoek kan vandaag niet beschik ken over de langdurig gebles seerden Angelo Nijskens, Erwin van Wingen en Geert de Poorter. Daarnaast is Dmitri Mbuyu nog een twijfelgeval. Hij kampt met een slepende achillespeesbles sure. „Het is nog onduidelijk of hij speelt", zegt Vermeulen. „Ik moet het daar nog persoonlijk met hem over hebben. Als we hem laten spelen, lopen we de kans dat hij straks voor langere tijd is uitgeschakeld." Om die reden is er besloten Daan Boydens vanuit Frankrijk over te laten komen. Hij wordt met de auto opgehaald, een ritje van een kleine 1000 kilometer. „Wie er ook speelt, we gaan uit van onze eigen mogelijkheden", stelt Vermeulen. „Voor Zeeuwse begrippen is het een aparte wedstrijd, een ontmoeting waarin de gezonde rivaliteit komt bovendrijven, maar ik heb donderdag na de training nog eens benadrukt dat het gewoon één van de 26 wedstrijden is." De Zeeuws-Vlamingen mogen dan een matige start in de hoofdklasse B hebben, volgens de oefenmeester is het vertrou wen nog onverminderd groot. „Ik blijf erbij dat ons spel tegen Volendam (1-1) nog niet zo slecht was als is beweerd. Ik heb heus wel goede dingen gezien. Tegen een ploeg die zich mas saal terugtrekt, is het altijd las tig om de ruimtes te vinden. Ik hoop dat het tegen Kloetinge een leuke en open wedstrijd wordt, net als tegen Kozakken Boys." Kloetinge Bij Kloetinge is men klaar voor de derby tegen Hoek. „Iedereen heeft er erg veel zin", merkt oe fenmeester Diederik Hiensch op. „Dat merk je op de training. Zo'n derby is hartstikke leuk. Het brengt extra spanning met zich mee en je speelt voor veel publiek." Kloetinge treedt vandaag in de vertrouwde opstelling aan. „De sfeer is goed en de resultaten zijn prima. We zitten goed in ons vel, al is ons spel nog een beetje wisselvallig. We wisselen héél goede wedstrijden af met mati ge duels. Tegen Hoek gaan we weer uit van onze eigen kracht. We willen die drie punten héél graag pakken, dan komen we op dertien punten en blijven we bo venin meedoen." Vermoedelijke opstellingen: Hoek: Kristof VerbiestBart Poppe, Dimitri Mbuyu, Birgen Baes, Geert Bosschaart; Daan Boydens, Patrick Naudts, John Bentschap Knook, Franky Standaert; Ronald van Slie- dregt en Onno Doeland. Kloetinge: Jaap Pijnenburg; Erwin Dek, Jeffrey van de Velde, Niels Bo dewijk, Arno Melaard; Johan de Goederen, Remco van Keeken, Mar cel Lourens; Wilco de Valk, Arjan Human en Ronald Zuijdwegt. Voetbalster Nathalie van Ee met Oranje naar Zwitserland VLISSINGEN - De uit Oost- burg afkomstige Nathalie van Ee is geselecteerd voor het na tionale voetbalelftal voor vrou wen onder de achttien jaar. De voetbalster van eersteklas ser Oostkapelle kreeg afgelopen week, nadat ze had meegedaan aan een selectiewedstrijd in Zeist, te horen dat ze maandag met Oranje naar Zwitserland mag afreizen om twee vriend schappelijke duels te spelen met het gelijknamige land. Deze wedstrijden hebben volgende week dinsdag en donderdag plaats. Adrie Franke, de trainer van Van Ee bij de vrouwen van Oost kapelle, reageerde zeer ver heugd op de uitverkiezing