keufienstudio goldreif poggen pohl PERSONEEL PERSONEEL Emergis f HAAMSTEDE Wij zoeken een ervaren KEUKENMONTEUR Commercieel medewerker m/v docent godsdienst m/v RlÖfc ©MANPOWER 32 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 9 OKTOBER 19 Ben je enthousiast, zijn tevreden klanten je doel en werk je graag bij de marktleider in de optiek branche? Dan is dit je kans. Want straks in Oostburg hebben wij plaats voor een MEDEWERKER Veelzijdige verkoper met een heldere kijk op klantgerichtheid Je bent verantwoordelijk voor het helpen van klanten, adviseert ze en helpt ze bij de keuze van brilmonturen, brillenglazen, zonnebrillen, contactlensvloeistoffen en diverse accessoires. Voor deze functie is het nodig dat je beschikt over: 13^ Opleiding op MBO-niveau Klant- en servicegerichte instelling Interesse in de optiekbranche Goede commerciële en sociale vaardigheden Werken bij Pearle is de beloning! Dat betekent niet alleen uitstekende arbeidsvoorwaarden, maar bovenal een prettige werksfeer met enthousiaste, inspirerende collega's bij een professioneel bedrijf. Daar waar doorgroeien kan en mag. Interesse in deze uitdagende functie? Stuur dan binnen 10 dagen een brief naar onderstaand adres. Telefonisch kan |e eerst nog informatie inwinnen bij Franc Ysebaert telefoon (0117) 386306. We zijn benieuwd naar je reactie. Pearle T.a.v. Franc Ysebaert Mercuriusstraat 9b 4511 CN Breskens JE ZIET VERSCHIL Inlichtingen: Han Jooren, tel. 0111-655166 Die gute Art zu leben Het faxnummer van de advertentieafdeling is 0118-470100 De In Person Personeelsgroep is een jonge organisatie met een zeer ervaren groep vaste medewerkers. Vorig jaar is besloten om landelijke dekking op zeer korte termijn te realiseren. Op dit moment telt de groep 24 kantoren. Het hoofdkantoor kent naast de stafafdelingen nog de specialisaties Recruitment, Automatisering, Toerisme en Buitenland, i In Person werkt in alle sectoren op alle niveaus met de moderne formules voor personeelsbemiddeling. UITZENDEN DETACHEREN In Person Personeelsgroep Bredaseweg 339 5037 LC Tilburg t.a.v. mevrouw P.L.M. van Santen-Penners Wij zijn voor ons nieuw te openen kantoor in Zeeuwsch-Vlaanderen op zoek naar een: Functie: - Werven selecteren en plaatsen van arbeidskrachten - Behandelen van de kantooradministratie Onderhouden van contacten met bestaande relaties - Het plegen van acquisitie bij potentiële opdrachtgevers - Onderhandelen over tarieven en salarissen Functievereisten: - HBO werk- en denkniveau - Absoluut dienstverlenende instelling - Flexibiliteit en stressbestendigheid zijn sleutelwoorden - Klant- en resultaatgericht kunnen werken - Communicative duizendpoot - Goede kennis van de Nederlandse, Engelse en Franse taal in woord en geschrift - Ervaring met automatisering: Word en Exel is gewenst - In bezit van rijbewijs B Wij bieden: - een uitdagende baan voor doeners in een gezellige werkomgeving - een groep uitermate prettige en gemotiveerde collegae - zelfstandig ondernemerschap - toekomstperspectief een goed salaris in combinatie met goede arbeidsvoorwaarden Uw schriftelijke reactie met uitgebreid curriculum vitae zien wij graag tegemoet. "Zo divers als mensen zijn, ...zo divers zijn tvij" ROC Zeeland, vestiging Ter Welle zoekt met spoed een voor de afdelingen AG, Welzijn, SB en Verzorging Omvang betrekking 30 klokuren (werktijdfactor 0,8139) per week Functie-eisen Onderwijsbevoegdheid afgeronde theologische studie Relevante werkervaring. Identiteit De vestiging Ter Welle, Chr. DGO, probeert vanuit een Christelijke levensvisie invulling te geven aan het onderwijs. Ter Welle verzorgt opleidingen waarin het samenwerken met mensen centraal staat. Rechtspositie Het betreft een functie op niveau van maximaal schaal 10 De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO 8VE Werktijdfactor 1.0000 is een normbetrekking Informatie Over de functie kan informatie ingewonnen worden bij: de vestigingsdirecteur, dhr. J.J. Ruster, tel.: (0113) 22 11 44 (school) of dhr. T.RD. van Teijlingen, docent godsdienst, op school of privé, tel(0113) 21 65 05 U dient uw sollicitatiebrief met curriculum vitae vóór 18 oktober 1999 te sturen aan: ROC Zeeland, t.a.v