Janus Otte kijkt ogen uit Afgang van Amerikaans golfers Studieplannen? Hoek mobiliseert alle krachten voor duel met Kloetinge Seizoen Coronel kan niet meer stuk Goese voetballer maakt merkwaardige ontwikkeling door uitslagen Openllniversiteit Nederland Dinteloord- Arnemuiden Afwezig Arne- muïden: Peter Bil (va kantie) en Jasper Wille- boordse (enkelblessui-e). Bijzonderheden: „Dinteloord is een ploeg die altijd scoort", meent trainer Adriaan Nieu- wenhuijse van Arnemui- den. „Het wordt een zwa re wedstrijd, maar ik reken op een goed resul taat. We zijn nog niet één keer voetballend minder geweest dan de tegenstan der." Oost ka peil e- Wilhelmina'26 Afwezig Oostka pel Ie: geen. Bijzonderheden: „We hebben vorige week de overwinning weggege ven", zegt Oostkapelle- trainer Stoffel Schipper. „We hebben dus iets recht te zetten en ik denk dat de groep daarvan doordron gen is." De wedstrijd staat vandaag onder leiding van de vrouwelijke arbi ter Kruithof. Veere- VVC'68 Afwezig Veere: Randy de Dreu. Patrick Koppejan (beiden gebles seerd). Jean-Paul Hart- hoorn (spierscheuring). Harvey Sibelo (rugblessu re), Khalid Boufrahi (ge schorst). Bijzonderheden: Na de 3-2-overwinning van vorige week op Roda Boys is het zelfvertrou wen weer terug bij Veere. „Om aansluiting met de top te behouden, moeten we winnen", vindt oefen- meester Hans de Nooijer van Veere. door Eldridge Pentury EINDEWEGE - Toen hij ruim twee maanden geleden tegen Betis Sevilla zijn debuut maak te in de hoofdmacht van Goes wisten enkele kennissen aan de kant niet wat ze zagen. „Ze ke ken elkaar aan en zeiden: 'Dat is Janus. Hoe kan dat nou?" De 20- jarige Janus Otte kan het zelf af en toe ook nauwelijks geloven. „Het is allemaal zo snel ge gaan...." „Vorige week speelden we thuis tegen DRL en zaten we voor de wedstrijd samen een broodje te eten. Beetje drinken, kletsen, heel gezellig allemaal. Ik hoorde Michel Jonckman, Stefan Scholten en Wander Snoeck praten over him jeugdtijd. Over waar ze hadden gevoetbald, over Zeeuwse selecties enzo. Toen vroeg ik me mezelf af: 'waar is mijn voetbalverleden eigenlijk gebleven?" Janus Otte heeft een verleden als jeugdvoetballer, maar het traject dat hij aflegde op weg naar Goes 1 was veel anders dan dat van zijn ploeggenoten. De blonde aanvaller die in de ou verturewedstrijd tegen ONA het eerste Goese competitie- doelpunt voor maakte, is eigen lijk nooit een opvallende ver schijning geweest. Vorig jaar speelde hij nog doodleuk in het vijfde team van de Bevelandse vereniging. „Toen ik een jaar of zes was. be gon ik te voetballen bij Robur. Ik kwam tot de B-junioren maar stopte omdat ik niet met de trai ner overweg kon. Ik besloot helemaal te stoppen met veld- voetbal en alleen nog maar te zaalvoetballen bij Biezentrap- pers, in een lage klasse." „Door mijn zwager en oom die in Goes 5 voetbalden, werd ik twee jaar geleden op een zon dagochtend wakker gemaakt. Ze zeiden dat ik mee moest doen, want ze hadden spelers te weinig. De