var zijn speelster. „Zo vaak koml dat niet voor. Dit is een fantasti sche opsteker voor het Zeeuwse vrouwenvoetbal. Haar selectie betekent dat de KNVB Zeelanc nog niet is vergeten." door Ron de Waal VLISSINGEN -De topper bij de zaalvoetballers in het district Zuid 1 tussen Kloetinge en Ma- tisse/Farao eindigde in een nip te overwinning voor Matisse: 3- 2. ZVH/Morres hield tegen Ve rona Boys met 9-5 de punten in eigen huis. Dauwendaele won met 8-6 van Van Bergen. Kloetinge-Matisse/Farao 2-3: Lang kon Kloetinge niet genie ten van de door Stoffel Biester- bosch verkregen voorsprong. Eric Flore en Mischa Flore bo gen de stand al heel snel om in een 2-1-voorsprong voor Matis se. Kloetinge, dat op diverse spelers geen beroep kon doen, kreeg voldoende kansen om de wedstrijd naar zich toe te trek ken, maar alleen Hans Wattel vond kort na rust het net: 2-2. Een kwartier voor tijd bracht Reduan Dinar de zege uiteinde lijk bij de bezoekers: 2-3. ZVH/Morres-Verona Boys 9-5: In Hulst herstelde Morres zich knap van de thuisnederlaag te gen Steenbergen. Na een hele sterke eerste helft was al duide lijk dat Morres niet al te veel problemen zou hebben om te winnenin. De thuisploeg liep zelfs uit naar een 7-0-voor- sprong, maar liet daarna enigs zins de teugels vieren. Door nonchalant spel van Morres in de slotfase kon Verona Boys nog terugkomen tot 9-5, maar ver der kwamen de Brabanders niet. Voor Morres scoorden: Ar no Z wegers (5x), Kees de Putter, Larry Vinke, Carl de Waele, Jur- gen Verbraeke (allen lx). Coach Henk Maas was duidelijk opge lucht: „Dit was een verade ming." Dauwendaele-VC/Van Bergen 8-6: Dauwendaele ving het ge mis van de vaste doelman uit stekend op. Speler Edwin Leon- hart verdedigde het doel en wanneer de situatie het toeliet ging Leonhart mee in de aanval. Toch kon Dauwendaele het zwakke spel van de tegenstan der, waarbij vooral de keeper een uitermate onzekere indruk maakte, niet echt afstraffen. Na een 4-3-achterstand vlak na rust, ontdeden de Middelbur gers zich uiteindelijk toch vrij eenvoudig van Van Bergen. De doelpunten van Dauwendaele kwamen van: Arjan Human (3x Edwin Leonhart (3x), Robert Griep en Robin van de Velde. Jongepier Sport-SSV'65 3-3: „Het wordt tijd dat we weer eens winnen", verzuchtte coach Sjaak van Vlaanderen van Jon gepier Sport. Na negen minuten stond Jongepier Sport al met 3- 1 voor, maar de Middelburgse formatie kon deze niet vasthou den. Op slag van rust kwam SSV' 6 5 terug tot 3 -2In de twee de helft zag SSV'65 kans om een overtalsituatie goed uit te bui ten waardoor de puntendeling een feit was. Voor Jongepier Sport scoorden: Ronald Aar- noutse, Egon Kok en Jean-Pier re van Lieshout. De doelpunten van SSV'65 kwamen van Corne lls Verkuil, Remon Bal en André Trommel. (Advertentie) Ontdek de vele mogelijkheden van de Open Universiteit Nederland, een innovatieve universiteit waar u flexibel studeert op uw eigen manier. In februari starten onze kennismakingstrajecten: een goede gelegenheid om uw mogelijkheden te verkennen. In een kennismakingstraject bestudeert u de.eerste twee modulen uit een van onze acht opleidingen, krijgt u extra begeleiding én een cursus Studievaardigheden. Daarna neemt u de beslissing over verder studeren: u gaat voor de titel mr., drs. of ir. of u kiest voor één van de 250 cursussen. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met het studiecentrum bij u in de buurt voor een gratis studieadvies (op afspraak) kijk op Internet: www.ou.nl/kennismaken of bel 0800-0995577 (gratis) U kunt inschrijven voor een kennismakingstraject tot en met 31 december 1999. Studiecentrum Vlissingen Edisonweg 4 (Hogeschool Zeeland) (0118)489700 wgsjjjiijss 111111 Een basketbalster (links) van Scheldesport vecht met een Voorwaarts-speelster om de bal. foto Peter Nicolai Basketbalsters Voorwaarts verslaan Scheldesport door Aector Dooms AXEL - De Zeeuws-Vlaamse basketbalderby tussen Voor waarts en Scheldesport werd vrijdagavond sinds jaren in ere hersteld. Het duel in de Zeeuwse klasse miste in 't Sportuus van Axel echter de emotie en de spanning die een derby zo boeiend kunnen ma ken. Slechts weinig toeschou wers zagen een oppermachtig Voorwaarts met 83-18 (37-13) winnen van het jonge en oner varen team van Scheldesport. Het Axelse team van coach Maureen Vaal bleek beter op elkaar ingespeeld. Bovendien waren de Axelse speelsters balvaardiger dan de Terneu- zense tegenstandsters. Voor de meisjes van vijftien en zes tien jaar is dit jaar duidelijk een leerproces. Alleen Stella Hozee, vorig jaar nog spelend voor Voorwaarts, kon zich meten met de Axelse vrou wen. Vaste kern Voorwaarts beschikt met Son- ja Geelhoedt en Evelien de Vries over de meest gerouti neerde basketbalsters. Zij hebben een belangrijke bij drage geleverd aan het in standhouden van het team. Hun dochters Petra Geel hoedt en Marianne Hom mersom behoren nu al tot de vaste kern. Vooral de zestien jarige Petra Geelhoedt, die vaak werd vrijgespeeld door haar moeder, onderscheidde zich voor de rust door de meeste punten te scoren. De thuisclub was niet altijd even geïnspireerd bezig tegen Scheldesport, maar coach Maureen Vaal liet zich dan in onvervalste termen horen. „Blijf bij je man. Blijf kijken naar je man", klonk het van de Axelse bank. Scores Voorwaarts: Petra Geel hoedt 24, Sonja Geelhoedt, Ma- rith Blokpoel 14, Marianne Hom mersom 12, Evelien de Vries 10, Danielle Knol 9. Scores Scheldesport: Stella Ho- zee 9, Diana den Hamer 3, Eva Martens 4, Cynthia de Koek 2. Judo Tennis van onze sportredactie TERNEUZEN - In de derde klasse van de zaal voetbalregio Zeeuws-Vlaanderen zijn in het ray on Terneuzen na twee speeldagen nog vier ploe gen zonder puntverlies: Bakkerij van Strien, Instuif, Kota Radja en Dow 2. De eerste drie gaan gezamenlijk aan de leiding met een totaal van zes punten uit twee wedstrijden, Dow 2 volgt op de vijfde plaats met drie punten uit één duel. Van het viertal, dat nog ongeslagen is, kwamen actie. Van Strien bleek geen enkele moeite te heb ben met Sportkantine 't Zwaantje (7-1), maar moeizamer ging het Instuif af. De promovendus kwam tegen Gemeente Terneuzen