dhr. W. Maaskant, hoofd P&O postbus 322, 4380 AH Vlissingen. Acquisitie n.a v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ZEELAND Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland Instelling voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie ROC Zeeland is een instelling waar 8.000 leerlingen middelbaar beroeps onderwijs volgen in de technische, nautische, eco nomische en dienst- verlenings- en gezondheidszorg richting. De instelling biedt hierin ongeveer 500 door de minister van onderwijs erkende beroepskwalificaties aan Verder volgen - 4.000 leerlingen opleidingsprogram ma's in de volwasse nen-educatie, wo. mavo, havo, vwo. Daarnaast nemen jaarlijks 5.000 cursisten op haar vesigingen in Vlissingen, Middelburg, Goes, Zierikzee en Tholen deel aan contract activiteiten. 825 medewerkers leveren hun bijdrage aan de mstellings- missie" Vandaag, 9 oktober zijn wij geopend van 10.00 tot 16.00 uur Recreatie/toerisme Licht administratief medewerker Voor deze functie moetje nauwkeurig kunnen werken. Het gaat om eenvoudig herhalende werkzaamheden, waarbij een goede concentratie vereist is. Tevens moet je beschikken over eigen vervoer. Reisbureau medewerker Je informeert, adviseert en verkoopt reizen. Je hebt bijvoorkeur een toeristische opleiding afgerond of je hebt de hele wereld af gereisd. Voor dat je begint krijg je een gerichte opleiding op het hoofdkantoor. Bankwezen Commercieel medewerker Binnendienst Je moet voor deze functie de ambitie hebben om door te groeien naar een adviseursfunctïe. Het betreft werk op HBO-niveau. Je informeert klanten over producten en diensten en ondersteunt de afdeling administratief. Je beschikt over goede communica tieve vaardigheden en commercieel inzicht. Baliemedewerker Voor deze functie beschik je over goede communicatieve en so ciale vaardigheden. Je bent alert op nieuwe ontwikkelingen in de markt. Je hebt een vriendelijke en representatieve uitstraling en bent ambitieus. Voor deze groeifunctie heb je een afgeronde MBO-opleiding. Administratief Commercieel talent Voor deze zelfstandige functie zoeken wij een ervaren verkoper die tevens verantwoordelijk is voor de administratieve afhande ling. Je informeert potentiële klanten over de producten en re aliseert de verkoop. Tevens moet je beschikken over eigen ver- Commercieel administratief medewerker Je bent verantwoordelijk voor de afdeling Verzekeringen en Hy potheken. Je informeert en adviseert klanten over deze produc ten en regelt de administratieve afhandeling hiervan. Bijvoor keur beschik je over het diploma Assurantie B. Secretarieel medewerker Je bent telefoniste, verstrekt commerciële informatie, archiveert, werkt rapporten uit, verzorgt de facturatie, plaatst regelmatig advertenties. Oftewel wij zoeken een secretariële duizendpoot, die soms ook op zaterdag wil werken. Office manager Je geeft dagelijks leiding aan een team, regelt de personeelsbe zetting, analyseert en rapporteert resultaten en geeft gerichte coaching. Je bent een initiatiefrijke persoonlijkheid met een HBO denk- en werkniveau. Assistent Accountant Je bent in het bezit van een HBO-diploma, bijvoorkeur richting Bedrijfsadministratie. In deze functies voer je relatief zelfstandig controles uit en geeft advies. Accuratesse en doorzettingsver mogen zijn jouw persoonlijke vaardigheden. Archiefmedewerker Je bent verantwoordelijk voor het opzetten en up-to-date hou den van het archief. Tevens ben je in staat de toegankelijkheid van het archief te optimaliseren. Daarnaast voer je administra tieve werkzaamheden uit Je beschikt over een MBO werk- en denkniveau, aangevuld met een relevante opleiding. Het betreft een parttime functie. Informatiemedewerker Je verstrekt productinformatie en technische specificaties zoals bijvoorbeeld grondstoffen, aan klanten in binnen- en buitenland. Voor deze afwisselende internationale functie is een diploma MAS levensmiddelentechnologie noodzakelijk of soortgelijk en basiskennis van moderne talen is gewenst. Postkamermedewerker Het ophalen, sorteren en verspreiden van poststukken binnen het bedrijf behoren tot de werkzaamheden. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het verzendklaar maken van de externe post. Wij zoeken voor dit werk iemand die accuraat kan werken en over eigen vervoer beschikt. Het betreft een parttime functie in de middaguren. Administratief medewerker Voor deze vacature ben je verantwoordelijk voor het beheren van relatiegegevens, onderhouden van in- en externe contacten en alle voorkomende administratieve taken. Je zit op een MBO werk- en denkniveau en bent bereid tot het volgen van cursus sen en trainingen. Heb je interesse in één van deze functies neem dan maandag a,s. contact op met de dichtstbijzijnde vestiging. Of komt vandaag langs op de vestiging Middelburg! Lange Noordstraat 26 Grote Markt 14 Oude Markt 15 4331 CD Middelburg 4461 AJ Goes 4381 ER Vlissingen tel, 0118 642910 tel. 0113 222120 tel. 0118 419640 fax 0118 627423 fax 0118 418652 Het leukste wat je kunt worden, is jezelf. ■m mrnm Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Medewerker Restauratieve voorzieningen Vm/v) per 1 november 1999 ontstaat bovengenoemde vacature, op de centr voorziening te Goes. Het betreft een dienstverband voor 20 uren per weèl voor onberpaalde tijd. De afdeling restauratieve voorzieningen maahdeel uit van de FatUijaire Dienst. U heeft tot taak het verzorgen en verstrekken van maaltijden en dranken ten behoeve van patiënten, personeel en bekkers. Bij voornoemde afdeling wordt volgens het zelfbedieningssysteem gewerk$>T$yens verzorgen de medewerkers van het restaurant koffie- en theerondes door onsheofdgebouw en lunches en diners ten behoeve van bijzondere gelegenheden. Het team bestaat momenteel uit 13 medewerkers. De werkzaamheden worden verricht op basis van een dienstrooster. Functie-eisen affiniteit met en werkervaring in de horeca; de medewerker dient bewust te kiezen voor het verrichten van werkzaamheden op onregelmatige tijden, inclusief weekenden; een opleiding op minimaal LBO-niveau; minimale leeftijd 20 jaar. Salariëring Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J. Cracau, hoofd restauratieve voorzieningen, tel. 0113 26 74 03. Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 99.63 linksboven op de envelop, kunt u vóór 19 oktober a.s. richten aan Emergis, Dienst Personeel en Opleiding, de heer F. Willemen, personeels-functionaris, Postbus 253, 4460 AR Goes. Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundig en degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. Syntess Software BV is een software huis met vestigingen te Zierikzee en Gorinchem. Syntess ontwikkelt, levert en ondersteunt een standaard ERP-pakket voor het MKB, met name installatiebedrijven. Onze vooraanstaande marktpositie is geba seerd op kwaliteit, betrouwbaarheid en hel hanteren van een strategie op lange termijn. De afdeling Ontwikkeling te Zierikze (22 medewerkers) ontwikkelt in Delphi 4 ee versie van het huidige pakket die is gericht o gebruik onder Windows 9X/NT. Voor de uitbreiding van het ontwikkelteai zoeken wij een ONTWERPER/ COÖRDINATOR E N DELPHI ONTWIKKELAARS De ontwerper/coördinator maakt functional ontwerpen en is mede verantwoordelijk voc de aansturing van de projectgroep. Wij vragen hiervoor HBO/Universitair niveau De Delphi ontwikkelaars maken techniscin ontwerpen en realiseren dëze in Delphi. Wi vragen hiervoor MBO/HBO niveau. ij z* o eken W -• collega's met een resultaatgerichte werkwijze, enthousiasme en een I creatieve inbreng. Wij bieden een job waarin u zich volledig kunt ontplooien en een wezenlijke bijdrage kunt leveren aan de bouw van software die inmiddels door 1400 bedrijven wordt gebruikt; naast uitstekende arbeidsvoorwaarden in alle opzichten een prima werkomgeving Kortom, voor een uitstekende baan bij een gerenommeerd softwarehuis met per spectief hoeft u, wat ons betreft, echt niet naar de Randstad af te reizen. Goede zaken hoeft u tenslotte niet altijd ver te zoeken. V W (ollicitfitie Voor meer informatie kunt u contact ft nemen met Huug Winfield (tel. 0111-4180* privé 0111-641052) of onze homepage bezoek (http://www.syntess.nl). Stuur uw sollicitatie meh naar Syntess Software BV, t.a.v ing. E.C. Bin, Postbus 127 e> S S 4300 AC Zierikzee of naar

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 32