wedstrijd beviel me goed en het jaar daarop werd ik lid van Goes en schreef ik me in als speler van het vijfde team." Plezier Tijdens een onderling zaalvoet baltoernooi van Goes zei ie mand dat Otte beter bij Goes 2 kon gaan voetballen. „Hij zei dat ik makkelijk meekon. dat ik te goed was voor het vijfde. Na tuurlijk had ik dat zelf ook wel in de gaten, maar het ging mij alleen maar om het plezier. Als ik met Goes 5 8-2 had verloren, vond ik het jammer, meer niet. Ik was bezig geweest, lekker moe geworden. Daar ging het mij om. Ik heb geen voetbalach tergrond, hield me er verder dus nooit mee bezig. Hoe hoog het eerste van Goes speelde, wist ik bijvoorbeeld niet. Kloetinge? Hoek? Nu pas volg het voetbal wereldje een beetje." Otte meldde zich bij het tweede team maar werd in eerste in stantie weggestuurd. „Toen zei ik: 'dan hoeft het voor mij nooit meer. En blijf ik lekker bij het vijfde voetballen'." Hij kwam terug op zijn besluit op advies van Hugo Barends die Otte op een ochtend had zien spelen met het derde team. Otte: „Ik moest op die dag twee duels spelen. Eerst met het vijfde, daarna met derde. Hugo stond toevallig aan de kant naast mijn vader. Hij zei dat ik bij het tweede moest gaan spelen. De trainer die mij had weggestuurd was inmiddels Janus Otte: „Goes moet nog gaan draaien." foto Dirk-Jan Gjeltema vervangen door John Livra- mento." Zo kon het gebeuren dat Janus Otte verzeild raakte in par- tijspelen tussen de reserves van Goes en de eerste selectie. Na twee trainingen vertelde Hugo Barends dat hij een plekje zou inruimen in de nieuwe, maar voorlopige, eerste selectie van Goes en dat Otte deel uit mocht maken van het team dat vriend schappelijk zou aantreden te gen Betis Sevilla. „Ik dacht dat ik pas mocht invallen als er ie mand geblesseerd zou zijn, maar ik mocht na rust al inval len" glundert Otte die in het au- todemontagebedrijf van zijn vader monteur is. In de beker- en oefenwedstrij den kreeg de tweebenige aan valler speelminuten, in de eerste vijf competitieduels startte hij zelfs in de basis en scoorde hij driemaal. „Het is allemaal heel snel gegaan", beaamt hij. „Ik geniet er volop van. Toen ik in het vijfde speelde, stond er mis schien een vriendin van één me despeler langs de kant te kijken. Nu staan er heel veel mensen langs de kant en sta je volop in de publiciteit. Ik krijg nu een voetbaltas van de club, mijn schoenen worden betaald, ik- krijg een trainingspak. Daar schrik je toch wel even van." Tempo Conditioneel zat Otte goed in el kaar, maar aan het tempo heeft hij moeten wennen. „Ik ben een speler die veel loopt. Dat doe ik nu nog steeds. Maar even simpel wegdraaien van een tegenstan der gaat niet zomaar meer. Van de trainingen die ik nu krij gheb ik echt het gevoel dat ik iets leer. Nu pas weet ik wat intensief trainen is. Tijdens een van de eerste trainingen werd ik bij voorbeeld onderuit geschopt door mijn maatje Rosano Acton Toen stond ik wel even raar te kijken. Bij het