slechts met de hakken over de sloot: 2-1. In de vierde klasse verraste Borussia Terneuzen koploper Kaya Turquoise met 8-2 en was Broom- chemie tegen alle verwachtingen in Marmara met 5-3 de baas. Checkpoint profiteerde dankbaar en werkte zich naar de eerste plaats op door een 6-3- Birmingham. WK. Mannen. -81 kg, eerste ronde: Arens (Ned) wint van Brehe (VSt) ippon, tweede ronde: Arens w.v. Hajtos (Hon) ippon, derde ronde: Arens w.v. Ro mano (Ita) ippon, kwartfinale: Bouras (Fra) w.v. Arens ippon. Herkansing: Arens w.v. Smagda (Isr) ippon, Cho (ZKo w.v. Arens koka. Hal ve finales: T oerajev (Oez) w.v. Bouras, Randall (GBr) w.v. Del- gado (Por). Om derde plaats: Kwak (NKo) w.v. Bouras, Cho w.v. Delgado. Finale: Randall w.v. Toerajev. Eindstand: 1Ran dall, 2. Toerajev, 3. Kwak, Cho, 7. Arens, Reiter (Oos). -90 kg, tweede ronde: Hui- zinga(Ned)w.v. Morozov(Rus)waza-ari, derde ronde: Despaigne (Cub) w.v. Hui- zinga waza-ari. Huizinga uitgeschakeld. Halve finales: Florescu (Mol) w.v. Shakïmov (Kaz), Yoshida (Jap) w.v. Ho- norato (Bra). Om derde plaats: Croiteru (Roe) w.v. Shakimov, Yoo (ZKo) w.v. Ho- norato. Finale: Yoshida w.v. Florescu. Eindstand: 1. Yoshida, 2. Florescu, 3. Croiteru, Yoo. Vrouwen. -63 kg, eerste ronde: Vriezema (Ned) w.v. Fleming (Ven ippon, tweede ronde: Vriezema w.v. Ca- valleri (Por) koka, derde ronde: Szcze- panska (Pol) w.v. Vriezema ippon. Vrie zema uitgeschakeld. Halve finales: Maeda (Jap) w.v. Csizmadia (Hon), Van- decaveye (Bel) w.v. Alvarez (Spa). Om derde plaats: Alvarez w.v. Schutz (VSt), Roberts (GBr) w.v. Csizmadia. Finale: Maeda w.v. Vandecaveye. Eindstand: 1. Maeda, 2. Vandecaveye, 3. Alvarez, Ro berts. -70 kg, eerste ronde: Zwiers (Ned) w.v. Dahri (Tun) ippon, tweede ronde: Werbrouck (Bel) w.v. Zwiers ippon, her kansing: Zwiers w.v. Abdellatif (Fra) ko ka, Ueno (Jap) w.v. Zwiers ippon. Zwiers uitgeschakeld. Halve finales: Werbrouck w.v. Scapin (Ita), Veranes (Cub) w.v. Ho- wey (GBr). Om derde plaats: Howey w.v. Ueno, Scapin w.v. Martin (Spa). Finale: Veranes w.v. Werbrouck. Eindstand: 1. Veranes, 2. Werbrouck, 3. Howey, Scapin. Sportprijsvragen Lucky 10:2-3-7-11-14-18-19-20-23- 45-49-53-55-58-71-74-75-76-78-79 (onder voorbehoud) Aardenburg/Eede lelijke eendje in zaalvoetbalstrijd OOSTBURG - Het zaalvoetbal team van Rabobank Aarden burg/Eede is duidelijk het lelij ke eendje geworden van de Zavio-competitie in Oostburg. Door het vertrek van Mario de Croock en Robbie van de Wijnc- kel is de ploeg danig verzwakt. In een bijzonder eenzijdige wedstrijd werden de bankiers door De Zeemeeuw met 19-2 van de mat geveegd. Verhage behoort, evenals in het vorig sei zoen, weer tot de kampioens kandidaten. De grootgrutters haalden ook tegen rodelan taarndrager De Sikkels de buit binnen: 6-0. Ook voor regerend kampioen Transport Vooruit staat de teller nog op honderd procent. De Sporthuis de Cocq bleek overigens geen gemakke lijke kluif voor de transporteurs uit Breskens. Het werd een zwaarbevochten 5-3-zege voor de ploeg van Henk Ottens. Groosman/Causuals versloeg in een