vijfde gebeurde dat nooit." Over de malaise van Goes wil Janus Otte één ding zeggen: „Het echte Goes heeft nog nie mand gezien. Als we spelen, zo als we kunnen spelen, hoeven we voor niemand bang te zijn. We hebben een jonge ploeg, met veel kwaliteiten. Ik zeg dat Goes nog moet gaan draaien. Als dat lukt, komt het allemaal goed." door Jan Dagevos VLISSINGEN - Hoek heeft voor de derby tegen Kloetinge alle krachten gemobiliseerd. Zo is middenvelder Daan Boydens gisteren van zijn stage-adres in Bordeaux opgehaald om van daag in de thuiswedstrijd aan te kunnen treden. Daarnaast heeft Hoek het voor elkaar gekregen dat de Belgische aanwinst Bir- gen Baes speelgerechtigd is. „De nood is hoog", zegt Hoek-trai- ner Frans Vermeulen. Hoek kan vandaag niet beschik ken óver de langdurig gebles seerden Angelo Nijskens, Erwin van Wingen en Geert de Poorter. Daarnaast is Dmitri Mbuyu nog een twijfelgeval. Hij kampt met een slepende achillespeesbles sure. „Het is nog onduidelijk of hij speelt", zegt Vermeulen. „Ik moet het daar nog persoonlijk met hem over hebben. Als we hem laten spelen, lopen we de kans dat hij straks voor langere tijd is uitgeschakeld." Om die reden is er besloten Daan Boydens vanuit Frankrijk over te laten komen. Hij wordt met de auto opgehaald, een ritje van een kleine 1000 kilometer. „Wie er ook speelt, we gaan uit van onze eigen mogelijkheden", stelt Vermeulen. „Voor Zeeuwse begrippen is het een aparte wedstrijd, een ontmoeting waarin de gezonde rivaliteit komt bovendrijven, maar ik heb donderdag na de training nog eens benadrukt dat het gewoon één van de 26 wedstrijden is." De Zeeuws-Vlamingen mogen dan een matige start in de hoofdklasse B hebben, volgens de oefenmeester is het vertrou wen nog onverminderd groot. „Ik blijf erbij dat ons spel tegen Volendam (1-1) nog niet zo slecht was als is beweerd. Ik heb heus wel goede dingen gezien. Tegen een ploeg die zich mas saal terugtrekt, is het altijd las tig om de ruimtes te vinden. Ik hoop dat het tegen Kloetinge een leuke en. open wedstrijd wordt, net als tegen Kozakken Boys." Kloetinge Bij Kloetinge is men klaar voor de derby tegen Hoek. „Iedereen heeft er erg veel zin", merkt oe fenmeester Diederik Hiensch op. „Dat merk je op de training, Zo'n derby is hartstikke leuk Het brengt extra spanning met zich mee en je speelt voor veel j publiek." Kloetinge treedt vandaag in de vertrouwde opstelling aan. „De sfeer is goed en de resultaten zijn prima. We zitten goed in ons vel, al is ons spel nog een beetje wisselvallig. We wisselen héél goede wedstrijden af met mati ge duels. Tegen Hoek gaan we I weer uit van onze eigen kracht. We willen die drie punten héél graag pakken, dan komen we op dertien punten en blijven webcis venin meedoen." Vermoedelijke opstellingen: Hoek: Kristof Verbiest; Bart Poppi Dimitri Mbuyu, Birgen Baes, Geen Bosschaart; Daan Boydens, Patrick Naudts, John Bentschap Knook Franlcy Standaert; Ronald van Slit- dregt en Onno Doeland. Kloetinge: Jaap Pijnenburg; Erwk Dek, Jeffrey van de Velde, Niels Lo- dewijk, Arno MelaardJohan dj Goederen, Remco van Keeken, Mar cel Lourens; Wïlco de Valk, Arjn Human en Ronald Zuijdwegt. Voetbalster Nathalie van Ee met Oranje naar Zwitserland VLISSINGEN - De uit Oost burg afkomstige Nathalie vat Ee is geselecteerd voor het na tionale voetbalelftal voor vrou wen onder de achttien jaar. De voetbalster van eersteklas ser Oostkapelle kreeg afgelope; week, nadat ze had meegedaai aan een selectiewedstrijd ii Zeist, te horen dat ze maanda; met Oranje naar Zwitserlan: mag afreizen om twee vriend schappelijke duels te speleniE het gelijknamige land. Der wedstrijden hebben volgens week dinsdag en donderör plaats. Adrie Franke, de trainer v»Ji Van Ee bij de vrouwen van Oos kapelle, reageerde zeer heugd op de uitverkiezing w zijn speelster. „Zo vaak kon dat niet voor. Dit is een fantast sche opsteker voor het Zeeuw vrouwenvoetbal. Haar select betekent dat de KNVB Zeelar nog niet is vergeten." Wonder is nodig om ploeg in halve finale te krijgen van Dunhill Cup door André Hoogeboom HUIZEN - Hij is nog geen Ja pans kampioen Formule Nip pon, maar zijn seizoen kan al niet meer stuk. Tom Coronel, de coureur uit Huizen, werd vorige week op het circuit van Motegi derde, zag zijn concurrent Mo- tovama winnen en moet zo doende wachten tot 13 novem ber voor de beslissing valt. „Dat is toch prima", zegt de al tijd goed geluimde coureur. „Dan blijft het tenminste span nend. Stel je voor dat de Formu- le 1 al beslist zou zijn, dan kijkt toch geen hond meer naar die twee laatste races." Einde De druk voelt hij al lang niet meer. Zijn seizoen is geslaagd, de stage in Japan, die vier jaar heeft geduurd, nadert een suc cesvol einde. „Het is zeker dat ik hier vertrek." Coronel heeft be reikt wat hem voor ogen stond, een geleidelijke opbouw naar de hoogste plaats in de Japanse au tosport. Het eerste jaar in de Formule 3 werd hij derde, het seizoen daarna kampioen. In de Formule Nippon (vergelijkbaar met de Formule 3000 in Europa) werd hij in 1998 elfde, nu strijdt hij voor de titel. Geen twijfels Zijn toekomst staat hem duide lijk voor ogen, er zijn geen twij fels „Ik heb al tij d bereikt wat ik voor ogen had. Nu ben ik kam pioen van de eerste divisie ge worden, nou dan promoveer je toch automatisch naar de eredi visie, of vergis ik me nu?" Con creet is er nog niets. Ook dat is niet nieuw in de loopbaan van de coureur, de beoogd opvolger van Jos Verstappen in de For mule 1. „Ik ben het gewend om pas in de winter tot een beslis sing te komen, 's Winters heb ik ook altijd veel meer stress, om dat ik vaak nog niet weet wat ik zomers ga doen. Maar tot nog toe is alles op zijn pootjes te rechtgekomen en daar ga ik nu ook maar weer van uit." GPD van onze sportredactie ST. ANDREWS - Als Schots golfpubliek de handen op el kaar brengt voor een misser op de green, dan moet er wel iets bijzonders aan de hand zijn. In de Dunhill Cup op The Old Course in St. Andrews