gelijkopgaande wedstrijd Basel. Mannen, 2 miljoen gulden. Kwarl finales: Ivanisevic (Kro) - Kafelniko' (Rus/2) 4-6 6-3 6-4, Henman (GBr/4) - Fe derer (Zwi) 6-3 7-5, Kucera (Slw) - Agass (VSt/1) 6-4 7-5, Kiefer (Dui/6) - Rusedsl (GBr/3)2-67-6 6-3. Volleybal Bedrijfscompetitie Hulst. Eerste klass mannen: RCS-Jong Morres 3-C Brandax-Luctor Banden 1 0-3, Start/S mash 2000-De Sterre 2-1Tweede klass mannen: De Troubadour-Ambulo 2-1 ABN/Amro-Luctor Banden 2 3-0, Rijk bv CVC Doolaege 1-2. Eerste klasse vrou wen: Cerestar Benelux-WC Rhodos22 1, Van Wesemael-Voorwaarts 0-3, Va Waterschoot-WC Rhodos 1 3-0, Zama Sport-SC Morres 1 3-0, De Fikser-Jon Morres 12-1, Ferketen de Maat-Fotova Damme 3-0. Tweede klasse vrouwen: Hoeksken-SC Morres 3 0-3, Jong Morre 2-Jong Morres 3 3-0, Wentzler Pauwel: Tence 3-0, CVC-Total de Beule 3-0, Eurc groen-SC Morres 2 0-3. Standen. Eerste klasse mannen: 1. RC 4-12; 2. De Sterre 4-7; 3. Start/Smas 2000 4-7; 4. Luctor Banden 1 3-7; 5. Jon Morres 3-4; 6. Brandax 3-0. Tweede kla: se mannen: 1. De Troubadour 3-7; 2. CV Doolaege 2-5; 3. ABN/Amro 3-5; 4. Rijkb 3-3; 5. Ambulo 2-1; 6. Luctor Banden 2'. 0. Eerste klasse vrouwen: 1. Ferketend Maat4-11;2.Zaman Sport 4-10; 3. DeFi ser 3-7; 4. Cerestar Benelux 4-7; 5. Voo waarts 4-7; 6.Van Waterschoot 4-6; Jong Morres 1 4-5; 8. WC Rhodos 2 3-< 9. SC Morres 1 4-3; 10. Foto van Damrr 4-3; 11. WC Rhodos 14-2; 12. Van Wes mael 4-1. Tweede klasse vrouwen: Jong Morres 2 3-9; 2. Wentzler Pauwe 3-8; 3. SC Morres 2 3-8; 4. Eurogroen3- 5. SC Morres 3 3-4; 6. CVC 2-3; 7. De Ste re 2-3; 8. Tence 3-2; 9. 't Hoeksken 3-2; 1 Jong Morres 33-1; 11.Total deBeule2-> Wielrennen Verona. WK. Vrouwen, junioren, wegr ce: 1. Jeanson (Can) 65 km in 1.47J (36,357 km/u), 2. Worrack (Dui) 0.08, Cantele (Ita) 3.33, 4. Sadlecka (Pol) 3.3 5. Skawinska (Pol) 5.05; Nederlandse 15. Hassink, 30. Van Essen 8.18, 31. H verdings, 39. Spijkerman 15.00. Manni tot 23 jaar, wegrace: 1. Giordani (II 187,7 km in 4.22.36 (40,642 km/uur), Paolini (Ita) 0.22, 3. Kessler (Dui) 0.34, Kirchen (Lux), 5. Calcagni (Zwi), 6. Leuk mans (Bel), 7. Sabaliauskas (Lit), 8. Lop boselli (Ita); Nederlanders: 16. Engel 35. Veneberg 6.15, Duijn 14.03, 8 Schmitz 23.14,87. Boelen 30.12. Zaalvoetbal Terneuzen. Derde klasse: Bakkerij vi Strien-Sportkantine 't Zwaantje 7-1,1 stuif-Gemeente Terneuzen 2-1. Vien klasse: Flux Electro-Dow 3 0-5 (Flux El; tro niet opgekomen), Marmara-Brooi chemie 3-5, Checkpoint-Unitron Ne works 6-3, Kaya Turquoise-Borus! Terneuzen 2-8. Standen. Derde klasse: Van Strien 2-6; 2. Kota Radja 2-6;3. Inst 2-6; 4. Kees Mechielsen 2-4; 5. Dow21 6. Sportkantine't Zwaantje 2-3; 7.Atoc Boys 2-1; 8. Smit Sportprijzen 1-0; 9.' Rooy 2-0; 10. Gemeente Terneuzen 2 11. Schippers Adhanco 2-0. Vierde kif se: 1. Checkpoint 2-6; 2. Marmara 2-3; Kaya Turquoise 2-3; 4. Borussia Terne zen 2-3; 5. Broomchemie 2-3; 6. FluxEle tro 2-3; 7. 7. Dow 3 2-3; 8. Unitron Ne works 2-0. zondag- Herfstbeker 18 holes stableford. Local Golfterrein De Woeste Kop, Axel. A

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 62