kreeg het Amerikaanse golftrio O'Meara- Stewart-Lehman vrijdag klop van Italië en iedereen was blij. Op de tweede dag van het offici euze WK voor landenteams stond het team van de Verenigde Staten op de rand van de uit schakeling. Alleen een overwinning met maximale cijfers (3-0) op Zwe den bij minimaal een overwin ning van Nieuw-Zeeland op Ita lië kan de Amerikanen in de halve finale brengen. Bij de laatste vier komen alleen de vier groepswinnaars. Geen der 'yan kees' wist vrijdag beter te spelen dan de baanstandaard van 72 slagen. Met andere woorden, ze knoeiden een eind weg en dat vond het publiek best. De wijze waarop de Amerika- (Advertentie) Ontdek de vele mogelijkheden van de Open Universiteit Nederland, een innovatieve universiteit waar u flexibel studeert op uw eigen manier. In februari starten onze kennismakingstrajecten: een goede gelegenheid om uw mogelijkheden te verkennen. In een kennismakingstraject bestudeert u de eerste twee modulen uit een van onze acht opleidingen, krijgt u extra begeleiding én een cursus Studievaardigheden. Daarna neemt u de beslissing over verder studeren: u gaat voor de titel mr., drs, of ir. of u kiest voor één van de 250 cursussen. ir. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met hefstüdiecentrum bij u in de buurt voor een gratis studieadvies (op afspraak) kijk op Internet: www.ou.nl/kennismaken of bel 0800-0995577 (gratis) U kunt inschrijven voor een kennismakingstraject toten met 31 december 1999. Studiecentrum Vlissingen Edisonweg 4 (Hogeschool Zeeland) (0118)489700 nen onlangs op eigen bodem de biennale continentale strijd om de Ryder Cup beslechtten, stond menigeen nog helder voor de geest. Intimidatie op het dierlij ke af bij de singles was in Brook- line bij Boston gemeengoed. De Europese spelers h adden weinig appreciatie en bogen uiteinde lijk het hoofd onder de ordinaire opzwepingen die de Ameri kaanse golfers overigens wel naar een hoog spelniveau stuw den. Na afloop sprak iedereen er schande van, vonden zelfs Ame rikanen dat ze een loopje had den genomen van de etiquette van het eeuwenoude edele golf spel, maar de begeerde cup was binnen. Wat daarna kwam scheen me nigeen niet te deren. Niet in het minst O'Meara, Stewart en Leh man. Ze zeiden lachend dat de nederlaag tegen Italië pijn deed, maar de Dunhill Cup kon dat team deze week missen als de kiespijn die Europa's ster Colin Montgomerie op het laatste mo ment dwong af te zeggen. ANP \ËM£&Wwit' l J-j&v. X Badminton Duisburg. Grand Prix. Vrouwen, tweede ronde: Zhou Mi (Chn/1) - Audina (Ned) 11-8, 11-6. Dubbelspel, tweede ronde: Chen Lin/Jiang Xuelian (Chn) - Gleb- beek/Janssen (Ned) 15-615-8. Gemengd dubbel, tweede ronde: Chew Choon En- g/Razak (Mal) - Van Leeuwen/Residay (Ned) 15-12 15-2. Golf Judo Paardensport De Amerikaan Payne Stewart snuit zijn neus tijdens zijn verloren partij tegen de Italiaan Massimo Scarpa (72-71). De Amerikanen verloren met 3-0 van Italië. foto Louisa Bul Ier/AP Boekelo. CCI. Stand na dressuur: 1. Lo- heit (Dui) SirToby 79 strafpunten, 2. Gif ford (GBr) State Diplomat 80,3. Letheux (Fra) Arno 87, 4. Fredericks (GBr) Dar- asass 91, 5. Bergendorff (Zwe) My Man Flynn 91, 22. Stibbe (NAn) Century Fox 100, 32. Stibbe/Rimini Park Fabian 104, 44. Van Merkestijn (Ned) Sunny Sunday 113,63. Peemen (Ned) Galderzicht's Eye of the Tiger 127. Landenwedstrijd: 1. Frankrijk 282, 2. Australië, Nieuw-Zee- land en Zweden 291,5. Duitsland 301. Oslo. CSI-W. Kwalificatie voor wereld bekerwedstrijd: 1. Velin (Den) Equest Carnute 0-65,33, 2. Gretzer (Zwe) High Stepper 0-65,40,3. Govoni (Ita) las Vegas 0-65,94, 4. Carsten-Otto Nagel (Dui) Deichgravin 0-65,94,5. Bengtsson (Zwe) Opstalan's Roofs 0-66,30, 6. Huis in 't Veld (Ned) Hay Guy 0-66,67; 10. Rayma- kers/Copaco Luna 0-68,06,16. Cordia/Je- wel's Pleanast 0-71,53, 20. Van der Vleu- ten/Audi's Nily de la ferme Ros 4-64,69. Springconcours, 1,40 m: 1. Bratt (Zwe) Graal 0-44,46, 2. Haas (VSt) 0-45,47, 3. Van der Vleuten (Ned) Audi's Impression 0-45,65. Springconcours op tijd: 1. Guil- lon (Fra) Babboula duThot 0-43,01.2. Ni colas (Fra) Caluma de Rhuys 0-45,61, 3. Van der Schans (Ned) Broere VDL Cor- land 0-46,48. Kiel. CSI. Springconcours na barrage: Ehning (Dui) Anka 0-28,71, 2. Slootha (Dui) Lord Z 0-28,73,3. Helena Weinbe (Dui) Little Gun 0-30,48. Springconcou op tijd: 1. Sloothaak/Landdame 0-59/ 2. Böckmann (Dui) Quattro 0-60,75, Macken (ler) Pascal 0-61,24. Rugby Biarritz. Airfrance Madame Biarritz Open, na tweede ronde: 1. Elliott (Eng) 130(6664),2, GronbergWhitmore(Zwe), Mendiburu (Fra) 132,4. Meunier Lebouc (Fra)Ruffret(Fra) 134. Edinburgh. WK. Groep A: Schotlan: Uruguay 43-12 (29-6). Stand: 1. Sen land 2-4 (72-58), 2. Uruguay 2-4 (39-5' Zuid-Afrika 1-3,4. Spanje 1-1. Schietingen Birmingham. WK. Mannen. -81 kg, eerste ronde: Arens (Ned) wint van Brehe (VSt) ippon, tweede ronde: Arens w.v. Hajtos (Hon) ippon, derde ronde: Arens w.v. Ro mano (Ita) ippon, kwartfinale: Bouras (Fra) w.v. Arens ippon. Herkansing: Arens w.v. Smagda (Isr) ippon, Cho (ZKo w.v. Arens koka. Halve finales: Toerajev (Oez) w.v. Bouras, Randall (GBr) w.v. Del- gado (Por). Om derde plaats: Kwak (NKo) w.v. Bouras, Cho w.v. Delgado, Finale: Randall w.v. Toerajev. Eindstand: 1Ran dall, 2. Toerajev, 3. Kwak, Cho, 7. Arens, Reiter (Oos). -90 kg, tweede ronde: Hui- zinga (Ned) w.v. Morozov (Rus) waza- ari, derde ronde: Despaigne (Cub) w.v. Hui- zinga waza-ari. Huizinga uitgeschakeld. Halve finales: Florescu (Mol) w.v. Shakimov (Kaz), Yoshida (Jap) w.v. Ho- norato (Bra). Om derde plaats: Croiteru (Roe) w.v. Shakimov, Yoo (ZKo) w.v. Ho- norato. Finale: Yoshida w.v. Florescu. Eindstand: 1. Yoshida, 2. Florescu, 3. Croiteru, Yoo. Vrouwen. -63 kg, eerste ronde: Vriezema (Ned) w.v. Fleming (Ven ippon, tweede ronde: Vriezema w.v. Ca- valleri (Por) koka, derde ronde: Szcze- panska (Pol) w.v. Vriezema ippon. Vrie zema uitgeschakeld. Halve finales: Maeda (Jap) w.v. Csizmadia (Hon), Van- decaveye (Bel) w.v. Alvarez (Spa). Om derde plaats: Alvarez w.v. Schutz (VSt), Roberts (GBr) w.v. Csizmadia. Finale: Maeda w.v. Vandecaveye. Eindstand: 1. Maeda, 2. Vandecaveye, 3. Alvarez, Ro berts. -70 kg, eerste ronde: Zwiers (Ned) w.v. Dahri (Tun) ippon, tweede ronde: Werbrouck (Bel) w.v. Zwiers ippon, her kansing: Zwiers w.v. Abdellatif (Fra) ko ka, Ueno (Jap) w.v. Zwiers ippon. Zwiers uitgeschakeld. Halve finales: Werbrouck w.v. Scapin (Ita), Veranes (Cub) w.v. Ho- wey (GBr). Om derde plaats: Howey w.v. Ueno, Scapin w.v. Martin (Spa). Finale: Veranes w.v. Werbrouck. Eindstand: 1. Veranes, 2. Werbrouck, 3. Howey, Scapin. Goes. Jacoba van Beieren, staandew Wip1.1e hoofdvogel: F. de Wilde, Ou lande, 2e hoofvogel: D. Sinke, Jacd van Beieren, 3e hoofdvogel: loting,Ie: vogel: H. van Leeuwen, Ravenstein i. zijvogel: M. Meyer, St. Andries, 3ei;\ gel: J.Sinke, Jacoba van Beieren, 4?:^. vogel: J. Vermeule, Edele Handboog* zijvogel: P. Feytel, St. Andries, 6e zi;-*-i gel: loting, Ie kal: J. Vermeule, Ei^J Handboog, 2e kal: M. Meyer, St. Andni 3e kal: P. Vette, Concordia, 4e kalj Stouthamer, Edele Handboog, 5e ki Meyer, St. Andries, 6e kal: C. Jeremii Zorgvlied, meeste kleine vogels (5|:| Feytel en D. Sinke. Sportprijsvragen Lucky 10:2-3-7-11-14-18-19-20-7 45-49-53-55-58-71-74-75-76-7:™ (onder voorbehoud) Tennis Shanghai. Mannen, 700.000 gL._. Kwartfinales: Rios (Chl/1) - Woodbrc ie; (Aus) 6-3 6-3, Chang (VSt/6) - Gare e (VSt/4) 6-3 7-5, Björkman (Zwe/5)-Vit guerra (Zwe) 6-3 3-6 6-4, Norman (Zu Srichapan (Tha)7-6 6-1. Filderstadt. Vrouwen, 1 miljoen guló IC Kwartfinales: Hingis (Zwi/1- Dechyr 6-2 6-4, Testud (Fra) - Appelmans (fk 4 6-3, Pierce (Fra/4) - Schett (Oos/6)7-! 6, Huber (Dui) - Davenport (VSt/2) v over. jr Basel. Mannen, 2 miljoen gulden. K» jg, finales: Ivanisevic (Kro) - Kafelr (Rus/2) 4-6 6-3 6-4, Henman (GBr/4;- derer (Zwi) 6-3 7-5, Kucera (Slw) - Ac (VSt/1) 6-4 7-5, Kiefer (Dui/6) - Rus?: ch (GBr/3) 2-6 7-6 6-3. Voetbal -an. Vriendschappelijk: Heerenveen - OS pisch elftal 2-2 (2-0). 11. HansmaU' Tzvetkov 2-0, 67. Splinter 2-1, negoor of Hesselink 2-2. Scheie Van Dijk. Aantal toeschouwers: 1750 Wielrennen Verona. WK. Vrouwen, junioren, ce: 1. Jeanson (Can) 65 km in 1- (36,357 km/u), 2. Worrack (Dui) O.Gt Cantele (Ita) 3.33, 4, Sadlecka (Pol)J 5. Skawinska (Pol) 5.05; Nederland-; j. 15. Hassink, 30. Van Essen 8.18,31- verdings, 39. Spijkerman 15.00. Ma* tot 23 jaar, wegrace: 1. Giordani" 187,7 km in 4.22.36 (40,642 km/uiA Paolini (Ita) 0.22, 3. Kessler (Dui) 0.5j Kirchen (Lux), 5. Calcagni (Zwi),6.U mans (Bel), 7. Sabaliauskas(Lit),8.-' boselli (Ita); Nederlanders: 16. EMft 35. Veneberg 6.15, Duijn 14.03 Schmitz 23.14,87. Boelen 30.12. f V Motorcross val Sproeier afgela WEMELDINGE - De voort daag geplande motorcross' 1: MC De Sproeier is algel Door hevige regenval is het lu cuit in Wemeldinge onber is baar. De wedstrijd zal opeeni0!) dere datum worden af J

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 22